Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) meteorológus válasza .DLL (#38599) üzenetére


meteorológus
csendes tag

http://www.tripont.hu/termek/dji-phantom-4-pro-1#ismerteto ezt és ezt http://www.tripont.hu/termek/dji-mavic-pro---fly-more-combo#specifikacio nézegettem én is. Szerintem e kettő közül fogom megvenni az egyiket. :)

(#38602) molnigee


molnigee
aktív tag

Mai jó kis nap, 8 kirepült aksi :)
Mindegyik 3 percet bír kb, az rtf 4s 1350, az dinogy 4s 1500 és a 3s valami is...
Ja, power loopot gyakoroltam, meg szoikásos flipp rol stb. Ezek a hatalmas loopok marha élvezetesek :)
wizard acro day #6 - power loops training

--> http://dronearena.hu/ <--

(#38603) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

No, megröptettem a QX80-at, most már eléggé elfogadhatóan repül. Holnap megírom, hogy mit változtattam, aztán jön a 2S-es történet, az "Ólomveréb." Ez utóbbinál még csiszolom a PWM rate-et, mert nagyon eszi a motorokat. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#38604) Teréz Atya válasza molnigee (#38602) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Nem is tudtam, hogy ilyen jo kepet ad a Runcam Swift. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#38605) Kris87


Kris87
aktív tag

Sziasztok!

Leírom, hátha valakinek hasznos lesz a jövőben; megérkezett a Flysky FS-i6S táv FS-iA6B vevővel. Bíztam benne, hogy működni fog s-bus módban a Naza m lite vezérlővel mind a 7 csatorna amire szükségem lehet, szerencsére működik. Szóval aki ezt az olcsó távirányítót választaná az említett repülésvezérlő mellé, annak nem kell a 10 csatornás FS-iA10B -t megvennie, elég az olcsóbb, kisebb, könnyebb.

(#38606) atty_hor válasza Teréz Atya (#38600) üzenetére


atty_hor
tag

Köszi, úgy tűnik nem fogalmaztam egyértelműen. :-)
Először úgy is csak otthon próbálgatnám, de ha jól látom, számomra ismeretlen a csatlakozó - nem USB :-)
Tehát kell valami átalakító? Vagy azt adnak hozzá?

Bocsánat, tényleg teljesen kezdő vagyok a témában.

(#38607) kriszbon válasza atty_hor (#38606) üzenetére


kriszbon
őstag

Adnak hozzá töltőt amit bedugsz egy USB csatlakozóba és arról töltöd.
Ez lehet PC-ről vagy telefon USB töltőfej, kint terepen meg Power Bank alkalmas az aksi újratöltéshez, mivel azon is van USB csatlakozás.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#38608) Jackal2 válasza Teréz Atya (#38603) üzenetére


Jackal2
senior tag

Igazából én egyből elecseréltem, amint lehetett, mert szerintem egy használhatatlan szemét alapból. De igaz ez a másik 5 kistestvérére is, leszámítva a QX95-öt:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#38609) Jackal2


Jackal2
senior tag

Meguntam a baszakodást a beépített tápegységes töltőkkel és elhatároztam, hogy veszek valami bika tápot. Nem akarok PC tápot, tudom hogy adtok, nekem is van 20 db, de nem szeretnék mindenféle kábelt szana meg széjjel a lakásban, és a hűtőventi vernyákolását sem akarom hallgatni.

Olyan szeretnék, amiről két töltő is tápolható. Mgy-vel ezeket néztük:
- Hobbyking 350W, ez már elég bika, nincs LCD és kintről jön
- Mr. Überbrutál, Turnigy 540W, ezzel azért lehet töltögetni, szabályozható fesz EU raktár, LCD kijelző, de egy kicsit overkillnek érzem

ISDT 608 fog róla menni egyelőre, a másik ágon még nem tudom mi, ez 150W, tehát lehet a másik valami 200W-s töltő lesz.

Tapasztalata ezeknek valakivel?

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#38610) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Keresek Racerstar RF2205 2300KV-s motorcsomagot. Nincs valakinek elfekvőben? :R

(#38611) koko 959 válasza Jackal2 (#38609) üzenetére


koko 959
csendes újonc

Hali! A hobbikyng 350-el vigyázz ha csak ezzel a bemenettel rendelkezik. A 100-120v-os bemenet újabb problémát okoz, mivel csinálsz 230- bol 120v-ot?

