Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6851) Dani82 válasza BalaNce87 (#6844) üzenetére


Dani82
senior tag

Ez gy van, ezért tolom hc szerveren.Ott mintha más lenne a sebzés. 1shoot 1 kill
Én ezt jobban élvezem.

(#6852) Dani82 válasza Joe-T (#6849) üzenetére


Dani82
senior tag

Igen, de én pl. folyamatosan valtoztatom a helyem, nem campelek, az uncsi. Megyek én is frontvonallal előre csak picit lemaradva, hátulról támogatva az embereket.
Kivéve squad deatmatchnel.

(#6853) Joe-T válasza Dani82 (#6852) üzenetére


Joe-T
tag

Én még a reconnal nem játszottam. Assaultként vagy engineerként szoktam tolni, mert engem jobban vonz a sűrűje ott aztán van izgalom! A k/d arányom emiatt sok esetben nem a legjobb, de nekem nem is az a lényeg, hanem, hogy egy jót játszak és kikapcsolódjak! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6854) PaJa1 válasza ciry (#6848) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem, szintfüggő. Tízen valamennyinél kapni.

Balance,
ahogy a többiek is mondják, menj HardCore szerverre. Ott normálisabb a sebzés, a HUDot meg elképzeled :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6855) Joe-T válasza PaJa1 (#6854) üzenetére


Joe-T
tag

Ez a magnum lövedék minden fegyvernél használható?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6856) PaJa1 válasza Joe-T (#6855) üzenetére


PaJa1
őstag

A többségnél. Söréteseknél nem, de szerintem a pisztolyokra sincs hatással, bár ez utóbbit ki kéne próbálni. Sörétesekhez másfajta, pontosabb de kisebb sebzésű lőszert lehet használni amit szintén 10+x szinten old fel a játékos (0<x<9, x egész)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6857) Target78hu válasza Dani82 (#6841) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Szívesebben megyek én is reconnal ,de ha épp engi vagy assault kell ,akkor annak állok , medicel csak azért sem :D
Érdemes végig zongorázni a kasztokat ,mert lehet más fajta is bejön neked ,ezzel vagyok most gondban ,hogy szinte mindegyiket kimaxoltam (kivéve medic természetesen) és 27 körül járok rangban ,persze 50 ig van még idő ,de így már nincs miért hajtani valahogy! Túl "hamar" elérhető minden főleg bf2hőz képest szerintem! Jó vannak ilyen-olyan jutalmak ,meg egy-egy jó meccs is kárpótol élményben ,de ha lenne valami kütyü ami hasznos és ezt-azt kell elérni ,hogy meglegyen ,akkor örülnék neki (bár ,ha a fagyások ,bugok,laggok nem lennének már elégedeett lennék) ;)

hkv.hu

(#6858) oXyg3n


oXyg3n
tag

Hogy tudom meg mi a pb guid-om?

(#6859) gabipaci válasza oXyg3n (#6858) üzenetére


gabipaci
addikt

ha raer amig hazaerek, megmondom.
Igy fejbol nem vagom melyik file hanyadik sora.
De nemreg kellett nekem is a pbbans miatt.
Masfel ora mulva otthon vagyok.

Logitech hardware tester

(#6860) ciry


ciry
őstag

Most meg a ts nem jó :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6861) HS 2142 válasza ciry (#6860) üzenetére


HS 2142
őstag

Megerősítem

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6862) gabipaci válasza ciry (#6860) üzenetére


gabipaci
addikt

Kicsit kezd elmenni a turelmem.
Szerintem irok nekik, hogy jo lenne kicsit valtoztatni a hozzaallasukon, mert amijen gyorsan jottunk, ugy le is lepunk, ha kell.
Unalmas, hogy a 3szerver szinte sosem jo egyszerre...

Logitech hardware tester

(#6863) HS 2142 válasza gabipaci (#6862) üzenetére


HS 2142
őstag

Na müködik a TS, egyedül vagyok

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6864) Bator92


Bator92
tag

A második szervert is át kellene rakni RUSH-ra sztem. Talán megoszlana egy kicsit a tömeg.

(#6865) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Jó kis köröket toltam a szerón, és csak 3x csítereztek le :D

(#6866) gabipaci válasza oXyg3n (#6858) üzenetére


gabipaci
addikt

PB GUID:
user/neved/local/punkbuster/bc2/pb/pbcl.log file-t megnyitod nézőkével, és keresel egy ilyen sort: PB Server assigned guid =
Értelemszerűen utána van a PBGUID-d.
Ez csak akkor van meg, ha voltál már olyan szerveren, ahol volt PB.

Bator92:volt már szó róla, és meg is beszétük, hogy marad a zászlóhúzogatás.
Én sem rajongok érte, de nem árt ha kettő közül lehet választani ahelyett, hogy két egyforma lenne.

TS-el ez történt ma:
Teamspeak 3 - Updated
Mar 26 2010 15:02:26 by Killing
Teamspeak 3 has just been updated to BETA 21 pre-release 3 which includes a fix for the cash we had yesterday. All servers are updated now.

