Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122601) bandi0000 válasza CJ4567 (#122595) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem feltétlen de jó lenne

szeretem ha minél többet kapok a pénzemêrt :D mért van jó ajánlatod?

Xbox One: bandymnc

(#122602) CJ4567 válasza #Morcosmedve (#122598) üzenetére


CJ4567
veterán

13-15k-ért nem adnak félpasszív tápot. (Tavaly ilyenkor postával volt a tápom ~14k, most alapáron 17k :Y) 3.0-ás USB eszközből talán 1 van itthon. ;] USB3.0(3.1 gen 1, ugyan az) van az alaplapon, Type-C is, úgyhogy akár azt is választhatnék. ;] Telefon 2.0, pendrive 2.0(Windows telepítésre, STB-be tökéletes, nem kell gyorsabb), telefonra ritkán másolok kábellel adatot, általában AirDroid vagy telefonon keresztül hozzáférek a Windowsos megosztásaimhoz.

bandi0000: Nem vagyok otthon tápokban, csak így nagyobb a kínálat. :D Vannak akik jobban szeretik ha alacsony fordulaton folyamatosan megy a ventillátor, mintha terhelés nélkül / bizonyos terhelésig nem megy.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#122603) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#122600) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem is fog feszt kapni.. Az 1080 is kapott, de semmit nem javult tőle, így nem is toltam ki.

Véleményem szubjektív...

(#122604) hackeeeee válasza CJ4567 (#122602) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is ebbe a kategóriába tartozom. Pörögjön, azért van, úgysem hallom.. :)

Véleményem szubjektív...

(#122605) CJ4567 válasza hackeeeee (#122604) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem tudom milyen hatással lehet a ventilátorra hogy bekapcsol, lehűti egy bizonyos hőfokig, majd kikapcsol megint, mennyire lehetnek erre tervezve. VGA gondolom hűvösebb lenne idle ha folyamatosan menne a ventillátor alacsony fordulatszámon, de játék alatt úgy is bekapcsol, más félpasszív elem nincs a gépben.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#122606) #Morcosmedve válasza CJ4567 (#122602) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Igen, de most róla volt szó és más árakban gondolkodik eleve. 14-15-ért szerintem eleve nincsen jó táp (új/nem bíznám rá a sokszázezres gépet) vagy máshogy nézve 5 év gari alatt. Ezek meg már jellemzően Gold tápok és akad félpasszív szép számmal. :K

Pedig érdemes. Én szeretem, hogy 50 másodperc alatt megcsinálok egy USB-s telepítőt ISO-ból, majd 2-4 perc alatt fent van egy oprendszer. Aztán ott a többi előny. Ma már nem drágább azért egy 3.0-ás eszköz annyival, hogy ne érje meg, hova tovább egy 3.1-es sem. Ki lehet fogni, ahogyan a tápod is.

(#122605) CJ4567: Nem jó az a VGA-nak sem és a ventinek sem. Majd ide is belő egy saját profilt és kész.

Heki: Jaja, persze, beszééltük, teszteltük is.. ezért felesleges a Lájting.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#122607) CJ4567 válasza #Morcosmedve (#122606) üzenetére


CJ4567
veterán

Tudom hogy csak előny származik belőle, de számomra felesleges(addig, amíg nem váltok 3.0-ra ;]) amennyit használom. Nálam egy Windows ISO 15-20 perc alatt készül el, gyors a pendrive. ;] (4-5MB írásra képes, szegényke jó lassú írásban) Telepítés nem vészes, kb. 10 perc körül van. 3.1 felesleges, ha csak gen1-et támogat.

Gondoltam hogy más árakban gondolkodik, a félpasszívból rájöttem, csak megjegyeztem.

