Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) lala42 válasza PaJa1 (#5047) üzenetére


lala42
őstag

Azt a procit told már fel egy kicsit. ;] Mondjuk 3,4-re. ( minimum. :K ) Egy 25%-os túlhajtás már 3500-at eredményez, és ezeknél a prociknál ez nem is jelentős. nálam 30 %-os tulhajtás van 24/7-ben Ezekben a prockókban jóval több van, mint amit elképzel az ember, valamint a gyár megad. A videokarid, meg bőven elég ehhez a játékhoz. :K

F_Zolee
Lassu vagy ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5052) F_Zolee válasza Madn!ght (#5038) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én assaultal tolom legtöbbet. Néha előkapom a mediket meg a csipát ha a helyzet úgy hozza. :) Sajnos alig jutok járművek közelébe úgy hogy vezetni is tudjam...mindig elviszik előlem.

lala42: :P :)

[ Szerkesztve ]

(#5053) PaJa1 válasza lala42 (#5051) üzenetére


PaJa1
őstag

3,6on jár már az új táppal, ha jól emlékszem akkor teljes terhelés mellett sem ment 50 fok fölé. A régi noname táp nem bírta a hajtást. Még nem frissítettem a cuccot az adatlapon :U
De multiban van olyan, hogy 25 köré esik vissza az FPS nagy füstnél, vagy nagy terep megjelenítésekor. Most ha minden igaz akkor jó áron jutok egy gigás 70ehez. Bár lehet, hogy drivert kellene frissítenem, de kétlem, hogy az új 5ezres szériához fejlesztett új driver dobna a 4k-sok teljesítményén

Keldor,
valószínűleg azért kaptál annyit mert kigyűlt egy felvarrós, ami 5000 pontot ér.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5054) L4D1K


L4D1K
őstag

Nah alakul ez szépen lassan :))

# ANTAL Tuning #

(#5055) lala42 válasza PaJa1 (#5053) üzenetére


lala42
őstag

Akkor csak a videokari lesz a ludas. :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5056) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

A veteran os fegyót mikor lehet használni? Beregeltem, fel is lett oldva, de játék közben nem tudom kiválasztani nincs a listán...

(#5057) aram01 válasza keIdor (#5049) üzenetére


aram01
nagyúr

sshentes a dzsungelesre gondoltam :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5058) keIdor válasza aram01 (#5057) üzenetére


keIdor
titán

Emlékszem, rám is köszöntél.:) Akkor kerestem vagy 5 percig, hogy mivel tudok írni, aztán meglett: J.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5059) Def26


Def26
félisten

Komolyan mondom felidegesít. Csinálok egy qrva jó hentelést erre lefagy ez a szar. :(((

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5060) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Most egy buta kérdés :)) végülis mi a több + FPS a VGA vgy a proci? Lehet kéne kicsit tuningolnom :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5061) MS74hu válasza Źşë' (#5035) üzenetére


MS74hu
tag

Igen csak a kezdésnél az account létrehozásnál véletlenül rányomtam a hu-ra mert még filoztam hogy legyen hu vagy ne legyen hu.Végül nem lett.Szoval,csak a MS74-et jelöld. danke :R

Lenovo Y700

(#5062) rankesz válasza mobal (#5060) üzenetére


rankesz
veterán

Ez engem is érdekelne, most akarom lecserélni a notit, és jó lenne néha azon is tolni.

(#5063) ciry válasza mobal (#5060) üzenetére


ciry
őstag

Egy E2140-essel ugyanezzel a karival játszhatatlan volt minimumon a game, most Hbq izé nékül fullon megy.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5064) RI/OS válasza mobal (#5060) üzenetére


RI/OS
őstag

A VGA elsődlegesen.

De ez olyan is-is. De inkább a VGa

(#5065) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Üdv.

