Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) BandiHUN válasza MS74hu (#5349) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem még nem sikerült meglelni,bár nem is nagyon kerestem... :DDD egyelőre elvoltam azzal,hogy némi cucc végre meglegyen,nem akartam rontani a szinvonalat :) majd ha jobban lesz mivel...ma végre megszereztem a második csapatnyi kieget a kasztokhoz,véégre defibrillátor,anti-tank akna,stb...a fegyverek annyira nem is lenne lényeg,de azért legalább az ilyesmik legyenek meg...vagyok kemény lvl4-es 2 este után :DDD a tegnapi kedvenc szervereim is ritka ótvarok voltak ma...pl.támadóban sniperezett a brigád 2/3-a és más hasonló marhaságok,ha védtünk,csont nélkül nyertünk,de támadni... le se sz...ták a járgányokat,semmi rakétavető,stb... :( én meg morci voltam,mert a fejlesztés helyett kénytelen voltam rakétavetőzni,hogy jussunk valamire,de hát pont nem azt a kasztot akartam volna nyomni...mondjuk ez benne van mindig a bf-szériában,hogy elég nehéz olyan szerót találni,ahol normális a védés,támadás,nem viszik el a barmok a helikoptert egyedül,hanem várnak be embert(mi a f...nak viszi el amúgyis?a pilóta nem tud lőni úgyse...),nomeg ha van,aki hajlandó gyógyitani/szerelni a tankot is...a jelölésről le is tettem,nem lövöldözött senki a cuccokra,potya munka volt tracerezni...no de azért majd mostmár teszek lasssan egy próbát a ph szeróval is.jaés jagerem se volt,meg sör se :O

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5352) Fricc


Fricc
tag

Halihó,
segítsetek pls, megy a játék frankón, de csak punkbaster offos szervereken. Már felmentem a pb honlapjára is leszedtem a pbsetup.exet, felraktam, bc2 kiválasztva benne, felfrissítve, 6x újrarakva, és a játék képtelen belépni olyan szerverre amin fut a pb. Mit köll még ezzel a nyomorult pb-vel kezdeni h működjön végre? :R

(#5353) Lauda


Lauda
félisten

Huh, nyomultam kicsit a jatekkal, az elso havas kuldetesig neztem csak, de brutalis :Y :C . Eleg sokat kell benn loni. :DDD Hangok nagyon durvak szvsz, grafika valtozatos, neha szep, neha piszkosul elnagyolt, de a hangulat gyilkos. :K

[ Szerkesztve ]

(#5354) PaJa1


PaJa1
őstag

A HUN SUN szerveren megy mostanság a PB?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5355) ToxLee válasza PaJa1 (#5354) üzenetére


ToxLee
őstag

Ha jól láttam ment.

(#5356) bul07


bul07
nagyúr

azon gondolkozok hogy megveszem a játékot csak egy két kérdésem lenne

megér +2000ft -ot a Limited Edition verzió mert most a Galaxisba 7990ft a sima és 9990ft a Limited Edition

fordulnak még elő hibák (szerver keresés,kifagyás,)

hogy alkuknak a pingek a szervereknél beta-val játszottam ott voltak 100alati pingek érdekelne hogy most mi a helyzet
amin szoktatok játszani Hungarian Sun / PH! Ranked. szerveren pl mennyi a ping

csalókkal mi a helyzet mert ha annyi van mint a MW2-be akkor nem pálya a játék
azt ne írjátok hogy nincs csalás mert már a beta-hoz is volt

még egy ez a 10 telepítéses dolog tényleg igaz ha igen hogy kell ezt elképzelni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5357) Fortissimus válasza bul07 (#5356) üzenetére


Fortissimus
őstag

hi

konnyebb a jatekot egy limiteddel kezdeni az biztos, de amugy nem nagy kulonbseg van (+kuldtem ezzel kapcsolatban egy privit ;] )

hibak meg sajna vannak , naponta egyszer-ketszer kidob az asztalra, de pl. a pb hibaval jopar napja nem talalkoztam, de folyamatosan igerik a javitast

a pingek altalaban jok, neha laggol, de nem jellemzo, a sun szerveren 100 alatti, nincs vele gond

kozel 48 ora jatek alatt en nem talalkoztam csaloval

a telepitessel kapcsoltban nem vagyok biztos, de sztem ha rendesen unistallallod, akkor nincs problema

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#5358) Silent77 válasza bul07 (#5356) üzenetére


