Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) aram01


aram01
nagyúr

megkaptam a 2napos felvarrot :P

HS 2142: azt a késelést a leszállásért kaptad :D

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6702) BalaNce87 válasza Neoteric (#6699) üzenetére


BalaNce87
addikt

Amúgy nem az origi singlere gondoltam, most elindítottam és megnéztem azokat a részeket ahol 60-70 fps-el ment folyton, most ugyanott 40-50 van origivel. Singlebe is van egy jó pár ellenfél, kicsit fura hogy szarabbul megy, mint a tört verzió update után. Amúgy akkor is csak 50 fps van amikor senki nincs előttem csak megyek támadni. A grafikában se változott semmi, de még arra gondolok hogy a tört verzióba nem volt benne minden grafikai megjelenítés, betudtad persze állítani ott is a grafikát részletesen.

[ Szerkesztve ]

(#6703) mackosajt válasza aram01 (#6698) üzenetére


mackosajt
addikt

jaja, jó volt, itt is köszi a játékot.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6704) aram01 válasza mackosajt (#6703) üzenetére


aram01
nagyúr

én is köszönöm élvezet volt veletek játszani :C
azért a helit kipróbálhattad volna :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6705) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Vót fent egy Replika1 nevű skac, nagyon királyul reptette a Blackhawkot :C
Mi meg szórtuk a népet a 2 gépágyúval :)
Nem gondoltam hogy ilyen jó móka a helizés, tisztára mint egy céllövölde.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6706) Mrdevil válasza 용 Bob (#6705) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen róla már én is hallottam Ciry ismerőse,ha jól emléxem ő mondta nekem Replika az egyik legjobb heli pilóta. :R

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6707) madgie válasza aram01 (#6698) üzenetére


madgie
titán

Nekem most fagyott le ez a lósz*r, pont mikor belejöttem a kettes szerón a játékba (és pont mikor kettes K/D-t csináltam). Egyébként jó ez a konkáv, ma próbáltam ki, teccik :)

(#6708) 용 Bob válasza Mrdevil (#6706) üzenetére


용 Bob
senior tag

A full pro pilóták már a sima BF2-ben is joy-al repültek, mondjuk a vadászgépet, amit itt kihagytak, esélytelen volt billentyűvel irányítani.
Kíváncsi vagyok vagyon Replika is használja-e.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6709) HS 2142 válasza aram01 (#6701) üzenetére


HS 2142
őstag

Sorry későn vettem észre, hogy nem vagyok egyedül, repülni meg csak annyira tudok, hogy lövök meg a levegőbentartanom, a leszállás precíz műveletét még nem sikerült elsajátítanom :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6710) Bavid


Bavid
senior tag

Kinek volt már 20 as k/d aránya?:DD

Tényleg békés ez a sniper élet. Mondjuk az is igaz hogy az emberi hülyeségnek sincs határa, mikor egy sqad szépen elsétál mellettem, mind a 4en én emg szépen egyesével leszedem őket és egyik se riad fel ;]

(#6711) }{3@Đ$}{0ot válasza aram01 (#6673) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

én az vagyok..........nem kell aggódni

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6712) }{3@Đ$}{0ot válasza 용 Bob (#6708) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

a helit lehet irányítani egér meg billel is,nem tudom minek joy hozzá?!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6713) kamikaz333 válasza Bavid (#6710) üzenetére


kamikaz333
tag

Nekem sikerült egyszer 25/0 is bár képet nem csináltam, úgyhogy mindenkire rábízom, hogy elhiggye vagy sem.

(#6714) PaJa1 válasza }{3@Đ$}{0ot (#6712) üzenetére


PaJa1
őstag

Pont azért, mert avval jobb.
Autós játékot is lehet játszani billel, de kormánnyal sokkal jobb.

Balance87,
A single nekem is sokkal simábban futott még magasabb beállítások mellett is mint a multi közepessel.