[ Szerkesztve ]

(#38612) Teréz Atya válasza koko 959 (#38611) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hogy a budos fenebe sikerult kihozniuk egy 110V-os tapegyseget a minden halozati feszultsegen elketyego kapcsolouzemu tapok koraban?

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#38613) fape válasza Jackal2 (#38609) üzenetére


fape
senior tag

Pont ilyen dilemma előtt álltam, amikor 150W+s tápot kerestem. Végül a Charsoon Antimatter 250W 10A nyert a Turnigy Reaktor 250W 10A helyet. De csak azért mert sosincs raktáron a Turnigy Reaktor Pro 240W 16A Power Supply, a kettő együtt megérte volna HK-ról, de külön már nem. Szal valami ilyesmi kéne neked is. Végül egy egyszerű 360W-os (12V 30A) led táp nyert aliról: [link] még nem jött meg, szal nem tudok nyilatkozni. Főleg 4S-sel repülök, abból 6db 1,5Ah-s 1C-vel töltve csak 150W, simán elbír kettőt is.

Többieknek: most tűnt fel, hogy már van Charsoon Antimatter 300W 20A (input voltage 10-28), még jó h két hete vettem meg 250W-st...

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#38614) _X10Dead_


_X10Dead_
aktív tag

XK X250-A (5.8G FPV szett)
GearBest, EU raktár
65+11 USD (12.7-ért már express)

Netac P500 64GB microSD (U3, tényleg jó)
GearBest, EU raktár
20+3 USD

JJRC H31 is megáll 35 alatt, az X251-es meg 100 körül EU túrkáló

[ Szerkesztve ]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#38615) vandor01 válasza _X10Dead_ (#38614) üzenetére


vandor01
őstag

es meg mindig X251 EU raktárbol 82 ejroert!
lehet ez már kifutásig megy! aztan vege! :F [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#38616) sarasota123


sarasota123
aktív tag

sziasztok, ilyen utángyártott akksit próbált már valaki phantom 3-hoz? egy kicsit tartottam az ilyenektől, de a gyári 40k helyett 18k elég jól hangzik, és csupa ötcsillagos értékelés.

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#38617) Allien válasza fape (#38613) üzenetére


Allien
veterán

Mondjuk, egy ilyen? Van HK raktáron, nem drága talán:
Turnigy Reaktor Pro 240W 16A
Igaz, us plug, de ebben az esetben ez könnyen orvosolható, és 100~240V! :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#38618) üszök


üszök
őstag

Próbálta már valaki a H31-et háromágú propokkal? El akartam adni,de mivel nem nagyon kell senkinek meghekkelem.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#38619) syler123


syler123
veterán

Skyrc Imax b6 mini-vel más akkut is lehet tölteni? Pl robogó akkumulátort? Autó akksit? Rákeresve a fórumon páran állították hogy lehet, ez igaz? Robógó akkut néha feltölteném vele, akkor nem a leggagyibb töltővel tölteném, ami többet árt mint használ. Plusz megnyugtatna hogy nem csak 1 dolog miatt (quadcopter akkuk töltésére) veszek "komolyabb" töltőt.
28.-án 28 dollár lesz az eredeti skyrc emax b6 mini. Ennyit megérhet.

Bár gondolom a Skyrc E4-et is biztosan el tudom adni, minőségprobléma azzal sincs, elégedett vagyok vele, csak jó lenne több akkut tölteni, meg hát a tárolásra töltés is jól jönne.

Az 1350mah-s RTF akkut tölthetem egyszerre az 1600mah-ssal? Mindkettő 5s akku, elvileg csak a feszültség számít, ennyi kapacitáseltérés lehet az akkuk között??

[ Szerkesztve ]

(#38620) Teréz Atya válasza syler123 (#38619) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Akkus csavarhuzo NiCd akkujat toltom b6 minivel. A gyari 200mA-ral tolti az 1000mAh / 14.4V akkut. NiMh ceruzaakkuhoz nem jo homersekleterzekelo nelkul, mert a delta V-t nem lehet eleg kicsire allitani, igy kesobb detektalja h mar fel van toltve az akku, igy az elkezd forrosodni.

