Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32501) Djuree


Djuree
félisten

ha 100%-on vagyok h tudok rangot lépni? mit tegyek? semmi nem mutat...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32502) nubreed válasza Djuree (#32501) üzenetére


nubreed
veterán

Jönni fog előbb utóbb egy NAVY kontrakt. Ez lehet sima szállítós küldi vagy lehet harcos, igazából bármi. A lényeg, hogy a NAVY szót keresd és a mission reward ebben az esetbem mindig a következő rang. Ha nem tetszik bármi miatt is az adott NAVY kontraktus, pl nem akarsz harcolni de olyat kaptál, váltogass open/solo/pg között és fog majd más fajtát adni, ami esetleg jobban fekszik.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#32503) Tuomas


Tuomas
addikt

Huhh hát ez a játék, minél jobban belemélyülök, annál nehezebb. Most jól megszívtam, elkezdtem a szállítás mellett a fejvadász küldetéseket. Igen ám, de a hajót túltoltam, ha vkit kiszedek a hipertérből vagy mi, az egész rendszer leáll, és mire újraindítok, már késő, egy csomó időt, na meg a meglepetés erejét veszítem el :( most gyűjthetek egy jobb reaktorra, ami 5 millio kredit :(

[ Szerkesztve ]

We were here

(#32504) duvi válasza Tuomas (#32503) üzenetére


duvi
nagyúr

Túlterhelted a reaktort és amint kiengedted a fegyvereket, leállt a rendszer. Mindig figyelni kell, hogy mennyi a maximális energiaigénye a hajódnak. A különböző modulok prioritásával kicsit 100% fölé is lehet vinni a terhelést, de ilyenkor lekapcsolnak a 2-es, 3-as ... prioritású modulok. Jobb oldali panelen a Modules fülön tudod beállítani az energiamenedzsmentet. Az 1-es prioritásúak legyenek a létfontosságúak, az efölöttiek sorban lekapcsolnak túlterhelés esetén (pl. FSD, Fuel Scoop...stb) Az a legbiztosabb, ha bármit cserélsz a hajón, akkor ahogy kirepülsz az állomás elé, enged ki a fegyvereket (de ne lőjél mert megbüntetnek). Ha leáll a rendszer, akkor túlterhelted a PP-t.

(#32505) Vesa válasza Tuomas (#32503) üzenetére


Vesa
veterán

Hát igen, a hajó tervezése egyfajta "játék a játékban". Figyelni kell a modulok energiaigényét és ehhez kell méretezni az energiaellátó rendszereket. El lehet szórakozni vele órákat. Van úgy, hogy egy első ránézésre sokkal drágább és jobb modult mégsem érdemes bizonyos hajókra feltenni, mert zabálja a delejt, miközben annyival nem is jobb az olcsóbb modulnál.

A tudomány a valóság költészete!

(#32506) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Kipróbáltam a felfedezős tervezős oldalt, és 6,5 millát adott 1 óra alatt. Még unalmas sem volt.

(#32507) brd válasza sensor060 (#32499) üzenetére


brd
nagyúr

Az az interdict, amit láttál, valószínű, nem ellened irányult, hanem másik hajó ellen és ennek láttad a jeleit. Pár frissítéssel ezelőtt jött be az az effekt, hogy látni ezt SC-ben.

The only real valuable thing is intuition.

(#32508) pcnet


pcnet
addikt

Ha valaki esetleg most húzna empire rangot, chujohimba rendszerben van 9 állomás, mindegyik állomáson több empire frakció. Akad adományozó küldi is szép számmal. Csak rendszeren belül, állomások közt ingázva is lehet szépen rangot húzni.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#32509) .OM.


.OM.
aktív tag

Teljesen kezdő vagyok ebben a játékban, bár korábban már repültem máshol. BF, X3, stb..

Beszereztem egy Mk4-es hajót, felszereltem minden földi jóval, armor, shield, power, ami csak elérhető volt.

