Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) _Voyage_ válasza ciry (#5548) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Passz.
Szerintem simán.

Egyébként most toltam kb 3/4 órát a szerón, 6-an voltunk, egy ideig n4r4ncs kolléga velünk volt, illetve 4 orosz... :)

Valaki nem jön napközbe conquestre?:D :DDD

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5552) bonat válasza _Voyage_ (#5551) üzenetére


bonat
senior tag

mindj megyek

(#5553) F_Zolee válasza _Voyage_ (#5551) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én mennék csak nem leszek itthon sokáig. Most lépek is valamelyik szerverre, hogy legyen időm játszani. ;]

Amúgy nem is tudom már ki írta, hogy nem kapni 100 dögcédulára semmit. Tegnap mégis befigyelt egy 5k-s zseton érte.

[ Szerkesztve ]

(#5554) ciry válasza _Voyage_ (#5551) üzenetére


ciry
őstag

Csak este :(((
Conquesten hány "új" pálya van? :U
Felraktam az új szervert a gametrackerre

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5555) Mrdevil válasza ciry (#5554) üzenetére


Mrdevil
addikt

17 után vagyok,viszont akkor szigorúan(ma melózik barátnőm este 10-ig). :U
Remélem ma nem dobál ki sokszor,mert akkor megint megy a firefox commando. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5556) ciry válasza Mrdevil (#5555) üzenetére


ciry
őstag

Lehet én is jövök 6-körül :K
Egyébként valami rohadtúl idegesít már, hogy egy fél tárat belelövök valakibe és elszalad, vagy pikk-pakk lelő :W
A HC ebből a szempontból szimpibb volt, viszont ott meg a spot hiányzott :F
Hátha oda fejlődne a rendszer, hogy kombinálni lehetne a két módot.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5557) bonat válasza ciry (#5556) üzenetére


bonat
senior tag

egyetértek

én most voltam fent egyedül megint csak :DDD
eddig a Valparaiso Village-t láttam ami új...amin sztem nem játszottunk még

még a Laguna Presa lenne jó lehet az is van

[ Szerkesztve ]

(#5558) gabipaci válasza ciry (#5556) üzenetére


gabipaci
addikt

Hali!
Mivel a második szerver nem szenved a túlterhelés betegségétől, így ott tudom tesztelni a beállításokat. Az adminkodásra is találtam egy másik alternatívát, amiben be lehet állítani szavakat, amik használata esetén kick/ban jár. ha gondoljátok, rámegyek erre a dologra.
Én is támogatom, hogy a nagypofájú bunkókat ki kell írtani, csak arra kérek minden admint, hogy még véletlenül se essünk át a ló másik oldalára!
Most kicsit szétnézek ingame commandok ügyében, meg próbálgatom a második szervert.
Aloha

Logitech hardware tester

(#5559) bonat válasza gabipaci (#5558) üzenetére


bonat
senior tag

a 2. szerót nemtudom berakni Favourite-ba.......(lehet vmi beállítás nemtudom)
az 1.-t már rég sikerült...

a 2.szerónak a TS használata változik? kell másik IP-hez csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

(#5560) gabipaci válasza bonat (#5559) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem az elsőt is csak úgy sikerült berakni fav-ba, hogy játszottam rajta, és a legközelebbi game indításkor már ott volt a history-ban. Onnan meg be lehet tenni a favok közé. De ha akarod, a settingsben van egy file, oda bemásolsz egy sort, és már bent is lesz.
A második szervehez nem vettünk TS-t, az elsőn sincs teltház, és ott is mindenki az előszobában van (bemehetnénk valamelyik szobába, és nem hallana mindenki mindenki.)
Ami a map-okat illeti, az összes be van rakva, elvileg rotálódnak.
Eddig egyszer volt, hogy megállt a mapváltás, de egy manuális nextmap után ment rendesen.

Logitech hardware tester

(#5561) Doki-HUN1978 válasza Joe-T (#5550) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez nekem is problémás még.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#5562) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#5561) üzenetére


Joe-T
tag

Szia!

