Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) _Voyage_ válasza aram01 (#5199) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jaja, most reggel össze is gályáztam 2 szintet. :)
Most vegyek vissza tolni még egy kicsit. :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5202) HS 2142 válasza BandiHUN (#5200) üzenetére


HS 2142
őstag

A defibrilátorhoz 5800 pont kell, de pár jó kör alatt simán megszerezhető.

Itt egy kis videó, nekem bejött, főleg, hogy a tracerrel eddig 2 dolgot ha eltudtam találni (bár a zenét picit idegesítőnek találtam, de ízlés kérdése)
[link]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5203) aram01 válasza _Voyage_ (#5201) üzenetére


aram01
nagyúr

megyek én is :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5204) Motaba78 válasza Def26 (#5198) üzenetére


Motaba78
őstag

ugyanez de nekem csak a reset segít :D

elegem van belőle, ha jövőhét végére, ha nem oldódik meg akkor eladó egy gyűjtői kiadás
valami összegért. :(((

(#5205) HS 2142 válasza HS 2142 (#5202) üzenetére


HS 2142
őstag

Ja amúgy ITT az össze unlock listája és a hozzá szükséges dolgok összegyűjtve.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5206) ciry válasza HS 2142 (#5205) üzenetére


ciry
őstag

Megyek ts-re.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5207) BandiHUN válasza HS 2142 (#5202) üzenetére


BandiHUN
veterán

köszi! :R nekem már tegnap összejött helikopter tracerrel 2x is,de mondjuk le se sz...ta senki...sajnos még a sima jelölgetést se nagyon nyomkodja senki...a tracernél annyi kell max,hogy az ember belekalkulálja az odaérkezést,de hát azt a rakétánál is bele kell a simáknál.várom már,hogy legyen valami célkövető cuccom,az alap rakétavető nemigen jó ilyesmire,ahogy néztem,most meg nem mondom,mi a neve,de az még kilőve is inkább mintha gl lenne,ives pályával.egyébként irtó sokan gl-eznek,rossabb,mint az mw2 :DDD a nagyobb gáz,hogy a késelés irtó gáz,rengeteget késik...de szerencsére itt a cod-okhoz képest sokkal birkábbak is az emberek/nem néznek szét,nem hallják a körülöttük futkosókat,elég jól be lehet kerülni mindenkit.nagyobb gáz,hogy az ilyen prototype,stb,magasabb szintű fegyók ég és föld az alapokhoz képest.

más:tegnap láttam több emberkénél olyan rangjelzést a squadlistában,hogy folyamatosan pörgött 1-től felfelé nagyo gyorsan,majd újrakezdte :Y ...ez valami cheat???

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5208) HS 2142 válasza BandiHUN (#5207) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem is volt már olyan, hogy pörgött, gondolom azért mert picit megszakadt a kapcsolat az Ea szervere és az én gépem között. A késelés nekem kicsit rejtélyes, falon már késeltem át, de amikro ott van szembe az ellen neki valahogy sikeresebben szokott összejönni, hátulról meg mindig sikerül (lehet TF2 hatása :DD)
A gl meg amilyen szinten megy az tényleg undorító, amikor nézem 6os aranycsillag van a gl mellett gondolj bele hány szegény medic eshetett áldozatul :)

Amúgy a jobb rakétavető is elég hamar megvan: M2CG 8,700xp

Mindenki spotoljon!

Ja és íratkozz fel a listára: [link]

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5209) Bator92


Bator92
tag

Engem is beírhattok a listába:

(#5210) F_Zolee válasza Motaba78 (#5194) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már mintha írtad volna a problémát egyszer. :) És az is rémlik, hogy valaki ajánlotta, hogy vedd ki a két 512-es ramot és úgy próbáld. Ezt kipróbáltad már amúgy?

