Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) bonat válasza KVamikaze (#5598) üzenetére


bonat
senior tag

hát sztem nálad nem Hardver probléma van
nézd meg az én konfigomat....nálam akadásmentes

(#5602) ciry válasza Target78hu (#5600) üzenetére


ciry
őstag

Majd meglessük, ha gusztustalankodik megkínáljuk banánnal :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5603) Siiiiix


Siiiiix
tag

Hát a maga műfajában ez a játék verhetetlen. Iszonyat hangulatos med grafikán is látványos és taktikusabb mint a Bf2

(#5604) HS 2142 válasza Siiiiix (#5603) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem kicsit hiányérzetem van a BF2höz képest (körmenük, 64esmapek, stb.), de jók az "új" játékmódok és tényleg nagyon hangulatos (a hangok elég sokat nyomnak a latban) meg a grafikai körítés is kiváló. Na meg a(z általában) lerombolható épületek is rendkívül látványosak/hasznosak tudnak lenni.
A fekvés meg a hajolgatás nem is hiányzott, de van még pár gyermekbetegsége amit a patchekel kinőhet.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5605) F_Zolee válasza Target78hu (#5600) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én is felfigyeltem rá. Főleg, hogy nem volt a közelében lőszeres láda és csak úgy lövöldözte az embereket fél sznájper távokról a kis szarjával. Kettőt alig tudtam lépni, mert mindig lelőtt. Az ilyeneket alapba bannolni kéne.

(#5606) PhilBrick válasza ciry (#5564) üzenetére


PhilBrick
őstag

Elsőre átsiklottam felette: Szerintem sem kell autokick vagyunk elegen.

Target78hu : a statja alapján "csak" jó a srác és v.színű G3-mal szedett le, ami igen erős darab. Azért majd figyelünk rá.

(#5607) F_Zolee válasza KVamikaze (#5598) üzenetére


F_Zolee
veterán

Proci csere felesleges lenne, mivel kicsit lehet az is húzni és bőven elég. VGA akkor már többet számít HD felbontásnál ha abban játszanál.

(#5608) aram01


aram01
nagyúr

sziasztok milyen az új szeró? mindjárt bepattintom a favoritokba :K
remélem oda már beférek :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5609) bonat válasza aram01 (#5608) üzenetére


bonat
senior tag

már ha betudod :DDD

(#5610) aram01 válasza bonat (#5609) üzenetére


aram01
nagyúr

nocsak,lemaradtam valamiről? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5611) Blom


Blom
aktív tag

Sziasztok!
Ma megpróbálok felmenni a szerverre,de idáig nem találtam hiába kerestem.
Ma nem adom fel a keresést 6 után végzek a melóval és utána próbálkozom.
Remélem ma sikerül megtalálni benneteket.
Igaz még kezdő vagyok,de legalább lesz kit gyilkolászni. :K

(#5612) aram01 válasza Blom (#5611) üzenetére


aram01
nagyúr

melyik szerót nem találod?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5613) rankesz válasza aram01 (#5610) üzenetére


rankesz
veterán

annyi hogy nem mindenkinél engedi betenni a kedvencek közé... újabb "feature"
általában amúgy elég kihalt a szerver ahogy én láttam...

lehet odakéne szoktatni az első-re nem beférőket egy kis rush-al az elején?

(#5614) Blom válasza aram01 (#5612) üzenetére


Blom
aktív tag

Nem találom egyiket sem,de rengeteg van és lehet,hogy elsiklottam mellette.
Nem tudom,hogy lehet e meghívót küldeni mert,ha lehet valaki meghívhatna.
Nevem a játékban:Blom63(IMG:/dl/upc/2010-03/17/47811_izhyhw3jae6p4lqs_blom63_png.jpg)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

(#5615) aram01 válasza rankesz (#5613) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem eddig ez nem volt gond a második lehetne squad rush :D
Blom: írd be a keresőbe

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5616) Bavid


Bavid
senior tag

Azért bírom kiírja kör végén hogy 13 kill 6 death aztán best weaponnél 16 kill xd

(#5617) L4D1K


L4D1K
őstag

Uh mi ez a pangás a 2es szerveren, senki sem szereti a zászlókat? :DD

# ANTAL Tuning #

(#5618) Sontir Fel válasza BandiHUN (#5521) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Teljesen jogos amit írsz.

