Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) gjoco1 válasza Wiz Khalifa (#4650) üzenetére


gjoco1
addikt

Azt a funkciót a telefonon tudod állítani , hogy mennyi idő után vegye fel a bejövő hívást . Akár egyéni időt is tudsz beállítani . De ki is kapcsolható . Legalábbis nálam a Samu Note 10 plus - on így van .
Alapból a 3 mp van beállítva . 😊
Többek között azért is maradtam ennél a Launchernél , mert a fejegységem nem támogat egy zenelejátszót sem .
Fura Droid van rajta . Pedig már A11 . :DDD
Sőt , a rádiót sem látja , így manuálisan kell kapcsolnom .
Nem lehet indítót kiaknom neki . És ezt egy Launcrrel sem

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4652) gjoco1 válasza Wiz Khalifa (#4650) üzenetére


gjoco1
addikt

Lemaradt a [kép] . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4653) Wiz Khalifa válasza gjoco1 (#4651) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálam iOS-en nem tudom van-e ilyen beállítás. Eddig egy fejegységgel se volt ilyen dolgom igaz azok nem is Androidosak voltak. :)



Amúgy ezeket “tudja” a gyári kiírás szerint. Az hogy ebből (2GB ram pl) mi valós nem tudom mert egy Antutu-t vagy Aida-t még nem tettem fel. :DD

Smoke some weed nigga!

(#4654) gjoco1 válasza Wiz Khalifa (#4653) üzenetére


gjoco1
addikt

Jah , almánál nem tudom . Sosem volt , csak droid . :DDD
Nagyjából ezt tudja az Én [fejegységem] is .
Belakva [így ] áll . Kicsinkét néha belassul ( főleg induláskor ) , de amire kell elég .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4655) bajoros válasza Csabex (#4647) üzenetére


bajoros
csendes tag

Nagyon Köszönöm. Ráhesszelek :D

Bajoros®

(#4656) petymek válasza bajoros (#4655) üzenetére


petymek
senior tag

Neked van dedikált "settings" gombod a HU-n. Ne azt használd a mod beállítások elérhetőségéhez, hanem a képernyőn a hozzávaló szoftveres "gombot".
A dedikált gomb más parancsot hív meg, arra az alap beállítási lehetőségek jelennek meg.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4657) bajoros válasza petymek (#4656) üzenetére


bajoros
csendes tag

Oki.Köszi az infót. Még mindíg vannak ismeretlen részei :)

Bajoros®

(#4658) Pityu89


Pityu89
senior tag

Nem talált még senki olyan appot ami megjeleníti a telefonra jövő értesítéseket a kijelzőn? Mint egy okoskarkötőn.

(#4659) gjoco1 válasza Pityu89 (#4658) üzenetére


gjoco1
addikt

Lehet félig oldom meg a kérdésed , de hátha előbbre visz . CarWebGuru Launchernél van skín , amit próbáltam a bejövő ( [nem fogadott] ) hívásokat kiírja . Mással még nem próbáltam , de szerintem engedély kérdése és tudja talán . :U App - ről nem tudok . Ez nem jelenti azt , hogy nincs . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4660) Oldbiggy válasza gjoco1 (#4659) üzenetére


Oldbiggy
tag

Szia, melyik skin ez?
Köszi

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#4661) Wiz Khalifa válasza gjoco1 (#4654) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na feltettem ezt a launchert. Hát nem vált nagyon be. :DD

Nem tudom miért de úgy össze szakadt az android a használata közben hogy csak a reset segített. :C

Smoke some weed nigga!

(#4662) gjoco1 válasza Oldbiggy (#4660) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia !
Ez a [Tunnel] téma .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4663) gjoco1 válasza Wiz Khalifa (#4661) üzenetére


gjoco1
addikt

:Y Szuper . Az meg ugyan mitől lehet ? Próbáltad már kideríteni . Én csak nem adnám fel . Nálam semmi akadás . Boot - nál kicsit döccen , de azon kívül semmi .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4664) Pityu89 válasza gjoco1 (#4659) üzenetére


Pityu89
senior tag

Köszi. Sajnos a Launcher témát elengedtem. 8227L proci minden bootnál egy percre megakad, ha másik launchert használok.

