Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61698) kutjaaa


kutjaaa
tag

Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy találkozott-e már valaki hasonló problémával és esetleg van-e valami megoldása?

Alkalmanként, ha úgy hozza a sors, át szoktam cuccolni a vasat a nappaliba és rákötöm az UE40H5500AW típusú tv-mre, hogy azon tevékenykedjek, film, kis játék ez+az. VGA Sapphire 7850 2GB, W10, HDMI kábel. A problémám az az, hogy random merevre fagy a windows, észrevettem, hogy ez legtöbbször akkor történik, ha pl. filmet nézek, a háttérben nyitva van pl. egy chrome és jön egy hang értesítés fb-n. Ha letiltom a hdmi hangeszközt és hangfalon/fejhallgatón megy a hang, akkor soha nem fagy le, csak és kizárólag akkor, ha a hang hdmi-n megy a tv-re! Felleltem pár hasonló hibaleírást a neten, de az ott javasolt megoldás, hogy a hdmi hangeszköznél a hang hatásokat kapcsoljam ki, nem oldotta meg a problémát, próbáltam újabb AMD driver-t, régebbit, de a probléma továbbra is megvan!

Bocs ha hosszú lett és köszi a segítséget előre is!

T450, XIAOMI Note 8T,

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.