Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) Blom válasza feka007 (#5399) üzenetére


Blom
aktív tag

Csá!
Írj pár mondatot,hogy javult e valami igazából.
Én dolgozom 6 ig,de érdekelne,hogy min javítottak. :R

(#5402) Mrdevil válasza feka007 (#5399) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na a pecsre én is kivi vagyok,remélem történt valami érdemleges változás több téren is.Aki otthon van jelezzen mi újság. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5403) Jazzy válasza Mrdevil (#5402) üzenetére


Jazzy
tag

Én is csak este tudom letölteni, de ahogy láttam sajnos a lényeges hibákat nem nagyon javítják vele. :(((

J@zzy

(#5404) Borostás


Borostás
tag

No megrendeltem a Battlefield BC 2-t meg a Battlefield 2-t (ezt csak azér mer 990 FT és az nem oszt nem szoroz, meg amúgy is jókis játék az) GL-es valószínüleg reggel már kopogtat a csomaggal úgyhogy má várom.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#5405) Blom válasza Borostás (#5404) üzenetére


Blom
aktív tag

Gratulálok. :C
A modern warfare 2 is meg kellene ám venned iszonyat jó és más teljesen mint a Bad Company 2.

[ Szerkesztve ]

(#5406) Target78hu válasza Jazzy (#5372) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nekem sincs mindig ennyi ponytom ,akkor mázlim volt ,mert jó helyre mortaroztam és egy-két rohamot fogtam vissza (egy kupacba voltak) ;)
Volt pár mákos lövésem is néha pl heliket csipával vagy rpg-vel ,ilyenkor öröm a bodottá ,de van mikor senkit nem találok el..
Assaultal is lehet tarolni ,de azzal akkor megyek ,ha mocorog a nép vagy a squad amiben vagyok ,mert gyakran csak végignézik ,hogy bejön az ellen és robbant vagy nem megy előre senki!
A spottolást is folyamatosan használom azért is kapni pontot + csipa ként a motion sensort is amiért szintén jár jutalom ,ha amiatt lőnek le valakit :D
Ha állóháború van -2/3 csipa vagy stand by konzervesek(tankosok) ,akkor én sem megyek rambózni ,mert felesleges...

hkv.hu

(#5407) Chris78


Chris78
aktív tag

Nálam most töltödik le a patch de nem találtam róla infót ,hogy milyen változások lesznek. :U

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#5408) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Van nekem is gondom a játékkal, azaz inkább a server kereséssel.

Néha felmennék kicsit valahova, ahol senki nincs, hogy tudjak menni helikopterral, gyakorlás céljából. Megnézném, hol kell visszafordulni, mit honnan érdemes lőni, meg ilyenek, és közben nem hátrány, ha nem lőnek le felszállás után 2 másodperccel.

Nade, kikeresem a szervereket. Meg is jön a lista. Sorba teszem őket játékosszám szerint. Látom, hogy 0 players, még a szerver adatokat is megnézem, ott sincs egy név sem. Csatlakozok, és látom, hogy vagy 12-en nyomulnak a szerveren. És ezt többször eljátsza.

Vagy a 7végén játszottam egy sráccal 1vs1, már ment vagy 20 perce a játék erre kapcsolat elveszett. Visszalépek ugyan oda, gyakorlatilag pár másodperc erre vagy 20-an vannak fent, és persze az a srác akivel addig játszottam, és pont annyi pontja volt, mielőtt én megszakadtam. Nekem meg nulla lett.

Nem értem ezeket a dolgokat, de remélem előbb-utobb lesz rá megoldás. :U

Egyébként ha már van fent admin a sün szerveren ;] , akkor észre is lehetne venni, hogy a multkor egy orosz gyerek, ugy szedte le a jelöletlen emberkéket a térkép másik sarkából, takarásból, mintha kötelező lett volna. Gondolom ő szereti a piros-kék emberkéket. :U

(#5409) Blaise


Blaise
veterán

Külföldről hol lehet olcsón megvenni a játékot?