Olyan problémám van a játékkal, hogy nem tudom irányítani. Tehát az egér bármely mozdulatára balra/fel forog, és balra se tudok oldalazni:S Azt hittem a Logitech Rumblepaddal akad össze, de kihúzva is ugyanez.
Az egér egy Logi MX518

(Amúgy, hogy fut ati 4870-en? Mert eléggé elszomrítóan 20-30 fps az intró fullon:-/)

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#5066) keIdor


keIdor
titán

Na ez is egy jó menet volt, Port Valdez-en 3 PH!-st csúnyán leszedtem sniperrel miközben futott.:D
Az utána lévő "őszi" map is jó volt! :R

SzlobiG: Te vezetted a helit egyszer ki a mapról?:D Utána meg úsztunk vissza 4-5-en.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5067) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

van köztetek olyan ember aki az aláírásomban lévő hasonló konfival játszik, akkor pls mondja meg milyen grafikai beállításokkal, felbontásban és mennyi fpsel játszik multiban
köszi!!!
megakarom venni, de így nem merem

[ Szerkesztve ]

(#5068) L4D1K


L4D1K
őstag

Áh egyre jobban tetszik az engineer, főleg most hogy van végre magnum golyó :DDD .

Magyar conquest szerveren viszont amilyen szint most van az :((( . Tisztelet a kivételnek persze. A rush on meg nincs hely, gondolom az is tele van turistákkal mint a másik :(

# ANTAL Tuning #

(#5069) SzlobiG válasza keIdor (#5066) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah ott kiestünk a mapról mer eltalált egy rakéta az meg ellöki a helit azt pont a szélén voltunk.:D Amúgy meg direkt lassan irányítottam hogy el is találjatok valamit a forgótárasokkal, de egy pillanatalatt leszedtek, ha gyorsan megyek vele akkor meg kb semmit nem lehet vele eltalálni. Nemtudom miért nem apacheokat raktak arra a mapra azok még érnének is vmit.

L4dik: Voltam ma én is a másik magyar szerveren és sajna elő is jött a magyar kultúra pár tagnál.:(

[ Szerkesztve ]

(#5070) keIdor válasza L4D1K (#5068) üzenetére


keIdor
titán

Nah akkor már azt is tudom, hogy Te vagy Roden.:)

Lehet le kéne kódolni és csak a PH-sok tudják vagy nem tudom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5071) L4D1K válasza ProEvoFan (#5067) üzenetére


L4D1K
őstag

Majdnem pont olyan géped van mint nekem, még a ház is ugyanaz :DD . Btw 1080p ben meg kell lennie a 30-40fps nek medium beállításokkal. Low ra állítva persze megvan a 80-100is. E8200 neked alapon fut vagy húztad? Sokat számított nekem hogy 3,2GHz en jár 2,66 helyett.

# ANTAL Tuning #

(#5072) F_Zolee válasza ProEvoFan (#5067) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az csak attól függ milyen felbontásban akarsz játszani. Nekem 1280 a max és így elfut gond nélkül olyan átlag 40fps-el. Persze az árnyékot leszámítva minden magas részletességre van állítva.

Közben ma is sikerült kicsit javítani. Voltak jó körök amikor első voltam a PH szerveren. :)

[ Szerkesztve ]

(#5073) L4D1K válasza keIdor (#5070) üzenetére


L4D1K
őstag

Üdv ;) . Jaja le kéne jelszavazni, így tényleg csak a mi "kis" közösségünk játszhatna. Azért nem volt annyira vészes, csak elég gáz végignézni hogy az ember akire rá spawnolsz, nem más mint egy free frag gyár a mögötte guggoló recon nek(kill cam alatt 4 srácot késelt le, míg a "csapattárs" recon vígan lődözött a távolba...az más kérdés hogy a motion sensor -ról sztem azt se tudják hogy eszik e vagy isszák.. :O )

# ANTAL Tuning #

(#5074) L4D1K válasza keIdor (#5070) üzenetére


L4D1K
őstag

Na visszamentem, hátha javul vmi a helyzet, majd kereslek ;]

# ANTAL Tuning #

(#5075) Cangooroo


Cangooroo
csendes tag

Szevasztok!

