Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) #85619712 válasza hevizms (#4847) üzenetére


#85619712
törölt tag

Nézd meg ezt esetleg.

(#4852) dancsuri válasza hevizms (#4842) üzenetére


dancsuri
veterán

Mi szükség az Android Autóra? Wifi megosztással a mobilról, mindent tud.

#4848
honeker

Az én esetemben a gyári rádiót használja, ami hibátlan.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#4853) gjoco1 válasza honeker (#4848) üzenetére


gjoco1
addikt

Sajnos ezzel nem vagy egyedül . Elég sok márkatársam cserélt KIA - ba fejegységet és mindenkinek ezzel az egyel van kicsi gondja . Nálam is elsőre ez volt a baj . Szinte csak a helyi állomások vétele mondható jónak . Viszont egy kis mókolással tudtam segíteni rajta .
Igaz ez is csak a helyieket stabilizálta ( cápauszony antennám van ) , de alakítható egy kicsit .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4854) Pityu89 válasza dancsuri (#4852) üzenetére


Pityu89
senior tag

Én is így gondoltam... eddig. Headunit reloaded óta máshogyan gondolom. Sokkal autó barátabb a kezelő felület igy. Nagyobbak az ikonok, könnyebb a kezelhetőség, telefon erőforrását használva pedig gyorsabb is.

(#4855) honeker válasza dancsuri (#4852) üzenetére


honeker
őstag

ford tourneo...anak a rádioja nem igazán pipec.....ezért keresek normálisat

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4856) hevizms válasza dancsuri (#4852) üzenetére


hevizms
addikt

Vollt már ilyesmi fejegység az autómban ami nem tudta az Android Autot és wifi megosztásával próbáltam. Iszonyat lassú volt az egész és a kepfelbontas is használhatatlan volt. Nagyon pixeles volt. Nem volt jó, egyszerűen használhatatlan volt

(#4857) hevizms válasza #85619712 (#4851) üzenetére


hevizms
addikt

Köszi ezt pont már néztem.
Ami megzavart hogy a 6/64 és afelettinél azt írja a táblázat az Android Autora hogy "yes" . Alatta 2/32,viszont annyit ír hogy "support". Na most ezt a support dolgot hogy kell vajon érteni? Mit ért azalatt hogy támogatott? Nem egyértelmű

(#4858) #85619712 válasza hevizms (#4857) üzenetére


#85619712
törölt tag

Szerintem a support azt jelenti, hogy kell hozzá egy aa dongle, és csak úgy megy. Amúgy már a 4/64 verzió is tudja elvileg beépítve az aa-t. De inkább kérdezd meg az eladót, biztos segít.

(#4859) Henry1990


Henry1990
tag

Sziasztok

Használ valaki [link] lyen rádiót?

Esetleg ha van ár/érték arányban jobb tipp golf5-be való rádióra, akkor szívesen fogadom. Árban max 350€ amit rá szánok. Navi legyen, dab+ előny, de nem feltétel.

„A sikert legtöbbször azok érik el, akik nem tudják, hogy a kudarc elkerülhetetlen.”

(#4860) KAMI911 válasza gjoco1 (#4829) üzenetére


KAMI911
aktív tag

MagicEarth? OsmAnd? Map.me?

(#4861) KAMI911 válasza Henry1990 (#4859) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Kell neked dvd? Vagy csak a helyet foglalja?

(#4862) Fecc91


Fecc91
tag

Sziasztok
Px5 4/64 gps update letezii? Picit pontatlan es neha meg kerguk waze alatt

(#4863) honeker válasza Fecc91 (#4862) üzenetére


honeker
őstag

A havi első hétföi.....indizsd ujra minden törlés gyári vissza álitás.. nálam is ez volt utána a biztonsági másolatbol vissza álitotam...most jó

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4864) adamka16 válasza aero. (#4846) üzenetére


adamka16
őstag

Szia!

Egy alps8227L-demo készülékem van, ezzel az alkalmazással működik az android auto? Vagy mi ez az alkalmazás, mert nekem sajnos nem egyértelmű a használata.

(#4865) honeker válasza honeker (#4863) üzenetére


honeker
őstag

Elnézést ....nem ide szántam.... :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4866) Fecc91


Fecc91
tag

Carplay ios en ki hogyan keltette eletre? PX5 on.. nekem nem nagyon akar csatlakozni se wifin se usb n

(#4867) honeker


honeker
őstag

Be nevezek egy ilyenre. [link] kiváncsi leszek :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4868) Csabex válasza honeker (#4867) üzenetére


Csabex
őstag

Miért, neked nem androidos van?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4869) honeker válasza Csabex (#4868) üzenetére


honeker
őstag

Igen ez. [link] ..de a radio nem szimpi.....bot anternával jó...nekem szélvédö üvegbe van

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4870) Csabex válasza honeker (#4869) üzenetére


Csabex
őstag

Szélvédő üvegben van az antennád? Az hogy? Az nem inkább szélvédőfűtés?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4871) honeker válasza Csabex (#4870) üzenetére


honeker
őstag

Vw,ford...a szélvödöben van nem fütés nincs a kasznin kivül..