(#5211) aram01


aram01
nagyúr

a francba :W
pingem megint kiakadt 999-re és lekellet jönnöm,érdekes hogy előtte belaggolt a szeró pont mikor késeltem valakit ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5212) F_Zolee válasza aram01 (#5211) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ma érdekesen nekem is kiakadt párszor menet közben a ping 999-re. Eddig ilyen még nem volt nálam. 1x ki is dobott.

(#5213) DieHard válasza BandiHUN (#5200) üzenetére


DieHard
senior tag

"mondjuk az tetszik,hogy ha az ember lelő valakit,és kizsebeli,akkor jön a fegyóval az extra is,pl.defib...dokizás,szerelgetés a kedvencem+objektiva,annyira nem szeretek lövöldözni..."

csak az ellentétjét ne éldd át, amikor felvettem csóri halott medik cuccát hogy majd jó defibirálom, és nem volt a tappancs a megfelelő gombom alatt :D persze hogy megöltek közben :DD

(#5214) Chris78


Chris78
aktív tag

Csá mindenki.
Ezeket a játékos statisztikákat hoonan töltitek le?
Vagy a játékban van valahol és ott screen shot?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#5215) Cangooroo válasza DieHard (#5213) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

"csak az ellentétjét ne éldd át, amikor felvettem csóri halott medik cuccát hogy majd jó defibirálom, és nem volt a tappancs a megfelelő gombom alatt :D persze hogy megöltek közben"

az előbb pont így öltek meg =D

(#5216) bonat válasza Chris78 (#5214) üzenetére


bonat
senior tag

(#5217) Chris78 válasza bonat (#5216) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#5218) BandiHUN válasza Cangooroo (#5215) üzenetére


BandiHUN
veterán

na hát igen...elég hülye dolgo,biztos fogom is enni a kefét magasabb szinten emiatt...de jelenleg nekem mindenki felszerelése jó :DDD úgyhogy egyenlőre szinte mindig jobban járok a kizsebeléssel.de tény,hogy kiirhatná a játék,hogy miféle pakkra is cserél a ember,bár nem igazán tartom jónak az "átöltözést",én meghagytam volna csak a fő fegyvert elvehetőnek.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5219) PaJa1 válasza BandiHUN (#5218) üzenetére


PaJa1
őstag

Én akkor szoktam cserélni, ha kifogyok. Vagy ha egy medic hullott el akkor megpróbálok éleszteni.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5220) r-chee válasza Def26 (#5198) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem ma is már kétszer volt ez a probléma, hogy kifagyott, és csak CTRL+ALT+DEL-lel tudtam kilépni az asztalra :( . Meg egyszer volt játék végén, hogy beállt, de hangok mentek tovább, plusz tudtam forgatni tank gépfegyverét, de szerencsére továbblódult, és kiírta pontokat.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5221) BandiHUN válasza PaJa1 (#5219) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja,de nekem még szerezni kell az ilyet,mint a defibrillátor :DDD azért is mondom,hogy egyenlőre mindenkit jó kizsebelni általában.később persze ha lesz jó szerkó,meggondolandó az ilyesmi...dokinál a legfrankóbb eset,amikor az ember kifogy a lőszerből,ott áll a semmi közepén,és állandóan lelövik,de egy doki mindig feléleszti :D főleg ha valami sniper les egy magaslati pontot...és nem tud szabadulni,mert ahogy felkel,már puff neki...egyszer megjátszották már velem is ezt :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5222) Motaba78 válasza F_Zolee (#5210) üzenetére


Motaba78
őstag

még mindig nem tudom hogy függ össze a + ram mennyisége a fagyással, CSAK ENNÉL A JÁTÉKNÁL, úgy hogy már a menübe is fagyott egyszer.

egyébként nem hozott változást, random fagy ki a játék, ma pl egy meccset nyomtam teljesen jó volt, a második pálya betöltése után 10-15s-el megint fagyás. :((

