Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) honeker


honeker
őstag

Xda javaslat [link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4352) svgyula válasza hbazsi21 (#4350) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az az "update" csak egy placebó! A 8.1 droidnak is nagyon kevés az 1GB RAM! A 2014-es telómban 3GB RAM és a rádiódnál fényévekkel gyorsabb processzor van és a 6-os droiddal sem egy villám! Tehát ne várj sokat! Nem kell semmilyen frissítést erőltetni mert téglát csinálsz belőle. Az alkalmazásokat ugyanúgy lehet eltávolítani mint a telefonoknál. A rendszer alkalmazásait viszont nem! Alkalmazás telepítés is ugyanúgy működik. Belépsz a fiókoddal, csatlakozol a netre majd a play áruház felkeresése és onnan telepítés. Nyilván nem fog mindent engedni és az alkalmazásoknak fenntartott tárhelyrész is nagyon szűkös lesz! Használd mindenből azt ami rajta van azzal valószínűleg eldöcög.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4353) honeker válasza hbazsi21 (#4350) üzenetére


honeker
őstag

Hivatalos updatéröl le kell mondani a kereskedö tud(ha akar) frisitést küldeni... Ha márkát választasz talán jön rá valami......most xiaomi 2din rádiot vadászok anak van hátere

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4354) petymek válasza hbazsi21 (#4350) üzenetére


petymek
senior tag

Túl sok frissítésre ennél ne számíts.
Titanium backup progival tudsz hibernálni, törölni még rendszer progikat is.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4355) hbazsi21


hbazsi21
újonc

Köszönöm mindenkinek!

(#4356) m3k


m3k
csendes tag

Sziasztok!

Még pár éve vettem egy kínai wondefoo fejegységet egy 3-as Priusba. Eddig tök jól működik minden, kivéve az órát mert azt nem hajlandó frissíteni, kézzel kell állítanom mindig de ezzel együtt tudok élni. Viszont mi van ha egyszer frissíteni szeretném? Hogy kell ennek nekiállni? A gui-t csak frissítéssel tudom cserélni?
Köszönöm előre is a segítséget!
Adatok:
Build:rk3368
MCU: MTCE:HXD:V3.08_2
CPU: octa core cortex A53 1.5 g
3940mb ram
9es android

(#4357) svgyula válasza m3k (#4356) üzenetére


svgyula
addikt

Nézz fel 4 hozzászólással. Nagyjából ezt várhatod.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4358) petymek válasza m3k (#4356) üzenetére


petymek
senior tag

Ideális esetben, első körben jó lenne egy biztonsági mentés. Második körben, az MCU-t kellene frissíteni, majd néhány napig figyelni, hogy minden jól működik-e. Ha nem, vissza a régi firmware, esetleg újabb, de másik verzió kipróbálás. Majd az op rendszer cseréje. MCU frissítés előtt, mindenképp mentés a beállításokról, vagy screen az összes MCU beállítás lapról.
Kevésbé ideális esetben -amit leggyakrabban választanak a júzerek- Yandex, letölteni egy szimpatikus droidot, és frissítés. Ha simán megy ok, ha nem, szívás következhet :)
Legtöbbször simán megy, de az ördög...

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4359) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. Szeretném a boot logót és animációt lecserélni. Maga a fájl meg is van. Azonban a Factory Sertingsben a megfelelő menüben, ahol ki lehetne választani, nem jelenik meg. Sajnos “Tallózás” gomb nincs, csak egy “Ext” menü, tehát gondolom egy adott mappába kellene berakni, hogy megjelenjen. Valaki esetleg nem tudja, hogy melyik lehet ez a mappa? Sajnos a “Pictures” mappába, vagy a fejegység belső memóriájának a gyökerébe hiába rakom.
A másik, hogy állandó internetre egy Wifi hotspotot használok. Néha nem kapcsolódik fel, amikor a Wifi menübe belépek, akkor kezd keresni, és csatlakozik. Ez valami beállítási baj lehet, vagy bug?

[ Szerkesztve ]

(#4360) naturlac


naturlac
csendes tag

Szervusztok!
Kis segítségre lenne szükségem!
Vettem egy Kinyithatóképernyős fejegységet, Made in China. Mivel nem volt rajta magyar nyelv tettem rá az yx autóról. Viszont most elszáltak a bal oldali vezérlőgombjaim.
Valakinek van valami ötlete?