Lehet ki kéne próbálnom, hogy kikapcsolni a félpasszív módot a VGA-n, hogy mennyit jelentene idle hőfokokban.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#122608) hackeeeee válasza CJ4567 (#122605) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1080-nál is folyamat pörgött a venti, nagyjából ~20-25% volt a low rpm... Nem hagytam, hogy megálljon, jobb volt, idle-ben is hűvösebb volt pár fokot, plusz a terhelés hatására sem azonnal melegett a k ártya, hanem fokozatosan.

Véleményem szubjektív...

(#122609) CJ4567 válasza CJ4567 (#122607) üzenetére


CJ4567
veterán

Amikor bekapcsoltam a ventilátorokat 50 fokos volt a kártya, most 42. :Y Azt hiszem így marad.

No Sana No Life

(#122610) #Morcosmedve válasza CJ4567 (#122607) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Te is, én is értettem. :)

Gen nemtom hány, de 3-400-al lehet rá másolni nagy fájlokat, illetve a kicsiket is szépen megeszi. Semmilyen 3.0-ás eszköznél nem láttam hasonlót sem..és ezek még mindig csak 3.0-ás eredmények, mert lusta vagyok a portjába bedugni :DDD

Heki megírta az elméletre a válaszod. Jobb, ha pörög, akár minimumon, csak menjen valamennyi RPM-et.

© asszongya'hogy

(#122611) hackeeeee válasza CJ4567 (#122609) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így nézett ki a 1080 ventiprofilja:

Véleményem szubjektív...

(#122612) CJ4567 válasza hackeeeee (#122611) üzenetére


CJ4567
veterán

A 460-nak így néz ki alapból, 0dB fan offal.

Mióta megy a ventillátor, 50 fokról lehült a kártya 36-ra. Nem rossz.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#122613) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#122611) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nekem fix 35% volt a sehawk x :DDD 45 fok max. Azért jó volt. :)

© asszongya'hogy

(#122614) MiklosSaS válasza Habugi (#122576) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vagy 5x láttam a meteorákat.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#122615) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#122613) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez meg így 70-75.. Ha odatoltam 70%-ig akkor 70 körül megállt ebben a melegben. Kíváncsian várom a Ti-t.

Véleményem szubjektív...

(#122616) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#122615) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

90C T limit :D

Amúgy elég nagy a kártya...szóval...

© asszongya'hogy

(#122617) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#122616) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Majd meglátjuk, úgy is ki lesz tolva a temp limit, addig meg csak nem jutunk el. :)

Mondjuk nem tudom, hogy ehhez a dög meleghez mit fog szólni, így sajnos itthon is elég meleg van..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#122618) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#122617) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Inkább TDP-re érzékenyek. Meg hát elve dobálgatja a 13-akat.

Sajnos, gondolom semmit nem is hül a lakás, sőt..talán nő is a folyamat 38 fokban. Itt is meg lehetne halni.

© asszongya'hogy

(#122619) Mahrenburg válasza #Morcosmedve (#122618) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Most írhatnám, hogy itt az Antarktiszon milyen kellemesen hűvös van, de inkább nem írom, még a végén irigykednétek...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#122620) #Morcosmedve válasza Mahrenburg (#122619) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nálam nincs meleg :)

Antarktisz már a ló túloldala lenne, plusz, ahol te lax, ember nem költözik :D

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#122621) stratova válasza Habugi (#122555) üzenetére


stratova
veterán

Hát Profom azt már tudom, hogy a gyermeknél el lehet érni, hogy elsőnek ne a telóért nyúljon (mondjuk úgy hogy nem előtte nyomkodjuk). Fórumnál az útközbeni olvasgatásról szoktam le (fingers crossed).
Asszony és a face azért picit pathelyzet volt, mert főleg az első hat hónapban masszív depressziót okozna, ha nem lehetne szinte senkivel beszélgeni napközben. Sajnos az itteni ringató színvonala (és az anyák passzivitása) elvette a kedvet ilyen programoktól. Talán most a megtervezett szabadidőtöltéssel (aka prücsöknek apás esték) sikerül vmi házon kívüli szociális tevékenységet találni, ami mellett kevesebb igény van a facebook nevezetű pótcselekvésre, amit apa esetében csak ph! fórumnak hívnak :)