(#5223) Chris78


Chris78
aktív tag

Légyszi irjatok fel engem is. :K

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#5224) r-chee válasza Chris78 (#5223) üzenetére


r-chee
őstag

Végrehajtva :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5225) BandiHUN válasza Chris78 (#5223) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,engem is fel lehet... LorenzoHUN néven nyomulok, PH! clantaggal...nem tudom,egyébként van-e hivatalos PH csapat,gondoltam attól nem haragszik meg senki :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5226) r-chee válasza BandiHUN (#5225) üzenetére


r-chee
őstag

Ilyen, hogy PH! clan, nincsen (ettől függetlenül lopni nem ér a jelzést klánalapításhoz :) ). A szerverünk sem klánszerver, hanem a Prohardveres közösséget szolgálja, már amennyire tudja a 32 férőhellyel.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5227) Chris78 válasza r-chee (#5224) üzenetére


Chris78
aktív tag

Ott volt elején a "légyszi" a kép jobb alsó sarkán.
Nagy Köszi :C :C

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#5228) _Voyage_ válasza r-chee (#5226) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

A szerverünk sem klánszerver, hanem a Prohardveres közösséget szolgálja, már amennyire tudja a 32 férőhellyel.

Abszolút tökéletesen fogalmaztad meg. :K

Más:
Ma vagy 4-5 körön keresztül ciry-vel vezettük a listát, össze is jött vagy 2 szint legalább, aztán utána visszaestem, utolsó pár helyre, bejött egy 5000-es arany csillag, ki is dobott rá 2mp-re, 5000 pontot elbukva... :O

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5229) Motaba78 válasza _Voyage_ (#5228) üzenetére


Motaba78
őstag

nálad is van ilyen fagyás a játékban vagy csak kilép az asztalra ?

(#5230) _Voyage_ válasza Motaba78 (#5229) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Vannak brutális lagok, mikor legalább 30mp-n keresztül egy helyben topog mindenki, aztán utána vagy megy tovább a játék, vagy kidob az asztalra, esetleg megfűszerezi a dolgokat egy ea online vagy kapcsolat elvesztéses üzenettel. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5231) ciry


ciry
őstag

Pont ma irtam, hogy nem akad gondom a játékkal, erre úgy kifagyott, hogy újra kellett inditani a gépet :F
Lehet az IES-t bekapcsolta felejtettem, az kavart be :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5232) Motaba78 válasza _Voyage_ (#5230) üzenetére


Motaba78
őstag

akkor úgy látom mikor megvetted te sem erre számítottál, hogy nem tudod rendesen használni, nekem is megvan 4-i megjelenés óta és kb másfél órát tudtam csak játszani vele összesen multiban mert mindig fagyok, upgrade sem segít, telepítés után megvolt,de azóta nem talál semmit.

Hol lehet írni a supportnak, egy kis levelet a nem rendeltetésszerű működés miatt ?? :F

#5231 ciry - üdv a klubban :W

[ Szerkesztve ]

(#5233) _Voyage_ válasza Motaba78 (#5232) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én nem, anno mérgelődtem is, cdgalaxisba vissza akartam vinni, de rájöttem, hogy úgy nem lesz jobb. Patch majd jön pár hét múlva talán, addig ki kell várni.
Én nekem mostanában nincs sok bajom, ma összesen kb 10-szer dobott ki, mindent egybevéve. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5234) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nyomtam nemrég egy squad deatmatch-t ismeretlenekkel. Kicsit felszabadultabb az ember, mert nem időre vagy elfoglalt pontra megy a menet. Egész jó szerintem. :)

Motaba78: most akkor kivetted a +két ramot? Mert nem egyértelmű számomra. :U Amúgy meg nem szerencsés keverni több ramot. De ha az esetedben semmi gond nem volt eddig vele akkor rejtély...

