Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) iceQ! válasza Csabex (#5050) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi! :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5052) Johnny077 válasza Csabex (#5049) üzenetére


Johnny077
csendes tag

Köszönöm. Kíváncsi vagyok, hogy a tiedben hol lehet állítani.

(#5053) Csabex válasza Johnny077 (#5052) üzenetére


Csabex
őstag

Szerintem az AMP volume lesz...

De az audio témában szerintem megott topiktársunk sokkal jobban otthon van, nekem is ő adott anno tippet :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5054) Johnny077 válasza Csabex (#5053) üzenetére


Johnny077
csendes tag

Azt ismerem és próbáltam. A készülék erősítését változtatja. Ha jól emlékszem akkor -40dB az alsó határ, de akkor már halk a rendszer.

(#5055) honeker


honeker
őstag

Nav radio 2.20 free [link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5056) lempi válasza petymek (#3856) üzenetére


lempi
csendes tag

Szia!
Nem volt időm foglalkozni a dologgal ezért nem irtam semmit bocsánat.
Ha még tudnál segíteni a som törlésében és újratelepítésében azt megköszönöm.
Vannak képeim egy android 8-ról és jól működő android 9-ről is még 2019-ből.
Ott tart a dolog a részemről, hogy a megépítettem az OTG-t és a gép látja. Viszont az AndroidTool-nál dob egy hiba üzenetet és kínaiul jelenik meg. Az ini filét módosítottam a leírtak szerint hogy angolul jelenjen meg. Mitől van ez a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#5057) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Tolatókamerát hogy lehet a legjobban beállítani? Show parking - trackline az rendben van, a többit nem tudom hogy mi milyen értéken legyen, mi alapján döntöm el hogy mennyi legyen.

Tud ebben segíteni valaki?

[kép] [kép] [kép]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5058) Fabolous4


Fabolous4
csendes tag

Sziasztok tennék fel egy kérdést hátha tudnátok rá a választ és segítenétek.
Használ-e valaki Eonon GA9498A fejegységet a csomagban kapott fedélzeti kamerával? ha igen szeretném a gyári kamera alkalmazást lecserélni egy "droid dash cam" nevű alkalmazást ami elvileg nagyon jó de nem megy sem a play marketes verzió sem másik amit a netről felteszek,feltelepül probléma nélkül de ahogy elindul úgy be is záródik semmit nem látni a programból,esetleg ha valaki használná megköszönném a tapasztalatait.
Köszönöm mindenkinek a válaszát előre is,legyen szép napja mindenkinek! :)

(#5059) Galla007 válasza Fabolous4 (#5058) üzenetére


Galla007
csendes tag

Követem!!

(#5060) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Sziasztok!

Egy B-s Merciben (w245) szeretném lecserélni az 1 din-es fejegységet, szintén 1 din androidosra. A meglévő mérete: 250x70mm. Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e olyan bevált típust javasolni ami:
-Nyilván befér a gyári helyére
-Működik vele a kormányról való hangerő és telefon vezérlés
-Van hozzá kivezethető gps vevő

Előre is köszi! :)

(#5061) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok! Szerintetek ebbe a 2007es 2-es Fabiába belehet építeni bármiféle egérmozit? így nez ki: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5062) hajingalo86


hajingalo86
újonc

Sziasztok.
Ma furcsa dologgal szembesültem.
Klippek vannak mp4be pendrivèn. Eddig ugye az ment.
Ma este kiirta hogy "vezetés közben ne nézzen videót".
Valakinek törtènt valami hasonló?
Holnap megirom a pontos típust. Aliexpresszről van.

(#5063) hajingalo86 válasza hajingalo86 (#5062) üzenetére


hajingalo86
újonc

Itt a típusa. Azelőtt pedig ilyen klippel volt

(#5064) hajingalo86 válasza hajingalo86 (#5063) üzenetére


hajingalo86
újonc

K2001N

(#5065) imi290 válasza hajingalo86 (#5062) üzenetére


imi290
aktív tag

Szia.
Az a képernyő akkor szokott előjönni, mikor nincs felhúzva a kézifék, és videót szeretnél lejátszani. Mert ugye nem szabad vezetés közben videót nézni (mondja a gyártó). És az új kocsikban is így van azt hiszem, hogy csak felhúzott kéziféknél megy a videó lejátszás.