Az én hajam attól hullik ha javítok egy tankot aminek a felső lövésze voltam, és egyszerűen elmegy és ott hagy és szarrá ölnek a sivatag közepén emiatt :W

Úgy rémlik talán BF2ben volt limit a kasztokra.

Amit sajnálok: szeretnék szépen játszani, pötyögnék az M14-essel, de inkább tunkolós M60as vagy 40mm gárántvetővel lehet érvényesülni :C

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5619) kmarton


kmarton
tag

E5200+4830+2gb memóriával, hogy futna a multi? Valakinek van tapasztalata? 1440x900as felbontásban

Köszönöm

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#5620) ciry válasza kmarton (#5619) üzenetére


ciry
őstag

Minimumon szerintem elcsordogálna.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5621) _Voyage_ válasza kmarton (#5619) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Azon a felbontáson mediumon vinné. :)
4850 512-vel meg 4gb rammal, mondjuk 4 magos procival, 1920x1080-ban medium környékén elfutkorászott tűrhetően. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5622) gabipaci válasza ciry (#5564) üzenetére


gabipaci
addikt

Adtam mindenkinek mindenhova adminjogot a clanforge-os oldalról.
A szerverek között a felül lévő legördülőmenüben lehet váltani. (mint ahogy ezt a leírásban is írtam...)
Beleszólás? Mibe? Az üres szerverbe?
Szerintem is át kéne tenni rush-ba a második szervert is.
A hc modrol annyit, hogy mindenféle beállítást próbáltam a II-es szerveren, de sehogy nem jött össze a HC minimappal és egyéb okosságokkal...

Logitech hardware tester

(#5623) _Voyage_ válasza gabipaci (#5622) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:N
Maradjon csak conquest!! :K

TS-ről lehet embereket kickelni/bannolni egyébként? :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5624) gabipaci válasza _Voyage_ (#5623) üzenetére


gabipaci
addikt

Lehet, de nem gondoltam, hogy erre is van igény...
Mi a gond?

Logitech hardware tester

(#5625) ciry válasza gabipaci (#5622) üzenetére


ciry
őstag

Pedig ez a sebzés borzalmas :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5626) aram01


aram01
nagyúr

szereztem PH-s dögcédulát :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5627) BandiHUN válasza Sontir Fel (#5618) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát jaja,ilyen van...nem igazán nézik.mondjuk mentség a dologra,hogy próbálnak elmenni a rakéták elől,de ez sem igaz,mert miért ELŐRE indul meg a marhája a tűz alatt tartott tankkal?kábé akkora baromság,mint amikor az állat csakazértis elindul át az úton,ha közel az autó... :( de egyébként jó kis bug,hogy ha hátrál a tank,bele lehet menni,és akkor tudod bentről,golyóktól védetten javitani :) a gl egyébként szörnyű...általában minél szebb dolgokat csinál az ember,annál nagyobb az esélye,hogy egy ilyen kapja le...persze minél jobb vagy,annál ócskább,randomabb,malacabb módon küldik rád...ha már az 5.fejest lövöd zsinórban,tuti olyat kapsz,aminek a gazdája végképp oda se nézett,csakhogy lelombozzon :) a sniperekre meg haragszok...nem azért mert nem nézem sokba,hanem mert a sok sniper a többi játékát rontja,ráadásul objektiva csinálás,vagy lényegében bármilyen csapatsegitési kisérlet nélkül kaszálják a nagy pontokat,sok killt...egy cod-nál még elment,de itt,amikor az 1km-re levő domboldalban 5-6 sniper gubbaszt,köztetek a nyilt terep,mondhatni esélytelen bármit tenni az ember ellene...persze ezt támadóban kell igy csinálni...de sebaj,hisz az ő killjük megvan,a többit meg ki nem...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5628) F_Zolee válasza aram01 (#5626) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem van rég több is. Ma már a tied is be lett szerezve. ;] (Véletlen te is beszerezted az enyémet. :((( :DDD ) Elég rossz oldalon voltál. Mindig veszítettetek, vagy túl erős volt a mi oldalunk. Láttam, hogy eltűntél, gondolom meguntad a céllövöldét. :) Amúgy már vagy 2x küldtem meghívót de még azóta se vagy a listán. Ennyire megharagudtál? :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#5629) aram01 válasza BandiHUN (#5627) üzenetére


aram01
nagyúr

a snipereknek ez a dolga hogy távoltól aprítsák az ellent.nem egy M-COM ot bevettek a támogatásukkal

