Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) 용 Bob válasza Joe-T (#6292) üzenetére


용 Bob
senior tag

Nekem a favourite serverek listáját nullázta....és nem jött vissza azótasem.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6302) gabipaci válasza ciry (#6298) üzenetére


gabipaci
addikt

igen, szuri, es igen, hulyeseget kerdeztel :))
jo lenne estenkent tovabb maradnal

Logitech hardware tester

(#6303) oXyg3n


oXyg3n
tag

Egy hét pihi után újra elkezdtem játszani, frissített is szépen a játék kb. 1 órát!

Lehet én vagyok a hülye, de úgy veszem észre mintha sokkal kevesebb golyó kellene az enemy-be és a hit box is sokkal jobb lett!

Vagy ez csak nálam van, és a sok kihagyás miatt érzek így?

(#6304) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Nekem stabil 60 fps-em van 1920*1200-ban minden fullon... 16x af és 2x élsimitással :) Azért Pörög a Hd5850 (900/1250) a mögötte lévő 4ghz-esh E8200-al :D De hogy gtx260-al fullon nincs 90-100 fps-s az is biztos.

aram01 Jön még kutyára úthenger.. :DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6305) Gyufaaa válasza oXyg3n (#6303) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ha már jó irányban halad a gém szerintem én is rászánom magam a megvételre. Kösz az infót!

[ Szerkesztve ]

(#6306) r-chee


r-chee
őstag

Francba, lassan indulhatok melóba :( . Majd késő este visszakapcsolódom a karikás szeműek táborába, és remélhetőleg akkor már nem tudnak rendesen célozni :D .

Listára meg tessék jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6307) tocsek18


tocsek18
senior tag

nah top2. is megfogta a pb. :DD
http://bfbcs.com/stats_pc/PaglioSnarf

EB a263d576408b7ed0b1dabb24ded66cde
AIMBOT #50120 PaglioSnarf
174.126.*.55
[United States]
|ES|
8.17.250.233:19567 Today, 4:12 am

(#6308) gothic20


gothic20
aktív tag

Sikerült új egyéni rekordot felállítanom:))

Majdnem összejött 2 szintlépés egy meccs alatt.

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#6309) r-chee válasza gothic20 (#6308) üzenetére


r-chee
őstag

Ejj, hát ez meg milyen linkelés :D ....
Amúgy nem rossz.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6310) bonat válasza Mrdevil (#6300) üzenetére


bonat
senior tag

megyek majd ha tudok :DDD :Y
látom már rólam is akarsz képet nyomni ide mi?? :Y :DDD

(#6311) gothic20


gothic20
aktív tag

Köszi :)
hát egy kicsit túlméretezettre sikerült a kép :DDD

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#6312) ciry válasza Mrdevil (#6300) üzenetére


ciry
őstag

Jó szórakozást a mesékhez ;]

gabipaci: ha majd leszunyál az asszonyállat hamarabb, majd rádírok x-fire-en vagy a fórumba és tolhatjuk vagy 11-ig ;)
Tovább nem, mert álmosan hajlamos vagyok lezuhanni :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6313) peti4 válasza bul07 (#6156) üzenetére


peti4
tag

bul07:Köszönöm nektek hogy eldöntöttétek helyettem hogy megvegyem a játékot vagy ne

a válasz egyértelmű nem (most még frissen élnek bennem cod4 adminok így egyenlőre nem hiányzik, kép hogy mire is gondolok)

elején csak egy két szabály hogy legyen "normális" (kinek mi az* ) játék utána jön a többi miért lőttél/vitted el a tankot/helit kick vagy csak jön az egyik haver és kell neki a hely kick
vagy hogy ne vedd észre hogy szándékosan tettek ki bontja a kapcsolatodat a szerverrel és mire visszamennél már nincs hely
ne értsetek félre megteheti mivel ő fizet érte
ha a való életbe nem rendelkezik a saját sorsa felet akkor valahol ki kell élnie magát

még egy fontos dolog nem PH szervere írtam hanem általánosságba mivel nem ismerem a szervert