Bementem nagy arccal egy csendes háborús övezetbe, be is targeteltem egy kisebb hajót és jól rárontottam. Kb többet nem is láttam a képernyőn, úgy megkerült. Percek alatt kilőtte a pajzsom és a hajtóművet - míg én csak forogtam, hogy merre is jár.

Valaki legyen szíves megosztani egy működő taktikát, mert se a gyors se a lassú, se a vertikális/horizontális irányváltoztatás nem jött be.

Hogyan forduljak, mire figyeljek?

Köszi,
.om.

ex .Oldman.

(#32510) sensor060 válasza brd (#32507) üzenetére


sensor060
aktív tag

Koszi, ez lehetett... ami megtevesztett hogy valoszinu nagyon kozel lehettem az interdict-hez mert korbenezve szinte mindenhol ez a "hullamzos" effektet lattam.

Figyelmesebben olvassak chengelog-ot ? :D

(#32511) duvi válasza .OM. (#32509) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Első körben ajánlom átolvasásra a Téma összefoglaló / Repülési alapok szekcióját.
Tömören a lényeg:
Harc esetén egyszerre/kombinálva kell alkalmazni az alábbi manőverezési megoldásokat:
- Thrusterek
- Flight Assist ki/be kapcsolása
- Boost Speed (fordulásnál drasztikusan rásegít)
- Előre/hátramenet megfelelő alkalmazása
- kék tartományban fordul legjobban a hajó

Ha ez megvolt, akkor azt javaslom, hogy gyakorolj egy kicsit a training küldetésekkel. Ha ott már elfogadhatóan megy az űrharc, akkor mehet az éles bevetés is. Ezzel elkerülheted azt az anyagi veszteséget, ami a sorozatos biztosítási díjak kifizetésével érne.

[ Szerkesztve ]

(#32512) Mortel válasza kiskuplung (#32494) üzenetére


Mortel
senior tag

Ugye, ugye? :)

[Bettyke]

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#32513) Mortel válasza orientcx (#32500) üzenetére


Mortel
senior tag

Köcsögöt ötöt...

Jött vörös főcsősz Gödről.
Rögtön sört hörpölt, vörös nőt dögönyözött ötször.
Döngölt földön hörgött, nyögött, gyönyörködött. Jövő őszön vörös nőből jött öt vörös csősz-kölök.

- Főcsősz Gödről? Zömök, töpörödött?(/OFF)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#32514) Mortel


Mortel
senior tag

Chemical processort merre lelek?

Írják hajóroncsban, de azokat hol találom? :F

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#32515) Cooper911 válasza Mortel (#32514) üzenetére


Cooper911
senior tag

USS-ekben, jellemzően threat 0-ás okban ha bemész néha találsz teherhajó roncsot. (ilyenkor a bal oldali contacts menüben érdemes végiglapozni hogy mi van ott ahova beléptél nem kell befogdosni mindent.)
Ha tudsz vigyázni magadra akkor anarchy rendszerekben gyakrabban bele lehet futni ilyenbe.
Küldetések jutalmaként is előfordulhat.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#32516) Cooper911 válasza Djuree (#32501) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ami még lényeges, hogy ha 100%on vagy és nem jön a navy küldi, nem kell görcsölni, csinálj tovább akármilyen küldit, az XP gyűlik és hozzáadódik a következő szintedhez. (Tehát lehet hogy pl 4% ról fog indulni)
Aztán egyszercsak megtalálod a navy küldit.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#32517) Diopapa


Diopapa
addikt

Én meg Chemical Distilleries-t nem bírok találni egyszerűen... Szétlőttem egy rakat type-6-ot, type-7-et, próbáltam roncsokat nézegetni, próbáltam Anarchy-ban, High-sec-ben de semmi... :((( Egyszer régebben már próbáltam akkor is nulla eredménnyel...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#32518) Mortel válasza Cooper911 (#32515) üzenetére


Mortel
senior tag

Köszönöm! :R

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#32519) baphomet válasza Diopapa (#32517) üzenetére


baphomet
senior tag

Már rég volt szükségem ilyesmire, de úgy rémlik, ami dob manipulator-t, az dob distilleries-t is, arra pedig a legjobb a T9.
Nem tudom, hogy a 2.3 után is megmaradt-e, de azelőtt T9 farmolásra a Seeking weapons volt a legjobb hely. Háborús rendszerekben találni. Mindig van benne 3db. védtelen T9, akik ráadásul fapofával nézik végig, ahogy végzel a kistársukkal, és, ha a mészárlást anarchiában rendezed le, akkor még a szekusok sem köszönnek be akadékoskodni.

