Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) DieHard válasza Źşë' (#5248) üzenetére


DieHard
senior tag

adminisztrátorként inditod? mert akkor jók a ping számok, igaz én ha nem ugy inditom akkor nem is látszik a ping.

(#5252) BalaNce87 válasza Siiiiix (#5244) üzenetére


BalaNce87
addikt

Honnan vetted hogy ea-ről töltöd, csak kulcsot vettél?
Jah látom, de gondolom ez csak kulcs. Amúgy ebayen 5000-ért árulnak kulcsot, és állítólag steamen is belehet aktiválni, bár ezt nem tuti.

[ Szerkesztve ]

(#5253) BandiHUN válasza Źşë' (#5248) üzenetére


BandiHUN
veterán

a gl-nél azért 2 dolog még probléma...ha nem lenne ennyire véna a sima fegyverek sebzése,akkor nem lenne ekkora külömbség,mint ahogy hc cod szerveren 5-6 embert is megölhetsz egy tár golyóval,no ott a "noob"-ok cumiznak sokszorm,mert lehet valakit megöl gl-lel,de le is szedik rögtön,általában aki gl-ezik csak,az egyébként is béna.itt se lenne gond,ha lenne némi balansz a fegyóknál.a másik az,hogy egyesek még mindig a régi coc-cod2 bűvöletében élnek,és NEM IS AKARNAK a modernebb fegyverekre,egyéb tárgyakra,mint a c4 és a claymore a cod-ban,áttérni...nincs mit tenni,gyepesség,ha nem akarja,nem használja.a másik viszont az,hogy azért igenis hasznos utolsó menedék is lehet pl.a gl,ha utolsó pillanatokban ereszted meg jó helyre...avagy kihúzhat a sz...ból,ha egyedül vagy több ellen,nyilt harcban esélytelen lennél,és igy ad lélegzetvételnyi időt,ha pl.leszeded az élesitőt,és kijöhetsz pluszosan is a helyzetből...
éegyébként van a gl körül pár furcsaság...mert pl.a modern warfare-ben valahogy senki nem tiltakozott sem a tripla gránát,sem pl.a c4 ellen,ami szintén ennyi erővel égbekiáltó unfair dolog,senki nem szedte a légicsapást,stb,hadd taroljon,akinek már úgyis jól megy...szóval kétélű penge ez,a "prók" igy akarják korlátozni,hogy a "noob"-oknak is legyen egyegy jó köre,avagy a pálya másik végén kempbajnok,objektivát le se sz...ó emberke nehogy már véletlenül kifüstölhető legyen,és pl.a cod-ban jöjjön a k...a any... elqrtad az ac130-amat,stb megmozdulás.jó szerveren nem kell gl.ha kemper majmok vannak,én is előveszem...ennyi.a bc2-ben meg szerintem amúgyis kevésbé fontos a kill,ha jól tervezik az emberek az akciót,még kevés öléssel is gyorsan lehet haladni előre.a birkákon meg a gl sem segit.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5254) BandiHUN válasza Siiiiix (#5250) üzenetére


BandiHUN
veterán

szép oldal...szerencsére nincs bc2 csalás... :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5255) Siiiiix válasza BandiHUN (#5254) üzenetére


Siiiiix
tag

csakiscod :D

(#5256) Źşë' válasza DieHard (#5251) üzenetére


Źşë'
addikt

32bit xp sp3 am van, eleve adminként jelentkezek be, uh nem értem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5257) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nah már csak a sniper maradt hátra a többi klassz kivan végezve, de a snipert nagyon utálom. :O

(#5258) Blaise válasza Siiiiix (#5250) üzenetére


Blaise
veterán

g2play-nél a sima változat ~6100 Ft (limited ~7250 Ft), de nem nagyon bízok bennük :U

(#5259) aram01 válasza SzlobiG (#5257) üzenetére


aram01
nagyúr

megcsináljam helyetted? ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5260) Siiiiix válasza Blaise (#5258) üzenetére


Siiiiix
tag

Lehet bízni bennük, csak ha valami gondod van akkor van gáz ha nem tudod megfogalmazni angolul.