Sz.v:EZ ÍGY VAN!!! :K

[ Szerkesztve ]

(#6314) Mrdevil válasza ciry (#6312) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hál istennek nem kell a meséket nézni,azokat a nővérének szereztük be.Ott van sok pici lurkó. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6315) r-chee válasza peti4 (#6313) üzenetére


r-chee
őstag

Én már leírtam a véleményemet a dologról. Nálunk nem lesznek ilyen csak úgy kiváglak szankciók, főleg, ha jól játszik valaki. Továbbá, ha nem lennének szabályok, nem lennének adminok, azért sírna mindenki. Ha van az nem jó, ha nincs, az nem jó. Persze személy szerint elfogadom, hogy nem lehet minden ember tetszésének megfelelni, de ez van, vannak szabályok. Amúgy semmi sem kötelező, mint ahogy a szervereinken játszani sem. Viszont aki jól érzi magát és kultúráltan játszik, szívesen látjuk.

Szerk.: Ja, meg általában az aggódik legjobban a szabályok miatt, akinek van mitől tartania...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6316) peti4 válasza r-chee (#6315) üzenetére


peti4
tag

Ha végig olvastad láthattad nem nektek szól !! Valaki leírta a véleményét amivel egyetértettem . Vagy ez a topik csak a PH! szerverről szól?? Nagy általánosságba a szerverek "adminolásával" nem vagyok elégedett. Miért nem lehet azt csinálni amit a játék megenged?
Részemről ennyi.

(#6317) Jazzy válasza gabipaci (#6295) üzenetére


Jazzy
tag

:)) Ez jól hangzik, este meg is nézem közelebbről a szervert, mert hétvégén kimaradt! :))

J@zzy

(#6318) Joe-T válasza 용 Bob (#6301) üzenetére


Joe-T
tag

Én azt meg sem néztem! :(
Köszönöm, hogy írtál mert ez még lehet meglepetés nekem is! A 2-es PH-s szervert így sem tudom a kevencek közé betenni csak a nagy listából tudom kivállasztani!
Örültem akkor, hogy a statom nem szállt el és nem kell elölről kezdenem mindent!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6319) gabipaci válasza r-chee (#6315) üzenetére


gabipaci
addikt

Ahogy mondod.
Lesz meg nekunk bajunk ezzel a PBBans-al is.
Mint ahogy a szabalyokrol irtad, ezt is lesz aki nem fogja szeretni...

Logitech hardware tester

(#6320) gabipaci válasza Joe-T (#6318) üzenetére


gabipaci
addikt

a kedvencekre a megoldast mar en is beirtem ide, aztan r-chee is, es szerintem a blogjan is rajta van.

Logitech hardware tester

(#6321) woker válasza peti4 (#6316) üzenetére


woker
aktív tag

Nos úgy látom egy "csöppet" nehéz a felfogásod.

A való életben mi gátol meg abban, hogy leüss valakit fényes nappal az utcán és elvedd az értékeit? A törvények? Hiszen azok is csak "hülye szabályok" amiket emberek találtak ki.

Mivel a rengeteg magyarázat alapján sem sikerült megértened, hogy miről szól (a játékról ami márpedig szórakozás, egészen addig amíg mindkét fél annak érzi) javaslom hogy próbáld ki a baserape-et kapó oldalon amikor nem tudsz kijutni a bázisodról mert azonnal lelőnek. Vagy rush-on kérd meg az ellenfelet, hogy campeljen a spawn pontok mögött (pl. port valdezen a védők épületei mögött lévő fáknál) és nyisson tüzet mindenkire aki él és mozog.
Meddig élveznéd?

Mi akadályoz meg abban, hogy aimbotot vagy wallhacket használj, hiszen azt is csak legfeljebb az eula tiltja meg a hülye PB bannolhat de a játék működik vele is meg nélküle is?

