Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) honeker


honeker
őstag

[link] eröl halott már valaki ? Esetleg tapasztalat

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4452) Csabex válasza honeker (#4451) üzenetére


Csabex
őstag

Amikor én vadásztam a sajátom, akkor láttam ezt a Joying-ot is, de MCU típusra nem tudtak írni semmit. MCU a legfontosabb ha akarsz rá másik fw-t a gyárin kívül, mint pl. ugye a Malaysk. Ha ez nem fontos, akkor igazából bármelyiket veheted, mert mind egy kutya... Gariztatni úgysem fogod és csodákat nem kell várni, mert ezeket a fejegységet a fene se tudja, hogy milyen módon, milyen alapanyagokból és hol rakják össze, ezért teljesen mindegy a márka... Továbbá olyan helyről venném ahol látok értékeléseket magáról a termékről és a boltról is, mert az is egy fontos szempont. Alin van olyan, hogy fotós értékelések is vannak és nem szívbajosak, leírnak mindent.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4453) honeker válasza Csabex (#4452) üzenetére


honeker
őstag

Telepitetem a Car lauchert szerintem a leg jobb...ott is irja hogy elenörizem a mcu ....de megy rendesen

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4454) honeker válasza honeker (#4453) üzenetére


honeker
őstag

Ezt irja

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4455) honeker válasza Csabex (#4452) üzenetére


honeker
őstag

Ezt találtam [link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4456) petymek


petymek
senior tag

Többen kérdezték már, nemrég megtörtént, Alex (HAL9) is kijött egy Android 10-el.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4457) svgyula


svgyula
addikt

Üdv az Uraknak! Ha valakinek esetleg gondja van a telefon töltésével a kocsiban annak talán segít. Amit az üzletben lehet kapni szivargyújtós akármi(mert egyik sem töltő!) az egyik sem működik nálam rendesen! a 8eft-os teljesen fém hama töltő ami tud "gyorstöltést" de folyamatos telefon üzemben az is csak szinten tart!
Próbaképp rendeltem egy ilyen egységet(a 2x). A tesztelés során ezzel simán beugrott a telefon a "szuper töltés" funkcióra használat közben is megy felfele a töltöttség. A részemről ezután a "szivargyújtós" imitációk kora lezárult!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4458) Rick4 válasza svgyula (#4457) üzenetére


Rick4
félisten

Van két Oneplus 8 pro telefonunk, vettem hozzá gyári autós gyorstöltőt, pont úgy tölt, mint az itthoni, tolja bele az ampert, mint az állat. Van itthon 8-10 szivargyújtós töltőm, ami 3.1A-t tud a ráírt érték szerint, a haver ugyanilyen telefonját egész tűrhetően tölti, szóvla lehet venni rendes, működő darabokat, csak nem mindegy, melyiket.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4459) eXodus


eXodus
őstag

Sziasztok!

Lenne egy Ezonetronics csodaszerkezetem. Ezzel mit lehetne kezdeni? Frissíteni vmi ismertebb jobb rendszerrel. Elvileg Androidból GO verzió van rajta és sokminden nem indul rajta.

(#4460) svgyula válasza eXodus (#4459) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az első kérdésre: használni amíg működik
Második: azért van rajta android go mert a normál 9-es nem indulna
el vele
Ezen gyorsítani úgy ehet, ha az eladó küldene egy adnroid 6-os!! rendszert!(nem fog küldeni)
A kijelző mérete problémás egy csomó alkalmazásnak.
Tehát az összegzése: ezt úgy tudod javítani, hogy kicseréled!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4461) svgyula válasza Rick4 (#4458) üzenetére


svgyula
addikt

A telómnak kell a direkt 12v akkor van szuper töltésen. A 9v amit a drágábbak tudnak "csak" gyorstöltés az kevés. Nincs kedvem x-eft-ért, x-db-ot kipróbálni a továbbiakban csak azért hátha igaz ami a dobozon van. Rengetegen szerepel a QC3.0 szabvány de szinte mindnél csak az árcédulán az értéket növeli és a QC2.0-át tudja. :(