Mikor én szereltem be a rádióm, nekem is így volt. Persze én nem a kézifékre kötöttem rá.
Egyszerűen kell adni 12 pluszt, vagy mínuszt (ebben nem vagyok biztos) a Brake nevű vezetékre.
Ha neked eddig ment, akkor lehet "kijött" valahonnan a megfelelő kábel, vagy a menüben elállítottad. Nekem a menüben is lehet aktiválni, vagy tiltani a vezetés közben videó lejátszást.
Először nézd meg a menüt, biztos ami biztos.

(#5066) hajingalo86 válasza imi290 (#5065) üzenetére


hajingalo86
újonc

Helló.
Köszönöm a segítséget. A beállításnál a kéziféket bekapcsoltam... most kikapcs és működik :)

(#5067) lempi


lempi
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni? Nem megfelelően működnek a fejegységem gombjai a reset gombbal a némítás aktiválódik, a home gombal kikapcsol, a vissza nyil a home gomb és a hangerő gombok nem működnek. Előre is köszönöm a segítséget!

(#5068) lempi


lempi
csendes tag

(#5069) Gabor1123


Gabor1123
tag

Sziasztok
Most jutottam el odáig hogy bekössem a tolató kamerát. Régebben már kérdeztem, az akkori válaszok és az egyéb leírásaitok alapján próbáltam, de elakadtam. Csabex képén jelölt kábel nekem a canbusba van kötve. Ilyenkor mi a teendő? Az rca melletti kábelt hová kössem? Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni. Üdv :Gábor

[ Szerkesztve ]

(#5070) Gabor1123 válasza lempi (#5068) üzenetére


Gabor1123
tag

Én factory settingsben tudtam ezt állítani az 123456 kóddal belépve a Touch are key menüpont alatt. Először mindent törölni kellett, majd utána újra tanítani.

(#5071) #85619712 válasza Gabor1123 (#5069) üzenetére


#85619712
törölt tag

Van canbus a kocsiban? Ha hátramenetbe kapcsolsz nem vált át a fejegység magától? Ha nem, egyszerüen vágd ki azt a vezetéket a canbusból kijövő csurkából, és kösd össze a rca kábel melletti vezetékkel, a tolató lámpát meg az rca kábel másik felén (kamera felől) lévő vezetekre.

(#5072) Gabor1123 válasza #85619712 (#5071) üzenetére


Gabor1123
tag

Van canbus. A bekötést még nem is próbáltam, mivel nem tudtam hogy ezzel a kábellel mit kezdjek. Ha hátramenetbe kapcsolok, rögtön átvált a kamerára, de mivel nincs bekötve, még csak fekete képernyő van. Jól értem? Lehet az a kábel nem is lényeges? Csak hagyjam lógva? Vagy azért be kell kötni valahová?

(#5073) #85619712 válasza Gabor1123 (#5072) üzenetére


#85619712
törölt tag

Ha van canbus és át is vált akkor az rca kábel mellett lévő vezeték lényegtelen. A kamerát amint rákötöd lesz kép, persze ehhez a kamera is kell kapjon 12 voltot, ezt célszerűen a tolatólámpából.

(#5074) lempi válasza Gabor1123 (#5070) üzenetére


lempi
csendes tag

Próbáltam már mégegyszer megcsináltam de nem lett jó, most már csak a rst. gombon működik a némítás. A kijelzőt is töröltem majd újra tanítottam. Gondolom a panel key study menüben kellene újra tanítani, de ha belépek az oldalsó gombra nem reagál. Csak a mentés kilépésre.

[ Szerkesztve ]

(#5075) honeker válasza lempi (#5074) üzenetére


honeker
őstag

A reset megnyomása után au érintő panelt nyomd meg elő jőn a be állitás a goboknál...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5076) lempi válasza honeker (#5075) üzenetére


lempi
csendes tag

Szia!
Neked látszik hogy megjelenik a menü ahol betudod állítani a gombokat nekem hiába érintem meg az oldalsó gombokat nem jelenik meg ez a menü. Egyedűl a reszet és a kilépés gombok jelzik hogy hozzá érek.
Egy új rendszer (android 9) telepítése után történt ez a dolog amit OTG kábelen keresztül raktam föl.

