Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32901) nubreed válasza duvi (#32900) üzenetére


nubreed
veterán

Bocs, nem láttam. :) Nekem csak most küldte el a Google emailben. Le vannak maradva. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#32902) kiskuplung válasza nubreed (#32901) üzenetére


kiskuplung
őstag

Le, mint az FDEV a 2.4-gyel, ugyanis ebben a teaserben mindent a 2.3-ig összejött jelenetekből válogattak össze :)

(#32903) raymi16 válasza kiskuplung (#32902) üzenetére


raymi16
tag

Ezt figyeltem én is, mintha láttam volna már ezeket a képsorokat! :DDD

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#32904) HunCucu


HunCucu
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni abban, hogy harc közben kilőtték a Thrusters-emet! Ezt lehet valahogy orvosolni mert így nem tudok haladni! Látom a felszerelési listánál, hogy lehet javítani de az a fül nem aktív (piros).
Az a gondom, hogy a comunity-ba szereztem már egy csomó CR-t a fejvadászkodással és nem akarom bukni!

(#32905) warcat válasza HunCucu (#32904) üzenetére


warcat
veterán

Reboot and Repair

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#32906) HunCucu válasza warcat (#32905) üzenetére


HunCucu
csendes tag

Köszönöm a segítséget!
Csak az a probléma, hogy nem valami jól beszélek angolul és így amit megérettem belőle (az a kevés) az nem világos, hogy hol találom ezt a funkciót! Én PS4-en nyomom és amikor megnyiton a Thrusters-t ott 2 funkció van indítás/leállítás és javítás. csakhogy ebből egyik sem működik. A Thrusters marad piros és 0%-os :W :W :W ! Tudnál nekem ebben még egy kicsit segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#32907) pcnet válasza HunCucu (#32906) üzenetére


pcnet
addikt

Jobb panel, Functions fül.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#32908) -ZeeZee- válasza warcat (#32905) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Vicces:

Once the function has been activated, the ship will shut down, deactivating all modules in the process, including Shields, Thrusters and Life Support.

Mennyi idő, amíg újraindul?

HunCucu:

4-es panel (jobb oldalt), majd functions, és ott legalul.

szerk: közben megelőztek... :)

[ Szerkesztve ]

(#32909) duvi válasza HunCucu (#32906) üzenetére


duvi
nagyúr

Reboot and Repair videó.

(#32908) -ZeeZee-
Kb. 20-30 másodperc a reboot.

[ Szerkesztve ]

(#32910) pcnet válasza -ZeeZee- (#32908) üzenetére


pcnet
addikt

Emlékeim szerint kb fél perc.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#32911) HunCucu válasza -ZeeZee- (#32908) üzenetére


HunCucu
csendes tag

Nagyon köszönöm a segítséget :C :C :C !!!!
Remélem sikerül megoldanom mert nem vagyok most gépközelben.
Mégegyszer köszönöm :R :R :R !!!

(#32912) grHawk válasza duvi (#32894) üzenetére


grHawk
aktív tag

Oh, köszi, valószínű nálam is ez a gond. Akkor kell egy Elite újrarakás. Egy kérdés: ha újra rakom az Elitet, az nullázza a beállításaimat? 2014 óta, mióta legelőször leszedtem, nem raktam újra.

(#32913) duvi válasza grHawk (#32912) üzenetére


duvi
nagyúr

A beállításaidat itt találod:

C:\Users\Felhasználónév\AppData/Local\Frontier Developments és Frontier_Developments könyvtárak.

Ezeket mindig tartsd lementve és bármikor visszamásolhatod egy rendszerújrahúzás után.

[ Szerkesztve ]

(#32914) grHawk válasza duvi (#32913) üzenetére


grHawk
aktív tag

Tudom, hogy a halandók sokszor mondják, de egy isten vagy :D

(#32915) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
A mai napon sikerült csinálnom egy szép kék-piros HUD-ot. :) Képek:
[kép] [kép] [kép] [kép]
Én teljesen levettem a interface fényességet. a majd' max fényességgel túl fényesek lennének az egyes kék szövegek, így nehezebben lennének olvashatóak.
Akinek tetszik, használja egészséggel! :)
...\steamapps\common\Elite Dangerous\Products\elite-dangerous-64\ (A Horizon esetén) helyen a GraphicsConfiguration.xml fájlban azt a hasonló 4 sort cserélje erre:
<LocalisationName>Standard</LocalisationName>
<MatrixRed>-1.01, 0.31, 3</MatrixRed>
<MatrixGreen>0.51, 1.7, -1.81</MatrixGreen>
<MatrixBlue>3, -1.48, -1.48</MatrixBlue>

