Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72351) vhunor válasza Sheol (#72313) üzenetére


vhunor
őstag

Logitech G430.

(#72352) mikromanus válasza Sárpac (#72349) üzenetére


mikromanus
veterán

A blizztől vétel sose jó üzlet. Már a vállalat jóhírének. Ha nem vetted volna az előzőek alapján a lapot: hajlamosak lennének a balszerencsésebbek a blizz pénzéhességére fogni, hogy nem esik ki egy item amit épp szeretnek (szokásos igények pl a 6 chc, 15 skill dam, 745+ main stat, 745+ vita set sisakra például amit páran magától értetődő alapelvárásnak vesznek). Persze. Azért nem esik, mer' a blizz pénzért adja. Szar p2w. Ezért fizettem 60 ojrót??? :Y

Nem. Határozottan szükségtelen. Ha nem esik, akkor nyomj mást!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#72353) rt06 válasza Sárpac (#72350) üzenetére


rt06
veterán

aztan 20 ora alatt kifarmol egy nagyjabol vallalhato gear-t, es annal jobb valoban csak ritkan fog esni
de azzal kb egy szinten levo nagysagrendileg pont annyi, mint elotte (ertsd: a fejlodes lassul le, mert egy szint elerese utan nehezebb fejlodni, nem a drop romlik)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#72354) Sárpac válasza mikromanus (#72352) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:DDD persze dio gold nagy biznisz lenne a blizznek!
Farmolt goldért vehetsz random rollos tárgyakat. Nincs semmi féle pénzhajhászás benne csak gold.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#72355) Thrawn válasza mikromanus (#72352) üzenetére


Thrawn
félisten

Ennyi.

Épp eleget játszottam Mara nélkül DH-val, eltelt "kis" idő mire meglett a komplett set meg egy RRoG. Ha mindezt megvehettem volna AH-ban, akkor kb nem játszanék már vagy fél éve. Valahogy nem tud meghatni a picsogás para 1-200-as emberektől (de magasabbtól sem), hogy nincs rendes gearje. Crussal megintcsak vért izzadtam mire lett Akkhan set rajta meg elég cédéer hogy az Antióchiai Szent grán... janem, Shotgunt ki tudjam próbálni. Ami kariba kevés idővel 40+ GR-t tudtam menni az a support monk-wd-crus volt, ergo ha valaki akar durva GR-t menni akkor van rá lehetősége. Tegnap 20 perc alatt dobtuk össze a support cruzom, szóval hova is kéne ide AH?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#72356) khirill válasza rt06 (#72353) üzenetére


khirill
aktív tag

"hagyd, skeeter! nem ártott ez senkinek." :DDD

ratabyzou

(#72357) mikromanus válasza Sárpac (#72354) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, hogy goldért, Az is hülyeség. Mennél t1-2-re halomraölni a fehér mobokat mer az olyan jó goblinos kaviccsal. Az "érdemi"' run rovására menne a goldhajhászás. Nem a karakter fejlesztése lenne a cél, hanem a maximális gyilokszám függetlenül az ellenfél erejétől. Volt már ilyen. Csak esetleg nem goldra, hanem legend dropra vagy más itemre. Akkor lelkesedtél érte? :DDD
A gold könnyen botolható, így haszontalan high-end item beváltásra épp ezt venni alapnak. Életképtelen ötlet ez mindenképp.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#72358) Sárpac válasza mikromanus (#72357) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Lehet nálam meg így életképtelen lassan 3 hete! :D
Totál felesleges beleölni a munkaórát mikor gyakorlatilag az itemek 80%-ka ki lesz cserélve herélve. Gr meg a világon semmi extra bónusszal nem jár, tök m1 gr10-en vagy gr50-en jársz értelmetlen, tehát ezeknél még mindig sokkal jobb goldért farmolni egy áhított item megszerzése céljából! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#72359) Tombi


