Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) megott válasza espi38 (#5999) üzenetére


megott
tag

"Előtte egy 4 magos teszteltem katasztrófa volt-mindenképpen 8 magos és minimum 4GN RAMOS készüléket vegyetek."
Ezt majd mond meg annak az okosnak aki egy éve (vagy ki tudja mennyi) itt kardoskodott az elbaltázott döntése mellett. ;]

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#6002) Oldbiggy válasza espi38 (#5999) üzenetére


Oldbiggy
tag

Üdv. Az A6, vagy az A8-at vetted?

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6003) espi38 válasza Oldbiggy (#6002) üzenetére


espi38
őstag

Az A6 vettem.
Senkivel nem szeretnék kardoskodni-csak tanácsot írtam hogy nem érdemes egy 4 magos fejjel szenvedni-megéri az a felár :R

(#6004) Oldbiggy válasza espi38 (#6003) üzenetére


Oldbiggy
tag

Köszi. Én a 7" A6, és az A8 között vacillálok, végül is nincs nagy árbeli külömbség a kettő között, talána szállítás, az A6 Lengyelországból jön, a másik Kínából.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6005) espi38 válasza Oldbiggy (#6004) üzenetére


espi38
őstag

Ha Kínából rendelsz ott még rájöhet az áfa és a vám.

(#6006) Laci.M válasza espi38 (#6005) üzenetére


Laci.M
senior tag

Melyik oldalról rendeltek? Alinál alapból benne van az áfa a termék árában.

Aláírás

(#6007) espi38 válasza Laci.M (#6006) üzenetére


espi38
őstag

Én aliról rendelek-de Kínából még nem rendeltem soha-így nem vagyok annyira képben ezzel az Áfa dologgal :R

(#6008) Bubsy


Bubsy
aktív tag

Sziasztok!
Junsun V1 Pro 2/32-es fejegységem van.
Normális, hogy a gyújtás ráadása után 30-40 másodperc, mire betölt a CarPlay?
Frissítettem a ZLinket.
Köszönöm!

(#6009) Oldbiggy válasza espi38 (#6005) üzenetére


Oldbiggy
tag

2021. július 1-jétől az uniós jog szerint minden piactérnek általános forgalmi adót (áfát) kell beszednie, és bizonyos körülmények között át kell utalnia az illetékes adóhatóságnak. Az áfa mértéke a rendelésének célországától és a vásárolt áruk típusától függően változhat. További információért keresse fel Súgónkat.
Kérdés, hogy milyen szállítási módot alkalmazol. Általában, ha a Posta szállítja, akkor kezelési költséget számítanak fel.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6010) KAMI911 válasza megott (#6001) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Minimum 4 GB és már a hat magos jó lehet, két erősebb és négy átlagos maggal.

(#6011) Bóti


Bóti
senior tag

Sziasztok!
Witson official store-ban most olyan 70-75 körül van kuponnal meg mindenféle kedvezménnyel a 4+64-es Android fejegység Kia Ceed-be.
Gondolkodom a vételén, de sehol nem találok egy normális leírást, videót a funkciókról.
Ha van itt valaki, akinek ilyen van, leírná a tapasztalatait?
Köszi! :DD

(#6012) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok !
Volvo S60 2005 be cseréltem a gyári fejegységet egy (noname szerintem) androidos fejegységre. Valaki foglalkozik Budapesten és környékén ezek rendes bekötésével , mert nekem most nem hallatszik a tolató radarom és az autót sem látja . Az pedig furcsa hogy mintha egy butított Android lenne rajta .Esetleg egy frissítés is jó lenne neki .

