Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) Johnny077 válasza bokarcsi71 (#5300) üzenetére


Johnny077
csendes tag

Helló. Nem írom le a különbséget, helyette olvasd el ezt: [link] Aztán a döntés a te kezedben lesz.

(#5302) bokarcsi71 válasza Johnny077 (#5301) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Az OLED-et tudom. Mostanában láttam többször, hogy androidos fejegységeknél írják hogy QLED és 1280x720-as a kijelző felbontása. Vagy ez olyan mint az OLED.

(#5303) Johnny077 válasza bokarcsi71 (#5302) üzenetére


Johnny077
csendes tag

Hát én úgy tudom, hogy a QLED mérettől függően más-más módon törik meg a fényt. Egyébként azt te tudod, hogy mire szeretnéd használni. Ha filmet néznél rajta akkor nyilván jobb a OLED, QLED. Viszont navigációhoz, vagy egyéb máshoz akkor simán jó az IPS. Nekem egy "mezei" PX6-om van, DSP, 4/64GB, IPS kijelzővel. Amikor vettem inkább az RAM-ot, és a ROM-ot néztem, MTC-vel, semmint a kijelzőt. Bár ez is 1024X600. Nekem teljesen megfelel és nem lassú.

(#5304) bokarcsi71 válasza Johnny077 (#5303) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszönöm szépen.

(#5305) lszanto válasza Johnny077 (#5299) üzenetére


lszanto
csendes tag

1-2 hét múlva lesz beépítve csak még várok 1-2 dolgot Allieról :) addig már nem akarom bontogatni feleslegesen mert amilyen szerencsés tuti elpattan a műanyag :D Írok ha minden beépísre került! Köszönöm mégegyszer! :)

(#5306) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, px5 fejegység android 10-el: alkalmas ez vajon egyszerre több bt kapcsolatra?
Rákötnék egy obd2 leolvasót+telefonról bt-n keresztül kapja a zenét.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5307) aero. válasza Zirowe (#5306) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szia, igen

(#5308) divan válasza aero. (#5307) üzenetére


divan
senior tag

Ezt azért ilyen egyértelműen nem jelenteném ki. Attól függ milyen verziójú bluetooth eszköz van benne.

(#5309) aero. válasza divan (#5308) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ezt még a 7 éves, 4.2-es fej is tudja, meglepődnék, ha a maiak nem tudnák. De amilyen sok kínai szar van már, lehet neked van igazad.

(#5310) divan válasza aero. (#5309) üzenetére


divan
senior tag

Az enyémben a leírás szerint 4.0-ás bluetooth egység volt, és az egyszerre csak egyhez tudott kapcsolódni. Px6, volt elvileg Android 10, de arról később kiderült, hogy fake.

(#5311) darvinya


darvinya
titán

Szuasztok

Van egy ilyen.fejegységem.

Van ehhez normális kezdőképernyő, ahol én szabom meg tényleg mi legyen kint.?
Mert beépítetnél van ami mindig feleslegesen foglalja a helyet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5312) Per Me válasza darvinya (#5311) üzenetére


Per Me
tag

Car launcher (van fizetőse is.), AGAMA például. Keress rájuk itt a topikban, eléggé kitárgyaltuk őket.

[ Szerkesztve ]

(#5313) gjoco1 válasza darvinya (#5311) üzenetére


gjoco1
addikt

És még próbáld ki [ezt] is . Nekem ez vált be a legjobban . Igaz vannak fizetős arcok is , de szerintem megéri . Én vettem kb 4 et belőle . Szeretem nagyon .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5314) darvinya


darvinya
titán

Köszönöm, de pont ilyen csiliviliket nem szeretem.
De legalább találtam egy tisztára pucolhatót.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5315) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. Van egy MTK procis, ZQ8003-as "kódnevű" fejegységem. A tolatókamerát higyan kehet ebben kikapcsolni, tudja valaki? Lényeg, hogy tolatáskor ne váltson képet!

(#5316) divan válasza kovbandi82 (#5315) üzenetére


divan
senior tag

Ha nem can buszos az autó, akkor egy 12 voltos szál jön előre általában a tolatólámpától, ami a tolatókamerát is táplálja. Ez van összekötve a megfelelő kábellel a fejegységen, és ez kapcsolja be. Azt kell megszakítani valahol, ahol egyszerűbb.

