Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) Lacccca87 válasza gabipaci (#5845) üzenetére


Lacccca87
őstag

Szerbusz!

Semmi probléma csak szeretem tisztázni a dolgokat, mert sok a primitív fikázó egyén manapság sajnos, akik nem értenek a dolgokhoz mégis beleugatnak.

Látom részedről értelmes vita/beszélgető partnert találtam :)

Webadmin kezelőfelületéről még nem tudok konkrét képeket mutatni mivel csak azután tudjuk a játékhoz testre szabni a felületet miután megkaptuk a jogokat és a szerverfájlokat.
Viszont nagyban nem különbözhet a jelenlegitől sztem.
Webadminunk funkcionalitásáról csak annyit hogy Nyugaton hasonló képességű kezelőfelületet licencdíjjal árulnak (TC admin pl).
Ha érdekel a téma szívesen adok felhasználónevet és pw-t amivel bejelentkezhetsz és szétnézhetsz a webadminban (iletve itt egy teszt is CS 1.6 ból http://www.counter-strike.hu/content/2010/01/06/SynHosting_server; igaz ez már inkább promó anyag)

Viszont mindig nyitottak vagyunk új építő jellegű ötletekre így mi is lehetőséget kapnák arra hogy egy már tapasztalt bérlő elmondja mire lenne szüksége és min tudnánk fejleszteni hogy jobban kiszolgáljuk a jövőben esedékes BC2-es bérlők szükségeit.

Szóval ha gondolod vegyél fel MSN-en és megbeszéljük a továbbiakat.
szoke@synhosting.eu

Üdv.

(#5852) mackosajt válasza gabipaci (#5845) üzenetére


mackosajt
addikt

Annyira nem is a lopás zavart, hanem hogy előző körben a túlerő hatására, ahogy beszorultunk, (mert ahogy kiléptünk a bázisról, máris 2-3 fegyver tüzelt az emberre, jármű meg nem volt, hogy legalább "péncél", vagy sebesség legyen kitörni) a kolléga bejött, és elkezdett késelgetni. (ahogy a többieket néztem, kb. mindenki a kör végét, vagy egy járművet várt, hogy kitörjünk. Legalábbis remélem ezért állt a csapat nagy része)

Ezt fejelte meg a kolléga a következő körben, hogy besurrant a bázisra, az "oldalsó bejáratnál" pont összeakadtunk, majd a járművel távozott.

Én nem tudom, de ha szólnak, akkor általában értek a szóból.

Most ezt nevezhetjük "tanmesének", hogy aki hasonló dolgokat fog művelni, az biztos rosszabbul fog járni, mint Kecuhun (mivel megbánást tanusítasz Kecu, ezért most spongyát rá (nem Kockanadrág)), pláne, ha én is ott leszek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5853) gabipaci válasza Kecuhun (#5848) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez a barátlistás dolog nekem sem működik rendesen már vagy 3 napja...

Lacccca87: Ha van valami előrelépés a dologban, szólj. Egyébként a multiplay webes felülete egy helyen hibázik nagyot. A players fülön csak a játékosok nevei találhatóak, a clan tag-ek nem. Amikor helyet csinálunk magunknak, ez elég kellemetlen. Gyakran csak a prefixből derül(ne) ki hogy ki tartozik ide, kik Magyarok.
Erre nagy kereslet lenne.

Irány a munka!

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#5854) ciry válasza gabipaci (#5811) üzenetére


ciry
őstag

Bérlőként maradok, ha kellek.
A 3. szerver milyen lesz?

Lorenzo9: mindennel lehet ölni HC-ban, ahogy észrevettem, viszont nagyon elrontották, hogy pucérrá tették, de gondolom megszokás kérdése a látvány.

mackosajt: nagy sumákban szerintem fel is vették egymást a barát-listára :D

Járműlopás: teljesen megértem Kecuhunt, hogy elhozta a tankot, én is ellopnám, ha lehetne.Szerintem hülyeség tiltani, de a ti dolgotok.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5855) ciry


ciry
őstag

Kaptam egy ilyet :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5856) Gripper válasza ciry (#5855) üzenetére


Gripper
tag

Én is kaptam. A VIP kód meg csak konzolra vonatkozik. A PC-s tábor mindent ingyen fog kapni(pályák, DLCk, stb.) Oda is van írva apró betűvel.

