Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) p87


p87
senior tag

Komolyan mondom így nem lehet normálisan játszani, tegnap is kidobott vagy háromszor, hogy megszűnt a kapcsolat és volt olyan is, hogy egy szó nélkül kilépett, most is nagyban lövök és kilép, hogy nemsikerült csatlakozni az ea online-ra.
Gondolom ilyenkor amiket gyűjtöttem pontokat elvesznek?

(#5702) madgie válasza DieHard (#5692) üzenetére


madgie
titán

Mégis van olyan Sodalitas-om ,ami neki nincs meg :DDD (száz respawn rád egy körben)

Egyébként az ilyet miért nem lehet kirúgni a fenébe? Nem feltűnő, hogy mondjuk egy Thomson-nál 90%-ban fejre talál...

(#5703) ciry válasza DieHard (#5700) üzenetére


ciry
őstag

Sajnos gyakorlatilag csak az elköszönésére értem vissza géphez.
Majd meglátom mit okoskodtatok ki.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5704) aram01


aram01
nagyúr

csak óvatosan azokkal a szabályokkal mert elég sok szerver van :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5705) ciry válasza aram01 (#5704) üzenetére


ciry
őstag

Ott a pont.
A legnagyobb gond a szerverrel, hogy aki nem admin, nehezen jut be ts3 használata nélkül.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5706) bonat válasza ciry (#5705) üzenetére


bonat
senior tag

jaja
ezért kéne több PH-snak használni a TS-t :))

(#5707) L4D1K


L4D1K
őstag

Karbantartás van vagy mi hogy nem lehet bejelentkezni?

Ha már szabályokról beszéltek (kick/ban), sztem a káromkodás, másik játékos játéktudására irányuló illetve egyéb sértő megjegyzések, bárminemű reklámozás(ha van egyáltalán), több játékos egybehangzó véleménye alapján(mind2 oldalról) ha vki túl "jól" játszik, illetve ha olyan ember kerül fel a szerverre, aki a játékot hidegen hagyva szórakozik a többiek rovására( tankkal szétlövi a többi járművet kezdőponton, beszáll a helikopterbe és elmegy cigizni stb...)

# ANTAL Tuning #

(#5708) L4D1K válasza bonat (#5706) üzenetére


L4D1K
őstag

TS2 vel nem is lenne semmi gond, TS3 nekem pl használhatatlan, mivel nem működnek az egér 3-4-5 gombjai a push-to-talk hoz.

# ANTAL Tuning #

(#5709) ciry válasza L4D1K (#5707) üzenetére


ciry
őstag

Ennyi, de még ez is sok.
A ts-t ne állítgasd, hanem aktiválja a hangot és annyi.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5710) gabipaci


gabipaci
addikt

a szabály témához:
nekem az a véleményem, hogy alapvetően a fair play szabályai a mérvadóak.
Ami nagyjából a bc2 conquestben annyi, hogy no bc, illetve nem is megyünk az ellen főbázisára.
Akinek nincs annyi esze, hogy az ilyen minimális elvárásokat teljesítse, az akkor se fogja betartani, ha folyamatosan ott villogtatom neki a képernyőn Yell-ben.
Ettől fügetlenül senkinek semmi baja nem lesz belőle, ha le is lesz írva valahol, valamilyen formában.
Persze, nem ilyenekre gondolok, hogy az adminokat csak akkor szabad támadni, ha járműben vannak, és akkor is csak késsel.
Mindenképpen olyat kell kitalálni, amit ha valaki nem akar betartani, akkor nem is baj ha nem jön oda.

Logitech hardware tester

(#5711) bonat


bonat
senior tag

most egyébként a TS 2 és a TS 3 nem kompatibilisak?
szóval akkor mindenkinek ugyanazt kell használnia?

nekem mondjuk TS3 van...és bill.re van állítva a Push to talk

[ Szerkesztve ]

(#5712) gabipaci válasza L4D1K (#5708) üzenetére


gabipaci
addikt

pontosan milyen egered van?

Logitech hardware tester

(#5713) aram01 válasza L4D1K (#5707) üzenetére


aram01
nagyúr

beszáll a helikopterbe és elmegy cigizni :D

aki már multizott az tudja hogy ezek alap dolgok,mármint nem a cigizés hanem az amit felsoroltál :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5714) L4D1K válasza gabipaci (#5712) üzenetére


L4D1K
őstag

Razer Deathadder. TS2 vel gond nélkül működött, de ráguglizva kiderült h nem egyéni problémáról van szó.

