Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) kovbandi82 válasza Csabex (#4980) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sajnos semmi ilyet nem találtam. Szerintem elengedem a témát.

(#5002) IO.sys


IO.sys
őstag

Sziasztok! Valamikor 150 éve olvastam itt, hogy hol kezdődnek a minőségi hangú fejegységek, akkor azt hiszem 70.000 volt a legolcsóbb. Hol tart most ez a dolog? Mi az alja a jobb fajtának?

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#5003) Csabex válasza IO.sys (#5002) üzenetére


Csabex
őstag

Hááát, jobb fajta nem nagyon van és a minőségi hangú az a DSP-s verziók amik drágábbak, de a gyári rendszer minőségét az sem éri el, szóval ha nagyon fontos a minőségi hang, akkor vagy a gyári, vagy valami jól ismert márka. Nem azt állítom, hogy élvezhetetlen, de nem jelenthető ki az, hogy minőségi. Sajátom kb egy éve vettem egy Fordba és akkor volt 90 körül, most szerintem drágább, de attól függ milyen autóba kell, mert az is sokat számít.
Fentebb azért írtam, hogy jobb fajta nincs, mert olyanra is volt példa, hogy két különböző gyártónál ugyanaz a fotó volt ahol az épület előtt pózolt kb 30 ember és rafkósan megcserélték az épületen lévő logót, de az összes többi eleme a fotónak nem változott, ergo két különböző "márka" volt :D
Egyébként ha tényleg meg kellene nevezni egyet amiről pl. többet írnak XDA-n is, az talán a Dasaita ha jól rémlik, de horror áron van ahhoz képest, hogy tudásban ugyanaz mint a többi noname...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5004) IO.sys válasza Csabex (#5003) üzenetére


IO.sys
őstag

Hát... Ez egy VW Polo 1.4 2003, az eredeti fejegységhez nem volt szerencsém, most egy Blaupunkt CAR300 van benne, de ez is fényévekkel jobb annál, mint amivel vettem. Szóval a gyári rendszer szerintem ebben az esetben nem mérvadó.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#5005) Csabex válasza IO.sys (#5004) üzenetére


Csabex
őstag

Jaa, ezt nem tudtam :R Azt hittem valami más autó, de így már valóban nem mérvadó a gyári. Találtam egyet onnan ahonnan én is vásároltam, merem ajánlani, mert másik topiktársnak is vásároltunk innen és azóta is minden ok. Itt van ez pl., de nézz jobban körül, csak a bolt miatt dobtam be a linket.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5006) IO.sys válasza Csabex (#5005) üzenetére


IO.sys
őstag

Köszi szépen, szétnézek :)

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#5007) honeker


honeker
őstag

Ki probáltam a navradio apk....amit tapasztalok egy maszk a gyári rádio felett semmi exrát nem tud csak más a felület.. :W

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5008) iceQ! válasza Csabex (#4995) üzenetére


iceQ!
addikt

Sikerült a frissítés, bár a rendszerre nyomott egy FR-t, de kibírom, hogy azt az 5 appot visszatelepítem :D.

Egyébként egy 16GB-os SD kártya kellett neki, a nagyobbakat már nem kedveli.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5009) Oldbiggy


Oldbiggy
tag

Sziasztok. Valaki meg tudja mondani, hogy egy Atoto s8 rejtett menüjét hogy tudom előcsalogatni?
Köszönöm.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#5010) #85619712 válasza Oldbiggy (#5009) üzenetére


#85619712
törölt tag

Próbáld meg ezzel a módszerrel:

(#5011) gjoco1 válasza honeker (#5007) üzenetére


gjoco1
addikt

Kösz a próbát ! Megvártalak . . . .. :D Akkor marad így az Enyém .
El is lehet felejteni ...

