Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37701) marciart11 válasza vandor01 (#37699) üzenetére


marciart11
aktív tag

Nem vettem észre, könnyű egy nullát beütni pluszba.
Nekem akkor dőlt be az aksi amikor még a magas táv-tartók és motor csatik voltak.
Öregebb aksival hamar pirosra vált és úgy marad holott még nincs lemerülve.

(#37702) Teréz Atya válasza vandor01 (#37699) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Nemtom mit izgulsz a szeles labak miatt, legalabb nem torik. :) Ha annyira hianyzik a felhajtoero, kinald meg a mocikat bullnose proppal.
BTW nylon tavtartokkal is lehetne par g-ot sporolni. Elvileg nem 4S racer, igy kisebb eroket kell kibirnia.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37703) vandor01 válasza marciart11 (#37701) üzenetére


vandor01
őstag

azon gondolkoztam talan jobb aksi kene mint 25C? pl ez 65C
hasonlo a szitu a kis gepeknel is 7020 mocikhoz meg elmegy a 25C
de a 8520 hoz nem art 40-50C.. de hatrozottan jobb :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37704) vandor01 válasza Teréz Atya (#37702) üzenetére


vandor01
őstag

de ez csak egy 13xx-es 2S... gyenge lepkefing....
volt rajta masik motor es vagy 5 kulonbozo propeller
a gyari motor/propellerrel (5", vekony kozep, 2gramm) a legjobb
mast nem lehet rarakni de ha lenne is? kell hozza power! :DDD
3S? nagyob esc? de lehet 2S 65C aksi mar eleg lenne? :F :F

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37705) lalapapa55


lalapapa55
csendes újonc

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene. A Banggood-on kupont csak akkor tudok beváltani,
ha az a kis sárga csík ott van az ár alatt?

(#37706) syler123 válasza lalapapa55 (#37705) üzenetére


syler123
veterán

Nem! A kosaradban, jobb oldalon be tudod írni a kuponkódot. A ToysHo pl kb minden RC cuccra jó, ez 8%-ot ad.

Többiekhez: RHCP és LHCP közötti különbséget tudja valaki? Pl a Falcon gyári antennája LHCP, én ilyen vennék rá, ami meg RHCP :)

[ Szerkesztve ]

(#37707) lalapapa55 válasza syler123 (#37706) üzenetére


lalapapa55
csendes újonc

Köszi!

(#37708) syler123 válasza syler123 (#37706) üzenetére


syler123
veterán

Ez alapján az jön le hogy a vevőnek és az adónak egyformának kell lennie.

Igazából nálam itt a semmi közepén nem nagyon lényeges melyik van, nem zavarhatják egymást a gépek.

Tehát pl ha veszek egy RHCP antennát, akkor az Eachine ev800-ra is vennem kell egyet?

[ Szerkesztve ]

(#37709) kriszbon válasza syler123 (#37708) üzenetére


kriszbon
őstag

Igen, valahogy úgy van, ha az adó rész LHCP akkor a vevőnek sem árt annak lennie.
Persze közelről(pár m) még úgy is veszi a jelet ha különbözőek, de kicsit messzebbről már bizony nem jó.
De ha jól tudom, a botantennának mindegy hogy milyen van az adón(EV800), bár lehet tévedek. :F

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#37710) syler123 válasza kriszbon (#37709) üzenetére


syler123
veterán

Köszi! :R

Az EV800-nál nem is írják hogy akkor ez most LHCP vagy RHCP. Szóval lehet úgy van ahogy mondod, hogy adónak ehhez vehetek bármilyet.

[ Szerkesztve ]

(#37711) Baku válasza popi1987 (#37690) üzenetére


Baku
aktív tag

Megnéztem a BG-n is (GB-n nincs) a kiegészítőkkel együtt (+akku, külső töltő, optika védő maszk, [ez utóbbi itthon olcsóbb] ) az ár kb. 90$ lenne. Tegnap 10h-kor megrendeltem, ma 10 h-kor átvettem az EREDETI SJCAM4000 WIFI-t 31000 Ft-ért. (A pluszban rendelt fenti tartozékokkal együtt). E-mailben megküldték hozzá a magyar nyelvű FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV-et. Nekem így BŐVEN megérte a kb.4-5000Ft pluszt. Ennyi.....