Nekem a legjobb KD arányom 8/0 volt.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6715) gabipaci válasza PaJa1 (#6714) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem nem olyan jó joy-al helit irányítani. Legalábbis bf2-ben nem volt jó.
Pedig elég komoly joy-om volt, azóta meg vettem egy mégjobbat, de nem használom.
Mondjuk a fő ok, az, hogy egyszerre nem lehet hasznélni a gamepad-ot megy a joy-t, játék előtt ki kell választani, melyik legyen aktív.

Logitech hardware tester

(#6716) 용 Bob válasza }{3@Đ$}{0ot (#6712) üzenetére


용 Bob
senior tag

Ülj le fiam egyes!

Lassan lehet moderátort hívni

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6717) BalaNce87 válasza PaJa1 (#6714) üzenetére


BalaNce87
addikt

De én azt akarom mondani hogy a tört single jóval jobban fut, mint az eredeti single, és közbe mind2 ugyanúgy nézett ki.

(#6718) PaJa1 válasza BalaNce87 (#6717) üzenetére


PaJa1
őstag

Próbáltam mind2t, de ne nem vettem észre ilyesmit, igaz ez még pár folttal ezelőtt volt.

gabipaci,
szerintem egy analóg gampad is faxább mint az egeret rángatni.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6719) Mr.Jerk válasza WhiteWalker (#6681) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Látom sokakat érdekel az M95. Igazából egy nagyon fontos sajátossága van, mégpedig az ereje. Ez abban mutatkozik meg leginkább, hogy a helikoptereket tudja sebezni, sikerült is már így leszednem egyet, hangsúlyozom, hogy nem a pilótát, hiszen azt bármelyik mesterlövésszel ki lehet szedni, noha nekem pont M95-tel sikerült az is.

Anti personnel combatban nincs valódi előnye, lévén hogy egyrészt hangos (könnyebben be tudnak határolni), másrészt az M24, SV98, illetve a COL Magnum Sniper is egy lövéssel öl headshot esetén.

Annyit érdemes kipróbálni, én pl. nem rég szórakoztam vele, hogy red dotot pakolni rá, magnum ammot társítani mellé, majd közelharci fegyvernek használni, ugyanis a sniperek közelről egy lövéssel ölnek akár fejre megy akár nem. Emellé igazából mindegy is milyen pisztolyt társít az ember, ugyanis ilyen beállításoknál mid-range és afelett 99% körül sebez, tehát ráfújni is elég lenne az ellenre.

szerk: Jut eszembe az UAV is egy lövésből megvan az M95-nek így, ha valaki épp arra vadászna...

[ Szerkesztve ]

(#6720) }{3@Đ$}{0ot válasza 용 Bob (#6716) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

lol megszólalt a nagy noob is......hmm jóvan

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6721) BalaNce87 válasza PaJa1 (#6718) üzenetére


BalaNce87
addikt

A törthöz időközbe volt egy update ami optimalizálá tette a játékot, azelőtt ilyen 30-40 fps-el futott majd feltettem és 60-100. Nah mind1 csak nem értem ez mi.:)

(#6722) PaJa1 válasza BalaNce87 (#6721) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem kiadás után 2 nappal már eredeti volt fent a gépen, addig a törtet próbáltam ki, hogy fog e futni rendesen, és szerencsére már jobban futott mint a béta, így meg is vettem :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6723) Target78hu válasza Mr.Jerk (#6719) üzenetére


Target78hu
aktív tag

M95 nekem nem bejövős ,mert mint írtad simán ki lehet szúrni a hang alapján és az nem jó ugye ,ráadásul még lassan táraz tehát mozgó célpontra nem kóser ;)
Szívesebben megyek GOL , SVU meg VSS -el ,most konvesten meg c4-eztem mortar helyett és elég sikeresen ,bár gyáva recon létemre oda mentem és durrantgattam a tankokat vagy emberkéket - volt egy gonosz húzásom ,mikor egy fix géppityú mögött darált a jóámber és adtam egy szeretet csomagot neki is - el is dobta a ketyerét :D
Rushon is jó menetek voltak ,pl nekem az utsó is [link] - itt is volt pár érdekes akció annak ellenére ,hogy többen voltak ,de legalább volt kit lelőni/mortarozni és szerették az áldást s a fejest :DDDD

hkv.hu

(#6724) madgie válasza }{3@Đ$}{0ot (#6712) üzenetére


madgie
titán

Használd a szerkesztés gombot, ne gyűjtsd a hozzászólásokat.