(#5317) Vityak


Vityak
tag

Sziasztok!
Vettem egy Hizpo 8M4G64T Android 10-es fejegységet. Rátettem a NavRadio+, és az Agama Car Launchert. Az a problémám, hogy az Agamában hiába a NavRadio+-t állítottam be rádió alkalmazásnak, minden egyes bekapcsoláskor a kijelzőn a gyári rádió appal indul. Ha rányomok a kezdő képernyő ikonjára akkor már az Agama jön be. El lehet valahogy tüntetni a gyári rádió alkalmazást? Uninstallálni nem lehet, azt néztem. Illetve arra sem találtam megoldást, hogy a NavRadio+ legyen a rendszerben az alapértelmezett alkalmazás a gyári helyett.

[ Szerkesztve ]

(#5318) honeker válasza Vityak (#5317) üzenetére


honeker
őstag

Van.... [link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5319) Vityak válasza honeker (#5318) üzenetére


Vityak
tag

Ohhh, szuper! Köszönöm szépen a segítséget! :R

(#5320) honeker válasza Vityak (#5319) üzenetére


honeker
őstag

Ott a leirás....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5321) Vityak válasza honeker (#5320) üzenetére


Vityak
tag

Megtaláltam benne, köszönöm. Először nem értettem, minek linkelted be a NavRadio+-t... :)

(#5322) Lalika 8004


Lalika 8004
friss újonc

Sziasztok,még új vagyok itt,most vásároltam egy 2din 2/16gb os android 11 es 9212b tip. Fejegységet.Az lenne a kérdésem,hogy a benne lévő gyári rádió alkalmazás hangjàt hogy lehet,ha lehet kissebbre állítani,mert már az 1 es hangerőn is annyira szól mint egy másik androidos fejegység kb.a4 esen,az eqvalezert is teljessen le kellett húzni,hogy egyàltalán ne zavarjon.Usb ről viszont tökéletes a hangerő,tehát csak a rádiónàl van gond.
Előre is köszöm a válaszokat.

(#5323) honeker válasza Lalika 8004 (#5322) üzenetére


honeker
őstag

Üdv...nem tudom milyen márkát vetél de van szerviz menüje ott lehet a különböző források hangerejét állitani...nekem atoto van... [link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5324) Lalika 8004 válasza honeker (#5323) üzenetére


Lalika 8004
friss újonc

Köszönöm,mellékelek egy két képet a menümről,sokat próbálkozok,de csak nem sikerül megtalálnom,hol kellene a ràdió hangerőt beállítani.Ez eg peugeot 407,a gyári jbl erősítő ki van kötve.Köszönöm
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#5325) honeker válasza Lalika 8004 (#5324) üzenetére


honeker
őstag

Keres rá az XDA forumon :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5326) honeker válasza Lalika 8004 (#5324) üzenetére


honeker
őstag

4 tipusu androidot probáltam mindegyiknek volt valami nyügje....meg untam ment vissza a gyári

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5327) Lalika 8004 válasza honeker (#5325) üzenetére


Lalika 8004
friss újonc

Megpróbálom,köszönöm

(#5328) KonzolKartel

Sziasztok,

Megvenném életem első androidos fejegységét, viszont marha sokféle van.
Kis keresgélés után úgy gondolom, hogy ez talán megfelelő lehet ebben a 4GB/64GB-s felállásban. Jól gondolom, hogy ez nem lesz olyan lassú, hogy le***antsam magam?
Kell esetleg valami más kábel, kiegészítő, hogy minden funckiót kezeljen, pl. nyitott ajtót meg jelenítse, stb.
Ha ez nem, akkor van valamilyen ajánlott márka?

Köszi!

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5329) KonzolKartel

Most látom, hogy a képet nem sikerült beraknom.

[link]

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5330) lszanto


lszanto
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam egy ilyen fejegységet:
https://www.aliexpress.com/item/1005001468284858.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.635d4c4dFzfvPK

Illetve tolatókamerát:

https://www.aliexpress.com/item/32812115984.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1323689fzVK1Yt&algo_pvid=a8b3655d-0b43-4da2-8242-fe3180dfdeea&algo_exp_id=a8b3655d-0b43-4da2-8242-fe3180dfdeea-2&pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2264604968200%22%7D&pdp_npi=2%40dis%21HUF%21%214831.5%216039.37%21%21%21%21%402101fd4b16561369064767713ec035%2164604968200%21sea

Az alábbi videók alapján sikeresen be is szereltem őket:

https://www.youtube.com/watch?v=l1o44xTK83I&list=PLyKMTLBqwDaLvoDYLxdonr8J05dZkFfUJ&index=9

https://www.youtube.com/watch?v=5NfqpeabTLg&list=PLyKMTLBqwDaLvoDYLxdonr8J05dZkFfUJ&index=1

Sajnos 2 problémável szembesültem:
1. nincs tolatokamera képem
2. Ha indexelek akkor a fejegység reverse képre vált sajnos video nélkül.