(#5077) Gabor1123 válasza lempi (#5074) üzenetére


Gabor1123
tag

Nem tudom ellenőrizni, én már régebben küzdöttem hasonlóval, de úgy emlékszem nem a panel key, hanem a Touch key - t állítottam. Egy próbát biztosan megér.

leweegee2: köszönöm szépen, így már neki állok, remélem elsőre összejön!

(#5078) honeker válasza lempi (#5076) üzenetére


honeker
őstag

Reset utána oldal panel..,nekem nem sikerült be állitani új rádio lett :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5079) ace05


ace05
senior tag

Helló!

Egy Chevrolet Lacetti 2004 1.6 -os autóhoz tudnátok valami jó fejegységet ajánlani ? Android autót támogassa, a rádiója tudja az rds-t. 100k alatt költenék rá. De ha aliról vagy ebayről kell rendelni nem gond.

(#5080) honeker válasza ace05 (#5079) üzenetére


honeker
őstag

1/2 din ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5081) ace05 válasza honeker (#5080) üzenetére


ace05
senior tag

2 dines, bocsánat ez kimaradt

(#5082) honeker válasza ace05 (#5081) üzenetére


honeker
őstag

Rádiot halgatod ? [link] ez jó

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5083) lempi válasza Gabor1123 (#5077) üzenetére


lempi
csendes tag

Mindkettőt ujratanítottam, de semmi nem változott azért köszönöm.

(#5084) lempi válasza honeker (#5078) üzenetére


lempi
csendes tag

Ez nem jó hír, nem volt olcsó. Köszönöm neked is.

(#5085) honeker válasza lempi (#5084) üzenetére


honeker
őstag

A frissités Qta el..én is igy jártam...van ott a menüben lebegő gomb amihez hozzá érsz és elő jön a kijelzőn -.+. home .vissza.pover jel az müködik.. az oldal érintő az nem.. mindent probáltam de ez a fw tekerő gombosra optimalizálták :W :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5086) #85619712 válasza lempi (#5084) üzenetére


#85619712
törölt tag

Másik rom nincs rá?

(#5087) honeker válasza lempi (#5084) üzenetére


honeker
őstag

[link] talán segithet :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5088) lempi válasza #85619712 (#5086) üzenetére


lempi
csendes tag

Most egy android 10-et raktam rá, de azon is csak a rst. gomb programozható mint kiderült. Régebben droid 8-on jól működött, de olyanom meg nincs és nem is találok vagy valamit rosszul csinálok az OTG felprogramozása közben. A Droid 9, 10-ből is csak a 2GB fölötti (update img) indulnak el, de abból is csak 1-1 van. Pedig a Yandex-ről letöltöttem mindent. Lehet hogy Yandexről letöltött droid 8 is jó de én OTG-vel nem tudom hogyan kell fölrakni. Gondolom azok csak recovery módban rakhatók föl. Ha esetleg tudsz valami linket droid 8-ra amit OTG-vel föl lehet rakni akkor azt megköszönném.

(#5089) lempi válasza honeker (#5085) üzenetére


lempi
csendes tag

A lebegő gombot ismerem számomra kicsit zavaró sosem használtam, alternatív lehetőségnek jó. A home és vissza gombok amúgy kint vannak a fölső sávban. Igazad lehet a tekerős gombsorral kapcsolatban mert rst. gombot lehet csak fölprogramozni az érintőket nem.

(#5090) lempi


lempi
csendes tag

Úgy néz ki hogy kivégeztem a SOM-ot. :W A többhetes reggeltől hajnalig tartó kisérletezésem véget ért. Nem csatlakozik a géphez, nics az eszközkezelőben sem. A drivert is töröltem majd újratelepítettem, de semmi. Vagy van még valamilyen lehetőség életet lehelni bele?

