Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) mackosajt válasza belaazallat (#6100) üzenetére


mackosajt
addikt

Na most ha a fákat lőtte, akkor miként kempelt? Lehet gyönyörködött a rombolható környezetben, és néha bemászott egy ellen a képbe.
Lehet egy újonc volt... erre te meg bemész a bázisra, és még ölsz is.

dupla "hiba"?

Ha annyira zavart, elég lett volna kívülről mondjuk megküldeni GL-t felé.

Nem voltam ott, tehát nem tudom a pontos részleteket, de én akkor sem helyeslem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6102) ciry válasza mackosajt (#6099) üzenetére


ciry
őstag

Ne haragudj, de mi az, hogy "nem ártana némi rendet tartani"?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6103) r-chee válasza ciry (#6102) üzenetére


r-chee
őstag

Talán azt, hogy rá kell vezetni a népet arra, hogy pár, egyszerű szabályt betartva játszanak.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6104) mackosajt válasza ciry (#6102) üzenetére


mackosajt
addikt

Amikor a túlerő(mert ugye autobalance nincs) elkezdi rohamozni a főbézt, olyankor felszólítás után rendet tenni.

Valaki itt már írta korábban, hogy ez csak addig játék, amíg mindkét fél élvezi.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6105) r-chee


r-chee
őstag

Vajon mennyien lehetünk multiban magyar BC2 gamerek? 1-2, netán 5ezren?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6106) mobal válasza mackosajt (#6104) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

én élvezem a túlerőt is :D ha úgyis kikapok legalább több lehetőségem van statot javítani.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6107) ciry válasza mackosajt (#6104) üzenetére


ciry
őstag

Ne haragudj, de nem kell hagyni.
Majd lesz auto-balance és megoldja a túlerőt, a többi meg csak bénaság kérdése.
Nehogy már meg kelljen védeni egy játékban.
Tegnap bemortaloztak a "főbézre" mikor támadtam, következő körben visszaadtam.
"Valaki itt már írta korábban, hogy ez csak addig játék, amíg mindkét fél élvezi."
Ha itt nem, akkor van jó sok egyéb szerver, ez a "rendetlenség" az emberek hatalmas hányadának bejön.
Csináljatok rendet a II. szerveren és ha lenyomja az 1-es szervert, akkor lehet majd itt is rendet vágni.

Kicsit olyan ez, mint ha valaki unalmában nekiállna megcsinálni a microhullámú sütőjét, ami egyébként kifogástalan.

R-chee: az emberek játszani akarnak, nem magukat beszabályoztatni itt is.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6108) mackosajt válasza ciry (#6107) üzenetére


mackosajt
addikt

héhéhé.... nem én vetettem fel, hogy kellenek ilyen szabályok. Én csak helyeslem, hogy valaki gondol rá, és próbál tenni is valamit. Lehet téged nem zavar a túlerő, vagy a bézrép, de másokat meg igen.
Ami meg a "következő körben visszaadtam" dolgot illeti, én inkább kihagyom, mert az, hogy engem valaki kinyír a bázison, nem jogosít fel arra, hogy én is "lealacsonyodjak" az ő szintjére. (Ezt most ne értsd félre légyszíves, szerintem tudod, mire gondolok)

... vagy ilyen alapon ha lelő egy csíter, akkor én is menjek csítért, és használjunk mi is, mert jól visszaadom neki?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6109) bonat válasza Mrdevil (#6073) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD :DD

(#6110) Siiiiix


Siiiiix
tag

nemszóltam

[ Szerkesztve ]

(#6111) Bavid válasza ciry (#6107) üzenetére


Bavid
senior tag

Ezzel én is egyetértek, egyedül arra kellene figyelni hogy nagyjából mindig 16v 16 legyen és akkor 4 és 5ös szabály szerintem felesleges. Úgyis ott a killcam, ha valaki nagyon bejut hátra a 2. killje után mennek megkeresni és nem lesz hosszú életű:DD

(#6112) ciry válasza Bavid (#6111) üzenetére


ciry
őstag

Auto-balance is csak addig fontos, amig nincs fullon a szerver, az meg szerencsére ritka :DD
Ma is átálltam a gyengébbek oldalára és mire felocsúdtam már mehettem vissza ;]

Mackósajt: felesleges egy jó levest 2-szer megfőzni, nem lesz jobb.
Ne kelljen már több hasonlatot beirni :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6113) Motaba78


Motaba78
őstag

Újratelepítettem a játékot, de sajnos így sem oldódott meg a multiban való kifagyás.

