Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) _Voyage_ válasza HS 2142 (#5496) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:R

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5502) feka007 válasza Zsozsooooo (#5486) üzenetére


feka007
nagyúr

Mit akarsz, nagyobb a látószöged, előnyben vagy a többiekhez képest.. :D
A szerverkereső mondjuk jobb lett, de azt én se értem mit töltött ennyi ideig

(#5503) KVamikaze válasza bul07 (#5494) üzenetére


KVamikaze
tag

Találkozni még nem találkoztam, de ez is egy skilles játékos?? :)

(#5504) F_Zolee válasza KVamikaze (#5503) üzenetére


F_Zolee
veterán

Valószínű. :F :((( Az ilyen csak így tud sikerélményt elkönyvelni ha csal...

(#5505) bonat válasza Mrdevil (#5497) üzenetére


bonat
senior tag

remélem azért beöltöztél a filmhez
M60...meg sisak... :DDD :DD

(#5506) _Voyage_ válasza F_Zolee (#5504) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:(

Délután írta valaki játékba, lehet, hogy pont te voltál, hogy milyen bénán védünk.
A gond az volt, hogy ők alapból 1-el többen voltak, meg azon a pályán a támadóknak sokkal könnyebb, mint a védőknek.
Mi 5-en(ciry, bonat, mrdevil, hs 2142+én) végig TS-en dumáltunk, egy osztagba voltunk, tök jók voltunk, csak mindig rossz helyen haltunk meg, vagy sűrűn kifogyott a tár, nem volt gránát, stb.
Köv pályán már sokkal könnyebb volt támadni is, védni is, végig nyertünk is szinte... :)
Ma is vagy 4-szer, 5-ször lettem első, erre mondja valami angol, hogy hacker.... :DDD
Meg pls fear play, fear game, fear team. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5507) Źşë' válasza _Voyage_ (#5506) üzenetére


Źşë'
addikt

ma játszottam egy keveset én is és mi voltunk 4 en az ellen meg vagy 10en, nem is kell mondanom h mi lett a vége... többen is beírtuk teams, de semmi reakció...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5508) _Voyage_ válasza Źşë' (#5507) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Mi szerverünkön voltál?
Nem láttalak.
Neoteric volt, F_Zolee volt, bonat volt, ciry, Roden, mrdevil, hs 2142, kartacs meg még volt egy-két ismerős emberke. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5509) Target78hu


Target78hu
aktív tag

A patchnek eddig annyi haszna volt nekem ,hogyha kifagyott ,csak simán "eltünt" a játék és az asztalon találtam magam -nem kell resetelni már jaj de jó...
Épp az idáig legjobb menetben és a legjobb lövések közben murdált meg a wc2 ill. bc2.. kicsit sem bosszantó!
Aztán bepróbálkoztam a sun-ra és sikerült is bejutni ,de "a kapcsolat megszakadt a hostal" üzi mellett konstatáltam ,hogy ez nem az én napom :W

Kérdés: UAVhoz mikor kapok meggylövő cuccot? Mennyit kell vele röpűni vagy ölni? ;)

Amúgy nagyon jó ,hogy már vannak csíterek ,örülök neki ,hogy elérte ezt a játékot is :(((

hkv.hu

(#5510) PaJa1 válasza Target78hu (#5509) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha nem limited verzsönöd van akkor már nem tudom hanyas szint után, a lényeg, hogy össz XPt számol, amúgy limitessel azonnal.

Azért azt nehezen hiszem, hogy annak az über statos manusnak tisztán jön össze 300+ ölés egy élet alatt. Ráadásul 2 nap játékkal. Azért ha megnézitek a listát az első oldalon neki vagy egyedül 2 számjegyű KD aránya - nem igaz hogy nem szúr szemet valami hivatalos szervnek

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5511) Siiiiix


Siiiiix
tag

Heli rekordom a mitom én milyen desert-en 21-1 xd

(#5512) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Azt vettem észre, hogy nehezebb q val kijelölni a usereket. Na meg a korábbi 12 frendből lett 2. Peccs, mert megérdemlem :DD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5513) Sontir Fel válasza PaJa1 (#5510) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Se a btk, se az szvt nem tartalmaz olyat, hogy "Aki csal bfbc2-ben azt..." :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5514) r-chee


r-chee
őstag

Nah, a mai gémelés is elmaradt WIndows telepítés miatt. Listát sem tudom egyenlőre frissíteni, mert nincs fent Office. Szerencsére BC2-t nem kellett újratelepítenem, mert külön meghajtón van, és C:\-re csupán visszamásoltam a BFBC2 mappát Doc & Sett-be, meg Punkbuster és DirectX újra lett téve.

szerk.: Áh, visszaolvasva látom, megy a 2. szerver is :C .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5515) Ghostface válasza Locutus (#5474) üzenetére


Ghostface
senior tag

Neked volt igazad visszakaptam őket, sőt ma még bővítettem is. :D

aram01:
A játékban néztem a "My Stat" menüben, de már megvannak.