[ Szerkesztve ]

(#37712) dudicukrasz


dudicukrasz
tag

uhh

(#37713) .DLL válasza dudicukrasz (#37712) üzenetére


.DLL
veterán

Nem gyenge... :K [kép]

Bár akkor már inkább kötél nélkül [link] de ez már off. :)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#37714) Arti1 válasza Baku (#37711) üzenetére


Arti1
aktív tag

Pont ennyiért volt januárban a nagytesó Sjcam SJ5000x elite, plusz akksikkal töltővel, BG EU raktárból, expressz szállítással.
Ja, magyar nyelvű leírás nem volt hozzá...

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37715) molnigee válasza Arti1 (#37714) üzenetére


molnigee
aktív tag

Amúgy hagyjuk már :)
Megvette, így jó neki, kész, nincs ezen mit kifogásolni. Mindenki el tudja dönteni.
Én is vettem már itthonról drágábban mert úgy esett jól azt kész.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#37716) Baku válasza Arti1 (#37714) üzenetére


Baku
aktív tag

Az valóban jó(bb) vétel lett volna, csakhogy akkor még eszem ágában sem volt kamerát venni, főleg azért, mert még drónom sem volt, amire felrakhattam volna, ami meg akkor még úton volt, ahhoz meg jött a "hozzá tartozó", amiről mostanra derült ki, hogy legfeljebb célbadobásra jó....

(#37717) Jackal2 válasza Baku (#37711) üzenetére


Jackal2
senior tag

20K-t sem ér már az a kamera.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#37718) BPéter1984


BPéter1984
tag

Sziasztok , tudom hogy múltkor már kiveséztük ezt a témát és kb ezeket a gépeket ajánlottátok nekem mint kezdő drónosnak hogy az alap dolgokat megtanuljam a feljebblépés előtt , gondoltam holnap beszereznék egyet csak nem tudom melyik elérhető ilyen hirtelen döntéssel , nagyon micro gépet nem szeretnék de abszolút jól kezelhetőt annál inkább.
Ezeket a gépeket ajánlottátok :
Eachine E010
JJRC H36
Furibee F36
JJRC H31
Eachine E5C
Daming DM003
XK X250
Nihui U807
Syma X5C X5C-1 ( syma X8W van itthon )

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#37720) Arti1 válasza BPéter1984 (#37718) üzenetére


Arti1
aktív tag

Syma X5C-1 volt az első, amivel kezdtem, most 40EUR BG-ről kínából, most már nem érdemes adni szerintem annyit érte. Talán az Eachine E5C jó lehet kezdésnek, egy az egyben Syma X5C csak a színe más. 30 EUR, ha nem fogják meg, megvagy 10 eFt-ból. (plusz pár akksi, külön rendelésben)
Aztán mire nyár lesz, vagy kinövöd, és majd lépsz előre akár az X8W felé, akár más komolyabb gépre, vagy elajándékozod őket és onnantól inkább pecázol helyette :DDD

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37721) _X10Dead_ válasza BPéter1984 (#37718) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Elsőre minit vagyél, ne mikrót.
Ha csak egy jöhet, akkor Nihui vagy XK
Az E5C/X5C is jó, de unalmas és szimmetrikus a kasztni, a másik kettőt jobban is látni és a távjuk is jobb.

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#37722) KaiotEch válasza BPéter1984 (#37718) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én a nihuira voksolok, olyanom volt, szerettem nagyon. 30cm-s gép 3 seb. fokozattal, jó kezelhetőséggel. Az szokott a baj lenni az újakkal, hogy túl nagy a doboza és fennakad a vámon. Ha találsz itthonról az a legjobb. Lehet tudok is egy használtat.

[ Szerkesztve ]

(#37723) BPéter1984 válasza KaiotEch (#37722) üzenetére


BPéter1984
tag

Szia , köszönöm , csakis itthonról vásárolnék vagy üzlet vagy magánszemély.
Kintről nem szeretnék és nem is tudok mert egyenlőre csak maestro kártyám van.
Mellesleg szeretem látni , megnézni azt amit veszek.

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#37726) Jackal2 válasza BPéter1984 (#37723) üzenetére


Jackal2
senior tag

Szerintem Paypallal akkor is tudsz. Az ára kapásból a duplája lesz, de ha mindenképpen itthonról akarsz, menj be az Auchanba és ott vegyél egy Auchan Symat.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#37727) Saccco válasza BPéter1984 (#37718) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezek közül:
Eachine E010
JJRC H36
Furibee F36

Én a H36-ot ajánlom, az a kezesebb, mint az E010. Viszont rendeltem egy F36-ot is, ha megjön beszámolok, hogy milyen a másik kettőhöz viszonyítva.