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5012) honeker válasza gjoco1 (#5011) üzenetére


honeker
őstag

XDA forumot követve folyamatosan szögelik....a free verzionál is van már up 2.19

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5013) gjoco1 válasza honeker (#5012) üzenetére


gjoco1
addikt

Meglátjuk ...... Én annyira nem követem , mert egyrész nem napi használatban van a verda , másrész, ha beülök indul a rádió és pacsi . :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5014) honeker válasza #85619712 (#5010) üzenetére


honeker
őstag

Müködik :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5015) honeker válasza gjoco1 (#5013) üzenetére


honeker
őstag

Napi használatba van. Idegesit a frekvencia keresés minden inditáskor olyan minha a AF belene kapcsolva :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5016) gjoco1 válasza honeker (#5015) üzenetére


gjoco1
addikt

Nekem semmi gondom szerencsére . Csak annyi , hogy a gyári rádió indítóját nem tudom kitenni a kijelzőre . Gondoltam ez megoldja .
Bár lehet . . . . Kikellene póbálnom . :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5017) honeker válasza gjoco1 (#5016) üzenetére


honeker
őstag

Car lauchert használok

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5018) gjoco1 válasza honeker (#5017) üzenetére


gjoco1
addikt

Én [CWB] - t . Nagyon szeretem . Rengeteg Skin-t megvettem hozzá . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5019) Csabex válasza gjoco1 (#5018) üzenetére


Csabex
őstag

Én is őt ajánlom, bár skineket még nem vettem, mert elvagyok az alappal is :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5020) gjoco1 válasza Csabex (#5019) üzenetére


gjoco1
addikt

Vannak nagyon f@xák . :) Már gallyaztam is a tárból . :D
Néha azért haragszom rá , mert egy - két alkalommal a multi órát nem tölti be , csak ha rábökök . :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5021) honeker válasza #85619712 (#5010) üzenetére


honeker
őstag

Változtatam a btphone hang erejét de nem vetem észre semit :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5022) Adi01


Adi01
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék elsőnek is ehez a fejegységhez létezik újabb szoftver? Lehet ezt sd kartyával frissiteni esetleg vagy valamilyen módszerrel?
[kép]
Másfél éve használom de sajnos egy két hete elkezdett ki be kapcsolni a fejegység és hibát ír ki: [kép]

Általabán többszöri indítás után jelentkezik a hiba. Állandóan újraindul de egyszercsak bejön a rendszer.
Voltam autórádió szerelőnél de gyakorlatilag el hajtottak mondván sz@r kínai fejegység így jártam ez szoftver hiba de frissités kinai fejegységhez nincs(ez ügye nem teljesen igaz). Javasolták vegyem le az aksi sarut várjak majd vissza hátha kitisztul memoriája a fejegységnek. Na annyira kitisztult, hogy van egy 4 csatornás erősítő is a kocsiban na az már be se kapcsol így csak a magashangszorokból jön elölről a hang és a hiba is maradt. Nem értek annyira az autohifihez de nem létezik esetleg, hogy elektromos feszültség miatt van meg zavarodva a fejegység vagy valamilyen kábel szakadás a hiba forrása?

illetve tudtok ajánlani olyan autohifi szerelőt aki ha gyári specifikus androidos fejegységről van szó nem hajt el a picsába kb. és mondja vegyek egy másik fejegységet közel 200 ezerért.
Az autó toyota prius 3.

(#5023) #85619712 válasza honeker (#5021) üzenetére


#85619712
törölt tag

Mi célból tetted ezt? Halk a mikrofonod? Vagy te nem hallod a hívó felet jól?

(#5024) #85619712 válasza Adi01 (#5022) üzenetére


#85619712
törölt tag

Ez szerintem nem androidos fejegység, WinCE fut rajta. Próbáltál már gyári visszállítást csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#5025) honeker válasza #85619712 (#5023) üzenetére


honeker
őstag

Halkan hallom...a radio 8-9 szol ha jön telefon azt felkell venem 20-22 re :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5026) #85619712 válasza honeker (#5025) üzenetére


#85619712
törölt tag

Azt lehet nem itt kell állítani. Nekem silverstrong fejegységem van, itt lehet állítani a hívás hangerejét külön a sound settingsben.

