Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-08 10:28:34

LOGOUT.hu

Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) sNiP3rFun válasza micro (#3699) üzenetére


sNiP3rFun
tag

micro:Nem vagyok szakértő de ez nem támogatja a Vistát. (XP,Linux)

[ Szerkesztve ]

(#3702) micro válasza sNiP3rFun (#3701) üzenetére


micro
addikt

Végül vettem egy ilyet: AVerTV Hybrid Volar HX
Ezt már ismeri a Vista is.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#3703) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

egy ismerősömnek megmutattam, hogy néz ki a tévéjén a 720p adás és persze 1ből rágerjedt, a gond csak az, h egy 2.2-es cerkája van, a kérdésem az lenne, h van-e vkinek tapasztalata, h egy 2.8/533-as Northwood proci 512mega rammal xp alatt elég 720p dekódoláshoz? Ez a max ugyanis, amit fogadni tud a deszka és akkor nem kellene beinvesztálnia teljes deszka-cpu-vga-mem cserébe.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3705) vallas válasza Magnat (#3703) üzenetére


vallas
senior tag

Az 512 mega az biztos karcsú lesz, azt kéne bővíteni úgy 2 gigára, és akkor talán......

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#3706) Gzolo


Gzolo
senior tag

Már régóta tervezem, hogy a nagy, sok helyet foglaló házat lecserélem egy picire. A minap voltam az egyik helyi pc boltban, és megláttam egy "noname" házat, 12 ezer 350-es táppal, micro atx-es lapokat fogad. Azt mondta bent a srác , hogy 7600Gs--semmel simán befér a rendszer, de szeretnék biztosra menni. 1 teljes méretű optikai meghajtó is befér, plusz floppy is.

A kérdés, hogy milyen mély/széles kell legyen minimum egy ház, hogy beférjen a normál vga + gyári cpu cooler?
(Valszeg holnap visszamegyek lemérni a házat, és még fotót is készítenék, mert a honlapon semmi infó nincs róla.)

Anyagias vagyok, ezért tetszene ez a nemtúldrága megoldás(és a régi házat tápot talán el is tudnám még adni)

(#3707) Gzolo


Gzolo
senior tag

Update:
Asszem megtaláltam a házat amit láttam:
[Foxconn DH839]

Méretek(D*W*H mm): 400*325*100mm

Szóval ebbe belefér gond nélkül az említett rendszer?:
mATX alaplap+Amd Socket 939 gyári hűtő+ N7600Gs

A segítségetetek köszönöm előre!

(#3708) zodo válasza Gzolo (#3707) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha jól tudom ez nem low profile videokari ,ezért tuti nem fér be az alaplapba állítva csak riser card-al , fektetve !

(#3709) Gzolo válasza zodo (#3708) üzenetére


Gzolo
senior tag

Jajj , nemár:((
Máskor TT Bach-hoz láttam hogy jár ilyen Riser, de ehhez nemhinném. Bemegyek majd a boltba amint tudok, és megérdeklődöm, meg lemérem pontosan a házat, belenézek...Remélem megoldható a dolog.

(#3710) zodo válasza Gzolo (#3709) üzenetére


zodo
nagyúr

Na jó ,de azért a TT széria kicsit más kategoria. ;)
Az jó ,ha van lehetőséged szemrevételezni a leendő terméket vásárlás előtt.
Sok sikert!

Én is így tettem, kinéztem a neten egy számítógépház típust, leendő pc-m részére.
PH-n találtam,Sergio's használtcikk kereskedő oldalán és vásárlás előtt odaállítottam hozzá az alaplapom méretarányos nyomtatványával,ami passzolt a házhoz méreteihez.
Fennmaradó részegységeket már könnyű volt oda képzelni.

[ Szerkesztve ]

(#3711) Magnat válasza Enszuke (#3704) üzenetére


Magnat
veterán

"Es mi van akkor, ha egy filmet csak 1080p-ben kap meg? " - tőlem kapja a filmeket és én mindent 720p-ban töltök ... pont pár napja fejtettem ki a véleményemet a 1080p-ről 106 centin a plazma totyikban ... de itt egy cikk is róla:Klikk
"Mit csinal ha az m2 hd adasat akarja nezni? " - szted az m2 hd adásának mi köze ahhoz, h milyen cpu van a gépében? Sztem semmi ... 1ébként nincs hd adás náluk, ha meg lesz, akkor nyilván stb is lesz hozzá.
"Bluray lemezt nem akar lejatszani?" - sztem nem, de ha a drive és a lemezek ktg vonzatát nézem,akkor nyilván amellett már nem lenne kérdés, h invesztáljon-e egy újabb platformba ... amúgy meg ha arra vetemedne, h vegyen egy blueray drive-ot pc-be, előbb beszélném rá egy ps3-ra vagy ez asztali játékosra.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3712) Magnat válasza vallas (#3705) üzenetére