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4462) Dluinet válasza svgyula (#4461) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezek nem csak a nevükben tudják

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4463) svgyula válasza Dluinet (#4462) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Sajnos tudok olvasni! Én is beleestem ebbe a hibába, hogy megbíztam a leírásban. Ha megnézed amit linkeltem és ránézel a kapcsolásra rájössz, hogy ez nem fér bele normális módon egy szivargyújtó belsejébe. Ez a normális egy USB csatlakozó egy kapcsolás. Ahol ezt beletolják egy szivargyújtóba az szinte biztosan olyan szinten melegszik, hogy azon lehet a rántottát megsütni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4464) honeker válasza svgyula (#4463) üzenetére


honeker
őstag

Hát azért szivargyujto... :) :)

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4465) Galla007


Galla007
csendes tag

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] Sziasztok! Munkahelyen a céges autóba ezt a kínai csodát tették bele, a gond az érintő gombok háttérvilágitásával bán , vagyis nincs háttérvilágitás ,sötétbe nem látod hova myuljál! Van egy sanda gyanúm ,h a kínai “elfelejtett” ledett tenni az érintőkhöz , vagy esetleg beálitás probléma lenne.Ha van valakinek ilyen típusú fejegysége és tudja a megoldást az ne tartsa magába 😉

[ Szerkesztve ]

(#4466) svgyula válasza Galla007 (#4465) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Szinte biztos, hogy a világítás "ill" szál nincs bekötve. Az ugyanis aktiválja a gombokat ha felkapcsolod a világítást. Ennek hiányában a rádió folyamatosan "nappali" üzemmódban van. Ráadásul nem tudsz beállítani rajta éjszakai csökkentett fényerejű
kijelzőt sem.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4467) Galla007 válasza svgyula (#4466) üzenetére


Galla007
csendes tag

Az a baj állami autó , én így nem merem kivenni a fejegységet, meg elvileg hivatalos közbeszerzés alapján lett bele téve ez a csoda 😂😂Csak éjszaka elég balesetveszélyes hangerőt csökkenteni

(#4468) Galla007 válasza svgyula (#4466) üzenetére


Galla007
csendes tag

Valószínűleg jól gondolod , mert indító kulcs kivételevután ne kapcsol ki a fejegység 😂

(#4469) #85619712 válasza Galla007 (#4465) üzenetére


#85619712
törölt tag

Itt egy yt videó, próbáld meg ez alapján, elvileg be lehet kapcsolni állandóra.

(#4470) petymek válasza Galla007 (#4467) üzenetére


petymek
senior tag

Amennyiben tudod mit csinálsz, el nem ronhatod, a te titkod marad, ha megcsinálod :).

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4471) Galla007 válasza petymek (#4470) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia! 1 éve gyártott Crafter-ben van , gondolom direktben kötötték be CAN- BUS doboz nélkül, nem találtam a menüben extra settings opciót csak egy kóddal előjövő kínai menüt ami a szoftver Mcu frisitésre jó

(#4472) Galla007


Galla007
csendes tag

Szerintem ez így marad ,csak bosszantó , h eddig 2 din-es Kenwood fejegységeket tettek be ami azért sokkal jobb volt

[ Szerkesztve ]

(#4473) horist2


horist2
tag

Sziasztok!
Android fejegységre milyen internetes rádió alkalmazást ajánlanátok?
Ami ingyenes és hasonlít a hagyományos rádió app-ra.

(#4474) Gézengúz válasza horist2 (#4473) üzenetére


Gézengúz
addikt

Próbáld ki, döntsd el.
[link]

Én Blokadát is használok így semmi reklám nincs benne.

(#4475) petymek válasza horist2 (#4473) üzenetére


petymek
senior tag

PC Radio.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4476) petymek válasza Galla007 (#4471) üzenetére


petymek
senior tag

Abszolut nem biztos, hogy a HU dolgozza fel a busz jeleket. Inkább valószínő, hogy van egy külön bemenet erre. Húzd ki a helyéről, nézd meg.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4477) Pityu89 válasza horist2 (#4473) üzenetére


Pityu89
senior tag

Xiialive. És beledobálom a saját linkjeimet.

