Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) PC4200 válasza espi38 (#5850) üzenetére


PC4200
tag

A windows-os volt nekem is.
az volt a baj hogy az rca kimenetnek volt egy alap zaja ami software-os probléma.. nem tudták javitani nem volt frissités semmi ilyesmi..
A rendszer sem megy gördülékenyen, kevésbé testreszabható, főleg az EQ az nagyon gáz.
A bluetooth kapcsolattal is van gond, hatótáv illetve ha beülsz rácsatlakozik majd egy perc mulva eldobja, majd 1 percig csend, és csak utána tudsz visszacsatlakozni.
nem tudod kikapcsolni a szerviz menüben sem azt, hogy ha tolatsz akkor ne némitson. stb..
nem ajánlom!

CSAK a puffin :)

(#5852) PC4200


PC4200
tag

Ha tutit akarsz akkor 150ezer ft!

CSAK a puffin :)

(#5853) espi38 válasza PC4200 (#5852) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm a válaszod.
Kizárt, hogy annyit adják egy fejért.
Akkor marad a gyári, egyébként meglepően jól szól, hátsó ajtókba rakok hangszórót mert nincsen. Remélem aktívvá válik mert jelen pillanatban nincs benne fader funkció, de gondolom azért mert nincs rsjta hangszóró.
A Bluetooth viszont nagyon hiányzik, tulajdonképpen csak ez miatt gondolkodtam a cserén.
Sajnos aux nincs rajta csak usb és memória kártya bemenet. :W

(#5854) PC4200 válasza espi38 (#5853) üzenetére


PC4200
tag

nem lesz aktiv :D

CSAK a puffin :)

(#5855) espi38 válasza PC4200 (#5854) üzenetére


espi38
őstag

Miből gondolod?
Nem hinném hogy olyan fejegységet raktak egy 2014 es Seat Leonba amiben csak első szettet hajtó erősítőt raktak :R

(#5856) PC4200 válasza espi38 (#5855) üzenetére


PC4200
tag

igy van! De át kell kódolni. ahhoz meg diagnosztika kell.
Odis vagy vcds.

CSAK a puffin :)

(#5857) PC4200


PC4200
tag

illetve. nem fog jobban szólni ha hátra is raksz.
Előre kell neked egy DLS hangszóró szett és csomiba vagy ülés alá egy mély, tökéletes lesz!

CSAK a puffin :)

(#5858) espi38 válasza PC4200 (#5857) üzenetére


espi38
őstag

Írtam privin, de nem azért kell nekem hogy jobban szóljon, hanem mert a gyerekek nem hallják a zenét és ha felhangositom akkor meg én nem hallom a saját hangomat :R

[ Szerkesztve ]

(#5859) roti86 válasza espi38 (#5853) üzenetére


roti86
őstag

Szerintem lehet hozzá kapni bluetooth modult, csak kellene tudni milyen tipusú fejegység van a kocsidban gyárilag és az alapján keresni hozzá.

(#5860) espi38 válasza roti86 (#5859) üzenetére


espi38
őstag

Tudom a típusát, de hogy milyen bluetooth passzol hozzá nem tudom.
Van benne egy utólagos kihangositó amúgy ami csak kihangositásra jó mert a zene minősége amit lead kritikán aluli.
Amúgy ha hívás érkezik, bekapcsolja a fejet és a azon keresztül megy a kihangositás.

[ Szerkesztve ]

(#5861) gabor9991 válasza PC4200 (#5852) üzenetére


gabor9991
őstag

Én nemrég vettem egy 100 eurós 2/32-es csodát, nem sokat vártam tőle, de szól hátul a zene, működik a telefon kihangosítás, és egyszerre képes futtatni a waze-t és egy online rádiót/new pipe-t.
Biztos sokkal jobb egy erősebb hardverrel de ez ennyiért számomra meglepően jól működik.
Egy hibája van, bloetooth-on keresztül terlefonról átküldve a zene néha beszaggat, ezt nem tudom mi okozza.

