Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) persil válasza Sirandrish (#15150) üzenetére


persil
nagyúr

Ebben én is veled értek egyet, rajtam is csak 12% van és ha nincsenek sűrűn csaták, akkor nem érem utól a 24%-os arcokat, néha zavaró.(bár mivel engem ilyen mélységekben nem érdekel a farmolás hatékonysága, így együtt tudok vele élni)

Viszont a teleport teljesen alkalmatlan erre a célra. Tömegbe berobbanni, meg életet menteni remek, de közlekedésre, pláne movement speed helyett esélytelen. Annyira magas a cooldown-ja, hogy még critmass-szal is kényelmetlen, ha valaki közlekedni akar vele.
(Igazából nem is értem miért ilyen sok. Nyugodtan lehetne gyengíteni a rúnáin és cserébe lejjebb venni a cooldown-t, szerintem nem lenne túl erős.)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15152) Sirandrish válasza persil (#15151) üzenetére


Sirandrish
legenda

"bár mivel engem ilyen mélységekben nem érdekel a farmolás hatékonysága, így együtt tudok vele élni"

Ha van aki lezúzza a mobokat akkor igazából mindegy...
Bár én utálok hátul kullogni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15153) persil válasza Sirandrish (#15152) üzenetére


persil
nagyúr

Azt nem mondtam, hogy engem nem zavar :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15154) abéla válasza Sirandrish (#15145) üzenetére


abéla
senior tag

Csak arra próbáltam célozni, hogy farm és farm között is van különbség (pl a kettőnk általi, a játékba belelölt időmennyiség szemléltetheti is ezt akár :D ).
Természetesen én is örülök ha esik valami, de a végcél nem egy ipari farm-robot(legalábbis nekem), sokkal inkább egy mpl10 kompatibilis wiza (ami biza' még ezzel a gearrel is bőven nyújt kihívást), ami a majdani duel/pvp-ben is izgalmas, érdekes csatákkal kecsegtet.
Abban viszont igazad van, hogy ehhez a gearhez is kellett az idő és energiaráfordítás, csak nekem van egy ilyen hülye fixációm, hogy mellette még élvezni is szeretném ezt, hisz nálam a szabadidőm kultúrált eltöltésére alkalmas alternatíva ez a játék.
Ezzel meg is magyaráztam a teleport/mov kérdéskört, hisz én multiban szinte kivétel nélkül dúrva, a kari határait feszegető szituációkban nyomom, ugyanez soloban is, így nem feltétlen a másik utólérése a fő szempont, sőt rendesen leragad a nép egy-egy pack-nál, de szerintem ez így is van jól, szerinted meg amúgy és nincs is ezzel baj, csak arra kérlek hogy lásd meg, van azért a farm-hatékonyságon túl is élet :DDD .
Mpl8 default (pihenten meg gyűröm 9-10-et), de pl. a múltkor végigszaladtam mpl1-en A3-on, hogy meglegyen az 1 óra alatti acsi, máskor meg runoltam mpl3-on, próbaképp, hát azt hittem leesek a székről unalmamban, ez így nekem nem a szórakozás kategória.
De jah, én ilyen hülye vagyok, hogy pl soloban is benthagyom a bossokat, időnként újra végigtolom az egész kampányt stb., mind-mind a hatékonyságot rontja, ámbár a fun-faktort növeli (szerintem :D ).

szerk: félreértetem, a mov%-ot én a bossfight taktikai részeként értelmeztem, így ajánlottam helyette a teleportot, mint alternatívát, közlekedésre valóban problémás...(pedig nálam 13s a cd, de ugye cm nem dolgozik futás közben).

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#15155) Edge válasza abéla (#15140) üzenetére


Edge
veterán

nálad sok +dpst black damage-os fegyver és trium hozna még de azokat se úsznád meg olcsón ha olyan statosakat keresnél mint a mostaniak.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15156) F-ECT$ válasza Sirandrish (#15150) üzenetére


F-ECT$
titán

Mpl8 überen volt velünk egy wiz 12% ms-sel, és amikor csak futottunk (pl A1 warden keresése), akkor valóban lemaradt egy kicsit, de amikor megálltunk egy pack miatt, akkor 1-2 másodperc alatt utolért. Mellesleg én a 24% ms-sel is lemaradtam a sprintelő barbároktól.