Magnat
veterán

az én notimban1.5 giga van, de 1 gigás "korában" is vígan vitte a 720p-s moviekat ... most nézem, a kmplayer 52 megát eszik meg 720 lejátszás közben ... persze ha sok minden futik, nyilván kell lapozgatnia, szal az 1 giga általam is javallott upgrade.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3713) Gzolo válasza zodo (#3710) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nos, 5 Pc-s boltot jártam végig a városban , mire meglett ez:

[Micase MT951]

Ennél a méretnél lejjebb nem mehettem a VGA miatt, a házhoz 10k -ért jutottam hozzá, 300W-os táppal együtt(lowprofile). Márjája Micase. Micase-rel mit érdemes tudni mint márkáról, minősége milyen?(főleg a táp)

Beköltözés 3 órahosszáig tartott ( :)) ), először biiiiiip, ram igazít, azóta jó. Végleges helyét holnap foglalja el a szekrényben. Kérdésem az már van is:

Két pici venti van benne, egyik nem indul el (akad), a másik zörög. Ezzel mókolni kéne valamit. Ahogy néztem, az előlapi LCD-be vannak kötve,onnan kilehet őket szedni valahogy?

A kábeleken nemteljesen igazodtam el, amik a házból jönnek:

Piros-fehér-zöld: ebből kettő van, USB1,USB2, másik oldalára DAta+, data- írva, és (3pin), és mellé egy 4. külön, amin csak egy - jel van. Ezeket hova kell dugni , az alaplap F_USB1 és 2 melyik részébe? (hanyas csatlakozó)

Power Led kábel nincs, pedig lenne neki pici lámpa, plusz van HDD led +- egybe, beis van dugva, de nemlátok változás tőle, csak a kijelző világít.

Kicsit hosszú, remélem van lehetőség megoldani a problémákat, am jónak a ház, holnap befekszik a polcra :)

[ Szerkesztve ]

(#3715) Palika71


Palika71
őstag

Szisztok!
Egy laptopot használok (XPS m1330) házimozi célból, amit HDMI-n kötök hozzá egy LCD TV-hez. A hang egy analóg erősítőből jön 2 csatornán.
A gép 2.2GHz-es C2D-vel rendelkezik, 2GB RAM-mal, alaplapi VGA-val, Vista-val.
A problémám az, hogy a filmek (avi, mkv, iso) nem futnak teljesen folyamatosan, hanem meg-meg torpannak egy pillanatra. Ez főleg akkor szembetűnő, ha nagy tömegek mozognak.
Az érdekesség még az, hogy egy 1080p-s film is csak annyira szaggat, mint egy divixes avi.
Megpróbáltam a seed-et felfüggeszteni, és minden más alkalmazást bezárni filmnézés közben, de nem hozott változást.
Próbáltam már a KM Playert, a VLC-t, meg a MPC-t is.
Minden segítséget szívesen fogadok, ha lehet, akkor privátba, mert ide (még) nem sokat járok.
:R :R :R

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#3716) darthsith válasza Palika71 (#3715) üzenetére


darthsith
tag

Újratelepítés? :F

http://sandinaploja.blogspot.com/

(#3717) Magnat válasza Enszuke (#3714) üzenetére


Magnat
veterán

Ezexerint minden film ami 1080p-ben megvan, az megvan 720p-ben is.
Ha majd lesz náluk hd adás, ahhoz lesz stb is. 1ébként nem htpc-ről van szó, hanem egy asztali gépről, ami már megvan, de egy 5 méteres vga kábellel pont odaér a tévéhez. Most van benne egy 2.2-es cerka, az eredeti kérdés pedig arra vonatkozott, h vajon egy 2.8/533-as cpu, amit a lap max fogadni tud, elég lenne-e 720p-s filmek dekódolásához.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3718) Bordoi válasza Gzolo (#3713) üzenetére


Bordoi
őstag

Szerintem sok jót ne várj a táptól, de a biztonság kedvéért kérdezz rá itt :R

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#3720) Gzolo válasza Gzolo (#3713) üzenetére


Gzolo
senior tag

Végre minden működik, venti-zakatolás megoldva , a ház a helyérekerült, minden pöpec :)
(megyek a táptopikba =) )