Most vettem meg a saját BC2-met, és lenne pár kérdésem:

1.Mi a szeró ip címe, ahol játszotok
2.Engem is írjatok fel arra a bizonyos listára =D(még nincs felrakva a game)
3.TS-ből melyiket töltsem le?(64bit win7, ha 64bites verzió kell)
4.xfire-t töltsem le? kinek van?
5.Ha van még valami amit kifelejtettem akk szóljatok :)

plusz egy: sajnálattal hallom, hogy nincs support kaszt, mint BF2-ben, pedig azt nagyon
szerettem :))

előre is köszi a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#5076) Motaba78 válasza lala42 (#5037) üzenetére


Motaba78
őstag

oksa holnap megnézem, minden alapon van ahogy a gyárból kijött :D

(#5077) keIdor


keIdor
titán

Szépen használja a CrossFire-t a játék.
De érdekes ez a monitorozás, mert durván felezi az FPS-em, nem érdemes használni...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5078) BalaNce87 válasza L4D1K (#5071) üzenetére


BalaNce87
addikt

Sry hogy beleszólok de az utánad lévő hsz meg a tied pont kiütik egymást, most akkor hogy is megy a játék? nekem 1280 lenne a max felbontás, de 40 fps az meg elég gyenge, legalább kéne 60-70 a teljes folyamatossághoz, hogy ne legyen héba hóba akadás, mert ugye ha 40 a max akkor az csak kisebb lehet és 40 alatt elég rossz játszani. Csak te azt írod med-en 1920-ba 30-40 fps, ő meg azt írja 1280-ba highon 40 fps és ugye med és high között mondhatni semmi különbség nincs, mulitba meg az AA-t se szokták betenni, csak húzza az fps-t, bár DX9-be csak 1x-es lehet...

(#5079) DieHard válasza Cangooroo (#5075) üzenetére


DieHard
senior tag

1. 85.236.102.2:19667
2. majd akkor irunk ha sikerült az online reged.
3. igen
4. ahogy érzed, sokan használják
5. majd ha nem indul a játék szólj

(#5080) aram01


aram01
nagyúr

na sikerült a többi kaszttal is egy kicsit előrébb araszolnom,igaz nagy veszteségek árán
ma megkaptam az "egy napos" jelvényt valaki kapott már olyat?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5081) gabipaci válasza DieHard (#5079) üzenetére


gabipaci
addikt

Ip-t hova írja?

Logitech hardware tester

(#5082) metaldog válasza KVamikaze (#4976) üzenetére


metaldog
aktív tag

Hali igazad van a hátoldalán van, de viszont telepítéskor tőlem nem kért semmilyen kódot csak a multiplayer-be való belépéskor kért csak rosszat adtam meg és igen én a gyűjtőit vettem meg.

(#5083) F_Zolee válasza aram01 (#5080) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már rég. :)

(#5084) HS 2142 válasza aram01 (#5080) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is pont ma kaptam meg, igazából csak 24 óra tiszta játékidő kell hozzá, van 72 órás is.
TSből pedig a 3-asat használjátok, mert mással nem lehet felmenni a TS szerverre.

http://logout.hu/bejegyzes/r-chee/battlefield_bad_company_2_ph_gamerek_adatlapja/hsz_1-200.html

Itt a közösségi lista, ha oda kommenteltek r-chee kollega nagyobb valószínűséggel fel tud rá rakni, nemhsizem, hogy kommentenként átnyálazza-e a fórumot újabb nevekért.

Amúgy sniperből kitaníthatnátok rossz volt nézni, ahogy elfeküdtem két fejlővés között egy mortar miatt.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5085) L4D1K válasza gabipaci (#5081) üzenetére


L4D1K
őstag

Szia, ma estére próbaképp meglehetne oldani a szerver jelszavas levédését? :B

# ANTAL Tuning #

(#5086) L4D1K válasza BalaNce87 (#5078) üzenetére


L4D1K
őstag

Semmi gond, jogos. Csinálok egy Fraps es benchmark ot, mondjuk 3 pálya 2 oldal, vagyis 6 mérés. Pályánként átlagolok majd. Tudtommal 60 fps felett van teljes folyamatosság, 30-40 az a lélektani alsó határ(amin én játszom). Ahogy én észrevettem a játék folyamatossága 99%ban a szerver lagolásán múlik. 60-70 fps hez sztem 4870 kell 1920*1080 medium, ill 4890 a high hoz. Ha minden jól megy jöv héten végre 5850 re fejlesztek(bár így is erősen gondolkodom h megéri e ennyire túlárazva), remélem ott már nem az lesz a gondom hogy mennyi fps em van, hanem hogy mennyi kill em :DDD

Nah, kezdem a méréseket, kb 1-2 óra. Beállításokat majd írom.