(#4665) gjoco1 válasza Pityu89 (#4664) üzenetére


gjoco1
addikt

Igazán nincs mit ! Én még egyenlőre bírom idegekkel a boot döccenést . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4666) Oldbiggy válasza gjoco1 (#4662) üzenetére


Oldbiggy
tag

Köszi, megnézem közelebbről.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#4667) gjoco1 válasza Oldbiggy (#4666) üzenetére


gjoco1
addikt

Igazán nincs mit !

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4668) Wiz Khalifa válasza gjoco1 (#4663) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igazából annyira nem foglalkoztat a dolog. Mert a gyári launcherem jó. Csak egy jó zenelejátszó kéne mint pl a Poweramp ami valamiért nálam össze szakad pedig az tökéletes még kinézetre is.

Smoke some weed nigga!

(#4669) gjoco1 válasza Wiz Khalifa (#4668) üzenetére


gjoco1
addikt

Ezekkel a zenelejátszókkal Nekem sincs szerencsém . Valamiért külső alkalmazásként nem kezeli a fejegységem . Próbáltam többet és semmi . Van , akit be sem olvas . Az ET Music player-t látja , de nem olvassa be a zenéket a mappájába . Ezért is tettem fel ezt , mert más kinézetet szerettem volna a fejegységnek és ennek a sajátja működik .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4670) Gézengúz válasza Wiz Khalifa (#4668) üzenetére


Gézengúz
addikt

Jetaudio? Nálam rendben van.

(#4671) Wiz Khalifa válasza gjoco1 (#4669) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jaj nálam a launcher egyik beépített cucca se ment. :DDD Azt írja a tools-ba kapcsoljam be. Az oké is lett volna. Csak a tools-ba nem volt egyik app se ott. :C
Gézengúz:
Megnézem, köszi. Nekem a PowerAmp-ban a széleskörű EQ állítás, mappa kezelési rendszer és a Virtual Music play skin tetszett amit fotóval tudok mutatni. Az nagyon tetszik. Csak hát a PowerAmp nem akar menni az én androidomon mert valamiért lelövi a droid. :(

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#4672) gjoco1 válasza Wiz Khalifa (#4671) üzenetére


gjoco1
addikt

Nekem is hiányos a kínálat . Zeneljátszó , csak a Launcheré megy szerencsére . Rádió App - et nem látja ,így maradt a mechanikai kapcsolás . És apró dolgok , amit nem tudott egy sem támogatni . Én alapjában nem is értem , hogy miért - mitől Android ( 10 - 11 ) . :DDD
Először telcsin próbálgattam és azon faszányosul hasít minden . Ezek a Kínai " csodák " nagyon egyedi droidot varázsoltak rá . Még szerencse hogy az Enyémre érkezett egy frissítés ( A11 ) és a rádió szelektivitása javult vele .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4673) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. A gondom a következő. Adott egy Erisin mtk procis fejegység. A Powerampot feltaktam. Látja az SD kártyát, de a zenét nem olvassa be róla. Tárhelyengedélyek rendben vannak. Valaki járt már így?

(#4674) gjoco1 válasza kovbandi82 (#4673) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia !
Persze , Én 3 zenelejátszóval próbálkoztam és abból az ET MusicPlayer Pro - t látta , de csak úgy , mint a Tiéd . CarWebGuru Launcher zeneljátszót hála látja és működik rendesen .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4675) kovbandi82 válasza gjoco1 (#4674) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Fasza. Maga a program elindul, jó is, de nem olvassa be a zenéket. A Carwebguru meg az alkalmazásokat :D Az Agama lát egyedül minden appot. Az előző fejjel ilyen baj nem volt, de az másban volt szar. A kettőből lehetne egyet csinálni. A végén veszek valamilyen szabvány 2 dines Carplayes cuccot, lesz amilyen lesz. (Sajna nem szabvány 2 din a gyári rádió, tipusspecifikus cuccot kell vennem, kinézzen valahogy.)

