Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Siiiiix válasza BalaNce87 (#5792) üzenetére


Siiiiix
tag

az a leggyengébb map szóval iszonyat durvák

(#5802) BandiHUN válasza r-chee (#5798) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó,hát ezt végülis úgy mondod,mintha tulképp nem is számitana más véleménye...irtam azt is,hogy szálnnék be én is,arra se volt reakció...de mindegy,ahogy érzitek.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5803) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ma nem tudtam játszani. Holnap estig marad a statom. :)

(#5804) gabipaci válasza BandiHUN (#5802) üzenetére


gabipaci
addikt

ment pü

Logitech hardware tester

(#5805) ciry


ciry
őstag

HC-s dolgot megértettem és tudomásul vettem, majd ha nagyon ideges leszek a sebzés miatt, majd átnézek máshová. Mielőtt játszani kezdtem volna benéztem egy ilyen szerverre és hát a hácé igen pucér és randa, de viszont egy 30-as tár lőszerrel megöltem 3 embert, ami az 1-hez képest nagyon nem mindegy.
Esti játék fasza volt, tetszett nagyon a conquest is :C

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5806) BandiHUN


BandiHUN
veterán

hülye kérdés,de igazából hol lehet megnézni ezt a veteran-os izét?van bf2142-m,beregiztem azt is,a bf heroes-ben meg meg is kaptam a 700bp-t vagy mit,mégsincs kint a jelzés... :S azt már nem is mondom,hogy a bf1943-at is megvettem az ea store-ben elővételben,vagyis bőven jó vagyok elvileg a szeren :DDD és mégis semmi.ha belépek az acc-ba,szépen mutatja a játékokban használt neveimet(közös acc),vagyis elvileg tudnia kéne,hogy megvan a feltétel....

másik:nem tud akkor senki bc2 konfigurátor cuccot,ami megy is?annó a demókor töltöttem le egyet,de azon hiába állitottam,nem változott semmi...gondolom az eleve a demóhoz volt csak jó

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5807) BandiHUN válasza ciry (#5805) üzenetére


BandiHUN
veterán

a hc-nek 1 előnye van,hogy nem csak a snipereké a világ :D mert más fegyóval is lehet irtani messziről is...a codban is ez a jó,kis pisztollyal is reálisan lehet ölni akár,vagy hangtompitóssal.egyébként az is előnye,hogy a csalások is kevésbé hatnak,mert 1.hc-n nagyon feltűnik,ha valaki nem akar halni...2.a nem fejeses aim sem annyira számit,mivel mindenki öl 2-3 golyóval,megintcsak nem húz akkora hasznot a csaló.
hátrány:általában nincs killcam,bizonyitani nehéz,ha valami mégis lenne...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5808) Fortissimus válasza BandiHUN (#5806) üzenetére


Fortissimus
őstag

erre a veteranosra en is nagyon kivancsi lennek :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#5809) rankesz válasza BandiHUN (#5807) üzenetére


rankesz
veterán

Most akkor HC módban megy a Hungarian Sun? :Y
Mert akkor asszem 10 másodpercenként respawn lesz nálam:S
Mindegy, akkor a mai estiprogram filmnézés, úgy is van egy csomó elmaradás néznivaló terén.

(#5810) Neoteric válasza r-chee (#5787) üzenetére


Neoteric
addikt

És tényleg.. köszi!