# ANTAL Tuning #

(#5087) gabipaci válasza L4D1K (#5085) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem látom értelmét, fent vagyok TS-en, szólsz hogy kell hely, és már csinálok is.
Mostantól gépközelben vagyok késő estig.
Tegnap is beengedtem aki kérte, most sincs, másképp.
De most pl Ciry is fentvan, meg van még pár adminjoggal megáldott ember.
Semmi szükség a jelszóra.

Csak a második szerver megérkezne már...
Az conquestben kéne nyomni, vagy rush HC-ben?

Urak, köszönöm a délutáni játékot, BC2-ben még nem éreztem magam ilyen jól azelőtt :R
Bő egy óra múlva leszek.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#5088) r-chee válasza HS 2142 (#5084) üzenetére


r-chee
őstag

Vissza szokom olvasni :) . Persze 5-6 napot már nem nyálaznék végig hosszabb kihagyás után. Logout blogban is lehet hozzászólni a listához, ott nem kell oldalakat visszanézni.

Basszus, ma igen gyengén nyomom. Vagy a mezőny erős.
Van, akibe nem elég két tár sem, de ő egy rövid sorozattal elintéz, vagy már oda sem ér az első golyó, már meghalok.

gabipaci: Második legyen conquest. Mostaniban sem ártana egy kis változatosság, kéne egy kis conquest rajta.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5089) Źşë'


Źşë'
addikt

az borít ki néha mikor egy 100 as tár felét bele lövöm a gyerekbe és semmi, meg olyan is volt h odamentem közvetlen elé és gyakorlatilag 3-4 golyótól meghaltam XD szutyok lagok képesek érdekes dolgokra :/

most meg megint pb kickelt 2 szerverről is :S mi a f*szom van itt már?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5090) DieHard


DieHard
senior tag

dejóóó megy a statoldal

gabipaci: azt nem tudom :) de ő kérdezte, fog még jönni tuti ha nem tud valamit.

[ Szerkesztve ]

(#5091) r-chee válasza Źşë' (#5089) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem meg háromszor is kifagyott ma a game. Beállt a kép és szevasz.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5092) ciry válasza r-chee (#5088) üzenetére


ciry
őstag

Nekem meg a kill assistokkal tele a padlás :W
Csináltam most is egy 13/35-ös k/d-t, úgy hogy akik lelőttek, azoknak nagy része meg kellett volna, hogy haljon :(((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5093) sutyi^ válasza r-chee (#5091) üzenetére


sutyi^
senior tag

Valami szerver oldali dolog lehet. Utóbbi két órában kb. 7 CTD-m volt.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#5094) SzlobiG válasza keIdor (#5077) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én mondtam hogy használja. :K

Vsync még szar?:D

(#5095) DieHard válasza gabipaci (#5087) üzenetére


DieHard
senior tag

egyértelmü conquest :R

(#5096) ciry válasza DieHard (#5095) üzenetére


ciry
őstag

Csatlakozom.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5097) gabipaci válasza ciry (#5096) üzenetére


gabipaci
addikt

Én is, akkor eddig 3 szavazat a conquest-re.
Szerk:
Mackósajt, tgulyas és r-chee véleménye a főmérvadó, mivel ők bérlik DieHard-al, Ribivel és velem a szervert.
De szerintem mindenképp a zászlós lenne az ésszerű döntés.
Egyébként minden adminnak mindkét szerverre adminjoga lesz.
Szerk2: Mackó már meg is van.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#5098) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Megyek picit szerverre játszani, meg TS-re is, ha valaki keresne... :)

Hiányom van, dél óta nem toltam, aztán már hiányzik... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5099) mackosajt válasza gabipaci (#5097) üzenetére


mackosajt
addikt

4

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5100) aram01 válasza DieHard (#5090) üzenetére


aram01
nagyúr

vajon miért nem látom magam ott? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.