(#4478) gabter


gabter
tag

Sziasztok! Használ esetleg valaki valami csodát hibrid Toyotához (RAV4 2016)? Ha igen, melyiket? Ami nekem fontos lenne, hogy a gyári tolatókamera és a 360 fokos felülnézet működjön vele, ezt tudja? Meg szeretem nézegetni az energiaáramlás és akku töltöttség kijelzést, de persze anélkül azért lehet élni.

(#4479) honeker


honeker
őstag

Mivan akkor ha a gyári kezdő képernyöt le tiltom ?...az általam telepitet laucher el indul ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4480) Rick4 válasza honeker (#4479) üzenetére


Rick4
félisten

Nem kell letiltani, elég a home gombra nyomni a launcher telepítés után, és megkérdezi, melyik legyen.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4481) honeker válasza Rick4 (#4480) üzenetére


honeker
őstag

Ezen már tul vagyok.....elöször elindul a gyári home és utána a felrakott...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4482) Rick4 válasza honeker (#4481) üzenetére


Rick4
félisten

Hhja, hogy neked nem sikerült leírni elsőre a problémát. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4483) petymek


petymek
senior tag

A youtubon van egy olasz srác, AndryB, aki több HCT Rom kinézetét is bemutatja. 
Rockcip+MTC. tulajoknak játszik csak.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4484) horist2


horist2
tag

Sziasztok!
Van egy kínai csodám sok mindent nem tudok róla de dobok egy képet mi van a dobozán.
Épp azzal próbálkozom, hogy egy Huawei E3372 LTE stick-el mobilinternetet varázsoljak rá.
Egyenlőre kevés sikerrel....
Működhet egyáltalán?
Leginkább zavaró, hogy mobilinternetre vonatkozóan nincs is semmi beállítás a szoftverben.
Külön kéne telepítenem valami amivel konfigurálható?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#4485) Rick4 válasza horist2 (#4484) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, play-ből tedd fel a PPP nevű appot, amivel tulajdonképp betárcsázol. Szívesen! :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4486) horist2 válasza Rick4 (#4485) üzenetére


horist2
tag

Köszönöm!
Egyenlőre nem nagyon áll össze. Egyszer véletlenül megtalálta a modemet utána sem.
És akkor sem sikerült feltárcsáznom, nem tudom mit kéne beállítani :(

(#4487) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Az isudar PX6 raidómmal lenne némi gond. A bal hátsó hangszóróim megnémultak. hangszóró, kábelezés, csatlakozó, rendben. Az eladó szerint az erősítő chip ment el. 3 féle chipet javasolt: tda7851, tda7388, tda7850. Azt írta az alkatrész ingyen lenne, de aszállítást fizessem ki ami 35 USd. De így inkább megrenelem magam a töredékéért.
Jól gondolom, hogy a TDA7851 a legjobb a 3 közül? Esetleg valakinél található ilyen vagy rendeljem meg kintről?

(#4488) #85619712 válasza AndrewTdi (#4487) üzenetére


#85619712
törölt tag

tda7388 van a hq-nál, nem kell rá várni heteket. :R

[ Szerkesztve ]

(#4489) AndrewTdi válasza #85619712 (#4488) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Mennyivel lehet rosszabb ez mint a lejjebb említett 7851?

(#4490) #85619712 válasza AndrewTdi (#4489) üzenetére


#85619712
törölt tag

Semmivel, a frekvenciaátvitelük ugyanaz, a 7851 hidalható valamint meg tudja hajtani a 2 ohmos hangszórókat, de ez a te esetedben lényegtelen, ahova szánod nem fogod hallani a különbséget a két végfok között.

(#4491) petymek válasza AndrewTdi (#4487) üzenetére


petymek
senior tag

A TDA7388 tranzisztoros vég, a TDA 7851L Fet. Előbbi teljesítménye valamelyest kisebb, ezáltal kevéssé jobban is melegszik. Így hangzásban is van különbség, amire a füled a műszer :).
A TDA 7850A nem játszik, mert úgy emlékszem több lába van, így nem kompatibilis.
Ami még szóba jöhet Pioneer PA2030. Ez is Fet vég. Ezt ellenőrízd valóban ugyanaz-e a lábkiosztás.
Én a 7851-et tenném ezekből.