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#6013) Oldbiggy válasza espi38 (#5999) üzenetére


Oldbiggy
tag

Szia. Eddigi használat után mi a véleményed a fejegységről?
Köszi a választ.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6014) espi38 válasza Oldbiggy (#6013) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Időnként csinál hülyeségeket-tegnap például ement a hangszín és alig szólt a zene :W
Na gondoltam magamban ennyit bírt a fej,küldhetem vissza...
Aztán ráböktem a hangszínszabályzóra azonnal megjött a hang :Y
Volt,hogy a beállított rádió frekiket elfeljette-soka tapasztalatom nincs az androidos fejegységek világában ez a második ebben az autóban-az elsőt visszaküldtem-de szerintem annak ellenére,hogy időnként sztrájkól a ketyere megérte a pénzét és ha felmész az oldalra akkor nagyon sok pozitív vélemény van a cuccról ami nem véletlen.
Én simán ajánlom ennyi pénzért a típust :R

(#6015) Oldbiggy válasza espi38 (#6014) üzenetére


Oldbiggy
tag

Köszönöm, elvileg a jövő héten megjön.
:R

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6016) espi38 válasza Oldbiggy (#6015) üzenetére


espi38
őstag

Ugyanazt a márkát vetted mint én?
Nagyon sok fajta van, nehéz közülük választani. Én az oldalon lévő értékelések után döntöttem és hála istennek nem nyúltam mellé. :R

(#6017) Oldbiggy válasza espi38 (#6016) üzenetére


Oldbiggy
tag

Igen, csak a 7" A8-at rendeltem, ma kapta meg az ExpressOne, elvileg hétfőn hozzák ki. Én is elolvastam az értékeléseket, az is segített dönteni.Utólag rendeltem hozzá ventilátort, és Iso kábelt.

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6018) Pityu89


Pityu89
senior tag

Alfa Romeo Giulietta 2014-hez milyen fejegységet vennétek? Mivel létezik 2 din beépítő keret, elengedem a specifikust, univerzálisban is gondolkodom. Fontos a beépített Android Auto és a DAB. Köszönöm.

(#6019) espi38 válasza Oldbiggy (#6017) üzenetére


espi38
őstag

Én nem raktam bele ventilátort, lassan jön a hidegebb időszak. Ráadásul 1 év garancia van rá, ha tönkremegy kapok egy ujjat :Y

(#6020) KRISSTUS válasza espi38 (#6019) üzenetére


KRISSTUS
tag

Ha Ali.-n vetted a készüléket függetlenül attól, hogy Eu. raktárból szállították ki gariztatásnál Kínába kell visszaküldened saját költségedre.

(#6021) espi38 válasza KRISSTUS (#6020) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm az infót, nagyon jól hangzik :W

(#6022) KRISSTUS válasza espi38 (#6021) üzenetére


KRISSTUS
tag

Sajnos még egyik gyártó/forgalmazó sem épített ki az Eu.-ban szervízhálózatot (tudomásom szerint) és valószinűleg amig nem esik vissza nagyon a forgalmuk, addig nem is fognak.
Ez így nekik egy nagyon jó üzlet. :Y

[ Szerkesztve ]

(#6023) Oldbiggy válasza espi38 (#6019) üzenetére


Oldbiggy
tag

Szia fólia van rajta?

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6024) espi38 válasza Oldbiggy (#6023) üzenetére


espi38
őstag

Igen van rajta :R

(#6025) Oldbiggy válasza espi38 (#6024) üzenetére


Oldbiggy
tag

Megjött, elkezdtem belakni, a piros-sárga vezetéket meg kellett cserélni, a hangja nagyon jó, a talált 17-21 műholdból16-20 at használ, telefonkihangosítót még nem próbáltam, holnap szerzek egy telefonkártyát, kipróbálom a 4G-t, kiváncsi vagyok arról a kártyáról lehet-e hívni. A régi tolatókamera jól szuperál, az újat ha lesz időm berakom. Remélem ilyen marad.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6026) espi38 válasza Oldbiggy (#6025) üzenetére


espi38
őstag

Csao!
Miért cserélted meg a sárga piros vezetéket?
Nem szoktam feleslegesen járatni a számat mondtam,hogy nagyon jó hangminőséget ad le :C

