Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Gothmog válasza fahrii (#14590) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Eddig nem szóltam bele, mert, fogalmazzunk úgy, hogy bárki megtévelyedhet egyszer (pl. kornel76), de te a jelek szerint nem az ilyen egyszer hülye voltam, de már bánom kategória vagy.

"én pl filmet meg sorozatokat néztem mindig játék közben, különben szarrá untam magam"

Miért, kötelességed? Talán mögötted áll Szergej és Igor az ukrán maffiából és levágják a fejedet, ha nincs meg a napi X óra farmolás...?

Ha valamihez nincs kedvem, különösen, ha az egy közönséges JÁTÉK, akkor mást csinálok. Vagy nem?

Bár, aki pitiáner véglény, és egy közönséges játékból is csak "a nagy lét" akarja lecsapolni, csak ezért játszik, természetesen illegális eszközökkel, arra kár minden szó...

Én csak ennyit üzennék az ilyeneknek: TAJGETOSZ!!!!

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#14602) Gyuri27 válasza ProEvoFan (#14576) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szavazzon akinek két lova van. Nekem egy sincs.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14603) fahrii válasza Attix82 (#14593) üzenetére


fahrii
őstag

Siman, en inkabb azt kerdeznem hogy lehet anelkul :D diablo annyira egy monoton valami h kozbe lehet enni, tanulni, filmet nezni, stb.. Legalabb kicsit hasznosabban toltom az idomet.

Gothmog
a jatek elejen folyamatos ahzassal kerestem a kenyerem, kesobb jott a farmolas (ket itemem esett 10 milliard ertek felett), utolso fazis volt a bot amikor teljesen meguntam. Ez igy osszvissz milla korul hozott a konyhara, legalabb van penzem a tajgetoszra utazni ;-)

[ Szerkesztve ]

(#14604) Gothmog válasza Gothmog (#14601) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Szerkesztési időből sajnos kifutottam, így külön hsz-be megy...

Most néztem, hogy az elején kicsit talán félreérthetően fogalmaztam, úgyhogy mielőtt valaki mást gondolna rólam (mondjuk, hogy én is botoztam - nem, én soha nem éltem ilyesmi eszközökkel semmilyen játékban), csak írom, hogy azért nem szóltam bele eddig, mert hátha fahrii is az egyszer megtévelyedő kategória és nem akartam én is neki esni. (Pedig alapból ki nem állhatom a csalókat!! A "megélhetési" warezolók mellett ez a másik legalja kategória) Ám a későbbi hozzászólásaiból mást szűrtem le.

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#14605) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

megkérnék mindenkit a nyugodtabb fórumozásra és a személyeskedés mellőzésére

főleg a csaló/nemcsaló/hogycsaló témakörben. már egy ideje megint erről szól a topik, lépjünk túl a témán.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14606) sith7 válasza Sirandrish (#14597) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát lenne olyan pár még nekem is :K

kornel76
Mint nagyon sok ember, úgy te is, nagyon sokat köszönhetsz az édesanyámnak, aki több - kevesebb sikerrel intelligens embert faragott belőlem, ezért most nem válaszolok semmit.

Ez nem csak rád vonatkozik, hanem a többi "sorstársadra" is.

[ Szerkesztve ]

(#14607) ProEvoFan válasza Gyuri27 (#14602) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Adok kölcsön kettőt is ha kell ;)
Tudom, neked a játék bejött, csak a dropod egy zsák szarral sem ér fel :(
Hajrá, indulj mpl2-3ra farmolni. Alkaizer run--->Rengeteg mob kill, rövid időn belül.--->Nagyobb esély a jó arany/legendary tárgyakra.
Tapasztalat ;)

(#14606) sith7
:R :C

[ Szerkesztve ]

(#14608) Sirandrish válasza Edge (#14600) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Archon formban, maga a Disintegrate skill az ami +300%-os sebzésű,"