(#4361) honeker válasza naturlac (#4360) üzenetére


honeker
őstag

Gyári vissza állitás...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4362) naturlac válasza honeker (#4361) üzenetére


naturlac
csendes tag

Köszönöm válaszod!
Sajnos az nem segít.

(#4363) KAMI911 válasza svgyula (#4349) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Nekem is rossz tapasztalatom van a radiossal. Aztán inkább kábelezés lett a vége, így már használható.

(#4364) honeker válasza naturlac (#4362) üzenetére


honeker
őstag

Nem a reset gomb... a menüben a gyári beálitás

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4365) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok !
Most bukkantam rá erre a topikra szerencsémre (? ) .
Hatalmas kérdés - kérésem lenne . Előszöris bocsesz , de nem olvastam vissza . . . . .
Napok óta kínlódok egy problémával . Szeretném a kezdőképernyőn a gyárilag kihelyezett ikonokat megváltoztatni . Azaz legalább egyet leszedni , ami valamiért nem sikerül és
az iGO - parancs ikonját kitenni .
Ha valaki ebben segítene ! ?
Köszönöm !
[A fejegység]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4366) Pityu89 válasza gjoco1 (#4365) üzenetére


Pityu89
senior tag

Navi gomb nem tanítható iGO-ra? Nekem a beállításokban van ilyen opció.

(#4367) gjoco1 válasza Pityu89 (#4366) üzenetére


gjoco1
addikt

Hmm , ezt látod nem is tudom . De szerintem nem . Azért azt még megnézem .
Viszont , kaptam egy ötletet - tanácsot . . . . . . .
Nagyon jól néz ki és szépen szabható [Agama Car Launcher] . Tetszik és ezt is megnézem .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4368) divan válasza gjoco1 (#4367) üzenetére


divan
senior tag

Pedig általában így szokott lenni, a Navi gombra be lehet állítani, hogy mit indítson el.

(#4369) Oldbiggy válasza gjoco1 (#4367) üzenetére


Oldbiggy
tag

Ezt is nézd meg. [link]

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#4370) gjoco1 válasza divan (#4368) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen , meg is találtam , miután az Agama Launchert valami oknál fogva nem sikerült cirka három óra alatt munkára fogni . Szépen települt , de a rádióhoz - zenelejátszóhoz - telefonhoz nem sikerült parancsot adni .
A leírtak szerint próbáltuk beállítgatni ketten online .
Még nem tudom hol hibáztunk , de amúgy [tetszik] . Egyedül az iGO -t sikerült hozzá rendelni
Nincs a fentemlített ( rádió - zenelejátszó - telefon ) [alkalmazás] benne . Egyenlőre feladtam . . . . . . Kár érte . Még megyek egy kört , de gyanítom nem jövök rá .
köszi , megnézem azt is .

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4371) Oldbiggy válasza gjoco1 (#4370) üzenetére


Oldbiggy
tag

A kezdőképernyőn a gombokhoz hozzárendelni, a gombra hosszan nyomni, feljön egy ablak, ahol lehet hozzárendelni programot, ikont, és át lehet nevezni. 3:40-től látszik. [link]

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#4372) gjoco1 válasza Oldbiggy (#4371) üzenetére


gjoco1
addikt

Értelemszerű , úgy próbáltam , de ha megnézed az alkalmazás listát , amit Nekem arra dob , azok között [nincs] sajnos .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4373) Oldbiggy válasza gjoco1 (#4372) üzenetére


Oldbiggy
tag

A DAB+-ra nem a rádió indul? Nekem a bluetoothra a tárcsázó indul, a zenelejátszót külön kell telepíteni.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#4374) gjoco1 válasza Oldbiggy (#4373) üzenetére


gjoco1
addikt

A DAB+ - t nem próbáltam . :DDD Holnap megnézem .
Basszus , külön telepíteni ? Ez elég gáz , hiszen egy launchernek illene tudni a beépített gyári alkalmazásokat kezelnie . Lásd Nova a telefonnál .
Így is elég karcsú ezeknek a Kínai kütyüknek a tárhelye + memóriája .
Amúgy köszi , erre szintén nem gondoltam . :) Mit célszerű telepíteni , ami mappákat is kezel ? Aha . . . . .Látom , VLC .( ? )

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4375) Oldbiggy válasza gjoco1 (#4374) üzenetére


