Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) Sirandrish válasza Nordic (#15900) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi a f*sz? :Y
Ez nem egy kőkemény csillagkép?
Nah erre azért majd rákukkantok szerintem én is :K

Ifju: Köhike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15902) Nordic válasza Sirandrish (#15901) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kripparian már egy ideje ezzel tolja(hát nem gyenge buildeket össze lehet benne hozni), kukkants rá a videóira(ha jól tudom volt jó pár ötlete amit betettek a játékba, vagy a segítségével balance-oltak bizonyos dolgokat), megéri. Valami ismeretlen csávó kezében van a cég aki a játékot fejleszti, Chris Wilson vagy mi a neve :U .

(#15903) Horbal: A grafika valahol egy upgradelt D2-nek néz ki, de szerintem cseppet sem csúnya. Állítólag elég darkos hangulata van(sokkal darkosabb, mint a diablo, valahogy az első részhez állhat a legközelebb). Van benne egy két olyan dolog, ami nem tetszik(pl. nincs benne szinkron tudtommal, ami betudható annak, hogy annyiból fejlesztették, ami támogatást a játékosoktól kaptak), de ha a játék szórakoztató, számomra érdektelenek a negatívumai.

Az a bajom csak, hogy 23-án indul a béta(gondolom amcsi idő szerint), én meg 24-től 3 napig 12-be dolgozok, így nem sok időm lesz meglesni, viszont legalább lemaradok a kezdeti tolongásról:D.

[ Szerkesztve ]

(#15903) Horbal


Horbal
őstag

Egész komolyan fest, de a videókat megnézve az animáció nagyon vicces néhol. Ennek ellenére lehet érdemes lesz foglalkozni vele.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#15904) Sirandrish válasza Nordic (#15902) üzenetére


Sirandrish
legenda

Első ránézésre elég pengén fest..
Ennek szerintem én is adok egy esélyt majd :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15905) mikromanus válasza Sirandrish (#15904) üzenetére


mikromanus
veterán

Kiwi vagy rá? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#15906) Sirandrish válasza mikromanus (#15905) üzenetére


Sirandrish
legenda

Diablo 2 és 3 között eltelt egy kis idő és elég sok Hekk and szlesst kipróbáltam, de a TQ-n kívül egyik sem fogott meg..
Ez viszont tetszik szóval ja...kivi vagyok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15907) Helmoras válasza Sirandrish (#15906) üzenetére


Helmoras
őstag

Én is kipróbálom majd, regeltem hátha kapok zárt bétára meghívót de az nem jött sajna :S

(#15908) userxy


userxy
őstag

PTR-re keresek embert kipróbálni a pvp-t :D hogy a f*szba müxik :D

(#15909) persil válasza Nordic (#15900) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor nagyon rosszul teszed, ugyanis játszottam a closed beta-val és annál szarabb, fosabb, gagyibb játék ritkán jelenik meg.

A "változatos skill rendszer" meg kimerül abban, hogy minden ok nélkül agyon van bonyolítva és tízezer passzív skill-ből kb a 90%-a csak annyit csinál, hogy "+4dex". Igen, jól olvasod, a skillek nagy része ennyi. És újabb +4dex egy másik skill. Bizony.

Hát ez borzasztó változatos... :)

Az "aktív skillek" pedig abban merülnek ki, hogy a socket-es fegyverbe színes köveket rakhatsz, amitől elementál sebzést, esetleg 1-2 gagyi effektet kapsz. Nem vicc, ez véresen komoly.

Nagyon, de nagyon messziről kerülje el mindenki azt a játékot, mert köszönőviszonyban nincsenek minőségterén a diablo-val.

Az animációkat meg még csak botrányosnak is nehezen nevezném.

Szrk.:
Hoppá! Most nézem, hogy még meg van az account info a closed beta-hoz, ha még be lehet lépni, akkor szívesen odaadom annak, aki szeretné eme remek játékot kipróbálni....

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15910) ProEvoFan válasza persil (#15909) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pont ezt néztem én is.Hatalmas a skill fa, de csak ennyiből áll: +4%as, utána +5% as...vagy +5int, +10int :DDD
Diablo 3 mellett nálam csak a Torchlight 2 jöhet szóba.Az első részével játszottam vagy 150 órát.
Na de off vége, mindjárt kapunk a fejünkre.

(#15911) persil
Most is ott van az "opció": 10-1000 dollárig vannak "pakkok".