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4872) aero. válasza Fecc91 (#4866) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Kell hozzá adapter

(#4873) Csabex válasza honeker (#4871) üzenetére


Csabex
őstag

Nem tudom, nekem Fordom van, de különálló antennám és van szélvédőfűtésem is van ami ahhoz hasonló amiről te írsz. Nem hallottam még ilyet, hogy az antennát az üvegrétegek közé rakják...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4874) honeker válasza Csabex (#4873) üzenetére


honeker
őstag

Pedig ez igy van vw caddynél cserélni kelet a szélvédöt és eltőrt az átvezető szalag +8 rugo volt most tourneo connect van ez is ilyesmi

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4875) Csabex válasza honeker (#4874) üzenetére


Csabex
őstag

Persze, elhiszem, csak fura megoldás :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4876) honeker válasza Csabex (#4875) üzenetére


honeker
őstag

Integrálva van minden... én + nem furom meg a kasznit....a bosion bevált a caddyben...enél meg probálok egy márkásabat ez is android egyébként 4 -dik nekifutás

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4877) Csabex


Csabex
őstag

Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok minden kedves topiklakónak :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4878) honeker válasza Csabex (#4877) üzenetére


honeker
őstag

hasonló szépet és jót mindenkinek.....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4879) gjoco1 válasza Csabex (#4877) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi szépen !
Boldog Karácsonyt Mindenkinek ! :)
:R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4880) BodriDani


BodriDani
friss újonc

Sziasztok!
Először is boldog karácsonyt mindenkinek! :)
Másodszor egy olyan problémám van a 2007-es Ford Focusomba frissen beépített Junsun v1 pro androidos fejegységemmel, hogy nem igazán működik a kormányon lévő gombok szinkronizációja. Sajnos nem találtam túl sok információt a megoldásra, a CANbus típusát javasolták beállítani, de az ehhez tartozó beállítási menüben a legördülő listában nem találtam régebbi Ford Focus modelleket, ugyanakkor a youtube-on lévő bemutató videók alatt (akik szintén hasonló autóval rendelkeztek) kivétel nélkül azt írták, hogy nekik működött bármiféle beállítás nélkül is a dolog.
Kérdésem, van-e valaki, aki szintén ezt a fejegységet építette be és belefutott hasonló problémába?
Köszi előre is! :D

(#4881) Csabex válasza BodriDani (#4880) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,

Köszi, viszont. A menüben a steering wheel settings-ben be tudod állítani, ott látja őket? A CAN modul típusát nem ajánlott babrálni, azon kell maradjon amire állították alapból. Nekem is Focusom van, csak 2010-es de a CAN modul pl. Mondeo-ra van állítva és tökéletesen működik. Próbáld resetelni teljesen, hogy álljon vissza alapértékekre, aztán akkor a menüben lévő dedikált steering wheel setting-el próbáld.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4882) BodriDani válasza Csabex (#4881) üzenetére


BodriDani
friss újonc

Sajnos alapból így kezdtem, az eredeti CAN beállításokkal próbálkoztam a steering wheel settingsben, sikertelenül. Ezek után kezdtem el babrálni a CAN beállításokat. De megpróbálom mégegyszer resetelve, és mondeo beállításokkal is, hátha :F

(#4883) Csabex válasza BodriDani (#4882) üzenetére


Csabex
őstag

Holnap lefotózom neked a beállításom ha a kocsihoz jutok.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4884) BodriDani válasza Csabex (#4883) üzenetére


BodriDani
friss újonc

Köszi szépen! :D

(#4885) Csabex válasza BodriDani (#4884) üzenetére


Csabex
őstag

Most értünk haza, lefotóztam. Nálam a fotón látható Mondeo-ra van állítva és hibátlan.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4886) Starsky80


Starsky80
friss újonc

Sziasztok. 2004. es Peugeot 307 SW- be tennék 2 din rádiót ( occó kínait ) . Azt produkálja a képernyő, hogy váltogat random a nappali fényerősség és az éjszakai fényerősség között. A menüben kikapcsolni nem lehetett. Minden funkció rendben volt amúgy. Visszavittem ahol vettem, beletettünk egy ugyanolyat, de az is ugyanazt produkálta. Az eladó szerint feszültségingadozás okozhatja a gondot. Valaki találkozott már hasonló hibajelenséggel? A típus amúgy a 7010B volt

(#4887) Csabex válasza Starsky80 (#4886) üzenetére


Csabex
őstag

Szia. Konkrétan ez lenne? Hát nem tudom, de ilyen árban nem kell csodákat várni, ez valami nagyon gagyi és bármi lehet... Találtam egy régebbi hszt a topikban ahol a topiktárs a fényerő miatt telepített valami appot, esetleg te is megpróbálhatod... Egyébként visszavinném és ha továbbra is szükség volna hasonlóra, akkor Aliról vagy ebay-ről nézelődnék.

