Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14891) runner 125 válasza MPowerPH (#14888) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jól van na, bocs. :)

Noh, elmentünk megnézni.

A szemöldököm már akkor felhúztam amikor kijárt vele a garázsból. Ilyen idegbeteg, agresszív vezetési stílust régen láttam embertől. Remélem nem minden E90 tulaj vezet így. :-)))

Úgy ugrott be, kb. még be sem indult az ótó, már nyomta neki, majd nagy fék és leállít abban a pillanatban.

A fényezése stimmelt, abból a szempontból, h még nem volt fújva.
Az első lökhárító alja kb 7-8cm hosszan végig volt repedve, gondolom megpadkázta. Az összes kilincs körül tiszta egy karc volt a fényezés és a csomatartó ajtó és körülötte is.

A felnik pogácsákkal voltak feltéve... Az első ülés nem kopott volt, hanem ki volt szakadva már a széle. A belső fogantyúk karcosak, "repdezettek" voltak. A hátsó klíma befúvói és a körülötte lévő rész szana szét volt rúgva.

Jobb első ajtó felette a tető szélén egy kb 4cm étmérőjű horpadás volt, illetve a jobb első ajtó és jobb eleje közötti részen is találtunk egy horpadást.

Valószínű a xenoncsere közben, de a bal első lámpa fülei meg voltak repedve.

Menettulajdonságával nem voltak problémák, a figura mondta, h ő 160-170-es (?! :( ) utazót diktál neki és soha nem ette az olajat.

Összességében nagy csalódás nem ért, mivel tisztában vagyok vele, h egy 6 éves autó nem lehet hibátlan, viszont megkímélt és gondozott igen!

Sok apró hibát fedeztünk fel, amik miatt számunkra 3,850-et nem ért meg. (Ez lett volna az "vége".)

Elmegyünk még megnézni jó párat, s aztán csak sikerrel járunk.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.