Ma is faja volt a játék, egyre több a PH!-s arc a szervereken. :C

rankesz: perpill mindegyik sima módba van, csak egyik rush, másik conquest

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#5811) gabipaci


gabipaci
addikt

Hali!
Elkezdtem beindítani a 3. szerver projectet.
De nem tudom, hogy igazán szükség van-e rá.
Most sincs tőlönk senki a második szerveren, csak 15 idegen.
Mindegy, nem tétel, ha van rá igény, akkor szívesen csinálom a következőt (is).
Már ketten beleszáltak, kéne még 4 ember.
Ha minden kötél szakad, ebből is bevállalok egy részt, de többet nem.
(csak tájékoztatásul, nem melkasdöngetés végett: r-chee és én mindkét szerverben jelen vagyunk, mint bérlő)
Ami azt illeti, azt el is felejtettem mondani, hogy mackósajt és r-chee 2500-at utalt, mert úgy volt, hogy a második szervert kevesebben béreljük. Később viszont kilett a csapat, de elfelejtettem szólni.
Természetesen az 500-500Ft jóváírásra kerül a következő havi bérletbel.
Már ha lesz második szerver a jövő hónapban is. Mert azt ugye csak egy hónapra vettük ki.
Ezügyben kérném az adminokat, akik csak egy hónapot fizettek, hogy jelezzék mihamarabb (mondjuk még ma) hogy a továbbiakban maradnak-e társbérlőként, vagy igazából nem jött be ez a dolog, másra számítottak.

Logitech hardware tester

(#5812) HS 2142 válasza BandiHUN (#5806) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem BC2-ben a nevem mellett írja ki fehér négyzetben a rangomat, de azon kívül, hogy "kaptam" egy m1garandot (azért az idézőjel mert csak nézegetni tudom a képét, de nem lehet használni), mást nem vettem észre.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5813) BandiHUN válasza BandiHUN (#5806) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem kell,már találtam...megleltem a demóhoz csinált cucc honlapját,már azóta 2 verzió frissités volt,az eredeti egyébként sem vitte a full bc2-t...http://ohlawl.com/liseda.html

egyébként ajánlott tartózkodni a következő cucctól:
Gossamer's BC2 Config Launcher
ez van fent pl.rapidshare-n is,stb,a steamen is hirdették,olyat olvastam róla,hogy volt,aki kipróbálta,és látta egy ablakban felvillanni a cd keyét...tehát aki jót akar,ne próbálkozzon vele...innentől nem is érdekelt,működött-e a srácnak a cucc.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5814) gabipaci


gabipaci
addikt

Esetleg valaki jöhetne játszani ma este.
Mehetnénk helizni, egy kérésem lenne, hogy enginer legyen, és legyen fent ts-en.
Addig iszom pár agancsos kólát...

Logitech hardware tester

(#5815) BandiHUN válasza HS 2142 (#5812) üzenetére


BandiHUN
veterán

csak nézegetni lehet???? :Y :Y :Y azt hittem,használni is!pont jó lett volna hc-re,minden játékban a kedvencem volt,amibe berakták a cod3 óta :D annó benne voltam a világ legjobb 200 cod3-as Garandosa között x360-on,valami 173-adik körülire emlékszek,amikor elpusztult a gépem...több,mint 250ezer ranked játékos volt akkor,ott is csak a ranked szerós eredmény számitott,a privát és a pub meccsek nem...
hát nagy kár.tényleg 1 fotót nézegethetsz oszt' jóvan' ? egyébként a többi cucc nem igazán éri meg,max full az elején,mert 3-as szinten/kaszt úgyis megkapja mindenki,a 700bp az jó dolog a heroesban,mert ott azt tényleg csak pénzért lehet venni...de az meg nem ér sokat,1x játszottam,miután regeltem...hááát...nó komment.nem tudom,mit esznek rajta,ha már rajzfilmes graf,akkor Team Fortress 2 ,azt sokan is nyomják,és élvezetes,változatos is :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5816) BandiHUN válasza gabipaci (#5814) üzenetére


BandiHUN
veterán

én megyek helizni :DDD de a ts kizárt...azt se tudom,a mikrofonom hol van :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5817) DieHard válasza gabipaci (#5811) üzenetére


DieHard
senior tag

nekem jó a jövő hónap

(#5818) gabipaci válasza BandiHUN (#5816) üzenetére


gabipaci
addikt

Végtére is mindegy, a lényeg, ha csapatszállítóban vagyunk, lőjj ezerrel, ha lesérülünk, ülj át a 4-es székbe szerelni.
Ha meg leszállunk, a harci helivel, szálj ki, és szerelés.