Silent77
veterán

Amennyiben telepítés végén a dvd ellenőrzést választod, nincs korlát, de akkor a játékhoz kell a dvd, csak azzal indul, utána persze kiveheted.
Ha viszont az online ellenőrzést választod, nem kell dvd, viszont 10x telepítheted fel.
Aktív netkapcsolat estén, ha unistallálod, akkor nem veszik el a 10 installból egy sem.
Netán elfelejted unistallálni, és csinálsz egy formatot, akkor levesz egyet a 10-ből.
Javítson ki vki ha tévednék.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5359) bul07 válasza Silent77 (#5358) üzenetére


bul07
nagyúr

ha
telepítem a végén a dvd ellenőrzést választom
és hogy ne keljen lemezt ki be raknom mindíg az működne az hogy a lemez tartalmáról csinálnék egy iso fájt és azt daemon virtuális meghajtójába berakva indítanám a játékot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5360) Motaba78 válasza bul07 (#5359) üzenetére


Motaba78
őstag

ez azért nem működhet mert ahonnan telepíted, ott fogja keresni a lemezt,
ha lemezellenőrzést választod, valamint nem tudom mivel lehetne image-t csinálni ami tudja a securromos védelmet is leszedni és emulálni. :F

(#5361) gabipaci válasza PaJa1 (#5354) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, megy, miért? Neked is furcsa volt tegnap az a klán?

Logitech hardware tester

(#5362) mackosajt válasza gabipaci (#5361) üzenetére


mackosajt
addikt

Nekünk volt furcsa, ha arra az NDvalamire gondolsz.

Stream terén fejlemény?
2. Szerver?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5363) ciry válasza Bocaa (#5331) üzenetére


ciry
őstag

Lowban szerintem igen.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5364) PaJa1 válasza gabipaci (#5361) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem, csak akkor megjavult a punkbusteres gondom :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5365) Borostás


Borostás
tag

Nem tudom pontosan melyik topicba írjam de olyan problémába vagyok hogy játékot készülök venni és 2 játék között hezitálok, vagy ez vagy az MW2, mind a 2 játéknál vannak előnyös és hátrányos dolgok (mint ahogy itt és a másik topicba is olvastam) Pénz szempontjából BC vel jobban járnék mer 1-2 K val olcsobb és jobban is tetszik, de az hogy mindenki csipázik edléggé idegesítő lehet. Javaslatokat örömmel fogadok. Amúgy ma rendelem úgyhogy nincs sok időm :D

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#5366) gabipaci válasza mackosajt (#5362) üzenetére


gabipaci
addikt

sztrímen szerintem újra kell regelnem, mert nem fogadják el az ingyenes emaifiókot. Tudtok adni hkv végződésűt?
A második szerver ügyében nics fejlemény, de nyugtasson a tény, hogy a többi szerverszolgáltatónál sem lehet kapni újat.
Tegnap lagoltam, volt a HUN SUN-on valakinek hasonló tapasztalata?
Két újraindítás segített.

Logitech hardware tester

(#5367) Mrdevil válasza gabipaci (#5366) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem igen volt egy kis laggom tegnap,de nem volt vészes.Egy kicsit érdekesebbé/szinesebbé tette a játékélményt. :D :DDD
Meg aztán COD-MW2 alatt hozzászoktam. :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5368) ciry válasza Borostás (#5365) üzenetére


ciry
őstag

Mindenki csipázik? :Y
Ezt ki mondta? :U
HC szervereken biztos kifizetődő, de amit bérlünk, ott az esetek túlnyomó részében erőteljes nyomulás van a győzelemért és akad csapatmunka is.
Persze van, hogy sok a sniper, de nem ez a legjellemzőbb.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5369) Borostás válasza ciry (#5368) üzenetére


Borostás
tag

Igazából csak így hallomásból gondoltam a csipásat, nem tudom már hogy honnan, mindenképpen HC ra fogok menni és valószínüleg csipázok én is (kb minden játékba sniperrel megyek. Ma (max holnap) megrendelem a játékot GL es 2 napon belül már kopogtat vele aztán majd meglátjuk mi hogy merre.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#5370) bonat


bonat
senior tag

:DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#5371) bonat


bonat
senior tag

most látom h senki nincs a szerveren...mivan veletek? :DD :DDD
gyerünk játszani :DDD
jó..persze...munka van meg másnak suli..értem én :C

(#5372) Jazzy válasza Target78hu (#5324) üzenetére


Jazzy
tag

Ez nem rossz eredménye, hogy kaptál ennyi award-ot? Nekem eddig max 6000-8000 pont volt.