[ Szerkesztve ]

(#122622) Mahrenburg válasza #Morcosmedve (#122620) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

De Te medve vagy! Ki tudja, talán itt az Antarktiszon a Te szád is mosolyra húzódna azon a morcos képeden... :))

Ja, lovak meg egyáltalán nincsenek, csak rénszarvasok, de azok is csak Sasss által betelepítve...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#122623) #Morcosmedve válasza Mahrenburg (#122622) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:D Lehet, főleg egy kis friss hallal...le lehet venni a mancsomról. Na majd holnap halászlevezek Balatonon.

© asszongya'hogy

(#122624) Mahrenburg válasza #Morcosmedve (#122623) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

És a Balatonon vannak pingvinek? Meg rénszarvasok? Na látod...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#122625) #81556480


#81556480
törölt tag

Jóreggölt!

Mi van Laca, mi ez a lustálkodás ? ;]

vasalod a feszes nacit ? :D :D

[ Szerkesztve ]

(#122626) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jóregg!
Biztos bekábultam a elektronyszmogba, vagy beszívtam :C ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#122627) Habugi


Habugi
addikt

Zulu tango alfa.., a Manyi kicsit csalfa..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#122628) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#122618) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát jah.. Kalandos lesz, most épp kicsit szellőzünk, mert mozog a levegő, de utána be kell csukni mindent.. De minden átmelegszik.. :( Nembaj, attól még meg lesz lökve, mert kíváncsi vagyok, hogy hol a vége, és ez még ma ki fog derülni, ebben szinte biztos vagyok.

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#122629) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hablaaaaaaaaaaaaaaaaty, Te vagy az?!??!?! :Y :DDD

Véleményem szubjektív...

(#122630) stratova válasza hackeeeee (#122629) üzenetére


stratova
veterán

Vigyázz! Kötekszel és elfújja a gyertyádat a Prof. ;] :DDD

(#122631) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#122628) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Csak hoznák most, amig nem megy el a hofok annyira, aztan majd legkozelebb este lehet vigerckedni.
En meg pakolok a kocsiba es go Balatonfured a hetre. :)

© asszongya'hogy

(#122632) Whysperer válasza hackeeeee (#122629) üzenetére


Whysperer
addikt

...

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#122633) Whysperer válasza hackeeeee (#122629) üzenetére


Whysperer
addikt

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#122634) CJ4567 válasza hackeeeee (#122611) üzenetére


CJ4567
veterán

Legújabb AMD driver óta a tuningprogramok meghülyülnek. GPU Tweak 2 úgy kezdi hogy minden órajelet minimumra venne. Wattmanból meg nincs mód arra, hogy a ventilátor folyamatosan menjen.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#122635) hackeeeee válasza Whysperer (#122633) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD

Naszóval, első:

Véleményem szubjektív...

(#122636) CJ4567 válasza hackeeeee (#122635) üzenetére


CJ4567
veterán

És most erre milyen szavakat kéne mondani? :Y

Grat!

No Sana No Life

(#122637) hackeeeee válasza CJ4567 (#122636) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#122638) Balathruin válasza hackeeeee (#122637) üzenetére


Balathruin
veterán

Jó tudni hogy egy kártyával elmegy 120 FPS felett a FireStrike. :DDD Nálam max a harmada megy.

(#122639) hackeeeee válasza Balathruin (#122638) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Először néztem, hogy nem megy nem megy.. Jah hopp, FPS lock be volt kapcsolva. :)

Még nincs kicentizve a Ti, feszt sem kapott, csak nagyjából órajelekben kerestem a végét. A Vram szerintem bírni fogja még, a gpu, ha kitolom a fesz limitet, akkor szerintem szintén, bár az nem biztos. Mint az várható volt, 2Ghz körül van vége.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#122640) mackosajt


mackosajt
addikt

Xperia Z2 után mit vegyek?
XZ premium vs S7 edge vs S8 vs S8+?