(#6027) Oldbiggy válasza espi38 (#6026) üzenetére


Oldbiggy
tag

Mert minden indításnál ujraindult a fejegység, most reggel is kb 3 mp alatt elindul. Ma kipróbáltam a kihangosítót, akivel beszéltem mind azt mondta, hogy mintha mellette álltam volna annyira tisztán, és hangosan hallottak és én is tisztán, és hangosan hallottam mindent.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6028) espi38 válasza Oldbiggy (#6027) üzenetére


espi38
őstag

Konkrétan úgy indult, hogy bootolt a készülék?
Nálam az zavaró, hogy kikapcsolom a fejet és utána állítom le az autót, majd indítom akkor is azonnal bekapcsol a fej és ezt mindig csinálja.
A kihangositás nálam is jó, bár fél percenként hallok ilyen pattano hangot, de nem érdekel.
Viszont az roppant zavaró, hogyha hív valaki akkor a fej mondja a hívószámot angolul és nem tudom hol tudom ezt kikapcsolni, nálad is meg van ez a fantasztikus extra funkció?

(#6029) Per Me válasza espi38 (#6028) üzenetére


Per Me
tag

A hívószám bemondást jó eséllyel a telefon tárcsázó bluetooth beállításánál lehet kikapcsolni. Próbáld ki esetleg más Bluetooth eszközzel, mondjuk headsettel. Szerintem ott is be fogja mondani. Ha így van, akkor valóban a telefonon kell beállítani.

(#6030) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Van egy junsun v1 pro 2/32 fejegysegem, meg 9es Droiddal, honnan tudom pontosan, melyik FW kell hozza, illetve merre erdemes keresgelni akar FW-t, akar guide-ot a frissiteshez? :)

(#6031) KrAt válasza KrAt (#6030) üzenetére


KrAt
veterán

szerk: kicsit utánamentem, és valszeg erre ráfaragtam, mert Intel SC9853 van benne, amihez épp semmit nem találtam :)

(#6032) Norbi988


Norbi988
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.
Tegnap beszereltem egy androidos fejegységet a kocsiba. Minden funkció tökéletesen működik. Viszont a centrálzár nem akar nyitni zárni. Csak külön a csomagtartó nyitás gomb működik. Can-bus beállítás lehet a ludas? Fiesta 2009

(#6033) Norbi988 válasza Norbi988 (#6032) üzenetére


Norbi988
csendes tag

Junsun v1plus

(#6034) Playerka


Playerka
csendes tag

Sziasztok!

Az Agama Launcher programhoz van valakinek magyar nyelvű használati útmutatója?
Hogyan lehet a program beállításait reset-elni, alaphelyzetbe hozni?

(#6035) jones965 válasza Norbi988 (#6032) üzenetére


jones965
Modder

Egyébként mi szükség a csomagtér ajtó nyitáson kívül a centrál zár működtetésére a fejegységen keresztül?
Ha kiszálsz a kocsiból, akkor úgysem azon keresztül zárod az ajtót.

(#6036) Pityu89 válasza jones965 (#6035) üzenetére


Pityu89
senior tag

Gondolom belül akarja bezárni magát, pirosnál le lopjanak ki semmit a kocsiból.

(#6037) jones965 válasza Pityu89 (#6036) üzenetére


jones965
Modder

Szerintem arra ott van minden gyári központizáras autónál a megfelelő kapcsoló.
Gyorsabb elérni, mint menüben a touch sreen-en.

(#6038) gabor9991 válasza jones965 (#6037) üzenetére


gabor9991
őstag

Először én is arra gondoltam hogy a beépítés után az új keretből esetleg kimaradt a központi zár gombja de úgy tűnik hogy megmarad, így igazad lehet hogy lehet egyszerűbb azt használni mint a menüben kotorászni.

