Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) gabipaci válasza aram01 (#5100) üzenetére


gabipaci
addikt

mert még sosem kerestél rá ott magadra. Majd próbáld meg egy óra múlva, ott leszel.

Logitech hardware tester

(#5102) mcmike


mcmike
őstag

Hasznos gyűjtőoldal BFBC2 Tactical Filed Manual ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#5103) mackosajt válasza DieHard (#5090) üzenetére


mackosajt
addikt

ez a statoldal egyre ratyibb.

Előbb még 11. volt a sorban a 18 keresésből amit akartam, most már 31. a 31-ből...

a sig-o-matic legalább műkszik, igaz, nem olyan részletes

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5104) DieHard válasza mackosajt (#5103) üzenetére


DieHard
senior tag

én még meg sem találtam magam :D

(#5105) aram01 válasza gabipaci (#5101) üzenetére


aram01
nagyúr

na megpróbáltam még egyszer most már oké :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5106) _Voyage_ válasza gabipaci (#5097) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Szintén +1. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5107) HS 2142 válasza Źşë' (#5089) üzenetére


HS 2142
őstag

Ha a pb kickkel akkor nem te vagy a hibás, hanem a szerver, mert megjelenés körül kiadtak egy updétet és van olyan szerver emi azóta nem frissült (R5-nek vagy magasabbnak szokták a jó szervereket hívni)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5108) feka007


feka007
nagyúr

Előbb toltam egy 30:5-ös statot, mindenkit hátbalőttem-késeltem rushon, tiszta predator feeling volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5109) feka007 válasza keIdor (#5077) üzenetére


feka007
nagyúr

A procit is elég szépen meghajtja, vissza kellett vennem az FSB-ből 2-3 MHz-et, hogy stabil legyen, pedig ezzel használtam 2,5 éve. :D

Bocs a dupláért

[ Szerkesztve ]

(#5110) Madn!ght válasza Źşë' (#5089) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ezt én is megfigyeltem. CoD-ban megszoktam, hogy zoom nélkül is tökéletesen el lehet találni akár géppuskával is ellent. Itt ugyanez elég nehézkes, valószínű a ping miatt. Viszont sokkal eredményesebb a találati arányom, ha nyomom közben az "aim to sight" bindet. Pedig vesszek meg, ha zoom nélkül is nem oda lövök....

Más:
Közben itt többek közt én is felvetettem a sebesség témáját. A tapasztalataitok szerint mennyivel lenne gyorsabb a játék sebessége, ha a procimat kicsit megcibálnám?
(most 9*333, egy 3dmark erejéig ment 3.6-on) Vagy a VGA-t kellene bolygatni? :F

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#5111) belaazallat válasza Madn!ght (#5110) üzenetére


belaazallat
addikt

Előbb a procit, majd a VGA-t. 4870-hez3.3-3,4GHz-es proci illik.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5112) L4D1K válasza gabipaci (#5087) üzenetére


L4D1K
őstag

Ok, igazad van. TS3 mal meg szüttyögni kell vagy 10-20 percet mire okés lesz (egyébként miért nem lehet használni az egér 3-4-5 gombokat benne push to talk ra?) .

# ANTAL Tuning #

(#5113) r-chee


r-chee
őstag

A Battlefield stats szerint én nem létezem, mint BC2 játékos, mert még mindig nem találom meg magamat :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5114) lala42 válasza r-chee (#5113) üzenetére


lala42
őstag

Én sem :DDD

Más. Hogy lehet medic-et, vagy lőszert kérni? Nem tudok rájönni a nyitjára :( :O

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5115) r-chee válasza lala42 (#5114) üzenetére


r-chee
őstag

A "Q" betűvel, amivel jelölni is lehet, meg tank javítását kérni stb.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5116) F_Zolee válasza lala42 (#5114) üzenetére


F_Zolee
veterán

Q-t nyomsz az illető személyre akinél a cucc van.

(#5117) lala42 válasza F_Zolee (#5116) üzenetére


lala42
őstag

Mindkettőtöknek köszi. Kerestem a jól megszokott Bf2-s megoldást :DDD

Holnap újra megalkotom a baráti listát. (nátha nem száll el) A fiam is be szeretne kerülni a bandába. ;] Gripen95.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5118) L4D1K válasza BalaNce87 (#5078) üzenetére


L4D1K
őstag

Nah akkor a számok és beállítások.

min max avg 3 pályán mind2 oldalon

17 - 89 - 37,826
16 - 82 - 31,479

18 - 90 - 36,197
17 - 88 - 37,683

16 - 95 - 34,829
14 - 68 - 28,137

Szerk.