[ Szerkesztve ]

(#5027) honeker válasza #85619712 (#5026) üzenetére


honeker
őstag

Az hol van....ezet hangkiegyelitö van de ott sem lehet eszközönként hangot állitani :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5028) Adi01 válasza #85619712 (#5024) üzenetére


Adi01
csendes tag

Nem tudtam, mert kódot kér és fogalmam sincs mi a kód. :F
[kép]
Szerintem 5 szamjegyet kér, mert ügye az 5. Számjegy után kilép valamint az inditási logo kivalasztásához is úgy engedbe ha beutom a kódot de ott nincs ok gomb. Nulla 5x, egy 5x, vagy 1 2 3 4 5 se jó
ez a win ce ez milyen rendszer? Akkor ezt lehet tényleg nem lehet frissiteni?

[ Szerkesztve ]

(#5029) #85619712 válasza honeker (#5027) üzenetére


#85619712
törölt tag

Mondom nekem nem olyan fejegységem van mint neked, nem tudom a tiédben hol lehet, vagy van e egyáltalán. :(

(#5030) #85619712 válasza Adi01 (#5028) üzenetére


#85619712
törölt tag

Valahogy ki kellene találni azt a kódot pedig. 5 db 8-as? 54321? 22222? Ilyesmi lehet... romot erre nagyon kis eséllyel fogsz találni. Nincs semmi matrica a fejegységen? Egy pontos tipus segítene a beazonosításban.

(#5031) Adi01 válasza #85619712 (#5030) üzenetére


Adi01
csendes tag

Auto logonal 8888 a kód de a gyári beállitásnál nem jó. :W
probaltam 1234, 4321 , osszes szamjegy vegig 0000 ,1111, 2222 stb..

(#5032) honeker válasza Adi01 (#5031) üzenetére


honeker
őstag

Ha win6/8 van rajta ha jó emlékszem a kezdő képernxő jobb .sarkára kell 4x kopintani és be jön a windos és ott már lehet kapizsgálni

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5033) Csabex válasza Adi01 (#5031) üzenetére


Csabex
őstag

Tegyél egy próbát ezek közül valamelyikkel. Leweegenek igaza van, szerintem is CE ez és nem hogy ehhez, de az ilyen fura MCU verziós Androidokra is nagyon ritka az esély, hogy találj frissítést. Én szereltem be iko-nak egy 2020-as Prius Pluginbe, de ott bizony mindennel egyben 200 fölött is volt, szóval nem egy olcsó mulatság... Persze nem is a legalja egységet kapta és 90%-ban minden gyári funkciója működött, még a JBL gyári erősítő is tette a dolgát. Itt írtam bővebben erről. Mondanám, hogy ránézek, de sajnos tényleg reménytelennek tűnik... Valami infó ahonnan vagy akitől vetted? Egy doboz, link, matrica vagy bármi, hogy tudjuk belőni mi is akar lenni?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5034) Adi01 válasza honeker (#5032) üzenetére


Adi01
csendes tag

Ilyen a kezdő képernyő [kép] . De ez akkor win ce? Koppintásra nem csinál semmit. A jobbra nyil mellett probáltam. :F

(#5035) Csabex válasza Adi01 (#5034) üzenetére


Csabex
őstag

Hááát igen, sajnos ez az :( A Navitel Win CE-s verziója az árulkodó jel. Van androidos is, de annak az ikonja és a logója is másabb, újabb.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5036) Adi01 válasza Csabex (#5035) üzenetére


Adi01
csendes tag

3711 kód jó.
de ez valami factory set menübe enged.
[kép]

(#5037) Oldbiggy


Oldbiggy
tag

Az EQ beállításoknál külön lehet állítani a hangszínt, hangerőt, az első és hátsó hangszórókon. Nem véletlenül a hátsó hangszórókon szól a telefon?

