Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37551) Arti1 válasza Teréz Atya (#37550) üzenetére


Arti1
aktív tag

Akkor két kör szigszalag és összetartja az orrát :DDD

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37552) Teréz Atya válasza Arti1 (#37551) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Gyarilag cellux tartja ossze a kabin felso es also lapjat. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37553) virbo válasza Teréz Atya (#37547) üzenetére


virbo
csendes tag

popi1987: Köszi, de egyenlőre nem érzem az erőt hogy én át tudjam flashelni az FC-t. :D

Teréz Atya: Kipróbáltam a te időzítéseid, de nem nyert. Ugyanúgy bepörög. A oneshot nincs bekapcsolva, a következő lépés az lesz. Csak valahogy meg kell erősítsem a vázam, mert már nagyon necces...

(#37554) Teréz Atya válasza virbo (#37553) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Merjed meg, hogy hany voltot kap az FC ha 4S akkut dugsz ra. Lehet meghalt a BEC az alaplapon aztan tulfelszeli??? A lenyeg h ennek nem lenne szabad igy mukodnie, 4S-el ugyanugy kell mennie mint 3S-el!

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37555) medvegy


medvegy
aktív tag

Ma elérte Szegedet is a tiszai jeges ár, hát mit ne mondjak elég félelmetes látvány volt. Készítettem egy rövid videót (P3P), lsd. [ITT].

A story-hoz hozzátartozik, hogy elég sok rendőr volt a belvárosban, nekem pedig nem igazán volt eseti légtér engedélyem. Ezért, amikor ott voltam megkérdeztem két rendőrt, hogy mi lenne ha csinálnék pár snittet/fotót a Tisza felett hobbi célból. Nagyon jófejek voltak, azt mondták, hogy végülis miért ne, de azért menjünk oda a vízirendőr kollégához, és kérdezzük meg hogy mit szól. A vízirendőrök is korrektek voltak, de végül abban maradtunk, hogy a belvárosban a felhajtás miatt (nagyon sok nézelődő volt), inkább ne erőltessem a felszállást, viszont egy híddal fentebb szerintük nincs akadálya. Így aztán a Bertalan hídnál és a Tisza-Maros torkolatnál készültek felvételek. Ha minden rendőr (és törvényalkotó) így állna a 'drónosokhoz', nem volna itt semmi probléma...

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#37556) Vertigo18 válasza medvegy (#37555) üzenetére


Vertigo18
addikt

Te is tudod, hogy ahogyan rendőrből is van normális, úgy drónosból is. De ahogy rendőrből van bunkó, úgy...

A felvételek jók lettek! :C

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#37557) twine válasza Vertigo18 (#37556) üzenetére


twine
addikt

(#37558) virbo válasza Teréz Atya (#37554) üzenetére


virbo
csendes tag

Ok, meg fogom.

Az imént kipróbáltam a CF alatt a motorokat. Asztalon és kézben tartva nem tűnik fel semmi nagy gebasz 3S-hez képest. Annyi a difi, hogy az asztalon lévő gépnél 3S-el a rezgések főképp negatív irányba mennek a gáz rángatásra, elég sokszor elérik az 1-es skála értéket, 4S-el meg inkább pozitív irányba mennek, de csak 0,5-ig mondjuk. Viszont az egész cucc kurvára rezonál mindkét akksinál, sztem a motorjaim kaptak már az élettől. :D

Most bekapcsoltam a oneshot-ot, kipróbálom..

(#37559) Teréz Atya válasza virbo (#37558) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ha nagyon rezonal a moci, probald meg a gumis felfogatast. Most nagggyon megy dronos korokben, igazi SWAG meg YOLO. :D Meg Hitleres video is van.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37560) twine


twine
addikt

Tegnap kipróbáltam a gyakorlatban a "Course Lock" módot a Phantomon!
Hát, hogy is foglamazzak:

Más amikor az ember tud valami funcióról, hogy létezik, és elfogadja, felfogja, és más a gyakorlatban használni/hasznosítani!

Egyszerű, de valami kva. jó feature...
Ez a gép tényleg a végletekig kényezteti az embert, ha a kameraplatformként kezeljük(mert mi másnak is használnánk ;] :D )

Eddig csak nagyon ritkán használtam az "intelligens" módokat, és mivel nekem a jobb karon van az előre/hátra-saját tengely körüli mozgás, így simán elő tudott fordulni hogy hátrahúzás közben, "bekacsáztam" a géppel, aztán jött a józan kígyó effektus a felvételen :B :DDD

Ezzel a lockolással meg mintha sínen húznám hátrafelé a kamerát, és közben balra jobbra tudok "nézegetni"...
Egy "csoda" :R

[ Szerkesztve ]

(#37561) marciart11 válasza medvegy (#37555) üzenetére


marciart11
aktív tag

Rendőrök normálisan állnak a kérdéshez(tapasztalat), inkább az átlag tudatlan emberek okozzák a gondot.

