Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) shaddam


shaddam
aktív tag

Tyű ez elég jópofa :DD Tavaszra-nyárra tervezem is a tilt motoros tricoptert(szárnyak nélkül), majd elválik mi lesz belőle

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#30602) kimista válasza shaddam (#30601) üzenetére


kimista
aktív tag

én mostanra tervezek egy racer tricoptert építeni, megmaradt a falconból pár darab ami tökéletes lesz alapanyagnak :D

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#30603) SpydeR3412 válasza kimista (#30602) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Próbálta már valaki az e010-el reptetni az ef01-et?
Nekem úgy rémlik régebbről, hogy nehezen de felszáll vele.
Tegnap megcsináltam a szétberhelődött ef01-et. Ma rádobtam a eachinera, de alig emelte meg.
A kamera burkolatát leszedtem (-2g), de a kameratartó a gépen van (+2g).
Mivel repteti ef01et akinek van?

(#30604) Jackal2 válasza qqzs (#30598) üzenetére


Jackal2
senior tag

Azt nem tudom, hogy a C értéket is megmondja-e, az egy terheléses vizsgálat lenne, valamilyen fogyasztóval, de én ilyet még nem láttam (ritka az olyan cucc, ami pl. 150A-t ki tud rántani, ezzel lehetne tesztelni).

Nekem nincs olyan töltőm, ami mér belső ellenállást, szóval ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de amit írt Terézatya az jó lehet. 20K fölött mindegyik tudja, de ez egy fajta "prémium" szolgáltatás is, bár nem tudom, hogy valójában mennyire drága a megoldás maga.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#30605) qqzs válasza Teréz Atya (#30600) üzenetére


qqzs
őstag

Hogy?

Eladó: GTS450

(#30606) mgy válasza Jackal2 (#30604) üzenetére


mgy
senior tag

Nem tom, biztos én vagyok a tanulatlan, de nekem nem mond semmit a belső ellenállás. Pufi, rossz akksié simán tud alacsonyabb lenni, mint valami top cuccé. :)
És nem, ezek a töltők nem tudnak C értéket mérni, csakúgy mint a C érték se csak a belső ellenállástól függ.

(#30607) Jackal2 válasza mgy (#30606) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ezt biztosan nekem akartad címezni? Csak mert én ugyan ezt írtam:DDD

A belső ellenállás, amennyire én tudom, a akku elhasználódásával párhuzamosan növekszik, vagyis ha a feltöltési ciklusok száma nő, akkor az ellenállás is, ebből lehet következtetni arra, mennyire van rossz állapotban az akku (persze másból is, cellafesz, púposodás, meg hasonlók)

Marciart csinált valami Oszcilloszkópos mérést akkumulátorokon, amiből kiderült, hogy hány ciklus van benne, majd megkérdem, mi volt a technika.

Ami a C értéket illeti, ez a kisütési sebesség, vagyis hogy mennyi áramot tud leadni az akku. Én erre még nem láttam mérési metódust otthoni környezetben, de ugye terheléses tesztekkel ezt is lehetne mérni. Ugyanis a terhelésre az akkumulátor melegedik, illetve gáz képződik a belsejében vagyis a púposodásból is lehet következtetni arra, hogy túl van-e terhelve vagy sem.

Csinálhatunk ilyen tesztkörnyezetet pl. egy kikötött versenygéppel és mérhetjük műszeresen az átfolyó áramot, ha beiktatunk valamit az XT60 betáp és a gép közé, de ebből még mindig csak az fog kiderülni, hogy az átfolyó áram növekedése hogyan befolyásolja az akku hőmérsékletét, pl.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#30608) SpydeR3412 válasza SpydeR3412 (#30603) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Gondoltam, ma végre kezdek valamit az fx-el is, mert már napok óta csak a Szent lélek tartja a helyén és egyben az antennáját. Ennek eredményeképpen, sikerült is lefejeznem. :DDD
Így egy kicsit mákosabb a kép, de majd ha jó idő lesz kiprobálom szabadban is.
Ha nem lesz sokkal rosszabb, akkor marad így, mert úgy is jön hozzá még 3db lóhere, meg 1db vtx antenna.
Kíváncsi vagyok melyikkel, hogy 'muzsikál'.