És 97%ban kb ezt is tolják az Archon Wiz-ek főleg hogy ingyen van.. :K

De egyébként igen...maga a skill a 300% DMG-s

És azt is tudom hogy az Archon ad Armort de azért Barbárnak könnyebb begyűjteni :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14609) kornel76 válasza sith7 (#14606) üzenetére


kornel76
aktív tag

Értem én , hogy mit akarsz mondani és meg is értem, de késő bánat, az okos ember a más kárán tanul a hülye meg a magáén sem. Én kb. a középkategóriába sorolom magam, mert a saját káromon ugyan de tanultam a dologból " csalni még próbaképpen sem szabad, mert a próbálkozásra is rábaszol " .

(#14603) fahrii Tőlem mint szintén bannolt úgymond "csalótól" furcsán fog hangzani, de sztem nyugadtan elmehetsz melegebb éghajlatra zabot hegyezni. Akkor ha te milla fellett kerestél akkor nem 1 accal és nem alkalom szerűen botoztál, hanem tervszerűen több gépen több accal szimultán. (volt időm utána olvasni fórumokon, elég szép leírásokat találtam a témáról tehát vagy vetítesz vagy nem mondod meg a tutit).Ez bár ugyanaz a kategória mit az én esetem ban szempontjánból, de a játék - ah balance-ra sokkal károsabb hatással voltál mint más "alkalomszerű" csaló.

Mindenesetre a Battle tagem maradt a régi mert vettem újabb licenszet , aki akar megtart "barátnak", aki nagyon megutált töröljön nyugodtan , megértem és elfogadom.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#14610) Edge válasza Sirandrish (#14608) üzenetére


Edge
veterán

Mintahogy nekünk meg az allrest, :) pislogtam is amikor a barbomra 6 db allrest adó cucc került és úgy lett annyi allrese WC-vel mint a wizemnek prismaticcal ~500-600, wizemen meg van 3 itemen :) Amúgy most 400 allressel rohangálok wizzel mp7-en, mert pinpointot használok kicsimix tanácsára(thx neki), teljesen igaza van amit lehet DPS-t ki kell hozni skillből gearen felül mert ami megdöglik mielőtt elérne hozzád az nem is tud ártani. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#14611) Sirandrish válasza Edge (#14610) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen...
Nekem elég low a wizim de csak mainstatból kapok 240 all resit ami akárhonnan is nézem 3-4 item-nek felel meg :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14612) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Gyerünk skacok!
Aki még nem tette meg az tegye le a voksát..
Az első helyet már kibérelték de még másodikok lehetünk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14613) fahrii válasza kornel76 (#14609) üzenetére


fahrii
őstag

Ahzassal kerestem a penz nagy reszet, meg farmmal (volt ket makosabb itemem ami sokat dobott).

(#14614) SLYM válasza fahrii (#14590) üzenetére


SLYM
veterán

Lol! És mi a terv ezzel? Ragasztanál inkább bélyeget :D

(#14615) Horbal válasza Sirandrish (#14612) üzenetére


Horbal
őstag

Nem tudom azt mondani, hogy ez volt az év játéka pedig szeretném, gyűröm folyamatosan, meg haladgatok is szépen lassan, de sajnos kezdetekben nagyon - nagyon nem volt olyan minőségű ami év játékává tenné - és nem tudom neki megbocsátani a sok szopást :D

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#14616) 7 válasza fahrii (#14613) üzenetére


7
addikt

Nem csak neked

proci985 az előbb szólt, hogy ejtsétek a botos/csalós témát, mégis ugyanúgy folytatjátok, mintha nem is írt volna semmit. Harmadszorra már nem csak kérni fogunk.

(#14618) kornel76 válasza 7 (#14616) üzenetére


kornel76
aktív tag

Jééé most nézem, h Proci modi lett, eddig észre sem vettem,de grat hozzá! Lassan a D3 totyikból majd mindenki vmilyen funkciót be fog tölteni. Így akkor elnézést kérek az előző felszólítás utáni hsz-ért. Felszántom magam és sót szórok a helyemre.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#14619) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy innen kerülnek ki a moderátorok.Itt lehetett tanulmányozni a szakmát :DDD Bár mostanában barátságosabb lett a topik, amit én nem is bánok.