[ Szerkesztve ]

(#5235) BandiHUN válasza r-chee (#5226) üzenetére


BandiHUN
veterán

kitől bérelitek a szervert? esetleg adot esetben lehetne bőviteni a helyek számát...beszállnék ebbe pl.én is...de szerintem lenne más is...ha már irjátok,hogy sokszor kevés a hely.egyébként nem jártam még nálatok,1 napja nyomom a véglegest :DDD bár azért a demó után tudom,hogy mit kell csinálni :D

jaja,jó a squad death is...én azzal kezdtem tegnap.bár azért utána csak megmaradtam a demónál :D én szeretem a járművesdit,a támadó oldalt preferálom...a dm-ek néha unalmasak,meghát kifog az ember egy rossz hullámot,és szétugrik a squad/ami rosszabb,él mondjuk 1 ember még,mellé spawn,és épp akkor darálja le az embert egy 4-es csapat... :S vagyis amig jó a brigád,max 1 halál/csapat egyszerre és szisztematikus a dolog,addig jó.de jajj,ha beüt valami..

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5236) r-chee


r-chee
őstag

Most olvastam egy weboldalon:

"Felhívják a figyelmet, hogy a Multiplay.co.uk szerverei még néha-néha leállhatnak, ugyanis ez a szolgáltató egyezett bele abba, hogy az ő szerverein teszteljen a DICE."

És a mi szerverünk bizony itten vala.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5237) _Voyage_ válasza r-chee (#5236) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:))

Nem gond, a szerver nem sűrűn állt le. Az annál nagyobb baj, hogy kliens oldalon döglik ki a játék. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5238) aram01


aram01
nagyúr

engem is kidobál
de hátha valamit csinálnak már vele

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5239) Motaba78 válasza _Voyage_ (#5233) üzenetére


Motaba78
őstag

nekem is kb ennyi fagyásom volt a mai nap persze ilyenkor a szerzett pontok mennek az éterbe valahova :((

majd ha jó lesz akkor ismét előveszem, valamikor.....

(#5240) Motaba78 válasza F_Zolee (#5234) üzenetére


Motaba78
őstag

igen kivettem megnyugváskép, de semmi változás, ugyanúgy kifagyás és reset., egyébként 2 éve így megy a ramokkal a gép, és nem volt gond, szeretik egymást.

az elmúlt két napban többet használtam a reset gombot, mint 2 év alatt. :(((

na mindegy majd lesz valami, de mivel sok embernek hasonló a probléma itt a fórumon egy kis megnyugvás, hogy nem a géppel van valami.

(#5241) Źşë' válasza _Voyage_ (#5230) üzenetére


Źşë'
addikt

ennyire azért nekem nem durva, csak az ember agyvize forr fel mikor egy nagyon durva hurkatöltővel is 100 skullóból kell egy emberbe vagy 60 golyó :/ gyakorlatilag 5-10 kettészakítana egy embert, sokszor kom mondom úgy érzem magam mint aliz csodaországban, csak a teáscsészét nem találom sehol... különbséget sem lehet tenni a sok fegyó között, úgy érzem mindegyikkel uolyan killeket tudok csinálni, qvázi egyforma a fegyvertulajdonsága mindnek.

most is kilépett 2x a játék, ilyenkor veszik a pont is? meg végre találtam egy szervert amin lehet azért lőni is pontokat nem csak ingyenfragnek lenni...

am sok a ratyi szerver és az ember csak a statját rontja... hátmég én ha nem is látom milyen pingel rendelkező szerverre megyek fel :@

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5242) _Voyage_ válasza Źşë' (#5241) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Előbb lettem nagyon ideg, mikor a csávó áll a tér közepén, csak fel-le ugrál egy helyben, meg váltogatja a fegyókat, medic-el M249-el beletoltam 128 golyót, nem halt meg, erre fogja a kis 1911-est, és 1 golyóval megöl. :((( :((( :(((

Én nem szoktam azért ingyenfrag lenni, mostanában elég sokat vagyok első 3 vagy rosszabb esetben első 5 helyen. :)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5243) Źşë' válasza _Voyage_ (#5242) üzenetére