(#5261) HS 2142 válasza SzlobiG (#5257) üzenetére


HS 2142
őstag

Hasonló helyzetben vagyok én is : D

Amúgy nincs olyan lehetőség, hogy az e gomb ne legyen a kaszt váltáshoz, meg az M-COM élesítéshez kötve? Nincs annál idegesítőbb befutok M-Comhoz gyorsan nyomon az e billentyűt erre már volt ott egy cucc és felveszi a szinte üres sniper fegyót a teli tárazott m60as helyett és emiatt ölnek le :(((
Meg hogy az Röpölő is úgyanúgy müködjön mint az Uav?

Lorenzo: ki ikonokkal jelzi, milyen cumó van éppen a földön (medicnél kereszt, assaultnál villám, enginél csavarkulacs, reconnál célkereszt), ha jól értettem a kérdésed.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5262) BalaNce87 válasza Blaise (#5258) üzenetére


BalaNce87
addikt

Itt kulcsot kapsz vagy tárolódik egy accounton mint steamnél?
Jah már látom, lényegében kulcsot kapsz ezért a pénzért és így letöltheted ea szerveréről.

[ Szerkesztve ]

(#5263) Blaise válasza Siiiiix (#5260) üzenetére


Blaise
veterán

Angollal nincs gond, de néhány külföldi fórum thread elbizonytalanít [link]

szerk: gmail-es support cím azért elgondolkodtató :)

[ Szerkesztve ]

(#5264) BandiHUN válasza HS 2142 (#5261) üzenetére


BandiHUN
veterán

a kérdés nem ez volt,vagyis nem igazán kérdés...csak simán megfogalmaztam,hogy az ikon nem jelzi,hogy az adott felszerelés hanyas szintű...ergó pl.medic cuccnál ha kezdő az illető,lehet,hogy se elsősegély láda,se defibrillátor nincs benne,stb :DDD

egyébként érdekes dolog,de pl.én még nem jöttem rá,hogy a kicsi helivel hogy a fenébe lehet felszálnni...normál helivel viszont jól elvagyok.miért nem lehet egyforma irányitást nekik???

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5265) drachos válasza HS 2142 (#5261) üzenetére


drachos
tag

Engem is pont ez a két dolog idegesít:( Élesíteném/hatástalanítanám M-COM-ot, erre felveszi Józsi gatyáját... meg a helinél mindig rossz fele rángatom az egeret, UAV-nál jó, de ha meg megcserélem, az UAV xar, de sokkal többet megyek UAV-al, úgyhogy marad így egyenlőre...

(#5266) aram01 válasza HS 2142 (#5261) üzenetére


aram01
nagyúr

ezt benyaltam ma én is nyomnám a gombot hogy mienk legyen az m-com,erre felültem egy quadra :D egyből kinyírtak

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5267) HS 2142 válasza BandiHUN (#5264) üzenetére


HS 2142
őstag

F és R betűvel lehet fel és leszállni, de optionsba változtatható.
A különbség, ha előretolom az egeret akkor felfelé néz, ha le akkor pedig le. Ez nem így van a normál helinél.

XD m-comnál volt egy quad? XD (általában házakban van <kiv port valdez>, bár azokat is le lehet bonatni)

Erről jut eszembe multkor valahogy defibrilátorral bontottam le a házat XXD, kaptam is érte a team kill pontokat rendesen, pedig konkrétan az volt befutok a házba éleszteni valakit, sikerült, kifutok, erre nézem összedőlt, és nyakamba varrta az egészet XD

Meg ma pufajkást lelőtték a quadról és a hulláját meg elnyelte a föld : D láttam a villám jelet, de a hulla sehol

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5268) aram01 válasza HS 2142 (#5267) üzenetére


aram01
nagyúr

le volt bontva a faház :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5269) BalaNce87 válasza Blaise (#5263) üzenetére


BalaNce87
addikt

Erről volt hír hogy mw2 kulcsokat letiltottak mert állítólagosan a g2play se hivatalosan szerezte be őket, de asszem volt róla hír is itt gamepodon, azt nemtudom más játéknál ez hogy van, voltak e ott is problémák. Viszont itt semmi köze a steamhez a játéknak, így nem is lehet vele nagy probléma, azaz nem szólhat bele a steam.