Az eladó mivel akarja küldeni, hogy ennyi az ára, DHL, vagy hasonló? Kérd, hogy egyszerű registered air mail-ként küldje, az pici költség.

szerk.: még valami
Fólia szakadás, forrasztási hiba kizárva?

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4492) petymek válasza petymek (#4491) üzenetére


petymek
senior tag

Közben meg is néztem, TDA7850A 27 láb, nem jó :N

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4493) AndrewTdi válasza petymek (#4491) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nem kaptuk szét a rádiót, de a rádió labainal a jeleket is kimertuk, elvileg a lábak rendben. Ezért gondoltunk mi is és az eladó is a félre.
Köszönöm a részletes kifejtest!
Tehát ha jól értem nekem 25 lábas kell?
Mert a 7851ből van L végű ami 25 lábas ws van A végű ami 27 lábas.
Akkor magyarul a 7851L kell nekem mert az 25 lábas.

[ Szerkesztve ]

(#4494) geryboro


geryboro
senior tag

sziasztok.

android fejegységet szeretnék venni.
1 din 7", vagy motorikus/pattintósat.
tud valaki ajánlani valamit?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#4495) petymek válasza AndrewTdi (#4493) üzenetére


petymek
senior tag

Azt gondoltam a szétszedésen már túl vagy.
Szét kell szedni, és megnézni milyen lábkiosztású van benne. Kifelé forrasztás hőléggel, de nem praktikeressel. Vissza pákával.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4496) horist2


horist2
tag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata fejegységen USB stick internet kapcsolattal.
Nagy szenvedések árán elértem, hogy már már minden jó, de mégsem :D
Az alany egy Huawei E3372h-153.
A használt program pedig a PPP Widget 2 (minden változatát próbáltam de ezzel hajlandó kommunikálni.
Felismeri a modemet tárcsáz, a modemen látszólag felépül a kapcsoltam mert a kék led folyamatosan világít.
A programom pedig vár ebben az állapotban:

Majd pár perc múlva időtúllépésre kidob.
Aztán a modemre újra nem is tudok csatlakozni amíg ki nem húzom az usb-ből mivel azon felépült a kapcsolta kéken világít.

Mi lehet folyik itt szerintetek? :D

(#4497) gyu84 válasza horist2 (#4496) üzenetére


gyu84
tag

Milyen verzió FW van rajta?
Hilink módban nem mindig kompatibilis az Androidos HU-al van amelyik csak stick módban hajlandó működni.
Gugliba beírod: e3372h hilink downgrade , javasolnak pár módszert én próbálam de nem jártam sikerrel, unlockolni kellett volna a modemet de hibára állt mindig a program.
Úgyhogy vettem egy Huawei E8372-t, ez tud wifi hotspotot, de érdekes ez meg pont megy modemként.

(#4498) Rick4 válasza horist2 (#4496) üzenetére


Rick4
félisten

Írd be azt is, hogy jelenleg telekomos a modem, azaz nagyon valószínű, hogy ilyen- olyan batárcsázási dolgok nem a megszokottak.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4499) horist2 válasza Rick4 (#4498) üzenetére


horist2
tag

Telekomos de próbáltam más sim-el, függetlenítve van.
A betárcsázási adatait mindent kikerestem és beírtam.
Tárcsáz is és fellép a hálózatra mivel a kék led folyamatosan világít rajt.

(#4500) horist2 válasza gyu84 (#4497) üzenetére


horist2
tag

Igen frissíteni kéne állítólag de az istenért nem engedi.
22.000... verzió van rajt (Pontosan most nem tudom megnézni mert az internet manager program is bekrepált épp...)
22.200.03.00... kéne legalább...
Viszont jó ez a Huawei E8372 hol tudtál ilyet beszerezni mert ahogy látom ritka kincs?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.