Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) Olderer


Olderer
újonc

Sziasztok, egy gyors kérdés, valamiért a kijelző, (androidos fejehyseg) semmire nem reagál, arra gondolok, hogy valamiért lezárt a kijelző, érintő panel! Lehetséges ez? Egy kis szürke 7 - 8 mm átmérőjű gomb jelent meg a bal oldalon! Esetleg van valami mód a feloldására? Előre is koszi

(#5352) honeker válasza Olderer (#5351) üzenetére


honeker
őstag

A kilyelzö tetejénél huzd le ott felbirod oldani....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5353) Olderer válasza honeker (#5352) üzenetére


Olderer
újonc

Köszi, próbálom de semmi, az is lehet, hogy eb vagyok a balfék

[ Szerkesztve ]

(#5354) Olderer válasza honeker (#5352) üzenetére


Olderer
újonc

[kép] Ez a kép van, a rádió szól, oszt ennyi

[ Szerkesztve ]

(#5355) gjoco1 válasza Olderer (#5351) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia !
Ahogy nézem az utolsó HSZ képet , Nekem hasonló van a dolgozós Ttanyómban . Emlékeim szerint a főmenűben simán kikapcsokható .
De annak az érintéshez nincs köze . Szerintem .

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5356) honeker válasza Olderer (#5354) üzenetére


honeker
őstag

Ha rábököl a pontra nem csinál semmit.. valamelyik radional ott volt a navi gombsor amikor megmarhult a oldalso érintö panel :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5357) Olderer válasza honeker (#5356) üzenetére


Olderer
újonc

Az ég adta egy világon semmit nem csinál!! Reset volt, taprol is le volt véve, és semmi. Amint tápot kap, bejelentkezik, és szól a rádió, se ki kapcsolni, se atkapcslni se semmi!!

(#5358) Olderer válasza gjoco1 (#5355) üzenetére


Olderer
újonc

Szia, de addig el kellene jutni, 🤣így semmi esély 😪

(#5359) honeker válasza Olderer (#5358) üzenetére


honeker
őstag

Többek között ezért került vissza a gyári...kidobtam egy rahedli pénzt több fajtát is probáltam de mindegyiknek volt valami nyügje :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5360) gjoco1 válasza Olderer (#5358) üzenetére


gjoco1
addikt

Megnézem és dobok fotót .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5361) deejayold


deejayold
csendes tag

Köszöntök mindenkit! S.O.S. problémába ütköztem a saját balf...ságom miatt! Vettem egy M300S 7862 A ndroid 11 3/32GB fejegységet! Frissítettem a legújabbra a firmware-t. Sajnos a gyártó honlapján nem volt eléggé világos a pontos tipusra való, és a 9-10 collos kijelzősre való firmware-t tettem rá! A kép 90 fokkal jobbra elfordult, és kb a teljes méret negyede látszik csak! Így használhatatlan sajnos! A rávaló jó firmware-t meg most már hiába próbálom rátenni, kiírja, hogy csak 2022-07-02 utáni firmware-t lehet csak! Tudna valaki segíteni ebben nekem? Nem vagyok nagy Android szakértő sajnos! Kérlek szépen segítsetek! Köszönöm szépen előre is: Ákos
képek, infók a fejegységről:




[ Szerkesztve ]

(#5362) gjoco1 válasza honeker (#5359) üzenetére


gjoco1
addikt

Nos , remélem tudok segíteni .
Nálam ( most bekapcsoltam és így is marad . Fatya ez a funkció ) [ilyen] .
[Autó beállítás] .
[Egyéb beállítások] .
[Float bar be] - Nálad értelem szerűen ki . De amúgy miért zavar? Azt elfelejtettem fotózni , hogy itt lehet a hangerőt és a kezdő képernyőre való visszajutást . Nekem hasznos , mert a Transporterem nem kormányvezérlős . Jó , hogy feljött ez a kérdés . Már imádom ezt a lehetőséget . :D
Amúgy azt nem tudom , hogy Nálad mitől nem működik , ha ráböksz .

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5363) honeker válasza gjoco1 (#5362) üzenetére


honeker
őstag

Én vissza raktam a gyárit....az amit tud az elég navi meg van garmin vagy telefon..

