Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) Fortissimus válasza Źşë' (#6042) üzenetére


Fortissimus
őstag

ha csak paran vannak az egyesz palyan osszehozhato a magas kill. egyszer asszem az arica-n 3v6-ba nyomtuk, kb 80 killem volt es nem is tankoztam

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6052) bonat válasza gabipaci (#6047) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD :))

(#6053) aram01 válasza }{3@Đ$}{0ot (#6050) üzenetére


aram01
nagyúr

ilyeneket bannolni mindet ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6054) }{3@Đ$}{0ot válasza aram01 (#6053) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

én kimondottan utálom őket!!!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6055) }{3@Đ$}{0ot válasza }{3@Đ$}{0ot (#6050) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

ops ezt elírtam,6048-as hozzászólás! :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6056) Bator92 válasza }{3@Đ$}{0ot (#6048) üzenetére


Bator92
tag

Ez eléggé kifinomult csalásnak tűnik.

(#6057) }{3@Đ$}{0ot válasza Bator92 (#6056) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

tegnapi videó március 19-én rakta fel a gyerek

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6058) aram01 válasza Bator92 (#6056) üzenetére


aram01
nagyúr

sajnos egyre profibb cuccok jönnek ki,csak azt nem értem minek? hisz magát is becsapja :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6059) Fortissimus válasza aram01 (#6058) üzenetére


Fortissimus
őstag

de ettol neki a nagyobb....(az egoja)

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6060) aram01 válasza Fortissimus (#6059) üzenetére


aram01
nagyúr

ettől? :U
más: jót gémeltünk ma :D :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6061) Fortissimus válasza aram01 (#6060) üzenetére


Fortissimus
őstag

:K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6062) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na toltam egy tök jót előbb valami noname szerveren. Volt egy idióta, aki a mikrofonját bekapcsolta és hát nem kell mondanom, nem volt csendben, ráadásul a mikrofonba visszahangzott a játék hangja :W
Le is léptem... Pedig nyerő szériában voltam, de olyan rohadt idegesítő tud lenni... Hogy miért nincs olyan gomb a játékban, amivel ki lehet némítani a mikrofont (mármint ha nem akarom hallgatni, akkor ne kelljen...) hogy ha az idiótája nem akarja, legalább én ne halljam.........

szerk..: oroszos hangja volt annak a kötsög mikrofonos hülyének... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6063) Fortissimus válasza ForRedGlory (#6062) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem elso dolgom volt kikapcsolni a voip-ot :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6064) ForRedGlory válasza Fortissimus (#6063) üzenetére


ForRedGlory
félisten

márminthogymi? Ha akarom le tudom lőni, és akkor sem hallom, ha az idióták bekacsolják? :B

(#6065) Źşë' válasza aram01 (#6053) üzenetére


Źşë'
addikt

volt egy video a jutubon csak sajna már offline a vidi, amiben az volt h kib@szták a gyereket a gépével együtt az utcára, örülhetett a srác h nem picsázták meg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6066) DieHard válasza gabipaci (#6047) üzenetére


DieHard
senior tag

mármint melyik max? az amelyik 2 szer halt és ölt vagy negyvenakárhányat ölt pisztollyal? vagy ő más?

(#6067) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jó kis oktató videó:

Bad Company 2 - Assault Guide

(#6068) Siiiiix


Siiiiix
tag

(#6069) HS 2142


HS 2142
őstag

Na akkor nekem ezért nem sikerült javítanom a choppert :) Rossz helyen próbáltam

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6070) Narxis


Narxis
nagyúr

Nem tudom hozzáadni a kedvencekhez a PH! szervereket. Egy másik magyar szervert viszont hozzáadott, PH-nál viszont az örökkévalóságig "gondolkodik". Valami ötlet? Máshogy nem lehet hozzáadni? Online profil vagy ilyesmi...

Thanos was right.

(#6071) Siiiiix válasza Narxis (#6070) üzenetére


Siiiiix
tag

lehet nem R7 es szerver

(#6072) Fortissimus válasza ForRedGlory (#6064) üzenetére


Fortissimus
őstag

ja, siman kikapcsolod a jatekban, attol meg a ts meg a tobbi muxik

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6073) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ciry in action:

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6074) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminok!