Ez lehetséges, hogy DX9 alatt ilyen Nvidia betegség? Én már próbálkoztam driver cserével, de nem változtatott rajta semmit!
Multizás közben irtó nagy szívás igy használni a géppuskát! Odaállok a géppuska fölött kinézek és próbálk improvizálni a célzássaal! Hagy ne mondjam mekkora sikerrel!
Már nem is próbálkozom ilyen géppuskákkal, pedig néha sokat tudna segíteni!
A páncélozattlan géppuska mögül meg secperc alatt kiszed egy csipa!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#5563) mackosajt válasza Joe-T (#5562) üzenetére


mackosajt
addikt

ez a játék hibája dx9 alatt

Tudom, mert nekem ati-n is csinálja.

Most már dx10-ezek inkább

AMúgy dx9 alatt úgy csináltam, hogy helit vadásztam vele.. kinéztem mögüle, spot, aztán lőttem, a piros helit a fekete plexin keresztül. Innentől már csak a célzás a lényeg, és villog a találatjelző.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5564) ciry válasza gabipaci (#5558) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem nem kell az auto-kick, de majd a többiek megaszonygyák.
Mindkét szerver bérlői adminok lesznek mindkét szerveren?
Én nem bánnám, bár meló is dupla.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5565) feka007


feka007
nagyúr

Visszavonom, semmivel nem lett jobb a szerverkereső. :DDD :W

(#5566) _Voyage_ válasza ciry (#5564) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Szerintem sem kell.

Egyébként meg nekem nincs is nagy szükségem pl az admin jogra, csak akkor használom, ha valaki nagyon hülye, vagy hogyha tele van orosszal a szerver, és be akarok lépni. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5567) Joe-T


Joe-T
tag

Esetleg valaki tud olyan szerverről ahol lehetne gyakorolni egy kicsit a helikopterezést! Élesbe nem szívesen bénáznék, mert elnézve, hogy multiban néhányan milyen profin repülik meg őket nem szivesen vinném el egy tanulókörre őket!
Valaki esetleg próbálta a helikopterezést joyal? Egérrel és billentyűzettel nem éppen a legegyszerűbb!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#5568) Mrdevil válasza _Voyage_ (#5566) üzenetére


Mrdevil
addikt

Vagy ha csapat első akarsz lenni. :D :DDD

Joe-t: ne izgulj mi sem vagyunk valami top gun pilóták,főleg én.Lépten nyomon lezuhanok a sassal,ezért nem is eröltetem. :DD

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5569) Joe-T válasza mackosajt (#5563) üzenetére


Joe-T
tag

Pedig nagyon bíztam a mostani frissítésben, hogy megoldják a problémát! Azt hiszem hanyagolni fogom a páncélozott géppuskaállásokat, mert nem akarok emiatt xp-ről váltani!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#5570) mackosajt válasza Joe-T (#5569) üzenetére


mackosajt
addikt

dx 10 nem rakható fel elvileg xp-re? Asszem régebben egy ismim mintha erről beszélt volna, hogy felrakta. Ellenőrízni én nem tudtam, meg nem is tudom, mert win7 van.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5571) bonat


bonat
senior tag

most nekem XP-n van felrakva a játék
van mellette egy 64bit Win 7 onnan nem tudtam elindítani..simán :DDD
most ha felrakom a Win 7-re is a játékot, akkor elveszik a 10-ből 1..vagy nemtudom..hogy van ez?

szóval származik vmi károm belőle...???
illetve sztetek érdemes Win 7 alatt kipróbálni vagy fölösleges?