[ Szerkesztve ]

(#5857) frame>24 válasza ciry (#5855) üzenetére


frame>24
addikt

Én is.

más: nekem már van egy eredeti BF2-m is, akkor én lehetek én veterán én??
Viszont a 2142 nem érdekelt sose, azzal ne nyösztessenek! :((

múltkor már valaki linkelt itt erről, de ilyen flash game-be kell regeleni + etc. Nem egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5858) CoolMan válasza ciry (#5855) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Én is kaptam.

Nekem is megvan a BF2 meg a BF2142 mindkettővel játszok de ez a veterán izét ezt nem értem én sem :B

(#5859) mackosajt válasza ciry (#5854) üzenetére


mackosajt
addikt

Mint mondottam, nem is a lopás zavart, hanem a másik tényező.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5860) bonat válasza ciry (#5855) üzenetére


bonat
senior tag

én is kaptam tennap már
:DDD

(#5861) bonat


bonat
senior tag

srácok ezt a Battlefield Heroes-t próbálta már valaki?? :DDD :DDD :DD :DD

(#5862) PaJa1 válasza bonat (#5861) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5863) Egonyolc válasza frame>24 (#5857) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

A veterán oldal jelenleg nem működik.
Utána olvastam és a Herost (felses játék) be lehet regelni, de nem ad plussz rangot.
Viszont valahol azt olvastam, hogy a 2142-höz elég demo accountot csinálni, viszont ezt nem probáltam.
Ha valaki hajt a veterán rangra, akkor az első két részt (1942/ vietnám) ezer pénz körül lehet megtalálni.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#5864) Joe-T válasza gabipaci (#5814) üzenetére


Joe-T
tag

Én megyek este, 10-től már fent leszek, ha lesz hely a szerveren! Engineerként nyomom csak majd szorítsatok helyet a madárkán! Nem gond ha csak a légi szervíz kell! :DD
A Ts sajnos nem fog menni, de talán emiatt nem hagytok le a gépről!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#5865) Joe-T


Joe-T
tag

Tegnap voltam fent a második szerveren este kilenc körül és a conquesten voltunk fent hárman. Lorenzo9 és még egy srác volt fent (én grasszáltam a tankkal az épületek között)! Érdekes módon amikor csatlakoztam a szerverhez nem csak két játékost írt!
Lehet, hogy annyira ez a conquest mód nem bejövős?
Ezzel szemben az egyes szerveren a rush szinte mindig fullra tömve van!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#5866) gabipaci válasza ciry (#5854) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem tudom, hogy lesz e egyaltalan harmadik szerver. Mar csak ket ember kene a csapatba, de nem nagyon latom szuksegesnek megegy szerver berleset.
Ha esetleg a masodik is ki lenne hasznalva, de akik az elsore jarnak, szerintem nem is tudjak, hogy van masodik.
A conquesten valo bazistamadas sose volt nyero, es ha nem szabad bejonni, akkor lopnik sem tud. Nekem ez az allaspontom.
Ebben a temaban sose egyezett a velemenyunk, annak ellenere, hogy a class-on sem tamadtad soha a fobazist.
Mindegy, dolgozok tovabb.

Logitech hardware tester

(#5867) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Pillanatnyilag, már jópár perce mindkét ph szerver áll... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5868) ToxLee válasza gabipaci (#5866) üzenetére


ToxLee
őstag

Ment privi.