PSN: Nifty_Ghostface

(#5516) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Most dobok hátast! :Y

Eddig ugye 15-ös voltam, errefel belépek a játékba, a megszokott katonámmal, és ez fogad:

[link] :Y :Y

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5517) Locutus


Locutus
veterán

Nem lehetne valahogy beallitani az autobalancet a szerveren? (PH Ranked rush)

20 vs 10-be mar annyira nem volt fun, bar lathatoan az ellenfel elvezte azert, mert kb semmi se tortent amig be nem nyomtak igy az egesz mapot...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#5518) Locutus válasza _Voyage_ (#5516) üzenetére


Locutus
veterán

Volt ilyen ma nekem is... kilepsz meg vissza, és minden ok.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#5519) _Voyage_ válasza Locutus (#5518) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na ja, most már 3szor lépek ki és vissza, és még mindig lvl 1 vagyok... :F
Remélem holnapra megjavul....

Amúgy egy kis bug: [link]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5520) F_Zolee válasza _Voyage_ (#5506) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igen én voltam. Mert simán belibbentek a pontokhoz az ellen. És mindenki csak a bázis körül rohangált. Én meg egyedül kevés voltam. Ráadásul egy tank is masírozott bent de nem sokan törődtek vele. :(((

(#5521) BandiHUN válasza Sontir Fel (#5512) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem meg a favorit szerverek tűntek el...de végülis mivel alig játszottam,az előzményekben ottvoltak...

más.toltam egy kicsit a Hungarian Sun / PH! Ranked-en :DDD egész jó volt...leszámitva a szokásos baromságot,és amit szóvá is tettek páran...a többszemélyes járművel ugyan ne menjen már el senki,ha lehet egyedül...1.sok kutyagolás,2 a tankot kivéve lőni se tud egyedül a cuccból,vagyis pazarlás,3.talán sokan nem is tudják,de a sofőr a q-val jelezhet a csapatnak,hogy van üres hely...ha jelez az ember,jön általában max 10-15mp múlva 1-2-3 csapattársa tapasztalat alapján,sokkal hatékonyabb a dolog.na jó,persze benne van,hogy próbálkozni kell nem tűzvonalba direkt bemenni,mert akkor hamar kampec...viszont még egy tankon is sokat segit egy gépágyús a rakétavetősök ellen,helikopterrel meg remek irtást lehet végezni :DDD ma is voltam úgy második,hogy volt 3 killem,a többi helikoptervezetés :D valahogy jobban bejön sokszor,mint lövöldözgetni csak.mondjuk undoritó mennyiségű csipás van...erre is lehetne valami limit.igaz védőben félig röhög az ember,mert úgyis bukják a kört,de félig meg bosszankodik,mert lósz...r pontot kap,mert már a kezdőt csipázzák vagy 4-en támadóban,esik kel...és persze a vesztesek röhögnek a markukba,mert van egy csomó spawnkilljük...ez valahogy azért nem fer.a győztes meccsért meg jár 100 pont összesen,hát nevetséges,2 kill is annyi.mondjuk ez már a cod-okban,sd-ben is hiba volt,mert sokkal több pontot hozott a gyilkolás,mint az objektiva,de hát védőben mi a fenét csináljon az ember,ha az ellenfél csak messziről puttyogtat,nomeg szórja a légicsapást... :W na jó,dokival lehet pár pontot szerezni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5522) Locutus válasza BandiHUN (#5521) üzenetére


Locutus
veterán

Az én voltam aki szóvá tette :D Kicsit felbaszott, hogy gyalogolhattam volna 8km-t...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#5523) G4NXST4


G4NXST4
tag

mackosajtDB mi a fene bajod van?
Kilövik a tankot amibe ülünk, aztán elkezdesz nekem magyarázni: "A tank arra van, hogy támogass hátúról nem, pedig előre menni a halálba." blablabla
Ez minek kellet? Ideggyenge vagy? Vagy mi? Nem értem mire jó az értetlenkedés?
Netán arra nem gondolsz, hogy a kill-re mentem, hogy javítsam a K/D Ratio-mat?
Ez PUB nem CB kupa vagy hasonló, itt nem kell idegeskedni. Ez csak a játékról szól ;)
Ja örülnénk ha nem írnál vissza, csak elgondolkoznál. PLS

nagyonromlik

(#5524) gabipaci válasza Locutus (#5517) üzenetére


gabipaci
addikt

Van egy ilyen opció, be is van ixelve, de az EA szerverei egyenlőre nem támogatják...