Marad a várakozás a patchre ami talán orvosolja a kifagyásokat, mert így használhatatlan a játék. :(((

(#6114) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Egy vélemény, akik fizetnek a szerverér azoknak mindig legyen hely ez alap ! Az hogy ki menyire él a jogaival annak van két lehetősége is, ha nem tud várni akkor szerintem a legkevesebb ponttal rendelkező embert tegye ki a csapatból, ha esetleg tud várni pár percet akkor pedig a kör elején dobjon ki akit akar és abból szerintem nincs gond. :R

(#6115) wariror válasza ciry (#6112) üzenetére


wariror
tag

Hát apa hiába veszlek fel 100x is valahogy nem megy ez :W
erösen vannak még hiányosságok!

(#6116) ciry válasza wariror (#6115) üzenetére


ciry
őstag

Már felvettelek bakker :D :DD
Nézd csak meg a barát-listád balra :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6117) gabipaci válasza ciry (#6112) üzenetére


gabipaci
addikt

Ciry, nem kell több hasonlatot írni, felesleges.
Inkább azt magyarazd meg lécci, miből gondolod, hogy azért van tele a szerver, mert mindent szabad?
Elmagyarázom, ha gondolod.
A szerver azért van tele, mert:
a) itt a PH!n elég rendesen "hirdetve van"
b) a szerver nevében benne van a Hungarian szó, így a Magyarok idetalálnak
c) a szerverünk az első pillanattól online volt, már akkor is tudtak rajta játszani, mikor a PB sz@rakodott, mert kikapcsoltam. Elég sokan betették már az első napokban a kedvencek közé.

Azért nem lesz üres a szerver, mert vannak értelmes szabályok.
Inkább azt hallom vissza, hogy ide se jövök, mert kempelnek, stb.
Az meg igen erősen le fogja rontani a szerverlátogatottságát, ha egy admin így nyilatkozik:
"Tegnap bemortaloztak a "főbézre" mikor támadtam, következő körben visszaadtam."
Ha velem bunkóznak, nem az a megoldás, hogy én is köcsög leszek. Hanem a rendelkezésemre álló lehetőségekkel rendet tartok a szerveren!
Azok akik ezeken a szabályokon nem tudnak túllépni, és azért nem jönnek hozzánk, mert nem lehet kempelni, talán jobb is ha nem rontják el az értelmes gamerek szórakozását.

Tegnap a II-es szerveren nyomtam, mire a hajóroncsos pályán az ellen jön be a bázisra helivel, gunner kiugrik, és az orrom elől ellopta a helit. Beírtam, hogy next vehicle sealnig ban. Erre beírta hogy LOL. Én meg hogy What LOL? Érdekes, nem vitte el a helit mégegyszer, és nem is ment le a szerverről. Nem árt a határozott fellépés, ha rendet szeretnénk.
A következő körben meg valaki az egyik főbézről lőtt ágyuval a másikra. Annak mi értelme van? Sajnos nem haltam meg, így nem derült ki a neve, de kibanoltam volna figyelmeztetés nélkül.

Azt hiszem épp eleget megteszek a szerverért, pedig nincs sok szabadidőm. Igazán nem mondhatod rám, hogy rosszat akarok a szervernek!!!

Várom a válaszodat, lehetőleg sértődés nélkül.

Szerk: autobalance meg akkor lesz, ha majd az EA csinál valamit. Olyat még nem láttatok, hogy az egyik oldalon 18-an voltak? Az hol van az autobalance-tól?
Egyszerűen nem értem, hogy hogyan tudnak az egyik oldalon 16-nál többen lenni...ez a legnagyobb bug a játékban.

Zsozsooooo: az a baj, hogy kintről nem látni, mennyi még a kör vége.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#6118) wariror válasza gabipaci (#6117) üzenetére


wariror
tag

Jo lenne ha az EA kitalált volna a játékba 1 auto admint
mint azt láttuk hogy jol müködott bf2-ben is!
Ugyan ehez semmi köze nemvolt a játék fejlesztöinek!