(#5410) Jazzy válasza Target78hu (#5406) üzenetére


Jazzy
tag

Amiket írsz azt nyomom én is folyamatosan spotolok, sőt mindig hajigálom a motion sensorokat. Nekem is voltak jó sorozataim a mortarral, ha rencon vagyok de ennyi pont még nem jött össze! Csipával is viszonylag jól megy már a lövöldözés :))
Általában medic-el nyomulok, csapatban és folyamatosan dobálom a hp-t és defib-ezek.
Sajnos az assault-ot még nagyon nem érzem, ott is tudok pontokat szerezni, de csak párszázat. Hibába nyomatom az ammo-t és megyek csapatban assault-ként sokszor esek-kelek van! :)

J@zzy

(#5411) Jazzy válasza Chris78 (#5407) üzenetére


Jazzy
tag

Itt a korábbi hozzászólásom, amiben benne van a link a változásokról!

[link]

J@zzy

(#5412) ciry válasza antikomcsi (#5408) üzenetére


ciry
őstag

Hogyan vegyük észre, ha egy csapatban van velünk? :Y
Bemondásra nincs kick, csak ha nincs hely és a TS-en kérik, akkor repülnek az idegen felségjelzésüek.
Engem is idegesít, ha lövöm egy géppuskával a snipert, aki elővesz egy pisztolyt és egy lövéssel elintéz, meg tankkal kilő a koma úgy, hogy nem is lát, de hát ettől még nem feltétlen csal. Tegnap én is lelőttem egy harcost, úgy, hogy nem sok közöm volt hozzá: láttam egy lábat egy fabódé mögött és dirr, egy kill.
Persze sorozatban ilyet csinálni, már gáz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5413) Borostás válasza Blom (#5405) üzenetére


Borostás
tag

MW2-t nem hiszem hogy valaha ki fogom próbálni, CoD4 el elvoltam 1 darabig és elég kockát halmozott össze az a játék és végre énis ki tudok szakadni onnan (nem mindha ez nehéz lenne) és átállok 1 másik (szintén lövöldöző) játékra. (egy lépés előre 2 hátra :D )

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#5414) lacimenethil


lacimenethil
csendes tag

Üdv van egy "kis" problémám felraktam a játékot megpatcheltem elindítottam a campingot és bejön egy kép ami tök szép meg gyors de másodpercek múlva jön egy nagy fehérség amitől nem látni semmit, olyan volt mint az NFS Carbonban amikor szar volt a vidikarim pixel shader verziója MX 440-on de most 8400GS-em van ami túl van a minimum követelményeken mit kellene tennem? 10 k FT ért kicsit sok volt :O

(#5415) Bavid


Bavid
senior tag

A patchról emi fél óra után lejött számomra :
A szerverkereső ugyanolyan bugos , a pingeket játékközben ugyanúgy rosszul írja ki . Az fps-szintén ugyanolyan (szar ;] ) Viszont még nem dobott le asztalra és a nemcsatlakozik bug se jött még elő.

(#5416) antikomcsi válasza ciry (#5412) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem tudom, hogy itt milyen lehetőségek vannak, de 500/1 nél nekem gyanús lenne a játékostársam. ;]

(#5417) _Voyage_ válasza antikomcsi (#5416) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Vannak olyan emberkék, akik olyan profik, hogy találnak egy jó helyet, gyak 10-15 embert beaprítanak, 0 killel, mert pl egy tiszta hegy tetején szikla mögül lőnek sniperrel, és oda meg nem sokan lőnek fel. Aztán ha véletlen eltalálja egy tank, meghal, de utána még lőhet le 10-15 emberkét... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5418) Źşë'


Źşë'
addikt

lol azért ez a banner kreátor sem 100 as! Proof név helyett 0

http://bfbc2.elxx.net/sig/detail5/pc/Proof.png

(#5405) Blom MW2 egy az egyben CoD4, csak új fegyverekkel és mapokkal... és tényleg nem lehet össze hasonlítani a 2 játékot... de én azért mégis maradok a BC2nél :C :K valahogy életszagúbb :R