(#30609) Jackal2


Jackal2
senior tag

Idegen nyelven értőknek, a világ közepéről (rcgroups:D):

"One of the most misunderstood and confusing numbers around is the “C rating” manufacturers put on their LiPos.

Most folks understand that a battery can be safely used at a maximum current which is the Capacity multiplied by the C rating.

For example a 2200 mAh (2.2 Ah) battery rated at 30C should be able to deliver 2.2 x 30 = 66 Amps.

But that all depends on how the manufacturer derived the C rating and how honest they (or the battery label design department) are. It also depends what you mean by “safely used”.

Most label values of C are optimistically high and consistency between manufacturers is lacking. There is no agreed standard for measuring C and many manufacturers use a single value across a range of batteries when in fact it may vary with size. C rating has very largely become a marketing ploy rather than a reliable measure.

Mark Forsyth and others have developed a simple way to make a reasonable “real world” estimate of a conservative continuous C rating that will ensure that our LiPos are long lived and deliver expected voltage under load. It is not theoretical, but a practical “rule of thumb” based on a great deal of measurement and observation on LiPos in action over a number of years.

It uses the Internal Resistance (IR) measurement made by some of the high end chargers. If you have an iCharger that measures IR or an FMA CellPro 10S, CellPro 10XP, PL6, or PL8. – or have one of Wayne Giles purpose built LiPo ESR/IR meters – calculating C takes only a moment.

I have converted Mark’s spreadsheet to a web page to make it more accessible. There is no need to download or understand Excel and it can be accessed from anywhere (including an iPad or Smartphone). You can even test a pack at the field if you suspect a problem, or check for a reduced recommended current in cold weather.

Just enter the maximum measured cell IR in mOhms and the battery capacity in mAh and it will calculate a recommended maximum average current and “true” C rating for the pack. There are also a couple of links to a discussion thread and a database of people's results.

To go to the web calculator, click on

www.jj604.com/LiPoTool/"

Aki nem tud, annak az alsó link a lényeges, illetve ha tudsz mérni belső ellenállást.

Terézatya, felkérhetünk rá, hogy mérjél nekünk egyet és összevessük a kalkulátorral?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#30610) Zsee75


Zsee75
tag

Akinek van isdt sc608 töltője.
Sikerült a neten található leírás alapján megjavítani a sötét képernyő problémát, az ellenállás kivételével.

(#30611) KaiotEch válasza Zsee75 (#30610) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én nem is próbálkoztam, mert szerintem nem hiba, hogy a dobozban van akkor sötét. ;]

(#30612) Zsee75 válasza KaiotEch (#30611) üzenetére


Zsee75
tag

akkor nem. de ha bekapcsoláskor vagy töltés közben teljesen elsötétül az sztem gond. (vagy lehet energiatakarékos csak:) )

(#30613) mgy válasza Jackal2 (#30607) üzenetére


mgy
senior tag

csak próbáltam bekapcsolódni a naok beszélgetésébe! :D

(#30614) jony77


jony77
tag

JACKAL2 kiváncsi leszek az apm tapasztalataidra,vagy hazsnáltál már?
Naza m lite vs apm?

(#30615) Jackal2 válasza jony77 (#30614) üzenetére


Jackal2
senior tag

Még nem, tudom hogy egy őrületes szopás lesz:DDD

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#30616) Jackal2


Jackal2
senior tag

Az "Állományvédelmi Hivatal" munkatársai:

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#30617) elszabi válasza Jackal2 (#30616) üzenetére


elszabi
tag

S7 Note tulaj lettél vagy mire ez a nagy elővigyázatosság? :DDD

(#30618) Zoty4 válasza elszabi (#30617) üzenetére


Zoty4
őstag

note 7-t már visszahivták

(#30619) Teréz Atya válasza SpydeR3412 (#30608) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

En a Falcon-t porgettem hasonlo modon, igaz ott a vevo antenna tort ki tovestul. En coaxbol csinaltam 13 milis botantennat, es a vevo meglepoen jol muzsikalt.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#30620) medvegy


medvegy
aktív tag

Az Eachine E010-hez van valami bestbuy aksi? A gyári elég drága plusz valami kissé fickósabb nem ártana hozzá.