A Hc modot feltettem fórumon, hogy mizu a minimappal. Válasz:

"Read the docs, HC mode will only set in after map change.

HC mode means:

NO minimap
NO spotted enemy icons
NO hud
NO crosshair

It is NOT possible to get the server running in HC mode with these things on."

Szerintem nem kell hozzá nagy angol...

Logitech hardware tester

(#5819) Kr/\toS válasza gabipaci (#5746) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Szerintem meg marhára nem mindegy hogy van e magyar szolgáltató vagy sem. Ami engem illet én inkább magyar vállalkozást pénzelek, és a pingem is jobb. Cseh-ukrán-szlovák meg ugyis betéved.

(#5820) HS 2142 válasza gabipaci (#5818) üzenetére


HS 2142
őstag

A 4-es székben nem is lehet szerelni, ha nem tévedek : D

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5821) gabipaci válasza Kr/\toS (#5819) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem azt bérelsz amit akarsz, a Te nevedben nem írtam. Más nevében sem, csak a magam véleményét osztottam meg.
Az alacsonyabb ping mire jó?
Teljesen mindegy mekkora, ha nem lag-ol. Vagy Te még nem találkoztál 40-es ping-el, ahol lag-olt mint álat? És más szerveren meg a 150 is okés. Az csak egy szám, ami nem is mindíg mutatja a valós értéket

Logitech hardware tester

(#5822) aram01


aram01
nagyúr

egyre gyíkabb az arányom,na nem baj majd hétvégén :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5823) PaJa1 válasza gabipaci (#5818) üzenetére


PaJa1
őstag

Azért arra figyeljetek, hogy a heli jóval nagyobb térben közlekedhet mint az ember, tehát ha leszáll, és kiugrik valaki javítani akkor annak kb 8 MP-e van mielőtt dezertálni, ekkor vissza kell ugrani a gépbe majd megint ki és folytatni a javítást. Nekem nem sikerült egyhuzamban teljesen feltölteni a helit.

Én a HC módot így szeretem, hogy nem látni semmit. Ami azért nem teljesen igaz, mert egy TABbal látható a minimap, illetve működik a spot is, csak nem látszik, de kapod érte a spot assistot.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5824) r-chee válasza aram01 (#5822) üzenetére


r-chee
őstag

Nehéz idők járnak mostanában a hentesekre :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5825) Kr/\toS válasza gabipaci (#5821) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Idefigyelj az a baj, hogy idejön egy emberke, tesztelőkért; akik ráadásul azért izmoznak hogy tudjanak magyarországról bc2-t szolgáltatni, ti meg kiokositjátok fórumszabájzatból meg jómagyarmentalitásból. Gratulálni tudok hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#5826) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Végre volt egy jó köröm

"Elite Battlefield Knowledge" :)

(#5827) r-chee válasza Kr/\toS (#5825) üzenetére


r-chee
őstag

Nothing.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5828) mackosajt válasza gabipaci (#5811) üzenetére


mackosajt
addikt

Természetesen utalom. ;)

Mondjuk igazából én eddig csak nézegettem, mit lehet tenni adminként, használni nem szívesen használnám, csak legvégső esetben. Gondolom nem bánod, ha esetleg előre utalunk több hónapot?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5829) gabipaci válasza Kr/\toS (#5825) üzenetére


gabipaci
addikt

Gratulációt elfogadom, köszönöm szépen. Én a csapat érdekeit nézem elsősorban.
Had idézzek párat a két hsz-éből.
"Lehet már van," - nem mérte fel a konkurenciát?
"Arról még nem tárgyaltunk hogy ranked vagy nem ranked." - akkor miről?
"nem mi vagyunk a legolcsóbbak a piacon..de tőlünk még vannak drágábak is." - remek
A szolgáltatás hirdetése a PH!-n meg akkor is szabályellenes. Így elsőre elég félvállról dolognak tűnik.