[ Szerkesztve ]

(#15911) persil válasza ProEvoFan (#15910) üzenetére


persil
nagyúr

Egy nagy kalap forró kakaó az a játék és elnézést mindenkitől, de egyszerűen nincsenek rá más szavak :D

Az meg külön vicc, hogy iszonyat súlyos pénzeket kunyeráltak még a fejlesztés ideje alatt(kb néhány kép volt még akkor csak) a leendő játékosoktól kint az official oldalon, betakey-t meg pólót meg ilyeneket adtak mellé.
(volt ezer dolláros csomag is, abban volt póló... )

Szrk.:
Kedves náci barátom, kollégám! :)
Történetesen én írtam jól, te pedig a kijavításomat is elrontottad :D Kávé volt már? :D
Haha, the secret magic of post editing, right my friend?! :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15912) mikromanus válasza persil (#15909) üzenetére


mikromanus
veterán

Grammar Nazi felveszi a pókerarcot, de mélyen belül valami ilyenkor elhal:
meg van -> megvan
;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#15913) Sirandrish válasza persil (#15909) üzenetére


Sirandrish
legenda

idevele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15914) persil válasza Sirandrish (#15913) üzenetére


persil
nagyúr

Elküldve.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15915) userxy


userxy
őstag

Na ptr-en kicsit bohóctkodtam XD nagyon állat a pvp
kb az nyer aki hamarabb stunnol :D

A WD az nagyon vicces hogy folyamat eltűnik és elfut aztán maci és szia van. XD

(#15916) Sirandrish válasza userxy (#15915) üzenetére


Sirandrish
legenda

A mondandód egy szóban össze tudom foglalni..
BALANCE :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15917) RockHaRD válasza userxy (#15915) üzenetére


RockHaRD
addikt

vicc az egész...

röhej, amit a blizzardnál művelnek

(#15918) Sirandrish válasza RockHaRD (#15917) üzenetére


Sirandrish
legenda

Inkább mesélj már..
Kipróbálni nem akarom de élménybeszámolókat szívesen olvasnék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15919) Gothmog válasza Sirandrish (#15906) üzenetére


Gothmog
aktív tag

+1
A "vanilla" Titan Quest ugyan rém gyenge volt kezdetben, de a patchekkel, valamint a kiegészítővel egy olyan játékot kreáltak belőle a végére, hogy - őszintén szólva - a Diablo 2-őt elő sem bírtam venni utána, mert egy mankós nyomoréknak tűnt dinamizmus, kigondoltság és kezelhetőség szempontjából. Elég sok időt beleraktam TQ-be, volt jó néhány karakterem, és éppen jelenleg is fent van a játék, mert húgom terelget benne egy Hunter/Dream kombós macát. És ahogy néztem - a kiegészítő pályáin járt éppen legutóbb, konkrétan az alvilágban - bizony pofás kis játék a mai napig, jó pörgős (bár az Inferno fokozatos D3-hoz képest azért lassabb) játékmenettel. Mondjuk, ha belecsömörlök a Diablo3-ba, akkor ahhoz sem lesz kedvem. :DDD

Erre az esetre nálam a Baldur's Gate sorozat vár feltelepítve a gépen egy sokadszori újbóli végigjátszásra, sőt el is kezdtem egy Inquisitor osztályú paladint, csak éppen ez a rohadt Diablo3, a monoton farmolással valahogy még mindig ragaszt a képernyő elé. Míg érzem, hogy tudok fejlődni benne, addig leköt ez a szar... ;]
Úgyhogy szerencsétlen paladin már kb. három hete Beregostban ácsorog még Jaheira, Khalid és Imoen társaságában (már ha tudja itt valaki, hogy miről beszélek... :D )

Endure. In enduring, grow strong.

(#15920) Nordic válasza persil (#15909) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem azért fogom kipróbálni, mert annyira istencsászárjátéknak tartom, hanem azért mert megint eljött az az időszak a D3-ban, amikor nincs érdemi változás, és unalmas. Azért mikor 1.02-ről abbahagytam és 1.05 után visszajöttem az 2 hónapig lekötött. Most megint ott tartok, hogy jön a patch, ami számomra nem hoz akkora tartalmat, amitől plusz élménybe lenne részem. Na ezért fogok nekiesni a PoE-nak. Kell a változatosság. Am mikor játszottál close betat?

Amúgy milyen fura, hogy a sok-sok D2 klón közül nekem is csak a TQ maradt meg érdemben :DDD . Igen akkoriban még nem csak a profit számított, hanem a játékélmény is.

Gothmog: Én Imoen-t sosem vittem a csapatba, olyan kis nyeszlett semmirevaló nő volt. Viszont a nekromantát(valami X-betűs, már nem emlékszem a nevére, olyan régen játszottam a BG1-el), meg a haverját csipáztam. Hatalmas dialógusokat le tudtak tolni játék közben:DDD.

[ Szerkesztve ]

(#15921) userxy válasza Sirandrish (#15918) üzenetére


userxy
őstag

barbi vs wizard.

Én barbi.