Szóval a 12 secenkénti dupla teleport által megtehető 50-60 yard bőven kompenzál 12% ms hiányt, hiába futottam gyorsabban, nem tudtam legalább 1 képernyőnyivel leszakítani. Amint kikerült volna a látómezőmből már tudott is teleportálni.

Dive ever, work never.

(#15157) Sirandrish válasza abéla (#15154) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ugyan azt csinálod mint én vagy mint bárki más..
Farmolsz..csak te lassabban..

Simán megértem hogy valaki élvezi ha a játék nehéz meg ilyenek, ettől függetlenül pont ugyan úgy farmolsz mint én..
Ami nem baj, mivel mást nem tudsz csinálni, mert a játék erről szól ahogy írtam is...csak azt nem értem hogy ezen te miért hökkentél meg...

F-ECT$ Über és kulcsfarm teljesen más tészta..azt mindenki a lehető legmagasabb MPLen tolja..
De az item vagy EXP farm alacsony mpl-en zajlik általában..
Persze itt is vannak kemények akik mpl 6-8 vagy akár 10re mennek de nem ez az általános..
És olyan MPL-en ahol 1hit egy mob ott a teleportal meg 12MS-el egy sprintelő barbártól, egy WD-től vagy egy vaultozó DH-tól kb komplett területekkel maradnál le, és nem fél képernyőnyire.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15158) Sirandrish válasza F-ECT$ (#15156) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lejárt a szerkesztési idő..
Az lehet hogy 12% MS-t kompenzál, de mint már említettem nem annyit kell kompenzálnia..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15159) Edge válasza Sirandrish (#15158) üzenetére


Edge
veterán

Ki kéne próbálni a 25% ms-t végülis itemből annyi jöhet. lehet az a +1% is sokat dobna már a 24-en is. Emlékszem anno sokáig 11%ms-el mentem és amikor 12%lett érezni lehetett rendesen(most 24% van), pedig csak 1% difi volt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15160) persil válasza Edge (#15159) üzenetére


persil
nagyúr

Biztos velem van a gond, de 1%-ot honnan szeretnél összeszedni?

Arra gondolok, hogy ha felteszel egy harmadik tárgyat, akkor 11% kárbavész, semmi értelme. Két tárgyból pedig marad a 24. Szóval nem értem honna szeretnél 25-öt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15161) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Demon Hunterek:

Calamity mellé Natalya's Slayer jó offhandbe (adna +130 dexterityt a set miatt), vagy maradjon a Dead Man's Legacy?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/BasedSwag420-2997/hero/17253182

persil: Crafted cuccnak nem lehet 6-7% bonus movement speedje? Akkor abból kettőt összeszed, 6+7+12 = 25

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#15162) persil válasza sunnymarcell (#15161) üzenetére


persil
nagyúr

Natalya's slayer egy fos. Mindenképp maradjon dead man's, de amint lesz pénzed, sürgősen cseréld le, mert ezen elég ergya a 10% atk speed.(más kérdés, hogy 14% hungering-gel és 9max discipline-nel mennyibe kerülne egy 19-20%-os.)

Crafted micsodának... ? Melyik slotra tennél be egy craftolt vackot? Csizma általában adott, tehát ott mindenkinek az van, ami a buildjéhez kell. Ez után két slotot elfoglalna két olyan tárgy, amit csak a 6+7 movement speed-ért craftolsz? Szerintem nem jó ötlet.(mindezt +1%-ért cserébe.) Nagyon nem.
Meg ugye alapból csak csizmán lehet, tehát ehhez neked csizmát kéne craftolnod.(ergo a 6 és 7-ből csak az egyik lenne meg) Esetleg craftolsz egy 7%-os csizmát és felveszel hozzá egy legacy inna's temperance nadrágot... Borzasztó nagy hülyeség lenne az egész. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15163) sunnymarcell válasza persil (#15162) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Nem én mondom meg, hogy mit veszek, hanem hogy mit raknak ki jó árért, ezt a dead man's-et 200ezerért vettem, amiért szerintem tökéletes. :DD

A 17 attack speed fölöttiek (9 max disci és min 10% hungering arrow) 8 milliónál kezdődnek, és nekem van most 1,4 millám.

Inkább a kesztyűmet cserélném le egy dex+as+chc+chd példányra, amiket már lehet kapni 1 milliótól.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#15164) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Azt meg tudja nekem mondani valaki hogy pontosan mibe kerül egy db. maxos emerald kraftolása?
Gondolok itt aranyra, tome of secretre stb.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15165) persil válasza sunnymarcell (#15163) üzenetére


persil
nagyúr

"A 17 attack speed fölöttiek (9 max disci és min 10% hungering arrow) 8 milliónál kezdődnek, és nekem van most 1,4 millám."

