Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Gonzales007


Gonzales007
csendes tag

Sziasztok! Lennének további kérdéseim. FF-5000 8227L (a google szerint Junsun V1 néven is fut)
-Sötétben kikapcsolom a kijelző világítását, ha a kormányról számot váltok, sötét marad, viszont ha hangerőt állítok visszakapcsol. Hogy lehetne úgy beállítani, hogy csak akkor kapcsol vissza, ha magát a kijelzőt érintem meg?
-Hol és hogyan lehet a fizikai gombok funkcióját átprogramozni? A Youtubeon találtam videókat, de nem sikerült :(
-Nem utolsó sorban, ha leveszem a gyújtást, akár késleltetve is, de jó lenne, ha teljesen kikapcsolna. Ezt most csak úgy tudom elérni, ha kiveszem a kulcsot. Este nem vettem ki a garázsban...

Elvileg Android 10 van rajta.

(#4952) Csabex válasza hevizms (#4950) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,

Gyanítom egy Junsun-ról lehet szó, mert nekik van ez az Al software és ehhez kell egy kód, hogy használni tudd. Annyi a lényege, hogy hanggal tudod vezérelni vezetés közben, vagyis olyasmi mint a google assistant, csak ez tud funkciókat is vezérelni, az assistant viszont nem. A linken amit bedobtam van egy videó is a működéséről, nézd meg.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4953) Csabex válasza Csabex (#4944) üzenetére


Csabex
őstag

Jól sejtettem, nálam a factory settings-ben található, bedobom a fotókat.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4954) Csabex válasza Gonzales007 (#4951) üzenetére


Csabex
őstag

- Kijelző kikapcsolására nem tudom ha van külön beállítás, de ha jól rémlik a home gombot ha hosszan nyomva tartod, akkor kikapcsol, de nem biztos, hogy Junsun-nál is, mert ott lehet más az MCU típusa és a fw.
- Fizikai gombok funkciója is a menüből állítható nálam, pontosabban a CAR settings-nél van valahol ha jól rémlik...
- A teljes kikapcsolás pedig a factory settings-nél van, fentebb láthatod, épp egy topiktársnak dobtam be az imént.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4955) hevizms válasza Gonzales007 (#4951) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.
Nem Junsun.
És ezt vajon hogy lehet aktiválni?Az alkalmazások közt van ehhez app,vagy valahol a beállítások közt?
:R

(#4956) honeker


honeker
őstag

új fm radio alkalmazás müködik :) [link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4957) Csabex válasza hevizms (#4955) üzenetére


Csabex
őstag

Hát ha nem Junsun, akkor nem tudom... Junsun esetében van egy NEXAI nevezetű app és azon keresztül kell beállítani. Nálad nincs ilyen nevezetű, vagy hasonló?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4958) gjoco1 válasza honeker (#4956) üzenetére


gjoco1
addikt

Nah , ez bizony érdekelne . . . . . Nagyon jó lenne , ha Nálam is működne .
Alapból az a gondom , hogy CWG és más Launchernél sem tudom kitenni a rádió ikont és el is indítaná . Vagyis , ikont tudok kitenni , viszont ha annak parancsot szeretnék adni , hogy indítsa el , a felajánlási listában nem adja a gyári rádió app -et . :F
Így aztán marad a fizikai nyomógombról indítás. Nem rossz , de . . . . :DDD

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4959) honeker válasza gjoco1 (#4958) üzenetére


honeker
őstag

A gyárit le állitotam ezközkezelöben ki kapcsoltam a alapértelmezett be állitást...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4960) gjoco1 válasza honeker (#4959) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi , alkalom adtán megnézem . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4961) Gonzales007 válasza Csabex (#4954) üzenetére


Gonzales007
csendes tag

Köszönöm a választ! Sajnos sehogy nem akarja az igazat. A Tune+- lett a hangerőszabályzó (a kormányról működik rendesen), a rádiónak meg szerintem beállítási gondja van, továbbra sem működik. USB, CD, DVD, Youtube, navigáció, minden más jó.Kivettem ma és a szobában tápegységről próbálkoztam.
Csatoltam két képet a 8888 kóddal elérhető factory settings-ről illetve a Touch Study menüpontról. Akinek ilyen készüléke van és jól működik, szeretnék kérni egy beállítási fájlt akár fotók formájában, akár SD kártyára mentve és fájlként. Lehetséges, hogy a rátelepített majd törölt indító alkalmazás kavart be ennyire?

[kép] [kép]

(#4962) iceQ! válasza honeker (#4959) üzenetére


iceQ!
addikt

Hogy lehet átállitani azt hogy más legyen az alapértelmezett rádió? Navira van erre opció, meg a launcherre is.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4963) honeker válasza iceQ! (#4962) üzenetére


honeker
őstag

A alkalmazásokban. Ki kell venni az alapértelmezett pipát.... Car laucher van fent ott ki lehet választani melyik induljon automatikusan

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4964) iceQ! válasza honeker (#4963) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez a car launcher van fent?