(A HUD-ot ezzel a szerkesztővel hoztam össze: http://team2xh.net/elite/)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#32916) to.ca válasza wollnerd (#32915) üzenetére


to.ca
tag

Nekem ez túl színes, hosszú távon fárasztja a szemet. A "gyári" is, de az legalább úgy van kitalálva, hogy minden egyértelmű első blikkre is.
Ha nem akarod kiégetni a retinádat, akkor két lehetőséged van:
1. Választasz egy kevésbe szaturált, nyugtató kékes, vagy zöldes HUD-ot. Ezekkel többnyire az a probléma, hogy nehéz megkülönböztetni a barátot az ellentől, ez harc közben fájdalmas tud lenni, ezért inkább csak explorer üzemmódban használható.
2. Keresel egy kevésbé bazári, de azért jól "olvasható" színkombinációt, ami már megfelelő információtartalmat nyújt az olyan helyzetekben is, amikor nincs idő a kijelzőt bogarászni. Én ezt tettem.

load"elite",8,1

(#32917) duvi


duvi
nagyúr

FONTOS FIGYELMEZTETÉS!

A fejlesztők minden nagyobb tartalmai frissítésnél figyelmeztetik a játékosokat, hogy ilyenkor elveszhetnek a folyamatban lévő questek és felfedezési adatok. Várhatóan már csak hetek (3-4?) vannak hátra a 2.4 élesítéséig, amikor is előfordulhat a fent említett probléma. Éppen ezért mindenki igyekezzen minél hamarabb leadni a felfedezési adatait, nehogy elvesszen a frissítéskor!

(#32918) wollnerd válasza duvi (#32917) üzenetére


wollnerd
aktív tag

A material-ok nem szoktak elveszni?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#32919) Cooper911 válasza wollnerd (#32915) üzenetére


Cooper911
senior tag

A menüben kimondottan jól néz ki.
Kérdés, hogy a radaron milyenek a baráti ellenséges színek.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#32921) duvi válasza wollnerd (#32918) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem. Csak a questek és a felfedezési adatok szoktak gondot okozni (eddig legalábbis).

(#32920) grHawk
Nagyon jó kép lett :K Sikerült elkapni a tüzelés pillanatát is.

[ Szerkesztve ]

(#32922) rtitusz válasza duvi (#32917) üzenetére


rtitusz
őstag

Hát, ha másfél év alatt nem vesztek el, akkor nem most fognak remélem. :D

Üdv mindenki, kicsit (nagyon) eltűntem, fejemre nőtt az élet, és nem hogy játszani, de a fórumot böngészni se volt időm. Azért jó látni, hogy vannak itt még öreg rókák aki továbbra is lelkes tagjai a játéknak és a fórumnak egyaránt. Remélem egyszer visszatérek, addig is röpködjetek helyettem is. :)

(#32923) duvi válasza rtitusz (#32922) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak intézd az életed! Remélem, hogy egyszer még visszatérsz! Mi megvárunk ;)

(#32924) pcnet


pcnet
addikt

Ha valaki most béta alatt szeretne engizni hal reményében, ne induljon útnak. Normál materialokat kérnek. Ki akartam próbálni Anaconda mit tud dirty drive tuninggal és mekkorát tudna ugrani FSD tuninggal, lekönnyítve. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#32925) orientcx válasza rtitusz (#32922) üzenetére


orientcx
őstag

Én meg már azt hittem, a thargoidok raboltak el :)
-
"nem hogy játszani, de a fórumot böngészni se volt időm"
-
Hogy játszani nincs időd, egye fene, de hogy a fórumot sem követed, az már viszont elfogadhatatlan :( (különösen, hogy az mostanság sajna nem is igényel túl sok időt, mert itt is csak mérsékelt a pezsgés, talán majd most, ősszel megint dúsulnak a buborékok) :U
Akárhogy is, fórum nem olvasásért a 2942. évi 16/142 törvénycikkely alapján ezennel kénytelen vagyok visszaminősíteni téged Clipper pilótának . . . . . . . na jó, azért az túlzás lenne, gyilkos azért mégsem vagy, a büntit helyettes segéd gyakornok jelölt Hauler kadéttá való lefokozásra enyhítjük két hét hangártakarítással, és birodalmi hajóroncs gyűjtögetéssel megtoldva(a bőséges alapanyag utánpótlásról személyesen gondoskodom :K)
-
"Azért jó látni, hogy vannak itt még öreg rókák"
-
De sajnos már gyak egy kezemen meg tudom számolni őket :(((

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#32926) cacasz02 válasza orientcx (#32925) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Ki számít öregnek? (Mármint játék szempontjából!)