Nem tudom mit feszélyez ez téged, részvényes vagy?
Nem voltam vele bunkó, csak leírtam a véleményem.

Logitech hardware tester

(#5830) gabipaci válasza mackosajt (#5828) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem bánom, így is van aki 2 vagy 3 hónapot fizetett.
Mindenkitől jött már be pénz, úgyhogy elmaradás nincs.
Ha többet is utalsz, 3 hónapnál többet semmiképp.
És vedd figyelembe az 500 forintos kuponodat is.
Az első szervert már eleve úgy vettem meg, hogy 3 hónapot kifizettem, a másodikat csak egy próbahónapra béreltük ki. De úgy néz ki, hogy amikor lejár, arra is 3 hónapot dobok.
Ja, és arra kérek mindenkit, hogy a megjegyzésbe ne azt írja utaláskor, hogy bc2 szerver, hanem az itteni vagy a játékbeli nick-jét.
Elég izgalamas volt ez ügyben a dolog :))

Logitech hardware tester

(#5831) mackosajt válasza gabipaci (#5830) üzenetére


mackosajt
addikt

tudod, én mondtam, hogy név és minden egyéb is be lett írva, mégis úgy érkezett meg, hogy semmi közlemény.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5832) Narxis


Narxis
nagyúr

Hello!

Felírtok engem is a PH!-s listára? Ugyanez a nevem mint itt a fórumban.

Thanos was right.

(#5833) Target78hu válasza HS 2142 (#5795) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ott voltam én is ;) és tényleg jó volt a konvest (persze megfelelő létszám mellett izgi zs is)!
Aki meg szép ízesen beszót TS : " ez a bu*i hkvs bennt van a squadba és nem tudok belépni miatta" -annak üzenem ,hogy cuncimókus egy szavadba került volna és lett volna helyed :D -de nem haragszom ,mert a többség jófej ,már akit "megismertem" - aztán át is álltam a másik oldalra ,hogy legalább legyen balansz ..
Kár ,hogy rushban már nem egy oldalon voltam a többiekkel ,mert szervezettebben hatékonyabb a csata ,de hát így se volt rossz túlságosan ;)

hkv.hu

(#5834) Lacccca87 válasza gabipaci (#5746) üzenetére


Lacccca87
őstag

Szerbusz

Ne haragudj de most komolyan ennyire primitívnek gondolsz?
Akkor elárulom hogy igen megkerestem őket EMAIL-ben jó pár címen, és igen 3 nyelven írtam meg (magyar,angol,német), ezekről mind csak automata üzeneteket kaptunk vissza még a béta alatt. Lehet röhögni vagy hülyének nézni vagy nem hinni ha kell átküldöm.
Asszem a megfogalmazása bőven megüti a szükséges hivatalos levelek szintjét.

Nem azt írtam hogy drágák vagyunk, hanem azt írtam hogy a jelenlegi magyar hostingok közt ne mi vagyunk a legolcsóbbak viszont technológiában sztem lelépünk mindenkit, és ennek ára is van.
Viszonyításképpen CSS ben 500Ft al vagyunk drágábbak havi szinten (több hónap befizetés esetén csökken ez az összeg) a legolcsóbb még legális hostingtól.

Árakról még egyébként se írtam semmi konkrétumot ha jól emlékszem és nem is fogok mert nem hirdetni akarok itt hanem csak igény szerettem volna felmérni hogy érdemes e nekünk pénzt és munkát áldozni (asszem ez megszokott dolog a cégeknél).