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5419) HS 2142 válasza L4D1K (#5383) üzenetére


HS 2142
őstag

Azt honnan tudod mennyi kell egy fegyvernél az arany vagy a platina csillaghoz? Mutatja valahol?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5420) bonat válasza ciry (#5412) üzenetére


bonat
senior tag

jaja ezt dumáltuk tennap játék alatt TS-en :))
h shootgun-nal a pálya végéről pl :DDD

(#5421) antikomcsi válasza lacimenethil (#5414) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Remélem, hogy a 8400GS-t nem most vetted. :F

Frissítsd a dx-et, rakd fel a legújabb drivert az nv oldaláról, de ha megy is, még 1024x768-ban is csak diavetítésre számíthatsz.

(#5422) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Frissítéssel kapcsolatban: valami nem okés, eddig ilyennel nem találkoztam, le sem tudom írni nyúlik a kép vagy mi fene azon kívül fagyogat is ami eddig nem volt rendszeres de most szinte állandó ha képméretet váltok vagy elindítom a single részt !

Nálatok minden oké ?

[ Szerkesztve ]

(#5423) bonat válasza lacimenethil (#5414) üzenetére


bonat
senior tag

hát én 8400GS-el nem is próbálnám :DDD :DD :Y
most megvetted a játékot 10k-ért.....
inkább 1 új vga-t vettél volna sztem

(#5424) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sziasztok!

Engem is vegyetek fel kérlek:

Majd linkelem a másik topikba is.

Előre is köszi :R

Még nem régóta nyomom, de néha nekem is bejön:

[]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#5425) Cangooroo válasza Egonyolc (#5424) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

állat! :))

(#5426) feka007 válasza Blom (#5401) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát a szerverkereső jobb lett nekem. :)) Viszont most csak megnézni volt időm, majd később megnézem mit javítottak, bár addigra már úgyis betesztelitek.. :D

(#5427) ciry válasza antikomcsi (#5416) üzenetére


ciry
őstag

Akkora sztár azért nem volt, ahogy figyeltem, se K/D-ban, se pontban.
Voyage pl. sokkal jobban tolta, körökön keresztül első volt(igaz volt kit feltámasztania :W ).
Nincs annál rosszabb, mert valaki skilles, nem játszhat nyugodtan a hülye adminoktól való félelem miatt.
Ha valakit nem lehet lelőni vagy lövésenként egy killt csinál, akkor BAN-t kap egyből, nem kell megijedni ;]

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5428) Siiiiix válasza Egonyolc (#5424) üzenetére


Siiiiix
tag

ezeket a logókat milyen oldalról linkelitek? :D

(#5429) aram01


aram01
nagyúr

mondjátok jó lett a pecs? nemtom csak este tesztelni :Y addig is lökjétek az infókat :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5430) ollie válasza Siiiiix (#5428) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#5431) rankesz válasza Siiiiix (#5428) üzenetére


rankesz
veterán

(#5432) Jazzy


Jazzy
tag

Lehet, hogy érdemes lenne a linket berakni az 1. hsz-be, talán kevesebben kérdeznék! :))

J@zzy

(#5433) Siiiiix


Siiiiix
tag

kössz

[ Szerkesztve ]

(#5434) HS 2142 válasza aram01 (#5429) üzenetére


HS 2142
őstag

Annyi a javulás, hogy most akkor is kiírja a pingeket ha nem admin módban vagy :D , ezenkívül nem sok mindent vettem észre

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5435) L4D1K válasza HS 2142 (#5419) üzenetére


L4D1K
őstag

Megnézed az unlockolt fegyvereidet, és a details nél szépen kiír mindent, pl:

# ANTAL Tuning #

(#5436) aram01 válasza HS 2142 (#5434) üzenetére


aram01
nagyúr

azt nekem kiírta idáig is,bár én mindig az updater-el indítom.A kidobálás sem szűnt meg?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5437) JamesHun válasza L4D1K (#5435) üzenetére


JamesHun
addikt

a csillagos fegyverek jobban sebeznek?
vagy csak jól nézz ki a csillag a fegyver neve mellett?

