Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) mobal válasza Neoteric (#6641) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ok. mellesleg teljesen jogos. csak amikor csatlakoztam erre nem gondoltam, aztán már csapat váltás nuku.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6652) mobal válasza Doki-HUN1978 (#6646) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

vagy növesztesz még két kezet mint a koreaiak és egyszerre két kontrollerel tolod xboxról :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6653) kovsol válasza Doki-HUN1978 (#6646) üzenetére


kovsol
titán

én halo -tam sokat, ott már igen jól ment a célzás :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6654) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Meglett máma a legerősebb recon fegyver. Szinte a hangjából is érezni az átütő erőt. ;] Jut eszembe...régebben volt olyan, hogy egy golyóval átlőttem két embert. Az kemény volt. :DDD

(#6655) aram01


aram01
nagyúr

valaki magyarázza már el hogy működik a szenzor(nem röhög ;] )

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6656) F_Zolee válasza aram01 (#6655) üzenetére


F_Zolee
veterán

Még én se jöttem rá. De mintha az lenne a lényege, hogy nem kell a Q-t nyomogatnod. Egyszer feltűnt, hogy amerre céloztam bejelölgette az embereket. De nem sűrűn reconozok, hogy biztosra mondjam.

(#6657) Bavid válasza aram01 (#6655) üzenetére


Bavid
senior tag

Fogod eldobod és a körön belül ahol van jelzi az emberkéket érdemes dobálni magad elé ha reconnal mész nehogy véletlen összefuss valakivel. ;]

(#6658) moltam88 válasza mobal (#6633) üzenetére


moltam88
tag

Halálod után a class választó képernyőn szerintem bármikor tudsz csapatot váltani (nem csak join után). Vagy csak maximum 2x lehet (sose próbáltam egynél többször)?

(#6659) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nah kipróbáltam én is hát mehetne jobban is, a single verzió hasított folyton 60-100 fps-el, itt meg 30-50, nemtudom ez most mi, a beállítások ugyanazok teljesen...azért ez meglepett. Szépen néz ki nem arról van szó, de a single is így nézett ki nálam mégis sokkal gyorsabban futott.

[ Szerkesztve ]

(#6660) BandiHUN válasza F_Zolee (#6656) üzenetére


BandiHUN
veterán

olyan is van,de az nem a sensor mine,amit dobálni kell...az ilyen gömbölyű izé.amire te gondolsz,az automatán működő fegyókiegészitő.

tegnap ahogy próbáltam,1 mapon(2 kör ugye,védő+támadó) 2x lehet váltani...amiből egyet el is bukik az ember,ha nem felel meg neki a belépéskori oldal.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6661) aram01 válasza BandiHUN (#6660) üzenetére


aram01
nagyúr

én arra gondoltam amit dobálni kell

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6662) 용 Bob


용 Bob
senior tag

A rosseb egye már meg :((( :((( Megint kivágott a sun II mindenkit :W

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6663) Def26


Def26
félisten

Elegem van. Már megint kib@sz az asztalra... :((

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6664) KVamikaze válasza Bavid (#6657) üzenetére


KVamikaze
tag

Na meg csapattársaknak is segíthet az ember, ha foglalnak akkor odadobja az ember, hogy tudják a csapattársak, merről jön a támadás. Ha a squad vagy csapattárs a jelzés végett lelő valakit arra is pont jár.
A legtöbb csak a pálya széléről campel, és azzal sem csapatmunkát csinál, csak K/D arányt próbál javítani. :)

(#6665) HS 2142 válasza 용 Bob (#6662) üzenetére


HS 2142
őstag

Mindenkit és nem csak a 2esről, úgyhogy ne aggódj, nem vagy egyedül.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6666) BandiHUN válasza aram01 (#6661) üzenetére


BandiHUN
veterán

abban nincs semmi extra...eldobod oda,ahol szeretnél érzékelni,jó nagyot lehet dobni rajta :D és utána a térképen látsz a dobás helye körül ilyen fehér "hullámokat",az mutatja,milyen területet lát be,és azon belül ha van ellenség,spotolja automatán,az ilyen killekért is kapod a spot-bónuszt,ha más lövi le az ellent,mindenképp érdemes használni,főleg akkor,ha olyan helyen vagy,ahová feljár az ellen is hátulról csipást ölni,egyébként ha ilyen van a közelben(most ezt én sem tudom,hogy az ellenségé is,vagy a saját csapaté csak,de szerintem az ellené is),akkor ütemes pittyegő hangot hallasz.nem hátrány még fedezékből bedobni az m-com közelébe sem,mert ugye mögötte kempelhetnek néha alattomosabb emberek az épületekben :D nomeg élesités után is kellemes dolog,ha mutatja,valaki jön hatástalanitani,egy felrakott c4-gyel kombinálva messziről megoldható a hatástalanitási kisérlet :DDD persze ezt mondani könnyű,mert pont nem sniperrel törnek az emberek m-comra,ráadásul ritkán van idő még c4-ezni,stb,örül az ember,ha nem hal meg,mielőtt a csik végigér :D de ideális esetben jól lehet kombózni a dolgokat,néha sikerülhet :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6667) aram01 válasza BandiHUN (#6666) üzenetére