(#37723) BPéter1984:
A Paypalnak van belföldi számlája, amin keresztül fel tudod tölteni az egyenlegedet, nem csak kártyával lehet vásárolni.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37728) Jackal2 válasza Saccco (#37727) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ebből teszteltem az elsőt és az utolsót, a blogon elolvashatod. Az E010-et én kerülném messzire. Iszonyatosan nagy a gyártási szórás, van amelyik a küszöbön nem tudja átküzdeni magát.

A JJRC H36-ról kevés az infó, mert nem volt elég nagy szám, amiből következtetni lehetne rá, a Furibee F36 viszont tényleg jó (saját tapasztalat).

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#37729) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek mi a franctól döglenek az akkuk? Téli álomba(3.8V) raktam az 5db 1300mAh-s 3S Turnigyket, amiből tudtam, hogy 1 szar az már csak 2 cellás, most odaraktam tölteni őket és még 2-nél tapasztaltam, hogy az egyik cella kevesebb. :F

(#37730) syler123 válasza KaiotEch (#37729) üzenetére


syler123
veterán

Érdekes téma, remélem válaszolnak.

Konkrétan ez a "tárolási feszültség jobb az akkunak" bizonyított dolog? Vagy kb annyit ér, mint a lithium ionos akku állandó kisütése (full lemerítés), ami régen nagy divat volt.

Konkrétan voltak erről tesztek hogy xx darabot eltettek félévre tárolási feszen (3,8V környéke) XX db-ot pedig feltöltve?

Nekem van egy helim, van benne 1db akku (1s), mindig fullra töltöttem. Volt hogy fél évig nem használtam, rátettem töltőre, hozta az 5 perc repidőt, előtte sem volt sokkal több. Ezt sokszor eljátszottam, meguntam nyilván, de azóta is jó az akku, pedig full töltöttségen tettem el és már van ennek 1,5 éve hogy megvan. Náhány hónapja feltöltöttem, repültem vele, rendben van. Tudom 1s akkut ne hasonlítsak ezekhez a 3-4s ekhez, ez csak egy érdekes példa.

[ Szerkesztve ]

(#37731) DJGABI válasza KaiotEch (#37729) üzenetére


DJGABI
addikt

hőmérsékletet, csillagok állását, stb-t beleszámoltad? :DDD

(#37730) syler123 nem értem miért ne lehetne hasonlítani, 1S cellákból épül fel a sokS-es is

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37732) Teréz Atya válasza syler123 (#37730) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Batteryuniversity-n olvasd el a vonatkozo cikket.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37733) maximilian4 válasza syler123 (#37730) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem hasraütésre találták ki. A kisütéses hasonlat meg már sok év óta okafogyott.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#37734) popi1987 válasza _X10Dead_ (#37721) üzenetére


popi1987
csendes tag

JJRC H31-et javasolnám inkább.

Részben egyet értek az előttem szólóval:
E5C (sajnos vettem egyet) nagyon szar anyagból van és nem lehet sebességfokozatokat állítani, szerintem az a legrosszabb, amit vehetsz a felsoroltak közül.

(#37735) syler123 válasza maximilian4 (#37733) üzenetére


syler123
veterán

Pont ezért írtam hogy "régen nagy divat volt.". Tehát igen évekkel ezelőtt, de igencsak sokáig ment az a dolog. Persze hiszek a szakmai írásokat, én is úgy fogom tárolni, de amit itt is sokan írtak hogy 1 hétig nehogy feltöltve maradjon az szerintem hülyeség, mindegy hol mit írnak. Az egy szál 200mah akkum persze nem egy hatalmas példa, de ha fél évig nem lett baja, akkor 1 hét feltöltött állapot tuti hogy nem észrevehető.

Persze van olyan elvetemült aki előtte nap feltölti, másnap lenne ideje repülni, de jön egy eső, nem tud kimenni és már meríti is az akkut nehogy baja legyen. Szerintem ilyen túlzásokba nem szabad esni, legalábbis én nem fogok...