(#37562) Arti1


Arti1
aktív tag

Érkezik a TK102 BG-ről. (moto99 kuponnal rendeltem)
Milyen sim-et érdemes bele venni? Melyik szolgáltatónak van legnagyobb lefedettsége lakott területen kívül?
(Ha fogja magát, és elrepül a gép, és a GPS alapján pontos koordinátákat rögzíti, kelleni fog egy normális lefedettségű hálózat, hogy vissza tudja küldeni SMS-ben...)

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37563) Teréz Atya válasza Arti1 (#37562) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Azt nem tudom, de Kiszamolo irt rola, ha magyarorszagon vagy evente majd be kell jelentened, nehogy tenoristanak nezzenek. ;]
A cikket most nem talalom, de valahol ott van a FB falamon.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37564) Arti1 válasza Teréz Atya (#37563) üzenetére


Arti1
aktív tag

Na még ez is :)
Most már értem, múltkor aki a telekom székház tetején landolt az nem is ipari kém volt, csak bejelenteni küldte be a kártyáját a géppel :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37565) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Legyetek szívesek mondjátok meg nekem, miért van az FS-i6 táv+FSi6 PWM receiver+SpRacing F3 V1 vezérlőnél, hogy v1.10 Firmware verziónál működik a Throttle stick rendesen, ha későbbit teszek fel rá , akkor már nem megy, volt hogy ott is ment, de legtöbbször nem, és itt sem tudom ez mitől van.
Olyankor valami kapcsolón vagy tekerőn van a jel CF 1.2.4 szerint, persze ott nem csinál semmit.
Ez a v1.10 Firmvare elég butának tűnik, vagy hibásnak, mert pl. Failsafe funkció nem él, vagy is adatokra vár és le is fagy a CF olyankor, nincs rendes battery menű stb.
Vagy hagyjam ezt meg hozzá és kész, de a failsafe az hiányzik?
Egyszerűen nem jövök rá miért csinálja ezt, már a sírba tesz ez a kacat annyit kínlódtam vele. :F :O :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#37566) fape válasza virbo (#37558) üzenetére


fape
senior tag

Asztalon propi nélkül akkor lenne csoda ha nem rezegne. Nem kell megijedni ez természedes dolog.
Rezeg kicsit, próbálná kompenzálni de nincs propi ezért nem sikerül, ezért meg próbálja nagyobb fordulat on hátha csak kevés az erő (gondolkodjanak a gyengék ugye) amit csak még több rezgést produkál és így tovább.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#37567) Teréz Atya válasza kriszbon (#37565) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Vagy dond at a vevon a gaz pwm kabelet vagy a vevo fulon variald meg az aetr1234 csatornakat.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37568) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Rámértem az akkura. Ezt mutatja a csipogó. Az eladónak ezt megírtam hogy legyen olyan kedves eljuttatni a Bangood-hoz, hogy legalább egy akkut kapjak Banggood-tól. Erre azt a választ kaptam , hogy ez az akku még nem látott rendes töltőt. A gyári B3 töltővel próbáltam tölteni. Létezhet ilyen hogy ezzel a gyári töltővel nem lehet feltölteni? Létezhet olyan hogy ez az akku működik csak a töltő nem tölti fel? Utóbbi esetben szerintem meg maga a töltő a hibás, szóval így vagy úgy valami nem működik.

Szóval a legfontosabb kérdés, hibás az ilyen aksi, ami a videón látottakat produkálja a kezdetektől? Én ronthattam el valami, hirtelen dugtam rá a töltőre? :D

(#37569) PNP


PNP
őstag

A véleményeteket kérném a korábban itt már felmerült akku mizériával kapcsolatban. Ugye syler vett tőlem egy sosem repült Falcon 180-at, ami hozzá már hibásan érkezett meg (elmondása szerint púpos is valamennyire, nálam még nem volt az). Én még azelőtt felszámoltam ezt a hobbit, hogy elkezdtem volna ölni bele a pénzt, de valószínűleg a vevőnek sincs sok tapasztalata az akkumulátorokkal, ezért érdekelne a véleményetek.

A gyári akkuval tudott repülni, igaz hogy alig. Akkor XT60 csatin 8V körül mért, tehát az egyik cella problémás volt. Most küldött egy videót, ami szerint két cellásnak érzékeli a csipogó az akkut, amiből az egyik 0V-os, tehát összesen tud 4V-ot az akku.

Nyilván a Falcon gyári töltőjével is töltődnie kellene, de rendes töltőt még nem látott az akku.

Mi lehet a gyors hanyatlás (3-ból 2 cellás, aztán már csak 1S) oka?