Źşë'
addikt

az ingyenfraget arra értettem h esélyed sincs a lag miatt arra h te is "bizonyíts" mert előbb halsz meg mint ahogy a gyerek fegyvere elsül

am ma egy srác beírta h máris sok a csiter, hát nemtom lehet h kijött vmi hax, mert azon a szerón én is úgy haltam mint ha nem lenne más választásom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5244) Siiiiix


Siiiiix
tag

Na töltöm a Bc2-őt, hál siten EA download manager most fullal szed

(#5245) BandiHUN válasza Źşë' (#5241) üzenetére


BandiHUN
veterán

a szerverkeresőben lehet ping-re is rendeztetni a szerókat ám... :U egyébként lehet,hogy pont a ping miatt nem látsz külömbséget a fegyverek között.mondjuk egyébként olyat jó pingen is tapasztaltam,hogy néha eltelik akár 2-3 mp is,mire az ember áldozata összeesik,pl.gl-nél is,és ez szül fura helyzeteket...meglátok valakit,rádobok egy gl-t,de a robbanás UTÁN még megereszt egy sorozatot...és jön a felirat,hogy én kinyirtam őt,utána ő engem :Y :Y megoldás lehet egyébként,hogy oldalra mozgó,átfutó emberkére ne pazarolj golyót,menj közelebb,ha lehet menj utána és lődd hátba/mivel sok a birka,akár késsel is nekieshetsz,sokan nem néznek körbe,csak mennek....
a lentebbire:ez az ugrálós dolog lehet,hogy nem hack,hanem bug...ennél rosszabb arányban csak a mozgó ember késelése megy:D egyszerűen lehet a késések miatt,mégha a ping jó is,lehet egyfajta "védettséget" ad a gyors mozgás,nehezen kezd a szerver a dologgal valamit.
egyébként nekem jó pont a Logitech G15 billentyűzet,mert nativan kezeli az lcd-jét,és lám,mint fontos adat,a ping is folyamatosan látszik :C nagy jópont a fejlesztőknek!

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5246) Def26 válasza r-chee (#5220) üzenetére


Def26
félisten

Nekem most meg olyan volt, hogy befagyott körülöttem minden. Én tudtam mászkálni egy darabig a pályán de a többiek csak egy helyben futottak/guggoltak ki mit csinált éppen abban a pillanatban. Lelőni nem tudtam őket. Persze itt is ugrott minden megszerzett pontom. :(
Vannak szerverek ahol csak egy emberke van, itt szokták próbálgatni a helikoptereket. Egy ilyen szerverre beléptem, és leszedegettem a helikoptert. Csak ketten voltunk bent. Szegény srácot nem hagytam békén. Írt hogy húzzak már ki a szerverről én meg írtam neki, hogy keressen meg. :DDD Jól el voltunk. Ment a bújócska.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5247) Def26 válasza Siiiiix (#5244) üzenetére


Def26
félisten

Mennyibe került így a játék? Hol/hogy vetted?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5248) Źşë' válasza BandiHUN (#5245) üzenetére


Źşë'
addikt

már írtam korábban h nem látok pingeket mivel nálam csak 999 ill. - jelű pingek vannak, felmegyek egy 999es szerverre és játszható! akk most mivan? :s :U
a gl-t annyira utálom h az nem igaz, legalább akk csak 1 granyó lenne a tárban de nem :/
van olyan vérpistike aki csak azzal megy, engemet ez cod4 nél is irritált, ill. nem csak engemet, nem hiába vették ki legtöbb szerverkonfigból

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5249) Blaise válasza Siiiiix (#5244) üzenetére


Blaise
veterán

g2play-nél vetted?

(#5250) Siiiiix válasza Def26 (#5247) üzenetére


Siiiiix
tag

6250Ft Mp cheat cd store-jából, de már 7,990Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.