Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) janaman01 válasza Foglalt név (#5200) üzenetére


janaman01
addikt

Értem ! Köszönöm :R

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#5202) honeker


honeker
őstag

Vissza a gyári.....sok fejegységet ki probáltam a márkástol a kinai csodákig de olyan nem volt hogy minden klapolt. Videot menetközben nem nézek,egy napot kinlodtam a hátrameneti kamerával soha nem használtam , azért van a tükör...telefon heptikus..rádio széklet....megy vissza a gyári :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5203) Csabex válasza honeker (#5202) üzenetére


Csabex
őstag

Van akinek nem jön be, nincs semmi gond ezzel. Én amióta beszereltem azóta minden klappol, kamera is meg bármilyen más funkció tökéletesen működik. Meg kell nézni, hogy mit és honnan veszel, az is sokat számít. Nagy általánosságban egyébként teljesen jók ezek az eszközök, ha szépen be van állítva és nem egy gagyi olcsó kategóriás.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5204) honeker válasza Csabex (#5203) üzenetére


honeker
őstag

A vw nél a bosion nagyon bevált a fordnál meg csak kinlodok...be szereztem gyárit a navi meg a telefonon....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5205) Csabex válasza honeker (#5204) üzenetére


Csabex
őstag

Nálam épp Fordnál vált be amit már lassan 1,5 éve használok :) Miért nem Bosion-t vettél Ford-ba is? :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5206) honeker válasza Csabex (#5205) üzenetére


honeker
őstag

Aki magyarban forgalmaza csak német márkákra szakosodott..

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5207) pgemil válasza Csabex (#5205) üzenetére


pgemil
aktív tag

Hello.
Ford focus mk3 ba keresek Bt-s rádiót.
A Tiéd, ha már nem használod és még focus ba való is, akkor érdekelne....

(#5208) Csabex válasza pgemil (#5207) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,
Hogyne használnám, épp azt írtam, hogy majdnem 1,5 éve használom és semmi bajom vele. Aliexpress-ről rendeltem annak idején és ajánlom neked is azt az eladót akitől vettem, mert már másnak is rendeltem és semmi probléma nincs az eszközökkel azóta sem.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5209) KAMI911 válasza carisma84 (#5192) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Ha nem sikerül a frissítés, a MagicEarth vagy az OsmAnd elindul szerintem ilyen régi androidon is.

(#5210) butyiba válasza honeker (#5204) üzenetére


butyiba
csendes tag

Szia, Nekem a Boison egy kalap kaka volt vissza is küldtem Lengyelországba ( onnan is jött ).
[Ez a készülék] lett vásárolva a feleségem kocsijába. Igaz akkor még nem tudtam, hogy nagyobb RAM és több magos processzor kellene de nem is ezzel volt a nagyobb baj hanem, hogy a beszerelés után pár nappal a kijelző jobb alsó sarkánál elengedett a ragasztó és kifelé állt kb 3 mm-t. A kihangosítás is egy kalap kaka volt így a nejem visszakérte a gyárit.
Reklamáltam az Alin ( még szerencse, hogy nem jeleztem vissza amíg pár napig teszteltem ) így elfogadta a disputot és visszautalták az összeget. "Csak" a visszaszállítást buktam. Azóta nálam a Boison kiesett a kosárból és nem is szeretnék ilyet.
Amúgy a Nissan Juke-ba ez a keretes megoldás és a beszerelés könnyen ment és jó is lett volna a kijelző mérete. A lassúsága meg az én hibám volt, de így megszabadultam tőle.
Gyereknek a VW-ba mást vettünk ( 8 mag 4/64 Gb ) az f@sza lett és a gyorstöltést is sikerült megoldani az USB-s tükrözés mellett.

BütyiBá

(#5211) honeker válasza butyiba (#5210) üzenetére


honeker
őstag

Én ugy vetem a ford tourneot hogy átvolt alakitva 7" androidra...5 tipust probáltam bene...egyik sem vált be.. ebay jon találtam gyári bele valot boritással együtt az van benne és rendesen müködik az ami kell...kihangosito, radio, usb.