(#6725) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Sniperrel -ha lehet- lélegzetet visszatartani, azt melyik gombbal lehet?

Köszi

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#6726) rankesz válasza Doki-HUN1978 (#6725) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem nem lehet, bár sniperrel eddig max 10 percet nyomultam, nem az én stílusom.

(#6727) Joe-T válasza gabipaci (#6715) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap este nagyon jó volt a helikopterezés! :DD Nem emlékszem már a srác nevére aki a pilóta volt, de nagyon ügyesen vitte a madárkát! Én hátul szereltem ezerrel miközben a szigetes pályán köröztünk! Kár, hogy nagyon védtelen voltam és egy idő után kiszedet valaki a gépből! :(

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6728) Joe-T válasza Habib[HUN] (#6490) üzenetére


Joe-T
tag

Próbáltam küldeni meghívót, de nem tudom, hogy átment-e?
A friends listet hogyan lehet létrehozni? Én csak keresni tudtam benne! Lehet, hogy én vagyok nagyon láma?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6729) Doki-HUN1978 válasza Joe-T (#6728) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ha megtaláltad akit kerestél küldj egy meghívást és ha ő is megteszi ugyanezt akkor láthatóvá váltok egymás freind list-jében.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#6730) WhiteWalker válasza Mr.Jerk (#6719) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köszi az infót :R , tegnap sikerült unlockolniom az M95-öst és azonnal kipróbáltam: érzeni a különbséget a többi snipa fegyverhez képest ;] még az egér is vissza"rúgott" !
A különbség hogy ezzel testre is elég célozni és halálos ;] kisebb társaival szemben.Szerintem az újratöltés az nagyjábból azonos az M24-el.
Este megyek vadászni, kipróbálom red dottal, de még nincs meg a magnum sniper :(((

(#6731) dokee78


dokee78
félisten

Nem találom hova menti a játékot valaki árulja már el.
Konkrétan a settings.ini érdekel.

(#6732) ciry válasza dokee78 (#6731) üzenetére


ciry
őstag

users\neved\documents\BFBC2

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6733) L4D1K válasza dokee78 (#6731) üzenetére


L4D1K
őstag

Dokumentumok->BFBC2->Gamesettings ill settings.ini

# ANTAL Tuning #

(#6734) L4D1K válasza WhiteWalker (#6730) üzenetére


L4D1K
őstag

Nekekm az m95 csalódás, ha közelről találsz el valakit, akkor egy lövés bárhova. Távolra viszont ez a fegyver sem öl elsőre testlövésnél (csak hc ban sztem). Sztem ha már recon akkor Gol. Illetve kisebb pályákon (squad rush/deathmatch) meg M14 magnum golyókkal.

# ANTAL Tuning #

(#6735) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

M95 munkában ;]
[L:/dl/upc/2010-03/25/163173_ga3pwows9fea0zay_1.jpg](IMG:/dl/upc/2010-03/25/163173_ga3pwows9fea0zay_1.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#6736) r-chee válasza WhiteWalker (#6735) üzenetére


r-chee
őstag

Van benne erő: LINK :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6737) Jazzy válasza WhiteWalker (#6735) üzenetére


Jazzy
tag

Elég kicsi ez a puska nem? :))

J@zzy

(#6738) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#6729) üzenetére


Joe-T
tag

Köszönöm! Este próbálkozni fogok vele!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6739) Źşë' válasza r-chee (#6736) üzenetére


Źşë'
addikt

nézd mekkora a 50.cal :D 1:25nél

http://www.youtube.com/watch?v=rnInFLRtcdA&feature=related

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6740) gabipaci válasza Joe-T (#6727) üzenetére


gabipaci
addikt

igen, de kell a 4 ember a helibe, mer a szereles nem mindig megy. Igeny szerint at tud ulni az egyik szerelni, es ketten mar csak felhuzzak 100%-ra.
Es mekkora lenne ha egy squad lenne, es ha valakit kiszednek, tud raszuletni a csapatra. Nem is beszelve a teamspeak szereperol, mondjuk ha a pilotat lovik ki, tud szolni, hogy uljon at valaki.
Ma este 10re toborozzunk helibrigadot. Pilota (akar en, mindegy) ket enginer, es egy akarmi.
Ha nem en vezetek, akkor szerelek a hatso ulesen. Nagyon benan lovok helibol.