F_Zolee: olyan a laggom mint az állat,kín csak a játék ,jövőhetén lesz normális kábeles netem akkor már élvezhető lesz a gém :K Megfogadtam hogy addig nem megyek fel mert csak az arányomat rombolóm,de hát ki bírja ki?Szar volt a csapatom? 500-999-es pinggel első vagy az elsők között végeztem gyengék voltak,semmi csapat szellem nem volt bennük.Nem láttam a meghívod majd mindjárt küldök én neked hátha úgy jó lesz :K

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5630) ForRedGlory válasza aram01 (#5629) üzenetére


ForRedGlory
félisten

De azért nem az az általános, amikor 5 sniper van egy csapatban, mert felborul az egyensúly. Sok Sniperrel nehéz bármit is elérni, kivéve ha vérprofik az illetők, és nem minden 4. golyónál öl meg valakit.

(#5631) aram01 válasza ForRedGlory (#5630) üzenetére


aram01
nagyúr

én vérprofi sniper vagyok ;]
csak most szerencsétlenkedem a többi kaszttal

F_Zolee: ment a barátkozás :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5632) csfwinter


csfwinter
csendes tag

Üdv!

Bízom benne, hogy nem rossz helyre írok, és jár erre illetékes.
Egy ideje a Hungarian Sun / PH! Ranked szerver minden belogolási kísérletemre kick-el fogad. Amennyiben bármi szabálysértőt - amiért ban jár - elkövettem volna akaratomon kívül, elnézéseteket kérem.

Szívesen játszanék továbbra is ezen a szerveren, mivel kb. minden második embert ismerem még BF42-es időkből, és sokkal élvezetesebb ismerősöket lelövöldözni. :)
Plusz ugye valamennyire tudok magyarul is.

Köszönöm!
BF42: CoFB Winter
WoW: Winter / Arathor / Artum Inferniti

szerk: A BFBC2-es nickem is Winter.

[ Szerkesztve ]

(#5633) r-chee


r-chee
őstag

Egyszerűen nem tudok gémelni, mert, mikor kiválasztok egy szervert, és elkezd hozzá csatlakozni (betölteni), egyszerűen kilép a játék és bezárul. Ma telepítettem újra, mert Win7 reistall után nem működött az updater.exe. Felraktam, frissítettem mindent, feltettem a 10.2-es Catalyst-et is, de csak kilépked ez a g*ci :( :W .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5634) HS 2142 válasza csfwinter (#5632) üzenetére


HS 2142
őstag

Mi kickel? Pb? Nem kapsz valami hibaüzenetet?
[De biztonság kedvéért írd ki klántagba hogy hun vagy ph, vagy iratkozz fel a [listára] ami a phs gamer közösséget gyűjti, nehogy helycsinálásnak ess áldozatul]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5635) F_Zolee válasza aram01 (#5631) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ok. De még nem tudom mikor lépek fel meglesni.

(#5636) kmarton


kmarton
tag

Tatabányán nem volt limited csak normál ugyanannyiért. Hát nem vettem meg.... kell a +két pálya. Vagy azt mindenki megkapja?

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#5637) HS 2142 válasza kmarton (#5636) üzenetére


HS 2142
őstag

Mindenki, de a CD Galaxisban (Pest) 8kra van leárazva, ha még van belőle, onnan érdemes lehet szerezni (a simából van a Limited nem ér meg +1 forintot se, de én megvettem megjelenéskor, amikor még ugyanannyi volt mindkettő..)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5638) aram01 válasza kmarton (#5636) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem LE van,de szerintem a pályákat megkapod (ezt ne vedd készpénznek) az cuccokat biztos hogy később oldja fel a sima

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5639) csfwinter válasza HS 2142 (#5634) üzenetére


csfwinter
csendes tag

Valószínűtlen a PB miatti kick. Más, random szerveren tudok játszani. Ennek inkább ban szaga van.
Arra tudok gondolni, hogy túl agresszíven (illetve frusztrálóan - nézőpont kérdése) alkalmaztam az UAV-ot.
Végül is nem verseny, csak funplay lenne. Néha elragad a hév, emiatt is kértem elnézést.