(#5869) WhiteWalker válasza ciry (#5855) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez vmi IE-s trójai lehet :DDD :DDD :DDD

(#5870) _Voyage_ válasza WhiteWalker (#5869) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:N

Én is kaptam, pedig messze nem IE-t használok, sőt, nem is böngélőben kaptam... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5871) ciry válasza gabipaci (#5866) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem is a pangás fő oka az ismeretlenség.
Nekem a conquest is piszkosul bejön, ott tudok sumákolni jobban, míg a rush maga a nagybetűs HÁBORÚ :R
Baserape: ahol ki volt írva, hogy no bc ott nem csináltam, ahol meg lehetett ott igen :))
Majd eldöntitek lehet-e, de ha nem, akkor kellene valami figyelmeztetés, mert a sértődős játékosoknál egy kick elég lehet, hogy ne jöjjenek vissza az életben.

Du. 4 felé jövök rontani a k/d-m.

IE: ez irodai gép, otthon Mozilla van.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5872) WhiteWalker válasza _Voyage_ (#5870) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

tudom én , csak nem hagyhattam ki :DDD

(#5873) Axel 007


Axel 007
tag

Csak azt mondja meg nekem valaki, hogy melyik gomb(kombináció)? az ejtőernyő? :D
Előre is Köszönöm! :R

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#5874) _Voyage_ válasza Axel 007 (#5873) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Addig nyomogatod a space-t, ameddig ki nem nyílik, nekem általában 3.-ra nyílik. :)

Amúgy ez a baserape szabad-nem szabad szerintem f#szság.
Akinek nem tetszik, hogy valaki oda megy a bázisra campelni, vagy elviszi a tankot, csinálja ő is ugyanezt.
Jóhogy nem záratjuk le hermetikusan a főbázist, nehogy bejöjjön a csúnya-gonosz ellenség, és megöljön... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5875) madgie válasza _Voyage_ (#5874) üzenetére


madgie
titán

Felőlem is viheti a tankot, addig sem az RPG-t küldi befele abba a házba, ahová respawnolunk (tegnap volt egy ilyen, jó aránya lehetett a végére)

(#5876) gabipaci válasza _Voyage_ (#5874) üzenetére


gabipaci
addikt

nemnemnem!
kepzeld csak el,hogy az egyik helit viszi ciry mackoval, a masikat meg ellopom pufajkassal. az ellennek milyen szajize lesz? az eletben nem szednek le ket helit.
a lenyeg hogy mindenki jol erezze magat, ne csak egy ember a tobbi karara.

Logitech hardware tester

(#5877) ciry válasza _Voyage_ (#5874) üzenetére


ciry
őstag

Osztom, de ott nem vagyok bérlő :(

Paci: nem kell otthagyni, ha otthagyják, biztos nem kell nekik :DD
Valami figyelmeztetést írjatok azért

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5878) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Tegnap este kivégeztem a snipert is nagy nehezen az M95 azért már nem rossz.:D

De most egy jó ideig nem fogok sniperezni az biztos.:D

(#5879) madgie


madgie
titán

Néztétek a sigg-o-matic-ot? Jó sok mindent kiír :)

(#5880) Mrdevil válasza ciry (#5877) üzenetére


Mrdevil
addikt

Egyébként ezt én nem is tudtam,hogy nem illik lerohanni őket a bázisukban.Ts-en szóltak úgy rám,de most már minden ok ehhez tartom magam.Valóban nem etikus,megbeszélés kérdése.Valaki mondta azt is,hogy ha nagyon akarnak ki tudnak jönni.Van több kijárat, illetve valaki kijön járművel a többi meg rá spawnol.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5881) woker válasza _Voyage_ (#5874) üzenetére


woker
aktív tag

Hm, örvendetes, hogy az egyik magyar szervernek ilyen hozzáállású adminja van. :U

Gondolom ezek szerint téged sosem szívattak ezzel mert annak akinek van egy csepp esze és beszorították már úgy a bázisára, hogy esélye sem volt kijutni mert minimum 4-5-6 ember tartotta tűz alatt az nem mond olyat, hogy akkor csináld te is (nem mintha lenne akár csak egy kis esélyed rá mert nálad jobbak űzik ezt az ocsmány szokást) vagy csak egyszerűen nem jutottál tovább a szemet szemért elven. :U
Ez egy játék, és sajnos -mint prezentálod- páran még nem jutottak el arra a szintre, hogy ez csak addig játék amíg mindkét félnek szórakozás (gabipaci már úgy tűnik pedzegeti, bár a jelek szerint hasztalan volt amit már majd 2 hete is írtam, hogy ez ment a sun-on és a saját bőrén kellett megtapasztalnia, hogy történjen valami).