(#6119) wariror válasza ciry (#6116) üzenetére


wariror
tag

Ma még nem voltam fent de megnézem nemsoká. :))

(#6120) gabipaci válasza wariror (#6118) üzenetére


gabipaci
addikt

Tudtommal az EA-nak nem volt adminprogramja a BF2-höz.
Ha a bf2cc-re gondolsz, vagy az adminmapra, az egyik sem az EA szüleménye.
A bf2cc-hez hasonló bc2cc progink már van, de az elején kifagyasztotta a szervert, így nem eröltettük. Úgy néz ki, már jó, ma rövidre zárom ezt is, és akkor használhatjuk.
Az adminmap csapata próbálozik egy hasonlóval, de sajna alapvetően máshogy kell megoldaniuk.
Ha arra gondolok, hogy a bf2-höz is csak béta állapotban van még mindíg az adminmap, nem biztos, hogy érdemes rá várni.

Logitech hardware tester

(#6121) ciry válasza gabipaci (#6117) üzenetére


ciry
őstag

a, meg mert jó
b,ez igaz, de sok szerverében benne van, mégis ez a legmenőbb
c,ez is igaz

Ha egy nő az emberek 95%-nak bejön, 5%-ának nem, akkor ezek szerint most az 5%-nak van igaza?
Tudom, hogy mindenből a legjobbat akarod kihozni, de mond meg, hogy hányan játszanak a szerveren és hány ember panaszkodik ehhez képest?
Miből gondolod, hogy nem fogják a favoritok közül kivenni az emberek a szervert, ha kikickelik hülyeségek miatt?

A conquestes pályán történteket felesleges a rushra vonatkoztatni, ég és föld a kettő.

Ismét leirom: tudom, hogy a legjobbat akarod kihozni, de olyan kaja nincs, amit mindenki megeszik, olyan film amit mindenki szeret.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6122) Geniust


Geniust
tag

Sziasztok!

Segitség kellene

Van 1kis problémám a játékkal(vagyis a telepitéssel)...2particióra van osztva a merevlemezem C=win..D=minden ami játék stb..
Próbálnám feltelepiteni de csak a Win particióra engedi mert azt irja h instabillá válhat a játék ha nem oda telepitem:S
De amugy is kevés a hely a C-n és miért nem engedi akkor a D-re??
Nem nagyon olvassgatam ilyenek után h mi lehet a probléma de talán vki tudd itt segiteni nekem.
Köszi

(#6123) Thome


Thome
addikt

Na.. Én meg kipróbáltam a 10.3 mobility drivert... Fene az ATi-ba, idáig szenvedtem 15-20 képkockákkal, ennyit vitt maximum a játék, most 20 a minimum, és 30-60 között ingadozik átlagban... Így már kezd tetszeni a játék. :))

(#6124) Neoteric válasza ciry (#6121) üzenetére


Neoteric
addikt

De arra lehet törekedni, hogy minél többen szeressék azt a "filmet" vagy "kaját" :))

PSN: ne0teric_sAN

(#6125) aram01 válasza Geniust (#6122) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem is a d-n van nincs vele gond

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6126) r-chee válasza Geniust (#6122) üzenetére


r-chee
őstag

Telepítsd fel nyugodtan a D:\-re, nehogy már a rendszer partíción egye a egy game a helyet :) . Biztos nem fog instabillá válni a játék, legalábbis ilyet még nem hallottam, hogy csak C:\-re lehet feltenni, mert máshol be fog krepálni :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6127) Geniust válasza r-chee (#6126) üzenetére


Geniust
tag

De nem engedi!!!Rákeresek hova telepitse és kiírja h oda nem engedélyezett a telepités blah blah és visszateszi a C...-re
Tuti nálam van vmi gubanc mert már volt 1pár játék amit ugyanígy nem engedet csak C-re és hagytam a pi...ba. :((

(#6128) gabipaci válasza ciry (#6121) üzenetére


gabipaci
addikt

Megmondom őszintén, örülök, hogy lehet erről beszélni Veled, végülis a dolgokat meg kell vitatni, egyeztetni az álláspontot.

"Ha egy nő az emberek 95%-nak bejön, 5%-ának nem, akkor ezek szerint most az 5%-nak van igaza?"
Akkor maradjunk ennél a hasonlatnál.