Jah, gondoltam, hogy nem túl olcsó, azért is írtam zárójelben. Hát mérlegelni kell, hogy mi adna többet ugyanazért a pénzért.

"ll-kobe"
[link]
Beírod, hogy honnan indulsz és annak mennyi az ah-s ára, meg, hogy mennyibe kerül a tome of secrets, azán calculate.

Eladásra egyáltalán nem éri meg legyártani, de saját használatra sem igazán.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15166) F-ECT$ válasza Edge (#15159) üzenetére


F-ECT$
titán

Az nem 1%, hanem csak 125/124 - 1 = 0.8%.

25%-ot meg ki lehet próbálni 3x12%-kal is, igaz, akkor 11% "kárba vész", de egy próba erejéig lehet venni egy 3-ik MS-es cuccot.

Dive ever, work never.

(#15167) Sirandrish válasza Edge (#15159) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én még régebben egy Ice Climbers-t próbáltam..10%os volt, rajtam meg 12%os cipi volt..
Odaadtam egy srácnak és a városban elkezdtünk futkározni..
Olyan nagyon minimális különbség volt hogy szinte észrevehetetlen és az is csak hosszú távon jött elő..
Szóval ha te 1%ot is észrevettél akkor vagy én néztem el valamit vagy te :DD

Amúgy vegyél 20goldért egy compass rose-t ..azon van MS és akkor meg tudod nézni a 25%-ot :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15168) LLKobe válasza persil (#15165) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszi! Nem akarok hülyének tűnni, de azt szeretném kideríteni hogy saját használatra olcsóbb-e legyártani úgy hogy mindent összegyűjtök hozzá (nem ah-n veszem) és lekraftolom, mintha felmennék ah-ra és megvennék egyet a legjobból.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15169) persil válasza LLKobe (#15168) üzenetére


persil
nagyúr

Kiszámolgathatod a kalkulátorral, de nekem eddig minden aktuális árfolyam mellett bukóra jött volna ki, ha eladni akarom és saját használatra is csak pár%-kal olcsóbb. Annyit meg nem ér meg a negyed óra kattintgatás.(nem tudom miért nem lehet beírni, hogy gyártson le egyszerre 50-et...)

Esetleg akkor lehet értelme, ha nincs annyi pénzed, hogy egyben megvedd az adott követ és akkor szintenként mindig tudod használni, amikor meg van pénzed, akkor megint craftolsz rajta egy szintet.

" úgy hogy mindent összegyűjtök hozzá"
Én is próbáltam így(flawless square-ből van 1-1 csilliárd darab) de így sem éri meg szerintem. Amit megtakarítottam vele, azt az idő alatt kétszer kicsapkodtam volna a szörnyekből.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15170) abéla válasza Edge (#15155) üzenetére


abéla
senior tag

Na igen, most vagyok kb a Persil által is emlegetett 300m / item-csere költségszinten :DDD
De ha lenne keret, vlsznű akkor is megvárnám min a duelt a nagyobb fejlesztések/variálások előtt, az esetleges kellemetlen meglepetések elkerülése végett.
Mondjuk láttam már must have Tal R. amut, hozna 8k dps-t, hp/prot veszteségek nélkül, de az 500-600M, 8AS Unity +7k dps, -2,5k hp: 200m, chc-s Lacuni +6-7k dps, hp/prot0 : 200-500m éssatöbbiéssatöbbi :DDD

Egyébként ünnepek alatti árakhoz képest szépen megint elszálltak az über-cumók, legközelebb talán patch/egyéb népbecsalogató esemény során érdemes venni ezt/azt, mert most úgy érzem már csak a seftesek vannak jelen a piacon, alig/alig jön új cucc (varázs-kraftolót leszámítva ... conspiracy on ami szerintem simán blizzes akció a cápák tevékenysége általi árfelverés letörésére conspiracy off :DDD )