[link]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4965) honeker válasza iceQ! (#4964) üzenetére


honeker
őstag

Igen.....pro....neten van free letöltés...a radio alkalmazás sima fm nem net radio csak a radio logokat rá varázsolni ezt még nem probáltam idő hiányában , de stabilab mint a gyári appos... Nézd + a videot... [link]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4966) honeker válasza honeker (#4965) üzenetére


honeker
őstag

Radio anternám még mindig heptikus....holnap + nézik hol is van valojában :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4967) KAMI911 válasza kovbandi82 (#4942) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Factoryban van, nálam legalábbis. Próbálok róla képernyőképet túrni. Kettő helyen is van. Az egyikben egy legördülőmenü, perces, órás opciokkal.

(#4968) hevizms válasza Csabex (#4957) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.
Nincs ilyen alkalmazás.
Végig néztem az alkalmazásokat,de nem láttam hasonlót sem

(#4969) iceQ! válasza honeker (#4965) üzenetére


iceQ!
addikt

A fizikai gombokat hogy lehet újra mappelni? Factory settingsbe nincs ilyen opció sajnos. Hát ha tudja valaki. :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4970) honeker válasza iceQ! (#4969) üzenetére


honeker
őstag

Nem tudtam én sem vele kezdeni semmit :W .xda forumon is érdeklödtem de semi....le cseréltem a radiot atoto s8 2gen .. ez most rendesen müködik :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4971) honeker válasza Csabex (#4875) üzenetére


honeker
őstag

Bocs a ford tourneo connect ben az anterna ....fm ball hátso üveg ...am jobb hátso üveg csatlakozot meg mozgatva javult a hejzet :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4972) kovbandi82 válasza Csabex (#4944) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Ha az ACC szálat kikötök, akkor ha leállítom a kocsit akkor ugye lényegében kihúzom alóla a tápot. Nem fog hosszú távon károsodni a fejegység vagy a rendszer? Sajnos a Factory Settingsben még mindig nem találok semmit.

(#4973) kovbandi82 válasza KAMI911 (#4967) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nekem sajnos sehol. Opció van, mint a képen látszik, de üzemmódváltó nincs sajnos.

(#4974) Csabex válasza Gonzales007 (#4961) üzenetére


Csabex
őstag

Hááát, akkor passz... A csatolt fotók nem túl beszédesek sajnos, szóval tényleg az lenne jó, hogy valaki átdobja neked a config fájlt, vagy fotózza le. Elképzelhető, hogy a launcher okozott galibát.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4975) Csabex válasza hevizms (#4968) üzenetére


Csabex
őstag

Akkor szerintem kérdezz rá az eladóra, hogy hol tudod azt felhasználni és milyen módon.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4976) Csabex válasza honeker (#4971) üzenetére


Csabex
őstag

Na ezt nem tudtam, igazad volt akkor :R Javult véglegesen?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4977) Csabex válasza kovbandi82 (#4972) üzenetére


Csabex
őstag

Nem, a tápot nem húzod ki alóla, mert az az Accesories, vagyis csak a periféria, multimédia meg ilyenek, vagyis a gyújtás előtti pozi. Van egy másik állandó táp ami mindig rajta van és ha CAN BUS rendszerű az autód, akkor a CAN modulon kapja az autótól a vezérjelet, hogy mit is kell csinálni. Én kikötöttem és semmi baja sem az autónak, sem pedig a fejegységnek.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4978) kovbandi82 válasza Csabex (#4977) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

A Quadlock csatiban megcseréltük a 12V-ot az ACC-vel. Így leáll teljesen. Így is jó?

(#4979) kovbandi82 válasza Csabex (#4977) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nem lett jó. Belapcsoláskor bekapcsolja nekem a rádiót :D Úgyhogy visszakötöm

(#4980) Csabex válasza kovbandi82 (#4978) üzenetére


Csabex
őstag

Nem, a csere nem jó :) Teljesen szüntesd meg, nézd meg úgy mi fog történni. Nálam teljesen le van választva, a CAN-en keresztül van vezérelve.

szerk.
Találtam egy youtube videót, próbáld meg így, hátha nálad is létezik ez a debug menüpont.

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4981) honeker válasza Csabex (#4980) üzenetére


honeker
őstag

Valami hütést ki kell találni atoto- nak mert rendesen melekszik....a ford-nak teljesen zárt a radio tartoja nem járja a levegő.... :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4982) Csabex válasza honeker (#4981) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, sajnos a Ford-nak is teljesen zárt, de nem melegedik nagyon, viszont ettől függetlenül egy hűtőbordát fogok majd rá applikálni, mert van helyem bőven és a Rockchip SOM-ok hűtőbordáját némi módosítással (síkolás) könnyen meg lehet oldani. Esetedben ha garis, akkor nem tudod szétkapni, hogy belenézz, de ha igen, akkor nézd meg mivel lehetne megoldani, van-e hely egyáltalán :F

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4983) honeker válasza Csabex (#4982) üzenetére


honeker
őstag

Ez a fejegység 4 cm vastag a cd változat 16 cm szoval van hely.....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4984) Csabex válasza honeker (#4983) üzenetére


