Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30651) rayoliviero válasza mghltm (#30650) üzenetére


rayoliviero
veterán

Belül vannak a matricák.
De vajon ez okoz garivesztést? Mert csak akkor vennék, ha igen .Mert a többi kis fül is masszívan megtartja, plusz még a 3 csavar, így is tökéletes.

(#30652) runner 125


runner 125
nagyúr

Megnéztem is, nekem is Kazakhstan-t dob. LOL

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30653) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Szintén, nálam is (E5430). Specifikációkban viszont ott van a HUN shipping, szóval nemcsak egy 'eltévedt' termékről van szó. :)

(#30654) SzaboZE válasza cellpeti (#30646) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az nem úgy van, hogy veszek bele kamerát, hanem cserélni kell a display hátlapot és az előlapot is (szerintem nem éri meg, de te tudod). A kamera a display kábelre rá van forrasztva, szóval azzal együtt kell beszerelni is.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#30655) Handball94 válasza Avicularia (#30645) üzenetére


Handball94
aktív tag

Nekem is Kazahsztán (Inspiron 5521)

(#30656) choco01 válasza Avicularia (#30645) üzenetére


choco01
addikt

Nekem is.. :DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#30657) molnarpeter válasza choco01 (#30656) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

+1

(#30658) vwpolopg válasza Handball94 (#30655) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az enyém is az...

Computer Model: Latitude E6410
Shipping Date: 3/22/2011
Country: Kazakhstan

Pedig nem rémlik, hogy ez a sor ott lett volna eddig... Sőt határozottan Magyarországra emlékszem... Mindenesetre 2 hete gariztattam (NBD) és semmi gond nem volt, zökkenőmentesen ment a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#30659) soldi3r válasza Avicularia (#30645) üzenetére


soldi3r
veterán

nekem oke, E6330, United Kingdom

E30 (oo=[][]=oo)

(#30660) SzaboZE válasza Handball94 (#30655) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nem kell vele törődni, a lényegen nem változtat :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#30661) ubid


ubid
őstag

Sziasztok!

Lehet Dell inspiron n5010-es laptophoz olyan átalakítót kapni, amivel rádugható egy 5.1 -es hangfal szett ?

-.-

(#30662) Chaser válasza ubid (#30661) üzenetére


Chaser
titán

Igen, usb 5.1 hangkártyának hívják.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30663) ubid válasza Chaser (#30662) üzenetére


ubid
őstag

Köszi!!

-.-

(#30664) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

NBD kihívható festékkopás miatt? Drasztikusan el kezdett kopni több helyen a festék a Latitude-ről, ami nem normális fél év után.

(#30665) runner 125 válasza Vasinger! (#30664) üzenetére


runner 125
nagyúr

Milyen Latitude amúgy, illetve hol kezdett kopni?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30666) csobanandras


csobanandras
tag

Hali!
Van egy Dell 7520-asom és arra lennék kiváncsi, hogy a hátulján azt a részt amit le lehet csavarozni, hogy elérjük a hdd-t vagy a ramokat ki lehet e cserélni mert már eléggé kikoptak a csavarok és nem akarom hogy egyszer már ne lehessen kicsavarozni.

(#30667) Avicularia válasza Vasinger! (#30664) üzenetére


Avicularia
veterán

Az én 6320-as latitude-omál is az ezüst keret szánalmasan kopik mindenfelé körbe, háromnegyed éves :U

(#30668) Vasinger! válasza runner 125 (#30665) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

6430-as. Körbe kopik az ezüst festék a szélein amit az előttem szóló kolléga is írt. Szerintem ez csöppet sem normális. Amikor hordozom egy elég drága tokban tartom végig ami védi végig. Otthon meg ágyon van vagy dokkolva.

[ Szerkesztve ]

(#30669) soldi3r válasza Vasinger! (#30668) üzenetére


soldi3r
veterán

detto! en is ezen gondolkodtam, hogy felhivom oket, fel eves sincs a gepem

E30 (oo=[][]=oo)

(#30670) Vasinger! válasza soldi3r (#30669) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Na akkor ezek szerint tényleg nem egyedi a probléma. Valamelyikőtök nem akarja felhívni a DELL-t? És ha egy valakinél beválik akkor a többieknél is be fog. :K

(#30671) Chaser válasza Vasinger! (#30670) üzenetére


Chaser
titán

Amennyire nekem rémlik anno még inspiron tulajnak is megoldották a cserét. Nem valószínű, hogy latitude-nél fognak marhulni. Nyilván nem volt tökéletes a festék, vagy a felhordás minősége. Ami nekem volt 1525 sehol nem jött le festék, pedig napi használatban van, most 4 éves. Másoknál meg volt, hogy bizonyos részeknél lejött.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30672) SzaboZE válasza Vasinger! (#30664) üzenetére