[ Szerkesztve ]

(#14620) kornel76 válasza ProEvoFan (#14619) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nem csak a modik hanem a szakértők is, vagy lehet h Andrish D3 előtt is szakértő volt? :B

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#14621) cucu83


cucu83
csendes tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne -Megvettem a diablo 3 mat Windows 7 ultimate-n játszom (játszottam ) 3 napig és most nem indul -azt irja " DIABLO 3 RETAI MÜKÖDÉSE LEÁLLT"
Probálkoztam újra telepitéssel , help funkcionál fájl hejreállitással---egyszer még ment 10 percet de nem müködik és már falra mászok töle.!
A gépem új most raktam össze:
gigabyt 970a-UD3 alap
AMD Phenom II X4 965 proci
GTX 470 video kari
COOLER MASTER ház
a hozzá való gtx 750+80 bronz táppal

Minden más megy az összes feltört játék pl: FARCRY3, NFS MOSTWANTED új
Kérem aki tud segitsen

(#14622) kornel76 válasza cucu83 (#14621) üzenetére


kornel76
aktív tag

Itt meg tudod nézni mennek-e a szerverek. Jelenleg nincs leállás, esetleg nézd meg nincs e IE alatt bepipálva a kapcsolat nélküli mód. Azt írod , h mennek a warezolt játékok, gondolom a D3 nem warezolt? Mert az erősen akadályozza a működését. Mindenestere drivereket frissiteném elsőkörben.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#14623) #92888064


#92888064
törölt tag

hc-ban csináltam 3 stash karaktert, és abból 1 teljesen üres lett, még a fegyver is eltűnt a kezéből.
ilyenkor mi van?

(#14624) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

Sziasztok!

Van egy barbárom és az lenne a kérdés hogy a weapon master az a main handet vagy az offhandet figyeli?
Azért kérdem mert akkor main handbe raknék egy echo furyt a chc miatt off handbe meg egy mighty weapont a +4 fury/ hit miatt... Ez igy járható vagy csak az egyik pluszt kapom meg? Elöre is köszi..

(#14625) Gothmog válasza Szatesz. (#14624) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Tudtommal csak a main hand kapja a bónuszt.

Endure. In enduring, grow strong.

(#14626) fahrii válasza Szatesz. (#14624) üzenetére


fahrii
őstag

Csak mainhand! :K

(#14627) chosa921


chosa921
tag

Sziasztok!

Jó ideje játszom már blizzard termékkel és felmerült bennem a kérdés (friss diablo III-as vagyok (annyira hogy még csak bétázok)) , hogy van-e addon dio 3-hoz? ha van honnét lehet letölteni?

Üdv.:Peti

(#14628) fahrii válasza chosa921 (#14627) üzenetére


fahrii
őstag

Béta alatt gondolom a startert érted, milyen addonra gondoltál? Egyébként a blizzard nem engedélyez a játékhoz semmiféle "addont".

(#14629) chosa921 válasza fahrii (#14628) üzenetére


chosa921
tag

Konkrétan olyanra , hogy lássam hogy mennyi XP-t adnak a mobok, nyugtat a tudat szintezés közben hogy mennyit kapok, kiszoktam számolni kb. mennyi kört kell még lenyomni skeleton kingből hogy meglegyen a 13 :P , röviden: egy XP mutató addon, de mivel irtad hogy nem létezik ilyen igy mindegy is

Üdv.:Peti

(#14630) Nordic válasza chosa921 (#14629) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nincsenek add-on-ok a játékhoz, mivel a játék fájljait nem lehet módosítani, mert az ban-al jár