Az egyszerűség kedvéért vegyük a 100%-ot 100 embernek.
Van egy nő, aki ideköltözik a városba. 100 férfiból 95-nek tetszik, a maradék 5 mehet a levesbe, nem érdekes számunkra. (valószínű melegek)
A 95 férfi egyszerre kezd el udvarolni Neki. Van aki csak bókol (10 férfi), van aki virágot vesz (15), van aki vacsorázni hívja. (25) És persze vannak olyanok is legyen 5 fő, akik az első randira már @nál sikosítóval állítanak be. A maradék 40 legyen az átutazók létszáma, akikből 5 főnek szintén a zsebében a korbács.
Mivel a hölgynek semmi önbecsülése sincs, mindenkinek mindent megenged.
Bár a többség csak flörtölni, illetve lassabb tempóban ismerkedni akar, mégis vannak akik szétb@sszák. Ennél fogva, a kultúráltabb egyének nem szívesen találkoznak majd a hölgyel, ritkul a népszerűsége.
Híre terjed a város új cafkájának, és már az átutazók sem szívesen állnak meg, csak az az 5 sikosítós és 5 átutazó a korbáccsal marad. Ez már csak 10 ember.
Akik szépen elmennek egy másik városba, megkeresik ott is a legjobb nőt, és szátcseszik Őt is.
Ezek után már bármilyen hüvelyplasztikán áteshet főszereplőnk, a neve hallatán mindenkit a hányinger fog kerülgetni, és örökre egyedül marad.
És a kandalló előtt a hintaszékben a macskája társaságában arra gondol, hogy azt a 10 férfit nem kellett volna egyszerre beengedni. Főleg azt, azzal a hatalmas tágítóval...

Mindenkitől elnézést kérek, akit sért esetleg a történet, csak próbáltam a hasonlatnál maradni.

Ajánlom figyelmedbe a 4-es pontot, amiről a vita folyik:
4. Rush módban a védők ne vegyék át a támadók szerepét, persze rugalmasan kell kezelni, mivel amikor megnyílik a map következő része, van hogy beragad valaki, és azt a ziccert kár kihagyni. Viszont aki ebből él, az mehet kick-re. Aki reconként a támadók épp aktuális bázisát kempeli, nyugodtan kaphat egy kör ban-t.

A rconos részt nem úgy értem, hogy fellő a hegyre port valdez-en, hanem mikor mozdul a térkép, és az építkezésen születnek a támadók, a sniper az építkezésen túlról gyüjti a fregeket.

Nos, mit mondassz?

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#6129) wariror válasza Geniust (#6127) üzenetére


wariror
tag

Lehet nincsenek a rendszerhez admin jogaid!
Ergo csak felhasználoként vagy bejelentkezve
vagy a particiodon lehet valami probléma.

(#6130) r-chee válasza Geniust (#6127) üzenetére


r-chee
őstag

Én is arra gondolok, hogy nem rendelkezel megfelelő engedélyekkel. Nem vágom annyira ezt a témát, utána kéne nézned pl. itt az oprendszerednek megfelelő topikban.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6131) belaazallat válasza mackosajt (#6101) üzenetére


belaazallat
addikt

Camp- sátor/tábor tehát egy helyen áll.

Vagy játsszon, vagy nézelődjön, de azt singli-ben, ne foglalja a helyet. 7-8as szinten (nem emlékszem pontosan, de nagyobb volt nálam) nem hiszem hogy újonc lenne. Én pl üres pályákra szoktam bemenni nézelődni.
Mivel medic kasztban játszom, nincs GL-em.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6132) ciry válasza gabipaci (#6128) üzenetére


ciry
őstag

De most azt nem értem, hogy mi ez a szabálykényszer?
Kevesen járnak vagy aki ott van 5 perc után disconnectel?
HS2141, MrDevil és én sokat játszunk együtt a többiekkel és még sosem hallottam olyat senkitől sem, hogy: "jaj, de kellene valami szabály, mert nem érzem jól magam!"
Most is közel fullon megy a szeró, pedig van 5569 csak a gametrackeren.
De te tudod mit csinálsz, hisz a tiéd.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6133) gabipaci válasza belaazallat (#6100) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem egyetlen egy olyan zászló sincs a játékban, amit akármelyeik főbázisról hatékonyan kempelni lehetne. A zászló behúzását nem akadályozza meg, mert nem kell olyan közel menni a zászlóhoz, mint BF2-ben.
Ennek ellenére azt mondom, hogy bizonyos esetekben okozhat kellemetlenséget valaki a főbézről, de ha nem tud lelőni senkit, úgyis kijön.