Update @ 2010/03/26 @ 15:15 There was a small hiccup with the update initially, so it took a little longer than usual but all servers are now back up.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#6867) BandiHUN válasza gabipaci (#6866) üzenetére


BandiHUN
veterán

hali!legalább addig át lehetne tenni,amig az 1-es nem megy...ok,ha lehet választani,de ha csak 1 jó van... :U nem mondom,hogy rossz körök voltak tegnap,de elég hamar rá lehet unni,kevés map,ugyanazt,ugyanúgy csinálni szinte...nomeg egy jó helizés hiányzott volna nagyon :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6868) gabipaci válasza BandiHUN (#6867) üzenetére


gabipaci
addikt

Map ugyanannyi van, mint amott.
Inkább az a rémes, hogy olyan rövidek a körök.
Legközelebb hasonló esetben átrakom.
Azért komoly volt, hogy mikor elindítottam a 2-es szervert este, kb 4 másodperc alatt (nem túlzok!!) fullon volt.

Logitech hardware tester

(#6869) BandiHUN válasza gabipaci (#6868) üzenetére


BandiHUN
veterán

el is hiszem :D egybéként annyira nehéz átrakni a játékmódot?a cod-os szervereknél csak a webadminban átállit,restart,kész,loginnal együtt sem tartott 1 percig a full játékmódváltás...csak azért,mert fura,hogy igy irod,hogy legközelebb...vagy már megy az 1-es?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6870) mobal válasza gabipaci (#6819) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem BG -ztél még wowba :D volt mikor voltunk 40 en ventrin :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6871) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Elegem van már abból hogy campelik a kezdőnket nem is a védik a lerakót csak jönnek fel hogy megöljenek a bázisunkon....ezzel csinálni kéne valamit, mert felbasz agyilag hogy mögöttem van az összes már. Abszolút nincs kiegyensúlyozva a játék az a jobb akinek jobb a fegyvere, azt is megölném aki ezt a szintlépősdis baromságot kitudta találni, van mind1ik kaszthoz 5 fegyver és válasszál melyikkel akarsz menni kész, erre kell ez a codos marhaság, mondjuk a késelésről már nem is mondok semmi, iszonyat gáz.

[ Szerkesztve ]

(#6872) belaazallat válasza BalaNce87 (#6871) üzenetére


belaazallat
addikt

Ismerős érzés! Másik meg látja hogy lövök, de azért elém áll.... Még jó hogy nincs csapat sebzés.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6873) F_Zolee válasza BalaNce87 (#6871) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mai nap volt, hogy a "bázison" maradtam, mert lent nem védte senki a pontokat és hátul maradtunk páran. Aztán lementem...de nem lett volna esélyem visszaszaladni az oldalunkra így maradt pár kill. :)

(#6874) gabipaci válasza BandiHUN (#6869) üzenetére


gabipaci
addikt

Kb 30 másodperc a modváltás, mindennel együtt.
Tegnap azért nem váltottunk mod-ot, mert először örültöóünk hogy az egyik megy, aztán meg azt hittem, hogy a másik is elindul rögvest. Senki nem vetette fel este a mod váltást.
Jelenleg mindkét szerver megy, de ezt r-chee már elég régen beírta ide...

Logitech hardware tester

(#6875) HS 2142 válasza gabipaci (#6874) üzenetére


HS 2142
őstag

De úgy nem lehet, hogy 1 kör rush, 1 conquest a 2-es szerveren? Látta már olyat, hogy Squad rusholtam és a kövi térkép meg conquest volt és csak néztem, hogy ez hogy jött össze. (Tehát nem telje modváltás volt csak berakott egy only conquest mapet)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6876) drachos


drachos
tag

Engem továbbra sem győzött meg ez a conquest, pedig a BF sorozatnak ez a "eredeti" modja. De itt valahogy nem jön be. Meg mi értelme zászlót foglalni?!? Mert a ticketek nem kezdenek el fogyni tőle vagy ilyesmi, szóval ez kb csak egy dísz a játékban, vagy nem vettem észre valamit. És kevésbé pörgős a játék, futok 5 percet, csak azért, hogy valaki hátulról leszedjen, mert hát itt bárhol lehet a térképen az ellen. Azért ez pl BF 1942-ben nem így volt, ott azért voltak frontvonalak, teljesen más volt.
Egyébként amit még nagyon szeretek, az a squad rush, de az a baj, hogy állandóan kilépkednek a vesztes csapatból, és simán 4vs1 lesz...

(#6877) gabipaci válasza HS 2142 (#6875) üzenetére


gabipaci
addikt

De lehet!
Csak vannak olyanok, (az adminok közt is) akik ha a conquest szerverre mennek fel, akkor azt akarják nyomni.
És nem váltakozva. De nekem teljesen mindegy, hogy miben fut.
Amennyit én játszom, sok vizet nem zavar, hogy milyen mod van.
Azt sem venném észre, a BF2 futna...:))

drachos: valamiről tényleg lemaradhattál, mert elég sokat nyom, hogy mennyi zászló a miénk.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#6878) PaJa1 válasza drachos (#6876) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha több zászlónk van mint az ellenfélnek akkor automatice csökken a pontjuk.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6879) gabipaci


gabipaci
addikt

Ideiglenesen (próbaképp) áttettem a 2-es szervert is rush-ba.
Ha az igény úgy kívánja, természetesen azonnal visszateszem.
Az érintett szerver bérlői bármikor visszatehetik!