Olomakkut nem probaltam, de gondolom az eredeti SkyRC toltore ra lehet bizni. De en is kivancsian varom a tobbiek tapasztalatait.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#38621) syler123 válasza Teréz Atya (#38620) üzenetére


syler123
veterán

:R
Meglátjuk mit írnak a többiek, hátha van valakinek tapasztalata.

Az elektronikához nem értek kicsit sem. Viszont itt számolgattak az emberek, hogy mennyivel is tud tölteni a B6 mini. Különböző A-erősség jött ki a 3s-hez és a 4s-hez.

Így számolnak: 50w-ot tud a B6 mini, 50 : 3*3,7V = 4,5A.
4s akku, ugyanígy számolva 3,4A

Tehát 3,4A-el tudom tölteni max az akkukat? Magyarul hiába állíthatom 6A-ig a töltőn az annyit nem fog tudni. Tehát nem a 12V 5A-es adapterem lesz a szűk keresztmetszet, hanem maga a töltő?

3-4 akkut (1600mah) szeretnék tölteni parallel board-al, de ezek szerint elég lassan fogja feltölteni őket.
Időben nektek ezeket a Racer akkukat 3-4 db-ot mennyi idő alatt tol fel? Nekem elég lenne az 1A / akku, de ezek szerint 4-nél még ezt sem tudja.

[ Szerkesztve ]

(#38622) molnigee válasza syler123 (#38621) üzenetére


molnigee
aktív tag

Nekem 4db 4s akut 90 perc alatt töltött fel. 3.5A.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#38623) syler123 válasza molnigee (#38622) üzenetére


syler123
veterán

Köszi! :R

Akkor az úgy nem vállalhatatlan végül is. Gondolom nekem picit tovább tarthat, mert én 1600-os RTF-eket fogok tölteni, te gondolom az 1350-eseket töltötted.

Tölthetem egyszerre az 1350-est az 1600-assal? (Ha nem akkor szívtam :D) Még veszek 2db 1600-os RTF-et és akkor már tudom őket egyszerre töltögetni. Legfeljebb az Infinity-t meg az 1350-es RTF-et töltöm külön az E4 töltővel.

(#38624) üszök válasza syler123 (#38619) üzenetére


üszök
őstag

Lehet tölteni robogó akut, én már töltöttem vele.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#38625) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Akit érdekel, hogy mit tuningoltam a QX-on, akkor ide kattintva elolvashatja.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#38626) syler123 válasza üszök (#38624) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, ez szuper!

Ahhoz milyen beállítások kellenek? Hány A-el töltötted? Milyen típusú akkut kell kiválasztani? Mindenhol írják hogy zselés akkumulátor, de hogy konkrétan mi azt nem látom sehol.

28.-án akkor megveszem 28 dodóért a Skyrc b6 mini-t, nem árt ha van itthon egy ilyen mindenes töltő, drone-ozáshoz meg különösen jó lesz parallel board-al.

[ Szerkesztve ]

(#38627) maximilian4 válasza syler123 (#38619) üzenetére


maximilian4
addikt

Autó akkut, robogó akkut tölteni? Aprilia Sr 50 R karbis robogómat soha nem töltöttem, autót meg max bebikázni kellett.

Maxi

(#38628) Geller72 válasza sarasota123 (#38616) üzenetére


Geller72
veterán

Szerintem rossz helyen veszed a gyári akksikat. A Phantom 4-re is 105 euróért van a gyári. Igaz, a háromhoz is ennyi ugyanitt.

Update: P4:110, P3:106 Euro.

[ Szerkesztve ]

(#38629) syler123 válasza maximilian4 (#38627) üzenetére


syler123
veterán

Télen hónapokig nem használom a robogót, ha nem töltöm akkor 1 szezon 1 akku. Már 2-őt kidobtam, de a mostani is gyengélkedik. Autónál is volt már egyszer szükség töltésre, valami miatt lemerült, pedig az rendszeresen van használva, azóta nem volt vele gond. Mondjuk autó akku töltőm van, szóval max a robogó akksihoz fog kelleni a b6, mert ahhoz kis gagyi töltőm van.