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5364) gjoco1 válasza honeker (#5363) üzenetére


gjoco1
addikt

Én egyenlőre a KIA ban több , mint két éve használok egy Kínai csodát és nincs vele gondom . Annyi , hogy ( ez nem gondja ) sokáig Launcherrel használtam . Valamikor a nyár elején kaptam frissítést rá és hagytam " szűzen " . Nem volt hangulatom újra belakni . Jóvanazúgy . . :D
Ez , amit mutattam a kollegának az a dolgozós T5 be vettem gombokért szintén jó . Szeretem , pedig karcsú a RAM , de rádió és zene hallgatásra szintén megfelel . A hangzása mindkettőnek Nálam jobb , mint a gyári volt . Ja a Tranyóba egy Kenvood egy din es volt . Használtam vettem az autót és egy viszonylag jó hangzású rádió volt , de pendrive t sem lehettet rádugni . ( azon vannak a kedvenc zenéim )
Egyszóval a két Android szépen muzsikál mindkét verdában .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5365) honeker válasza gjoco1 (#5364) üzenetére


honeker
őstag

Ford tourneoban egyiken sem szolt normálisan a radio...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5366) gjoco1 válasza honeker (#5365) üzenetére


gjoco1
addikt

Sajnos tudom . . . . Követem a Topikot és olvastam a gondjaid . Sajnálom . Te így jártál . Elég baj ez . Pedig egy " jó " Android sokat ér . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5367) honeker válasza gjoco1 (#5366) üzenetére


honeker
őstag

Érne ha jó volna....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5368) gjoco1 válasza honeker (#5367) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen , nem mondom , hogy nem kellene egy jobb , de ennyivel kell beérnem . :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5369) roti86 válasza deejayold (#5361) üzenetére


roti86
őstag

Szia!

Egyébként működik a fejegység elforgatva is? Átmeneti megoldásnak javaslom: [link] Másold fel ezt egy pendrive-ra és telepítsd. Előtte olvasd el a readme.txt-t. Lehet módosítanod kell az értéket a config.txt fájlban.

Remélem sikerül.

Itt lesz sok hasznos infó a fejegységhez későbbre: XDA, 4PDA

[ Szerkesztve ]

(#5370) deejayold válasza roti86 (#5369) üzenetére


deejayold
csendes tag

Nem, elforgatni nem lehet ezt a fajta fejegységet!

(#5371) deejayold válasza deejayold (#5370) üzenetére


deejayold
csendes tag

Nem sikerült, ugyanaz a helyzet! Az lsecxxxupdate file nem lehet régebbi 2022-07-02-nél!

(#5372) seger


seger
addikt

Sziasztok

2007 C4 grand picassoba szeretnék valami androidos egységet. Van valaki aki esetleg már csinált, vagy tudja milyen tipus rakható be?
Vagy irányt tud adni, hogy kit keressek?

Köszi

(#5373) psyhoka


psyhoka
csendes tag

Egy ötlet. Írja ki mindenki a jól működő kínai márkát amit használ, segíteni az épp keresőket. Köszönjük! :DD

(#5374) csiki52


csiki52
tag

A minap több év után lecseréltem a bár jól müködő PX5 fejegységemet kicsi volt már a 7" kijelző nekem.

Beépitettem egy ujabb 9" kinai ALPS 825X PRO /MTK8259 es 8 mag CPU, MCU: TS-G5.201021(H)/
Sajnos utána jöttem rá, hogy nem készül rá alternativ rom. Eddig HAL9K romot használtam.
A hardware hasit, semmi gond vele, de a szoftver bár Android 10 katasztrófa nem frissűl az eladó sem tudja frissiteni.
Launcherrel alakitható egész jól müködtethető van ami müködik van ami nem, próbálom rárakosgatni amit kell.
Viszont eddig nem tudtam IGO-t rávarázsolni egy sem indul el a telepitéskor.
Az értesitő sáv nem marad nyitva elrejtődik nem tudok mit tenni.
A navradio+ nem müködik, igaz települ de hardwer inkompatabilitásra hivatkozva nem indul.
A kijelző QLED nem tudok normális fényt állitani, tul sötét és a menetrögzitő kamera képnél nagyon zavaró.
A tolató kamera kép rácsvonalak nagyon lassan reagálnak /kormányforditás/ a réginél ez jó volt.
Egyelőre ennyi hátha sikerül közösen jutni valamire.
Persze jó lenne ha valaki készitene /HAL9K, MALAYSK stb / rendes ROM-ot mert a hardware nagyon gyors és jó vagyis sajnálnám, ha ki kellene hajitani, GPS nagyon gyors és 4G simkártya tartóval antennával rendelkezik még a Digi kártyával is azonnal felépül a net.
Ez az uj fejegység:

Talán lesznek ötletek és n is szevesen megosztom a gyakorlati tapasztalatokat.