aram01
nagyúr

aham ;]
köszi az infót,na már tudom hogy hol és mire használjam :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6668) F_Zolee válasza BandiHUN (#6660) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah igen. Félre gondoltam. :) De mentségemre, hogy nem írta le pontosan mire gondol. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6669) aram01


aram01
nagyúr

most mennek a szerverek?

F_Zolee: :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6670) gabipaci válasza aram01 (#6669) üzenetére


gabipaci
addikt

Mennek, az első fullon van, a második totál üres.

Eltolom a kocsit szerelőhöz, aztán talán leszek.

Valaki nem áldozza fel magát értem?
Azt kéne, hogy akinek van m95 pistája, az hagyja magát meghalni, és felmarkolom a cuccát.
Szeretném kipróbálni, mert ha nem akkora jó, mint gondolom, akkor nem is unlockolom ki.
Mert egyébként csak kinlódás az egész recon nekem :(

Logitech hardware tester

(#6671) aram01 válasza gabipaci (#6670) üzenetére


aram01
nagyúr

ha gondolod a 2esen megmutatom milyen az m95 írj rám hogy mikor menjünk fel
végy fel a barát listára

amúgy tegnap fél tizenkettőig nyomtuk ott jó kis csapat gyűlt össze

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6672) }{3@Đ$}{0ot válasza Def26 (#6663) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

hahahah látjátok,mondtam,olyan mint a BF2!!!! :C :C :C
de nem itt mindenki jó pofizik!!!!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6673) aram01 válasza }{3@Đ$}{0ot (#6672) üzenetére


aram01
nagyúr

az őstagsághoz még a napok is számítanak nem csak a hozzászólások,úgyhogy légy türelmes :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6674) Zolás


Zolás
addikt

Nektek nem bugos a játékban a next unlock item ablak? Semmit nem kapok oda és a kis képek is hiányoznak amikkel jelöli hogy mit kapnék. A pontszámokat se irja mellé hogy még mennyi kell.Valami nem kóser :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6675) gabipaci válasza Zolás (#6674) üzenetére


gabipaci
addikt

vagy már kiunlockoltad mindet...

aram01: OK, de barátlistám nem akar 20 fölé menni. Pedig vagy 10 embert visszaigazoltam mióta 20-on áll...

Logitech hardware tester

(#6676) Fortissimus válasza Zolás (#6674) üzenetére


Fortissimus
őstag

nalam is bugos volt, neha jo neha nem, de ne aggodj attol szamolja
most, hogy mar nincs mit unlockolni olyan csunya az a kepernyo uresen...

egyebkent azt hittem joval tovabb tart majd unlockolni a cuccokat, asszem 21-esen mar megvolt mindenem

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6677) keIdor


keIdor
titán

Uff mi harcok voltak az előbb! Azé' a végére csak sikerült első lennem.:D
50 valahány ember esett el a haragom miatt. :))

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6678) ciry válasza gabipaci (#6670) üzenetére


ciry
őstag

Hát még nekem :F
Ma is sniperrel meg medic-el szenvedtem, a jól bevált másik 2 kaszt helyett, csak, hogy azokkal is haladjak már.
De nagyon utálom őket :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6679) keIdor válasza ciry (#6678) üzenetére


keIdor
titán

A sniper kín szenvedés számomra is...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6680) *Z/\ck* válasza F_Zolee (#6654) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Azt távcsövessel simán megcsinálod, ha arra gondolsz. gépfegyverrel még nem figyeltem, csak ment a dara:DDD

Keldor: a legjobb fegyver a sniper, hátul állsz, és csak aprítod a népet, anélkül, hogy közvetlen veszélybe kerülnél. Na jó, kevesebb %-kal mint pl: egy medic.