Bízom abban, hogy egyszer esetleg eljutsz arra a szintre, hogy nem teszel meg valamit csak azért mert megteheted. :U

(#6322) Bavid


Bavid
senior tag

Srácok!
Most jutott eszembe, hogy assaultnál ezt olvastam valahol: DTN-4 (Plastic Explosives). It can be attached to most surfaces for easy rigging and setup, then remotely detonated. Assault kits gain access to C4 Explosives when using a primary weapon which does not have a grenade launcher (ie. Shotguns). Én mindig füstgránáttal tolom mostanában, mégsincs c4em nálatok?

(#6323) Joe-T válasza gabipaci (#6320) üzenetére


Joe-T
tag

Köszönöm! :R
Este mindenképpen kipróbálom!!!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6324) gabipaci válasza Bavid (#6322) üzenetére


gabipaci
addikt

akkor van c4 ha olyan fegyverrel megy amihez nem lehet granatvetot hasznalni.
Peldaul shotgun.

Logitech hardware tester

(#6325) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#6326) peti4 válasza woker (#6321) üzenetére


peti4
tag

A felfogásról annyit te...,hogy NEM neked írtam csak leírtam a véleményem. Nem szabad??
Próbáltam más szemszögből rávilágítani, ami láthatóan nem sikerült.

(#6327) JamesHun


JamesHun
addikt

A C4 az jó, mert a RUSH nál fel lehet robbantani a cuccost és akkor nem kell várni és félni, hogy deaktiválják :D

SeriesX: JamesSHun

(#6328) HS 2142 válasza JamesHun (#6327) üzenetére


HS 2142
őstag

Azért annyira nem jó mert pl 8 C4 kell egy M-COM-ra (+ a nagyobb robbanás perk), ami azt eredményezi, hogy elég jó csapatmunka kelll egy c4essel való sikeres bombatámadáshoz.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6329) JamesHun


JamesHun
addikt

de 4 C4-esed van mint snipernél nem?
akkor 2 kör alatt felrobbantjátok, vagy 2 ember kell akik teleteszik és robbantják
az még megoldható ha nem sniperezne mindenki

SeriesX: JamesSHun

(#6330) Jazzy válasza JamesHun (#6329) üzenetére


Jazzy
tag

Elvileg megoldható, de elég sokan kellenek ahhoz, hogy mindkét ember le tudja rakni a C4-et és fel is tudja robbantani.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#6331) HS 2142 válasza Jazzy (#6330) üzenetére


HS 2142
őstag

Én úgy kalkuláltam hogy 2 sniper (esetleg recon+assault ad lőszertÖ összeáll 1 quadra rádobják a töltetet és leparkolnak az M-COM mellé (bár ez nem mindig kivitelezhető, akkor jön a közvetlen rádobálós módszer)

Amúgy észrevettétek hogy az M-COM elpusztítása kevesebb ponto hoz a konyhára (30 élesítés, 100 a sikeres robbantás), mint az MCOM megsebzése (összesen kb 200 pont ha rakétával, C4el támadod, plussza ha még be is élesíted..)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6332) belaazallat válasza Jazzy (#6330) üzenetére


belaazallat
addikt

Épp ellenkezőleg, minél kevesebb ember, annál kissebb a feltünés.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6333) woker válasza peti4 (#6326) üzenetére


woker
aktív tag

:D Tudod van egy mondás: "Ha kifogytál az érvekből ne mondj semmit, csak üss". Nagyszerűen demonstráltad (különben nem kipontozott személyeskedéssel nyitottál volna).