Logitech hardware tester

(#6741) dokee78 válasza WhiteWalker (#6735) üzenetére


dokee78
félisten

Ez nem M95

M82 tár elöl:
[link]

M95 tár hátul:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6742) madgie válasza gabipaci (#6740) üzenetére


madgie
titán

Holnap úgy tűnik, nem dolgozom, tehát kérésre egy önkéntes engineer adott (tegnap óta megvan a Carl Gustav is, szép kis cucc az!). Lehet azt a teamspeak-et is megnézném, bár nincs is mikis fülesem, de a 2.1-emen van mikrofonbemenet és be is van kötve.

(#6743) WhiteWalker válasza dokee78 (#6741) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igazad van :B , valóban a tár hátul van...
Este majd ezzel tolom,vadászidény megkezdődött ;]

leírás róla m95

[ Szerkesztve ]

(#6744) Joe-T válasza gabipaci (#6740) üzenetére


Joe-T
tag

Én folyamatosan váltogattam a helyet, attól függően, hogy honnét tudtam szerelni! Sajnos a heliben nem egyértelmű, hogy bent ülve merre fordulva tudsz szerelni! Sok esetben volt, hogy a lövész székének hátulján tudtam szerelni, majd egy újabb találat esetén már helyet kellett váltanom, mert az előbbi szerelési pozíció sehogysem akart működni!
Este ha nem hagytok le a madárkáról megyek szerelni! :D

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6745) Joe-T válasza madgie (#6742) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap, ha jól emlékszem egy párszor összeismerkedtem Gusztáv Karcsival! :O
És, ha nem csal az emlékezetem mindig ott pihent a válladon!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6746) madgie válasza Joe-T (#6745) üzenetére


madgie
titán

Frissen szereztem, bocs, ha túlzásba vittem a szórakozást vele. Six|HUN egyébként nem illetődött meg tőle, minimum tucatszor leszedett a tankból :))

[ Szerkesztve ]

(#6747) Joe-T válasza madgie (#6746) üzenetére


Joe-T
tag

Nem gond! :N
Tudom az újdonság varázsa! :D

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6748) PaJa1


PaJa1
őstag

Szerelni szeretnék menni én is, nagyon le vagyok maradva az engivel, épp csak meglett az uzi. Két szerelés közben rakétázni szoktam :)
A helivezetést nekem is kell még tanulni, nem szeretném élesben ezzel bajba sodorni a többieket. Bár most lehet, hogy megyek egy kicsit valami üres kiszolgálóra és ökörködök egyet.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6749) madgie válasza PaJa1 (#6748) üzenetére


madgie
titán

Úgy tűnik, szerelni lesz kinek a sasokat, csak vezetni nem igazán :DDD
Tegnap ugyanezt csináltam, elértem végre, hogy két-három percig ne zuhanjak le a madárral (ami haladás, mert előtte felszállni sem tudtam, úgy megkavart a fordított egér). Apache-csal azért még nem megy a pontos lövés (hogy finoman fogalmazzak), ahhoz még sokat kéne üres szerverekre járni gyakorolni, arra meg sajnálom a kevés időmet.

(#6750) Zsozsooooo válasza madgie (#6749) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Válalom a reptetést, volt hogy 2 szakaszon keresztül fennmaradtam vele, reményeim szerint nem okozom csalódást. :B Tegnap is sikerült Gabipacival repcsizni, csak gyorsan elfogyott a nafta, biztos kapott pár golyót a tartály :P

Aki szeretné gyakorolni a repcsizést, annak ajánlom a ATACAMA DESERT (Conquest mappot ! (AH-64 Apache-MI-28 Havoc)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.