Mindenesetre köszönöm, hogy megerősítettél abban a tudatban, hogy továbbra is kerüljem el ezeket a szervereket ;)

(#5882) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

A zsebemben érzem már a +10.000 pontot Dogtags: 184 ma remélem meglesz. :DDD Ölj meg 200 ellenfelet késsel. 10000 pont

[ Szerkesztve ]

(#5883) DieHard válasza Mrdevil (#5880) üzenetére


DieHard
senior tag

ird ki paci hogy nincs bc, meg néha mainscreenre, hogy szivesen látjuk őket a második szerveren, és akkor hamar elterjed a hire.

(#5884) gabipaci válasza woker (#5881) üzenetére


gabipaci
addikt

En eddig azt hallottam a szervereinkrol, hogy messze a legjobbak minden teren. Az, hogy egyszer volt egy rossz elmenyed, ne befolyasoljon. A ket hettel ezelotti hszt linkeld mar lecci, mert mobilrol nem tuodom kikeresni egy het alatt sem. Voyage azert ellenzi a szabalyt, mert csak elriasztja az embereket, nem azert mert hulye!!!
Rush-on semmilyen szabalyra nincs szukseg, mert olyan kialakitasu, nem tudom mi lehetett ott a bajod. Conquestben meg boven eleg az, hogy nem megyunk be es nem tamadunk fobazist.

DieHard ugy lesz, amint hazaertem megcsinalom

Logitech hardware tester

(#5885) Jazzy válasza Zsozsooooo (#5882) üzenetére


Jazzy
tag

:)) hajrá! Nekem még van mit gyúrnom erre, csak 15 dogtag-em van! :)

J@zzy

(#5886) Bavid válasza gabipaci (#5866) üzenetére


Bavid
senior tag

Én is volt hogy counquesten bementem ellenhez (már 5 perce nem csináltak semmit csak sniperoltak) és igenis bementem, legalább nekik is lett pár kill, járműbe csak az utolsó 5 pontnál száltam be, így is vagy 5-6 kill lett:D de ha ti kiírjátok hogy no bc, br akkor szerintem mindenki betartaná.

(#5887) Neoteric


Neoteric
addikt

Baserape tiltása sztem okés lenne conquestbe, itt még ugyan nem, de BF2ben már tapasztaltam milyen mikor 10 ellenfél állja körül a spawnpointot és hát olyankor nem kicsit elmegy a kedve az embernek a játéktól. Amúgy sztem egy normálisan működő team autobalance megoldaná a gondot mert ha mind2 csapatba ugyanannyian vannak (+-1), akkor nem hiszem hogy sokáig baserapelni tudnának.. tegnap is csak akkor volt ilyen mikor 15v6 volt.

más:
Medicnek mi a legutolsó fegyvere amit megkap?

PSN: ne0teric_sAN

(#5888) feka007


feka007
nagyúr

Utálom ezt az award scoret, annyira szar ahogy pontoz.. :( Rushon hiába vagyok első, teljesen jó aránnyal, sok m-comot én robbantok fel, és akkor a végén ilyen 1000 awarddal kib.ssza a szemem. Jó, néha bead 10-15 ezret mikor olyan a hangulata..

(#5889) woker válasza gabipaci (#5884) üzenetére


woker
aktív tag

http://gamepod.hu/tema/battlefield_bad_company_2_pc_ps3_xbox360/hsz_3351-3351.html
Mondjuk azt elfelejtettem leírni, hogy az eset conquest mapon történt, nem pedig rush-on. Ne kérdezd melyiken mert azóta talán csak 1x játszottam azon a mapon.

Nos rush-nál tényleg kevés értelme van, hiszen ott eleve az ellenfél bázisán vannak a célpontok (bár mondjuk azért nem a spawn pontoknál).