(#3721) Magnat válasza Enszuke (#3719) üzenetére


Magnat
veterán

Ahonnan én töltök, ott minden film, ami felkerül 1080p-ben, az felkerül 720p-ben is. Te jobban tudod? Te is onnan töltesz? Nyilván nem, mert akkor tudnád, h így van ... akkor honnan?
Ez egy komplett gép, amiben 2.2-es cerka van, és azért tettem fel egy látszólag egyszerű kérdést, h hátha van vkinek tapasztalata konkrétan azzal a cpu-val, amit bele lehetne tenni az adott konfigba max. Most sem értem, h erre miért kérdeztél vissza blue ray, 1080p meg hd m2 témában, amikor erről szó nem volt (ha lenne egy eladó htpc-d, azt hinném, h azt akarod elsózni mindenáron, de nyilván nem így van :-) )
Ki lehetne próbálni persze, de ha még sem megy, akkor az 5-7 ezer forintos kiadás felesleges volt nekik.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3723) zodo válasza Enszuke (#3722) üzenetére


zodo
nagyúr

csak az a kérdés ,mikor mi a megfelelő választás a lehetőségekhez képest.

anno új gépem összerakásánál én is azt hittem milyen jó cuccokat veszek, majd később bővítem és megint örülök. Mégsem így látom pl.: Asus A8N-E s939 alaplap, jővő foglalat típusának kiálltották ki ,aha max. 3 hónapig tartott és jött az Am2.

[ Szerkesztve ]

(#3725) zodo válasza Enszuke (#3724) üzenetére


zodo
nagyúr

oké ,de ez elég nehéz ügy, szerintem.
Ki tudja mi lesz a trend ,mondjuk 2 év múlva ?

(#3727) zodo válasza Enszuke (#3726) üzenetére


zodo
nagyúr

jó, feladom.

(#3728) Palika71 válasza darthsith (#3716) üzenetére


Palika71
őstag

Szörnyű macera. :(

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#3729) mr_ricsi válasza Enszuke (#3724) üzenetére


mr_ricsi
veterán

HTPC-t csak amiatt érdemes összerakni, mert később hozzá lehet nyúlni.
Ellenkező esetben meg kell venni egy HD-re felkészített MediaPlayert, és bízni benne, hogy 5 évig nem jön olyan új szabvány, ami miatt ki kell majd hajítani.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3730) mr_ricsi


mr_ricsi
veterán

Van olyan -nem Linuxos- HTPC szoftver, amelynél az MS MediaPlayere helyett lehet más playert használni?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3731) LordAndrew


LordAndrew
tag

Megemlítette valaki a HD adásokat az előbb. Ezzel kapcsolatban lenne egy pár kérdésem, mert most csak "sima" kábel TV van bekötve hozzánk, de jó lenne kihasználni a HD tévé lehetőségeit. A kérdések:
-Van olyan HD adás, ami a "levegőből" fogható? Mi kell hozzá, hogy ezt megnézzük?
-A UPC HD adásához adnak egy asztali végberendezést, amivel timeshift és felvétel is lehetséges. Erről lehet fájlokat lementeni külső meghajtóra? (Pl mobil HDD, pendrive)
-Milyen lehetőségek vannak HD adások vételére a UPC-n kívül még?

(#3732) róland válasza mr_ricsi (#3730) üzenetére


róland
veterán

CyberLink PowerCinema. Saját programot használ.

Nero szintén.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3733) beencee válasza mr_ricsi (#3730) üzenetére


beencee
senior tag

A Meedio-nak saját beépített van, illetve a PlayMee pluginnel integrálhatsz tetszőleges külsőt. Ezen kívül vannak még "dedikált" pluginek VLC, JRMC, QT, stb.-hez is (biztosan meglepő, de keress a pluginek között a player szóra).

[ Szerkesztve ]

(#3735) mr_ricsi válasza LordAndrew (#3731) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"-Van olyan HD adás, ami a "levegőből" fogható?"
Van. Budapest környékén az Antenna Hungária kísérleti adása aug 8 és 31 között, 38-as csatorna, m1 és m2. (Hosszabbítás lehetséges.)

"Mi kell hozzá, hogy ezt megnézzük?"
MPEG4 képes DVB-T tv, vagy ugyanilyen settopbox, vagy ugyanilyen DVB-T vevő a számítógépedbe, plusz külső antenna.