Van már itt pár hozzászólás a miértről, bár látszólag te nem olvastad el egyiket sem vagy éppenséggel nem akarod megérteni őket.
Továbbá te nem csináltál semmilyen rávilágítást más szemszögből hiszen egy darab érvet nem sorakoztattál fel (abban a postodban biztos nem mint amire reagáltam) csak értetlenkedtél.

p.s.: Természetesen én kérek elnézést az Úrtól, hogy egy nyílt fórumon reagálni mertem egy postjára. Mea culpa, mea maxima culpa (és most engedelmeddel beállok a sarokba hamut szórni a fejemre)

[ Szerkesztve ]

(#6334) Jazzy válasza belaazallat (#6332) üzenetére


Jazzy
tag

Igen ebben igazad van, de nem nagyon élik túl egyedül a 4db C4 pakolgatást anélkül, hogy le ne lőné őket valaki.

J@zzy

(#6335) gabipaci válasza woker (#6333) üzenetére


gabipaci
addikt

Felesleges vitazni. Azok az emberek, akik pampognak a no bc, meg a ne keruld meg a csatamezot, es keseld le a szuletoket a bazison szabaly miatt, azok jobb ha tavol is maradnak a szervertol. Ok csak addig maradnak fent, amig nem rajtuk csinaljak ugyanezt. Hanyszor tortent meg, hogy kinaiak voltunk dragonon, vegigkempel.tek a kort a repteren, mire terfelcsere volt, meg hirtelen eltuntek.

Logitech hardware tester

(#6336) peti4 válasza woker (#6333) üzenetére


peti4
tag

Tudod van egy mondás: " Okos enged ,szamár szenved."

Hát akkor én engedek. Jó játékot. :C

(#6338) Joe-T


Joe-T
tag

Nekem semmi gondom a szabályokkal! Együtt kell tudni élni velük! Én is azért megyek fel a PH szerverre játszani, mert ki akarok kapcsolódni és nem azon bosszankodni, hogy folyamatosan csak esek-kelek! Az egy kicsit elveszi az ember kedvét a játéktól ha a pályán meg sem tud moccanni, mert ahogy respawnol már le is szedték őt alig, hogy megmozdult! Én jobban szeretem, ha benne van az ember a sűrűjében, hiszen azaz izgalmas és nem az ha alattomoskodok vagy megreccsenek a pálya egyik végében és agyaggalambozok!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6339) Joe-T


Joe-T
tag

Én este 10-től beneveznék egy "szabályos" játékra! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6340) ciry válasza gabipaci (#6335) üzenetére


ciry
őstag

Bizony :C
Mindig megbeszéltük, hogy most beszopnak, erre disconnecteltek az esetek 80%-ban a kör elején.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6341) BandiHUN válasza Joe-T (#6338) üzenetére


BandiHUN
veterán

aki normálisan,csapatjátékot tol,annak tulajdonképp nem is kell szabály...mert az úgysem csinálna olyat.bár én nem igazán értek egyet a védők kitámadása elleni dologgal(NEM spawnkillre gondolok meg sniperezni a kezdőjüket,az nem ugyanaz!),mert ha amúgy jó a balansz,csak épp a védők sokkal jobbak,megérdemlik,hogy elgyepálhassák a támadókat ahelyett,hogy bent kempelnének az objektiva mellett.mondjuk nekem a full csipa is ezért nem fekszik...
egyébként valami update-t tölt a steam nekem a bc2-höz...adtak ki valamit??? ez nem a múltkori update,az megvolt...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6342) BandiHUN válasza rankesz (#6337) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez mégjobb,UAV-val :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6343) HS 2142 válasza rankesz (#6337) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem nem jött össze egy full életű M-COMnál, próbáld ki te is.

Lehet a bétában még kevesebb élete volt

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6344) Siiiiix


Siiiiix
tag

kis off:
Ha érdekel valakit LOCKERZ meghívó dobjon privátot

(#6345) Joe-T válasza BandiHUN (#6341) üzenetére


Joe-T
tag

Az rendben van ha a támadó csapatnál nincs összjáték és mindenki csak futkos össze-vissza, akkor a védők egy kicsit a nyakukra mászhatnak, de én próbálkozom a csapatjátékkal, de akkor esély sincs rá, ha sortűz fogad respawnkor és csak azt látom, hogy éppen ki lőtt le! Így nem sok élvezet van a játékban és lehet,hogy a csapatom gyengus, de egyénileg még szeretnék egy jót játszani!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6346) Yany