(#32927) orientcx válasza cacasz02 (#32926) üzenetére


orientcx
őstag

Ez megítélés kérdése, de itt most elsősorban azokra gondoltam, akik az ED megjelenése óta itt vannak. Persze akadnak olyanok is, akik már a topik nyitóünnepségén is részt vettek, de olyan régre magam sem tudom visszavezetni a családfámat, mert én eleve csak 2014 dec 20-án értesültem az új elite-ről. Viszont nem tétováztam, és 21-én máris egy gyönyörű, pazarul csillogó Sidewinder pilótaüléséről tépkedtem le a fóliát, miközben nagyokat szippantottam az "új hajó illatból", és az elmémben ott motoszkált a gyártó kezelési útmutatójának első oldalának első bekezdése: "Its manoeuvrability makes it an excellent choice for both green and experienced pilots. The Sidewinder is a dependable vessel that will get you where you need to go, safe and sound." :D
-
De mindenesetre ha valaki kb egy éve itt van, akkor szerintem már nyugodtan nevezheti magát öreg rókának. :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#32928) rtitusz válasza orientcx (#32925) üzenetére


rtitusz
őstag

:C Elég bünti, hogy nem tudok játszani a szép rózsaszín clipperemmel amit az ingyenes sorsoláson nyertem mindenféle birodalmi rang nélkül, de hogy még ilyen bádogvödörpilótának is kikiáltasz, ez kész rágalom! :D (Hiányoztatok srácok! Meg csajok, mert gondolom Araen még itt van valahol szintén. Giga, Kondor, Sylc, baphomet? A többi régi kollégát láttam az elmúlt 2 oldalon.)

(#32929) cacasz02 válasza orientcx (#32927) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Ah hogy szalad az idő...

(#32930) Cooper911


Cooper911
senior tag

Arra gondoltam megint megnézem mi a helyzet az alien-ek terén.
Van valami oldal ahol le van irva, hogy mi a story az aincent ruin scannelgetések óra? Mert én ott leragadtam.
Meg mit kell csinálni hogy be tudjak jutni ezekbe a most felfedezett épületbe? Palinnál felveszem a küldit, elmegyek olyan helyre ami még nyitva van, meg legyen nálam valamilyen artifact?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#32931) grHawk válasza orientcx (#32927) üzenetére


grHawk
aktív tag

"de itt most elsősorban azokra gondoltam, akik az ED megjelenése óta itt vannak."

Na szép, oszt 21 évesen le vagyok öregezve.

Nekem is csak úgy ötlött be, hogy jó rég lestem ide, mostanság egyszer-kétszer talán ráfrissítettem magamra itt a fórumon, hogy csak-csak, de azért illene már egy jót vitázni (nem összekeverendő a veszekedéssel). Emlékszem anno 10-15 oldalon keresztül ment az eszmecsere. De hát, ahogyan a fejlesztés, úgy picit az aktivitás is alábbhagyott, legalábbis, ahogy én látom. Agyalgattam itt egy picit az Elite jövőjén, aztán hátha valami szép téma kerekedik belőle, egy próbát megér. Ugyebár az lett mondva - hogy csúnyán fogalmazzam -, hogy a következő "szezon" a core feature-ökre koncentrál majd az új tartalmak helyett. Tehát megsütik a tésztát végre, ahelyett, hogy tovább gyúrnák. Na most az vajon egy újabb fizetős szezont jelent, vagy egy ilyen "a kövi kettő évben ne várjatok semmit, csak random érkező frissítéseket"? Mert erről nem emlékszem, hogy beszéltek volna. Hátha tud valaki, valamit.

Ja, és itt egy újabb kép a Corvettemről, mert úgy tetszik, hogy meg kell mutassam megint.