(#4676) gjoco1 válasza kovbandi82 (#4675) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen , tapasztaltam. . . :DDD Jobb kinézetet szerettem volna a fejegységnek és végülis Nálam a CWG tud kb mindent , amit szeretnék , hogy menjen . Sajna ezek az Androidnak becézett Kínai csodák nem azok , mint azt gondoltuk volna .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4677) kovbandi82 válasza gjoco1 (#4676) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nem is értem egyébként. Arra rájöttem, szerintem totál mindegy, milyen márkát veszel, mert van pár hardware, azt megveszik rendszerestül és gyártanak köré egy kinézetet. Nekem is Erisin a fejegységem - elvben rendes gyártó rendes supportal - , de valami Alps ZQ maga a hardware.

(#4678) gjoco1 válasza kovbandi82 (#4677) üzenetére


gjoco1
addikt

Szinte mindegy . Nekem márka [specifikus] kellett , mert az megy be szépen .
Amúgy alapból sokkal szebben szól , mint a gyári és szeretem is . Csak hát no , ennyit tudnak . Kicsi pénz . . . . . .De amúgy jó .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4679) kovbandi82 válasza gjoco1 (#4678) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

A hangzással nekem sincs gond, igaz minden erősítőről megy, utólag behifiztem a kocsit. Először egy mélyláda, mert kevés volt a mély, aztán akkor már sok volt, szval azzal is kellene kezdeni valamit. Hangszórócsere. Mire észrevettem magam, a kocsi két oldalán előről hátra komplett kábelköteget ráncigáltam be, mert 3 pár RCA ugye, a tolatókamera is legyen akkor, de van itthon egy DVB-T box, igaz nem igazán használom, de kerüljön be.

(#4680) gjoco1 válasza kovbandi82 (#4679) üzenetére


gjoco1
addikt

Én már ebből kinőttem . . . . . Nem azért , mert nem szeretem , hanem már koromnál fogva nincs rá szükségem . :DDD Elég volt addig , míg zenéltem .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4681) divan


divan
senior tag


Mi lehet az a parking feliratú kábel, ami olyan mint a Wifi, és a Bluetooth antenna, egy sima kábel, ledugózva a vége? Csak mert a mellette lévő RCA aljzatba hiába kötök bármilyen kamerát, nincs képe. :F

(#4682) Rick4 válasza divan (#4681) üzenetére


Rick4
félisten

Gondolom kézifék visszajelző lámpára kellene kötni, hogy pl álló helyzetben tudj filmezni.
Nincs olyan, hogy reverse, backup camera, vagy ilyesmi? A kamera videojel- kábele mellett kellene fusson egy trigger szál, mai a tolatólámpára kötve 12V-ot t6ol a fejegységnek, erre kapcsol át tolatókamera bemenetre. Enélkül nyilván nem fog.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4683) kovbandi82 válasza gjoco1 (#4680) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nem tudok kinőni belőle. Nem az utcának zenélek, abból tényleg kinőttem, hanem magamnak, de a gyári rendszer nem tudta azt, amit akartam.

(#4684) divan válasza Rick4 (#4682) üzenetére


divan
senior tag

De van, azt be is kötöttem. Át is vált, ha hátramenetbe teszem a váltót, de csak fekete, nincs kamerakép, meg a sárga, piros segédvonal.

(#4685) gjoco1 válasza kovbandi82 (#4683) üzenetére


gjoco1
addikt

Persze , ahhoz , hogy szépen szóljon nem kell bömbölnie . Az igényes zenének kell is a komoly hangtechnika . :K

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4686) Rick4 válasza divan (#4684) üzenetére


Rick4
félisten

Oké, tehát a tolatólámpáról megkapja a fejegység a 12V-ot, hátrameneti kamerabemenet álllásra vált, ha rükibe teszed, de a kamera is kap abból a 12V-ból? Mert hogy annak is kell működnie. Ha 12V oké, akkor a negatívra is rá van kötve? Mennie kellene ezekkel már.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4687) Oldbiggy