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5212) lufi7


lufi7
aktív tag

Sziasztok!
A C-maxom-ba néztem fejegységet.
Az alábbi négy között mi a különbség?
Én úgy látom, hogy tök egyformák az árakat kivéve.
1. [link]
2. [link]
3. [link]
4. [link]

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#5213) Csabex válasza lufi7 (#5212) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,

Egyformák és az összes PX5. Nem rossz, de a PX6 az már sokkal gyorsabb és nem is melegedik annyira mint a PX5 ha használva van. Alin sosem a leirást nézd, hanem azt, hogy a termékről mennyi értékelés érkezett, illetve a boltnak hány %-os a pozitív értékelése. Másik lényeges szempont az MCU típusa, mert ha beüt a krakh, akkor egy Rockchip-es MTCD vagy E-t sokkal könnyebben lehet feltámasztani. Ha engem kérdezel a 4 közül egyiket sem venném.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5214) lufi7 válasza Csabex (#5213) üzenetére


lufi7
aktív tag

Köszi!
Javaslat?

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#5215) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok!

Lenne egy 10" Univerzális Multimédia fejegység ami betétel után egy darabig működött majd csatlakoztattam a wifihez és nemsokkal utána csak az android robotig áll fel és újraindul.

A bal oldali gombok sem működnek és nem is világítanak. Szóval olyan mintha folyamatosan újra indulna.

Találkozott valaki ilyen problémával?

Lehet ezt valahogy orvosolni?

Mi lehet a baj?

Vagy lehet bekötési hiba?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5216) Csabex válasza lufi7 (#5214) üzenetére


Csabex
őstag

Kellene évjárat infó is, azért nem kerestem rá.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5217) lufi7 válasza Csabex (#5216) üzenetére


lufi7
aktív tag

2007.11.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#5218) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Sziasztok
Ford focus mk2-be keresek fejegységet.
Alliexpressről néztem pár típust pl junsun amit nagyon sokan vesznek.
Ez ajánlott típus?Mire kell figyelni egy ilyen fejegységnél.
Van olyan amit kevesebben rendeltek de műszakilag nagyobb tudású pl isudar.
Az még nem dőlt el hogy wifi vagy 4g képes legyen a kettő közt van kb 15.000Ft.Ha csak wifi képes lesz akkor mekkora macera mindig engedélyezni neki a wifit?Az okosóra sim :) kártya sebessége mennyire elég?

(#5219) janaman01


janaman01
addikt

Itt is megkérdezem hátha
Egy noname androidos fejegységhez , amiben beépített mikrofon van , érdemes beáldozni egy külső aux os mikrofonra? Ha igen melyiket ajánljátok, illetve működni fog egyáltalán ihy hogy van benne egy beépített is?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#5220) divan válasza janaman01 (#5219) üzenetére


divan
senior tag

Erre elég nehéz válaszolni. Érdemes, ha működik. Nekem egy Alpine volt benne előzőleg, nem volt kedvem kifűzni annak a mikrofonját, gondoltam jó lesz az is, ugyanolyan 3,5-ös jack csatlakozója volt. Nem ment vele, amit hozzá adtak, azzal pedig igen. Elvileg kezelik a külső mikrofont, van amelyik automatikusan, van amit állítani kell hozzá, de ilyen anomáliák bármikor előfordulhatnak, szerintem biztosat senki nem fog tudni mondani neked.

(#5221) janaman01 válasza divan (#5220) üzenetére


janaman01
addikt

Értem , és köszi.
Még annyi hogy milyen jack csatlakozósat vegyek ami úhymond 2 tagos vagy 3 tagosat?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#5222) janaman01 válasza SonyNex7 (#5218) üzenetére


janaman01
addikt

Egy wifi on off alkalmazással mondjuk egy gombnyomás ha kirakod widgetnek akár..
Amúhy mindig be kell lépni a beállitásokba..az macerásabb

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#5223) janaman01


janaman01
addikt

Mellesleg ezzel az úgynevezett 7188A motors kijelzőjű kütyüvel annyi még a probléma, ha nor.álisan bekötöm ugye sárga a sárgára , piros a pirosra, akkor ha ráadom a gyújtást , beindul minden kijön a kijelző csak nem érzékel...ha felcserélem a piros sárgát akkor meg össze vissza mükődik. Leveszem a gyújtást kinthagyja a kijelzőt stb...egy esetben működik jól , ha összezárom a piros , sárgát , és csakis az állandó sárgára kötöm rá, csak így meg feszt ki be kapcaolgatni kell , ráadásul ha hosszan tartva ki is kapcsolom , a bluetooth kapcsolat ugyanúgy megmarad ha a teló a kocsi közelében van🤣

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#5224) seger


seger
addikt

Sziasztok

Van egy 2din android fejegységem.
Külső mikrofont kellene rátenni, hogy kihangisító jól működjön. De hova?
Tudnátok segíteni?