Tombi
senior tag

Akit érdekelne a GR Trial kereshet a játékban. Segít(het)ek :B

(#72360) Gyick válasza Vistaboy (#72346) üzenetére


Gyick
őstag

Azért a tieden nem olyan nehéz mit fejleszteni ahogy elnézem(no offense).Szerintem nincs ez az elején jobban esik utánna meg szarul dolog,vannak jobb körök meg meg rosszabbak ennyi..Én is mostanában 85% mf-el járok dh-val speed riftezn és azért észre veszem.Ami szemet szúr hogy jóval kevesebb kék cucc esik magyarul több a sárga és abból lesz a lego 1-2% esllyel ha jól tudom

Tombi:miben tudsz segiteni?

[ Szerkesztve ]

(#72361) mikromanus válasza Sárpac (#72358) üzenetére


mikromanus
veterán

" Én pl. Karácsonykor játszottam utóljára a dioval, nem is fogok patchig egy percet sem."
"Lehet nálam meg így életképtelen lassan 3 hete!"

Azaz nem játszol és nem esik semmi jó. Ez vérlázító :C

"gyakorlatilag az itemek 80%-ka ki lesz cserélve herélve. "
A DPS slotokból csak a stat lehet jobb, ezten felül meg az allres. A chc, chd, as, skill dam és elemi dam marad. Nem vagy te egy kicsit ... na inkább hagyjuk!

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#72362) Sárpac válasza mikromanus (#72361) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Persze ancient fegyók oylan 30%-al lesznek jobbak mint most. Végül is elenyésző! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#72363) rt06 válasza Sárpac (#72362) üzenetére


rt06
veterán

nem lesznek, mert az egyedi droptabladbol veletlenul ki fognak maradni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#72364) Sheol


Sheol
aktív tag

Aki nem követte a PTR eseményeit, az most felveheti a fonalat és felkészülhet a hamarosan bekövetkező változásokra.

[ Szerkesztve ]

(#72365) Sárpac válasza rt06 (#72363) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nincs egyedi mindenkinél ugyan az! Sose mondtam, hogy egyedi csak, hogy szerintem, hogy működik!
Am meg tessék hcn is tolni ugyanis van különbség a kettő között! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#72366) KubanitoS válasza Sheol (#72364) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi a linket, van már pontos dátum?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72367) Sheol válasza KubanitoS (#72366) üzenetére


Sheol
aktív tag

A Blizzard által kijelentett pontos dátum nincs, de mindenki arra számít, rengeteg erre utaló jel alapján, hogy a héten esedékes karbantartáskor érkezik.

(#72368) killerjohn válasza Sheol (#72367) üzenetére


killerjohn
addikt

ugye nem gondolja senki sem komolyan, hogy nem szerdán jön a cucc?

(#72369) Sárpac válasza killerjohn (#72368) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Előre félek, induláskori bug hegyek garantálva, akár fogadok is rá! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#72370) killerjohn válasza Sárpac (#72369) üzenetére


killerjohn
addikt

nyugi, lesz 3 hét season 1 végéig (az meg már majdnem season 2)...

szerk: mármint arra, hogy páran megtalálják az exploitokat, és aztán season 2 első hetében bebetonozzák magukat a leaderboard tetején ;)

[ Szerkesztve ]

(#72371) Sheol válasza killerjohn (#72368) üzenetére


Sheol
aktív tag

Nem írhatok ennél konkrétabb dátumot, mert pl. ki tudja ez a legújabb csalás befolyásol-e majd valamit, vagy sem.
A fórumokon már zúgolódnak a népek, LeGem nullázást stb. javasolva.