(#37734) popi1987: Hozzászólva a mit vegyen témához. Én az XK x250-et nem javasolnám, nagyon erőtlen gép, mondjuk lehet ezek az akkuk sem egy extrák (1s) , semmi ereje nincs. Arról nem is beszélve hogy kb összesen 30 percet sem repültem a géppel (nem egyhuzamban) , de már 2 motort cseréltem. Ez komolyan mondom vicc. (bal és jobb hátsó motor lett cserélve, tehát egy CW és egy CCW)

[ Szerkesztve ]

(#37736) DJGABI válasza popi1987 (#37734) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] throttle alatti gomb a rate váltó

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37737) Teréz Atya válasza syler123 (#37735) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hat igen, az akkumerietos jatekot azok a hibbantak toltak, akik a NiMh/NiCd akkuk apolasat akartak a Li akkukra huzni. Hiaba, ha valami hazi praktika beleivodik a kozossegi tudatba, nehez onnan kipucolni. :(

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37738) _X10Dead_ válasza popi1987 (#37734) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Az se rossz választás, csak abban NST LT8910 chip van, ami nem deviálható... :((
(Devo7E here)

[ Szerkesztve ]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#37739) popi1987 válasza _X10Dead_ (#37738) üzenetére


popi1987
csendes tag

nem tudtam, hogy az is szempont volt :) [ a többi mind olyan amúgy? ]

(#37740) _X10Dead_ válasza popi1987 (#37739) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Nyilván senki nem fog egy 15 dolláros zsebrakéta kedvéért 5-10x annyit beruházni egy távba, de akinek már van, annak fontos lehet. Ég és föld a különbség a gyári vacak meg egy Devo között.

Az újabban használt XN297L chipek mennek az NRF24L01-el, de csak akkor stabilak, ha az nRF chip eredeti. A 4-in-1 modulon levő klón ebből a szempontból nem baba. A Furibee F36 protokolját most próbálják visszafejteni, egy kicsit eltér az E010/H36 párosétól.
Az LT8910-es soha nem fog menni.

Eachine H8 / Fluoreon H101 : NRF24L01 +
Eachine E010 / Ni Hui NH-010 / JJRC H36 : XN297L/NRF24L01 +
Furibee F36 : XN297L/NRF24L01 - de Goebbish dolgozik rajta
JJRC H31 : NST LT8910 -
Eachine E5C : NRF24L01 +
Daming DM003 : NRF24L01 +
XK X250 : NRF24L01 +
XK X100 : CC2500 +
Nihui U807 : A7105 +
Syma X5C-1 : NRF24L01 +
Syma X8W : NRF24L01 (PA) +

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#37741) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nezegetem itt a Phantom 4 -es repuleseket, es feltunt, hogy ennek a faszinak mennyi problemaja van. Itt mar 1500m -es tavolsagtol folyamat szakadozik a jele, pedig nem kellene. En anno a Phantom 3 Pro -val 3,5km-re berepultem a tengeren, es nem tapasztaltam ilyet. Ez meg a 4-es, tehat jobban kellene birnia.
Itt totalisan megzavarodik a dronja, return to home kozben egyszeruen mintha leblokkolna, es elkezd onallo eletet elni, nem beszelve rola, hogy a leszallast is joval arrebb tette meg, mint ahogy az az utcso parancsban el lett kuldve.

Kozben persze lattam vidiket, hogy live videojellel is siman elrepulnek 8km-re. Szoval most a srac fogta ki a selejtest, vagy ezek tenyleg ennyire rizikosak?

Don't Tread On Me

(#37742) _X10Dead_


_X10Dead_
aktív tag

Azt hiszem eljött az ideje, hogy a GearBest-et hanyagoljam egy darabig. Sokáig ők voltak a kedvenceim, de a support kezd nagyon durva lenni.