[ Szerkesztve ]

(#5270) HS 2142 válasza BalaNce87 (#5269) üzenetére


HS 2142
őstag

Ilysemi nekem is rémlik, de én havertól hallotam.
Mondja milyen jó, itt olcsóbbak a kulcsok, erre kétnap múlva: hű még jó hogy itt nemvettem

Találtam egy tök értelmes oldalt: [link]
ha nem akarod mindig beírni, hogy ott a goggle és ne fárasszon a kérdéseivel, akkor it tudsz adni neki linket : D

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5271) BandiHUN válasza HS 2142 (#5267) üzenetére


BandiHUN
veterán

:DDD köszi!egyébként nekem nemigen gond,ha a kis heli forditott,én ugyanis inverz nagy helit használok...vagyis akkor elvileg pont jó.csak ugye ott a w-s a fel-le...pedig nyomogattam mindent.majd megnézem egyébként,mert lehet a gond az is,hogy más játékok alapján nekem úgy van a kiosztás áttéve,hogy az f az akciógomb,és az e-re teszem a gránátot...lehet emiatt van kavarodás.
mondjuk oltári baromságnak tartom,hogy már használt gombot nem lehet más módban áthelyezni...de hát gyárilag is vannak gombok,amik mást csinálnak járműben,mást gyalog... :C az lenne a normális,ha minden módban megadhatna bármilyen gombkiosztást az ember.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5272) Siiiiix válasza BalaNce87 (#5269) üzenetére


Siiiiix
tag

igen elkezdték letiltani az accountokat, de le is álltak vele. Mert ugye g2play esek felvásárolták azoktól a kulcsokat akik nem tudták beregisztrálni a törvények miatt. De ez minket nem is igazán érintett mert itt csak eu reges kulcsokat lehet regelni

(#5273) aram01 válasza Siiiiix (#5272) üzenetére


aram01
nagyúr

én nagyobb híve vagyok a dobozos cuccoknak megéri azt az 1-2k pluszt :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5274) _Voyage_ válasza aram01 (#5273) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:K

Én online nem is vennék semmit, semmi pénzért, akkor már inkább warez, mint steam meg ilyeneken vásárolni, ugyanannyi, mint boltban a dobozos, és semmit nem kapsz hozzá... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5275) Blaise válasza _Voyage_ (#5274) üzenetére


Blaise
veterán

Steam-en azért karácsonykor elég szép akciókat lehetett kifogni, igaz általában én is csak a nagy leárazásokkor szoktam ott vásárolni :K

(#5276) aram01 válasza _Voyage_ (#5274) üzenetére


aram01
nagyúr

Eddig az összes gémem dobozos volt,jobb a békesség ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5277) BalaNce87 válasza Siiiiix (#5272) üzenetére


BalaNce87
addikt

Tehát ez a dolog csak US-be volt?
Végülis én is gondolkozok ezen a dolgon, csak hát azért egy kulcsért elkérni majdnem annyit mint a játékért, tény hogy ugyanott vagyok csak nincs dobozom, ha mondjuk 5000 lenne akkor már jobban megérné, legalábbis nekem.

(#5278) L4D1K


L4D1K
őstag

Uh nem tudom mi van most, de annyira lagolok, hogy 2-3 szor is el kell lőnöm az rpg-t mire az ténylegesen útjára indul...eddig 4/4 szerveren csinálja :O

# ANTAL Tuning #

(#5279) HS 2142 válasza BalaNce87 (#5277) üzenetére


HS 2142
őstag

Páran már írták, hogy nem jön be hogy itt szopnak az EAs szerver miatt inkább eladják, ha velük letudod alkudni akkor alkalmi vétel : D

Steamen én is csak a GTA IV-et vettem karácsonykor.