SzaboZE
addikt

Már volt ilyen hibabejelentésünk és kopás címén nem cserélték az alsó burkolatot (annak a része). De meg lehet próbálni, semmibe nem kerül.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#30673) rayoliviero válasza SzaboZE (#30672) üzenetére


rayoliviero
veterán

És ilyenkor már előre bejelentik, amikor hívja az ember a szervizt, hogy nem fogják cserélni kopás miatt vagy kimennek házhoz és ott megnézik és megmondják, hogy nem cserélik?

(#30674) Vasinger! válasza rayoliviero (#30673) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

+1

És még az is érdekelne, hogy mekkora mértékű volt a kopás? Gondolom az is számít, vagy nem?

(#30675) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Légy szíves segítsem valaki ! Már majdnem minden ok, de 2 zavaró dolgot nem, tudtam még megoldani.
Egyik: A Quicksetben, hiába állítom be a Hosszú élettartam módot, akkor is 100%-ra töltődik az akksi. pl 70 vagy 90%-ról is....

A másik: Az egész Intel PROSet/Wireless Wifi driver + Szoftvert telepítettem már többször is(Dell,Intel oldaról is), de nálam sehol nincs olyan, hogy Intel ProSet Wireless WiFi-csatlakozás segédprogram.

A Vezérlőpultban - Intel ProSet Wireless eszközök (diagnosztika, hotspot, adminisztrálás).
A Start Menüben az Intel Proset Wirelessben van, eseménynéző, diagnosztika, részletes statisztika ,de külön Utility nincs, ami a képek alapján így néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#30676) nemcso


nemcso
senior tag

A "Kazahsztán" hibáról...
Idézetek 2011. áprilisi bejegyzéseimből :

"Felhívtam a Dell telefonszámát ( 06 80 016-157 ), ahol közölték, hogy ma már másnak is megnézték a Tag -et, akinél Kazahsztán van (nálam is).
Úgy néz, ki, hogy a netes adatbázisnál (amit mi is meg tudunk nézni a Dell oldalán) hibás lehet a Country bejegyzés.
Akinek fontos, hívja fel a Tag tudásával a telefonszámot, ahol megnézik a hivatalos Dell adatbázisban."
...
"Na a sajátomat is megnézettem velük (kb. hetedik hívásra vették fel).
Neten nálam is Kazahsztán van, de a hivatalos Dell adatbázisban Magyarország szerepel.
Tag alapján közölték velem, hogy az Aqua-nál vettem és N5010 típusú a notim."
...
"A Dell a saját adatbázisát használja, ami nem egyenlő a neten lévő publikus listával.
Szóval, ha bármi problémával fordulsz a Dell-hez közvetlenül, vagy márkaszervízen keresztül, akkor ők a saját adatbázisukban kutakodnak, amiben szerintem a valós vásárlási helyszín- és típus adatok vannak.
Ha nem bízol ebben, hívd fel őket és kérdeztesd le a TAG -ed alapján."

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#30677) premete válasza nemcso (#30676) üzenetére


premete
veterán

Jól látod, a belső adatbázisban benne van minden, az eredeti tulajdonos adatai, esetleges javítások, cserélt alkatrészek is. Vásárlás előtt érdemes felhívni őket (nekem eddig mindig elsőre felvették mobilról).

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#30678) runner 125 válasza Vasinger! (#30668) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az komoly. De a keret körbe elvileg fém nem? Alatta milyen színű az anyag, nagyon látszik a kopás?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30679) Vasinger! válasza runner 125 (#30678) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem, ez a vékony keret nem fém, ez csak díszítő elem. Alatta is műanyag van. A festék amúgy fura, hogy ilyen pöttyökben jön le, nem pedig kopik. Tehát mintha szarul lett volna megfestve, vagy nem tudom.

Én azt egyáltalán nem tartanám fair-nek, ha ezt nem cserélnék, mert tisztán látszik, meg semmi értelme se lenne, hogy nem direkt lett lekoptatva a cucc. Mindenhol máshol patent a cucc.

(#30680) runner 125 válasza Vasinger! (#30679) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyre kíváncsibb vagyok, pár fotót tegyél már fel róla, köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30681) HollywoodBoy


HollywoodBoy
tag

Sziasztok!

Előre is elnézést ha nem jó helyre írok! Ha esetleg Off, akkor kérlek segítsetek, hogy melyik topic-ban van a helye a kérdésemnek, és akkor átteszem...