# ANTAL Tuning #

(#5715) L4D1K válasza aram01 (#5713) üzenetére


L4D1K
őstag

Hát ha battlefield nem is, azért egy 4-5 év CS1.6 - Source tapasztalatom van, csak abból tudok meríteni ;)

# ANTAL Tuning #

(#5716) ciry válasza gabipaci (#5710) üzenetére


ciry
őstag

A conquestes szerver szabályozása nem igazán érdekel, azt se tudtam, hogy van ott főbázis.
A Rushra(szerintem) felesleges, csak elijeszti az embereket.
Kickre/ban-ra lehet valami szabályzat azt támogatom, de eddig is csak azt raktam ki, aki nem volt a listán helyhiánykor, ill. a killcamben rángatózott.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5717) gabipaci válasza L4D1K (#5714) üzenetére


gabipaci
addikt

az lehet, hogy magat az egeret nem erzekeli a ts3, de ha beprogramozol az egerhez kapott programban egy gombot mondjuk a b beture, es a ts3-ban a b-t rakod pushtotalkra, mukodnie kell.
Ha megsem, akkor kapcsold be allandora, es hallunk majd mindent...
A ts3 es ts2 nem kompatibilisek, a szerverek masak.

Logitech hardware tester

(#5718) L4D1K válasza gabipaci (#5717) üzenetére


L4D1K
őstag

Tegnap megjelent egy frissítés az egérhez, azzal már működik. Azért köszi a segítséget! :)) ;)

# ANTAL Tuning #

(#5719) gabipaci válasza L4D1K (#5718) üzenetére


gabipaci
addikt

a lenyeg hogy mukodik. Varunk ts-en.

Mibol gondoljatok, hogy a killcam-ban rangatozo emberek csalnak???
Siman lehet bug is. Esetleg ha tobbszor is megol es mindig rangatozik, de a tobbiek meg nem brakelnek. Talan akkor.

Logitech hardware tester

(#5720) PaJa1 válasza gabipaci (#5717) üzenetére


PaJa1
őstag

A hang aktiválás szerintem teljesen jó. Akkor kapcsol be mikor beszélek.

Azért a top csíter tagnak eléggé gáz már, hogy 1500 pontot szerez percenként. Ennyit nem lehet, még ha 100at kap egy killért, akkor is 4 MPként kéne ölnie. Ilyen nincs. Miért nem tesznek ellene semmit?

veteran.battlefield.com oldalon lehet regelni a meglévő BFjeinket, de jelenleg az oldal frissítés alatt áll.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5721) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Jó tudni: BC2 pontrendszer és még sok infó.

(#5722) bonat válasza ciry (#5716) üzenetére


bonat
senior tag

támogatom

(#5723) Narxis


Narxis
nagyúr

Hali!

Megvettem a játékot Steamen.

SecuROM is no longer present ez azt jelenti, hogy több gépre is fel lehet rakni? Tesóm szeretné kipróbálni, nyilván nem egyszerre akarunk játszani, csak ezt a DRM védelmet nem értem. Mondtak olyat is, hogy csak 10-szer lehet telepíteni. Valaki homályosítson már fel, köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#5724) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Sziasztok!

Egy egyszerű kérésem/kérdésem lenne hozzátok mégpedig hogy mennyire lenne igény Magyarországi Hostingra BC2 szinten?
Lehet már van, én még nem tudok róla viszont mi (synhosting) most kezdtük a tárgyalásokat az EA-val,és úgy néz ki nemsokára lehetőséget kapunk tesztelni is hogy mekkora terheléssel jár egy BC2-es szerver,így szükségünk lenne aktív játékosokra/teszterek re a közeljövőben.

Szóval ha van kedvetek és szívesen résztvennétek majd jellezétek ezt felém, illetve a jövőbeli bérlési szándékot is ha megkérhetném.
Üzenetek privátban is vagy a szoke@synhosting.eu-ra küldhetitek.

(#5725) mackosajt válasza Lacccca87 (#5724) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem hangzik rosszul, de ha össze is hozzátok, minőség és ár terén is fel van adva a lecke srácok.

Jelenleg a multiplay.co.uk-ről olvasni, hogy ár/érték terén igen kedvező. PH! szerver is oda tartozik.