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#15171) Pompi válasza LLKobe (#15168) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem ha megvannak hozzá a cuccok, akkor megéri craftolni.
Pl. egy star ruby most 744 ezer gold. Ugyanezt craftolni 500 ezer. Ha csak a Tome of Secretek megvannak, még akkor is megéri, mert pl. 27 darab flawless square most olyan 32 ezer arany. 54 darab Tome of Secret további ~64 ezer gold, tehát még mindig csak 600 ezernél járunk és nem 740 ezernél.
Továbbmenve Radiant Star Ruby AH-n ~21 millió, kikraftolni ha minden megvan hozzá akkor ~15.5 millió.
Most én azzal nem számolok, hogy mennyi ideig tart az klikkelgetés a craftolásnál és az alatt az idő alatt mennyit lehet farmolni.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#15172) persil válasza Pompi (#15171) üzenetére


persil
nagyúr

Hmm, akkor csak eladásra nem éri meg legyártani.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15173) Sárpac válasza Pompi (#15171) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nagyjából AH-15%-ot tudjuk megspórolni minden crafttal!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#15174) abéla válasza Edge (#15155) üzenetére


abéla
senior tag

szerk túlépés, srry
Szval trium+echo lehet jó, de cm esetén messze nem biztos: 9 apoc + as bukó, nem beszélve, hogy Echoból socket+cd+int mrd-os kategória és akkor nem beszéltünk a meglévő OH-mon lévő wicked wing +7chc + source-on lévő teleport/meteor bónuszok elbukásáról, elitnél pedig az a 6%-os dmg+ sem jön rosszúl (más kérdés, hogy duel/pvp-ben lesz-e majd haszna)

Ha már millárdos tétel: akkor CM-nek már inkább chantodo set: cm überállat ...érdemes az amulettjére is egy pillantást vetni :Y

ez se kutya

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#15175) persil válasza abéla (#15174) üzenetére


persil
nagyúr

Ez nem a chantodo-tól lett überállat, hanem a beleölt pár ezer dollártól.

Fényévekkel többre tartom mondjuk F-ECT$, vagy Kicsimix wizardját egy ilyennél.
Persze ez személyes.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15176) Sirandrish válasza persil (#15175) üzenetére


Sirandrish
legenda

És az én szipiszupi low budget wizardom?
Jóvanakkor milyen vaaaagy ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15177) persil válasza Sirandrish (#15176) üzenetére


persil
nagyúr

Húztam egy határt 200k-nál:P :D

Deee...a tied is! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15178) Sirandrish válasza persil (#15177) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Húztam egy határt 200k-nál"

1. Buffolva 195K a DPS-em úgyhogy kabbe
2. Megyek vásárolni :C :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15179) SLYM válasza Pompi (#15171) üzenetére


SLYM
veterán

nekem úgy is megérte mindent kikraftolni flawless star-ig, hogy vettem mindent (flawless square kövek, tome of secretsek, planek). kiszámoltam és ilyen 300k volt 1 db-on a hasznon amikor csináltam, ha jól emlékszem. eladásra annyira nem éri meg, de saját használatra igen. ja és a perfect start is kiszámoltam, az is megérte topázból, radiantot nem tudom mennyibe kerül, abból az emeraldot én is vettem

[ Szerkesztve ]

(#15180) persil válasza Sirandrish (#15178) üzenetére


persil
nagyúr

Vissza se gyere amíg meg nem lesz a 200! :D

Diabloprogress szerint már csak 20k van köztünk, szóval én is megyek vásárolni, muahaa :D (persze, ha rajtad van a magic weapon, akkor csak 10k -.-", szóval vásárlás powa :D)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15181) Sirandrish válasza persil (#15180) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem kabbe :DDD

:C

Lépek gyorsan vagy 2 para szintet és meg is van ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15182) modern


modern
aktív tag

Reggel elvitték 200 millió goldomat ezzel semmi gond, sőt nagyon örülök, viszont rá 1 percre jött egy levél szintén a Blizztől ami nekem picit fura és nem is értem h ez miről szól?

"Csak" 200 millát tettem fel, nem 325 millát.

[ Szerkesztve ]

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#15183) persil válasza Sirandrish (#15181) üzenetére


persil
nagyúr

Én is tudok linkelni 270k körülit(egyedül, wd, monk és egyebek nélkül:P), ha nagyon szeretnéd, de csak este, mert most dolgozom :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15184) Sirandrish válasza persil (#15183) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ennél többet nem tudok..így is többe van mint akartam...
40-50M-nél meg akartam állni de már van benne vagy 55-60 is talán...mondjuk abból 25-t Gorneck fizetett :C :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15185) abéla válasza persil (#15175) üzenetére


