Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) BandiHUN válasza gabipaci (#5650) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó ez,csak a conquest-re is kellene ember...a másikra meg alig lehet bejutni... :DDD mondjuk 10 után eléggé vacakolt néha a szerver(előtte smmi gond nem volt...),olyan is volt,hogy elindult a parti,futok 20 métert,mindenki megáll,ahol van...utána hiába reconnecteltem,amikor a join-nak kellet volna aktivnak lennie,minden hiba nélkül visszadobott a szerverkeresőbe,gondolom másnak is volt ilyen,mert lefogyott a szerver 23 főre,legalábbis annyit mutatott,mire kábé ötödszörre már bent tudtam maradni,viszont voltak laggolások,elindulok a helikopterrel,3mp szünet,utána puff már a fák között is,ilyen akadozás volt többször is.éjfélre kisimult a dolog,de hát akkor már eldőltem inkább vizszintesbe...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5652) L4D1K válasza BandiHUN (#5651) üzenetére


L4D1K
őstag

No akkor gyűjtsük össze az embereket a conquest szeróra :)) Kell egy kis változatosság a rush után is :K

# ANTAL Tuning #

(#5653) KVamikaze válasza F_Zolee (#5607) üzenetére


KVamikaze
tag

Köszi, igen HD felbontásban játszok és álltalában medium beállítás mellett. De szeretném Max beállítás mellett tolni. HD 4890 1Gb -os VGA kártya csere lenne jelenleg, még egy 4870 x2-eset is néztem, de lehet azt a proceszor sem tudná kiszolgálni és nincs is akkora tápom , hogy üzemeljen.
4850 ről 4890-es cserélyével elegendő pluszt kapok majd, Full HD max beállítás mellett?

(#5654) r-chee válasza gabipaci (#5650) üzenetére


r-chee
őstag

Beírtam listámba a hiányzó adatokat, és formailag kicsit helyrepofoztam, így már kezd normálisan kinézni :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5655) F_Zolee válasza KVamikaze (#5653) üzenetére


F_Zolee
veterán

Valószínűleg azzal már nem lenne gond. Gondolom a 4850-esed az 512Mb-os ami már kevés a HD-re. Gyanítom nem újonnan veszed a 4890-et. Ebben az esetben ez a lehető legjobb amit beletehetsz. Az 5x-es széria meg más kérdés, hogy akarsz a felé nyitni. :) Ha már X2-n is törted a fejed mondjuk akkor beleférne az is... Procira visszatérve sokaknak olyan van megrántva kicsit szóval nem hiszem, hogy ez visszafogná a kártyát...majd.

[ Szerkesztve ]

(#5656) bonat


bonat
senior tag

5571-re valaki?

(#5657) gabipaci válasza r-chee (#5654) üzenetére


gabipaci
addikt

Olvastam, jól néz ki, köszönöm, hogy karban tartod.
A hiányzó nick: Ribanc

Logitech hardware tester

(#5658) Neoteric válasza bonat (#5656) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem elveszik, de vissza tudod szerezni, mivel az XP-ről később is letod törölni, ahogy a win7ről is.

Szal felrakhatod több helyre is de ha mind1ikről szépen utána letörlöd akkor nem vesztesz semmit.

Win7en annyi lesz, hogy ki tudod próbálni DX10-et +vmennyivel kevesebb fps, bár sztem annyira nem nagy cucc 9hez képest, és a 9-el sokkal hamarabb be is tölt, de próba cseresznye.

PSN: ne0teric_sAN

(#5659) Kr/\toS válasza BandiHUN (#5627) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ha nem HC akkor nem olyan vészesek a sniperek sem. Nem véletlenül lett beletéve a füstgránát ám.

(#5660) _Voyage_ válasza Kr/\toS (#5659) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nincs is annál rosszabb.
Semmit nem látni sokszor, vagy a hófúvástól, vagy a homokfúvástól, de a legjobb, ha füstgránát is van, akkor végképp senkit nem látok... :((( :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5661) r-chee


r-chee
őstag

Ma 5 órám ment rá, hogy tudjak játszani, tegnap valamivel több, de semmi pozitívum. Ha bemegyek egy szeróra, betöltés után azonnal kilép és bezár a game :( . Legalább most nem fagy szét a gép. Hurrá.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5662) DieHard


DieHard
senior tag

r-chee légyszi add a listához : =Cida=Zorroman ez igy név, klánnév nincs

(#5663) F_Zolee válasza r-chee (#5661) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tuningból vettél már vissza?