Azt is tudjuk hogy aki a sima BF2 szervereket kishazánkban hostingolja, eléggé érdekesen gondolkozik. Reméljük, Ti nem estek bele ugyanabba a hibába.

Teszt: Ha lesz szerver, szerintem tedd be ide az elérhetőségét. Gondolom nem ranked lesz, és így az ottani pontok nem fognak számítani. Ettől független biztos akadnak majd válallkozó szellemű játékosok.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5726) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

a punkbuster az mi a túrónak kell vagy nem kell hozzá?? :F mert nálam nem fut és mégis tudok csatlakozni a szerverekhez....

(#5727) Lacccca87 válasza mackosajt (#5725) üzenetére


Lacccca87
őstag

Arról még nem tárgyaltunk hogy ranked vagy nem ranked.
Ha már kezünkben van a lehetőség akkor valószínüleg mind2 lehetőséget fel fogjuk ajánlani a leendő bérlőknek.

Ha nem túl tolakodó megadnád privátban annak a hostnak a nevét akire célzol?

Árakról meg annyit mondanék hogy nem mi vagyunk a legolcsóbbak a piacon (azért közel vagyunk hozzá) de tőlünk még vannak drágábak is.
Viszont tudomásunk szerint technikai háttérben nincs fejeletteb így a minőségre nem lesz panasz.

(#5728) ForRedGlory válasza DieHard (#5692) üzenetére


ForRedGlory
félisten

LOL, ez a stat...pfff..... hogy nem hajították még ki? :U

(#5729) ciry válasza Lacccca87 (#5727) üzenetére


ciry
őstag

Hát sajnos én is tudom ki az akire sajtos gondol.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5730) mackosajt válasza ciry (#5729) üzenetére


mackosajt
addikt

Csendet Cirboya! :) Este legyél fent 10 után, mert jövök, és lelövök mindenkit. :))

Addig a melóban brillírozok egyet.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5731) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Szeretnék felkerülni én is a PH-s listára ha lehet.
Ja ip alapján hogyan kereshetem meg a szervert a BF ben?

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#5732) bonat válasza mackosajt (#5730) üzenetére


bonat
senior tag

akkor már ő alszik ...
gyere te előbb :DDD
úgyis 8-9 fele vagyunk ott... :DDD :DDD :C

(#5733) bonat válasza Kucsek (#5731) üzenetére


bonat
senior tag

server browser-be bent van..mind2

(#5734) mackosajt válasza bonat (#5732) üzenetére


mackosajt
addikt

melódia van 21.45-ig

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5735) ciry válasza mackosajt (#5730) üzenetére


ciry
őstag

Nem valószínű, hogy leszek akkortájt, esetleg, ha az aszony lepihen hamarabb :))
Reggelre megint nem volt net otthon, ha este sem lesz, akkor--> :W

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5736) bonat válasza mackosajt (#5734) üzenetére


bonat
senior tag

:W

(#5737) mackosajt válasza bonat (#5736) üzenetére


mackosajt
addikt

no para, valamiből meg kell élni

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5738) Dani82 válasza p87 (#5701) üzenetére


Dani82
senior tag

Igen, elvesznek.

Valaki tegnap azt mondta, hogy jatek kozben nem veszik el, ha disconnectelsz.
Viszont en tegnap elott toltam nagyban kilockoltam vmi sniper marking kütyüt majd kaptam egy DC-t.
Ma ujra kilockoltam ugyanezt a cuccot... szoval elvesznek a statok jatek kozbeni dcnél.

(#5739) Egonyolc válasza Narxis (#5723) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Szia!

Igen fel lehet. A 10 es limit kikerült a steames verrzióból.
Csak multit nem tudtok egyszerre nyomni. Ha felteszi a játékot és utána át vált offline modba, akkor nyugodtan nyomhatja a singlit amikor csak akarja.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#5740) Neoteric válasza L4D1K (#5714) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem is DeathAdder-em van és gond nélkül megy a TS3, igaz nem push to talkkal használom hanem hangérzékeny módban.