(#37570) MAxxYD válasza syler123 (#37568) üzenetére


MAxxYD
tag

Szerintem fordítva van most rádugva a csipogóra az akksi :Y
Furák a balance lead-en vezetékek színei, mintha a fekete és a piros fel lenne cserélve.
Normálisan 1 fekete és 3 piros kellene, hogy legyen egy 3S-es akksin, dehát ez Eachine...

(#37571) syler123 válasza MAxxYD (#37570) üzenetére


syler123
veterán

Nincs fordítva, fordítva nem is működik. Úgy próbáltam először, mert az lenne a logikus, hogy az elsőre kötöm azt a színt, ami különbözik színben a többitől és a többi sorban a cellák 1s, 2s, 3s. Hát itt nem a logika szerint jártak el. Lehet ezért mér az egyik cellára 0V-ot.

Össze vissza van ezen minden bekötve. Szóval ez kb lényegtelen is mit mutat a csipogó. A multiméter 2 jó cellát mutatott, 1-et ki sem jelzett. 2 * 4V-ot mértünk, vagyis valamivel alatta, 7, valamennyi. Tehát 1 cella tuti halott volt.
Ami rettentő érdekes volt. Multiméterrel mérve mértünk 1 cellán 4V-ot egy 2. cellán 8-at??? Hogy?? 1-en meg semmit. Magán az xt60-on is a 7, valamennyit mértük.

Életveszélyesek ezek a kínai szemetek. De ettől még az eladó hibásan adta el. Meggyőződhetett volna hogy rendben van-e, a Banggood küldött volna neki másikat. Én enélkül nem adok el semmit.

[ Szerkesztve ]

(#37572) fape válasza MAxxYD (#37570) üzenetére


fape
senior tag

Nem a kábel színe számít, hanem a csatlakozó állása.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#37573) Vaze válasza MAxxYD (#37570) üzenetére


Vaze
őstag

Amugy nalam is 1 piros es 3 fekete van...

Ma megjottaz Infinity 4S aku,falcon 180-hoz vettem,de sajna nem fer bele a vazba,esetleg valami otlet hogy miert nem tudom betenni?
Vagy ezt erobol kell belegyomoszolni a vazba?

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37574) Arti1 válasza Vaze (#37573) üzenetére


Arti1
aktív tag

Erőből inkább ne... attól megsérülhet
Ha beleerőlteted és belepuffad, kaphatod szét a gépet

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37575) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Kollégák. Ki forraszt szépen? Szarok rá erre az építésre, kifizetem, csak rakja össze valaki a gépemet :D Szar az ón, szar a páka, időm nuku, így RTF-képes akkor lesz, ha valaki összerakja nekem :DD

[ Szerkesztve ]

(#37576) syler123 válasza Arti1 (#37574) üzenetére


syler123
veterán

Falcon tetejét nem nagy cucc leszedni :) Amúgy érdekes, be kellene férnie, koptergéza is ezt ajánlotta, meg írta is hogy befér, az 1500 mah-s már nem. Én is ilyet rendeltem, szerencsére csak egyet. Nem fogok örülni ha nem fér be.

KaiotEch: milyen gépet építesz, építtetsz?

[ Szerkesztve ]

(#37577) Vaze válasza Arti1 (#37574) üzenetére


Vaze
őstag

Hat pedig ez bizony nem akar belemenni...
Amugy ha szamit valamit,a csatlakozoja nem a megszokott sarga szinu,XT60 hanem ez fekete szinu es SY60 as van rairva....
Most akkor ez hogy hogy nem megy bele?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37578) Teréz Atya válasza Vaze (#37577) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Es hogy nem megy bele? Oldalt vagy felul-alul? Nekem oldalt pont passzentos, a felso-also kivagasokat leragasztottam celluxxal, mert ott be szokott akadni az akku zsugorfoliaja berakasnal, kihuzasnal.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37579) üszök válasza PNP (#37569) üzenetére


üszök
őstag

Add vissza neki a gyári akku árát,vagy rendelj egyet neki.
Vagy vegyél innen valakitől egyet ha van eladó.

Jó aksival úgyis a plafonon fog koppanni az első 2 percben,vagy kin elrepül a picsuba az első kövér gázra.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#37580) Vaze válasza Teréz Atya (#37578) üzenetére


Vaze
őstag

Hatulrol probaltam betolni,ahol a vtx is van...

Kepek

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37581) Teréz Atya válasza Vaze (#37580) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hmm, csinalj egy kepet, hatha maskepp van elrendezve.