Szóval: Van egy 2 éves Dell Inspiron N5010-es laptopom, és szeretnék bele venni egy 32-64GB között SSD-t. És azt szeretném megkérdezni, hogy jelenleg melyik az-az SSD ehhez a laptophoz ami az ár-érték arányban a legjobb?
Valamint hol kapok hozzá HDD caddy-t?

Előre is köszönöm ha válaszoltok! :)

Szép estét!

(#30682) runner 125 válasza HollywoodBoy (#30681) üzenetére


runner 125
nagyúr

Milyen SSD-t vegyek?

Kb. bármelyik számtech. boltban, itt aprón, vagy a legolcsóbban ebay-en.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30683) Vasinger! válasza runner 125 (#30680) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Majd holnap csinálok, mert így estefelé már kicsit kevés a fény.

(#30684) HollywoodBoy válasza runner 125 (#30682) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Köszi! Rögtön át is teszem a kérdésemet!

(#30685) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

adott egy XPS 15 z, ami olyan problémát produkál, hogy pl. e-mail írés közben egyszer csak egy pittyen egyet és valahova, egy random helyre elugrik a kurzor; onnan ír tovább.
Marha idegesítő probléma, főleg ha nem figyeli/veszi észre az emberfia időben.

Mi lehet a gond?

(#30686) cellpeti válasza SzaboZE (#30654) üzenetére


cellpeti
veterán

aha-aha

Szervízben ezt mennyiért teszik meg nekem saccra?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30687) SzaboZE válasza zetecR (#30685) üzenetére


SzaboZE
addikt

Próbáld meg a touchpad beállításainál a kattintás érzékenységét állítani (ugyanis valamiért úgy érzékeli, hogy hozzáérsz a touchpadhez).

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#30688) SzaboZE válasza cellpeti (#30686) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nem tudom, de vagy 10 a hátlap, legalább 2-3 az előlap + a kamerás kábel is lehet vagy 10-15. Alsó hangon...

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#30689) zetecR válasza SzaboZE (#30687) üzenetére


zetecR
addikt

Elmletben akkor is csinálja, ha kifejezetten figyelünk a touchpadra, de megpróbálom, köszi.

(#30690) cellpeti válasza SzaboZE (#30688) üzenetére


cellpeti
veterán

aha-aha, értelek. Akkor inkább majd benevezek egy normális webkamerára

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30691) Vasinger! válasza runner 125 (#30680) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Na akkor itt vannak a képek: kép1, kép2.

Még nem annyira vészes a helyzet, csak meg szeretném előzni azt az állapotot, hogy bűn ronda legyen.

(#30692) runner 125 válasza Vasinger! (#30691) üzenetére


runner 125
nagyúr

Úf, ez durva, pláne egy ilyen kategóriájú Latitude-nél.
Azonnal garanciáztatnám.

Na erre kíváncsi leszek én is, bár direkt plüss bevonatú belső fakkos Dell táskát vettem hozzá.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30693) Gedeon31 válasza Vasinger! (#30691) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam ez már most bűn ronda. Pedig ez a kategória eléggé ajánlott.

(#30694) Vasinger! válasza runner 125 (#30692) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Majd ha lesz olyan időszakom amikor több napot is itthon leszek és semmi dolgom nem lesz legariztatom, addig meg had kopjon. Ha ennyivel legariztatnák, akkor később kopottabban is lefogják.

Csak mostanában nincs sok időm erre...

(#30695) mghltm válasza Vasinger! (#30691) üzenetére


mghltm
addikt

ceges e6500-on a hangszoro racsarol kopott le brutal modon a festek. csereltek problemazas nelkul, azt mondtak tipushiba.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#30696) SzaboZE válasza Vasinger! (#30691) üzenetére


SzaboZE
addikt

Már írtam, meg kell próbálni bejelenteni. Ha szerviz jelenti be, akkor visszadobják, magánszemélyként több esélyed van.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#30697) SzaboZE válasza mghltm (#30695) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az tényleg tipushiba volt, cserélték is, csak az utóbbi időben az ilyen "cosmetical issue" kategóriában a dell elég szigorú lett. Főleg a szervizpartnerei felé.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#30698) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan lehet hozzájutni ilyen "refurbished" Dell géphez, ami itt az oldalon is található : [link]?

(#30699) SzaboZE válasza Daemon09 (#30698) üzenetére


SzaboZE
addikt

[link]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#30700) albi31 válasza Daemon09 (#30698) üzenetére


albi31
senior tag

Hello!
Írtam neked még két napja pü-t,válaszolnál rá?köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.