Logitech hardware tester

(#5525) mackosajt válasza G4NXST4 (#5523) üzenetére


mackosajt
addikt

Ja, csapatjáték rulz...

Csipázz, az jobb arra. Na meg tankkal hátulról is tudsz "kempelni", hogy az arányod jobb legyen.

Ja, és bocs, de ha már itt szóba hoztad, akkor reagálok...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5526) Locutus válasza gabipaci (#5524) üzenetére


Locutus
veterán

És az admin tudna pakolni ha akarna?:)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#5527) KVamikaze


KVamikaze
tag

Nem tudom a HUN BC2 FANS CONQUEST [RANKED] szervert ki üzemelteti, de az adminokról megvan a véleményem. Most kickeltek ki róla, az egyik ismerős megkérdezte, hogy miért a válasz az volt "csít vagy mi ttudom én".
Nem tudom 10 éves gyerekeknek miért adnak admin jogot aki nem tudja elviselni, ha lelövik " megkéselik ".
Nem csak engem az ismerősömet is kivágták, utána meg jöttek a főbázist kempelni.
GRAT szép társaság.

(#5528) mackosajt válasza KVamikaze (#5527) üzenetére


mackosajt
addikt

Dr.Zsivágó szerver

Ne csodálkozz.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5529) madgie


madgie
titán

Többet fagy ma eddig, mint a friss patch előtt bármikor :(((

(#5530) Fricc


Fricc
tag

Működik nektek a pb, ti tudtok rendesen pb secure szerveren játszani vagy mást is csak pb off-ra enged? Eredeti játék természetesen, és a pb is frissítve mindennel... Valaki segítsen plz, mert már nem tudok mit kezdeni vele. :F

(#5531) KVamikaze válasza mackosajt (#5528) üzenetére


KVamikaze
tag

Ja akkor már érthető. [DOME] :DD

(#5532) KVamikaze válasza Fricc (#5530) üzenetére


KVamikaze
tag

Próbáld meg akkor manuálisan letölteni és úgy frissíteni a PB file-okat. BF2-ben volt olyan, hogy a szoftver nem jól frissítette. Esetleg, hogy milyen OP rendszered van ugyancsak BF2-nél a Win 7 bétával nem lehetett multiba nyomni a PB- nem támogatta a Beta Operációs rendszert. Esetleg tűzfalad nem blokkolja?

(#5533) Fricc válasza KVamikaze (#5532) üzenetére


Fricc
tag

1. Manuálisan is leszedtem a fájlokat bemásoltam felülírtam, nem ment.
2. pbsetup.exe leszed, bc2 kiválaszt frissít, mindentmegcsinál, nem ment.
3. oprendszer nem beta, win7 home pro 64bit
4. tűzfal kiengedi (PunkBstrA, PunkBstrB van nekem, mindekettőt átengedi a tűzfal)

Mindezek után pb-s szerverre nem tudok bemenni. :W
HELP! :R

(#5534) gabipaci válasza Locutus (#5526) üzenetére


gabipaci
addikt

Tudtommal nincs ilyen lehetőség, csak kirugdosni tudom az embereket, ahol többen vannak. Utánanézek.

"Nem tudom 10 éves gyerekeknek miért adnak admin jogot aki nem tudja elviselni, ha lelövik " megkéselik "." A legjobb az lenne, ha a szerverbérlés "pozitív" iq teszthez lenne kötve...

Logitech hardware tester

(#5535) Target78hu válasza gabipaci (#5534) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Egoszinthez van kötve :D (voltam ott egész jó meccsek vannak ,de a "kultura" az megvan: anyázás,noobozás megy ezerrel.. hát igen mások az elvárások - de mostanában elég üres valami oknál fogva :DDDD

Fagyi ma csak 1x volt kopp-kopp!
A mai akciók főleg a csipa sereg port valdez-en :D nem elég ,hogy csipa+nem tud lőni ,de semmi spott se motion senzor semmi már kínomban röhögtem,,, eszembe jutott az a kép ,amit ide beszúrt valaki egyszer (hegytetős jó hely) :DDDD
A tankos matyi meg K/D arány tuning céljából elvitt egy effektív támadó eszközt a csapattól - ó szegény ,miért nem hagyják szó nélkül ,ha kamikázét játszik a csapat rovására ,pedig milyen rossz ,ha valaki még javítja is a gépét miközben kempel ,de hát ha a sűrűjébe megy javítsa az ellen pár rpg-vel :W

Az uav stukker megvan ill. nem tudtam ,hogy az ami már megvót régen cucc az :D

hkv.hu

(#5536) gabipaci válasza Target78hu (#5535) üzenetére


gabipaci
addikt

A sivatagos pályán, mikor védők voltunk, a szikláról sználypereztél...
Mindíg rádszülettem, és a szikla túloldalán, kb tőled 5 méterre volt az ellen snipa csapata. Volt, hogy 4-5 volt egy csokorba, szerették a gránátot. De a túloldalról mindíg leszedtek.
De nem volt gond, mert az új brigád csak jött, jött rendületlenül meghalni...
Na én ezen szakadtam nagyot