(#5091) honeker válasza lempi (#5090) üzenetére


honeker
őstag

Ezért adtam én is fel :W :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5092) honeker válasza lempi (#5090) üzenetére


honeker
őstag

Vagyunk egy páran akik igy jártuk.... :))

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5093) amarna válasza honeker (#5027) üzenetére


amarna
tag

Szia!
Emlékeim szerint ( mivel az Atoto behalt, nem tudom ellenőrizni ) a készülék telefon menüjében tudtam hangerőt állítani, mindenképp ott keresgélj. Vagy hívás közben felugrik valamilyen ikon és arra nyomtam rá, vagy a menüben. Arra emléxem, hogy a kijelző alján nyomtam valamire. Külön hangerő opció nem volt a hangbeállításoknál. Nekem is halk volt, aztán addig nyomkodtam, míg tök véletlen sikerült max hangot adni rá.
Bocs, hogy csak így tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5094) amarna


amarna
tag

talán ez volt az, az ikon

[ Szerkesztve ]

(#5095) honeker válasza amarna (#5094) üzenetére


honeker
őstag

:R :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5096) honeker válasza amarna (#5094) üzenetére


honeker
őstag

Biztositék meg oldota ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5097) amarna válasza honeker (#5096) üzenetére


amarna
tag

Azon már rég túlvagyok. :O
Jelen pillanatban a dobozában pihen. Szerintem végleg feladta. Három-négy alakalommal, még menthető volt az áramtalanítással. Világítanak a gombjai azon a színen, amire beállítottam, és semmire sem reagál. A mély alvó állapotra gyanakszom, hogy onnan nem tud magához térni. Mindig csak több órás állás után jelentkezett a probléma. Hazajöttem munkából, autó leállít, másnap reggel indulás, és imádkozás, hogy indul e a rendszer. Már rákötöttem az akkura is direktbe, de semmi.

Az a 2. ikon váltja a telefon és az autó hangszórókat, már hogy melyik szóljon. Nézd meg a telefonod bluetooth menűjét is, ha erre ráböksz, hogy nem ajánl e fel esetleg valamilyen beállítást.

[ Szerkesztve ]

(#5098) honeker válasza amarna (#5097) üzenetére


honeker
őstag

:R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5099) honeker válasza amarna (#5097) üzenetére


honeker
őstag

Nem birom hangosabra venni ,mind ketönél ki kapcsoltam a fejleszröi modban a korlátot.... :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5100) Csabex


Csabex
őstag

Sziasztok,

El voltam utazva és több mint egy hétig nem néztem fel a fórumba, csak ha hirdetéseim miatt írtak esetleg, mert nem nagyon értem rá. Látom van szenvedés bőven, de megoldás is akad azért :) Veszem sorba és akinek tudok megpróbálok segíteni :)

#5057iceQ!: Esetemben nincs állítási lehetőség, de szerintem nem is nagyon lehet, csak annyi, h mutassa-e vagy sem a ruler-t.

#5056lempi: .ini file-t hogyan módosítottad? Ez a helyes mód, vagyis a selected-nél kell átírni 2-re és akkor működik.

#5060kilozsul: Én a sajátom és más topitársnak is tőlük rendeltem, de rendelés előtt kédezz rá mindenképp az MCU típusra. Itt van pár találat a W245-be.

#5061hulkobb: Neked is a fenti boltot tudom javasolni, de egyeztes a keretet illetően, mert a fotódon eltérő ahhoz képest ami nekik van, de lehet rosszul látom. Itt van pár találat neked is.
Ha megnyitod bármelyiket a címében láthatod az évjárat számot -tól -ig.

#5088lempi: Droid 10 nem volt jó ötlet, Petymek is írta korábban.

#5090lempi: Végigolvastam a hsz-eket ahogyan szenvedtél hol a gombokkal, hol a fw-el, viszont a lépésekről meg rev számokról nem írtál bővebben.

-Melyik verzió a driver? Nem mindegy, mert W10 meg 4.5 nem működik, én 4.4-et használtam.
-Miért eszközkezelő? Ott nem látod a driver verziót... Usbdevview-t használj, innen lehet rendesen letörölni a drivert, mert néha nem elég az uninstal.

Első körben ellenőrizd a feszeket, nem-e ment el valamid az OTG kábelnél? utána a drivert szedd le rendesen a fenti toll-al, aztán akkor mesélj majd, hogy mire jutottál.

#5092honeker: Valóban pórul lehet járni, de ha értelmes az MCU akkor még OTG-vel fel lehet támasztani :)

Kb. ezekre tudtam érdemben válaszolni / tanácsot adni.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.