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4888) honeker


honeker
őstag

PIONEER SPH-8TAB-BT MULTIMÉDIÁS AUTOHIFI....ez is android valakinek tapasztalat info :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4889) ojpenge válasza Csabex (#4800) üzenetére


ojpenge
csendes tag

Szia

Köszi a segítséget, a végfok volt. Kicseréltem azóta rendben működik.

(#4890) Csabex válasza ojpenge (#4889) üzenetére


Csabex
őstag

Hali,

Tök jó, akkor jól tippeltem :) Találtál bele ugyanolyat, vagy valamivel helyettesítetted?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4891) Csabex válasza honeker (#4888) üzenetére


Csabex
őstag

Van egy magyar nyelvű teszt róla youtube-on, nem nézted? A google a te barátod is, csak keresni kell :) Egyébként van egy hsz. amely kitér a valós problémára, vagyis arra, hogy kevés a ram meg a chipset sem egy bivaly kategória, illetve a leszedhető tablet részének az akkuja brutálisan merült... Azt mondja a pasi a videóban, hogy üzletember írhat email-t róla akár, hát azért egy ekkora téglán emailezni mondjuk egy Iphone helyett az nem épp főnyeremény.... Szóval van itt marketing rendesen, de olvasd el a hsz-eket is, ill. keress még a neten teszteket, véleményeket, mert ezt pl. nekem első keresésre hozta is...
Ha nekem kellene vacillálni egy ilyen és egy androidos között, akkor egyértelmű, hogy utóbbit választanám, mert attól, hogy Blaupunkt, attól még nem biztos, hogy jó is...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4892) honeker válasza Csabex (#4891) üzenetére


honeker
őstag

Ez is android 9 fut rajta...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4893) AtiHun2001


AtiHun2001
friss újonc

Sziasztok!

Ford Focus MK2, autómata klímásba keresek androidos fejegységet (9"-10" méretben), találtam is, többet is, de külföldi oldalakon azt a figyelmeztetést adják, hogy a keret nem lesz jó az én verziómhoz (klíma kezelő gombokhoz). Tudtok tanácsot adni, esetleg van valaki, aki ebben a típusban már cserélt ilyen fejegységre?
L:/dl/upc/2021-12/28/1118242_sh69cezi9seo4br6_radio_keret.jpg]

Itthon sem találok keretet...[

(#4894) #85619712 válasza AtiHun2001 (#4893) üzenetére


#85619712
törölt tag

A gyári keretből ki lehet pattintani a klímapanelt, és át kell tenni egy olyan androidos fejegységbe ami digit klímához készült. Pl.: [link]
A manuális klímához készült androidos fejegységeknél három kör alakú nyílás van, az valóban nem lenne jó a te kocsidhoz.

(#4895) Pityu89 válasza AtiHun2001 (#4893) üzenetére


Pityu89
senior tag

Szomszéd MK2 focusába kerettel együtt rendeltünk ilyet. Bár úgy latom neked teljesen más a klíma kapcsoló mérete is.

(#4896) Csabex válasza Pityu89 (#4895) üzenetére


Csabex
őstag

Ez nem Mk 2, hanem Mk 2.5, vagyis a faceliftes. Ilyenem van nekem is, de én jobban szeretem a gyári feelinget, ezért raktam ezt a verziót, mert ez olyan mintha egy tabletet befaragtam volna a gyári helyére, de persze kinek a pap, kinek a papné :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4897) Pityu89 válasza Csabex (#4896) üzenetére


Pityu89
senior tag

De milyen szép faragás. :D

(#4898) Kongó


Kongó
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, tud-e valaki segíteni, de megpróbálom! Nekem van egy PX5 fejegységem Android 10-el, minden tökéletesen működik, azonban a telefonálásnál engem torzítva hallanak, továbbá mint ha egy dobozból beszélnék. Ha csinálok egy "restart" - ot minden tökéletes a következő kocsi leállásig,akkor újra rossz amit hallanak. Ha megvolt a restart akkor amíg megy az autó akárhány hivást csinálhatok végig jó. De ha egyszer leállítom az autót (kiveszem a kulcsot) és mondjuk 10 perc múlva megyek tovább, akkor újra nem...

Köszi ha valaki tud ilyen jelenségről és rájött mi okozza!

(#4899) Csabex válasza Pityu89 (#4897) üzenetére


Csabex
őstag

Persze nem rossz a funkció meg kényelmesség szempontjából, csak a design az amire én fifikásabb vagyok :D Nem adja azt a gyári feelinget...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4900) Csabex válasza Kongó (#4898) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,

Nem választható a mikrofon? Általában van az a mikrofon ami be van építve és a kijelző környékén van egy pici luk, aztán van a másik ami ki van vezetve és szélvédőre ragasztod diszkrét helyre. Lehet az van, hogy a beépítettet használja valamiért és az adja a doboz hangot. Nem sokat telefonálok kocsiban, inkább kihangosítom ezért nem is foglalkoztatott, de engem is érdekel ha valaki tudja az okát... A hangot általában a waze vagy google asszisztens esetében használom és tökéletesen felismeri, ill. érti amit mondok.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.