(#5862) roti86 válasza espi38 (#5860) üzenetére


roti86
őstag

Nem sok mindent találtam hozzá, itt vannak még hozzá dokumentumok, használati utasítás, írja is hogy van benne BT, nem értem miért olyan gyatra a minősége zenehallgatáshoz. :U

(#5863) espi38 válasza roti86 (#5862) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Köszönöm szépen,hogy utána néztél.
Nincs benne bluetooth az a bajom vele.Egy utolagos bluettooth kihangoító van benne,ami telefonhívásra tökéletes viszont zene hallgatásra alkalmatlan.
Nincs benne gyárilag bluetooh sajnos

(#5864) tothferenc


tothferenc
senior tag

Akinek Junsun V1 plus fejegysege van, mukodik egyszerre a beepitett radio, es a carplayes waze? Hiaba turom a beallitasokat, nem talalok semmi atallithatot, hogy ne kapcsolja ki a radiot, ha carplayen csatlakozom. :W

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5865) Hadzsukabba válasza espi38 (#5850) üzenetére


Hadzsukabba
csendes tag

Bocs, :W benéztem valamit.

[ Szerkesztve ]

(#5866) espi38 válasza Hadzsukabba (#5865) üzenetére


espi38
őstag

Semmi baj!
Ma kivettem a fejet és elképedve tapasztaltam, hogy nincs benne csak első szett meghajtasara erősítő.
Elképesztő, hogy miken spórolnak a gyártók 🤣 [kép]

(#5867) KRISSTUS válasza espi38 (#5866) üzenetére


KRISSTUS
tag

Szia! A kép alapján én azt látom, hogy be van forrasztva a 4 csatornás végfok ic, az alkatrész a panel felső felén van.
Nézd meg az autó csatlakozóját, hogy be vannak e vezetékelve a hátsó h.sz.-k is ( RL+/-, RR+/-), ha igen akkor ahogy PC4200 #5856 is írta még programozni kell.

[ Szerkesztve ]

(#5868) espi38 válasza KRISSTUS (#5867) üzenetére


espi38
őstag

Szia! Nincsenek csatlakozón vezetékek azért írtam, hogy nem aktív benne a végfok. PC4200 anno írtam, de nem válaszolt csak egy uzimre.
Egyébként én is azt láttam a panelen, hogy maga az IC lába be van forrasztva, de a tovább vezetése a lábáknak nincsen. :R

(#5869) mikormit


mikormit
csendes tag

Üdv.
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Adott a képen szereplő fejegység 8 magos 6/128.
Sajnos csak android 9 pie van rajta. Ezt szeretném valami újabb verzióra frissíteni!
Esetleg tud valaki valami infóval szolgálni? Nagyon köszönöm! :R

(#5870) TOPGUN3


TOPGUN3
csendes tag

Meg próbálkozók újból talán valaki tud segíteni egyik napról a másikra el ment a gpj jel azt hittem anterna vettem másik anternát ugyan úgy nincs jel kaptam egy infót hogy mérjek rá az anternára van e valami feszültséget de semmi szét szedtem hogy keresek valami égést vagy forasztási hibát de nem találtam semmit junson v1 2/32 GB változat valaki azt mondta frissítsem talán segít de mivel nem mutat semmit amikor rá mérek a GPS anternára ezt ki is zártam esetleg van itt valaki aki jobban ért hozzá és tudna segíteni ? :R :R

(#5871) Karikep


Karikep
friss újonc

Szia! Csatlakoznék a kérdéshez, sajnos én viszont csináltam egy gyári visszaállítást és több funkció is elveszett. pl azóta nem ismer fel telefont csatlakozáskor, nem telepíthető rá + alkalmazás (pl waze) ezért gondoltam egy frissebb verziót feltenni rá. Nekem is android 9 van rajta... De nem találok sehol androidos fejegységre (multimédia) android frissítést... Előre is köszi!

(#5872) honeker válasza Karikep (#5871) üzenetére


honeker
őstag

Xda ha szerencséd van :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5873) mikormit válasza Karikep (#5871) üzenetére


mikormit
csendes tag

Nekem a kis kínai barátom (Ő az eladó) küldött valami firmwert. (8667Q jelű)
Rákérdeztem hogy működni fog-e? Még nem válaszolt! :DD

[ Szerkesztve ]