Logitech hardware tester

(#6134) r-chee


r-chee
őstag

Elég fura Medic-ként tolni a játékot. Sokszor az egész minimap villog, menni kell segíteni, az ellent majd elintézi más :) . Így általában több a pontom, mint assault-ként, de a halálozás is magasabb. Jó buli segíteni a többieken, de rossz az elronott statra ránézni. Utálom még, ha felélesztek valakit, és rögtön megjelenik egy konténer vagy épület mögül az ellen, és ledarál mindkettőnket. Utána esedezzen bocsánatért az ember... :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6135) aram01 válasza r-chee (#6134) üzenetére


aram01
nagyúr

így van ez sokszor vagyok én is elöl1/10-es aránnyal,de hát ilyen a medic élet ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6136) BandiHUN válasza ciry (#6132) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem se vészes a helyzet...én igenis hajlandó vagyok pl.negyedóráig refresh-t nyomogatni,hogy beférjek...nem vagyok egy nagy szám,de elvagyok,szerintem az emlegetett problémáknál sokkal nagyobb az,hogy túl sok a sniper,és a járműveket elviszik csak azért,hogy hamar odaérjenek a harcba,mindegy,hogy mi az,még egy vacak quad-ra is 2 ember fér,de ezt se tudják sokan :D
azt meg azért hozzátenném,hogy mivel a bc1 nem jelent meg pc-re,és a bf2 egy tulajodonképpen ősi,hótgagyi grafikájú játék,amivel már rég csak a fanok játszanak,a mostani bc2-esek 90%-ának minimum fogalma sincs arról,hogy mi az a Base Rape,de egyébként igazán az ilyen dolgokat itt sem látom jól elmagyarázva,egyébként teljesen hülye dolog valamit azért korlátozni,mert béna az ellen.egyéni szociális...szerintem.ha a 2 csapat balanszolt,akkor végülis szerintem a spawnkillen kivül a legtöbb dolog természetes.főlegha a kaszteloszlás is jó.kicsit kezd ez az egész a cod4-es ökörségekre emlékeztetni,ott is a promod ameddig jutott a szabályozásban... :U és mégis a legtöbb ember azt mondta,hogy a PAM volt a legjobb ilyen téren.
remélem lesz mihamarabb rendes team balance,és akkor elmúlnak ezek az anomáliák.szerintem elsősorban ez az oka,meghát az emberek nehezen szokják a spottolást,csapatmunkát,friss a gém,mindenki szintet tolna,el kell fogadni azt is,ráadásul a kezdő cuccok tényleg nem érnek semmit,mindenkit bosszant,hogy szétlégicsapásozzák meg leszedik a map másik végéről,onnan,ahol az ő sniperjén át egy pár pixeles valami látszik...de szerintem a kezdeti ökörködést ki fogják nőni az emberek,ahogy lehetőségük lesz mindent elérni.a gl is addig poén,amig meg nem tanul az ember annyit a fegyóval,hogy le tudjon lőni 2 embert egy körben,onnantól jobb cuccokkal már elmarad,mostanában azért drasztikusan visszaesett a gl-ezők száma,hát igen,a kezdőknek tényleg ez az egyetlen higazán hatásos fegyvere.a csipázást is ki fogják jobbára nőni szerintem,főleg ha ugye a jó csipás kimaxolja,a rossz meg felhagy vele,de tovább kell lépni,mert nem fejlődik.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6137) tgulyas


tgulyas
senior tag

Mi ért nem találja a kereső a másik szervert ?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#6138) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jó volt tolni kicsit a Hungarian Sun 2-es szerverén. Kár hogy vesztes csapatban voltam, eléggé össze-vissza ment mindenki, de azért összejött 3 aranycsillag egy játékon belül :)

katt:
[link]

(#6139) ciry válasza BandiHUN (#6136) üzenetére


ciry
őstag

Na, látod téged a sok sniper zavar, a mást a sok gránát-vetős rohamosztagos vagy a tankosok: mégis mindenki ottmarad és jól elvan :))
Ha baj lenne, akadna szerver, ahová mehetnének, de itt nagyon nagy harcok vannak és kevés a gusztustalankodó büdöstojás.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6140) Źşë'


