Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) Crank822 válasza KRISSTUS (#5500) üzenetére


Crank822
tag

Jol nézki nagyon, én alpine helyett szeretnék egy normális android-os fejegységet, de nem tudom még pontosan ez összefog e egyáltalán jönni.. fc-en egy android szerelo muhely, elkérne 200k + szerintem az már igen sok lenne! :((

beyond...

(#5502) KRISSTUS válasza Crank822 (#5501) üzenetére


KRISSTUS
tag

Ha az Alpine, Pio., JVC, .. is rendelkezne Androidos renszerrel, akkor én ezek közül választottam volna. A termékek minősége, megbízhatósága és a garancia miatt.
A Kínai fejegységeknél még nem igazán beszélhetünk erről, de remélhetőleg majd ez is fejlődni fog.

A 200k az szép summa, de nem tudom abból mennyi a készülék ára és a beszerelési költség. Újabb autóknál egyre több az elektronikai extra, így a gyári fejegység eltávolításából adódhatnak problémák.
Én magamnak szereltem be, hogy spóroljak a beépítési költségen, de nálam most az autóban 2-3 eszköz is hibakódot dob fel és ha ezt nem tudom megoldani, akkor kénytelen leszek szerelőhöz fordulni.
Ha valaki nem igazán jártas az autóelektronikában, akkor én annak inkább a szerelőt ajánlanám. Az már más kérdés, hogy melyik szerelőnek van ilyen jellegű szakmai tudása, tapasztalata.

(#5503) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Melyik mostanság a legújabb chipes fejegység amit érdemes megvenni Egy 2007 Touranba? PX6? PX30?
Melyik gyártó/márka ajánlott?

(#5504) Crank822 válasza KRISSTUS (#5502) üzenetére


Crank822
tag

Hát autó válogatja nekem egy i30 2007-es van, ebbe sok extra nincs, se multi kormány se semmi.. en az alpine ilx 702d, 250k volt! jól szól
meg minden CarPlay is nagyon jól működik vele, de néha örülnek ha nem kene telot ra dugni GPS miatt stb stb, mondjuk amikor ezt vettem, ebből amiben már lett navi, 350k tol indult!



Felraktam, ha netán egyszer lesz ra vevő és akkor egy android-t ki próbálok! :U

beyond...

(#5505) rolio1


rolio1
tag

Én ilyet vettem, Junsun V1 pro, Peugeot kerettel együtt, canbus adapterrel, igazi plug&play, 4/64GB, ez teljesen fürgén működik, és itthon olcsóbban megkaptam mint Aliról.
Most várom a hozzávaló menetrögzítő kamerát. link

(#5506) Rick4 válasza rolio1 (#5505) üzenetére


Rick4
félisten

Kijelzője milyen fényben, ill oldalról, vagy alulról nézve? Pontosabban mennyire torzítja a színeket? Mennyiért sikerült hozzájutni?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5507) rolio1 válasza Rick4 (#5506) üzenetére


rolio1
tag

A kijelzőn nem vettem észre semmilyen torzítást, bár filmet nem néztem rajta. Az appok színei is rendben vannak. 90e Ft volt, másnap hozta a futár.

(#5508) Rick4 válasza rolio1 (#5507) üzenetére


Rick4
félisten

Mekkora ram/ tárhely van benne? wifi, bt+4G modem is van?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5509) rolio1 válasza Rick4 (#5508) üzenetére


rolio1
tag

Pontosan ez a típus link
Viszont a waze-val szenvedek most. A telekom kártyát minden app szépen használja, a waze valamiért felül írja, hogy kapcsolódás és megszakítja a navigációt. Van vmi net beállítás erre?

(#5510) Rick4 válasza rolio1 (#5509) üzenetére


Rick4
félisten

Ilyenem van nekem is, belerakott sim kártyával megy 8-9 hónapja egy hiba nélkül. Nem csináltam semmit, hogy menjen, ment elsőre, telefonálni, netezni is lehet rajta, viszont én waze-ből a februári- márciusi verziót tartom fent, nem frissítem, mert a frissek okoztak épp elég gondot, nem lehetett begépelni címet, akadt a menü, stb, azokkal meg pörög ahogy kell.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5511) KAMI911 válasza AndrewTdi (#5503) üzenetére


KAMI911
aktív tag

PX6 (RK3399), Unisoc UIS7862

(#5512) KAMI911


KAMI911
aktív tag

Képzeljétek velem olyan történt pár hete, hogy nem indul a fejegység (Erisin), sokszor nyomogatva a reset gombot (kb 5) elindult, de nem mentek a gombok fejegységen, defaulttal indult. Lereseteltem, így sem indult. Végül szétszedtem, megigazgattam a kábeleket, főleg a CAN-adapter környékén, és utána rendesen elindult. Csak egy tapasztalat a történelemkönyvekbe.