Sajnos mivel nem egyértelmű a kick/ban, illetve egyéb szabályzat a szervereinken, csak leírom pár mondatban az elvárásaimat. Várom a reakciókat.

1. Ha hely kell, akkor kétféle lehetőség van:
a) ha az adminoknak kell hely, természetesen bármi áron csinálhat magának (ha full ph!-s banda van, akkor is kitesz egyet, és felmegy a helyére), mivel hogy nincs foglalt slot, mert az adminjog miatt felesleges.
b) ha bárki másnak kell hely, értelemszerűen csak akkor rúgjon ki valakit, ha nem derül ki a névből, vagy a prefixből, hogy magyar az illető. (A szerverhez megcsinálom majd azt a programot, amit használtunk, és ott látszanak az előtagok is)

2. A csalókat nem nekünk kell kiszűrnünk, arra ott a PB, illeteve ott lesz a PBBans! Ha valaki mégis NAGYON EXTRÉM jó játékos, lesz rá olyan ban parancs (ezt is holnap megcsinálom várhatóan) ami a PBBans-nak küldi a jelentést, és a játékost is kirakja.

3. A csúnya beszédet engedhetjük olyan formában, hogy: de sz@r ez a játék, vagy pics@ba, meghaltam, stb. De a személyeskedést ne tűrjük el. Pl: miért vagy ilyen f@sz, kurv@ anyád hülye sniper, stb. (egy kör ban, visszaesőként végleg)
Mindenki azzal megy, amivel akar, ezzel nem tudunk mit kezdeni. És persze mindenki olyan amatőr, amennyire akar, senki sem egérrel a seggében született.

4. Rush módban a védők ne vegyék át a támadók szerepét, persze rugalmasan kell kezelni, mivel amikor megnyílik a map következő része, van hogy beragad valaki, és azt a ziccert kár kihagyni. Viszont aki ebből él, az mehet kick-re. Aki reconként a támadók épp aktuális bázisát kempeli, nyugodtan kaphat egy kör ban-t.

5. Conquest módban a főbázisra támadni, illetve bemenni bármilyen céllal, (gyilok, járműlopás) egy kör ban. Ha az egyik csapat mindhárom zászlót behúzta, és az ellen nem hajlandó kijönni, csak bentről lövöldözni, akkor sem látom értelmét a főbázisra belőni, bemenni. El kell menni az egyik zászlóhoz, és be egy épületbe. Az ellen sem kap pontot, ha nem csinál semmit, ezért úgyis ki fognak jönni.

A time ban-t is azzal a programmal lehet majd osztani, megpróbálom holnap az összes beállítást megejteni.

Kérlek beneteket, hogy jelezzétek a véleményeteket.
Köszönöm.

Logitech hardware tester

(#6075) _Voyage_ válasza gabipaci (#6074) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nagyjából mindennel egyetértek. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6076) mackosajt válasza gabipaci (#6074) üzenetére


mackosajt
addikt

Egyetértek, és ahogy hallom, mindjárt sajnos alkalmazni is kéne a rush-ra vonatkozó részt...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6077) gabipaci válasza Narxis (#6070) üzenetére


gabipaci
addikt

A miénk is R7-es szerver, valószínű az elsők közt lett az, mivel a multiplay ha jól tudom a hivatalos tesztelője az EA-nak.
Hozzá tudod adni manuálisan is, bár még nem próbáltam élesben.
Vagy a szerverkeresőben a History fülnél kikeresed, és a legördülőben add to favorite, vagy kikeresed a dokumentumok/bfbc2/gamesettings.ini filet, megnyitod szerkesztésre jegyzettömbel, és a vége felé a favoritegames sorba beilleszted ezt:
703895828,754240a3-7df6-45fe-b926-ef66b16a292c,Hungarian Sun / PH! Ranked;1175360933,f80454fb-f37e-4ef0-8e46-0ecdc4b605c7,Hungarian Sun / PH! Ranked II;
elvileg működnie kéne.

Logitech hardware tester

(#6078) Neoteric válasza gabipaci (#6074) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem is jól összefoglaltad a dolgokat, osztom a véleményt.
Mellesleg szerintem ha működőképes team auto balance lenne akkor a 4. és 5. pontban foglaltak tárgytalanok lennének.