Próbáltam CANBUS nélkül de akkor be sem kapcsol a fejegyég.
Nekem egy back feliratú rózsaszín kábel volt a fejegységnél arra kötöttem rá a kamera kábelét. Kocsi hátuljában pedig mindent a videó alapján.

Golf 5 1,6 man.6 Perfekt ha esetleg segítség az infó.

Valaki járt már így? Valakinek esetleg valami tipp a hibák orvoslására?

Köszönöm szépen a segítséget! :)

(#5331) Per Me válasza lszanto (#5330) üzenetére


Per Me
tag

1. Biztos, hogy a tolatólámpáról és nem az indexről veszed a kapcsoló 12V-ot? (piros kábel a kamera RCA mellett)
2. A kamerát kipróbálhatod a VIDEO IN rca-n, és valami frontview, vagy ilyesmi appot kell elindítanod hozzá.

(#5332) lszanto válasza Per Me (#5331) üzenetére


lszanto
csendes tag

Szia.
1.Hát én úgy csináltam ahogy a vidiben is van. A piros csatiba ment a fekete csati. A fekete csatiból kijön 2 kábel 1 piros és 1 fekete és a pirosat rákötöttem a sárga melett futó pirosra.
A sárga kábelt végig vezettem a fejegységhez majd ott rádugtam a REVERSE sárga csatlakozóra és a rózsaszínű BACK feliratú kábelellel összeköttem a piros kábelt. Próbálom szemléltetni egy képpel.
2. Tehát akkor kell egy app is hozzá én azt hittem, hogy magától átvált majd a kameranézetre.

Olvastam a fegység beszerelős video kommentek között hogy másnak is ugyanez a hiba volt az index használata közben, viszont ott nem volt tolató kamera.

Köszönöm a segítséget! :)

(#5333) aero. válasza lszanto (#5332) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem kell app, viszont nem is a rózsaszínre kellene kötni, lennie kéne hozzá kivezetett pirosnak. Ha az autó Can-ja tudja, hogy a váltó rükvercben van, akkor magától ad áramot a piros szálnak az RCA mellett, így kapcsol a kamera. Ha nem tudja ezt a CAN, akkor a tolatólámpáról kell áramot levenni.

[ Szerkesztve ]

(#5334) lszanto válasza aero. (#5333) üzenetére


lszanto
csendes tag

Szia! Így volt a "BACK" feliratú rózsaszín kábel. kihúztam a fehér csatiból majd arra kötöttem rá a piros kábelt. A fehér dugasz megy a can-ba. Akkor viszont nekem a kocsi lehetséges hogy nem tudja és azért nem ad áramot a kamerának. Tolatólámpára hogya kössem rá?
Melyik kábelt kell a tolatólámpa kábelére rákötnöm? Szerinted lehet, hogy ez okozza az indexelési hibát ? (Ha indexelek akkor a fejegység reverse képre vált sajnos video nélkül.)

Köszönöm! :)

(#5335) aero. válasza lszanto (#5334) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A kamerából jön ki külön testkábel?

(#5336) lszanto válasza aero. (#5335) üzenetére


lszanto
csendes tag

A fekete csatibol jön ki egy fekete illetve egy piros kabel a fekete szerintem az lesz a videóban a srác azt csak úgy hagyta lógva a pirosat pedig rakototte a sárga melletti pirosra.

(#5337) aero. válasza lszanto (#5336) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Kell neki pedig a test, az mondjuk lehet magyarázat, hogy indexre bekapcsol. Előbb ezt kell kideríteni. :)

(#5338) lszanto válasza aero. (#5337) üzenetére


lszanto
csendes tag

és akkor ezt a fekete kábelt ami a test kábel azt hova kössem? Találtam egy vidit és itt is a feketét írja is hogy GND vagy hátsó lámpa negatívra kell kötni.

https://www.youtube.com/watch?v=nowusRFZgfQ

Köszönöm, hogy segítesz! :)

(#5339) aero. válasza lszanto (#5338) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Így van, hátsó lámpa testre! Esetleg a csomagtér nyitó gombra, ha közelebb van, de javallott inkább a lámpa.

(#5340) lszanto válasza aero. (#5339) üzenetére


lszanto
csendes tag

Rendben köszönöm! Az előbb leszaladtam és széthúztam a power illetve az a video kábeleket így semmit sem kap a fejegység a tolatókamerából és ha megy az index továbbra is átvált tolatónézetbe... Nem értem mi baja lehet mivel maga a fejegységet nem is lehet másképpen bekötni.