Aha. Most jut eszembe h en levagtam az esc tarto gyorskotozoket es odeb toltam oket h ne galibazzon a kabeluk az akkunak. Azt hittem h csak nekem trehanykodtak el.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37582) Vaze


Vaze
őstag

JPG

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37583) KaiotEch válasza Vaze (#37582) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szedd ki azt a hátsó stanfoff-ot, és a felső karbont vágd le az "A oszlop"-ig. Úgysem kell az semmire.

(#37584) Vaze válasza KaiotEch (#37583) üzenetére


Vaze
őstag

Azoktol siman bemenne,a ket szelso csavartol nem fer be...

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37585) kerlas


kerlas
tag

Erre valaki?

(#37586) KaiotEch válasza Vaze (#37584) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Milyen 2 szélső csavar? :F

(#37587) Vaze válasza KaiotEch (#37586) üzenetére


Vaze
őstag

Hat ez a ket akármi ami ossze tartja a vazat :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37588) Vaze válasza Teréz Atya (#37581) üzenetére


Vaze
őstag

Most levagtam en is,de az fenenek sem akar bemenni ez a ki.... aku...

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37589) d.tiborz válasza KaiotEch (#37575) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Merre laksz?

(#37590) Saccco válasza kerlas (#37585) üzenetére


Saccco
nagyúr

Itt talán előbb kapsz segítséget ehhez.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37591) duc válasza Vaze (#37587) üzenetére


duc
aktív tag

Nem a Falconból kiálló akkucsatlakozón/annak kábelén akad meg a történet? Akku amiatt ferdén feszül ergo nem megy be...
Már a képről úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#37592) KaiotEch válasza Vaze (#37587) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azt hívják standoff-nak. Azt csavard ki, a tetejében levő csavart tedd aljára. hogy a 2 alsót összefogja és a felső karbont vágd le az elsőig, így.

(#37593) Vaze válasza duc (#37591) üzenetére


Vaze
őstag

Elvettem onnan a csatlakozot,de sajna igy sem nyert... JPG
Ezt a vagas dolgot meg atgondolom,amugy mivel szoktatok vagni a karbont?

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37594) Arti1 válasza KaiotEch (#37592) üzenetére


Arti1
aktív tag

Ja, hogy te kabriót csináltál belőle :D
Vaze: több vazelin, oszt befér az :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37595) Vaze válasza Arti1 (#37594) üzenetére


Vaze
őstag

Ahh ne is mond,tiszta ideg vagyok ettol :D :D
Inkabb megyek melozni,hatha lenyugszom :D :D

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37596) kriszbon válasza Teréz Atya (#37567) üzenetére


kriszbon
őstag

Hmm.. lehet megvan miért nem megy a Throttle stick.
Ha rádugom a GPS-t az UART3 port RX to TX--TX to RX pontra, akkor az istenért sem megy.
A CF alatt olyankor látom hogy van Magneto meg GPS, de hiába is kapcsolom ki a GPS-t ott, akkor sem működik a gázkar csak ha fizikailag lehúzom(Reboot ilyesmi mindig van, sőt lehúz újraindít is).
A Magneto és GPS táplálás a másik portról megy I2C .
Lehet ezt a nyamvadt GPS-t máshova kötni, vagy mit kellene átállítanom? :F :R

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#37597) syler123 válasza üszök (#37579) üzenetére


syler123
veterán

De kedves valaki. Sajnos sok ilyen rossz indulatú ember van. Szerintem nem lesz igazad, de ez majd elválik...

És persze köszönjük a segítő hozzászólást. (Ezért kár volt koptatni a billentyűzetet) már több ilyen hsz-ed is született....

(#37598) Teréz Atya válasza kriszbon (#37596) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

No, varjal. UART3-at akarod hasznalni, amikor PWM vevot hasznalsz? Ez nem fog menni, mert SP F3-on ugyanazon a kabelon van az UART 3 amelyiken az egyik PWM bemenet, igy logikus, hogy bezavarnak. Vagy at kell tenned a GPS-t UART1 vagy 2-re vagy PPM / serial vevot kell hasznalnod. Habar serial vevonel megint buksz egy serial portot. Ha UART1-re teszed a GPS-t vigyazz, mert le kell majd huznod, ha USB-re csatlakoztatod a gepet.
Ha elfogytak az UART portok, hasznalhatsz meg un. softserial-t GPS-re, de tudd, hogy ez elegge lassu, elegge eszi a procit es ugyanugy nem hasznalhatsz PWM vevot.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37599) Teréz Atya válasza kerlas (#37585) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

En megmondom hogy kosd be az I2C / IIC barometert, ha megmondod hol is van a az FCB-den az I2C port. Mert en nem latom. :)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37600) KaiotEch válasza PNP (#37569) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tök egyszerű (lett volna). BG-nek írni kellett volna, hogy szar az akku és vagy küldenek egy másikat, vagy adnak vissza némi pénzt. Problem solved.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.