Vagy hasonló kategóriában, ami a telekomnál kapható?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#122641) Lacielvtárs válasza mackosajt (#122640) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Esetleg ez?
[link]

Ha nem fontos hogy samu legyen, a honor 8 van nekem is, es imádom, nagyon korrekt es megfizethető áron van véleményem szerint :K

Upsz, nekem ennek a premiumja van, de ugy tudom a hardvare ugyan az csak 64 gb a belső tárhelye

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#122642) hackeeeee válasza mackosajt (#122640) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

S7E ha jó áron van simán jó. S8+ méretét meg kell szokni, elég "hosszú".

Sony Nekem ingyen sem kéne.. Nem, hogy pénzért. :N

Véleményem szubjektív...

(#122643) mackosajt válasza Lacielvtárs (#122641) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát ezaz, hogy a 32 vs 64 sem lenne mellékes.
Az S7 Edge ugyan tetszik (főleg, hogy asszony és a nagyobbik fiamnak azt vettem), de "csak" 32-esek.

Hackeeeee: majd 3,5 éve van meg a Z2, és egyszer sem járt szervízben, mert nem volt rá szükség. Ezek alapján nekem a Sony nagyon is bejön. De erős a csábítás a Samu felől.
Szifon biztos nem lesz, ha fizetnének sem kéne.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#122644) hackeeeee válasza mackosajt (#122643) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezt már kifejtettem annó, szerintem ne kezdjünk bele megint. :)

Ha már Premium, akkor inkább P10, ha fontos a kamera.

Bár, S7E-vel is nagyon baba képeket lehet lőni. :) Ami jobban tetszik a P10-ben az a "kiakasztható" záridő..

Az S8 szinte ua. mint az S7E, bár az Infinity display bitang jó buli, csak meg kell szokni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#122645) mackosajt válasza hackeeeee (#122644) üzenetére


mackosajt
addikt

a vízállóság nem lenne hátrány, bár nem szoktam vízben telefonozni, de ha esőben használom, jó dolog.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#122646) Lacielvtárs válasza mackosajt (#122643) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jogos, mondjuk anno en is a 64 GB miatt vettem a premiumot :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#122647) hackeeeee válasza mackosajt (#122645) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Samsung-nál egy gondom van, mégpedig ha bemerítem vízbe, akkor meghülyül a kijelző, ami kicsit gáz, bár érthető, és nincs alapból erre semmi ami "kivédené". A Sony-khoz van appstore-ban cucc, az működik samsung-on is, bár elég gyengus. Ez az S7E, S8-nál nem tudom ilyen-e,de szerintem igen.

Viszont az tök jó, hogy esőt, meg ilyesmit simán kibír minden gond nélkül.

Véleményem szubjektív...

(#122648) bandi0000 válasza mackosajt (#122640) üzenetére


bandi0000
nagyúr

+1 az s7-re

nekem sem kéne már sony, túlárazzák, évek óta semmi újdonság, kamerába hiába pakolják bele a sajátjukba a legjobbat, szart se érnek

persze én ezt úgy mondom, hogy automatába fényképezek csak, DXOMARK szerint jobb a samu kamerája mnit a huawei-é

illetve én se használom vízbe a telefont, de volt már ami beázott, pont sony, de nem vízálló volt még, mert elkapott egy zivatar haza fele

az S8 nem érné meg a felárat, majd a következő lesz megint nagy ugrás, haveromnak s8 van, össze hasonlítottuk a kijelzőt, annyival nem szebbek azon a színek mint amilyennek titulálják

Xbox One: bandymnc

(#122649) hackeeeee válasza bandi0000 (#122648) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A huawei-nél még mindig az algoritmussal van gond, ha jól tudom, ami összedolgozza a két kamera képét. :(

Véleményem szubjektív...

(#122650) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ennyit az AMD féle multiGPU-ról.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.