(#14631) adrian360


adrian360
őstag

jobb később mint soha alapon felhúztam egy hc karaktert, most lett meg 60 és hell diablo, szóval irány az inferno. tapasztalt hc-zőktől kérdezném hogy wd-nek milyen statok ajánlottak egy sima (mp0 ) inferno-ra, dps+ hp+resist ? ha már eljutottam idáig szeretném egyszer végig vinni inferno diablot nekem elég a sima kill is az acsihoz :)
sajnos jelenleg csak 1m goldom van, szóval limitáltak az itemek amik beleférnek a keretbe. ez lenne a karakter

(#14632) adrian360 válasza Nordic (#14630) üzenetére


adrian360
őstag

igazából nem kell az a lényeg hogy a játék fájlait nem lehet módosítani, a WoW-ban sem lehet, mégis van kismillió addon. egyszerüen nem csinált a blizzard interface-t az addonokhoz. de lehet hogy idővel, pár patch múlva berakják.

(#14633) Zan válasza adrian360 (#14632) üzenetére


Zan
aktív tag

Nekem mintha úgy rémlene, hogy anno olvastam egy bluepost-ot erről és ott a készítők direkt hangsúlyozták, hogy nem, nem lesz a Diablo 3-ból WoW faragva. Nem szeretnék, hogy az információk halmaza, amiket az addonoktól kap a játékos, az interface rovására menjen. Vagy legalább is valami ilyesmi volt a hsz-ben. Ezzel én amúgy maradéktalanul egyet is értek. Az xp-t igy is ki lehet számolni. Amúgy pedig, ha már addon: én használok egy úgymond addont, a Loot Alertet. Kb. 2-3 hónapja már. Elviekben nincs érte bann, a nagy streamerek majdnem mindegyike használja. A cucc annyit csinál, hogy egy külön hang csendül fel (wav file,tehát te amit beállitasz, az szólal meg), ha legendary esik, ennyi. Nem nyúl bele a játék file-jaiba,tehát elvileg nem "árthat" neked:)! Sokszor segít, ha speedrunt tolsz, nehogy lemaradj a milliárdos IVORI TÁVÖR/MEDSZTÓN tengerről...!:)

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#14634) Andie


Andie
őstag

Szerintetek ez mi miatt van, és hogy tudnám kijavítani?


Gép: hp8510p, videó: ati 2600hd.
A hp szerinti legfrissebb driver van fent...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#14635) Sárpac válasza Andie (#14634) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ha csak ACT3-on csinálja nicns nagy baj, az ugyanis bugos! Nálam is néha begerjed a grafika sajnos ezen a szakaszon, hozzáteszem 1.05-előtt jó volt! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14636) Pompi válasza Sárpac (#14635) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor lehet ideje videókártya drivert / videókártyát cserélnetek ;] Nálam legalábbis nincsenek ilyen bugok sehol a játékban.

Feel Good Inc.

(#14637) Sárpac válasza Pompi (#14636) üzenetére


Sárpac
nagyúr

1.05 előtt miért nem volt? :DDD
ACT3 ritkán de csinál hasonlót, persze okozhatja a sokaság és az SSD is megakadhat, de csak ACT3-nál jön az általános szaggatás mellett, ez is csak a bridge és a rakkisnál, előbbinél ritkán bevillanás, utóbbinál a nagy lagg a jellemző!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14638) S e t h válasza ProEvoFan (#14576) üzenetére


S e t h
nagyúr

Már voltam, a FC-re természetesen. :D

Mennyetek[link] :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14639) proci985 válasza S e t h (#14638) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na, barbár ismerőssel lement inferno diablo mp10en, laza 16:35 alatt. tényleg brutálisan sok hpja van.

(nem válasz akart lenni, bocsánat)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14640) mpierre válasza #92888064 (#14623) üzenetére


mpierre
veterán

Na ez nem jó. Fogalmam sincs. Ticket?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14641) chosa921 válasza Andie (#14634) üzenetére


chosa921
tag

V-sync bevan kapcsolva? ha igen probáld meg hogy kikapcsolod.