Conquestnél épp, hogy az fogja elriasztani az embereket, ha engedélyezett a baserape (BF2 alá legalább volt script ami szépen büntetett és pár hasonló húzás után kirakta az illető szűrét).
Ahogy elnéztem a kommented neked sem ízlett a dolog (a jármű lopás még csak-csak de amikor a fél ellenséges csapat letáboroz a bejáratodnál az azért kissé már magasabb kategória).

Tudod, hogy van az a dolog az első benyomással, na az megvolt. Becsülettel meghaltam mindkét oldalon jó párszor miközben elkeseredetten próbáltunk kitörni és azután úgy döntöttem, hogy olyan szerverre nem járok ahol ilyen emberek játszanak (különösen azért mert az első baserape-ben egy magyar csapatnak volt nem kis része).

[ Szerkesztve ]

(#5890) DieHard válasza feka007 (#5888) üzenetére


DieHard
senior tag

mivel ez egy csapatjáték, egyértelmü számomra, hogy több pontot kellene kapni zászóhuzásért, és t-com:) robbantásért. nekem személy sezrint az sem tetszik hogy olyan házakban is van mcom, ahol ráborulhat. igenis legyen esély hatástalanitani.

na ezért mondam én anno a szabályzatot. tegnap ha jól hallottam sokan cod-ból tértek át ide, ott gondolom nem voltak ilyen dolgok. amióta van bf2, én azóta gyüröm, és nagyon komolyan idegesitő egy két dolog, és ezért jó leirni, hogy ne legyen későbbiekben gubanc.

(#5891) lala42 válasza Joe-T (#5865) üzenetére


lala42
őstag

A másik én voltam. MesserHUN :DDD
Lorenzót (helivel volt), kinyúvasztottam az M2A1-el ;] :))
Nem bírt a srác velem. ( mellesleg Te sem ;] :P ) Kicsit gonosz vagyok. ( de olyan jó érzés)
Egyébként kevés emberrel lehet jól gyűjteni a pontokat, mert ahol tömegnyomor van, az nem jó. Hiába írom, hogy ne élesszen fel, csak azért is. Kell a pont az agyatlannak, de amikor 5-6 ember lő, akkor minek. Én ahol kétszer halok egymás után, már oda nem spawn-olok

De azért jó volt a játék. :C

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5892) BandiHUN válasza lala42 (#5891) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,jót marháskodtunk :D de ami zavart,hogy levettem a brightnesst,de akkoris csak ennyit láttam a heliből a sivatagos pályán :

egyébként aztán 10 után kitöltöttem a mérgemei,igazi g...i snipert nyomtam,pedig nem szeretem...de kellett már a mortar,felb...ott,hogy szórta ránk az ellen,majdhogynem folyamatosan potyogott valahol az áldás...a legjobb poén az volt,amikor vittem a helit sniperként,aztán a domboldal mögött kiugrós sztori,heli ugye pukk,a domb népét nem is izgatta... felmegyek a dombra,6(!!!!) sniper egymás mellett egy 20 méteres szakaszon,zajra senki se eszmélt.arra se,hogy szépen fogyni kezdtek :DDD végülis úgyis kellett némi sniperfrag,igy jártak,legközelebb jobban figyelnek :D

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5893) HS 2142 válasza woker (#5889) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is azt mondom ha imbalanced a team akkor erre nem kéne lehetőséget adni, bár ez esetben akár mindegy is lehetne, ha kijönnek úgyis ledarálják őket, ezért néha nem árt normális elosztás.
Ugyanígy hiába van két út, ha annyival többen van az ellenség, hogy betudja mindkettőt figyelni.
De legtöbbször nem szokott a br gondot jelenteni, mert ha ki vannak egyensúlyozva a csapatok, akkor nincs is lehetőség a bázisukon parádézni ,mert rohanni kell, hogy el ne foglalják megint azt az adott pontot. Jó lett volna ezellen valami ésszerű védelmet alapból berakni, de hát ez van.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5894) lala42 válasza gabipaci (#5866) üzenetére