Źşë'
addikt

meglett a 200. személy szerinti késelés :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6141) BandiHUN válasza ciry (#6139) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez az,hogy általánosságban igenis jókat lehet játszani...és megvan a legtöbb mindennek az ellenszere amúgyis...SZERINTEM hasznosabb lenne inkább csinálni egy tippek-trükkök leirást,hogy mivel mit lehet,milyen extrák vannak(pl.a tegnapi videó előtt nekem sem volt gőzöm sem,hogy a helit lehet BELÜLRŐL javitani)az emberek nagy része,mivel angol a leirás,a steameshez meg pl.nem jár semmi,nem is tudják pl.azt sem,hogy a járművekben a helyek között tudnak váltogatni,pl.hogy a tankban ha ketten vannak,a lövész át tud ülni mindig az aktuális oldalra lövöldözni,vagy helikopternél is megkönnyiti az életet,ha az utas próbál a pilótához alkalmazkodni,mert azért elég nehéz jól navigálni és a rakétákat elkerülni,hogy ugyan üljön már abba a helybe,ami kell,a gunner oldalt váltva pl.az eddigihez képest lehetne dupla hatékonysággal akár irtani.sokat dobna egy ilyen GYIK oldal a játék dolgairól.vagy ha pl.a tankot szerelik,ugyan ne húzzon már el a fenébe,ráadásul ELŐRE,bele ő maga is a tűzbe,jó eséllyel kinyiffantva a szerelő technikust is pl,mert oda a fedezék,ráadásul a javitás is megszakad.vagy hogy a járművekből,főleg a heliből érdemes kiszállni,ha minden kötél szakad,ha kapcsol a csapat,egy 2-3 fős kommandó azért már jól tud esni az ellenséges vonalak mögött,arról nem is beszélve,hogy oké,oda a heli,de igy ugye nem jár frag,ha kiugranak az emberek...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6142) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Állítólag megvan az első magyar ban a Bad Company 2-ben ;]

(#6143) Źşë' válasza ForRedGlory (#6142) üzenetére


Źşë'
addikt

és ilyenkor a soldiert banolja neki? v csak az adott szerverről a gyereket?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6144) gabipaci válasza ciry (#6132) üzenetére


gabipaci
addikt

Koszonom, Ciry, hogy ugy ismertel meg, aki az en mondom meg hogy mi lesz, mert ugyis enyem a szerver.
Nem hinnem hogy okot adtam erre.
Mindenesetre csak arra kerlek, hogy ha Te nem is bunteted meg a kocsogoket, legalabb ne azzal tolerald, hogy bemegy kempelni Te is.

Csak hogy egyertelmu legyen, a conquest jatekmod elsodleges celja a zaszlok megszerzese es megtartasa.
a rush-ban meg az m-com lerobolasa, megvedese.
Ezt szerettem volna szabalyokba onteni.

es mint irtam, a szabalyok azert rugalmasak, csak az igazan bunkokat kell buntetni a torveny teljes szigoraval.

Logitech hardware tester

(#6145) Neoteric válasza ForRedGlory (#6142) üzenetére


Neoteric
addikt

Tegnap néztem pont a banlistát és már volt 2 másik magyar is. :o

Sztem az összes ranked szerverről kibannolja, legalábbis nagyon remélem.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#6146) keIdor válasza ForRedGlory (#6142) üzenetére


keIdor
titán

Kis 15-16 éves takony. Remélem veheti meg újra a játékot...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6147) Siiiiix válasza ForRedGlory (#6142) üzenetére


Siiiiix
tag

már a 2. tegnap óta

(#6148) r-chee válasza BandiHUN (#6141) üzenetére


r-chee
őstag

Készítek majd egy ilyen körű útmutatást, és bedobom a listába. Lassan már nem is a game nick-eké lesz a főszerep, és kinövi az egész a lista szót :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6149) keIdor


keIdor
titán

Voltam egy német szerveren, de 5 perc alatt le is léptem, mert 2 aimbotost is banolt a PB:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6150) aram01 válasza keIdor (#6146) üzenetére


aram01
nagyúr

veheti ez globális bann
r-chee ;]
nem akarok beleszólni(pedig van egy kis tapasztalatom szeró ügyben) de túl lihegitek a dolgot

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.