(#32520) warcat válasza Diopapa (#32517) üzenetére


warcat
veterán

Ha már megcsináltad az engineereknél a normális FSD-t, semeddig sem tart Dav's Hope-ba elmenni,aztán csak körözni kell egy kicsit a bázison és fel is pakolsz mindenből.
Elsőre lehet,hogy nehézkes megtalálni,de ha fel van fedezve,úgy is marad később.

Dav's Hope - HOW TO FIND CHEMICAL MANIPULATORS AND OTHER RARE ENGINEERING MATERIALS

EA: It's in the crate!

(#32521) spank0309


spank0309
tag

Srácok! kb. 2 évvel ezelőtt toltam xone-on. 2 nap alatt meglett a clipperhez a rang, most pc-n 2 hét alatt nincs meg. Ennyivel nehezebb a dolog vagy én rontok el valamit? Quince-ben tolom ezerrel a ranghúzást de alig alig ad pár %-ot.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#32522) Djuree válasza warcat (#32520) üzenetére


Djuree
félisten

muszáj a bolygón ökörködni a kiskocsival? megvenni nem lehet őket valahol? mivel én kereskedőt játszok. azt se tudom hogy lehet leszállni. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32523) Djuree válasza spank0309 (#32521) üzenetére


Djuree
félisten

a pár % a normális. 2 nap alatt nem tudom h lehetett meg, az még egész napos játékkal se lehetett meg...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32524) duvi válasza Djuree (#32522) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezeket nem lehet vásárolni :(

(#32521) illest309
A kezdetekhez képes rendesen megnehezítették a rankhúzást. Sokkal tovább tart, mint régen.

[ Szerkesztve ]

(#32525) Djuree válasza duvi (#32524) üzenetére


Djuree
félisten

akkor meg kell tanulnom sajnos. nem hiányzik, de lehet megtetszik. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32526) Piszkos-Fred válasza Djuree (#32525) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Ugye erre szoktak mondani, hogy a repulesben a felszallas a maceras, a landolas nem annyira, azt megoldja a gravitacio :)

Egyebkent a felszinen landolasnal csinalj mindent ugy, ahogy a jozan paraszti esszel csinalna az ember, vagyis ne derekszogben erkezz, mint egy darts tablara, es nem lesz gond. Ha majd a felszinen rodeozol, akkor annyi tanacsot engedj meg, hogy a kicsikocsit iranyitva a sebessegkart csak ovatosan hasznald, foleg az alacsony gravitacioju bolygokon...

Illetve a leszallas elott bindeld be a "call ship" funkciot, biztos, ami biztos :)

(#32527) Djuree válasza Piszkos-Fred (#32526) üzenetére


Djuree
félisten

oké köszi. :)

megnéztem egyébként cooper videóját, elég sokat megtudtam belőle.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32528) cacasz02 válasza Djuree (#32527) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Menj az srv-vel pár kört, aztán nézd meg hány g-s a gravitáció, és érteni fogsz mindent. Leszáláskor is fontos mert lehet talajt fogni könnyen ha bele boostolsz egy 2g-s bolygóba.

(#32529) Diopapa


Diopapa
addikt

Volt egy oldal, ahol hajókra / alkatrészekre lehetett rákeresni, hogy hol mennyibe kerül / kapható-e. Elkevertem a linket, valaki tudja a címét esetleg? Köszi!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#32530) Piszkos-Fred válasza Diopapa (#32529) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Inara?
eddb?