Wizard hydra + teleport és mire utolérem halott vagyok :D

Mert vagy utána futok és megöl a hydra vagy magamhoz rántom és megöl a hydra :D

[ Szerkesztve ]

(#15922) Horbal válasza userxy (#15921) üzenetére


Horbal
őstag

Na eddig se akartam PvP-zni ezután meg pláne nem...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#15923) Sirandrish válasza Gothmog (#15919) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a TQ - Immortal Throne keresztbe lenyeli a D2-t majd kiköpi :K
Nagyon fasza kis game..nekem is volt benne vagy 6 karim..
Ejj..megjött a kedvem egy Hunting/Rouge-hoz...de lehet Earth/Spirit lesz belőle...csak ahhoz nehézkes a 100% közeli recharge, de ha megvan akkor ajjajj..
Megyek telepítek :C

userxy Jól hangzik..napi 200ilyen meccset szeretnék legalább :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15924) Gothmog válasza Nordic (#15920) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Persze, majd a lawful good paladinom chaotic evil elmebeteg nekrókkal és félszerzet orgyilkosokkal fog kószálni... :DDD

Imoent a történet miatt viszem mindig (mivel a BG2-ben ugye komoly szerep hárul majd rá), nem azért mert acélosan erős lenne a harcban. Egyébként pedig zárnyitásra és csapdakeresésre azért szükség van, és a többi szóba jöhető jelölt bizony még harmatosabb vagy egyszerűen csak ellenszenvesek (a vivern-vadász félel harcos-tolvajt leszámítva, aki nagyon penge karakter, de őt elég későn lehet felvenni)
Egyébként pedig kb. 15. végigjátszásom lesz, úgyhogy csukott szemmel egy félbéna félszerzet koldussal is végigviszem már szólózva. (Anno a megjelenés napján szerváltam be, csorgó nyállal vártam, és még vizsgaidőpontot is toltam miatta, mert nem bírtam félbehagyni és fizikai kémiát tanulni helyett... :D Mai napig jobban is szeretem a BG1-et, mint a második részét, bár a legnagyobb ász nálam a Planescape: Torment. Az nekem a best cRPG ever! :K ).

Andrish: Nekem a sima Warfare/Defense kombó jött be a legjobban. Holt egyszerű felállás, de hatalmas érzés pajzssal képen törölgetni a monsztákat. Háromféle passzív is volt rá, úgyhogy bizonyos idő után úgy harcolt az ember a fegyver/pajzs kombóval, mintha két fegyver lett volna a kezében :D De sokféle karakterem volt nekem is.

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#15925) Neró


Neró
őstag

Keresek olyan emberkéket, akik szeretnének kikapni PVP -ben...

;]

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#15926) JSaN válasza Neró (#15925) üzenetére


JSaN
addikt

Jelen, en mennek WD vagyok. De most nem elerheto a PTR szerverek, vagy csak nekem?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#15927) John D'oh válasza JSaN (#15926) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Nekem sem, pedig meló után ki akartam próbálni.

Valaki segít nekem átpakolni majd a Legacy Nat setemet mielőtt felülírom az 1.0.5-ös PTR karakteremet az 1.0.7-el ? Az újban már nincs meg ez a set és szeretném kipróbálni mennyire jó duelhez. Én odaadom neked majd felülírom a régit az újjal és visszakérem. Az 100m PTR aranyat odaadom ajándékba ha kell :)

[ Szerkesztve ]

(#15928) JSaN válasza John D'oh (#15927) üzenetére


JSaN
addikt

benne vagyok, segitek. JSaN#2520 vegyel majd fel. Nem tudom mikor lesz jo, na meg gyepalni is kene egymast. :))

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#15929) John D'oh válasza JSaN (#15928) üzenetére


John D'oh
aktív tag

köszi :)

(#15930) Blizz


Blizz
őstag

Valamit ötlet min változtassak? Mert nem tudom már,hogy mi adna pluszt (ami nem 100m-nél kezdődik). Barb

No mistakes, just happy little accidents

(#15931) RockHaRD válasza John D'oh (#15927) üzenetére


RockHaRD
addikt

nemtom mit akarsz mókolni a ptr-rel, de azt számold bele, hogy kb 1 héttel ezelőtti állapotot fogja áthúzni, hogyha most átmásolod a karit...

(#15932) John D'oh válasza RockHaRD (#15931) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Akkor a több hónapos 1.0.5-ös állapot még pont belefér igaz ? :U
Este már voltam fent és megvan még az akkori 63-as karim az összes cuccával együtt :)

(#15933) Kobe


Kobe
veterán

az 1.07 ben beharangozott új craftolható cuccok/receptek amiket a bossok dobnak - azok mind barna accoutnbound cuccok, mint a hellfire ring vagy sima sárga unique itemek lesznek ?