(#5874) Newvalera90


Newvalera90
csendes tag

Sziasztok, látom elég aktív ez a téma így szeretnék tanácsot kérni. Nem vagyok zöldfülű a témában de eddig csak olyat vásároltam amivel volt valami bajom . Szeretnék most egy fiat 500-asba vásárolni olyat ami normálisan illeszkedik, jó a hangzás benne mert egyszer a skodámba vettem de szörnyű doboz hangja lett az autónak. És szeretnék jól csatlakozni android auto-n keresztül mert volt már egy olyanom is régebben amiben sehogy sem tudtam összehozni android-os telefonnal, iPhone-al pedig állandóan megszakadt a kapcsolata.
És nem utolsó sorban gyors is és korhű 🤣

(#5875) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Egy gyári fejegység szerintetek elbírja a 2ohm terhelést, vagy inkább sorba kell kötni az első és hátsó hangszórókat?
Válaszokat előre is köszönöm :R

(#5876) TheHUNgunner


TheHUNgunner
csendes tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. Egy első generációs Nissan Qashqai (2008) -hoz gondolkodom 2 dines fejegység vásárlásában. A fő szempontjaim, hogy:
-kommunikáljon android és iossel is (telefon tükrözése a kijelzőre)
-leginkább navigációra és zene hallagatásra használnám, de ezt is inkább saját telefonról tükrözéssel
-lehetőség szerint a kormányvezérlés ne vesszen el a bekötéssel
Nézegettem már termékeket. Találtam is bár nem olcsó, de minőséginek tűnik:
https://www.izzi.hu/hu/shop/termekek/nissan-qashqai-multimedia/2gb-32gb?gclid=EAIaIQobChMIlKj7h_HO_wIViB8GAB2dhwosEAQYASABEgIyrPD_BwE
Van esetleg ezzel kapcsolatban nektek tapasztalatotok? A fenti kritériumoknak megfelelhet? Kissé vakon vagyok ezzel a témával kapcsolatban, ezért is vagyok itt :)

(#5877) Yenka válasza TheHUNgunner (#5876) üzenetére


Yenka
csendes tag

Szia!
Szerintem a 2 gb ram nagyon kevés. (ilyen volt az első fejegységem)
Nekem lassú volt, akadozott, náha borzatóan beakadt a 2 gb rammal.
Most 4 gb ram van benn, sokkal gördülékenyebb, gyorsabb, az alkalmazások hamarabb reagálnak az érintésekre.

[ Szerkesztve ]

(#5878) gabor9991 válasza Yenka (#5877) üzenetére


gabor9991
őstag

Waze és New pipe egyszerre akadás nélkül fut a 2/32-n nálam

(#5879) TheHUNgunner


TheHUNgunner
csendes tag

Sziasztok!
Köszi a válaszokat. Én sem a 2/32 -be gondolkodtam. A 4/64 ami érdekelne. Az már ezek alapján akkor elég gyors lesz a multitaskinghoz. Ami kicsit zavar, hogy nem ír márkát, hogy letudjam csekkolni a véleményeket. De akkor minőségi a cucc ezek szerint :R

(#5880) Laci.M válasza TheHUNgunner (#5879) üzenetére


Laci.M
senior tag

Általánosságban én úgy vettem ki, hogy a Junsun márka a leginkább támogatott. Arra még vannak fw-ek is XDA-n. Alin nézz szét, biztos van a te autódhoz is.

Kérem javítson ki valaki ha tévedek, és mást kéne ajánlani. :)

(Én egyelőre csak olvasó vagyok, úton van az én Junsunom egy Egy Exeoba. 4/64 V1 plus a típusa)

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#5881) ColosMaki


ColosMaki
csendes tag

Sziasztok
Vásároltam egy Junsun V1 pro fejegységet
viszont nem kapcsolódik a GPS műholdakhoz esetleg valakinek van tapasztalata vele?
A másik hogy egy 2006 Touranba került be építésre és a Canbus moduljával nem szeretne kommunikálni.

köszi előre is

(#5882) PC4200 válasza ColosMaki (#5881) üzenetére


PC4200
tag

van egy szerviz menü benne, ott a canbust át kell állitani más jármütipusra. a gps-nek mennie kell. GPS antenna helyén?