PSN: ne0teric_sAN

(#6079) belaazallat válasza gabipaci (#6074) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Aki a kezdőn kempel, azért hagy menjünk már be!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6080) r-chee válasza gabipaci (#6074) üzenetére


r-chee
őstag

Az öt pontból az elsővel nem értek egyet.
Ez a helycsinálás bármi áron nem túl nyerő. Szerintem egy adminnak sincs konkrét helye a szerón, szal (külföldiek kivételével, akik nem az első helyeken állnak) nem lehet olyan, hogy "ezt itt kidobom, mert ez az én helyem". Én nem dobok ki senkit, ha nincs hely és fullra van a szerver felismerhetően magyarokkal. Játszok addig más szerveren, max. fél óra múlva úgy is lesz üres hely.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6081) DieHard válasza gabipaci (#6074) üzenetére


DieHard
senior tag

kb jó igy igen. r-chee tegye be a blogba. ha javitunk, majd javitja.

(#6082) gabipaci válasza belaazallat (#6079) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezt kifejtenéd bővebben?

Logitech hardware tester

(#6083) DieHard válasza r-chee (#6080) üzenetére


DieHard
senior tag

én sem használom az egyest, de mivel a szerverért az adminok fizetnek, igy ez a jog hadd maradjon meg. nem muszáj élni vele.

(#6084) _Voyage_ válasza r-chee (#6080) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Márpedig biztos, hogy ki fogom dobni, bármilyen PH! legyen az illető(nyílván adminokat nem), ha nincs hely.
Ha azt akarja, hogy ne dobjam ki, fizethet havonta 2.000-et ő is.
Én még 1.5 hónapig el vagyok intézve a részemről, addig biztosan lesz helyem, bárkit is kell kikickelni érte. Ha nem tetszik, fizethet ő is, bérelhet saját szervert, stb. :U

Nem azért fizetek, hogy én ne játszhassak rajta, viszont a helyemre mást beengedjek.
Olyan ez, mint a fizetős parkoló. Nem azért veszem meg a parkolójegyet, hogy valakit beengedjek a helyemre, én meg addig körözök, hátha lesz máshol hely... :U

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6085) gabipaci válasza r-chee (#6080) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem szabad elfelejteni, hogy az adminjogot nem karácsonyra kaptad, hanem fizettél érte, különösen Te (és én, de ezt hagyjuk)!
Úgy gondolom, ha az ember fizet egy játékszerverért, had menjen már fel akkor játszani, amikor akar. De ha úgy érzed, neked nem kell kirugni senkit, mégy Zsivágó szerverére :)) csak vicceltem!

LoL, leírtuk egy páran ugyanazt :)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#6086) r-chee válasza _Voyage_ (#6084) üzenetére


r-chee
őstag

Aki él vele, él, aki nem nem. Én nem fogom alkalmazni az 1-es pontot.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6087) SzlobiG válasza r-chee (#6080) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ti fizetitek alap hogyha beakarsz menni kivágsz valakit. Nekem is még anno amikor volt a cod2-es szerverem simán kiraktam valakit ha felakartam menni és nem volt hely.

(#6088) PhilBrick válasza gabipaci (#6074) üzenetére


PhilBrick
őstag

Jól összefoglaltad.
1. A progit azért is kedveltem, mert tudtam írni a kickelendő személynek előtte, hogy értse.
4.-5. Azért ezt objektíven nehéz lesz megítélni néha, majd igyekszünk. :)

(#6089) r-chee


r-chee
őstag

Röviden és tömören beírtam a blogba a szabályokat, kéretik szemügyre venni és véleményezni, megfelelően írtam-e le :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6090) pincehely