Az igaz hogy nem teljesen értem még milyen szerver létezik és hogy mi hogy van, de ezt feladatot kaptam és próbálom képességeim szerint teljesíteni. Viszont annak örülnék hogy ha valaki felvilágosítana a témában.
Pingekről annyit hogy németben is van szerverünk így a nyugatiakkal sem lenne gond e téren.

tárgyalásokról meg annyit hogy nem konkrétumok elé állítottuk az EA -t hanem egy szimpla tesztüzemet kérünk első körben. Illetve azt is hogy világosítsanak fel a lehetőségeinkről. Akivel pedig tárgyalunk az a Csehországi iroda vezetője aki tudomásunk szerint a Keleti régiókért felel.

Ha esetleg valamilyen kérdés merülne fel továbbiakban is szívesen válaszolok.

p.s nem értem miért kell lenézni a magyar hostingokat és magasztalni a külföldit elárulom ha lenne igény rá és megfizetnék az emberek ugyanazt az árat amit a nyugati hostingkonak fizetnek a userek akkor nálunk is azonos színvonal lenne, de sajnos nálunk az megy hogy add olcsón a jót :/ de abból meg nem tudunk később 1-ről a 2 re jutni. (igaz én csak a CSS üzletágról tudok jelenleg nyilatkozni de végülis mindegyik ágazatra igaz) PL. mi is csinálhatnák CSS ben 4000 FPS vagy 10.000 FPS es szervereket mert a tudásunk megvan hozzá de ki fizetné meg a havi 50 eurót egy szimpla 12 slottos war serverért? Senki mert nekik a 3000Ft is sok érte :/

[ Szerkesztve ]

(#5835) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

ITT miért nem találja meg a nickem? :U
Nem teljesen világos a dolog.

(#5836) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Üdv a topicknak!

Egyszer linkelt egy skac olyan BF kiegészítő progit, ahol be tudta állítani részletesen a grafikát. még a játék betöltése előtt.De nem találom most sehol.
Volt benne még olyan is hogy DX verzióját lehetett állítani.
Ha esetleg vki. be tudná linkelni, hálás lennék.

Köszi!

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#5837) KVamikaze


KVamikaze
tag

Elindult a szerverünk, várunk mindenkit szeretettel.
Multiplay.co.uk :: VeNY Clan Hun Server
Szerverkeresőben VeNY-re kiadja.

(#5838) abéla válasza 용 Bob (#5836) üzenetére


abéla
senior tag

Erre egész jókat írtak, nomeg hivatalosan is támogatott: Liseda

hootka!

(#5839) PaJa1 válasza Lacccca87 (#5834) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha beindul a szerver akkor én szívesen megnézném mi fán terem ott a dió.
Elsősorban alacsony pingű hardcore szervereken játszom ami nem conquest.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5840) 용 Bob válasza abéla (#5838) üzenetére


용 Bob
senior tag

Ohhhh yááá!Ez volt az.

Dankesőn! :R

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#5841) mackosajt


mackosajt
addikt

Játszottunk a konkáv szerveren most egy picit.

Előre szólok, hogy hiába van fent valaki a PH-s listán, hiába van a nevében a PH!, ha úgy fog viselkedni, mint akire ma többször is rászólt Gabipaci, én nem fogok sokat könyörögni, és elkezdem használni az admin jogaimat. Lesz@rom tablettát szedek, szal aki emiatt fog megutálni, nem tud érdekelni.

Ami a nap fénypontja volt, az a következő felvételek elkészítésének a lehetősége.
A lehetetlen mégis lehetséges

Na ki fedezi fel a kakukkot?

Hihetetlen, de mégis igaz

Aki nem ismeri a lehetetlen szitu előzményeit, az olvassa el a BF2 topikot pár hónappal ezelőtt.