(#5513) Rick4 válasza KAMI911 (#5512) üzenetére


Rick4
félisten

Nem lehet, hogy az oldotta meg a dolgot, hogy esetleg a 12V-os csati lehúzásával teljesen áramtalanítottad?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5514) rolio1 válasza Rick4 (#5513) üzenetére


rolio1
tag

Erre a soc-ra van navradio ami működik, próbáltad esetleg? (a v1 pro-ra gondoltam)

(#5515) Rick4 válasza rolio1 (#5514) üzenetére


Rick4
félisten

Bocsi, de azt se tudom, az micsoda... :B
Most utánanéztem gyorsan, nem ismertem, tunein radio van fent, rádió1-et szoktam elindítani, ami a navi alatt- mellett- közben szól.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5516) Crank822 válasza KAMI911 (#5511) üzenetére


Crank822
tag

ilyen tipust itthon lehet kapni? vagy csak alirol? vagyis ami PX6?

[ Szerkesztve ]

beyond...

(#5517) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Sziasztok. Ezt érdemes megvenni?

(#5518) X_C


X_C
tag

Sziasztok!
Honda jazz-hez néztem ki a következő junsun v1 2/32gb fejegységet. [link]
Az Android auto mennyire működőképes rajta?
Waze és spotify menne rajta főként. Elég erre a 2/32 verzió, vagy kell nagyobb?
Jól gondolom, hogy mivel ez francia raktárból jön, már rajta van az áfa?

(#5519) petymek válasza KAMI911 (#5512) üzenetére


petymek
senior tag

A Can adapter mozgatása biztos, hogy semmilyen kihatással nem volt a fejegység nyomógombjaira.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#5520) kinaiinga válasza rolio1 (#5505) üzenetére


kinaiinga
csendes tag

hol vetted?

(#5521) rolio1 válasza kinaiinga (#5520) üzenetére


rolio1
tag

Marketplace-en. Korrekt volt, csak a futárt kérte előre, sok képet kaptam, minden kérdésre válaszolt.

(#5522) Bruce08


Bruce08
friss újonc

Sziasztok! Vettem az autóhoz peugeot 308 hoz egy androidos multimédiát Magyarországi gyári utánzat.kellene az a négy jegyű kód amivel az autó típusok között válogathatok a beállításnál.

(#5523) Fecogame válasza Bruce08 (#5522) üzenetére


Fecogame
veterán

8888
123456

Valamelyik a kettő közül.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5524) bokarcsi71 válasza Bruce08 (#5522) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Ezek közül bróbáld valamelyiket.

(#5525) ApeeT


ApeeT
csendes tag

Sziasztok!

Az uis8581a procival szerelt HU-k minek számítanak? px5, px6?
Hizpo 4/64 a cucc
hol találok ehhez firmware-t?
Erről nem nagyon találtam itt semmit

köszi

(#5526) petymek válasza ApeeT (#5525) üzenetére


petymek
senior tag

Másik félvezető gyártó.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#5527) kaboska válasza bokarcsi71 (#5524) üzenetére


kaboska
aktív tag

Ezek a kódok működnek más típúsoknál is? Köszi!

"Fej vagy gyomor"

(#5528) bokarcsi71 válasza kaboska (#5527) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Valamelyiknek működni kellene. Nekem a mostaninál a 3368 a jó, a korábbinál meg a 126 volt a kód.

(#5529) Fecogame


Fecogame
veterán

Tegnapi felfedezés: A GPS vevő egyben WiFi antennaként is szolgál :)

Tehát célszerű azt az antennát kivezetni a fémkalitkából (a fejegység mögül) többek között ezért is.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5530) Kowa


Kowa
tag

Szasztok

Valaki használja PX5 procin a HAL9k rendszerét Android 10 el?