[ Szerkesztve ]

(#32932) nubreed válasza orientcx (#32925) üzenetére


nubreed
veterán

Na, ház kíváncsi vagyok mennyire kapunk olyan tartalmat ami azt eredményezi, hogy fel pörög a topic.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#32933) orientcx válasza rtitusz (#32928) üzenetére


orientcx
őstag

"Elég bünti, hogy nem tudok játszani a szép rózsaszín clipperemmel amit az ingyenes sorsoláson nyertem mindenféle birodalmi rang nélkül, de hogy még ilyen bádogvödörpilótának is kikiáltasz"
-
Bocs, nem akartalak megbántani, de fogalmaim szerint a "Clipper pilóta" megnevezés összehasonlíthatatlanul nagyobb sértésnek minősül, mint akár a "Hauleres kadét jelölt" :K:DD:K
-
"Giga, Kondor, Sylc, baphomet?"
-
baphomet kolléga rendszeresen olvassa a topikot, és nagy ritkán posztol is egyet-egyet, gigafun szaktárs sajnos már nagyon rég leakadt, de néha azért ránéz a fórumra(játszani azért játszik még, az SSL oszlopos tagja), _Kondor_ az idén még nem is volt, Sylc pedig egy névváltoztatás után asszem valamilyen félhivatásos játékosnak állt, de valami rettenetes TPS-el(bővebbet duvi mester tud mondani róla)
-
-
cacasz02 - "Ah hogy szalad az idő..."
-
jajaja
-
-
grHawk - "Na szép, oszt 21 évesen le vagyok öregezve."
-
Ilyen pazar nyugdíj kilátások mellett nem is értem, miért nem örülsz neki :D
-
-
nubreed - "kíváncsi vagyok mennyire kapunk olyan tartalmat ami azt eredményezi, hogy felpörög a topic"
-

Én általában az ED mellett szoktam állást foglalni, de most a topik "felpörgését" inkább várom a rossz idő beálltától, mint a lebilincselően új tartalmaktól. Mindazonáltal apróbb érdekességek azért bele fognak csöppenni a játékmenetbe, és biztos vagyok abban is, hogy előbb-utóbb csak előállnak valami komolyabb finomsággal is. A magam részéről legjobban egy jó kis FPS-t szeretnék(és ezalatt nem egy uncsi átvezető sétát értek a kantinból a hangárba, onnan meg vissza a kantinba, ahonnan bármikor átmehetünk a hangárba, hogy megnézzük, ott van-e még a kantin irányát jelző tábla), de sztem előbb landolhatunk légkörrel rendelkező bolygón, minthogy gyalogolhatunk

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#32935) grHawk válasza orientcx (#32933) üzenetére


grHawk
aktív tag

"de sztem előbb landolhatunk légkörrel rendelkező bolygón, minthogy gyalogolhatunk"

Na igen. Ezt egyébként nem teljesen értem. Sokan mondják, hogy az atmospheric landing sokkal fontosabb és tök egyértelmű, hogy előbb kéne jöjjön. Lehet, hogy csak én vagyok ennyire korlátolt, de mi értelme hatalmas, idegen fák között egy üvegkupolában gurulni? Más lenne a hang és az érzés, mint ha közvetlen, mondhatni testközelből tapasztalnánk a környezetet. Meg... ne mondja már nekem senki, hogy nem lenne abszurdum, hogy mint ha csak egy ilyen elektromos autós öreg mami gurulnánk a fűben. Szerintem egyértelműen az FPS mód kéne előbb. Bár, ahogy a multicrew-t implementálták könnyen eltudom képzelni, hogy az imént említett kantintól fülkéig történő rohangálásnál többet nem tudnának felmutatni. Az elmúlt időszak media munkája a sok hű-hú semmiért érzetet idézi, amit a legújabb 2.4 teaser is mutat. A teaser 80%-a nem mutat új felvételt, sőt javarészt játékosok felvételei vannak rajta, egy jelenetben látunk egy szürkébb thargoid hajót, ahogy lasszózza a Corvettet. És elvárják, hogy elájuljunk. A multi-crew is úgy fel volt hypeolva :D Emlékszem, hogy egy streamben 1 órán át néztük, ahogy Sandi és Ed wanted NPC-ket lődöz multicrew-olt turrettel (harmat gyenge hatással) egy kittelt Corvetteben. Azt mindenki hajladozott a hype vonat szelében. Remélem jobb idők jönnek.

(#32936) grHawk válasza grHawk (#32935) üzenetére


grHawk
aktív tag

Késői kiegészítés: bár minden negatívum ellenére mai napig játszom. Szóval befoghatom :D

(#32937) duvi válasza grHawk (#32936) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt a szeptember és hamarosan teríteni kell a 2.4 lapjait. Azt már tudjuk, hogy anyagilag jól állnak, tehát ez nem lehet akadája a fejlesztésnek. Nagyon kéne egy jó befejezés - cliffhanger- a szezon végére!