Mi mindenesetre a végére jól éreztük magunkat.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5842) BandiHUN válasza mackosajt (#5841) üzenetére


BandiHUN
veterán

8 után én is voltam fent,üres volt a szeró,aztán voltunk 2 ph-ssal is,jobbára marhulás ment(helikopter vs tank,a jó kis vaksi sivatagi pályán,semmit nem látni a helikopterből...),biztos elvoltunk egy órát,de 4-nél többen nem voltunk...kiléptem,cigiszünet,nézem,18 ember a szerveren,pedig 5 percig voltam csak kint :Y :Y aztán végülis lett üresedés a másikon...ott is jó parti ment ma este,nemrég jöttem le...utálom a csipát,de azért toltam rajta egy jót,csak fentem a fogam a mortar-ra :D aztán összelődöztem egy jobb snipert is :DDD kár,hogy nem jöttetek korábban a conq-ra

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5843) mackosajt válasza BandiHUN (#5842) üzenetére


mackosajt
addikt

Én egyrészt melóztam, aztán vacsi, és utána húztam játszani. A többiek nem tudom, hol voltak korábban. :)

Most viszont már javában alvadni kéne, mert korán lesz a reggel. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5844) BandiHUN válasza HS 2142 (#5820) üzenetére


BandiHUN
veterán

én meg még nem is próbáltam avezetőülésen kivül semmit,talán vagy ha 2x... :D
mackosajt:ne is mondd...én 6-ra járok dolgozni....éljen a bc2 ;] nembaj,holnap péntek...valahogy csak túlélem a mai napot... :U

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5845) gabipaci válasza Lacccca87 (#5834) üzenetére


gabipaci
addikt

Szevasz!

Ne haragudj, lerohantalak!
Az ok talán az, hogy kicsit összecsapott hsz-el jöttél egy elég komoly témában, és nem volt nehéz fogást találni benne.
Én amikor elkezdtem a BC2 szerver bérlést, még nem volt magyarországi szolgáltató.
A multi olcsó is volt, és van már onnan tapasztalat, mert a BF2-es szervert is onnan béreltük.
Ha nincs harag, akkor esetleg mutathatnál pár screen-t a játékszerver webes kezelőfelületéről, mert az érdekel, hogy miben lesz más mint a muliplay-é.

Mackó, Target jó játék volt, köszi.
Ciry, öntsed a forró olmot a fülembe...

Mackó hsz-éhez még annyit, hogy talán mégiscsak szavakba kéne foglalni a szabályzatot.

-gyere át, mert sokan vagytok
-nem megyek, mert haverokkal vagyok
-akkor legalább a bázisra ne gyere be
-ok

következő kör
-tankod honnan van? (bázisunkról lopta)
-nem hozhatom el?
-ne gyere be a bázisra
-de nem hozhatom el? (na erre mit mondjak? hogy viszed el, ha nem jössz be?)
És ekkor még mindíg kb 12-8 volt a teambalance

Logitech hardware tester

(#5846) Kecuhun válasza gabipaci (#5845) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Mi van veled gabipaci? Elég zabosnak tűnsz ma este. A szerveren is baszogattál mindig. :) Egyébként elnézést kérek a tudatlanságomért. :R

[ Szerkesztve ]

(#5847) gabipaci válasza Kecuhun (#5846) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha nem is sejted, akkor nem érdekes.
Szerk: oké, részeről elfelejtve, csak kicsit furcsa volt, hogy a második körben is eljátszottad a bázis témát.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#5848) Kecuhun válasza gabipaci (#5847) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Többet nem fordul elő. De tényleg nem tudtam, hogy ez etikátlan. Még 1x bocs. :R

Van egy olyan problémám, hogy hiába veszek fel embereket a barátlistámra mégsem látom őket ott. Pedig vissza is igazolták a felkérésemet. Ez mitől lehet? :F

[ Szerkesztve ]

(#5849) PaJa1 válasza Kecuhun (#5848) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha a fentieket csinálod akkor szerintem törölnek ;]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5850) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

fiúk sztem én lassan beszállok a BC2 noobok közé :DDD :DDD :DDD
egyik haverom tartozik nekem $-vel és meg tudom venni ezt a fostalicskát....xD :DD :DD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.