(#5341) aero. válasza lszanto (#5340) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Van a rádió tetején, vagy leírásában ábra a hátsó csatlakozókról?

(#5342) lszanto válasza aero. (#5341) üzenetére


lszanto
csendes tag

Közben megoldódott ez index probléma. Firmware frissítés kellett, végre reagált az eladó.
erre kelllett frissíteni:
gongban_T9212B_9212B_hw-ota-v7.3.6

Kamera továbbra sem működik, de ahogy írtad a lámpa testre majd rákötöm a fekete kábelt aztán szerintem az is fog menni. Sajnos ott semmilyen ábra sincs a fejegyég beállításain belül van ábra kifotózom, ha megyek le.

Könyvében találtam most ezt.:

Köszönöm a sok segítséget! :)

(#5343) aero. válasza lszanto (#5342) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Okés, szuper. Akkor testet neki és mennie kell. :)

(#5344) lszanto válasza aero. (#5343) üzenetére


lszanto
csendes tag

Így van! Sajnos nekem nincs itt sem forrasztó sem multimeter így marad ahogy van. kb. 2 hét múlva megyek haza szülőkhöz akkor lesz a kábelezés újra megpróbálva és sanszos menni is fog. Ha meg nem elég a test neki akkor a posivat rákötöm a tolatólámpa positivra. Valamelyik megoldás nagy eséllyes be fog válni.

Köszönöm a sok segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#5345) KonzolKartel válasza KonzolKartel (#5328) üzenetére

Esetleg erre valaki?
Elég a 4/64, hogy gördülékeny legyen és ne tépjem a hajam?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5346) megott válasza KonzolKartel (#5345) üzenetére


megott
tag

Hát ha őszinte ajánlást és állásfogalalást akarsz, akkor 4/64-nél ne add alább, (bár volt itt egy senkiházival emiatt egy vita, de az élet valahogy az itteni álláspontot igazolta), lehetőleg nagy doboz legyen mögötte és kapjon passzív vagy aktív hűtést, valami értelmes összeszerelőtől válassz aki ad is valami támogatást a későbbiekben, valamint fontos az MCU típusa, ha szeretnél más ROM-ot rá.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5347) SebajTobias


SebajTobias
tag

Sziasztok,

Ford C-Max MK1 (2007)-es autónkban elromlott a rádió. Gondoltam akkor valami okosra váltok. Sajnos itt a keresőbe nem nagyon találtam ehhez a ford típushoz hozzászólásokat.

Tudnátok esetleg segíteni milyen típus lehet kompatibilis? Leginkább zenét hallgatni, telefont kihangosítani és navigációt megjeleníteni kellen.
Googli/Ali csak egy típus találtam [link]

Előre is köszi

(#5348) mikroferi


mikroferi
friss újonc

Sziasztok!

Vettem egy specifikus android lejátszót Ford Focus 3-ba.
A waze hangja sehogyan sem akar normálisan működni, ezért szeretnék rá frissített rom-ot rakni,hátha az megoldja a problémát, de sehol sem találok hozzá.

Itt van az mcu száma, esetleg e valakinek mond valamit?

[ Szerkesztve ]

(#5349) Digger válasza lszanto (#5334) üzenetére


Digger
senior tag

Nem tudom megoldódott-e a problémád, elmondom én, hogy tudom az analóg tolató kamera bekötést.
A kamera nem a fejegységből kap feszültséget, hanem rendszerint a tolatólámpáról. Ugyanezt a feszültséget kell előre vezetni a fejegységhez, de nem tápfesz ellátás a célja, hanem ez egy kapcsoló feszültség. (trigger line) Az én fejegységemen ez a C csatlakozón levő G5 (barna vezeték). Ha ide 12 voltot adsz a tolatólámpáról, akkor a fejegységmonitor átvált a kamera RCA bemenetre. Vagyis a fejegység képe helyett az RCA képe megy a kijelzőre, amíg ezt a feszültséget megkapja.
Ez az analóg kameránál van így. Ha volt az autónak beépített CANBUS kamerája az egészen másképpen működhet.

[ Szerkesztve ]

(#5350) Olderer


Olderer
újonc

Sziasztok, kérdés, egy már korábban beszerelt androidos fejegyseghez, szerettem volna illeszteni, egy connects 2 kormanyvezerlot! De időkozben, a rádió kijelzoje több mint valószínű miattam, zarolasra került, a baloldali felső traktusban, a kijelzon, egy kis halvány pont jelent meg!! Na azóta semmire nem reagál, meg az oldalsó gombokra sem! Esetleg van valami ötletetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.