[ Szerkesztve ]

(#38630) sarasota123 válasza Geller72 (#38628) üzenetére


sarasota123
aktív tag

tudsz küldeni linket, akár privátban, hogy hol? :R

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#38631) Geller72 válasza syler123 (#38629) üzenetére


Geller72
veterán

A Lidl-ben szoktak akciózni akkutöltőt. Automata, így a 6V-ra is jó. Annyiért én még jobban nem láttam. A motor és a kocsi akkukat is azzal szoktam tölteni. Kicsi is, van rajta kijelző, állapotot mér, kapcsolható stb.

[ Szerkesztve ]

(#38632) Geller72 válasza sarasota123 (#38630) üzenetére


Geller72
veterán

Pm ment..

(#38633) .DLL válasza Geller72 (#38631) üzenetére


.DLL
veterán

Aldi-ban ugyanez LCD-vel: [Link] legutóbb 5500,-Ft volt, vettem is, kiírja a feszültséget, stb. :K

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#38634) syler123 válasza Geller72 (#38631) üzenetére


syler123
veterán

Köszi! :R

Igazándiból nem az autó / robogótöltés az elsődleges szempont, az elsődleges a drone akkuk töltése :) Az csak egy kelleme plusz, ha azt is tölthetek a B6 mini-vel. Autó az nem lényeges, robogó akku is ritkán lesz vele töltve, inkább csak télen, havi 1-szer.

[ Szerkesztve ]

(#38635) Geller72 válasza .DLL (#38633) üzenetére


Geller72
veterán

Ha rákattintasz a második linkekre, ami a kommentemben van, láthatod, hogy ebben is van LCD és gyakorlatilag ugyanazt tudja. ;).

[ Szerkesztve ]

(#38636) Geller72 válasza syler123 (#38634) üzenetére


Geller72
veterán

Én télen a kocsik akkujait is felrakom havi egyszer töltőre, főleg ha napi használatban van és csak rövid útra használom és nem bent tárolom. A robogó akkut nem töltöm havonta, főleg ha nem használom télen. Mielőtt elrakom a moci(kat) télre kiveszem, és beviszem fűtött helyre. Tölteni legtöbbször akkor nem is kell, mert bőven jó szinten vannak, viszont tavasszal, mielőtt visszarakom átnézem és feltöltöm.

(#38637) syler123 válasza Geller72 (#38636) üzenetére


syler123
veterán

Abban van valami, hogy a robogónál télire le kellene vennem a sarukat, mert bármi leszívhatja és lehet akkor töltögetni sem kellene. Egyébként viszonylag fűtött garázsban szokott lenni, mégis lemerül az akku, amikor nincs használatban.

(#38638) Geller72 válasza syler123 (#38637) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem még a fűnyíróm is akkus/önindítós - asszony miatt. :D. Én még azt is beviszem télire, és tavasszal mégis pöccre indul a masina. ;).

A B6 minit én ilyenre nem fognám be, bár a 6V-os akkukat lehetne vele tölteni, amolyan csepptöltéssel is. Mivel ugye nem csak a LiPO akkukat tölti. ;)

[ Szerkesztve ]

(#38639) .DLL válasza Geller72 (#38635) üzenetére


.DLL
veterán

Bocs az első képen úgy tűnt, hogy ezen csak LED-ek vannak, mindegy, a lényeg, hogy arra akartem felhívni a nagyérdemű figyelmét, hogy ha ilyet lát, akkor LCD-set vegyen, mert értelem szerűen hasonló áron az többet nyújt, valamint hogy Aldi-ban is érdemes nyitott szemmel járni ha valaki ilyet keres.
:R

(P.H.)