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#30621) Jackal2 válasza elszabi (#30617) üzenetére


Jackal2
senior tag

Arra a 30.000 mAh-ra, ami itthon van:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#30622) jony77 válasza Jackal2 (#30615) üzenetére


jony77
tag

Egy jó tanács amikor telórol,ill. tábla gépről írányitod majd ,mindig figyelj oda,hogy a távon legyen középen a gázkar!Különmben ezerszer többet tud mint a naza!Én most 7végén tesztelgettem,probálgattam a robot repülést,folowmy-it,szépen csinált mindent,utána a távon kapcsoltam egy RTL,amire visszajött,de a távon padlón volt a gázkar,ezért20m magasságba leállította a motort,igy mellém leesett!Kb 1m magasságba pattant vissza darabokba!Majdnem elsírtam magam!Szóval míg a naza-nál nem lehet belepiszkálni a gohome-ba,addig az apm-nél belelehet lehet korrigálni,hogyha leszállásnál,valami utba lenne!Meg lelehet hozni extra gyorsan is! :(

(#30623) Saccco válasza medvegy (#30620) üzenetére


Saccco
nagyúr

Néhányan a V911 akksiját ajánlják, mások a JJRC 260maH 30C-s akkut.
Szerk.: Ezekhez kissé át kell alakítani az akkutartót. :D

Más:
Crazepony FPV Camera AIO 25mW 3,6g! :C

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30624) _X10Dead_ válasza Saccco (#30623) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

This item does not ship to Hungary.
Az Amazonon kívüli árak meg ...

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#30625) Arti1 válasza Jackal2 (#30616) üzenetére


Arti1
aktív tag

Szeretnék egy linket ahhoz a cippzáros LIPO (?) bag-hez, amibe a pénzkazettát csomagoltad.
Persze csak ha nem valami spéci cucc ;]
Thx :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#30626) anorche1


anorche1
őstag

Nem tudok dönteni 2db drón között:
Eachine E010 Mini 2.4G 4CH 6 Axis Headless Mode RC Quadcopter RTF
FQ777-951W MINI WIFI FPV With 0.3MP Camera Headless Mode RC Quadcopter RTF
Utóbbi ugye 2x annyiba kerül, de van rajta kamera, tud rögzíteni, és tudom nézni a képét élőben a telómról. Minőségét láttam youtube -on, elég harmatos, de nekem bőven elég lenne itthon baromkodáshoz.
Az egyetlen ami aggaszt, az az aksi idő, ami alapból sem túl acélos. A kamerázással, wifi kapcsolattal mennyivel csökkenhet a repülési idő? Vagy ennyi pénzét inkább felejtsem el teljesen a kamerát?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#30627) SpydeR3412 válasza _X10Dead_ (#30624) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Hol láttál mdg ilyet?

(#30628) medvegy válasza Saccco (#30623) üzenetére


medvegy
aktív tag

Köszi, csekkolom őket :))

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#30629) SpydeR3412 válasza anorche1 (#30626) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Attól függ mit szeretnél.
Nekem van mindkettő, vagyis az fq elszállt, de volt. A kamera nélküli változat (fq777-951).
Az e010 olyan mintha oda lenne szögezve a levegőbe. Persze lehet vele vadulni is, van 'beépitett' propeller védője, amivel mehetsz akár a falnak is, nem fog leesni. Egy igazi szobabarát kopter.
A 951 meg egy kib@szott vadállat. Úgy lehet terelgetni, ahogy akarod. A fentebb említett gépnél gyorsabb a yaw-ja, a h8minijénél lassabb. Nagyon fürge, de ez is tök stabil. A szelet meglepően jól tűri, ami az eachine-ra a legcsekékyebb mértékben sem igaz.
Túl sokat egyik sem fog repülni, kb 4 perc ezeknek az menetidejük. Inkább aksit szokás cserélni. Amúgy sem tesz jót a motoroknak, ha pihenés nélkül sokat mennek.

(#30619) Teréz Atya: Nem rossz ötlet. :C

[ Szerkesztve ]

(#30630) SpydeR3412 válasza medvegy (#30628) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

A v911 aksiját nézegettem én is.
Ezzel meg elég fiókos (más a csati, forrasztani kell).
Szerintem 200mah-nál nagyobbat nem érdemes beletenni.