Adott egy FireFly Q6. Rossz a szenzora, tele van hot pixelekkel. Nem derült ki rögtön, mert egyrészt karácsonyi ajándékként érkezett, aztán szar idő volt és a gyorstesztet is napfénynél csináltam, ahol nem tűnt fel azonnal a probléma.
De később igen. A sötétebb részeken előjöttek a csillagok. Washing/remapping funkció nincs, a firmware újrahúzása sem ért semmit, így készült egy videó és ment az üzi a szupportnak, hogy küldjenek egy új szenzort, mert ez gatya.
A kínai újév miatt nem jött válasz egy hétig, de végül reagáltak:
- 15 dolláros kártérítés, vagy fizessek 30 dollárt és küldenek egy másikat.
(Itt jegyezném meg, hogy a cuccot szinte folyamatosan akciózzák, így 49 dollár a gép, 21.5 dollár a szenzor.)
- Visszaírtam, hogy ne hülyéskedjenek, egyrészt elég nekem egy kamera, másrészt a kártérítéssel sem vagyok beljebb. Küldjenek egy új szenzort és megoldom magam.
- Jött a válasz, hogy oké küldenek egy szenzort, de 10 dollárba kerül a reshipping és handling.
- Gondoltam ezek megkergültek, egyrészt nincs az az isten, hogy én fizessek, mikor ők küldtek fost, másrészt, ha mégis felül tudnék emelkedni az elvi akadályokon, akkor sem járja, hogy az előbb még 6.5 dolláros bukóról volt szó, most meg már 10-ről. Ment vissza a levél, hogy ezt most hogy gondolták? Vagy küldik az alkatrészt, vagy én küldöm vissza a komplett cuccot.
- Na itt már erőt vettek magukon és körbe járták a kérdést. Ki is derítették gyorsan, hogy nekik "45 Day Money Back Guarantee"-jük van, erről lecsúsztam, én meg jól gondoljam meg, mit akarok.
- Azt hiszem itt kicsit elrúgták a pöttyöst, hát akkor kard-ki-kard. Ment vissza a levél, hogy a varranti tekintetében akár igazuk is lehet, hiszen valóban 47 nap lett a 45-ből, de ennek részint az az oka, hogy a karácsony miatt 3 hét helyből ugrott, a hiba meg elég sunyi ahhoz, hogy napokig bújkáljon, nekem meg nem volt egyszerű éjszakánként videoszerkesztést tanulni, meg baszakodni a szarjukkal. Ez ugyan nem az ő bajuk, de konkrétan nem is érdekes, mert csak a fos szenzort akarom kicserélni egy működőre.
- Na erre kaptam egy békülékenyebb levelet, miszerint megértik a problémámat, de csak az elvek miatt, jelképesen vegyem ki én is a részem a költségekből és küldik a cuccost.
- Mondom oké, miről lenne szó?
- Küldjek 22 USD-t és már jön is a szenzor...

Ha nem javítani szeretnék egy gyári hibás terméket, csak úgy hobbiból gyűjteném az ilyesmit, akkor vehetnék egy marékkal tőlük az alábbi linkről:
FireFly camera module
Szóval, nálam 21.5 dollárnak látszik a cucc ebben a pillanatban.
Nekem úgy tűnik, hogy minden egyes fordulóban egyre rosszabb kondíciókat "sikerült kiharcolnom", végül eljutottunk oda, hogy ha a supporton keresztül tolom az ügyet rosszabbul járok, mintha hagyom a 'csába és veszek egy új szenzort.
Nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok a hülye.

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#37743) DJGABI válasza _X10Dead_ (#37742) üzenetére


DJGABI
addikt

másold be nekik a 10$-s ajánlatot, lehet másik ügyintézőt kapsz és belemegy :DDD

amúgy igen, az ilyesmi ügyek miatt nem gariztattam inkább a mobilomat se náluk

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37744) MAxxYD válasza _X10Dead_ (#37742) üzenetére


MAxxYD
tag

Mostanában nekem is rossz tapasztalataim vannak a GB-vel...
Paypay refund esetleg nem játszik?
Ha csak belengeted nekik, már attól is barátságosabbak lesznek :DDD

(#37745) Arti1 válasza _X10Dead_ (#37742) üzenetére


Arti1
aktív tag

Paypal 180 nap, lehet, hogy kifizetik a visszaküldést is, utána kell nézni. Ha visszaküldés, akkor az idő, ezt is kalkuláld bele.

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37747) Arti1


Arti1
aktív tag

Ma megvolt életem első propeller törése, U807-tel nyélgázon mentem neki a házfalnak, kicsit elszámoltam az ívet :) a propelleren kívül semmi baja nem lett, box utca kiállás, kerékcsere után repült tovább, mintha mi sem történt volna :)
A szezon megnyitva :DD

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37748) _X10Dead_ válasza Arti1 (#37745) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Az lesz. Most csak arra várok, hogy erősítsék meg, jól értettem-e es és már megy is a levelezés a PP-hez.

Kár érte, tényleg jobban szerettem a feketéket, mint a sárgákat, de az utóbbi fél évben csak a bajom volt velük.

[ Szerkesztve ]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#37749) kopi.dll


kopi.dll
tag

Sziasztok,

ma vettem a gyerekeknek, egy Floureon H101 minit. 2 perc röpködés, és egy felszállás kísérlet után, nem tud felszállni csak mintha oldalra akarna billenni az asztalon.

Szerintetek mit lehet tenni? Hogy lehet resetelni, ha egyáltalán az kell.

Akksit feltöltöttem, elemeket ki be tettem.

köszi a válaszokat

kopi.dll

(#37750) DJGABI válasza kopi.dll (#37749) üzenetére


DJGABI
addikt

pici gáz meg vissza, néha meghülyül a gyro, azt hiszi fejjel lefelé van. a könyvében benne van a kalibráció, asszem a karok lefelé + kifelé

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.