abéla
senior tag

Az, hogy mi tette állattá mindegy, de felmerült egy kérdés: cm oh fejlesztés és erre linkeltem ezt, mert azt hiszem, jelenleg itt van vlhol a vége a dolognak.
Az meg, hogy mennyiből hozta ki (neadjisten drop), nem tudhatod, de egyből ez a több ezer dollárt rakott bele, nemistartomsemmire hozzáállás, ehh...na meg azért Kicsimix-szé sem épp a filléres kategória (főleg nem az volt, amikor még összerakta a karit).
Mondjuk kiváncsi lennék, a több ezer óra farmolás a maga 300-400ft-os órabérével mennyivel becsülendőbb, mint ha ezt az ember irl, esetleg jóval hatékonyabban teszi (amit lássunk be, nem valami nagy művészet összehozni).
Miért ér többet neked egy adott karakter, akinek a gazdája ugyanezt csinálja csak kicsiben, mint az általam linkelt gazdagabbak/szerencsésebbek? Persze itt el is értünk az árnyalt személyeskedés kategóriájához, hisz itt a karik mögött álló személyeket minősíted, akaratlanul is. Azesetben, ha a személyes rokonszenv döntött, legalább megértem a motivációdat (ha el nem is fogadom).
Természetesen ettől függetlenűl én mindegyik fentebbi karaktert és a mögötte álló személyt becsülöm a belefektetett energiáért, időért és a játék szeretetéért (hisz ezért diskurálunk itt mi magunk is :) ).

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#15186) Edge válasza persil (#15175) üzenetére


Edge
veterán

és az enyém? ... :O
:DDD
(mondjuk ahhoz képest hogy a valaha legjobb droppom egy 76M-os ik chest volt 104-ben és egyben sose volt 100M-m nem rossz sztem ;) )

ms: csekkolni fogom, de csak elméleti szinten törpöltem rajta, gyakorlatban a +11% ms tényleg fölös stat.

persil: :R

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15187) persil válasza Edge (#15186) üzenetére


persil
nagyúr

Hagyjatok már engem, oda akartam csak kilyukadni, itt bármelyikőtöknek többre tartom a kariját, mint az ilyen ezer euróból felépített csodákat :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15188) persil válasza abéla (#15185) üzenetére


persil
nagyúr

Az off részébe ne menjünk bele, leírtam a véleményem, és ezzel zárjuk is rövidre. :)

A dolláros részt meg a 26k elit kill miatt tartom valósnak. Ez nem több ezer óra.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15189) abéla válasza Edge (#15186) üzenetére


abéla
senior tag

várjá', várjá' Te a Wizzy vagy? Akkor ezer bocsánat: mind F-ECT$ (főleg ilyen névvel, nnahallod :D ), mind Te egy búrzsúj állatok vagytok :DDD

szerk persil : meglásd, nekem is hasonló lesz... :DDD : most van 10k és járok 470h-nál... a hatékonytalan magas mpl-szint farmolás, mert ugye, ott az a 10k elit nem mpl1-es one-hit kategória, de megint egy teljesítmény-mutató, ami lehet kissé csalóka...

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#15190) abéla válasza abéla (#15189) üzenetére


abéla
senior tag

persze ettől függetlenűl lehet, hogy tini hülyegyerek kategória (mármint ez a Shandlar), aki anyu/aputól kapja a pénzt, nevelés/törődés helyett ...nna az ilyeneket én is szívlapáttal terelgetném :DDD (nem is a fentebbi tény, inább az ezt okozó állapot kölök-lelkivilágra gyakorolt hatásai végett).
Az is tény, hogy ennek az eshetőségnek az esélye egyértelmű korrelációt mutat a játékos földrajzi helyzetének nyugatabbra tolódásával. (persze ha túlszaladunk, dől a képlet: Mongol d3 fanból viszonylag kevés van :DDD )

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#15191) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Elvileg hamarosan lesz infó az 1.07-ről. Hivatalos fórumról:

"Wait wait wait, patch notes is complited?

The sentence he used "The PTR patch notes are still being compiled"
=> Meaning that it is not finished yet as the process is still on-going

Yup. The notes are not quite finished yet but they are being finalised now, which is why I am going to go all out crazy now and use the words "quite soon" :-O"

(#15192) persil válasza abéla (#15190) üzenetére


persil
nagyúr

De akkor tulajdonképpen majdhogynem egyet is értesz velem... :)

26k elitkillel senki nem farmolja ki ezt a cuccot, ezt kőbe véshetjük. Szörnyből sem potyog ki és a rá való pénz sem jön össze. Ezt vehetjük ténynek. Ennyi szerencsével hetente nyerné meg a lotto ötöst.