(#5225) honeker


honeker
őstag

Usb hub létezhet androidhoz :F 2 vetem egyiksem müködik :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5226) Oldbiggy válasza seger (#5224) üzenetére


Oldbiggy
tag

Nekem volt egy YUEHOO fejegységem, azon úgy tudtam megoldani, hogy szétszedtem, a mikrofont leforrasztottam, és egy jack aljzatú vezetéket forrasztottam rá. Randa de jó.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#5227) seger válasza Oldbiggy (#5226) üzenetére


seger
addikt

Erre gondoltam, de elkerülném, de ha nincs más megoldás....

(#5228) honeker válasza honeker (#5225) üzenetére


honeker
őstag

Semi ötlet :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5229) Foglalt név válasza honeker (#5228) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nekem simán működött több is. Ami probléma lehet az a tápellátás. Próbálj egy olyat, ami kivülről kap 12V-ot, hátha az a baja.

(#5230) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Sikerült bárkinek jó működő darabot kifogni 9"-os fejegységből?
Amit kéne tudnia az 8 mag, 720p-s kijelző, normális DSP, sebességfüggő hangerővel, CarPlay értelmes felbontással, passzív hűtés, AHD kamera támogatás.
Kb. a 10.-et küldöm vissza, valami mindig nem stimmel. Zajos a BT, késik a hang a CarPlay-en, úgy szól, mint egy Sokol, stb. :U
Próbáltam: A-SURE, Bosion, Eonon és pár márkátlan.

[ Szerkesztve ]

(#5231) dO4harambe


dO4harambe
újonc

Sziasztok
A tema: androidos fejegyseg (junsun v1 pro) + gyari TPMS (suzuki s-cross).
A fejegysegem valoszinu beepitett can box-os (vagy nem), mindenesetre a kormany gombjain tul nemigen lat. Valoszinu a minimal effortot nem leptek tul a kinai fejlesztok.
A kerdes, hogy van-e itt barki (leginkabb Suzukis) akinek siman, "magatol" kooperal a fejegysege a TPMS-sel? Illetve esetleg eroszakkal ravette?
A masik lehetoseg, hogy van-e itt olyan aki vett egy aftermarket TPMS szettet, az erzekeloket kidobta, az USB-s egyseget viszont sikeresen hasznalja a gyari erzekelokkel?

(#5232) Potrien


Potrien
senior tag

Sziasztok.
Hizpo fejegység beszerelésében jártas embert keresek aki tudna segiteni a tolatókamera, és a kormány távirányitó bekötésében.
köszönöm

(#5233) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

Tavaly vettem egy px6 fejegységet, kifogástalanul működött, de az utóbbi időben már nem indulnak el az alkalmazások 1-2 kivétellel. Rábökök egyre, de rögtön ki is lép :F
Gyári szoftver.

(#5234) csiki52 válasza szuszinho (#5233) üzenetére


csiki52
tag

Ha androidos, probáld meg letiltani /eltávolitani nem lehet/ az android webwiew alkalmazást és ha van a chrome böngészőt.
Alkalmazások / android webwiew / kényszeritett leállitás/ letiltás/esetleg frissités törlése.
Ha android a hibát ennek frissitése okozza, ha nem android akkor nem tudom.
a webwiew frissétését ne engedd utána.

(#5235) szuszinho válasza csiki52 (#5234) üzenetére


szuszinho
őstag

Nem sokat segített. Pl.: TuneIn-t néha sikerül "trükközve" elindítani, Waze továbbra sem megy. Kíváncsiságból visszatettem a Chrome-ot, most az is működik. Android webview eltűnt, nincs az alkalmazások között, gondolom a frissítések törlése miatt.

(#5236) csiki52 válasza szuszinho (#5235) üzenetére


csiki52
tag

sajnálom, hogy nem sikerült nekem megoldotta az ugyanilyen problémát.
Igaz nekem px5 ös van és nem gyári szoftver android 10 van rajta egy Hal9k moddal.
Hátha lesz itt valaki aki jobban ért hozzá, talán egy ujratelepités is szoba jöhet.

(#5237) szuszinho válasza csiki52 (#5236) üzenetére


szuszinho
őstag

Malay mod-on már tavaly is gondolkodtam, meg most akkor itt ez a Hal9k is. A lite verziók mennyire használhatóak?

(#5238) csiki52 válasza szuszinho (#5237) üzenetére


csiki52
tag

nem tudom, mert csak az alap verzió ingyenes, nem frissül.
Én megvettem a mod installert is mert egyszerübb és biztonságosabb azzal telepiteni.
Pár éve használom nekem megfelel és testre szabható.