Oldbiggy
tag

A Carwebgurunak van beépített zenelejátszója, nekem a Poweramp bevált.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#4376) gjoco1 válasza Oldbiggy (#4375) üzenetére


gjoco1
addikt

Igazán ez az AGAMA tetszene , ha rendesen működne.
Holnap megnézem a DAB+ -t . Esetleg ötlet , ha arra sem indul ?
Poweramp jó ehhez is ?
Bocs a sok láma kérdésért , de ez az első Androidos kütyüm autóba . :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4377) Oldbiggy válasza gjoco1 (#4376) üzenetére


Oldbiggy
tag

Agamát használok, és Powerampot. Rádiót, ha nem megy a Dab+-al akkor próbáld meg, és ha szerencséd van, bár kicsi az esély, akkor a Navrádiót próbáld meg a Play áruházból. Ha azzal nem megy akkor szerintem csak netes rádiót tudsz használni, de ahhoz kell a net.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#4378) gjoco1 válasza Oldbiggy (#4377) üzenetére


gjoco1
addikt

OK !
Köszi !
Még jelentkezem ez ügyben ! :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4379) Oldbiggy válasza gjoco1 (#4378) üzenetére


Oldbiggy
tag

OK.
nagyon szívesen. :)

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#4380) gjoco1 válasza Oldbiggy (#4379) üzenetére


gjoco1
addikt

:)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4381) aicon


aicon
senior tag

USB-s 1080p dash camra van valami ajánlás mostaniban?
Pumkinhez lenne (android 10)

Más
Elég dinamikátlan a hangja, a hangtartomány két vége, alsó és felső frekvenciák hiányoznak,
nincs rendes basszus.
Valaki kötött rá erősítőt?
A dinamikán javít biztos, de nem tudom, hogy a hang tartományon is tud és nem-e a készülék vágja le a két végét...

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#4382) gjoco1 válasza Oldbiggy (#4379) üzenetére


gjoco1
addikt

Ma megkaptam a hivatalos update-t (2021. 07 . ) a fejegységhez .
Frissítem , hátha lesz valami váltoás . DAB+ sajna nem vált be .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4383) gjoco1 válasza gjoco1 (#4382) üzenetére


gjoco1
addikt

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4384) BalaBela


BalaBela
csendes újonc

2 kérdésre szeretnék választ kapni fejegység kapcsán:
1. Van e lehetőség kikapcsolni a képernyőt valamilyen módon úgy hogy a zene/navi a háttérben fusson és a hangja szóljon?
2. Van e lehetőség jelszavas védelemre ha pl szervízbe adom az autót?

(#4385) gjoco1 válasza BalaBela (#4384) üzenetére


gjoco1
addikt

Nálam a keretezett ikonra bökve [lehet] .
Jelszavas védelmem nincs . De gondolom fejegység - típus függő .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4386) Galla007 válasza BalaBela (#4384) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia! Nekem igaz Atoto A6pro van Atoto Aice Os 9. Valamennyi ot igen van jelszavas képernyőzár

(#4387) Csabex válasza BalaBela (#4384) üzenetére


Csabex
őstag

A kérdések előtt nem ártott volna bedobni a típusát is a fejegységednek, mert ahány, annyi féle... Nálam is a gjoco által bekeretezett ikonnal lehet kikapcsolni, ill. a képernyőzár beállításánál létezik jelszavas, vagy biztonsági mintás lehetőség is.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4388) BalaBela válasza Csabex (#4387) üzenetére


BalaBela
csendes újonc

Mindenkinek köszi a válaszokat. Elnézést, de én nem tudok típust mondani, nem én vettem. Annyi van ráírva a kapcsolási rajzára, hogy Wondefoo/Aycetry/Naviunit. Lesz még kérdésem, de előbb még megvárom mit mond azokra aki beszerelte, mert sajnos a sim foglalatot még várjuk, mert nem volt benne a csomagban.

(#4389) Pityu89 válasza gjoco1 (#4383) üzenetére


Pityu89
senior tag

8227L nekem is. Az agama egyszerűen nem látja a gyári appokat. (Rádió, zenelejátszó. Biztosan kernel szintűek :F )
Ráadásul 8227L-re még külső FM app sem létezik. Nem hallgatok FM rádiót, így engem nem nagyon zavar. Másoknak lehet probléma.