(#15934) P00By válasza Chiller (#15857) üzenetére


P00By
nagyúr

Van akinek jó lett! :D

(#15935) Gothmog válasza P00By (#15934) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Milyen szar érzés lesz ezt elbukni, amikor véget ér a public test... ;]

Endure. In enduring, grow strong.

(#15936) Foxmulder89 válasza Blizz (#15930) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

90% os emerald a fegyódba és egy normális Blackthorne gatya, meg vállas (nem vile ward).
Abból a gatyából az AR-es marha drága, de azzal a 23-al nem vagy kisegítve.
Van 160str 160vitás darab is, vagy akár picit jobb, normális áron, armorral kicsit több (250+ ost érdemes csak, szerintem..az lenne a legjobb ha kifogsz egy nem elszállt árasat), de nem használod ki a set bonust, ami szerintem elég op, úgyhogy vehetnél akár sárgát is ~150str ~150 vita ~60+ ar 2 sockettel, ha belefér akkor armoros.
Vállas szintén sárga, 250+ str 70+ vita, 60+ ar, akár armorral, lehet találni nagyon jó darabokat is 10m körül/alatt.
A kesztyűdből is lehet hogy találsz majdnem 200str-est, vita nélkül, de arra nem emlékszem mennyibe kerül. Ha kicserélesz egy 46str gemet 46 vitára mégy úgy is jobban jársz vele.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#15937) John D'oh


John D'oh
aktív tag

PTR online megint

[ Szerkesztve ]

(#15938) Szatesz. válasza John D'oh (#15937) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

ÉN is be szeretnék lépni de nem találom hogy hol lehet ptr accountot csinálni. :F Rálépek a linkre de nem találom sehol a diablo licenset ahova be kell lépni vagy én vagyok nagyon értetlen vagy rossz helyen járok...
Valaki?!

(#15939) #92888064


#92888064
törölt tag

nekem kb ennyi volt a pvp...
esélytelen utolérni a dh-t, és amúgy se látni. a wd még istenes, azt legalább néha látom...

(#15940) xavix13 válasza #92888064 (#15939) üzenetére


xavix13
senior tag

Tegnap kongor-t is szívatta egy dh. Old nati setben szinte folyamat nyomatta az SS-t + ott voltak az aimbotal szerelt nyilak...

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#15941) Szatesz. válasza Szatesz. (#15938) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Error 12 t ir ki az mi lehet miért nem enged be? Valami olyasmit ir hogy nincs accountom..

(#15942) #92888064 válasza xavix13 (#15940) üzenetére


#92888064
törölt tag

nagyjából hasonló a szituáció. képtelen vagyok felfogni azt, hogy hogyan lehet harcolni olyan ellen, akit nem is látok?
biztosan lesz balance-olás, de ez most elvette a kedvem.

(#15943) radi8tor1
kell a sikerélmény, mi? :DDD
ám legyen, de még egy 10 perc belefér. pü-ben dobj egy btag-et, a friend list-et nem másolta át a ptr.

(#15944) tatabánya
lázadnak helyettem, abban biztos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#15943) radi8tor válasza #92888064 (#15942) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jössz velem is egy kört? :)

Storno. :W

Ötlet erre a hibára? (korábbi PTR-el játszottam többször is).

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15944) tatabánya válasza #92888064 (#15942) üzenetére


tatabánya
senior tag

most csak tesztelődik, tessék panaszkodni a Blizzardnak, hogy ezt meg azt változtatni kell!

(#15945) #92888064 válasza radi8tor (#15943) üzenetére


#92888064
törölt tag

valaki a jelszóváltoztatást írta megoldásnak.

(#15947) radi8tor1
én már a sárga csíknál megjátszottam ezt, mert nem tudtam a server down hibakódját.

[ Szerkesztve ]

(#15946) Szatesz. válasza radi8tor (#15943) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Nekem is ugyan az ! Akkor nem én vagyok béna ,hanem a szero b*szakodik.. :DD

(#15947) radi8tor válasza #92888064 (#15945) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez nem jött be. Lehet az a baja, hogy még csak sárga a letöltési csík. Majd holnap megpróbálom akkor.

Szatesz: nálad letöltötte a PTR-t 100%-ra mielőtt beléptél?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15948) #92888064 válasza radi8tor (#15947) üzenetére


#92888064
törölt tag

esetleg itt az első lépés jöhet még szóba a hiba alapján.
egy ideig eltartott, mire megtaláltam.

(#15949) radi8tor válasza #92888064 (#15948) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a lépés már megvolt hónapokkal előbb, már nem aktív a cucc. Enélkül le sem tudod BattleNet-ről tölteni a PTR klienst (telepítőt).

Feladom. Felesleges volt letölteni...

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15950) JSaN


JSaN
addikt

Nalam most jo, bent vagyok lehet keresni estleg ha valaki ejszakazik.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.