A többi passz.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3736) mr_ricsi válasza Enszuke (#3734) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Mas dolog egy codec frissites, es mas az alaplap csere oprendszer frissitessel."
Azért ennél sokkal több változat lehetséges.
A HTPC-be mehet utólag DVB-T tuner, ha már az benne van, cserélődhet nagyobbra a HDD, kerülhet bele DVDíró, aztán másik tuner (egyiket nézem, másikat rögzítem), komolyabb VGA (minek nekünk külön XBox?), AC97 helyett minőségi hangkártya, WLAN és wireless billenytűzet (lehet netezni az LCD TV-n is, nem?), és a képzeletnek nincs határa.
Az egész pedig szépen lépésenként történik, és az ember azt veszi észre, hogy a portörölgetés mindig össze van kötve egy kis átalakítással.
5 év alatt simán benne van, hogy hozzájussak 1-2 újabb generációs alaplap+proci pároshoz, és ha ezek többet tudnak, mint a bentlévő, miért ne cseréljem le.
Egyébként ahogy erőszakolják ránk az újdonságokat, 5 év múlva már a nyugdíjasok előtt is szégyellned kell majd, hogy csak 1080 sort tud a házimozid.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3737) mr_ricsi válasza róland (#3732) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"CyberLink PowerCinema."
A TV-kártyámhoz kaptam egy 5-ös verziót, ami tetszene is, csak a DVD "menüpont" nem jelenik meg valamiért. (Az Asus TV-khez csomagolt 5-ösben viszont benne van az is.)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3738) mr_ricsi válasza beencee (#3733) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"A Meedio-nak saját beépített van"
Nem néz ki rosszul, majd alaposabban szemrevételezem. Köszi!

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3740) mr_ricsi válasza Enszuke (#3739) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Amig nincs 1080 sornal nagyobb felbontasu film, minek tudjon tobbet?"
Örülök, hogy te tudod, mi lesz öt év múlva.
Az 1080 soros tv-k csak mostanság számítanak a "hűha" kategóriába, 2 év múlva már csak átlagos lesz, 4 év múlva pedig 1500-1600 sor lesz az átlagos, és 2000 sor körül a prémium.
A ~2000 sor kb. 4x akkora felbontás, amit tuti nem visz el a jelenlegi HTPC-d, és majd jól kitalálnak valami új kodeket, aminek a lejátszáshoz DX11-es VGA hardveres gyorsítására van szükség, a DX11-et pedig nem támogatja az XP, a szuper felbontású videohoz raknak valami egyedi 15+1 csatornás hangot, amit már nem támogat a TV-tuner sem.
Ezek a nagyfelbontású videók több helyet is foglalnak-> nagyobb vinyó kell.
Azt sem hiszem, hogy te még akkor is vinyós HTPC-vel akarod égetni magad, amikor mindenki a teljesen zajtalan SSD-t használja majd.

Egyébként is arrafelé halad a világ, hogy "képernyő+1db doboz". A doboz egy házi szórakoztató központ, amivel lehet netezni, emailezni, játszani, videózni, és még tucat dolgot, amire igény van. A DVD meghajtó kell bele, hiszen mindenkinek van DVDlemeze vagy CD-je, vagy bármikor kaphat ilyet. Legyen kártyaolvasó, hogy a fényképeket át lehessen tölteni. Bluetooth -> a mobilomat is kezelni akarom vele. Emailezni nehéz távirányítóval, ezért kell billenytűzet is, és még tucatnyi egyéb dolog.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3742) spirit007


spirit007
senior tag

Sziasztok !

Elsősorban az érdekelne , hogy akinek kis teljesítményű táp van a gépében milyen konfigot visz el .
Mivel a méretek erősen behatárolják a lehetőségeket , ezért nálam egy 160W-os Delta táp kerülne felhasználásra .
Normál méretű táp szóba se jöhet .

Ágak:
+3,3V = 9A
+5V = 11A
+12V= 9A
Ezen kívül a 3.3 és 5 V ágak összterhelése max 85W -ig ajánlott ...

(#3743) Vladi válasza spirit007 (#3742) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hali!

Szerintem megoldható, a konfigtól és annak feladatától függ. Ez ügyben kérdezősködj a "mennyit fogyaszt a gépem" topikban. Ott majd tudni fogják. De írd le azt is, hogy mi a feladat és mi a gép amit szánsz rá.

A delta tápok állítólag nagyon jók. Egy erősebb vasat is elvisznek, de persze építkezhetsz energia takarékosan is.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3744) Vladi


Vladi
nagyúr

Enszuke és mr_ricsi!