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#5038) Csabex válasza Adi01 (#5036) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, de ahogy látom ez is CE... Próbálj valami resetet keresni, vagy csekkold le, hogy a CAN type-nál nem-e dobott be valami teljesen más modelt?
Esetleg az others-ben ha van valami?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5039) Adi01 válasza Csabex (#5038) üzenetére


Adi01
csendes tag

Can typenal camry 2012 van beallitva. Priust nem talaltam.
azt nem értem igazából az erösítő miért nem kapcsol be. :(

(#5040) Csabex válasza Adi01 (#5039) üzenetére


Csabex
őstag

Lehet nem kap vezérjelet CAN-en a fejegységtől és azért. Halálán van szegény fejegység :(
De sokáig bírhatta :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5041) Adi01 válasza Csabex (#5040) üzenetére


Adi01
csendes tag

De nem lehet ezt javitani vajon? 😰

(#5042) Csabex válasza Adi01 (#5041) üzenetére


Csabex
őstag

Hát én speciel nem is nagyon ismerem a Win CE-t, nagyon régen volt egy M700-as Eten-em, de annyira homályba merült az egész WinCE, hogy már nem sok mindenre emlékszem.
Hátha valaki más a topikból esetleg hozzá tud szólni...

Na de az még mindig nem derült ki, hogy kifiaborja, honnan van, vagy bármi releváns infó...

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5043) Adi01 válasza Csabex (#5042) üzenetére


Adi01
csendes tag

Kivetettem meg nézem majd mi ez? :F Így vettem a kocsit még másfél éve.

(#5044) Galla007


Galla007
csendes tag

Sziasztok! Androidos fejegység hangzàsa valóban nem lesz gyári de én vettem alin dasaita autóba való dsp "erősítőt" kb 1,5 éve [kép] ,plug and play kesztyütartóban elfér valóban jobb a hangzàsa https://www.aliexpress.com/item/32951625904.html,
Akkor 36000 Ft körül volt az àra most azért sokkal drágább!

(#5045) honeker válasza Adi01 (#5043) üzenetére


honeker
őstag

Itt sok hasznosat olvasni...de ha a lelki világával van baj jobban jársz ha keresel androidos alternativát. [link]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5046) Csabex válasza Galla007 (#5044) üzenetére


Csabex
őstag

Köszi, ez jó kis kütyü :R
Van olyan amelyik eleve DSP-vel szerelt (mint pl. enyém is) és abba már szerintem felesleges lehet, de ha nem horror ár lehet nem zárkózom el egy próbától :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5047) Johnny077


Johnny077
csendes tag

Sziasztok! Ha már így benne vagytok a DSP témában, ezzel kapcsolatban kérném a véleményeteket, főleg a Csabex-ét. Van egy Idoing PX6 rádióm és erős a gyanúm, hogy nekem nem működik benne a SUB "potméterem". A hátulján természetesen a megfelelő RCA csatlakozóba van bedugva az erősítő, de a csúszkát mozgatva nincs változás a jelerősségen. Csak egy bizonyos állandó jelszintem van, amit nem tudok változtatni. Szerintetek gyári hibás, vagy én vagyok alulképzet hozzá? :)

(#5048) iceQ!


iceQ!
addikt

Frissítettem a Hizpo fejegységet hivatalos Android 10-re viszont a factory settingsbe nem tudok belépni. Eddig 0000 volt a kód, de ez most változott. Valaki tudja mi az "új"?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5049) Csabex válasza Johnny077 (#5047) üzenetére


Csabex
őstag

Passz, enyém is SUB-os, de nem használom, mert nincs cuccom hozzá(még), viszont az rémlik, hogy van egy ON/OFF beállítás erre a Factory settings-ben is nálam, esetleg csekkold le azt… Most épp melóban vagyok, de ha hazafelé megnézem majd jobban a menüben, aztán otthonról jelentkezem.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#5050) Csabex válasza iceQ! (#5048) üzenetére


Csabex
őstag

Épp a tegnap írtam róla Adi01 topiktársnak, de itt van újra :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.