(#30631) Jackal2 válasza jony77 (#30622) üzenetére


Jackal2
senior tag

Messze vagyok én még tőle:D Most szívok ezzel a nyomi Naze 32-vel, de legalább már beindult a gép:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#30632) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#30630) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nekem van, ha megnéznéd, milyen az akksi.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#30633) SpydeR3412 válasza Jackal2 (#30632) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Ezt most így nem igazán értem, mit szerettél volna mondani ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#30634) elszabi válasza anorche1 (#30626) üzenetére


elszabi
tag

Bonyolítsuk a dolgot:
JJRC H36 H36RU10 kuponnal 12,99 USD.

(#30635) Saccco válasza elszabi (#30634) üzenetére


Saccco
nagyúr

És tegyük hozzá, hogy ez egyenlő az Eachine E010-zel. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30636) qqzs válasza anorche1 (#30626) üzenetére


qqzs
őstag

Ha van tobb penzed ez a legjobb :)

Eladó: GTS450

(#30637) anorche1 válasza qqzs (#30636) üzenetére


anorche1
őstag

(#30629) SpydeR3412
Köszi! :R

(#30634) elszabi
Köszi neked is! :D

(#30636) qqzs
Köszi! :R
Ezzel nekem csak az a bajom, hogy ez már több mint 22 euró (az FQ777 is, de azt pontokkal letudom vinni 22 eur alá), és ha megfogják, akkor áfa + vámkezelésiköltséggel 15ezer körül jön ki. Ez meg azért már nekem sok :(

De még erősen agyalok rajta :)

Szerk.: Ezek a drónok lemerülés előtt jeleznek valahogy? Vagy csak váratlanul kikapcsolnak?

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#30638) qqzs válasza anorche1 (#30637) üzenetére


qqzs
őstag

Leszalnak ahol vannak

Csak azert ajanlom mert ezzel lehet igazan minosegi (erts repules elvezete idegrangas helyett :) ) dronozast csinalni szobaban de szabadban is elszalldogal, rengeteget szamit az altitude hold. Nekem is van a masik ketto de ha csak nem valami call of duty nottek fel az ujjaid meg a reflexeid akkor olyanok mint a pingponglabda a szobaban :) jo mondjuk az eachine tenyleg nyugisabb de azert ott is figyelni kell

Ezek nem a megfogos kategoria plusz a szamla amit kuldenek vele kevesebbrol szol, ezt e tudod kerni customer servicen keresztul, ha megis megfogjak, amit aztan be tudsz adni, igy minimaizalva vagy meguszva a vamot

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#30639) SpydeR3412 válasza anorche1 (#30637) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

A ledek villogtatásával szokták jelezni az alacsony akku feszültséget. Utána marad még általában 1perced hogy magadtól leszállj.
Egy nagyon fontos dolgot kihagytam az összehasonlításból (persze, csak ha kinnt is szeretnéd reptetni) : jelvesztés esetén az e010 leállítja a motorokat, az fq777-951 meg követi az utolsó parancsot.

Más: használ valaki 200mw-os mini kamera, adó kombót?
Kinéztem egyet és kivancsi vagyok mennyit eszik.

(#30640) SpydeR3412 válasza SpydeR3412 (#30639) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Csoda történt! :))
Tegnap este észrevettem, hogy e010en zárlatos lett (1szál drót átért a masik kábelre) a kamera kábele a forrasztásnál. Szépen leforrasztottam, levágtam a végét, átcineztem, visszaforrasztottam. Rádugtam a kamerát, elkezdett füstölni (természetesen az fx) - gyorsan lehúztam. Nézem a kábeleket, hát fordítva raktam őket vissza. :W :W :W
Ezután csatlakoztattam az x100hoz, hátha túlélte, mert ott tudom, hogy tökéletesen működik a 'rendszer'. De megint csak füstölt. :F
Rádugtam az ef01-et az xk-ra, az működött ahogy kell.
Kijavitottam a hibát az eachine-on, majd ismét csatlakoztattam hozzá az fx-et. Most már nem füstölt, de mást sem csinált. :(((
Elkezdtem agyalni a lehetőségeimen, és arra jutottam, hogy veszek egy másik kamerát. Este majdnem meg is tettem, de aztán úgy döntöttem, várok holnapig.
Reggel már azon gondolkodtam, melyik részét tudnám felhasználni a kamerának. De azért "mit veszíthetek" alapon, rádugtam egy aksira az fx-et. És működik!!! :)) :)) :))
Azóta repültem is vele, minden szuper (már amennyire eddig is volt). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30641) vandor01


vandor01
őstag

napi drone!