(#5375) topi66 válasza csiki52 (#5374) üzenetére


topi66
aktív tag

PLAY áruházban vásárolt IGO nem indul el? Fura

(#5376) csiki52 válasza topi66 (#5375) üzenetére


csiki52
tag

a play áruházas vicc, kidobott pénz nem lehet térképet frissiteni stb...
sikerült egy world verziot feltenni müködik, igaz nem ugy ahogy én eddig megszoktam.

(#5377) topi66 válasza csiki52 (#5376) üzenetére


topi66
aktív tag

Nekem jogtiszta van és jó egy hónapja frissült. 2022.q2

(#5378) Rick4 válasza csiki52 (#5374) üzenetére


Rick4
félisten

A szoftver- hardver azonosítókból lehetne többet mondani az új fejegységre, de szemre ez egy px6, junsun v1 és társai, nekem is ilyen van az egyik kocsiban, és frissítettem is, jó lett.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5379) csiki52 válasza Rick4 (#5378) üzenetére


csiki52
tag

kinézetre valóban ugyanaz, de az enyém ALPS nem Junsun, nem merek junsun szoftverrel
ráfrissiteni.

a Processzor MTK8259

(#5380) csiki52 válasza csiki52 (#5379) üzenetére


csiki52
tag

sajnos erre az MCU-ra nem fejleszt senki ROM-ot ami rajta van nulla nem lehet testreszabni nem frissithető nincs hozzá semmi, bár a hardverrel megvagyok elégedve de lehet kidobott pénz lesz. Nem megy rajta a navradio + sem a kijelző fényereje a betüknél almenüknél halvány nem lehet beállitani /QLED/ az alapszoftver /launcher/ a leggagyibb amit láttam, Agama , Car launcher, Carwebguru-vel javitható némileg, de nem mindent lehet ezekkel sem beállitani

[ Szerkesztve ]

(#5381) Rick4 válasza csiki52 (#5380) üzenetére


Rick4
félisten

Szerinted ha az én általam, és általad fotózott képeken a buildszám megegyezik betűről betűre, akkor más lenne a készülék?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5382) csiki52 válasza Rick4 (#5381) üzenetére


csiki52
tag

Isten őriz, hogy vitatkozzak annyira nem értek hozzá, a képeken nekem az ALPS jön le és 8259, gondolod, jó hozzá a junsun firmware? Ha tudsz segiteni megköszönöm

(#5383) Rick4 válasza csiki52 (#5382) üzenetére


Rick4
félisten

Nézd meg ezt, most fotóztam, az enyém egy junsun v1 pro 4/64-es, némileg eltér a tiedtől, az mcu számokat érdemes figyelni, az enyémre rengeteg találat van:

Itt a tied, ez egy másik készülék, sajnos ők 2 éve nem jutottak előre: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5384) csiki52 válasza Rick4 (#5383) üzenetére


csiki52
tag

Köszi az infot
letöltöttem egy firmvare-t nem tudom jo -e hozzá
8259P_军灿UI02v1280x720-国外_v20_20210907.zip
az MCU ebből sem derül ki.

(#5385) Rick4 válasza csiki52 (#5384) üzenetére


Rick4
félisten

Fordítva kellene, az mcu alapján keresve fogsz megfelelő romot találni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5386) csiki52 válasza Rick4 (#5385) üzenetére


csiki52
tag

esélytelen, még magát az MCU-t sem találni sehol

(#5387) Rick4 válasza csiki52 (#5386) üzenetére


Rick4
félisten

Pont ezért írtam, hogy az enyémre re4ngeteg találat van, vagyis a tieddel ellentétben az enyém megtalálható a neten.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5388) csiki52 válasza Rick4 (#5387) üzenetére


csiki52
tag

Eszembe jutott, hogy a másikon HAL9K romot használtam, és a fejlesztő soha nem az MCU-t kérte, hanem a procit /PX5/ és a sorozatszámot, aszerint küldte a programot, az MCU-t többször is cseréltem, lehet hogy ebben az esetben mégis jó lenne a junsun rom erre is?
Az MCU dátumában tér el a tiedtől de a tipusa /TS-G5/ ugyanaz, ha nem jol gondolom valaki csak megcáfol.
Az eladó elvileg ma ad választ van e megoldás.