Kérésre csinálhatok egy másikat is más beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#5119) BalaNce87 válasza L4D1K (#5118) üzenetére


BalaNce87
addikt

Köszi szépen, akkor ezek 1920-ba készültek, mert ahhoz képest elég jó eredmény, kisebb felbontáson nem próbáltad? Utólag nézem hogy DX10-be nyomod, gondolom az még jobban eszi az erőforrást, amúgy szebb lehet mint 9-ben?

[ Szerkesztve ]

(#5120) HS 2142 válasza lala42 (#5117) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem is hiányzott a BF2-es körmenü, egyszerűen itt hiába nyomom a q-t egyedüll spotolásra használom mert ha medicre nyomok q-t full élettel nem csinál semmit amikor meg már kéne addigra tökmindegy mert végem.
Meg ha sikerülne is nem biztos. hogy észreveszi, mert ugye BF2ben kiírta szöveggel, hogy MEdic!, itt már csak a háttérben érthető mormogás, a háború zaja pedig simán elnyomja.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5121) L4D1K válasza BalaNce87 (#5119) üzenetére


L4D1K
őstag

Igen 1080p ben lett felvéve :) Kisebb felbontáson biztos több lenne az fps, de torzulna a kép is. DX10 vagy 9 nem tudom. Még egyszer sem vettem vissza 9 re.

# ANTAL Tuning #

(#5122) BalaNce87 válasza L4D1K (#5121) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jóvan mégegyszer köszi, hát akkor 1280-ba egész jól futna nálam lehet, nálam csak 9 az egyetlen opció, 10-be életembe nem játszottam még egy játékkal se xp miatt, meg annyira nem is izgat.

(#5123) gabipaci válasza L4D1K (#5112) üzenetére


gabipaci
addikt

Mit kell szüttyögni? Felrakod, aztán annyi.
Csak ide kattintasz, és már fent is vagy a szerveren.
Az egér gombokra meg a hozzá adott programon belül azt raksz, amit akarsz.
Kikeresed, hogy a játékon belül mi micsoda, és azt programozos a 3-4-5 gombokra.
szerk: persze most pont nemjó az idekattintós rész, úgyhogy: 85.236.100.27:11097

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#5124) Źşë'


Źşë'
addikt

nem jött rá még senki sem h miért van csak 999 ill. - ping a szervereken (már akinél)? gogléztam de semmi :/ sok helyen írják de sehol sincs megoldás rá

http://img682.imageshack.us/img682/7038/125249079547035fefb9f48.gif

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5125) Mrdevil válasza Źşë' (#5124) üzenetére


Mrdevil
addikt

Komoly ez a beduin. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5126) r-chee válasza Mrdevil (#5125) üzenetére


r-chee
őstag

Ha jól emlékszem, ez a jelenet a Fegyvernepper c. filmből való, és a töltényhüvelyek kirepülése egy-egy "csing" hangot adott, ami a fegyvereladásból befolyó lóvét jelképezte.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5127) _Voyage_ válasza gabipaci (#5123) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Valóban szuper dolog a TS3, de iszonyatosan ingadozik a hang.
Hozzá sem nyúlok semmihez, játékban sem, egyszer hangosan hallom, mit beszéltek, máskor meg fülelek, és akkor sem értem, pedig semmit nem váltok, és amennyit kiveszek belőle, ti is azonos hangon beszéltek. :K :F

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5128) L4D1K


L4D1K
őstag

Atyaég engineer-el ekkora hentet még sose csináltam :Y . Eddigi legjobb köröm :C

[link]

És a nap fénypontja

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#5129) r-chee


r-chee
őstag

Nyomultam egyet medic-kel, aminek a vége 6/19-es kill/death arány meg 3585 pont lett. Tök frankó feltámasztósdit űzni. Csak rohantam egyik helyről a másikra, meg hullott a zsebemből a medikit :) . Sokszor olyan helyzeteken gázoltam keresztül, ahol assaultként harcolva tuti elpatkoltam volna.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5130) _Voyage_ válasza r-chee (#5129) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ráaádul medic 200 táras fegyója szerintem jobb, mint F2000-es, messzire pontosabban lövök bele, szinte sose ürül ki, gyors is, hatékony is, élesztésre annyi jár, mint egy ölésre...
Volt egy olyan rész, mikor támadtunk, ledobtam egy részre 3 medkitet, mindenkit lőttek, és csak ott azalatt a 2 perc alatt csak a medkit healből jött 1600 pontom. Az rekord részemről.... :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5131) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#5132) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Ma egész jó meccseken voltam ,de a fagyás közbeszólt nem egyszer és ez "kicsit bosszantó".. meg a laggok fejsze :W
Olyan is van ,hogy a menetvégén a táblázatban az unlock cuccokat nem látom ,mert üresek ill. bugosan mutatja!