(#32938) Cooper911 válasza duvi (#32934) üzenetére


Cooper911
senior tag

Igen, köszi.
Most már csak azt nem tudom hogy az ezelőtt megtalált ruinokból nyertek e ki valami infót. De ha igen szerintem azt a galneten megtalálom.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#32939) grHawk válasza duvi (#32937) üzenetére


grHawk
aktív tag

Az biztos, hogy kényelmesen megszedték magukat. A Dinós jogokhoz nem kevés pénz kell, na meg egy új melóhelyhez sem :D

(#32940) Vesa válasza grHawk (#32935) üzenetére


Vesa
veterán

Ha az elmúlt két év termését nézem, akkor megnyugtatlak, hogy a közeljövőben egyik sem várható. Ugyanis, mindkét fejlesztés túltesz a "Horizons Season" teljes 2 évadán, munkabefektetés szempontjából. De mint már írtam korábban, a remény hal meg utoljára...Én a legrosszabbra számítok már, így csak pozitívan csalódhatok. :D

A tudomány a valóság költészete!

(#32941) D4M13N válasza Vesa (#32940) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Én azt vallom, hogy ehhez a két dologhoz az új engine kell. Anélkül nem lesz se séta, sem atmoszférával rendelkező bolygó leszállás. De pl. itt is a 2.4-ről jönnek az infómorzsák pedig redditen is volt leak egy új hajóról. Hátha más rejtélyes újdonság is lesz.

(#32942) grHawk válasza D4M13N (#32941) üzenetére


grHawk
aktív tag

Megpróbálok elindulni ezen a 2.4 szálon. Mi is az, amit remélhetünk, illetve elvárhatunk, hogy a thargoidok kapcsán érkeznek?
- galaxis szerte háborús zónákat, vész zár alá vont rendszereket
- kíméletlen thargoid támadásokat, ahol a túlélési esély csekély
- kib*b*sz*tt nagy thargoid anyahajót, ami még lélegzetelállítóbb, mint egy capital ship érkezése
- thargoid swarmot
- izgalmas, thargoid-related küldetés LÁNCOKAT
- ritka, értékes thargoid üzemanyagot
- thargoid-gyilkos trófeákat a hajóra (mindenki látta a fireflyt/serenityt, na, mint a reaverek hajóján az emberi maradványok)
- thargoid sérüléseket a hajón (korrozív takony, vagy mi a halál)
- állomásokat szétzúzva, korrodálódva, darabokban az űrben és hozzájuk kötődő, veszélyes túlélők utáni salvage missionöket
- multi-community goalokat, amiből egyszerre akár 10-15 is lenne, hátha valamelyik elbukik és ott átjutnak a thargoidok
- thargoid vs human capital ship harcot
- rengeteg refugee mentő és rescue missionöket a combatot kevésbé kedvelőknek
- titkos felderítő küldetéseket gyanús thargoid pontokra szerte a galaxisban a felfedezőknek
- világvége kupát a racereknek
- űrhullákat
- még úgy 30 dolog
Csak az a baj, hogy ebből szerintem csak ez lesz:
- sok, lassan kibontakozó misztikum, amit a játékosok 97%-a offgame (fórumok, reddit) tapasztal meg
- gyakori thargoid npc interdict, könnyed kis harc, egy eagle is megvédi majd magát
- rengeteg livestream

De ne legyen igazam! :D

[ Szerkesztve ]

(#32943) Vesa válasza D4M13N (#32941) üzenetére


Vesa
veterán

Valójában nekem nem hiányzik az atmoszférás leszállás, egyelőre azzal is megelégednék, ha a jelenleg landolható planétákon érdemes lenne landolni. Úgy értem, hogy nem 3 féle textúrából és 5 féle variációból állna minden egyes felszín, és nem ugyanaz a kétféle állomás lenne mindegyiken. Lehetnének komplexebb városok, bár ehhez már FPS mód is kéne, hogy be lehessen járni őket és ott interakcióba lehessen lépni más játékosokkal vagy NPC-kkel, küldetéseket lehetne vállalni (mint pl. anno a Freelancer-ben), vagy ilyesmi. Vagy legalább a planétákon lennének elszőrva random érdekességek, melyek miatt érdemes a felszín szkennelni majd leszállni és felfedezni a környéket.