[ Szerkesztve ]

(#32531) Diopapa válasza Piszkos-Fred (#32530) üzenetére


Diopapa
addikt

Inara vót' thnx!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#32532) duvi válasza Diopapa (#32531) üzenetére


duvi
nagyúr

Hasznos linkek szekcióban mindig megtaláljátok ezeket a linkeket.

(#32533) duvi


duvi
nagyúr

2017 Október 7-én tartják a Frontier Expot.
Remélhetőleg itt már élőben is láthatjuk a 2.4-es tartalmakat!

(#32534) anatron


anatron
aktív tag

Találtam egy Ammónia Gáz óriást ammónia alapú élettel.
Ez mennyire gyakori?

(#32535) kiskuplung válasza duvi (#32533) üzenetére


kiskuplung
őstag

Volt már ilyen expo máskor is?
El nem tudom képzelni, hogy tudnak kitölteni akár csak 1 pavilont is Frontieres tartalmakkal, Planet Coaster ide vagy oda...
Persze, ha lehet csattogós Anacondát tologatni gyerekkel, akkor minden rendes Elite rajongónak ott a helye :)

[ Szerkesztve ]

(#32536) Piszkos-Fred válasza kiskuplung (#32535) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Csak az Elite-tel kapcsolatban: fejlesztoi AUA/QA, thargoid es egyeb lore, whats next jellegu eloretekintes, stb. panelekkel, illetve nagyobb es/vagy hiresebb kozosseg kepviseloivel (felfedezok, fuel rats, streamerek, kontent gyartok, fanpagek stb.) beszelgetesekkel, + nyeremenyjatekok, versenyekkel, stb. - sima ugy, sot egy napra meg talan sok is (kettore meg lehet keves elso alkalommal, igy ertheto az egy nap).

Barcsak a Gamescomon tartottak volna..., de sebaj, igy marad a live stream vagy egyeb osszefoglalo, ha lesz.

(#32537) duvi válasza kiskuplung (#32535) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem expo néven, de minden éveben tartanak saját rendezvényeket (pl. Elite Meet).

(#32538) sensor060


sensor060
aktív tag

Hello!

Tegnap kaptam egy levelet a Frontier-tol hogy kaptam egy ingyenes "Golden Paint Job"-ot. Lepjek be a store-ba es maris ott lesz.
Nos, beleptem, es nincs.

Aztan olvastam tovabb a levelet : "As an owner one of our limited edition Gold Paint Jobs, we're gifting you the new and improved "Golden Paint Job" for free!"

Lehet ez a gond, mivel nekem regebben sem volt ilyen paint job-om, csak masfele...

(#32539) Piszkos-Fred válasza sensor060 (#32538) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Lepj be a jatekba es az outfitting / livery opciot nezd meg, szerintem ott lesz!
(Nekem is ott volt, masnak is, a storeban/account reszleteinel nem volt nyoma)

(#32540) Terrorista


Terrorista
senior tag

Másnak van ilyen gondja az Engineer craft ablakban?

Minden hozzávaló cucc leírása a popup ablakban kilóg a jobb oldalon. Így nem tudom elolvasni, hogy honnan lehet beszerezni. Tudom a google segít de ez akkor is tré. Egyáltalán miért kell ekkora ablakokkal, fontokkal dolgozni...

A hajó UI-ja is kicsit nagyobb/közelebbi a szokásosnál. Más videókon láttam, hogy lehet azt távolabbról is nézni. Van vmi beállítás erre, mert a FoV-ot állítgattam, de semmit nem változott.

[ Szerkesztve ]

(#32541) brd válasza Terrorista (#32540) üzenetére


brd
nagyúr

A játékon belül ezzel kapcsolatban csak orális szórakoztatást találsz (alárendelt szerepben), konkrétabb lelőhelyet nem nagyon, azt Internetről tudod leginkább megtudni, jó szándékú postolóktól.