Paypalon átutalni pár száz ezer forintot meg nem nagy cécó, 10 perc alatt mindennel meg vagy, ezt nem nevezném olyan hú de nagy teljesítménynek. És ennek semmi köze az irigységhez, félre ne érts, én lennék a legboldogabb, ha ezt Magyarországon bárki megtehetné. Egyszerűen csak nem tartom annyira, mint egy valóban összefarmolt(de fele ilyen erős) karaktert.

Ezért írtam, hogy a szembemben ezek többet érnek.(kezdve Andrish-sal és Edge-dzsel :D)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15193) Sirandrish válasza persil (#15192) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah így már jobban tetszik :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15194) vendingo válasza persil (#15192) üzenetére


vendingo
veterán

Ah flip is szóba kerülhet.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15195) abéla válasza persil (#15192) üzenetére


abéla
senior tag

Azért itt ph-n is volt mrd-os Echo, meg hát a lottót is megnyeri valaki hetente (legalábbis azt mondják, de lehet Running-Man-es a forgatókönyv :DDD ).
De igen, abban tökéletesen egyetértek veled, hogy az érdemtelenül szerzett javak okán birtokolt gear kevésbé becsülendő. Csak sajna itt van az a "érdemtelenül szerzett javak" fogalom, ennek relativisztikussága, társadalmi/világszemléleti/osztályrendszeri/etc. szubjektuma sokkal összetettebb, hogy ilyen egyértelmű kijelentéseket tegyünk erre alapozva. há' szerintem legalábbis :DDD (kivétel ez alól nyilván a csalás, botok, exploitok és tsaik vagy ha valaki felfedi magát, mint ismert szervkereskedő ;] )
vendingo: ez már biza a fent említett sokárnyalatú szubjektum tárgya, hisz az ah a játék része, más játékos információ-hiánya és annak kihasználása meg nem bűn...vagy az; nna látod pont erről beszélek

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#15196) Edge válasza Sirandrish (#15181) üzenetére


Edge
veterán

na ezt pl hogy csinálod? wizeden nem látok semmi +xp cuccot mégis kb napi 2 szint mindig megvan neked :)
partiban toljátok alkaizer runt mp2-3 naphosszat vagy hogy?

persil: thx

abéla: burzsuj nem vagyok :) (bár ha a gearem értékét érted ez alatt akkor viszont igen) viszont aht azt szoktam órákig is turni néhanapján kifogok ezt-azt jópénzért a mostani gearem is szinte csak olyan cuccokból áll amit 1d12h-n csaptam le. persze olyan is van a karimon amit bemákoltam és saját droppom, de az csak a kardom.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15197) persil válasza abéla (#15195) üzenetére


persil
nagyúr

Egy olyan echo ebből a gear legfeljebb 1-2-3 tárgy árára lenne (talán) elég.
Ah-ban is elég sokat kéne ehhez flippelgetni.(nem beszélve a szükséges tőkéről)

Mindenhonnan oda lyukadunk ki, hogy (26 ezer elit kill mellett) ez egy euro-ból kirakott gear.
Amivel persze semmi baj, viszont semmiképpen sem tekinthető beleölt energia/idő tekintetében egynek egy valóban összefarmolt gear-rel.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15198) abéla válasza Edge (#15196) üzenetére


abéla
senior tag

vicceltem ám...akárhogy is szerezted a cuccost, örülök neki, hogy egyre többen leszünk, aki játszik és élvezi (mindaddig amíg nem érdeklődsz egy esetleges über Echo/bal vese barter felől :DDD )
Jja az Andrish meg egy biorobot, már az apja is Csernobilban pakolta a törmeléket :DDD .

Persil: hátőő, teljes mértékben,- és körűen neked adok igazat :)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#15199) Gorneck válasza Edge (#15196) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, de mpl1-en. Viszont mi csak este csatlakozunk.

Bár mostanában estére kulcsozás marad...meg kínozzuk magunk mpl10en... :D

Gorneck#1239

(#15200) Sirandrish válasza Edge (#15196) üzenetére


Sirandrish
legenda

mp1 és játszom...
Ez a trükkje.. :DDD
És azért nincs rajtam +exp-s cucc mert a barbárral elég volt az EXP hajhászásból...Wizardon nem érdekel :N

Szerk: Hja és Short Alkaizer...vagyis az Andrish run :DDD
Havas lankákra nem megyünk :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.