Lacccca87: Ha ranked szerverek lesznek és árban jobbak mint a külföldiek, akkor sztem simán lesz kereslet. Unrankedet aki csak funból játszik, sztem nem rendel, mer minek.. Unranked max ilyen klánszervernek jó warozni, de aki meg külön BC2 warszervert tud fenntartani, az meg simán megteheti, hogy rankedet vesz vmi nevesebb külföldi hosttól. Szal szerintem ár kérdése leginkább a dolog.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#5741) L4D1K válasza Neoteric (#5740) üzenetére


L4D1K
őstag

Ha nem push to talk kal használod akkor lehet hozzá bármilyen egered :U :C

Ha lesz időm, illetve ha vki még fenn lesz éjfél után majd kipróbálom :K

# ANTAL Tuning #

(#5742) madgie


madgie
titán

Csak filózok: DX9 módban nem lehet kilátni a gépfegyver pajzsa mögül, meg nekem bugzik is egy-egy textúránál, de baromi gyorsan betölt, DX11-nél minden szép meg jó, de mire megnyomom a Join-t az elején, már az összes járgányt elvitték a DX9-esek. DX10-nél vajon mizu? Próbálta valaki?

(#5743) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

erre vki????? #5726

[ Szerkesztve ]

(#5744) ciry válasza WhiteWalker (#5743) üzenetére


ciry
őstag

És ebben neked mi a rossz?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5745) WhiteWalker válasza ciry (#5744) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nem mondtam hogy rossz....és a kérdés sem ez volt :(

(#5746) gabipaci válasza Lacccca87 (#5727) üzenetére


gabipaci
addikt

Szia!
Látom már született pár hsz a témában, azért én is leíom, hogy mi a véleményem:
Jelenleg a multiplay-től bérlünk, és pár apró hibától eltekintve megy minden jól. Az a pár hiba is az ea oldalán van, nem a szerverszolgáltatónál. Pl barátlista, pb, stb.
Árban jelenleg a legjobbak, és mivel Te magad mondtad hogy nem vagytok olcsóak, 1:0 oda.
Az, hogy itt hirdeted a szolgáltatásod, a PH! alapelveibe ütközik, amit vagy nem olvastál, vagy egyszerűen nem érdekel, ez újabb rossz pont.
Tudomásom szerint csak ranked szervert lehet a bc2-höz bérelni, de ha tévedek, az sem von le semmit abból, hogy Neked meg fogalmad sincs arról, hogy milyen szerverről tárgyalsz az ea-al.
Hogy megy a tárgyalás? Írtál Nekik email, hogy "Császtok! Kéne pár szeró a bc2-höz. Adtok? Köcce." de még nem válaszoltak?
Majd az adminjaink eldöntik, hogy váltsunk-e, de én nem látok rá okot.
Még ha olcsóbb is lenne, mennyivel? Havi 200forint fejenként. Megéri?
Ha rosszul látom srácok szóljatok, de szerintem okés a multiplay.

Logitech hardware tester

(#5747) ciry válasza gabipaci (#5746) üzenetére


ciry
őstag

Akar váltani a f@szom, főleg ilyen bemondásra.
Egyfajta váltást nem bánnék, egy csepp HC-t a Rush szerveren, mert inkább a sok csipa és pucér felület, mint ez a sok kill assist :F
Borzalmasan idegesít, hogy ha meglátok egy halom embert, mondjuk egy házban, egy tárat kilövök egyre(aki jó esetben meghal), a többi tutira megöl, meg a 20 lőszer 1 ember a módi :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5748) gabipaci válasza ciry (#5747) üzenetére


gabipaci
addikt

Utananeztem a hc-modnak. Nem lehet minimappal es spottal. Csak akkor, ha minden kor elejen beallitom. Majd meg keresgel.ek.
Tolem mehet egy kicsit hc-ben, csak leszoknak onnan az emberek.

Logitech hardware tester

(#5749) Blom


Blom
aktív tag

Sziasztok!
Most nem értem ezeket a szerveres dolgokat.
A mostani két PH szervert ki üzemelteti?
Kiék ezek,kell e fizetni,ha beakarunk menni játszani?
Elnézést,ha valakit sértenének a kérdéseim,de nem értem.

(#5750) Neoteric válasza gabipaci (#5748) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem is tökéletesen megfelel a multiplayes, istenigazából még jobb is mint ha magyar lenne, mert így legalább az is tud játszani normális pinggel, aki nem Magyarországról tolja.

HC-ra sztem meg csak idő kérdése és tuti kiadnak vmi modot, hogy ne keljen állítgatni minden körben. Bár én annyira nem vagyok HC párti.. pl medicként egyik hullától a másikig rohangálva a csatatéren elég gáz lenne ha 1 lepkefingtól megdöglenék..

---
Blom

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.