Valaki meg tud erősíteni a következő felvetésemben?
Engivel indultam, felvettem másik kaszt fegyverét és továbbra is az enginél kaptam a pontot. Én néztem el vagy ez tényleg így van? (ha igen akkor Lmg-s recon leszek :DD )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5280) _Voyage_ válasza HS 2142 (#5279) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Lehet, hogy így van, én nem sűrűn szoktam felvenni másik kaszt fegyverét... :B

De ezesetben medic cuccal nyomuló recon+assault leszek... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5282) HS 2142 válasza _Voyage_ (#5280) üzenetére


HS 2142
őstag

Én se, írtam előbb legtöbbször véletlen folytán válok meg szeretett cuccamitól :DDD .

Már linkeltem előbb egy videót, de az 1perc 2. másodpercnél lévő részt sshentesnek szeretném ajánlani :))

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5283) BandiHUN válasza Blaise (#5275) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,lehet kifogni jó dolgokat...de nekem a BC2 is onnan van,meg még egy csomó játék...jelenleg 66 játék van a profilomon,és nagy része azért nem 5 eurós ócskaság.teljesen jó dolognak tartom...pl.a borderlands-ot is akkor vettem meg 27.99-ért,ami Magyarországon nem is kapható már régen,forgalmazók hiányában,és azóta is,ott is 50 euróba fájna...de itt vettem pl.a Bioshock-ot is 800-ért,a Dead Space-t 1400 körül,Half Life-ok bagóért(ami igyis-úgyis...),Left 4 dead-ok,vagy akár az orange box,ami szintén nem volt 2 ezer...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5284) Siiiiix


Siiiiix
tag

na megyek is most jött le a gém :D

(#5285) L4D1K válasza L4D1K (#5278) üzenetére


L4D1K
őstag

Jó közben rájöttem, cmd ből pingelve a prohardvert átlag 96ms ír ki elérésre :W
Mivel a UPC fiber netje és a UPC digi/hd boxja is egy kábelen fut a lépcsőházban(ha jól tudom), gondolom épp szénné van terhelve mer kezdődnek a sorozatok :(((

# ANTAL Tuning #

(#5286) BandiHUN válasza Siiiiix (#5284) üzenetére


BandiHUN
veterán

punkbustert frissitsd... :U és segithet némi portnyitás is,ha routeres vagy...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5287) HS 2142 válasza BandiHUN (#5286) üzenetére


HS 2142
őstag

Nemtudom ez a ruteres állítgatás inkább placebonak vagy kókuszpókusznak tűnik, nekem is ruterem van, nem állítottam semmit, de nagyjából problémamentes vagyok (a nagyjából pedig a többiekhez képest egy elég pozitív jelző, mert rengetegen panaszkodnak a játékra, rengeteg okból kifolyólag.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5288) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Vajon kapok valami zsetont a 100. dögcédulára? ;]

(#5289) SzlobiG válasza HS 2142 (#5261) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam ugyanez mentem volna élesíteni a bombát sikerült is volna erre felvette a másik kaszt fegyóját és megöltek.:D Átlehet állítani optionsba amúgy.

Aram: Kössz, de elkinlódok vele így hogy van már Mortar nem is olyan rossz.:D

(#5290) aram01 válasza HS 2142 (#5282) üzenetére


aram01
nagyúr

zsír kis vidi :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5291) HS 2142 válasza F_Zolee (#5288) üzenetére


HS 2142
őstag

A 200.nál kapsz : P

Szlobi: Én nem találtam olyat sehol, hogy az M-com felrobbantása meg a ksztcserét külön gombra rakjam, leírnád, hogy kell?