pincehely
addikt

Ohh, mekkora játék.
A vége odavert mindent, ez a csattanó, tartom az állam. :R

http://kefetemap.deviantart.com/

(#6091) BalaNce87 válasza _Voyage_ (#6084) üzenetére


BalaNce87
addikt

No de valamikor azt csinálják hogy levan foglalva a hely az adminnak, más meg várjon 1 órát míg bekerül, mert lefoglatatja a helyet, az ilyen faszért csinál szervert ha lehet alíg jár fel, kicsit zavaró hogy ilyen hülye szabály miatt nem játszat valaki a szerveren. A kickeléssel se értek egyet hogy szó nélkül kick azt néz az ember hogy ezt most miért? azért van a szerver hogy játszak rajta és nem azért hogy ahogy megjön az admin kibasszon, mert most Ő játszani szeretne, kicsit önző dolognak tartom ezt. Minek vagyok admin ha ilyenen problémázok, van ezernyi szerver, persze az is mehet máshova aki kickelve lett, de ez nem megoldás, mi lenne ha senki nem játszana a szerveren akkor meg az lenne a baj, mert feleslegesen menne a szerver és a bele ölt pénz is azzá válna. Szólni kéne hogy valaki most ki lesz dobva mert jön egy admin bocsi, csak mert az kicsit idegesítő hogy játszol, és jól is megy esetleg, azt szó nélkül kibasznak.

(#6092) Narxis válasza gabipaci (#6077) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sajnos history-ban se volt, ott is kerestem mert nagyrészt PH!-n játszottam amióta megvettem a játékot...viszont ez a jegyzettömbös módszer működött, köszi!

Thanos was right.

(#6093) gabipaci válasza BalaNce87 (#6091) üzenetére


gabipaci
addikt

szerinted akkor nem válna feleslegessé a beleölt pénzünk, ha a szerver futna, de mi nem mehetünk be, mert fullon van?

Logitech hardware tester

(#6094) gabipaci válasza Narxis (#6092) üzenetére


gabipaci
addikt

örülök, akkor mostmár odatalálsz:)

Logitech hardware tester

(#6095) ciry válasza gabipaci (#6074) üzenetére


ciry
őstag

A 4.-es hülyeség, sosem fogok kickelni ilyenért, ha ti elkezditek az ezért kick, meg azért kicket és majd lesz félház, senki se csodálkozzon.
Az 5.-ös nem érdekel, de az is az.
Ez egy lövöldözős játék, néha kellemetlen részekkel.

R-chee meg azt csinál, amit akar. Felnőtt ember, ha be akar jönni, bejön, ha nem, nem, az ő dolga ;)

Szerk: BalaNce87: a listásokat ill. felismerhetően magyarokat nem rakjuk ki helycsináláskor.

Ha gond lenne a szerverrel nem 32/32-n állna főidőben, felesleges szabályokkal elrontani ezt.
Ha valaki nem érzi jól magát, menjen máshová és pont.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6096) ciry


ciry
őstag

Nézzetek a jobb alsó ábrákra [link], egy rossz szerver igy néz ki?
Egy tökéletes dolgot minek megcsinálni?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6097) Neoteric válasza ciry (#6096) üzenetére


Neoteric
addikt

Magyarországtól 2500km-es körben a Hungarian Sun / PH! Ranked 74. a toplistán, azér az nemrossz. :DDD

Dr. [PH!] Neoteric(Hun) csak késő délután meg este tud ügyelni mer családi ünneplős dolog lesz itthon..

PSN: ne0teric_sAN

(#6098) r-chee válasza ciry (#6096) üzenetére


r-chee
őstag

Nem rossz :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6099) mackosajt válasza Neoteric (#6097) üzenetére


mackosajt
addikt

hmmm... megsasoltam ezt a 2500 km-t.

Van benne 2 Magyar zászlós szerver. Infinity-Setup meg valami HUF Hungarian ...
Az első a multiplay-től lehet bérelve, csak a zászló magyar, a másik meg egy német oldalról, de szintúgy csak a zászló magyar. Vagyis elvileg ezt dobja az IP-kre a gép.

Az 1. PH szeró viszont tényleg előkelő helyen csücsül.
Lehet talán éppen ezért nem ártana némi rendet tartani rajta a 4-es és 5-ös használatával. Szerintem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6100) belaazallat válasza gabipaci (#6082) üzenetére


belaazallat
addikt

Pl Tegnap a 2. szerveren zászló foglalós játékmódban, nem tudom a pálya nevét(téli,nem a tengeralattjáró bázisos) az amerikai kezdő nagyon közel van az A ponthoz, az egyik géppuska állásból kempelt egy gyerek, főként a fákat lőtte, majd egyszer kétszer az ellent is, de inkább csak állt és nézelődött. Megkerültem és hátulról leszúrtam.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.