Assaultal kepesztettem most leginkább és már csak a utsó fegyó van vissza ,nagyon jók a fegyverek + célzási segítséges cucc :D
Kifogtam egy fájn squadot ,valami külföldi szerveren és nyomultunk bé' ,mint annak a rendje - a medikes élesztett ,a 2 assaultos lőszert adott meg támadott és egy csipa fedezett ill. spawnpontot adott ,na ez banga ritka ,de épp ezért volt élmény!

hkv.hu

(#5133) Paarthurnax válasza _Voyage_ (#5130) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Nekem is medic a kedvencem, főleg mióta megvan az M60 meg a 4x távcső hozzá. Mintha egy sniper rifle lenne, de hatalmas tárral. Van hozzá még egy extra kiegészítő, ami állítólag pontosabbá teszi. Néhány pályán bevált taktika, hogy két sniperrel hátul maradok, ők támogatják az előre nyomulókat, én meg őket élesztem fel. :DDD
Eddig kb. 5700 volt a maxom, 5000-et ért egy 200-as heal kitüntetés.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#5134) PaJa1


PaJa1
őstag

Igaz nem sok port fingok meg a véleményemmel, de én a 2. PHs szervernek HC beállítást látnék szívesen. A conquestet nem szeretem, de a többi móddal ki vagyok békülve.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5135) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

bad company :R

(#5136) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

(#5137) 7600 GS válasza Kr/\toS (#5136) üzenetére


7600 GS
addikt

:R Emberek, ti nem szoktatok laggolni? Tegnap felmentem egy szeróra hát laggoltam rendesen :F :((( Pedig 5 Mbit-es netem van.

(#5138) aram01 válasza Kr/\toS (#5136) üzenetére


aram01
nagyúr

komoly lenne ilyet nyerni :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5139) keIdor válasza SzlobiG (#5094) üzenetére


keIdor
titán

Az, de nem foglalkozom vele.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5140) rankesz válasza 7600 GS (#5137) üzenetére


rankesz
veterán

Én este nagyon béna voltam, meg lagzott is rendesen, hátranéztem és látom hogy asszony google maps-ban nézelődik... :(((
Ha viszont csak a játéké a sáv akkor nincs lag viszont a pinget még nem nagyon láttam 100 alatt

KRATOS: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5141) _Voyage_ válasza 7600 GS (#5137) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én személyszerint nem sűrűn laggolok, egyszer kétszer volt valami, hogy 3-4mp-t is laggoltam, de általában én stabil vagyok... :)

Ping nálam 40-80 között van, de nem ritka a 120-150 se, sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5142) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ha az jelzi a pinget ami az összemosódott oszlopban lenne akkor nekem általában 150 körül van. De még úgy tényleges laggal alig találkoztam. Ahhoz képest elég jól megy ilyen magas értéken is.

(#5143) aram01 válasza rankesz (#5140) üzenetére


aram01
nagyúr

ezt nem is gondoltam volna :U
megint tanultunk valamit :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5144) _Voyage_ válasza aram01 (#5143) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Az a gond, hogy az első hasonlít inkább az olaszra.
Merthogy az megvan hajlítva, de ha kiegyenesítjük, akkor nem ilyen lesz:

Szóval a harmadik a jó, az első kettő olasz.
Valami nagyon felkészületlen történész kellett ehhez, hogy ilyen hülyeséget kitaláljon.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5145) v!ct0y válasza F_Zolee (#5142) üzenetére


v!ct0y
veterán

De akkor a szerver keresőbe miért ír 40 et ? A játékban meg 100 fölött mindenki.

(#5146) keIdor válasza _Voyage_ (#5144) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem meg menjetek át ezzel ide.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5147) aram01 válasza _Voyage_ (#5144) üzenetére


aram01
nagyúr

most ahogy belinkelted a képet azt elkezded hajtani akkor belül lesz a piros :K
próbáld csak ki :P
na mindegy ne offoljunk

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5148) aram01 válasza aram01 (#5147) üzenetére


aram01
nagyúr

tegnap berendeltem az 5/500-as netet remélem jobb lesz mint ez a wifi szar.
500-as pinggel nem az igazi csipázni
ez meg is látszik az arányomon

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5149) keIdor válasza aram01 (#5148) üzenetére


keIdor
titán

Egy hülye kérdés: hol tudom megnézni a saját ilyen képemet/adataimat?:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5150) _Voyage_ válasza keIdor (#5149) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.