J@zzy

(#5373) Jazzy válasza bonat (#5370) üzenetére


Jazzy
tag

Ez sem rossz eredmény! :)

J@zzy

(#5374) madgie válasza bonat (#5371) üzenetére


madgie
titán

Ne is mondd, tegnap tömve volt, így egy másik szeróra kellett mennem (ahol csipáztak kegyetlenül, unalmas is lett egy fél óra alatt), ma reggel direkt hamarabb keltem, erre sehol senki a Sun-on:(

(#5375) L4D1K válasza Jazzy (#5372) üzenetére


L4D1K
őstag

A 2 arany csillag, az a díszes háromszög meg az 5arany csillag kitüntetés önmagában ér 25 ezer pontot :D

Én akkor vagyok lehidalva amikor látok embereket 8-9000 ezer ponttal rohangálni a játékban, és ugye erre jön még ra a nem kevés szürke pin.

# ANTAL Tuning #

(#5376) L4D1K válasza madgie (#5374) üzenetére


L4D1K
őstag

Detto :(

# ANTAL Tuning #

(#5377) ciry válasza bonat (#5370) üzenetére


ciry
őstag

Tegnap volt egy 18000-es köröm, ugyanezzel a plecsnivel, bibí :P
Sajnos nem ezzel a K/D-val :F
Be kell menni a szerverre és ritty-rotty megtelik.
Reggel otthUn nem volt netem, remélem estére megkalapálja a júpíszi :(((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5378) Jazzy válasza L4D1K (#5375) üzenetére


Jazzy
tag

Igen ezen a 8-9 ezer pontos én is le szoktam döbbenni. Gondolom, a csillagok és a háromszögek nem egy körben érhetők el! :)) Nekem eddig, csak 1 arany csillagom van és ha jól tudom, nincs még háromszögem.! :(

J@zzy

(#5379) Tomasewsky válasza r-chee (#5224) üzenetére


Tomasewsky
csendes tag

Hali! Szeretnék én is felkerülni a listára, az alábbi névvel:
pikaHUN
előre is köszi. Csá!

(#5380) mackosajt válasza gabipaci (#5366) üzenetére


mackosajt
addikt

Megkérdem, mit tudunk tenni. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5381) bonat


bonat
senior tag

most 2 láma ellen voltam...mondanom sem kell h nyertem :C
2/1 ellen
-most meg elmentek duzzogni mind 2-en :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5382) L4D1K válasza Borostás (#5365) üzenetére


L4D1K
őstag

Jó topic ba írsz :)

Először is döntsd el hogy milyen játékstílus fekszik neked jobban. BC2 ben fedezék használat, bújkálás, környezet/épület felhasználása hat a játékmenetre. A sebződés / fegyver pontosság más téma, azt bizony szokni kell. MW2 ennek pont az ellentéte. Pörgős játékmenetet, irgalmatlan küzdelmek relatíve(BC2 hez képest) kicsi pályákon, pontosabb fegyverek. Viszont nincs épületrombolás, nincsenek járművek stb. Grafika terén megoszlanak a vélemények, tény és való h azonos gépen a MW2 jobban fut, de szvsz összességében a BC2 nek jobb a megjelenítése. Mindenesetre olvass utána, nézz meg jó pár videót és ha nem tudsz dönteni akkor pénzérme feldobás.

[BC2 gameplay]
[CoDMW2 gameplay]

[BC2 min-max graf]
[CoDMW2 graf]

# ANTAL Tuning #

(#5383) L4D1K válasza Jazzy (#5378) üzenetére


L4D1K
őstag

Arany csillag fegyverenkénti x ölésért jár. Nekem a Gustav rakétavető 160 öléssel már 3 csillagos és még kell 40 a 4. hez. (llletve még 340 a platinum csilaghoz :D )

# ANTAL Tuning #

(#5384) bonat válasza L4D1K (#5383) üzenetére


bonat
senior tag

:C

(#5385) Jazzy


Jazzy
tag

Elvileg, ma jön ki egy patch, ami javítani fog egy-két gondot! :))

[link]

Szerk.:
Bár sajnos az alapvető hibák javítását még mindig nem tartalmazza! (Pb. kidobálás, kilépés a desktopra, stb.)

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#5386) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Valaki játszott már konzolon a játékkal? Lehet úgy is neten nyomni? Melyiken jobb xbox vagy ps3? (az online része) ill. van rá lehetőség, hogy egérrel és billentyűzettel játsz? :F

All Black...