(#5640) r-chee


r-chee
őstag

Failed to connect to EA online :( .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5641) Neoteric


Neoteric
addikt

Fasza volt ma is a játék, jópár PH!-s emberkével találkoztam szerveren is meg TS-en is.
Így együtt ha vagyunk ilyenkor a legjobb, TS-en egyből tudjuk informálni a másikat.

Holnap majd jövök megin, mára már befejeztem. :R

csfwinter: megnéztem a szervert clanforge-on és bannolva vagy, gondolom nem ok nélkül. ha többiek is megszavazzák akkor gondolom lehet szó a ban feloldásáról.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#5642) gabipaci válasza csfwinter (#5639) üzenetére


gabipaci
addikt

Örülnék, ha a "bűnös" megkeresne privátban ez ügyben.
Főleg azért, mert nem tudom levenni a ban-t.
Én is utállak, mert mindíg kinyírsz, de nem szeretném, ha ban listán lennél.

Logitech hardware tester

(#5643) _Voyage_ válasza gabipaci (#5624) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Gond nincs, csak úgy kíváncsiságból kérdeztem. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5644) aram01 válasza csfwinter (#5639) üzenetére


aram01
nagyúr

nem hinném hogy azért bannolnának hogy túl agresszívan játszol,vagy a szád volt mocskos :R esetleg "extra" ügyes voltál :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5645) _Voyage_ válasza csfwinter (#5639) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én voltam.

2 ok miatt repültél:

1.) Nem voltál rajta a listán, de ma már 3szor is láttalak a szerveren, és kellett a hely, gondoltam orosz vagy. Repültél.
2.) Mikor kétszer melletted játszottam, "túl erősnek" tűntél, ezért esett inkább rád a választás, a többi ismeretlennel szemben.

Levenném én a bant, de most épp szenved valamiért a dolog, nem tudok senkit Unban-olni.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5646) L4D1K


L4D1K
őstag

Nah az m95 is feloldva, az 8000 pont ami kellett hozzá azt dacból megcsináltam egyik hun szerveren. Elegem lett a Wookie snipa hadtestből....

Gol -lal meg is lett hirtelen az ezüst csillag, 2 db 8as killstreak és 2 nemesis ^^ - , miért mindenki egy helyen piknikezik azt sem értem. :( :C

Mivel megint beindult a menetrend szerinti lagg feszt, kicsit pihentetem :) Addig megnézem a heti Bleach-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#5647) gabipaci válasza _Voyage_ (#5645) üzenetére


gabipaci
addikt

csfwinter: Levettem a ban-t, jöhetsz játszani.
_Voyage_: Csak úgy sikerült, hogy a teljes listát töröltem, úgyhogy az említett embert visszarakhatod, ha találkozol vele.
Egyébiránt felirattam a szervert a PBBans-ra, a napokban elkészül az account, szerintem megoldja a csíter témát. Legalábbis valamennyire.

Logitech hardware tester

(#5648) csfwinter válasza _Voyage_ (#5645) üzenetére


csfwinter
csendes tag

Köszönöm!

Egyúttal fel is iratkozom gyorsan a listára.
A "túl erős" kifejezés meg végső soron azt hiszem valahol hízelgő rám nézve, szóval ezt is köszönöm. :)

(#5649) PaJa1 válasza L4D1K (#5646) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem még jócskán kell az m95höz pont

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5650) gabipaci


gabipaci
addikt

Mindenkinek ajánlom figyelmébe a következő pár sort.

Játékszervereink:
Hungarian Sun / PH! Ranked Normal Rush mód 32 férőhellyel
Hungarian Sun / PH! Ranked II Normal Conquest mód 32 férőhellyel

Teamspeak3 szerverünk:
IP:85.236.100.27 PORT:11097 28 férőhellyel

Adminjaink:
Neoteric,
Ciry,
DieHard,
r-chee,
mackosajt,
tgulyas,
nowan,
_Voyage_,
RibizLee,
gabipaci.

Gyertek játszani, várunk szeretettel.

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.