(#72372) ReFleXx válasza killerjohn (#72368) üzenetére


ReFleXx
addikt

Thrawn mar hetekkel ezelott linkelt 1 chatet, ahol valaki mar akkor jan 14.et mondott. :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#72373) Vistaboy válasza mikromanus (#72348) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi mindenkinek a választ. Akkor egy darabig még csak óvatosan próbálgatom a GR-t, maradok a simánál, ahhoz van már vagy 250 kövem. Majd úgy rakok össze geart, hogy több legyen az XP-bónusz, így remélhetőleg gyorsabban meglesz a 200. para szint. 600-at tuti nem fogok elérni, mert addig egyrészt lesz újabb játék, ami le fog kötni, másrészt a meló miatt sem sok időm jut vele foglalkozni.

Tettem egy próbát, elsőre 4-es szintű követ szereztem, azt könnyen meg tudtam csinálni, utána fejlesztettem 5-ös szintre, és az is lement gond nélkül. Egyelőre jól adja a cuccokat, szinte csak papnak való esik, de ahogy ismerem a szerencsémet - és a loot rendszert -, ez meg fog változni hamarosan. :)

Köszi még egyszer.

(#72360) Gyick: Sajnos nagyon sok kihagyásom volt, megjelenéskor szinte folyamatosan játszottam, de utána abbahagytam. Loot 2.0 óta vagyok többé-kevésbé, de azóta sem folyamatosan. Most például a Dragon Age: Inquisition kötött le két hónapig, előtte WoW-oztam, szóval nem kockulok folyamatosan a Diablón. Most visszajöttem, de ha lesz egy jobb játék, megint szünet lesz. Pedig várom már a Season Two-t, de ha megjelenik a The Witcher 3, akkor tuti nem fog érdekelni a dolog egy darabig. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#72374) mikromanus válasza Vistaboy (#72373) üzenetére


mikromanus
veterán

Minnél nagyobb az eltérés a GR és a köved szintje közt, annál jobbak az esélyeid a sikerre. Azt hiszem 9 (vagy 10?) szinttel magasabb riften 100% az esély és fokozatosan csökken 60%-ig szinteltérés csökkenésenként. azonos szintig olyan 50-60%. Magasabb gem szintnél szintenként feleződik az esély.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#72375) Edge


Edge
veterán

Nah akkor holnap patch várható ugye, pár tipp vkinek a tarsolyában lapul-é indulásra?

Részemről Wizard(PTR tapasztalat után):
3 lehetőség:
1. marad a mostani gear ami mondjuk alap hogy van furnace és majd kiesik ancient formában. cuccokon maradjon a blizzard skilldam
2. áttérni serpent sparkerre+fb oh, cuccokon hydra skilldam
3. lekraftolni egy ancient devastatort+fb oh. Addig el lehet lenni vele amíg ki nem esik egy ancient furnace vagy ancient sun keeper. Cuccokon hydra skilldam.

2. és 3. opciónál a kesztyű ami kérdéses vagy T&T vagy magefist. Nekem van mindkettő ki is próbáltam és T&T-vel gyorsabban öltem úgy rémlik, de majd holnap kiderül éles mindig más vmivel mint PTR.

Nekem a 3. verzióban sikerült a legtöbb dpst kihozni a buildból PTR-en.

build: alapvető változás nincs ugyanúgy fire blizzard+mammoth hydra, variálni persze lehet

Többi kaszt tippet írja le más. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#72376) Baaraanz válasza mikromanus (#72374) üzenetére


Baaraanz
tag

Minek találgatni? :)

LeGem Kalkulátor

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#72377) mikromanus válasza Baaraanz (#72376) üzenetére


mikromanus
veterán

Tökéletesen túlbonyolított ábrázolása egy egyszerű képletnek. Én is linkelhettem volna, de minek? Játékban látszik mik az esélyeid és egyszerűbb a logikát ismerni, mint táblázatot bújni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#72378) Sárpac válasza Edge (#72375) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem meg tökéletesen felesleges lesz normált tovább nyomni lévén az új gemek s2ben lesznek majd. :)
3hét alatt max annyit fogok tenni, hogy rendbeteszem a ládát karikat, szal törlés törlés törlés ezerrel. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#72379) Gorneck válasza Sárpac (#72378) üzenetére