SeriesX: JamesSHun

(#5438) lacimenethil válasza bonat (#5423) üzenetére


lacimenethil
csendes tag


pedig a vidikarit pont elfogadta a canyourunit :(
lehet egyébként a probléma RAM hiány? mert Win7-re 2GB-ot ajánl nekem meg csak 1,5GB van :F

jah amúgy a hardver T&L xart be a Carbonnál a régi karimnál most jut eszembe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5439) ToxLee válasza JamesHun (#5437) üzenetére


ToxLee
őstag

Nem sebeznek jobban. Csak azt jelenti ,hogy megöltél azzal a fegyverrel 100 embert.

(#5440) frame>24 válasza lacimenethil (#5438) üzenetére


frame>24
addikt

Win 7 alá 4GB RAM KELL. És akkor még nem is játszottál.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5441) lacimenethil válasza frame>24 (#5440) üzenetére


lacimenethil
csendes tag

xp-n elfutna?

(bocs hogy hülyevagyok de pléhsztésünön nőttem fel utolsó emlékeim a PCből Heroes 4 és Mafia)

[ Szerkesztve ]

(#5442) aram01 válasza lacimenethil (#5441) üzenetére


aram01
nagyúr

töltsd ki az adatlapodon milyen géped van,mert nem csak a vgán múlik
bár a 8400gs elég gyengus,nekem a 4850-re is azt írta mikor teszteltem hogy kaki :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5443) Blom válasza Źşë' (#5418) üzenetére


Blom
aktív tag

Nem azért mondtam az MW2 őt hogy azzal kell játszani csak Borostás nem tudott dönteni,hogy melyiket vegye meg,de már döntött Bad Company 2.

[ Szerkesztve ]

(#5444) lacimenethil válasza aram01 (#5442) üzenetére


lacimenethil
csendes tag


itt az egész
a proci nevét kicsit rövidre szabta de P4 HT 3.2 GHz L2 1 Mb cache a pontos neve

[ Szerkesztve ]

(#5445) Cangooroo válasza lacimenethil (#5444) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

eszerint a CPU meg a RAM nincs meg.. :(

szerk.: nem tudom, hogy egymagos proci alatt fut-e

[ Szerkesztve ]

(#5446) Zolás válasza BalaNce87 (#5339) üzenetére


Zolás
addikt

Ebayről rendeltem és 6049kemény magyar forintba került. Elvileg holnapra ér ide. Nagyjából 5k-ért lehet kapni csak kódot amivel az EA oldaláról szedheted. Akkor inkább legyen rendes lemezes. Ja és Limited Edition ami itthon még mindig 10k. Szerintem ennyit megér :DDD
Van olcsóbban is csak drága szállítással amivel együtt már drágább. Ez Indiából jön ha minden igaz.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5447) Blom válasza feka007 (#5426) üzenetére


Blom
aktív tag

Köszi már alig várom a meló végét és tépek haza játszani.

(#5448) aram01 válasza lacimenethil (#5444) üzenetére


aram01
nagyúr

sajnos ez a gép egy diavetítő :(
próbáld 1024x768-ban úgyhogy leveszel mindent

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5449) lacimenethil válasza aram01 (#5448) üzenetére


lacimenethil
csendes tag

igen levettem néhány másodpercig szép meg minden meg gyors is de aztán összeomlik
fehér képernyő meg hang

[ Szerkesztve ]

(#5450) Zolás válasza lacimenethil (#5444) üzenetére


Zolás
addikt

Karcsu az egymagos proci és a ram. Ez nem fog menni semmilyen szinten.
Gondolom nem 775ös az alaplapod tokozása? Mert ha agp-s vidkarid van azt a játék se fogja elfogadni.( Ha ritka 478as tokozású Pci-e lapod van akkor nem irtam.)
"Fehér képernyő meg hang" Milyen az a fehér hang? ;] ;] Nem tudtam kihagyni bocs :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.