Ma is Port valdezen squadunkal felzúgtunk a hegyre (ciry hátul snipeolt) erre fullig volt sniperrel akit 2 medic healelt. Párszor elkellett játszani míg pozítvba ment át a k/d, de legalább közelről nem olyan idegesítők a reconok amikor kapják be az ólmot :DDD

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5292) F_Zolee válasza HS 2142 (#5291) üzenetére


F_Zolee
veterán

A picsába. Akkor kergethetek még pár embert. :DDD

(#5293) BandiHUN válasza HS 2142 (#5287) üzenetére


BandiHUN
veterán

fura...a béta kapcsán elért minden,ami lehetett...kilépett,sz...ul ment,nem csatlakozott,laggolt...én tegnap játszottam először a véglegessel,de egyenlőre SEMMI gond nem volt,igaz a routerbe azért beirtam a portokat...biztos ami biztos.:DDD egyébként pl.a nem UPNP-s routerek,régebbi modellek gazdái lehetnek gondban,pl.a Borderlands miatt le kellett cserélnem(!) a 4 éves,egyébként jól működő smc routeremet,hogy hostolni tudjak...de egyébként is megérte az n-es wlan és a harmadannyi fogyasztás miatt is,stb.az UPNP-s router egyébként annyiból jó,hogy a játék által használt portokat a pc ezen keresztül a játék idejére ki tudja nyitni.de lehet gond az is,ha valaki tűzfalat használ,és nem engedélyezi a játékot,avagy a virusirtó,stb kavar be.
én eddig amit fel tudok hozni,az a késleltetett halál egyedül...hogy nem hal rögtön,akit lelő az ember néha.és nem ping,mert lelőni le lehet elé célzás,stb nélkül is,csak simán még sétál picit/akár még le is lő.és mivel a kiirás szerint a halála után lő le engem,eleve szerverhiba-gyanús,sok játékkal játszok neten,de ilyen nem volt sehol még.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5294) HS 2142 válasza BandiHUN (#5293) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem csak olyan volt hogy egyik percről a másikra 5ödére,7edére csökkent az fpsm (kb úgyképzeld el mentem a quaddal és a kerítés 10 másodperccel hamarabb kidőlt mielőtt átmentem volna rajta :) meg hasonló nyalánkságok- magyarul játszhatatlan lett, aztán meg magától megjavult, istentudja mitől)
Meg néha indokolatlanul ledob, de bejön a játék úgyhogy elnézem neki.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5295) G4NXST4 válasza HS 2142 (#5294) üzenetére


G4NXST4
tag

mekkora bug vazze
Ha az ablakon bedobod a granátot először beesik a házba, aztán betörik az ablak. És mindez 5970-en.
Meg még egy buzi EA megoldást találtam, ha ház mellet vagy és belül van egy állványos stuki, akkor megnyomod az E betűt és már bent is vagy a házban :(
Megcsinálják, hogy minden össze lehessen zúzni, dönteni, de ilyenek már nem fértek bele, ilyen apróságok :(

nagyonromlik

(#5296) F_Zolee válasza G4NXST4 (#5295) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mert az autóba látsz valakit beszállni? Csak egyből bent teremnek. :) Hasonló jelenség csak ott a géppityu van.

(#5297) Mrdevil válasza BandiHUN (#5293) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem semmi mennyiségűeket tudsz írni,nem győzlek olvasni. :D
Nekem SMC routerem van (SMCWBR14-G2)viszont tudja az UPNP-t,de nem kapcsoltam be rajta.A portokat viszont kinyitottam biztos ami biztos alapon,azóta egyenlőre nem dobott ki asztalra (kopp,kopp).

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5298) gabipaci


gabipaci
addikt

Hali!
Kérdezték páran, hogy mi van az új szerverrel.
Semmi hírem nincs még, pedig folyamatosan a fórumjukat lesem.
A mai napban bíztam, de sajna nem jött be.
Remélem azért a napokban megoldódik, mert kezd kínos lenni.

Logitech hardware tester

(#5299) Źşë' válasza F_Zolee (#5288) üzenetére


Źşë'
addikt

én már kaptam xD van olyan gyerek akit 5x késeltem le

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5300) HS 2142 válasza G4NXST4 (#5295) üzenetére


HS 2142
őstag

Ja énisészrevettem, de csak singliben használtam.

Gabipaci: Pedig náluk nincs is nemzeti ünnep vagy tévedek : D

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.