Az összefoglalóban van konfigfile-átírással beállítható bővebb FOV (bár azt nem tudom, az általad linkelt problémán segít-e). Nem tudom pontosan, hol van benne, de ilyesmiről van szó, csak bővebb lére eresztve. :)

Egyáltalán miért kell ekkora ablakokkal, fontokkal dolgozni...

Há' mer' minden a rosszul látó tableteseknek/mobilosoknak készül már pár éve, mindenki más meg le van fekáliázva, lásd szinte az összes trendi weboldal, programok/Windows felülete. Mennyire jó is volt a régebbi küldetéslista, vagy a hajófelszerelés külleme. :(

The only real valuable thing is intuition.

(#32542) orientcx


orientcx
őstag

Hát ma teljesen kivetkőztem magamból. Úgy begurultam, hogy még szerencse hogy nem látta senki, mert biztosan viccesen festhettem. Egy Python jött velem szemben, erősen rovott múlttal, és elég vaskos bounty-val a buksiján. Hármas wingben volt, de a többit nem találtam(meg szoktam nézni kik azok, mert attól függ, hogy milyen taktikát kell alkalmazni). Na mindegy, gondoltam, majd előkerülnek ha akarnak, és rámásztam a Python-ra. Hát ilyen ordas csalót még nem láttam. Egyfolytában, de szó szerint egyfolytában chaffelt. De ahogy írom, folyamatosan. Ha levittem a shield-jét egy karika közeli állapotba, azonnal visszatöltötte, és kb 2x úgy cikázott, mint egy Eagle, emiatt sehogy sem tudtam lerammingolni. Esküszöm, nem túlzok. Hiába tudtam egyfolytában tűz alatt tartani, a folyamatos chaff miatt mindig hamarabb töltötte vissza az addig kínkeservesen levakart pajzsát. Persze közben már rég előkerült a wing-jéhez tartozó két Gunship a két kísérővadászukkal, akik persze már rég le is kapták az enyémet. Ilyenkor egy józanul gondolkodó pilóta azonnal leszedi a két űrmopszot, kiteszi a sajátját, utána gyorsan pofán veri a két tohonya Gunship-et, és már mehet is vissza a végtelen ideig tartó csörtét megvívni, de annyira idegbeteg voltam, hogy épp csak azt nem üvöltöztem teli torokból, hogy "megdöglessz te csaló rohadék", meg hogy "kitaposom azt a moslék beled!!!", meg minden ilyesmi(de azért gondolni gondoltam rá) :K
Tojtam én a Gunship-ekre, vérben forgó szemekkel üldöztem azt a rohadékot, mert az agyam azzal a gondolattal volt teletömve, hogy "ha beledöglök is felkoncolom, felnégyelem, és kitűzöm a galaxis négy legtávolabbi sarkára"(na jó, a ***-öm fog ezért kimozdulni a bubiból, jó lesz a bubi négy sarka is :K )
Mivel MC-ket használok(meg fix frag cannont), ezért egy rakás módszert találtam már ki a lőszertakarékos RES vadászatra, ami kb másfélszeres hatékonyságot eredményezett, de most úgy bekattantam, hogy egyfolytában lőttem. Iszonyú percek után végre beérett a gyümi, úgy felökleltem azt a görényt, hogy olyat még a madridi Plaza de Toros de Las Ventas törzsközönsége sem láthatott még a legvérmesebb bikájától sem. Pont telibe a gyomorszáján a rusnya férgének(szerintem a szomszédok, a szomszéd háztömbben lakók, de még a szomszéd kerületben tartózkodók is azóta azon töprengenek, vajon mit jelenthet az az űrből érkező artikulálatlan üvöltés, hogy "na ezt chaffeld ki, te gyökér!!!!!!"
Ilyen agyatlanul még tán maga Német Szilárd sem tudott volna RES-ezni, mint én ott akkor(na jó. lehet hogy ő igen :K;):K). A lila köd még azt sem engedte meg, hogy a pajzsomra pillantsak, ami már az utolsó erősen megkopott karikánál tartott, miközben a SCB tár meg teljesen érintetlen volt
Mindenesetre az ilyen csaláshoz azért már pofa kell! :(((