(#38640) Jackal2 válasza koko 959 (#38611) üzenetére


Jackal2
senior tag

Rosszat linkeltem, van 220-as is:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#38641) Jackal2 válasza Allien (#38617) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nem jó, két kimenet kell.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#38642) Geller72 válasza .DLL (#38639) üzenetére


Geller72
veterán

Így van, az első képen valóban a régi, nem ledes van, én raktam be rossz képet. A másodikon van az újabb. :R

(#38643) üszök válasza syler123 (#38626) üzenetére


üszök
őstag

PB-re kell állítani,ott kell kiválasztani a feszt,az áram 0,75 környéke volt ha jól emlékszem.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#38644) syler123 válasza üszök (#38643) üzenetére


syler123
veterán

:R
Majd tesztelgetem, szerintem nem nagyon lövök mellé a B6 mini-vel. Azzal lőttem mellé hogy nem rögtön azt vettem. Szerintem most nem veszek hs 1177 kamerát sem, mert nem látom értelmét, teljesen rendben van a Falcon kamerája, amióta fákat kerülgetek nem figyelem a képpontokat, csak sikerüljön bevenni a kanyart :D

[ Szerkesztve ]

(#38645) vandor01


vandor01
őstag

vki arulja már el hogy a nihui-bol hogy szeditek ki a motort?
melyik részt kell forszirozni? a feketét? átlátszo szinest?
mert nekem se előre se hátra..... vmi torni fog!

titkot irjatok meg! :DDD :DDD

na jo szétugrott :DD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#38646) Geller72 válasza syler123 (#38644) üzenetére


Geller72
veterán

"Majd tesztelgetem, szerintem nem nagyon lövök mellé a B6 mini-vel. Azzal lőttem mellé hogy nem rögtön azt vettem."

-Pedig ugye alig mondtuk ezt páran... :P ;]

(#38647) vegyszer válasza Teréz Atya (#38620) üzenetére


vegyszer
addikt

Más okos töltővel lehet pl AA elemet tölteni? (megfelelő körülmények között?)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#38648) Teréz Atya válasza vegyszer (#38647) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az iSDT SC-608 is megolvasztotta a kinai elemtartot. :P
A lenyeg h a B6-okhoz kell venni egy ilyen homerseklet szenzort es nyugi van. :)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#38649) muranyig


muranyig
tag

Sziasztok, ismerősöm szeretne veni egy jó kis drónt, gyakorlásra.
kb. 50 eFt lenne a rászánt összeg. (Szeretne plusz akkumulátort is venni, mert 9-10 perc repülés után újra pár óra töltés eléggé lehangoló.)
Távolság: most még elég kb. 100 m.
Szeretne légifelvételt, de még nem kell profi kamera vagy gimbal. Az majd később egy másik drónnal.
Jó, ha beltéren is tudja használni, de ez nem olyan fontos.
FPV-s legyen.
GPS nem kell. Majd, később egy profi drónnál.

Ezeket nézegette mostanában:
NINE EAGLES GALAXY VISITOR 6 PRO BLUE – Ez még jól is néz ki. J
JJRC H25G FPV – A JJRC-nek nagyon sok drónja van és nem írják a különbségeket.
Syma X8HW – Egy drónos blog a SYMA-t dícsérte, de a „W” szériát erősen lehúzta, viszont nem írta miért.

Tdnátok segteni melyik most az ajánlott akár ezek közül, akár más ebben az összegkategóriában?

(#38650) Teréz Atya válasza muranyig (#38649) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

NE GV6-om van Dromida Ominus neven. Jo cucc, meg elegge strapabiro, de JATEK. :D U807 / XK X250 kategoria Gyari kamera csapnivalo, kukapozitiv. Max ra tudsz celluxozni egy Mobius Mini-t, de minek.
JJRC H25G FPV - FPV-s jatek, sacc / kb. csapnivalo kameraval.
Syma X8HW - nagyra nott jatek, jatekmotorokkal, bohoc FPV-vel. Ja, meg jo nagy dog, faj, ha valakinek a fejere esik.

Az ismerosod vegyen egy XK X250-et, majd amikor mar becsukott szemmel kezeli, tovabb lephet valami komolyabbra, pl. MJX BUGS 3-ra. Brushless, erosebb, tartosabb motor, de mar fel tudja serteni a bort, igy kezdonek nem ajanlanam.
FPV - 5.8 Gigas analog FPV, semmi WiFi-s bohockodas. A WiFi-vel a delay, hatotav, iranyitas zavarasa a baj. Lenyegeben semmit nem tud, amire egy FPV rendszer hivatott. ;)
Ami ertekelheto digitalis atvitelt bizotsit az minimum a DJI Phantom 3 pro LightBridge rendszere vagy az ezer dollaros digi FPV. De ez mar nagyon nem jatek kategoria.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.