Érdekes a vitátok, bár szerintem értelmetlen. A legfontosabb, hogy a tulajdonos felmérje az igényeit. Rövid és hosszabb távon is.
Ezekhez az igényekhez kell igazítani a gépet és nem a jelenlegi vagy jövőben elvárt trendekhez és technológiákhoz.

Hozom az én példámat:
Én max p3-ban gondolkodom jelenleg. Mert a filmjeim 99% dvd és avi. Hd filmem talán 1 vagy 2 van, az is kuriózumnak.
Mivel tv-m a 1080p-hez nem lesz egészen biztosan 2-3 évig, és filmem sem, így nem is tervezek jelentős beruházást még 1-2 évig.
Csak szépen sorjában építkezek. Először tv. hd ready kell. Ezzel el leszek 1-2 évig. Majd ha lesz néhány hd filmem - kb 2 év múlva - akkor fejlesztem a gépet.
Ha már tényleg elérhető árú a full hd tv és van sok filmem is hozzá akkor nagyobb tv. De ez még minimum 3-4 év.

Úgyhogy az igényeket kell tisztázni, ahhoz venni gépet. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3745) mr_ricsi válasza spirit007 (#3742) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Ezen kívül a 3.3 és 5 V ágak összterhelése max 85W -ig ajánlott ..."
Ez a két ág nem különösebben érdekes, mert 30W-nál úgysem lesz nagyobb a terhelésük.
A +12V 9ampere határolja be, hogy mit visz el a gép. Egy 65W-os Intel proci mellé már nem fér bele semmi: sem HDD, sem ODD, sem VGA.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3746) mr_ricsi válasza Enszuke (#3741) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Ha nincs 2000 soros műsor, akkor egy 2000 soros TV-t nagyon nehéz eladni. A HDTV-ben már most specifikálva van a 3840×2160 felbontás. A BluRay kapacitása növelhető a rétegek szaporításával, az átviteli sebesség pedig a forgás gyorsításával. Tehát nem kell a blurayt kidobni. (Esetleg új meghajtót venni, de annak örülnének a gyártók.)
Küszöbön áll a 3D-s TV, az alaphangon 2-4x akkora adatmennyiséggel dolgozik.

A korszerű VGA kártyáknak különféle videogyorsító funkciója van, az ATI x1k-HD2k-3k-4k sorozatú kártyák még élsimítást is végeznek.

"Te milyen idokozonkent cserelgeted a hutogepedben a polcokat?"
3-4 havonta.

""képernyő+1db doboz" ez sem valoszinu."
Dehogynem! Senki normális ember nem akarja mindenféle készülékekkel körberakni a TV-jét, ha megoldhatja egy dobozzal is.

"Valoszinubbnek tartom az ms jovokepet: interneten hozzaferheto tartalmak"
Csak nem nálunk! Ugyanis ha minden egyes TV más-más HD tartalmat akar nézni, ahhoz a koaxkábel is kevés, az előfizetői optika kiépítésébe pedig senki nem akar milliárdokat belerakni.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3747) spirit007 válasza mr_ricsi (#3745) üzenetére


spirit007
senior tag

"Egy 65W-os Intel proci mellé már nem fér bele semmi..."

Jelenleg (~3 éve) a következő konfigot szolgálja ki a táp :
53W-os max. fogyasztású Northwood Cerka proci -ami szinte mindíg 100%-o megy :) + full integrált alaplap + DVD-RW + 2DB HDD + 2db RAM
Konnektor felől üresjáratban 42W , full terhelésen 65W a fogyasztása

Ami viszont érdekesebb , hogy a jelenlegi konfigok inkább a 12V-os ágat terhelik , de hogy milyen arányban :F :F
Azt sem lehet tudni pontosan mely eszközök mely ágakat használják (jelenleg) , így akár reális is lehet a ~30W összfogyasztás a 3.3&5V ágakon (vagy lehet hogy nulla ).
Ha viszont mindenki a 12V-ról megy akkor csak 9A*12v = 108W áll rendelkezésre ...

Egyébként full integrált AM2 platform + 1150LE lesz az új bélés :)

(#3748) as_Rock válasza spirit007 (#3747) üzenetére


as_Rock
őstag

1150 helyett én elgondolkozék a helyedben egy X2 3600+-on :K
Mégiscsak 2 mag, alulfeszelve az is csak 45W-ot eszik és árban 1-2k a különbség:D

mr_ricsi: Mókás, hogy egyik pillanatban a realitásokat nézed, a másikban meg 3D TV-ről beszélsz, amikor még csak most állunk át HD-ra :D

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#3750) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Hátha érdekel itt valakit :DDD

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.