Oldbiggy
tag

Sziasztok. Segítséget kérnék. Van egy 2005-ös Mazda 2-m nem Can buszos, tettem bele egy 2 Dines YUEHOO YH-605-ös fejegységet. A kormányvezérlőröl jön 2 szál ami elvileg a Key1-Key2, ellenállás mérővel mérve a gombokat nyomva változik az ellenállás, de a fejegységen levő Key1-Key2 vezetékkel összekötve nem vezérli a rádiót. A fejegység Face oldalán azt írták, hogy csak egy szálat kell bekötni. Pechemre a Face törölte a hozzászólásokat. Próbáltam többféleképpen bekötni oda eljutottam, hogy pirossal jelzi, hogy érzékelte a gombokat, de nem működik. Tudnátok tanácsot adni, mit hova kössek? Előre is köszönöm.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#4688) divan válasza Rick4 (#4686) üzenetére


divan
senior tag

Igen, ez mind megvan. Az a baj, hogy vittem egy videókamerát is, és annak a videójelét is rádugtam, ott sem volt kép. Sajnos attól félek, hogy az a videóbemenet kuka valamiért. :((

(#4689) Rick4 válasza divan (#4688) üzenetére


Rick4
félisten

Az is benne van sajnos. Kimérném a panelen, hátha csak a forrasztásnál engedte el.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4690) divan válasza Rick4 (#4689) üzenetére


divan
senior tag

Viszek először egy kis LCD monitort, rádugom először hátra kamerához, majd előre, hogy megjön e a kép. A panelen méregetés sajnos nem az én asztalom.

(#4691) Rick4 válasza divan (#4690) üzenetére


Rick4
félisten

Jaja, az is jó ötlet..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4692) Mukucs


Mukucs
senior tag

Sziasztok! Adott egy kínai androidos (egyébként nem olcsó) fejegység, minden oké vele, egyedül a bluetooth kapcsolat nem. Egyszer jó-egyszer nem. Ennek mi lehet az oka? Esetleg van olyan alkalmazás, ami ezen segít? Vagy valamilyen eszköz, hogy mindig tökéletes legyen a BT kpcsolat? :R :R

(#4693) Rick4 válasza Mukucs (#4692) üzenetére


Rick4
félisten

Mit értesz BT kapcoslat alatt? Zenelejátszást? obd kiolvasót? Telefon kihangosítást?
Nekem egy Junsun v1 pro-m van, a saját sim kártyájával telefonálva minden oké, a telefonomat kihangosítva egy havás jó, a másodiknál már nincs hang.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4694) Mukucs válasza Rick4 (#4693) üzenetére


Mukucs
senior tag

Zenelejátszás lenne a fő szempont 99% ban.

(#4695) Rick4 válasza Mukucs (#4694) üzenetére


Rick4
félisten

Mi a másik eszköz, ami felcsatlakozik? Erre én inább rádugnék fixen egy SD kártyát (nekem egy 64-es van rádugva), beülök, elindítom, és szól.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4696) Mukucs válasza Rick4 (#4695) üzenetére


Mukucs
senior tag

De nem akarok mindig zenéket pakolgatni kártyára, pendrive-ra.. :U

(#4697) Rick4 válasza Mukucs (#4696) üzenetére


Rick4
félisten

Ezért kell egyszer kivenni, mindent ráírni, utána berakni, és hallgatni.
A telefonodra hogy kerül a zene?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4698) Pityu89 válasza Rick4 (#4697) üzenetére


Pityu89
senior tag

Gondolom streameli

(#4699) Rick4 válasza Pityu89 (#4698) üzenetére


Rick4
félisten

Én nem gondolom, inkább megkérdezem, mert nem értem a szitut.
Ha streameli, akkor az androidos rádió nem tudja streamelni? Ha letölti, az androidos rádióra nem tudja letölteni?
Mi az a szitu, amivel annyira előrtébb van, hogy nem éri meg egy pendrive-ot kihúzni, és odabent rátenni 20-30GB zenét.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4700) Mukucs válasza Rick4 (#4699) üzenetére


Mukucs
senior tag

Nincs időm azzal játszani, hogy letöltögessek zenéket, rámásolgassam. Aztán hanar megunjam őket. Ezért streamelném a folyton frissülő lejátszási listákat.. ilyen bluetooth adapter nem létezik? Vagy bármi ilyesmi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.