Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#140312) Habugi válasza MiklosSaS (#140310) üzenetére


Habugi
addikt

Azt mond meg nekem ezt a tesztet 9900K SMT Off (vagy 9700K) vs 3700X SMT Off és c2c.., miért nem láttam egy tesztben sem?!

Itt jön ki hogy a két arch egymáshoz képest hol tart, mit tud. :U

Mindegy.., Keller bácsis duma partykra emlékszem igen, igazad lett.

(#140311) Gyuri27:

Ííín mondom Kendnek, FX alatt az az FXA-UD3 az valami csoda volt, a csillagot lehozta az égről (nem tudom működik-e/használatban van-e még Batmannél).

Az áras/alaplap témát csak azért érintettem, mert ugye lassan egy éve h a Division & Witcher 3 duó a 1080Ti-vel felzabálta az OC 6600K-t, az UW-QHD felbontás ellenére CPU limittől fulladoztam.

Kvázi lassan egy éve h behúztam a mostani lapot & procit de dacára annak, hogy évekig azért szurkolt mindenki az AMD-nek mert majd ha fasza lesz akkor lesz árverseny.

Ahhha-ha, Zen2 kint van már egy ideje, fasza lett, az árversenyt viszont valamiért rohadtul nem látom?! :DDD

Intel oldalról minden pont annyiba kerül mint amennyiért vettem, a lap még drágult is, AMD oldalról pedig elég arcpirító alaplap árak vannak X570 fronton.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.