Logitech hardware tester

(#6880) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

LOL!!!!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6881) aram01


aram01
nagyúr

mennek a szerók?

BalaNce87: sshentes néven felvehetsz

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6882) PaJa1 válasza }{3@Đ$}{0ot (#6880) üzenetére


PaJa1
őstag

Ezzel valóban ennyit lehet tenni, hangosan kinevetni. Nem is működik, meg minek? Állítom egy eléggé kocka egyén egy hétvége alatt összeszedi az összes stukkert.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6883) PaJa1


PaJa1
őstag

A gF GTX tulajokhoz volna egy kérdésem.
Melyik meghajtóprogrammal megy jól a 260gtx?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6884) SZKEBE75 válasza PaJa1 (#6883) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

197.13 WHQL

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#6885) Gyufaaa válasza SZKEBE75 (#6884) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Csá honfitárs :D :DDD Ez a driver feldobja gond nélkül 3d-be a karrit? Mert ez a 195-ös már kinyír. :W

(#6886) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Miért nincs senki PH I-es rushon? Egyedül szerencsétlenkedek a pályán :D

(#6887) Bavid válasza ForRedGlory (#6886) üzenetére


Bavid
senior tag

Ja jöjjön mindenki a ph 2re! én várok!

(#6888) gabipaci válasza ForRedGlory (#6886) üzenetére


gabipaci
addikt

És a másik 31 ember mit csinál?

Logitech hardware tester

(#6889) ciry válasza gabipaci (#6888) üzenetére


ciry
őstag

Valamit szerintem is benézett :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6890) SZKEBE75 válasza Gyufaaa (#6885) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

HEHHE látom egy városban lakunk. :))
problémám nincs vele használd nyugodtan.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#6891) oXyg3n válasza gabipaci (#6866) üzenetére


oXyg3n
tag

Nekem ennyi van a könyvtárba!
Pedig biztos, hogy voltam olyan szerón ahol van pb mert csak úgy keresek szervert!
KÉP

(#6892) mackosajt


mackosajt
addikt

Úgy látom, hogy beindult az 1-es szeró, és a 2-esen a rás egyből kihalt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6893) oXyg3n válasza oXyg3n (#6891) üzenetére


oXyg3n
tag

Megtaláltam, akinek ugyan ez a problémája az csinálja a következőt, ha szeretné tudni mi a pb guid-ja

1. Készíts egy fájlt, aminek a neve pbcl.cfg és tedd a saját PB mappádba (C:\Users\pcname\AppData\Local\PunkBuster\BC2\pb for Win 7) és a következőt sort írd bele a fájlba:
pb_LogToFile 1
2. Csatlakozz egy PB-t futtató szerverre
3. Ez elkészít egy pbcl.log fájlt a pb mappádban, amelyben megtalálod a guidodat:
[02.13.2010 15:48:00] PB Server assigned guid = *****************************

(#6894) Gripper


Gripper
tag

Na a PH1 szerver megint behalt. Pedig ma nagyon pörgött a háború. :DD
Voltak olyan kill streak-jeim hogy ihajj :DD
Kár hogy az EA support ilyen suta. :( :(((

(#6895) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Tanácsolhatnék olyat hogy a szeró legyen hc, spot off, crosshair on, szerintem így lenne a legreálisabb a játék, amúgy is a spot kurva idegesítő olyan mintha wallhacket hasznalná az ember. Ezeket azért írom mert valószínleg mind ki lehet kapcsolni, mert amikor elindul játék akkor kiírja hogy crosshair on meg stb. Legalábbis ettől nekem élvezhetőbb lenne a játék, persze ez csak tanács, meg kíváncsiság hogy lehet e külön be ki kapcsolni ezeket a funkciókat.

[ Szerkesztve ]

(#6896) Gyufaaa válasza SZKEBE75 (#6890) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:D Köszi az infót. Holnap fel is durrantom. :K

(#6897) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Ma is kivágott 2x a PH II szero, de pozitívum, hogy már csak a kör befejezése után, a köv. pálya töltése közben.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6898) HS 2142 válasza BalaNce87 (#6895) üzenetére


HS 2142
őstag

Elméletileg lehetne, gyakorlatilag meg nem :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6899) ForRedGlory válasza gabipaci (#6888) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Milyen másik 31 mit csinál? Vagy 30 percig én nyomtam meg multikill össz-vissz :D
(vagy a PH II volt akkor? Nem hiszem)

(#6900) HS 2142 válasza ForRedGlory (#6899) üzenetére


HS 2142
őstag

Az a kettes volt :) Az elsőn volt Neoteric, MrDevil, ciry, én, csontos, max és a TS közösség egyéb tagjai.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.