Üdv.:Peti

(#14642) #92888064 válasza mpierre (#14640) üzenetére


#92888064
törölt tag

beléptem a játékba azzal a karakterrel, és utána már láttam az itemeket.
amúgy hc inferno belial itt is kipipálva :) egy jeti alatt lecsaptam, az első fújását tudta eltolni félig.
holnap azmo jön.

[ Szerkesztve ]

(#14643) Chiller válasza adrian360 (#14631) üzenetére


Chiller
őstag

Az első amit megveszel, az egy Thing of the deep legyen, létszükséglet. Tudom nem olcsó, de muszáj, még a legszarabb is jó. Vagy máshonnan szerezz 20+ yardot, ha nem telik rá. Aztán beválasztani a grave injustice-t, hogy csökkenjenek a cooldown-ok :) Életet ment sokszor. Legalább 12 Movement speed sem ártana.

Íme a karim, ezzel mp0-n act3-at lehet farmolni, illetve act1-et mp1-en. Ketten szoktunk menni egy Monkkal, sajnos néha a petjeim (a kutyák nem is néha) hajlamosak elhalálozni.

Kb. 5M volt a gearem (ebből a fegyver+béka ~3M), a sityak és a kesztyű az esett. Sajnos kéne még több allresi és armor is, de hát egyelőre nekem is erre futja. Viszont még nálam is szokott néha aktivizálódni a spirit vessel, szóval óvatosan az infernóval. Főleg a wardenek kemények és a vortex/arcane/jailer.

[ Szerkesztve ]

(#14644) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem igaz,hogy már megint baxaxik a game.
Ilyenkor este lenne 1-2 nyugis órám,mikor only D3,de kidobál/be sem tudok lépni.
A fax kivan :W :W :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14645) mpierre válasza #92888064 (#14642) üzenetére


mpierre
veterán

Keep lvl 1 kitakarítva, de itt már aggasztó 10k-t leszednek az életéből (~43k) a barbinak. Kevés a védelem, meg a life és a resi is. Ugyan van 34k dps, de ha elfogy a hp, akkor minek? Így most farmolok.

Nekem ~2 perc volt Belial.

mcwolf79: Engem is kivágott, szerencsére nem hc közben.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14646) chosa921 válasza mcwolf79 (#14644) üzenetére


chosa921
tag

Én is ugyanezt tapasztaltam ( error 3003 ) mondjuk én csak startedezek, de már itt is idegesítő, amúgy egy kérdés: ha felhúzom started eidition-be a karijaim +a bs-t ( egy szóval kimaxolom az accomból a maxot) akkor az megmarad ha később kifizetem a játékot?

Üdv.:Peti

(#14647) Zan válasza chosa921 (#14646) üzenetére


Zan
aktív tag

Egy válasz: Meg! :)

Minél jobb, annál jobb!

(#14648) jjc válasza chosa921 (#14646) üzenetére


jjc
aktív tag

igen

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#14649) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Szinte hihetetlen, hogy tegnap este is besziv@tott a rendszer és most is lemaradok az AH-ban valamiről... :O

Feel Good Inc.

(#14650) #92888064 válasza mpierre (#14645) üzenetére


#92888064
törölt tag

az enyém így néz ki jelenleg. a legolcsóbb fury (300k) és egy 250k-s karddal 46k buffed és 52 buff+frenzy sebzésem van. most állítottam át az egyik sebzős passzívot armorra, mert egy-két elit már necces volt.
allres nagyon kevés még, armor már kezd alakulni 2 passzívval, de hp steal és rend miatt kell a sebzés is szerintem. az előbb nulláztam le magam craftolással, remélem megérte, és tudok fejleszteni komolyabban.
amúgy én is kept lvl 1 végén járok, lvl 2-n már vannak robbanós genyók, azoktól egy kicsit parázok.

(#14651) Pompi
2db 18-19 körüli barbár bánta a figyelmetlenséget és a nagyképűséget (mpl10), de azokat inkább töröltem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.