(#5239) szuszinho válasza szuszinho (#5235) üzenetére


szuszinho
őstag

Na ez érdekes. Tegnap óta megint működik, pedig most nem is nyúltam hozzá. Akkor egyelőre marad a gyári :)

(#5240) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Sziasztok.
Segítsséget szeretnék kérni mégpedig: Opeé Vectra C 2003- as autómba szeretnék egy 2 dines androidos egységet amiben van GPS, lehet rá kötni tolató kamerát és kormányról is vezérelhető maradna. Tudnátok nekem ilyen készüléket ajánlani amiról van némi tapasztalat illetve illik is az autóba? Árral együtt természetesen, 70-80 lenne kb a palfon. :R

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#5241) dancsuri


dancsuri
veterán

Ez egy érdekes megoldás: [Car Multimedia Player Rotatable Screen 13.3 inch]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#5242) hege21


hege21
senior tag

Az autóba lévő fejegységben elszállt a mikrofon.....
Kérdésem olyan androidos alkalmazás létezhet amivel a telefon mikrofonját használnám kihangosítás közben ?

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#5243) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok !
Ma " leesett " egy [ilyen] rádió a kamionról a dolgozós Transporterembe . :DDD
Van esetleg valakinek [ilyen] ? Ez már lehet Android , nem úgy , mint a KIA m ban .
Van egy két " homályos " dolog , amit nem tudok . Segítenétek ? Van láma kérdésem is nem egy .
Bár lehet típustól függetlenül itt tudjátok .
1: Mit jelent a " [kézifék kikapcsolva "] ? ( gondolom nem a verda fékjére gondolnak ) :D
1: Mit jelent , vagy mit csinál ( Angolul tudom ) a [Car Amplifer] ?
3: Mit csinál , ha kapcsolom a [DX] - et ?
4: Mit tesz , ha kapcsolom a [LOC] - ot ? ( hangzásban semmi eltérés )
Köszönöm !
Szép hétvégét !

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5244) Johnny077 válasza gjoco1 (#5243) üzenetére


Johnny077
csendes tag

Szia!
1: A kézifék kikapcsolva - bekapcsolva annyit tesz, hogy menet közben tudok-e filmet nézni vagy sem.
2: Car Amplifier: Nálam csak a hangerő, vagy a hangszínszabályzót hozza elő. A factory settings-ben nekem az előerősítést lehet szabályozni 0-tól minusz 15dB-ig. Minél kisebb az érték, annál hangosabb a rendszer.
3: DX. távoli rádió adók.
4: LOC: local,közeli rádiók(pl.helyi adó).

(#5245) gjoco1 válasza Johnny077 (#5244) üzenetére


gjoco1
addikt

Nagyon köszi !

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5246) gjoco1


gjoco1
addikt

Még valami . . .
Amikor betettem , akkor az első feszültség alá helyezés alkalmával normális volt a bootolás . Logó stb . . Éjszakára pihent az autó .
Reggel , amikor indítottam a verdát , nem volt boot , rögtön indult a rádió . Nem dolgozós autómat , ha indítom , akkor megvan a boot és az Android betöltés .
Valamit elnyomkodtam ismekedés alkalmával , vagy állandó feszültség alatt lehet ?
Nem lenne vicces , ha egyszercsak indulnék és leszopná az akkut . :DDD

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5247) Johnny077 válasza gjoco1 (#5246) üzenetére


Johnny077
csendes tag

Nálam ez úgy van beállítva, hogy SETTINGS - CAR - ACC SLEEP. Na ott tudom beállítani, hogy azonnal induljon, vagy pedig a kulcs kihúzása után mennyi idő múlva kapcsoljon ki teljesen. Én az enyémet 30 másodpercre állítottam. Na ott keresgélj.

(#5248) Pityu89 válasza gjoco1 (#5246) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nekem ha kinyitom a csomagtartót vagy bármelyik ajtót (sofőrre nem működik , érdekes) elkezd bootolni. Mire indítok feláll a rendszer.

(#5249) gjoco1 válasza Johnny077 (#5247) üzenetére


gjoco1
addikt

Na ezaz , a másik rádiómnál tudom állítani mennyi legyen az az idő , amíg " alvó " móba marad , de ennél nem láttam azt a beállítási pontot. Megnézem ezt a variációt hátha . Csak valami beállítást nyomhattam el .
Amúgy lekapcsol , ha kihúzom a kulcsot . Képes leszívni az akkut így?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5250) aero. válasza gjoco1 (#5249) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Megsúgnám, hogy ez normális működése. :D
Ezért van a sárga készenléti, piros gyújtás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.