[ Szerkesztve ]

(#5572) Doki-HUN1978 válasza Joe-T (#5569) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én úgy kerülöm el ezt a problémát, hogy nem géppuskázom... :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#5573) Borostás


Borostás
tag

No szép
Tegnap megrendetlem a BC2-t. Rendben meg is érkezett reggel 8 ra már kopogtattak vele, én most értem haza és amint a dobozt nézem nem voltak képesek egy posztert a dobozba rakni (hamár kifizettem 10.000 Ft-t a gyüjtői kiadásér elvárná az ember) ezt majd szépen meg is írom nekik hogy azér ez bunkóság.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#5574) Ribi válasza mackosajt (#5570) üzenetére


Ribi
nagyúr

XP alatt nincs DX10 bármit is csinál.
Ha lenne is DX10 kapcsoló, hogy úgy működjön, hiába kapcsolja be DX9-el fog futni.
Unigine heaven benchamrkan is hiába állítasz XP alatt DX10/dx11-et, attól még DX9-ben fog futi.

(#5575) bonat válasza Borostás (#5573) üzenetére


bonat
senior tag

mér ki kapott pósztert hozzá??

(#5576) Borostás válasza bonat (#5575) üzenetére


Borostás
tag

Fogalmam sincs. de nem egy játékot rendeltem már és eddig rendszerint adtak posztert is.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#5577) Mrdevil válasza Borostás (#5573) üzenetére


Mrdevil
addikt

De jó lenne,ha csak ennyi gondunk lenne a gémmel... :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5578) bonat


bonat
senior tag

nekem is a Limited Edition van..és én sem kaptam
mondjuk én azt tartottam hülyeségnek hogy az 1. két hétben a sima meg a Limited Ugyanolyan áron ment.......értelemszerűen a sok user akkor már a Limitedet veszi meg...
-mittoom én ha drágább lett volna kb 5k-val..nah akkor lett volna elvárásom h +Póló +Pószter :DD :DDD

5571-re valaki?

[ Szerkesztve ]

(#5579) Borostás


Borostás
tag

Tényleg most hogy nekem is megvan van valami jó szerver amit ajánlanátok? Ahova ti jártok stb?

bonat: ebbe van logika, így végiggondolva igazad lehet... de akkoris!! :D

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#5580) ciry válasza Mrdevil (#5568) üzenetére


ciry
őstag

Hát ez nagyon gonosz dolog volt :DDD

Borostás: ide meg ide

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5581) Borostás válasza ciry (#5580) üzenetére


Borostás
tag

Hálás kösz, hogy milyen néven leszek majd késöbb tudatom veletek :D

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#5582) mackosajt válasza Ribi (#5574) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát akkor passzolom, hogy mit csinált a srác, de akkor ő állította, hogy dx10-et rakott fel.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5583) Axel 007


Axel 007
tag

M1 Garand-ot hogy lehet elérhetővé tenni? A játék csak annyit ír, hogy nézzem meg a veterans.battlefield.com-ot, de ott nem találtam.....Valaki help

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#5584) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémája van valakinek, hogy a server browser nem hozza fel a Ph!-s szervert?
Eddig úgy tudtam, csatlakozni, hogy a friend listből valaki fent volt és rajta keresztül.
win 7/ 64bit, steames verzió, adminisztrátorként

Más, Steames friend groupot nem akar valaki létrehozni? :U
Ha lesz rá igény, lehet, hogy nekifekszem a dolognak.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#5585) Egonyolc válasza Axel 007 (#5583) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Jelenleg nem megy az oldal, de a korábbi BF játékokat kell beregrisztálni.
Ha nincs érdemes egy Heros accountot is csinálni, mert azt is beszámítja.

szerk:
link
enyit talált a barátom 5 perc alatt :)

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#5586) _Voyage_ válasza ciry (#5580) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:))

Tegnap amúgy 1etlen embert kickeltem, senkit, de azt is azért, mert tuti csalt... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5587) Heavy D


Heavy D
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki mentést küldeni arról a pontról, ahol megmentjük Flynn-t (pilóta) ?
E-mail: fabik.dani@gmail.com

Elszálltak a mentéseim a win reinstall miatt :(

Egyébként hol a rákba tárolja a game a mentéseket?
Seholsem találom őket.