Nekem a beépitett vagy bele integrált ZENE lejátszó ha mp3 at hallgatok mondjuk SD kártyáról meg szokott fagyni vagy amikor leállítom az autót mert mondjuk bemegyek a boltba és ment a zenelejátszás és ha utána folytatom az utamat elég sűrűn van hogy nem folytatja a zene lejátszást és nem is tudom rávenni hogy folytassa

gondoltam rárakok valami alternativ zene lejátszót csak ezek általában nem folytatják a zenelejátszást ha mondjuk vissza adom rá a gyujtást

VALAKi esetleg tudna ebben a problémában segiteni?

köszönöm

(#5531) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!
Izzi shoptol vásároltam egy márka specifikus, (Ford Focus MK2) androidos fejegységet, 4/64GB változat. A mobilomról megosztva a net a fejegységen, borzasztoan lassu, ez normális, nem véletlenűl vettem ezt a kiszerelésű változatot? Szakszervíz szerelte be! Egy webrádio betöltése legalább 5perc,alkalmazások letöltések is örökké valoság, play áruházból! Nem tudom, hogy lehet-e kapcsolatba vele, de a spofityt letöltve, nem tudok belépni az érvényes pro előfizetésemmel, illetve a play áruháza megvásárolt igommal se tudok letölteni az alkalmazás boltjukból?

Segítségeteket előre is köszönöm: 😀

(#5532) Rick4 válasza zoli669 (#5531) üzenetére


Rick4
félisten

A webshop és a szerviz mit mondott ugyanerre a kérdésre? A memória méret és a tárhely az égvilágon semmit nem mutat abból, milyen rendszer, és milyen proci van a készülékben, pedig a sebesség inkább ezek függvénye lesz, így ezek nélkül itt biztosan senki se fog tudni válaszolni érdemben.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5533) Darren


Darren
lelkes újonc

Üdvözletem!
A minap vásároltam az autómba egy márka specifikus fejegységet.
A beszerelés előtt szeretnék érdeklődni.
A kicsomagolás után láttam hogy kaptam a készülékhez egy GPS és egy 4G antennát,a fejegység hátulján szintén megvan a helye mindkét antenna csatlakozásnak.
Viszont a kettő között van egy WIFI felirat is,ahol viszont nem található csatlakozó és a csomagban sem kaptam külön WIFI antennát.
A kérdésem az lenne hogy így,ezzel a két antennával,de WIFI antenna nélkül is képes a fejegység a WIFI-s csatlakozásra is?
Köszönöm!

(#5534) Rick4 válasza Darren (#5533) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem a wifi antenna egyben van a 4G antennával, egy hosszúkás, sport szelet méretű fekete mütyűr van a kábel végén. Ha neked is ilyened van, akkor már jó. Amúgy a szobában az asztalon simán össze lehet egy ilyet rakni, belőni, próbálgatni, egy sima euro csati kell valami 12V 60W-os tápegységgel, és megy az asztalon is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5535) Diák66 válasza Darren (#5533) üzenetére


Diák66
őstag

Lehet beépített antennája, így nem kizárt.

(#5536) Gaby


Gaby
tag

Sziasztok, most vasarolnek egy Junsun 4/64gb fejegyseget a hondamba. A kiszemelt peldany ez lenne.

HUF 38,271.15 40%OFF | Junsun V1pro CarPlay Car Radio Multimedia Player For Honda Civic Hatchback 2005 2006 2007-2011 Android Auto GPS 2din autoradio
https://a.aliexpress.com/_EHSaZBZ

Illetve talaltam egy hasonlot meg ami mas gyarto, de vegul ugyanaz

HUF 33,302.26 44%OFF | For Honda Civic Hatchback 2006-2011 Android 11 Car Radio Multimedia Video Navigation 2 Din Stereo DVD Head Unit Speaker Carplay
https://a.aliexpress.com/_EzuzYmj

Melyiket ajanlanatok inkabb? Van e valakinek barmilyen problemaja ezekkel a chippekkel 7708 / 7851? Radiot megtartja e memoriaban, szepen szol e, es valoban eredeti TDA?
Koszonom a valaszokat elore is!

[ Szerkesztve ]

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5537) petymek válasza Gaby (#5536) üzenetére


petymek
senior tag

Az áruk alapján nagyon keveset várj tőlük. Miért a legolcsóbbakat nézted ki?