CSAK a puffin :)

(#5883) ColosMaki válasza PC4200 (#5882) üzenetére


ColosMaki
csendes tag

Közben a Canbus sikerült megoldani a gps antenna jól van csatlakoztatva látja is a műholdakat csak statusnal nem ír semmit [kép]

(#5884) ystuc


ystuc
tag

Sziasztok!
9 éves az androidos fejegység az autómban (Cortex A9 1,6 GHz két magos processzor, 1 GB Samsung DDR3 RAM), kicsit eljárt felette az idő, szeretnék lassan egy másikat venni.
Amihez ragaszkodnék, az az, hogy ha megy a navi elől, akkor hátul lehessen filmet nézni. Jelenleg ez csak DVD-ről megy, de biztos van olyan, ami kártyáról, pendrive-ról is meg tudja oldani ezt. Mit javasolnátok, ami megint hosszú ideig boldogítana?
Ja, ami még fontos, hogy univerzális készülék kellene, típusspecifikus nincs az autómhoz.
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#5885) KonzolKartel válasza TheHUNgunner (#5876) üzenetére

Nálam vezetéknélküli AA, waze, és valami zene streamingel közel 3gb-t kér a rendszer. Én 4GB alatt nem vennék.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5886) espi38


espi38
őstag

sziasztok!
Esetleg valaki találkozott vagy hallott már a Podofo márkáról szintén kínai. mint az ismert Junsun? :R

(#5887) espi38


espi38
őstag

látom nagyon pang ez a topic, mindegy hátha. :R
Ezek a kínai androidos fejek
nél, internet nélkül is működik a gps?
Ez azért lenne jó tudni, mert ha megy az ember olyan országban ami nem eus ország, akkor a mobilnet, kicsit sokba kerülhet ha használja az ember navigáció közben :R

(#5888) gabor9991 válasza espi38 (#5887) üzenetére


gabor9991
őstag

igen ,működik természetesen.

(#5889) espi38 válasza gabor9991 (#5888) üzenetére


espi38
őstag

köszönöm a válaszod :R

(#5890) ApeeT válasza espi38 (#5887) üzenetére


ApeeT
csendes tag

igen megy, és az amerikai és orosz műholdakat látja, legalább is nekem.

(#5891) espi38 válasza ApeeT (#5890) üzenetére


espi38
őstag

:R :R

(#5892) westcoastog


westcoastog
veterán

Sziasztok! Ismerősöm vett egy autót, amiben van egy androidos fejegység, viszont minden egyes indításnál levan zárva a képernyő, és bekell írni egy hosszú kódot..
Annyira szétfaragott rendszer van rajta hogy nincs security menü, sehogy nem bírtam kikapcsolni rajta a zárképernyő jelszót.. Valakinek valami ötlete?

(#5893) ApeeT válasza westcoastog (#5892) üzenetére


ApeeT
csendes tag

Szia, én első körben csinálnék egy gyári visszaállitást

(#5894) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok,

Junsun vplus 4/64 kezel bármilyen OBD olvasót, vagy csak a gyárit? 10 euróért kaphatnék Junsun OBD olvasót, de van már otthon 2db ELM327-es olvasó, így nem akarok fizetni érte.

Megvan már a rádió, de még pár hétig nem tudom beépíteni.

Aláírás

(#5895) westcoastog válasza ApeeT (#5893) üzenetére


westcoastog
veterán

Rendben. Megoldhatná, azért röhej lenne ha alapból mindig minden indulásnál bepötyögni a számot. :)
Csak vicces hogy sehol egy deka menü nincs ahol ezt betudom állítani. Még shortcut makerrel sem találtam security beállítást.

(#5896) ApeeT válasza westcoastog (#5895) üzenetére


ApeeT
csendes tag

az vicces és nem is tudom mi értelme lehet de általában az alapra állítás megszokta oldani vagy még a firmware-t újra írni, akkor ezek a mókólások eltűnnek

(#5897) ApeeT válasza Laci.M (#5894) üzenetére


ApeeT
csendes tag

bár nekem hizpo 6/64 van de az kezeli a sima elm327 bluetooth olvasót bármilyen progival

(#5898) westcoastog válasza ApeeT (#5896) üzenetére


westcoastog
veterán

Már említettem havernak, kifogjuk próbálni, bízunk a legjobbakban. :)

(#5899) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Sziasztok! A fejegységem a Navradio+-nál azt írja, hogy nem kompatibilis a hardverrel. Milyen más rádiós alkalmazást tudnátok ajánlani, ami esetleg már többeknél bevált?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#5900) Per Me válasza ivatti10 (#5899) üzenetére


Per Me
tag

Én az Open Radio-t használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.