[ Szerkesztve ]

(#5588) Joe-T válasza Mrdevil (#5568) üzenetére


Joe-T
tag

Van otthon egy joyom és azon gondolkodtam érdemes-e illetve be lehet-e állítani a játékban, hogy a helikopterezésnél azzal irányítsam a gépet! Valakinek tapasztalat esetleg? Vagy már próbálkozott vele?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#5589) DieHard válasza Borostás (#5573) üzenetére


DieHard
senior tag

ez nem gyüjtői kiadás, hanem limitált, azt hogy nem tudtak leforditani egy angol szót, szégyelljék magukat. gyüjtőibe biztos lett volna, meg még sok minden más, nem ilyen puritán külsővel. ez LIMITÁLT

(#5590) Joe-T válasza mackosajt (#5570) üzenetére


Joe-T
tag

De a DX10-et csak valamilyen mókolással lehet feltenni xp alá és nem igazán babrálnám mert ilyen jellegű tapasztalatom nincs, magánakcióban pedig tartok tőle, hogy hazavágom a rendszert!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#5591) ciry válasza _Voyage_ (#5586) üzenetére


ciry
őstag

Egy ruszkit én is kiraktam, magyar jött be helyette.
Itt volt egy eldöntendő kérdés és semmi válasz :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5592) bonat


bonat
senior tag

beragadt a szerver Arica Harbor-nál

(#5593) madgie válasza bonat (#5592) üzenetére


madgie
titán

Nem lehetne, hogy estig így maradjon? :DDD (egyik kedvenc pályám)

(#5594) Bavid válasza madgie (#5593) üzenetére


Bavid
senior tag

Nekem si:D A rush pályák közül egyedül a valpariso amit nagyon nem szeretek, és amilyen szerencsém van csomószor az megy a ph! szerveren :(

(#5595) Joe-T válasza Bavid (#5594) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem bejön az a pálya, de az éjszakai havas pálya, talán Nelson Bay a neve azon kész vagyok! Legyalulnak rajta! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#5596) HS 2142 válasza Axel 007 (#5583) üzenetére


HS 2142
őstag

M1 Garandot megkaptam ugyan (Veteran rang 1), de használni még nem lehet attól függetlenül hogy a profilomnál látom unlockolva. <A heroest meg asszem alapból mindenki profiljába beírja, hogy megvan, de a BC2met nem tudtam regelni, a BF2tőt már igen, ezért is vagyok 1es)
Telepítés meg nem vész el csak átalakul :DDD
Magyarul, ha uninstallal szeded le akkor visszakapod azt az 1 telepítést. (tehát nem egyből formázod a vinyót, hanem előtte eltávolítod a gammát)

Ciry: Szerinem nem kell autokick mert még nem öltött olyan hatalmas méreteket a modortalanság (Szerintem a Hun Sun elég kulturált hely nem láttam még káromkodást)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5597) ciry válasza HS 2142 (#5596) üzenetére


ciry
őstag

Ezt mondtam én is ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5598) KVamikaze


KVamikaze
tag

Upgradelném a gépemet, mert ha tól sokan vannak a képben akkor 30FPS környékére leesik. q6600-as procim van 4Gb ram és HD 4850 512-es videókártya.
BF BC2-nél mi az ami jelenleg ráférne a frissítés. 4890-es VGA cserére gondoltam.
Vagy a proci csere lenne jobb választás? Mind a kettőre nem akarok most áldozni.
Előre is köszi a segítséget.

(#5599) HS 2142


HS 2142
őstag

MRdevilnek szeretném ajánlani az 5. képet :)

Ezt pedig azoknak akik szeretik a Port Valdez-i snipereket

Ja és a motion mine meg a spotlás

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5600) Target78hu válasza ciry (#5597) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Most jöttel le a szerverről és volt egy szerintem igen aimbotos gyerek: [link]
Jó persze vannak ügyes játékosok ,de egymás után lelő (enginer fegyóval!!! már nem tudom melyikkel) úgy ,hogy csipaként nem látom és a kill cam-ban meg rángat ide-oda a fegyvere és nem fel-le... na meg ugye a statja is érdekes szerintem!

hkv.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.