[ Szerkesztve ]

(#6681) WhiteWalker válasza ciry (#6678) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

szerintem a medic a legkönnyebb kaszt, mész dobálod a heales ládákat és kapod a pontokat+ nyomod a feltámasztást! Ha gáz van akkor elő LMG-t és adj nekik!! ;]
A kedvencem a medic :DDD , a recon-nal nekem is szenvedés,pedig próbálkozom,de nem nagyon megy,pedig nem sok kellene az M95-höz.Tényleg az mennyivel jobb a Col vagy az M24-nél?? :F

(#6682) PaJa1 válasza keIdor (#6679) üzenetére


PaJa1
őstag

Én az engivel vagyok nagyon lemaradva, mediccel megvan minden. azzal 60k pont kötül állok, a többi 30 alatt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6683) Def26 válasza }{3@Đ$}{0ot (#6672) üzenetére


Def26
félisten

Ezt nem értem. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6684) keIdor


keIdor
titán

De azért káromkodtam is rendesen 1-2 emberre. Ha anyukátok csuklana, akkor sorry.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6685) aram01


aram01
nagyúr

gyerekek érezzetek már rá a reconra,lehet azt művészi szinten is nyomni ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6686) HS 2142 válasza aram01 (#6685) üzenetére


HS 2142
őstag

Művészi= Sunyi :) Sokkal jobb érzés felsegíteni társadat és menetelni a győzelem felé mint azon aggódni, hogy milyen a kpd-d vagy hogy mikor szúrnak kis és lovagolok át egy másik kemperhelyre, hogy onnan küldjem a mortart.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6687) DieHard válasza *Z/\ck* (#6680) üzenetére


DieHard
senior tag

A tipikus gyáva ;] ;]

(#6688) madgie válasza DieHard (#6687) üzenetére


madgie
titán

... akire viszont szépen rá lehet spawn-olni, így nem törik meg a támadás lendülete. Elég ritkán csipázom, de ezt a cuccot vele a legkönnyebb összehozni:

(#6689) drachos válasza madgie (#6688) üzenetére


drachos
tag

Hehe, talán ez volt az első, amit megszereztem. Mindenesetre biztos, hogy az első 3 között volt. Pedig pont néztem, hogy ezt soha nem fogom összegyűjteni, erre milyen hamar meglett... tényleg nem gondoltam volna. És pedig alig voltam recon-al, inkább most kaptam rá, még kb 2k pont, és megvan M95 :K

(#6690) HS 2142 válasza drachos (#6689) üzenetére


HS 2142
őstag

Én ha recon, akkor combat recon, szépen eldobom a varázsbogyót fogom a g3at meg a c4et és buliii van :))

Bavid: Így van, a 2es is így járt, de azért elég hamar visszateltek

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6691) Bavid válasza HS 2142 (#6665) üzenetére


Bavid
senior tag

Akkor azért volt annyi hely az 1es szerón:D Néztem is miért csak 16an vannak mi történt?:D

(#6692) Fortissimus válasza drachos (#6689) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem is ez volt az elso :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6693) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Egy gyors kérdés: Miért nem tudom az egeret használni mert csak az eget bámulja a karakterem Hiába huzom balra jobbra fel le az egeret csak forog mint a bolond :W

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6694) Neoteric válasza FRENK1988 (#6693) üzenetére


Neoteric
addikt

Húzz ki minden kontrollert a gépből.
Ha ez sem segít, akkor vedd meg eredetiben a játékot, mert amúgy ez a tört játék sajátsága.

Ha az eredetit kaptad kölcsön akkor pedig mennie kéne, singleben legalábbis biztos :F

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#6695) FRENK1988 válasza Neoteric (#6694) üzenetére


FRENK1988
veterán

Szomszédomtól kértem kölcsön ma tettem fel. De akkor megveszem én is

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6696) [Dr.]Zsivago


[Dr.]Zsivago
csendes tag

Jé, streamel a PH! II-es szerver!!!
Hogy sikerült összehozni Gabipaci, és a másikkal mi lesz?

Server Owner & Streaming Game Admin

(#6697) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Erre valami magyarázat?:)
Másik engem felvehettek friendsbe a nevem Balance, meg hogy tudok hozzáadni a kedvencekhez szerver ip-t?

[ Szerkesztve ]

(#6698) aram01


aram01
nagyúr

gyerekek nyomtunk az előbb olyan tankcsatát a 2-esen hogy elképesztő :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6699) Neoteric válasza BalaNce87 (#6697) üzenetére


Neoteric
addikt

Sztem a sok ember miatt.
Minél több az ember annál kevesebb fps.
CS-be is így van, codba is.

PSN: ne0teric_sAN

(#6700) mackosajt válasza }{3@Đ$}{0ot (#6672) üzenetére


mackosajt
addikt

bf2 mikor b@szott ki asztalra? Ha hekkendekker volt a szerón 1.41 peccsnél, és beizzította a CTD gombot?
Mert máskor nem találkoztam vele, csak amikor olyan gyepisek voltak fent, akik erre izgultak.

Szal továbbra sem BF2.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.