Annak nem sok értelmét látnám, ha most jönne egy atmoszférás landolás, de csak annyi változna, hogy nem barna, hanem zöld textúrára landolunk, bármiféle értelmes cél nélkül.

grHawk
Jó kis lista, kb. ezeket lehetne tartalomnak nevezni!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#32944) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Nekem a felfedezés vonal jött be anno. Kb minden fontosat láttam. Ha találok egy wolf-rayetet amin nincs név akkor lehet hosszú időre abba hagyom. Talán a triple elite ami hajt még. De így Beagleből hazafelé már úgy érzem csak a rank meg a kis nebula amit találtam, ami miatt hazamegyek. A nagy szívfájdalom nekem hogy nincs több srv meg meg a fekete lyukak nem annyira lélegzetelállítóak. Mondjuk most újra no man's sky-ozok, és ha fele dolog itt benne lenne, nem vennék jó ideig mást. Na nem offolok tovább.

(#32945) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Kíváncsi vagyok hogy a Thargoid-ok mennyire lesznek elterjedve a galaxisban és hogy mennyire fogják veszélyeztetni még a civil pilóták életét is.... Gyakran fognak-e csak úgy támadni és hogyan lehetne védekezni ellenük... :U

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#32946) duvi válasza D4M13N (#32944) üzenetére


duvi
nagyúr

" A nagy szívfájdalom nekem hogy nincs több srv"
Lesznek ;)

(#32947) D4M13N válasza duvi (#32946) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Akkor oksa. Ha van új akkor megvan a kövi célom patch után. Kicsit okosítom a condát meg viszek egy kis combat repcsit is.

(#32948) duvi válasza D4M13N (#32947) üzenetére


duvi
nagyúr

Azt nem tudom, hogy 2.4-el megkapjuk-e az új SRV-ket, de tervbe vannak véve.

(#32949) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Úgy látom itt is, meg nemzetközi fórumokon is nagyon felfokozott a várakozás...

grHawk listája tökéletesen egybevág az én elvárásaimmal is..

Annak idején sokat lövöldöztem Freelancerben, mert volt célja, és vittem előre egy sztorit.
Az Eliteben ez teljesen másképp lett megvalósítva, de szerintem ideje lenne túllépni ezeken a a launcherben megírt történeteken (amit ráadásul, ha VR-ral indítom, nem is látok).

Akkor talán lenne kedvem harcolni is, mert - szégyen - de ezt a tevékenységet űztem a legkevesebbet a játékból. Még a bányászkodás is jobban lekötött :) Mondjuk ebben az is szerepet játszik, hogy a 2.1 előtt túl könnyű volt a harc, azóta meg eléggé izzasztó, de ezt ki is tárgyaltuk a múltkor.

Szóval nagyon várom a 2.4-et, de ha nem hoz gyökeresen új dolgokat a játékba, akkor részemről egy 2 éves Elite pályafutás ér véget. Szép volt, jó volt, nagyon, de ennyi volt.

(#32950) edmonton


edmonton
csendes tag

Hi. Ps4en tolom 2 hete. Sajnos sok helyen kihalt a fórum így itt kérnék tippet. Jelenleg csak vadászgatok meg egy irányú árúszállítást végezk (vmi Boot a küldetés fajta neve). Ezek olyan 100-170ezerig fizetnek.
A kereskedésbe még nem kezdtem, de nem tudom mennyire éri meg. Olvasok ilyen pár ezres crediteket, meg fél óra alatt 20-30ezer,stb infókat. Ezek most csak régen voltak így vagy tényleg ilyen haszon van? Vagy ezek csak a kisebb hajókon? Na a lényeg,hogy type 6-7 típusú hajóval majd milyen hasznot lehet kb elérni? Átleg persze, tudom,hogy van árfolyam,stb. Csak nem mindegy,hogy 20-60ezer vagy 100-200 a haszon.
Mert célként kijelöltem,hogy ha megunom a mostani repkedést (eddig kizárt mert baromi jó még ez is, pont olyan mint c64en annakidején :) ), akkor vagy a kereskedésre megyek át vagy elmegyek felfedezni távoli helyeket.
Mellette persze igyekszem a játék többi részét is felfedezni. Most léptem be a Federationhoz. Bár még annyira nem világos mit csinálok csak igyekszem olyat végezni ami pluszt is ad repuba.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.