(#5664) Mrdevil válasza r-chee (#5661) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na remek akkor egy csónakban evezünk,engem kb 5 perc játék után dobál kifele,illetve random van hogy 20perc.Van hogy csak simán asztalon találom magam,de van hogy exe hibára hivatkozik (de ez a ritkább).Már az őrület határát súrolom. :W

Ja most nézem,ugyan olyan procink van és én is 3.8-on hajtom.Biztos az nem tetszik neki,hozzáteszem a beta hibátlanul futott. :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5665) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Szétbasz az ide. amióta lejött a "frissítés", azóta ez a szar játék rendszeresen kilép az asztalra :W :W :W

(#5666) bonat


bonat
senior tag

ma délelőtt mikor üres volt a 2. szeró...mókázgattam 1 kicsit M3A3-al :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5667) Mrdevil válasza ForRedGlory (#5665) üzenetére


Mrdevil
addikt

Üdv a klubban... :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5668) ForRedGlory válasza Mrdevil (#5667) üzenetére


ForRedGlory
félisten

most meg hogy nem dobott ki az asztalra, egyszerűen szétkapcsolt. Mindjárt szétverem az egész gépet, sík ideg lettem. Nem hiszem el hogy jött ki elvileg "javítás" és szarabb mint volt :W
Statnak persze így lőttek...

elkezdek balra oldalazni, megnyomom a jobb egér gombot, hogy belenézzen a távcsőbe, erre lebasz az asztalra, mintha alt+tab_ot nyomnék... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#5669) JamesHun válasza _Voyage_ (#5660) üzenetére


JamesHun
addikt

hát füst az jó, de én a 40-es gránátot extra gránáttal megspékelve eléggé ki szoktam használni
nagyon jól lehet egyszerre 2-3 gubbasztót is füstölni 1 lövéssel :P
egy rohampajzs jó lenne a sniperek ellen
akkor csak pattognának le a golyók :D

SeriesX: JamesSHun

(#5670) PaJa1 válasza JamesHun (#5669) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen az érdekesebbé tenné a dolgot. CSben és más taktikusabb lövöldözős játékban van, bár nem tudom mennyire illik egy rohampajzs a csatamezőre.
Akkor már nem csak a Csubakkák hanem az áRTÚDíTÚk is rohangálnának fel s alá :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5671) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Persze, most biztos azt mondjátok, hogy megint csak hisztizek. Most fejeztem be a játékot, és kiváncsiságból megnéztem a toplistát a menüben.

De ne mondja senki nekem, hogy az első helyen lévő 49-es szintű gyerek az 57 óra játékidejével és a 90-es k/d arányával igen kilencven, nem kilenc, az frankón nyomja a játékot. :U

(#5672) PaJa1 válasza antikomcsi (#5671) üzenetére


PaJa1
őstag

A statos oldalon is láttuk már, linkelte is valaki pár száz hszel korábban.
Reconnal 300 felett van a KD aránya!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5673) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Sikerült egy keveset késelnem link :D

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#5674) r-chee válasza DieHard (#5662) üzenetére


r-chee
őstag

Ilyen nevű felhasználó nem létezik >>> LINK. Kérlek pontosítsd.

---------------------------

Megvan a 100. Ph!-s gamer :) .

Proci tuningolásával eddig nem volt baj, délután majd megpróbálom visszavett órajellel.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5675) Blom


Blom
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap sikerült megtalálnom a szervereket csak ledobott.
Ja és azt szeretném kérdezni,hogy a szerver használatért nem kell e fizetni?
Mert,ha kell szívesen fizetek a szerver használatért. :K

(#5676) Blom válasza Target78hu (#5673) üzenetére


Blom
aktív tag

Na ez már nem gyenge gratulálok ügyes voltál. :Y

(#5677) PaJa1


PaJa1
őstag

Kaptam egy levelet az EAtól. Jót mosolyogtam rajta :D Nem lettem okosabb... Csak azt nem tudom, hogy ilyenkor mit ír, mivel öltem meg a muksót. Ráztam már meg ellent, de a harc hevében ritkán figyelem alul a szöveget, főleg ha még élek .)

"Alul található egy INGYENES csalás kód vagy játék tanács/tipp, hogy a segítségével magasabb szintre emelhesd játékodat!

Ha szanitécként játszol, ne csak az elesett osztagtársak felélesztésére használd a defibrillátort. Rohanj az ellenséghez, és részesítsd megrázó élményben!"

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5678) DieHard válasza r-chee (#5674) üzenetére


DieHard
senior tag

én sem létezek. ekkor mivan?

(#5679) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Sziasztok !

szkebe/HUN/ néven talizunk majd a szerókon!!!