Yany
addikt

Én a minap majdnem ezért kaptam bant:
"Rush játékmódban: A támadók bázisán elkövetett sorozatos késelésért, hátbatámadásért, a bázis/kiindulópont folyamatos kempeléséért, valamint a támadók bázisáról történő járműlopásért. A védők dolga a védekezés, nem pedig az ellenség bázisán való gyilkolászás. Ha valaki a pálya következő részének megnyitásakor védőként az ellen kiindulópontján reked (amit előtte védenie kellett), haláláig kiélvezheti az ellenség közelségét."
/r-chee blogjából egy részlet/

Pontosan ez történt velem az Arica Harbor mapon. Egy olyan bokorban rekedtem, ami (annak ellenére, hogy már 20-as fölött járok) nem tudtam, hogy azon a szakaszon épp ott fog megjelenni az ellenség tankja 10 m-re. De megjelent és hát beültem gyorsan elspurizva. Lehet vitázni, hogy most ilyet szabad csinálni, vagy sem (szerintem simán valószerű jelenet és ilyen rush módban ráadásul nem is ritka), de az egyik admin, talán gabipaci rám szólt én meg megértettem, tehát nem egyből vágott kifelé a szeróról. Ezután próbálom elkerülni a szitut, de azért belátható, hogy a rushban amikor elfoglalnak egy bázist, akkor óhatatlan, hogy az addig is ott kempelő védőkből néhányan próbálnak túlélni, amíg csak lehet. Ez a játék része, nem csalás, nem inkorrektség. Csupán eszetlen rohangászás helyett a támadóknak az elején érdemes óvatosabban mászkálni az új bázison, míg nincs valóban biztosítva a terep.

Ez egy vélemény. Egyébként meg ő vagyok és 2 másik _ICU_ társammal gyakran járok fel a magyar napra, mert többnyire nagyon jók a menetek:

[Itt egy sigg-o-matic kép van, ha nem jelenne meg, akkor leterheltek már megen]

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#6347) mackosajt válasza Yany (#6346) üzenetére


mackosajt
addikt

Én tettem szóvá neked.

Viszont olyan szépen gubbasztottál a bokorban, és szinte azonnal a tankban teremtél a szemem láttára, hogy eléggé esélyes volt a direkt kivárásra gondolni.
Mellesleg pont célirányosan rád utaztam, mert előtte pont lelőttél, és a killcam szerint is ott csücsültél. Eléggé félreérthető volt a szitu.

Ja, és max. 1 környit kaptál volna, de amint szóltam, válaszoltál normálisan, nem lol-okkal tarkítva. SZal korrekt voltál. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6348) BandiHUN


BandiHUN
veterán

1 kérdés:UAV-val hogy lehet géppityuval kaszálni?tegnap volt alkalmam 2x is tapasztalni a dolog "áldásos" hatását :DDD de nem jöttem rá fegyverváltásra vagy ilyesmire

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6349) HS 2142 válasza BandiHUN (#6348) üzenetére


HS 2142
őstag

A legutolsó perk, ami a másodlagos fegyverzetet aktiválja. (valami lőszer a jele)
Ez amúgy nem csak UAVra hanem tankra (gépfegyver) és APC-re (rakétavető) is igaz.

Közben ugyanazt leírtuk mackósajttal, lásd milyen segítőkészek vagyunk :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6350) mackosajt válasza BandiHUN (#6348) üzenetére


mackosajt
addikt

Kell hozzá a "V alt W" (remélem jól írtam) jelzésű cumó ucsó oszlopban, amikor kasztot készítesz.
Aztán már csak jobbklikk az egérrel.

Tankból ez géppityut, A másikból meg rakétát hoz elő.

szerk: hirtelen 2-en is válaszoltunk, de gyorsak vagyunk. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.