lala42
őstag

Már bocsi, hogy beleszólok, de szerintem lopni igenis jó, és nem kellene tiltani. Ha van annyira bamba az ellen, hogy nem védi a bázist, akkor hajrá. ( lopnak ott ma is a háboruban :K ) Annak ellenére írom, hogy pl. a Bf-2-ben vannak szerók, ahol tilos a bázist támadni.
De szerintem még nem alakult ki annyira a szervezek szabályzata, mint a fent említett játékban. Majd ez is kialakul. Esetleg talán, a konzolra ki lehetne írni, hogy bázistámadás tilos. kick jár érte.
Persze ez csak hsz. nem döntök-(hetek) :DDD Gondoljátok át és elfogadjuk a döntéseteket. ( Én legalábbis rám nézve kötelezőnek fogom tartani) :K Nektek, szerveradminoknak joga (és kötelessége) a szabályokat megalkotni. nekönk játékosoknak betartani.

Mondom ezt annak ellenére, hogy nem játszok olyan sokat.
Még ;] :R :R

#5892) Lorenzo9
Én már akkor mentem csucsulni, mert reggel jöttem melózni. De este hazamegyek, a kölköt átzavarom a másik géphez IL-2-zni, és akkor megint leszek. :C

Szerinted én mit látok az orosz tankból? Nagy lila homály. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5895) HS 2142 válasza lala42 (#5894) üzenetére


HS 2142
őstag

Mondom a gond ott kezdődik, ha az ellen már a saját bázisát se tudja megvédeni. Hogy akarhatnának akkor egyáltalán kitámadni, ha csak lespawnolnak és egy repülő töltet látnak maguk felé és kezdődik az egész elölről? Nem a lopással van baj, hanem hogy annyira kiegyenlítetlen a menet, hogy lehetőség nyílik rá.

A medic utolsó fegyvere az M3-as szerintem annyira nem jó, de a tűzgyorsasága brutális.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5896) BandiHUN válasza lala42 (#5894) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó kérdés egyébként,hogy mi számit szervertámadásnak...merthogy a rush-on is előfordul sajna,hogy a spawnokat pl.sniperezik...és az itt is lehet ugye,merthát tűz alatt lehet tartani a bázist messziről is.főleg ha elgurul a gyógyszer,és az ellen nagy része csipás,és ez ellen nem véd semmi.Rush-nál is zavaró egyébként pl,amikor csak sniperezik az ellen,de egyszerűen nem is tudnak a védők mozogni,mert a kezdőn elfekszenek,de bezzeg közelebb jönni se akar senki.sajna ez is azért van,hogy sokkal többet ér a kill,mint az objektivák...lehetne valami kasztkorlát,mint pl.ahogy cod4-ben volt a promod-nál...1/3-1/4 aránynál nem lenne szabad több snipert engedni,és a csapatszellemnek is jót tenne...poén az is ugye,amikor ott az ember a járművel,és a kutya nem akar menni utasnak,vagy ami mégszebb,hogy beszáll,azért hogy aztán egy lövés nélkül kiugorjon az ellen közelében...helinél külön poén olyan gépnél,ahol a pilóta nem tud lőni se...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5897) Cangooroo válasza feka007 (#5888) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

feka007: az award az nem azokból a csillagokból, meg ilyenekből jön össze, amiket alul fel is sorol? mert van néhány közülük, ami 5-10ezreket ér(pl összejön a 200 késelés, 100 repair, 100 heal stb...)

előtted pár hozzászólással írta Zsozsooooo, hogy hamarosan összejön neki a 200 késelés.

[ Szerkesztve ]

(#5898) Źşë' válasza Zsozsooooo (#5882) üzenetére


Źşë'
addikt

már közel járok hozzá :D de mondjuk ue több ellenfelet is késeltem többszöri alkalommal, de ezeket nem számolja bele :s van már kb 180

http://bfbc2.elxx.net/sig/detail5/pc/Proof.png

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5899) gabipaci


gabipaci
addikt

Halihó.
Mivel mindkét szerver gőzerővel megy, a szerverek beállítása (üdvözlő szöveg, stb) éjszakára marad.
Estére remélem tudunk játszani egy jót.

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.