Az Iszlám Állam mindig is híres volt kreatív rögtönzéseiről, amerikai elemzőintézetek nemrégiben hívták fel a figyelmet arra a veszélyre, hogy a terrorszervezet az olcsón és nagy tételben is kapható civil drónokat könnyűszerrel alakíthatja át repülő bombává, melyet kis magasságban, a légvédelmet megkerülve, akár tömegesen is be lehet vetni.

Francia katonákat csalt dróncsapdába az Iszlám Állam

Drones Are the New IEDs And Troops Need a New Way To Fight Them

lesz itt olyan EU-s szabályozas meg majd alkotmányba is teszik a jobbak! :W
gyozzuk regelni meg fizetni! :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#30642) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#30633) üzenetére


Jackal2
senior tag

Hogy van olyan akksim, amit nézegettél, bontatlan, ha próbálni akarod.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#30643) SpydeR3412 válasza Jackal2 (#30642) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Így már világos, csak az a vessző megzavart. :)
Köszönöm, szívesen megnézném mit produkál az az aksi.

Az utolsó VásárVasárnap-os cikked után nekiálltam számolni, hogy vajon nekem hány g lesz a mini racerem.
Vezérlő nélkül nekem is 55g (54.6g) lett. Ennyit arról, hogy majd én olyan pille gépet építek... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30644) Allien válasza vandor01 (#30641) üzenetére


Allien
veterán

De ez a cikk is kamu cikk, óriási ferdítés! Ahhoz, hogy PONTOSAN oda menjen a drón, ahova KELL, arra pont nem jó a hobby toys kategória. Több száz méterre kamerás platform, és még értelmes mennyiségű robbanó tömeget tudjon vinni, az gondolom Phantom kategória minimum. Egy MJX X600, vagy Syma 5-s kategória erre ALKALMATLAN. Annak ellenére, hogy az X600 ható távolsága azért lehet talán 200-300 méter is, de pl a C4005-s kamera wifis, annak a jelével navigálni kb esélytelen, más kamerával persze jobb az esély. De, hogy mondjuk még fél kiló robbanó cuccot tudjon vinni, hát, az erősen kétséges. Ergo, nagy a ferdítés benne, ez tuti... :(

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#30645) Darahian válasza Allien (#30644) üzenetére


Darahian
tag

Láttál te már politikust gondolkodni?
...már úgy értem "out of the box", vagyis a zsebük tömésén kívül bármivel...?

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#30646) mrrr74


mrrr74
aktív tag

Ez az FPV kamerát x251-re hol lenne érdemes hirdetnem, hogy olyanok is lássák akiket érdekel?

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#30647) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Huhh, köszi a kis összefoglalót itt a kezdő drónokról! :)

Van egy Moontopom, nagyon szeretem, most jön az E010-em... Érdekelne, hogy a fentebb linkelt Cheerson tényleg annyira ég és föld az említettekhez képest? Nehezen adnék ki most megint zsét egy újabbra, ha nincs nagy különbség...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#30648) vandor01


vandor01
őstag

egesz jo aron levo 2.24$ aksi Jjrc H31-be es talan meg az x100 ba es bemegy! 500mah-25C

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#30649) Jackal2 válasza Darahian (#30645) üzenetére


Jackal2
senior tag

Politikust gondolkodni= oximoron fogalom:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#30650) Jackal2 válasza Vertigo18 (#30647) üzenetére


Jackal2
senior tag

Igazából nem, az is egy semmire sem jó sz*r, ez azért lett megalkotva, hogy oda lehessen adni ajándékba, meg cuki és senki nem sérül meg, meg nem veri szét a lakásban a bútorokat. Nekem volt vagy 5 ilyenem, egyik sem egy nagy élvezet, 1 nap alatt rá fogsz unni.

Sajnos a repüléshez tér kell, ezen nem segít, hogy egyre kisebb drónokat gyártanak.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.