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#32543) orientcx válasza Terrorista (#32540) üzenetére


orientcx
őstag

Itt találod, hogyan kell a látóteret beállítani
(a lap közepénél valamivel lejjebb)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#32544) duvi válasza Terrorista (#32540) üzenetére


duvi
nagyúr

A FOV utólagos állítását az Összefoglaló/Segédletek szekciójában találod meg. Bár gyanús, hogy ezt a hibát más okozza :(

(#32542) orientcx
Látom, hogy kicsit átmozgattad az érrendszeredet és a vérnyomásodat. Közben felfrissítetted a szókincsedet is. Tényleg nem értem, hogy mi a problémád? Igénybe vetted az ED "all in one" szolgáltatását :D Különben is csak a végeredmény számít, ami hozta a papírformát ;) Te győztél.

(#32545) pcnet válasza orientcx (#32542) üzenetére


pcnet
addikt

Csak Te fogod ki mindig a csalókat, vagy a combat rész ekkora egy bughamaz? :(

Egyrészt jól szórakozok a beszámolóidon, másrészt mindig megfogadom, hogy soha nem fogok harcolni menni. Pedig régen (1.5 előtt) sokat lövöldöztem Anacondával.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#32546) nubreed válasza orientcx (#32542) üzenetére


nubreed
veterán

Mindez most PVE vagy PVP?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#32547) orientcx válasza duvi (#32544) üzenetére


orientcx
őstag

"Látom, hogy kicsit átmozgattad az érrendszeredet és a vérnyomásodat"

Mondhatni :K

"Közben felfrissítetted a szókincsedet is"

Bocs, ha kicsit elragadtattam magam, csak az elborult elmeállapotomat próbáltam érzékeltetni :B

"Igénybe vetted az ED "all in one" szolgáltatását"

Már csak egy "minden pajzsot egy lövéssel eltüntető csoda parittya" hiányzott a készletéből :(((

"csak a végeredmény számít, ami hozta a papírformát ;) Te győztél."

De csak amúgy igazi IPSZ módra. :U

pcnet - "Csak Te fogod ki mindig a csalókat, vagy a combat rész ekkora egy bughamaz?"

Nemigen szoktam ilyen jelenséggel találkozni. Visszatöltögetőkkel, meg chaffelőkkel igen, de azok nem jelentenek gondot, hiába tölt vissza, kap annyi fülest, hogy az bőven elég legyen neki. De amit ez művelt, az tényleg durva volt.

"megfogadom, hogy soha nem fogok harcolni menni"

Ha a mérnökösdit elintézted, nyugodtan mehetsz, ez a mostani történet a kivétel(ha nem az lenne, nem is írtam volna meg)

nubreed - "Mindez most PVE vagy PVP?"

A röhej az, hogy figyelmetlenségből pont akkor az open volt ugyan betöltve, de ezek biztos npc-k voltak. Igaz, hogy bekattant elmém nem engedte, hogy különbséget tegyek az üres vagy tele a háromszögek között, de az a két Gunship olyan gagyi volt, hogy olyat player nem csinál, márpedig npc csak npc-vel van wingben

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#32548) Rez_Grof válasza duvi (#32488) üzenetére


Rez_Grof
őstag

A hotas 4 elvileg megy pc-vel is, vagy a játék maga nem igen támogatja?
Ma tervezek venni egyet.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#32549) duvi válasza Rez_Grof (#32548) üzenetére


duvi
nagyúr

Működik PC-vel is, de minek fizetnél kb. 8.000 Ft-al többet, amikor PC-re jó a Hotas X is? Vagy PS4-en és PC-n is akarod használni?
THRUSTMASTER T.Flight Hotas X vs. THRUSTMASTER T.Flight Hotas 4

[ Szerkesztve ]

(#32550) duvi


duvi
nagyúr

Ha péntek, akkor online store újdonságok! Három könnyűvadász fényezés és három pilótaruha festés került fel a bolt kínálatába.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.