(#5387) Tomasewsky válasza bonat (#5370) üzenetére


Tomasewsky
csendes tag

Hali!
Azt kérdezném, h. ilyen képet hogyan tudsz csinálni,és hogy tudod ide felrakni?
Csá!

(#5388) PaJa1 válasza Tomasewsky (#5387) üzenetére


PaJa1
őstag

Print screen vagy Fraps vagy akármi más képlopó progi, majd a fájlt feltöltöd a hozzászólás beviteli mezője alatt és beilleszted.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5389) madgie


madgie
titán

Na, gondoltam ránézek a sigg-o-matic-ra. Legalább őszinte, a detailed információ szerint egy nagy nulla vagyok :DDD moonofsoul a "normális" nevem.

(valszeg pont frissítés közben csíptem el, vagy mifene)

[ Szerkesztve ]

(#5390) Tomasewsky válasza PaJa1 (#5388) üzenetére


Tomasewsky
csendes tag

THX!
Már nyomtam a print screen-t, csak nem tudom utána hol keressem, hová menti a képet?

(#5391) bonat válasza Tomasewsky (#5390) üzenetére


bonat
senior tag

itt...ha hozzászólást írsz..akkor ott van legalul
Új kép feltöltése a szöveghez

(#5392) madgie válasza Tomasewsky (#5390) üzenetére


madgie
titán

Alapesetben nyiss egy Paint-et, ott meg egy Ctrl+V-t (Paste/Beillesztés).

(#5393) mackosajt


mackosajt
addikt

[link]
Ezt a Gossamer's féle indítót használja valaki?

Ebben lehet dx11-et is állítani. Ez most valós, kihasználja, ha a kari tudja, vagy nem? Elvileg ugye ezzel hirdette magát az ATI, hogy BC2 dx11 gém lesz.

ui: valaki írta, hogy lehet lesz ma peccs...

a dx9-es plexi bug-ot javíthatnák, nem?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5394) bonat válasza mackosajt (#5393) üzenetére


bonat
senior tag

én használom XP alatt....
bár sztem nem sokat ér..vagy nem is tudom :DDD

csak sztem nem állítja át a dx9-10-11-et.....XP miatt
mert ugyanúgy a kihelyezet MG-ből énsem látok ki egyik módban sem

[ Szerkesztve ]

(#5395) feka007


feka007
nagyúr

AUG mikor lesz meg kb? Felvettem vkitől, és kegyetlen jó gránátvetővel, én meg szenvedek a szar AK-kal..

(#5396) Ribiz Lee válasza bonat (#5370) üzenetére


Ribiz Lee
csendes tag

Halihó!!!

Ez volt eddig a legjobb köröm.... :Y :Y :Y

(#5397) PhilBrick válasza feka007 (#5395) üzenetére


PhilBrick
őstag

A weapons & gadgets fülön ha rákattintasz a fegyverre meg tudod nézni, hogy mennyi assault combat point kell még az unlockig.
Egyébként nem kell hozzá sok, az F2000 után jön és tényleg jó fegyver.

(#5398) Paarthurnax válasza Stalker-2572 (#5386) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Valaki játszott már konzolon a játékkal?
Igen, én PS3-al nyátszom.

Lehet úgy is neten nyomni?
Persze, hogy lehet neten nyomni, rengetegen vagyunk.

Melyiken jobb xbox vagy ps3?
Ugyan olyan jó mind a kettő, bár az XBox netes játék az fizetős, míg a Playstation Network az ingyenes.

van rá lehetőség, hogy egérrel és billentyűzettel játsz?
Nincs, illetve lehet kapni félmegoldásokat, de nagyon kevesen használják és sokan nem is tartják etikusnak, mivel szinte mindenki kontrollerrel nyomja. Először nekem is fura volt az egér után, de mostanra teljesen megszoktam.

Ha érdekel még részlet, gyere a PS3 topicba

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#5399) feka007 válasza PhilBrick (#5397) üzenetére


feka007
nagyúr

Pedig az már ezer éve megvan, mégsincs meg az AUG :F

Na végre kiadták a patchet, most tölti.. Kíváncsi vagyok végre normális-e a szerverkereső, vagy még mindig csoda ha elsőre belép..

[ Szerkesztve ]

(#5400) Fortissimus válasza feka007 (#5399) üzenetére


Fortissimus
őstag

kijott a frissites?
akkor mar toltom is :))

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.