Logitech hardware tester

(#5537) Target78hu válasza gabipaci (#5536) üzenetére


Target78hu
aktív tag

A csipa kasztot kedvelem ,de akkor nem is volt minden ki az és spottingoltam egyfolytában+mortar pár fejes stb ,de oda a gruppenhez ,azért nem mentem ,mert úgy jártam volna mint te + nincs közelre jó védelmem se 20 gránát ,csak dupla skuló a fegyóhoz ;)

hkv.hu

(#5538) r-chee válasza Target78hu (#5535) üzenetére


r-chee
őstag

Én személy szerint, ha a a mi szeróinkon anyázást látnék, kick/ban lenne azonnal, semmi felszólítás meg enyje bejnye, repülne az ilyen egyből, aztán gondolkodjon el rajta :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5539) _Voyage_ válasza r-chee (#5538) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:K
Tegnap előtt, mikor valami orosz elgezdett hackerezni, már majdnem repítettem... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5540) ciry válasza r-chee (#5538) üzenetére


ciry
őstag

Egyetértek.
Más kérdés, hogy eddig egy anyázással találkoztam, az meg nekem szólt, nem akartam én kickelni.
KVamikaze #5527: alapvetően ők nem szeretik a PH-s embereket, a BF2 szerverükről legtöbbünket pikk-pakk kibannoltak.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5541) Motaba78


Motaba78
őstag

sajnos patch ide vagy oda, de leszedve nem javult a helyzet még mindig kifagy a játék és csak restart. :(((
polcra elrakva a game és majd mikor kijavítják ezt a fagyás dolgot akkor előveszem, sajnálom, hogy nekem ilyen selejtes jutott :W

(#5542) _Voyage_ válasza Motaba78 (#5541) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Patch után TS-en szinte mindenkinek kifagyott, nekem nincs fent, tegnap nem is volt semmi bajom. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5543) Mrdevil válasza _Voyage_ (#5542) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezen még mindíg beszarok,hogy updaterrel indítod és neked nem rakja fel a pöccsöt,ezmiez?A szinted megjavult,vagy maradtál 1-es? :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5544) _Voyage_ válasza Mrdevil (#5543) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Visszajött a szint, de csak ma reggel, tegnap végig 1-es voltam este. :)

Updaterrel megy, semmit nem tölt, 1mp-et se, megjelenik az ablak, és kb egy pillanattal később indul is a játék. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5545) madgie válasza ciry (#5540) üzenetére


madgie
titán

Nekem repült már egy tömör "anyad", mikor megemlítettem védő medic-ként, hogy nem nyóc sznájpernek kéne egy helyben topognia Port Valdezben támadóként a szokásos hegyoldali helyen, mert ugyan nekem jöttek a pontok az újraélesztésekből, de a játékmenet meg jó negyed órája egy helyben toporgott, mert mindenki Vassili Zaitsev-nek hitte magát :DDD

Egyébként szeretem azt a pályát, de tényleg csipainvázió szokott rajta lenni.

(#5546) Motaba78 válasza _Voyage_ (#5542) üzenetére


Motaba78
őstag

nekem patch előtt is kifagyott a játék, csak reménykedtem, hogy legalább játszható lesz, de semmi változás. :((

(#5547) _Voyage_ válasza Motaba78 (#5546) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nekem tegnapig folyamatos volt a kilépések, fagyások, szerver szakadások sorozata, tegnap egy se volt. Aztán lehet, hogy csak véletlen. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5548) ciry


ciry
őstag

Mondjátok már meg, legyetek szívesek, admin kollégák, hogy lehet beírni kickre indokot? :U
Van erre lehetőség egyáltalán?
Eletleg dobjuk ki az ordenálé parasztokat és majd rájönnek maguktól az okára?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5549) PaJa1 válasza KVamikaze (#5527) üzenetére


PaJa1
őstag

Tegnap játszottam azon a szerveren, 2 v1ben elég nehéz volt egyszerre két helyen is lennem, aztán bejött mellém egy másik magyar és szépen megnyertük :)
Nem tudom ki volt az ellen, azt hiszem nem magyarok voltak.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5550) Joe-T


Joe-T
tag

Tegnap frissült nekem is a program, de úgy láttam, hogy nem oldódott meg a páncélozott géppuskaállásokból való kilátás problémája! Ez csak DX9 probléma lenne? Vagy vidoókártya függő? Több hozzászólónál olvastam, hogy náluk nincs gubanc DX9 alatt, de ha jól emlékszem mindegyiknek Ati kártyája volt!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.