(#4390) gjoco1 válasza Pityu89 (#4389) üzenetére


gjoco1
addikt

Így igaz . Sajnos . Tegnap az új frissítéssel is megpróbáltam újra a Launchert , de azzal sem .
Kár érte , mert amúgy tetszene . Én fele - fele arányban rádiózom , így nagy szükség lenne rá
Tegnap kettő zenelejátszót tettem fel és egyikkel sem kompatibilis . ( Poweramp -ET Music Pro ) . :o Gyanítom , hogy ez a Kínai " Android " selejtes - replika . Ráhegesztették a 10-, most 11 , de valójában Oreo - nak fele meg , de az sem a telefonokról ismert ROM . Szóval ebből a szempontól szívás . Viszont a frissítéssel mintha jobban szólna és a BT kapcsolat is stabilabb . És a boot is fürgébb . :DDD Ennyi hasznom lett a tegnapi - Vasárnapi kínlódásnak .
Most picit nyugodtabb lettem , hogy nem Én bénáztam , hanem Nálad is ugyan ez a helyzet .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4391) Rick4 válasza Pityu89 (#4389) üzenetére


Rick4
félisten

Nálam is ugyanez a gond, kiválasztanám az FM rádiót, de nincs benne a listában. :D Ugyanerre a 822-re tudom én is visszavezetni, alps 825x pro, junsun V1 pro nevekre tudom visszavezetni, alin az ossuret nevű csapattól vettem én is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4392) Lalagu


Lalagu
friss újonc

Sziasztok! Van egy androidos fejegységem és szeretnék letölteni valamit a play áruházból. Ahhoz ugye kéri hogy jelentkezzek be de ahol villogna a kulzor ott be se tudok írni semmit. A beállításoknál a fiokoknál se találok semmit. Valaki világosítson már fel, köszönöm.

(#4393) honeker válasza Lalagu (#4392) üzenetére


honeker
őstag

Én pontosan ezért cseréltem le.

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4394) pappsy62 válasza Lalagu (#4392) üzenetére


pappsy62
tag

https://forum.xda-developers.com/t/yuehoo-yh-605-7inch-8core-allwinner-t8-4gb-32gb-root-improvements-etc.4070467/page-3 Nézd meg a végén a videót hátha segít.

(#4395) pappsy62 válasza pappsy62 (#4394) üzenetére


pappsy62
tag

Bocs ez egy másik bejelentkezési hiba :R

[ Szerkesztve ]

(#4396) gjoco1 válasza Rick4 (#4391) üzenetére


gjoco1
addikt

Nem is próbáltad keresni a miértjét , hogy a rádió és zenelejátszó miért nem megy ezeken ?
Én tegnap a Powerampot és az ET Music Playert tettem fel . Powerampot nem is látta , az ET-t betöltötte , viszont az USB -ről nem látott semmi adatot .
Próbáltás esetleg más Launchert ? CARWEBGURU kilőve Nálam . Az nem tetszik és hangulatom sincs ( pedig KWGT - vel rengeteg témát készítek telefonokra ) testre szabni egy fejegységet . :DDD Ráadásul az is vagy megy rajta , vagy nem .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4397) petymek válasza Lalagu (#4392) üzenetére


petymek
senior tag

felejsd el a play-t. apkpure.com. van belőle mobilos app is.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4398) Gézengúz válasza gjoco1 (#4396) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nálam a Jetaudio megy, próbát megér.

(#4399) Rick4


Rick4
félisten

Kiderült, szóval egy Junsun V1 pro-m van a kocsiban, 8 mag px6, 4/64. :D Innen lekaptam a legfrissebb fw-t: [link] ami kb 2 hetes, minden klappol, torque megy obd-s elm327-tel, saját simről hd hang telefonhívás, 4G net, szépen teszi a dolgát, akadás nélkül. pendrive bedug, update menjen? OK, restart, végigpöttyög 3-4 percet, restart és kész vagyunk. Új dizájnos kezdőképernyő is van, jó ez mindenféle launcher helyett.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4400) Rick4 válasza Rick4 (#4399) üzenetére


Rick4
félisten

Naszóval ha egy 2015-ös Transit Connectben van benn a Junsun V1 pro-m, hogy tudom működésre bírni a kormányon lévő gombokat? Nem nagy ügy, össz 5 gombról van szó, hangerő le-fel, rádió- zene előre- hára, meg egy némító. A kábelt bárhogy tudom módosítani, de a múltkor még a rádió alatt lévő HVAC panelen található kis lámpácskáról se sikerült lelopni az éjszakai sötétebb képernyőhöz szükséges lámpafelkapcsolás funkciót, sehl se találtam ott egy pozitív szálat, ami felkapcsolásra adott volna némi kakaót egy multiméternek..... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.