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#5538) Gaby válasza petymek (#5537) üzenetére


Gaby
tag

Szia, a link az összest mutatja, de ott a 4/64Gb ami közel 100eFt. Nem a legolcsobbat választottam. V1 Pro 4/64Gb

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5539) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Üdv!

Van egy isudartól vett px6 4gb Android 10 rádióm. A kérdésem az lenne, van lehetőség updatelni Android 11re? Válaszokat előre is köszönöm.

(#5540) Rick4 válasza Fail3D! (#5539) üzenetére


Rick4
félisten

Mi a bajod a 10-essel, van valamilyen funkció, amivel gond van?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5541) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Nincs ,de hátha jobb. Illetve 1 dolog idegesít.. a VW rádiókban működik a car autó.. mutat elő adatokat.. ennél még sajnos nem működik.. hátha az megoldaná, hogy a kis dobozkaval működjön.

(#5542) Rick4 válasza Fail3D! (#5541) üzenetére


Rick4
félisten

Ami a 11-esen megy, annak mennie kell a 10-esen is. A megfelelő topic, amelyik csak ezzel a típussal foglalkozik, mond valamit, erről? A rendszerfrissítés mutat bármi előrelépést?
nem a PH-ra gondolok, xda vagy hasonlók..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5543) Fail3D! válasza Rick4 (#5542) üzenetére


Fail3D!
addikt

Nem igazán találtam külföldi topikot erről a problémáról.. max frissítést találtam ehez a procihoz, de az jó kérdés menne e az enyemmel is( pl Bt hibát olvastam jó pár embernel hogy nem működik).

(#5544) scope2007


scope2007
addikt

Üdv.
Tudnátok ajánlani 2dines fejegyseget egy 2006os vw jettaba kellene.
A lényeg a Bluetooth kapcsolat, navigáció egyáltalán nem kell.
Ilyen 30ezer Max, hangcucc nincsen a kocsiba

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#5545) Gaby


Gaby
tag

Sracok, vettem egy Junsun V1 Pro 4/64Gb fejegyseget amin Android 10 verzio fut. Lehet erre majd frissebbet tenni mint 11 vagy 12? Van egy masik gyarto Jansite melyen alapbol v11 van viszont errol a markarol semmi infom. Rendelesem meg torolheto ha szukseges. Megeri ujabb verzioju fejegyseget venni vagy tokeletes a Junsun V1 Pro szinten akar korabbi verzioju Androiddal? Koszi!

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5546) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Kaptam egy letöltő linket frissítettet verzióra az isudartól ahonnan van a rádióm és felrakva most ez a sárga üzenet jelenik meg. Ez mit jelent?

(#5547) Rick4 válasza Fail3D! (#5546) üzenetére


Rick4
félisten

Aki a linket adta, az mit mondott erre a kérdésre?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5548) Fail3D! válasza Rick4 (#5547) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ha mondana valamit szerinted kérdeznék itt? :D de találtam xda elvileg megoldást. Holnap ránézek. Bár elvi megoldást találtam, de nem tudom még mindig mi is ez a hiba. Csak 10mp van 1 halk beep hang ami azért zavaró. Remélem, holnap majd csak kapok választ a kínai eladótól is, ha esetleg a megtalált megoldás nem működne.

[ Szerkesztve ]

(#5549) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Első problémám az volt a fejegyseggel, hogy frisitettem a web viewt és nem ment a Waze... Napokig tartott meg meglett mi a gond ( frissítés törlése).. gondoltam az Android 11 lenne a megoldást.. de 20 ből kaptam egy idei biztonsági frissítéssel rendelkezőt.. remélem ezzel már nem lesz gond hogy le lesznek frissítve az alkalmazások.. illetve itt írtam az autóbol az adatokat jó lenne ha jelezné mint más márkáknál. De ez már a 2ik jobb minőségű audi rádióm, másik gyártótól.. szóval itt max az Android 11 rádiók lehetnek még amik tudhatják. Van egy Tesla dizajnú rádió és ott megvan oldva a légkondi vezérléstől kezdve elég sok minden, szóval van olyan can bus doboz ami kommunikál az autóval rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#5550) Rick4 válasza Fail3D! (#5548) üzenetére


Rick4
félisten

Az a baj, csak ő tudhatja, mit adott el, és csak ő tudhatja, milyen fájlt küldött.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.