(#6039) Norbi988


Norbi988
csendes tag

Bocs pontatlanul fogalmaztam😄. Szóval közép konzolon működik a gomb. Belülről tudom nyitni zárni a konzolon. A kulcsom 3 gombos (külön nyitás, külön zárás, és külön csak a csomagtartó ajtó nyitásra ami ugyen nem nyitja,zárja többi ajtót) Na nekem a fő nyitás, zárás funkció nem működik csak a csomagtartó nyitás. Szóval
ha be akarom zárni a kocsit teljesen vagy nyitni akkor semmi nem történik. Ha le húzom a fejegységet minden faszán működik

(#6040) Norbi988 válasza Norbi988 (#6039) üzenetére


Norbi988
csendes tag

A kocsi kulcsrol van szó :)

[ Szerkesztve ]

(#6041) Norbi988 válasza Norbi988 (#6039) üzenetére


Norbi988
csendes tag

Can-bus beállítás elvileg jó. A tipusra van állítva (eladó által mondottak alapján csináltam. Minden teljesen jól működik csak a kocsit nem tudom lezárni :)

(#6042) jones965 válasza Norbi988 (#6039) üzenetére


jones965
Modder

Szerintem valami elkötés hiba lesz, és a canbus bekavar. Én a kábelek kiosztásánál keresgélném a megoldást, vagy másik típus beállításnál a canbus-on.

Nekem is Ford van, és az android egység fölé bekellett tegyem a gyári fejegység panelját
( szerencsére van hely), mert egy csatlakozóhoz nincs megfelelő aljzat és folyamatos légzsák hibát jelzett.

(#6043) Norbi988 válasza jones965 (#6042) üzenetére


Norbi988
csendes tag

Elvileg plug and play, de hát csodák vannak. A gyári panel benn van
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#6044) Norbi988 válasza Norbi988 (#6043) üzenetére


Norbi988
csendes tag

Ha a lejatszóra gondolsz az nincs benn. Viszont az előző androidhoz volt dvd lejátszó szóval nem a gyári volt benne és azzal meg ment :F illetve minden gyári csatlakozó be van dugva a kijelzőbe

[ Szerkesztve ]

(#6045) KRISSTUS válasza Norbi988 (#6044) üzenetére


KRISSTUS
tag

Én is azt tudnám tanácsolni amit jones965-is mond.

Elkötés hiba: a Fiestát is különböző felszereltséggel gyártották így nem biztos, hogy az az "univeruzális" bekötés ami az Android fejegységnél van az a te autódnál megfelelő.

Nálam pl a CanBus beálltásánál az autóm típusa után 4 választási lehetőség van és mind másképp működik. Az én autómhoz más dekoderre volna szükség mind amit kaptam.

Ha esetleg a gyujtás szál a fejegységhez nem CanBus-os, akkor próbaképpen csatlakoztasd le a dekódert és nézd meg úgy.

[ Szerkesztve ]

(#6046) Norbi988 válasza KRISSTUS (#6045) üzenetére


Norbi988
csendes tag

Az összes can-bus beállítást próbáltam az adott típusnál :( . Egyiknél se akarja az igazat. Szerintem itt lesz valami galiba mert ha ezt lehúzom minden működik csak hang nincs pedig ez a "fő csatlakozó. [kép]
Az eladó 2 napja nem írt vissza azért is szenvedek vele még. Max holnap elmegyek egy szervízbe hátha ott tudnak rá valamit.
Can bus nélkül működik a zárás, nyitás viszont minden kezelő, visszajelző, kamera stb. nem működik

[ Szerkesztve ]

(#6047) jones965 válasza Norbi988 (#6046) üzenetére


jones965
Modder

Elméletileg lenni kell hozzá csatlakozó rajznak, azon letudod ellenőrizni a kiosztásokat.

(#6048) Norbi988 válasza jones965 (#6047) üzenetére


Norbi988
csendes tag

Nincs sajnos :F Legjobban ez hasonlít, bár fene tudja pontos e
[kép]

(#6049) hatala


hatala
tag

Sziasztok!
Tudtok abban segíteni, hogy milyen 2 dines Android Auto képes fejegységre lehetne kicserélni, egy 2016-os Toyota Auris hibrid gyári fejegységét?
Vagy esetleg honnan lehet beszerezni ilyet ebbe? Alliexp..?
Köszi előre is. :R

(#6050) kiskun968 válasza Playerka (#6034) üzenetére


kiskun968
tag

[link]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.