Csabex
őstag

Na és gari szempontjából? Szét tudod szedni, vagy ugrik a gari ha szétszeded?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4985) honeker válasza Csabex (#4984) üzenetére


honeker
őstag

Azt szét lehet ....ez már a negyedik amit bele raktam....a gyujtás vezérlöre rakok egy 12v ventilátort....semmi szelözése nincs a tetején rácsos oda fujhasa....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4986) Csabex válasza honeker (#4985) üzenetére


Csabex
őstag

Az jó akkor ha meg tudod oldani és a teteje is rácsos ráadásul. Egyébként belassult, vagy csak simán észrevetted, hogy forrósodik?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4987) honeker válasza Csabex (#4986) üzenetére


honeker
őstag

Le tiltott a kezelő gombok vilogtak nem volt kép....le vet a külső boritást szét huztam a iso csatlakozot és meg vártam hogy hüjön.....

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4988) Csabex válasza honeker (#4987) üzenetére


Csabex
őstag

Hát ez az látod ha nem néz utána az ember körültekintően :( Enyémet amióta beraktam kutya baja nincs és napi szinten használom több órát munkába járás meg helyszíni munkák esetében is. Igaz riziko is van benne, mert Aliexpress és eltűnik a csomag vagy sérül vagy bármi, de hát valamit valamiért.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4989) honeker válasza Csabex (#4988) üzenetére


honeker
őstag

Én is napi szinten használom ...edig ment rendesen igaz most 3 orát fojamatosan......venti

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4990) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Erre a rendszerre van valahol frissítés?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4991) honeker válasza Csabex (#4988) üzenetére


honeker
őstag

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4992) Csabex válasza iceQ! (#4990) üzenetére


Csabex
őstag

Nem igazán, a Rockchip típusú MCU-ra lehet tenni-venni a factory tool programmal, de ez nem Rockchip sajnos, ez valami egyéb... Általában szokott lenni valahol olyan menüpont ahol tudsz leszedni frissítést hozzá, de nem túl gyakran jönnek sajnos. Ezért hangoztatom mindig, hogy ha lehet, akkor Rockchip-es legyen, mert ha halál van, akkor nem minden esetben lehet az ilyeneket menteni.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4993) iceQ! válasza Csabex (#4992) üzenetére


iceQ!
addikt

Erre ránéznél esetleg? :) LINK: [link]

Ugyan ilyen Hipzo fejegységem van és elméletileg ez jó(lehet) rá. Többen is írják, hogy sikerült frissíteni, kérdést hogy mi változott, mert changelog nincs :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4994) honeker válasza Csabex (#4992) üzenetére


honeker
őstag

Anterna + kimenet elbir egy hütő ventilátort ? Számitogép tápegységé

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4995) Csabex válasza iceQ! (#4993) üzenetére


Csabex
őstag

Jókat írnak, elvileg működik vele és a rendszer is upgradeli a fake 10-ről valódi 10-re :)
Azért erről a mondatról se feledkezz meg:
"But there is a risk of bricking the unit, so I don't know if I dare..."
Persze többen is megírták, hogy sikerült, de az ördög nem alszik, szóval csak saját felelősségre. Én felraknám, mert szeretek kisérletezgetni meg tenni venni, de persze annak tudatában, hogy negatív irányba is elsülhet a dolog...
Changelog valóban nincs, de itt a fő dolog az, hogy a kamu 10-ből csinál valódi 10-et.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4996) Csabex válasza honeker (#4994) üzenetére


Csabex
őstag

Persze, simán és az jó is, mert brushless és csendes példány is létezik.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4997) honeker válasza Csabex (#4996) üzenetére


honeker
őstag

Kicsit továb gondolva erôsitô vezérlő jobb lene ki/be lehet kapcsolni :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4998) iceQ! válasza Csabex (#4995) üzenetére


iceQ!
addikt

Érdekes ez, fel akartam rakni de nálam nem csinál semmit. Recovery-ben pedig nem ismeri fel az SD kártyát. Olyan rég csináltam frissítést SD kártyáról, hogy nem emlékszem pontosan hogy kell formázni? Van ennek most valami trükkje?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4999) honeker válasza Csabex (#4996) üzenetére


honeker
őstag

Volt idő...anterrna+ levetem a gyujtást a venti ment továb....erősitő vezérlő+ ki vetem a kulcsot a venti men továb....maradt a gyujtás vezérlő piros szál igy jó :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5000) butyiba


butyiba
csendes tag

Sziasztok, Telefont tükrözöm USB-n a fejegységre ami működik is tökéletesen de a töltő áram nem elégséges és ki is írja a telefon.
Gondolkodom egy Y - USB kábelen a nagyobb töltőáram biztosítására.

A hozzáértéktől a kérdésem, hogy ha a piros USB apa csatlakozót egy szivargyújtó töltőbe míg a fekete apa csatlakozót a fejegységbe csatlakoztatom nem-e vágja haza a fejegység USB áramkörét ? Az USB mama csatlakozó menne egy USB - USB C ( vagy iPhone ) telefonba.
Van aki használ hasonlót vagy milyen más megoldás született a nagyobb telefonok töltésére az USB kábeles tükrözéshez ?
Előre is köszi

BütyiBá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.