Gorneck
titán

Az új gemek a legtöbb kasztnál nem csinálnak semmit vagyis be se férnek...akkor miért is kezdjen az ember nulláról bármit is? Mivel wizem nincs, vagyis volt de töröltem, szal mivel ollanom nincs így még a Monk ahol befér 1 védős cucc és ott van a gundo...oszt ezzel kb ki is fúj a sezlony...szóval miért is kéne nekem nulláról kezdenem mikor a legtöbb játszott karimnál semmi változás sincs?

Gorneck#1239

(#72380) Baaraanz válasza mikromanus (#72377) üzenetére


Baaraanz
tag

Oké, értemén, hogy minnél előbb szeretnél visszamászni a szemétdomb tetejére miután visszatértél önkéntes számüzetésedből, de azért kicsit gyors a tempó.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#72381) Gorneck válasza Baaraanz (#72380) üzenetére


Gorneck
titán

:D :DDD

Gorneck#1239

(#72382) mikromanus válasza Baaraanz (#72380) üzenetére


mikromanus
veterán

Téves megállapítás. Nem tértem vissza. Szeptemberben léptem be utoljára. Olyan vagyok mint Sárpac. Villámujjú fórumos de inaktív :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#72383) khirill válasza mikromanus (#72382) üzenetére


khirill
aktív tag

"Olyan vagyok mint Sárpac." :DD

ratabyzou

(#72384) vhunor válasza Edge (#72375) üzenetére


vhunor
őstag

Harmadik, taskerrel. PTR-en jobbnak tűnt mint a Furnace. Annyi biztos, hogy mi SMK doki + raekor barbival fogunk menni 6-8 perc alatt abszolválható 40 körüli GR-eket, hogy jöjjön a shard meg a loot. PTR-en 6-7 perc alatt húztam be a bossig 40-43-as grifteket, smk doki meg majd jól ledarálja a végén a kis baszokkal, és így még a frenzyt is kidobhatom a francba. (Persze jöhet a három poisonos boss közül az egyik és akkor nincs gáz, de a többi meg úgyis szanaszét pofoz ha mellette állok úgyhogy whateva').

[ Szerkesztve ]

(#72385) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Nem játszottam már jó ideje, és nem is követtem a játék alakulását. Jól láttam, hogy jön új patch holnap de új szezon majd csak februárban?

(#72386) granini válasza khirill (#72383) üzenetére


granini
őstag

Mondjuk ez nemtom kire nézve nagyobb sértés... :Y

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#72387) killerjohn válasza Edge (#72375) üzenetére


killerjohn
addikt

A hydra jó volt PTR-en? Jobb lesz mint eddig?

(#72388) granini válasza Gorneck (#72379) üzenetére


granini
őstag

Na figyu te hurka.. azert fogsz S2-t inditani mert mi is azt fogunk es te meg velunk jatszol. Meg azert mert a kamion a mienk es el akarunk menni vele, erted?! :DDD

Majd en kimakolom neked az uj monkhoz valot, es akkor nem kell varnod S2 zarasig hogy faja monkod legyen megint. :K most hogy mindenki szenne farmolta magat goldbol meg materialbol meg FS-bol lehet jo moka lesz nullarol nekivagni egy kicsit.. ettol meg a mostani normal karik ott lesznek ha akarunk GR-ezni mellette..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#72389) khirill válasza killerjohn (#72387) üzenetére


khirill
aktív tag

amit idáig itt olvastam, h as-t (dmg-et :F ) buffolták... aztán nerfelték, de még mindig jobb! ...ezért gondolom a sebzése is effektívebb lesz. én idáig nem használtam serpent-et, mert furább és szarabb volt a sunkeeperemnél... de most majd csak kipróbálom! edge vágja az ufóbizniszt mindenképp kipróbálom ezt az irányt... :B

granini: lehet dicséret is... :))