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#5680) ciry válasza Target78hu (#5673) üzenetére


ciry
őstag

Nem rossz :K
Úgy vettem észre, hogy a bökő a legmegbízhatóbb fegyver ebben a játékban, nincs melléduma, belevágod az ellenbe és megdöglik, nem fordul meg egy pisztolylövéssel elintézni géppuskázás közepette.
Nekem egy alkalommal sikerült ennél több dögcédulát begyüjtenem: valakinek helyett kellett csinálnom a szerveren és mire visszaértem, addigra az ellen elfoglalta a pontunkat, de én egy sarokban életben maradtam és a vonalaik mögé kerülve csak szurkálgattam lefelé a csókákat, amíg egy Bradley ki nem nyírt :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5681) aram01


aram01
nagyúr

képzeljétek a szerverkereső nem talál semmit még a favoritokat sem :F
valaki?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5682) rankesz válasza aram01 (#5681) üzenetére


rankesz
veterán

Megnéztem most neked, és nekem talál... full refresht próbáltad?

Amúgy én úgy szoktam "elhárítani" a szerverkeresős bugot, hogy max 10 másodpercig hagyom frissíteni, addigra úgyis összeszedett elég info-t a gyorsabb szerverektől, utána megszakítom, és 2-3 mp múlva bedobja a listát.

[ Szerkesztve ]

(#5683) aram01 válasza rankesz (#5682) üzenetére


aram01
nagyúr

igen,de később még tesztelem hátha :K
remélem már az i7-ről írtál ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5684) Blom válasza aram01 (#5681) üzenetére


Blom
aktív tag

Tegnap nekem sem volt jó egy ideig,kicsit vártam és mindent megcsinált amit akartam.
Csak lestem,hogy mi van mert kb 4 perc volt amíg vártam előtte meg 15 percig szívatott.

(#5685) madgie válasza aram01 (#5681) üzenetére


madgie
titán

Tegnap íccaka nekem is ezt csinálta, de legalább így éjfél előtt az ágyba kerültem :))

(#5686) aram01 válasza Blom (#5684) üzenetére


aram01
nagyúr

madgie
na ha nektek jó vegyetek csak fel barátnak,majd rajtatok keresztül beszivárgok a rendszerbe :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5687) madgie válasza aram01 (#5686) üzenetére


madgie
titán

Ma jön haza a menyasszonyom suliból, tuti nem lesz egy ideig időm BC2-zni :O

(#5688) Blom válasza aram01 (#5686) üzenetére


Blom
aktív tag

dolgozom 6 ig :O :O

(#5689) DieHard


DieHard
senior tag

Irom meg a szerverszabályzatot. Adminok egyeztetésével, és r-chee engedelmével a blogban lesz feltüntetve nemsokára! A szabályokat illiklesz betartani!

[ Szerkesztve ]

(#5690) aram01 válasza madgie (#5687) üzenetére


aram01
nagyúr

oké,ezt megértem ;] ;)

Blom: én is melózom ráér felvenni :K

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5691) ciry válasza DieHard (#5689) üzenetére


ciry
őstag

Melyik szerverét?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5692) DieHard válasza ciry (#5691) üzenetére


DieHard
senior tag

általános, mindkettőre kiterjed, ha eltérő akkor feltüntetem. adminokkal meg eldöntjük hogy jó, és szépitjük

jah , amugy már cheater lévén tudjuk milyen az 50es szint

[ Szerkesztve ]

(#5693) aram01


aram01
nagyúr

hova kell beregelni a veterán téma miatt? vagy hogy is van ez? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5694) ciry válasza DieHard (#5692) üzenetére


ciry
őstag

Nem támogatok semmiféle szabályt, max. annyit, hogy a gusztustalanul beszélőket és a csalókat kidobjuk.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5695) DieHard válasza ciry (#5694) üzenetére


DieHard
senior tag

Ez is egy vélemény, gabipaci bennevan, kérdezzük majd a többieket is.

(#5696) ciry válasza DieHard (#5695) üzenetére


ciry
őstag

Persze.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5697) mackosajt


mackosajt
addikt

Kíváncsian várom a szabály tervezetet.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5698) ciry válasza mackosajt (#5697) üzenetére


ciry
őstag

Én nem is tudtam arról, hogy ilyenről szó van.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5699) Axel 007


Axel 007
tag

Csak engem nem enged most belépni?? :(

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#5700) DieHard válasza ciry (#5698) üzenetére


DieHard
senior tag

tegnap este emlitettem meg pacinak. mondta irjam. össze. együtt megbeszéljük, semmit sem kell eflogadni, a lényeg hogy ne hasraütés szerüen kickelgessünk. igy mindenki tarthatja amgát valamihez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.