(#5389) Rick4 válasza csiki52 (#5388) üzenetére


Rick4
félisten

Annyira én se vágom, de amennyiben ezek a számok stimmmelnek, nagy baj nem lehet.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5390) Diák66


Diák66
őstag

Sziasztok. Help! Px5 MCU: S32f0 Eddig jut szegényke.
Menet közben feladta, elsötétült. Most csak ennyi van, meg néha a kamera életre kel. Resetre elsötétül és szintén eddig jut.

(#5391) roti86 válasza Diák66 (#5390) üzenetére


roti86
őstag

Fizikai reset gomb van az előlapon? Viszont ezzel ha jól tudom az adatok is törlődnek.

(#5392) Diák66 válasza roti86 (#5391) üzenetére


Diák66
őstag

Az már megvolt, ugyan eddig jut. Valahogy a recovery-t kéne elérnem, de a hosszú reset ezen nem segít. Nyomhatom bármeddig, csak restartra jó bármiféle adat törlés helyett. A reset gomb kb. eddig se törölt semmit.

(#5393) csiki52 válasza Rick4 (#5389) üzenetére


csiki52
tag

Rendeződött a fejegység gond, az eladó korrekt volt kicserélte olyanra amin ujabb szoftver volt.
Mint kiderült, az ALPS valójában JUNSUN V1 /én magam vettem ki a dobozábol/.
A fényerő gond jobb lett, az alkalmazások közül egy pár nem megy, de az inkabb a 3 ik fél fejlesztőinek hibája.
Ami nekem kell az végül is megy.
A legujabb /XDA-rol/ letöltött frissitést rá tudtam tenni
Tökéletesen möködik Android 11 lett /megnéztem nem fake /
a verzio 2022.04.22
BT verzio 21 ről 22 lett
android biztonságidátum 2020 rol 2021 05 hó
ez a legujabb firmware /álliólag/ ezt raktam fel

8259P_军灿UI02v1280x720-国外11_v3_20220422.zip
[link]




[ Szerkesztve ]

(#5394) Rick4 válasza csiki52 (#5393) üzenetére


Rick4
félisten

Na ez jó hír, az én menüm is ilyen, bár nem lennék biztos abban, hogy az enyémre ez rámennek, mert ide a 8259-es kell.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5395) csiki52 válasza Rick4 (#5394) üzenetére


csiki52
tag

ez 8259 es, a pendrive nem mindegy neki, nekem vagy az 5-ikre volt hajlandó müködni, ráadásul az egy microsd kártyárol ment USB olvasóval a többi pendrivet nekem elutasitotta./ilyen/

[ Szerkesztve ]

(#5396) Rick4 válasza csiki52 (#5395) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem az első kettő frissítés flottul ment, csak nem tudom, mivel frissítettem, mert most 4-5- pendrive, 5-6 sd kártya ilyesmi olvasóban nem akart menni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5397) silver10


silver10
aktív tag

Hali! Tud valaki az általam megjelölt forrásnál
[Sigmacaraudio]
előnyösebb áron más helyről ajánlani ilyen hardverkonfiggal (8x1,5MHz Rockcip, 4/64GB), az autómhoz méret és bekötés szempontból is ennyire kompatibilis fejegységet? Corolla1,6 2016/17 FL
[kép]
Amikor két napja emailben érdeklődtem náluk, mivel más adatok voltak a „product description" és más a „technical specification" résznél (ez utóbbit törölték is), még nem szerepelt külön fizetendő tételként a canbus decoder sem. :(( . Ez amúgy llátszik is a weblapon, hogy utólagos. Korábbi autómhoz még Aliról rendeltem egy 2016/android6-os 2/16, 4 magos chippel szerelt Junsunt, ami egész jó is volt. Most sok kutakodás után sem találtam a kocsimhoz, mert annyifélét láttam Corollákhoz, de egy se tünt igazán passzolónak.

(#5398) silver10 válasza silver10 (#5397) üzenetére


silver10
aktív tag

Végülis most már Alin is találtam, de még drágábban. :U Úgy néz ki, hogy az én közlekedő edényemhez való hasonló konfigok, ilyen árskálán mozognak.
[PX5 fejegység]

(#5399) KAMI911 válasza csiki52 (#5374) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Addig egy jó Magic Earth?
https://www.magicearth.com/

(#5400) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!
Van egy isudar PX6 készülékem. Elment róla a bal hátsó csatorna. Hangszóró, kábelezés rendben. Erősítő chipet cseréltem (TDA7851), de a hiba megmaradt sajnos, nem tudom hol keressem a hibát tovább. Van valaki aki ilyesmi fejegységeket javít?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.