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#72390) Edge válasza killerjohn (#72387) üzenetére


Edge
veterán

jobb lett, mert gyorsabb lett, hat rá az AS így a mammoth nagyobb területet tud hamarabb lefedni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#72391) killerjohn válasza khirill (#72389) üzenetére


killerjohn
addikt

köszi skacok! :) szóval marad a jól bevált firebird set és mechanika :)
ma egész nap keywardenezünk haverokkal, csak tudnám hogy minek? Most már biztos hogy áttérek S2-től a seasonal életmódra, mert a nonseason-ben a világon semmi értelmes nincs már. S2-ben meg legalább pár hétig izgalmas lesz minden legendary drop :)

szerk: csak azt sajnálom, hogy még p800 előtt beuntam a játékot, így már az tuti hogy nem lesz meg :(

[ Szerkesztve ]

(#72392) mikromanus válasza killerjohn (#72391) üzenetére


mikromanus
veterán

Season7-re meglesz az is. Az a seasononkénti 2 hétnyi zombulás is hozzácsapódik majd a végén az össz XP-hez. Ne add fel! Menni fog. Monjuk nekem az 500 megvan és nme érzem a kényszert itt már a sok runra egy-egy pontért. Season kezdésre én is leszek. Meg előtte "Tömőrítem" majd az állományt. Kell az egy karakternyi hely. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#72393) DioRobber válasza Gorneck (#72379) üzenetére


DioRobber
tag

Továbbá take it easy mert jövünk veled sezlonyolni. Szarráhúzzuk egymást :)))

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#72394) oxox


oxox
addikt

ave...peccs van mar, vagy holnapi schedule maintenance-el erkezik?
reggel cenzura elfoglalta a gepet

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#72395) killerjohn válasza oxox (#72394) üzenetére


killerjohn
addikt

holnap, természetesen

(#72396) granini válasza oxox (#72394) üzenetére


granini
őstag

Ave.. na ja.. a Cenz meg az o ura.. :D
Szerintunk holnapi mainenance lesz a patch. Ma megy live US-en holnap meg EU.. igyszokottlenni. Szerintunk.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#72397) granini válasza DioRobber (#72393) üzenetére


granini
őstag

Oszt Husvetra mit tojjon neked a Kadala? Forneszt? :K
Rajtavagyok.. ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#72398) oxox


oxox
addikt

:R ...remeltem hatha

btw valakinek van hasznalhato roland crusija? epitettem egyet, de dps kicsit alacsony neki (T4 csapatban ugyan szepen alltam a unitok elott, de nem csaptam eleget) ill. phalanxols pajzsal probalom kiegesziteni, melyik csapatot erdemes berakni?

hc of course ;)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#72399) vhunor válasza oxox (#72398) üzenetére


vhunor
őstag

Pont az van most a crusaderemen (két gyűrű kivételével, amiket meg tudsz nézni a barbáron). T6 meg se kottyan neki, sweep attack eliteken úgy 50 milliáig megy fel, shield bash-től már láttam 180 misit is (selfbuffed, doki vagy dh sebzésbuff nélkül), de a az általános 140-150 körül mozog. A fegyóból még kihozhatnék +10%-ot, de csak 4 giftem van most, és T6-ra szórakozni amúgy is bőven elég ez is, úgyhogy marad.

Próbálgattam Angel Hair Braid + Depth Diggers kombóval is, de annyira ritkán van szükség a Punish-ra, hogy a maxos Blackthorne bónuszt nem éri meg kidobni érte - főleg azzal az amuval, amit bemákoltam.

[ Szerkesztve ]

(#72400) DioRobber válasza granini (#72397) üzenetére


DioRobber
tag

mostmá nem köl furmány !! vagy énsent furmány vagy semmi! :D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.