Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Zizi123


Zizi123
senior tag

Errol a verzios MCU-rol lehet valamit tudni? Mennyire gaz?
Van ennel ujabb?

(#3002) Csabex válasza Zizi123 (#2999) üzenetére


Csabex
őstag

Ezek közül próbálkozz valamelyikkel:

66668888
126
8888
7890
3368
5678
518
121212
3711
1688
7758782
7758521

Ha nem működik egyik sem, akkor jelezd és keresek még :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#3003) Zizi123 válasza Csabex (#3002) üzenetére


Zizi123
senior tag

Koszonom.
8888 volt a nyero az extra beallitasokhoz.
A fejlesztoi eszkozokhoz nem tudom, hogy melyik lenne jo, holnap oda is vegigprobalom amiket irtal, mert a 8888 oda tuti nem jo.

(#3004) Csabex válasza Zizi123 (#3003) üzenetére


Csabex
őstag

Szívesen, nm :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#3005) rapt0r6246


rapt0r6246
újonc

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem:
Van az autómba egy androidos fejegység, tolatókamerával.
Vettem egy tolatóradart, amit szeretnék beszerelni az autóba, mégpedig úgy hogy valahogy összekötném az androidos fejegységgel, ugyanis ha hátramenetbe kapcsolok és a tolató kamera képét látom, akkor megjelenik a jobb szélen egy külön opció, egy autó felülnézeti képe, ami jelezné a távolságot az autó hátuljától, és megjelenítené azt radar csíkok formájában is.
Na most az a kérdésem hogy ezt meg tudom-e oldani valahogy?
A tolatóradar fekete dobozán van egy 6 pines csatlakozó is amire monitor van írva,csak abba ugye a hozzá tartozó indikátoros kis kijelzőt kéne csatlakoztatni, ami számomra gagyi, ha már ilyen fejegységem van.
Köszi

(#3006) motinka


motinka
tag

sziasztok,
van egy kínai fejegységem, működött rendesen. Az AGAMA launcher van rajt.
Az autót áramtalanítani kellett, és amikor újra bekapcsoltam, egy jelszót kér. De én nem adtam neki meg sehová jelszót. A reset gomb nyomkodására nem csinál semmit. a kínai azt írta 8888 a jelszó, de az nem jó.
Azt nem tudom ez most az androidhoz kér jelszót, vagy az agamához.
itt van egy video a jelenségről: [link]
előre is köszi, ha valaki segítene megoldani a problémát

[ Szerkesztve ]

MoTiNka

(#3007) svgyula válasza motinka (#3006) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Próbáltad fentről lefele húzni mint a telefonoknál? Ha ott megy akkor elérheted a gyári beállításokat és cserélni tudod az aktuális launchert. Valami hekkelt verziót sikerült felraknod? Ha nem akkor nagyon hosszan a reset gombot tartsd nyomva.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#3008) motinka válasza svgyula (#3007) üzenetére


motinka
tag

sajnos csak részlegesen jön le menü ha lehúzom, de amint valamelyikbe be akarok lépni kéri a jelszót.
Gyári launchert húztam rá fizettem is érte 790 HUF-ot

MoTiNka

(#3009) motinka válasza motinka (#3008) üzenetére


motinka
tag

kb 3 percig nyomtam a reset gombot, de semmi változás

MoTiNka

(#3010) rapt0r6246 válasza motinka (#3009) üzenetére


rapt0r6246
újonc

Dobj egy mailt a support-nak ,biztos segítenek.

support@altercars.ru

(#3011) motinka válasza rapt0r6246 (#3010) üzenetére


motinka
tag

köszi, megtettem, várom a válaszukat

MoTiNka

(#3012) motinka válasza motinka (#3011) üzenetére


motinka
tag

Közben keresgéltem a neten, és arra jutottam, hogy valami miatt a képernyőzár kapcsolt be. De mivel nem én tettem rá (legalább is nem emlékszem hogy csináltam volna ilyet), ezt én nem tudom feloldani.
Ellenben egy recovery resettel a gyári beállításokkal, tehát e nélkül indulna el.
Már rengeteg videót, fórumot megnéztem, de egyikkel sem lép be ebbe a menübe. A legnagyobb baj, hogy majd mindenhol azt írják, hogy VOL+ és a bekapcs gombbal kellene ezt elővarázsolni, de a ki/be gombbal nem tudom kikapcsolni a készüléket. Tudja esetleg valaki hogyan lehetne elővarázsolni ezt a recovery menüt?

köszi
T

MoTiNka

(#3013) Csabex válasza motinka (#3012) üzenetére


Csabex
őstag

Vol+ helyett próbálj reset gombot nyomni. Tehát egy időben Vol+ és reset, ezután Vol+ elenged és a reset gombot csak akkor engeded el amikor megjelenik a logo, addig nem. Próbálhatnál Vol- gombot is, mert telefonoknál általában ezzel szokott recoverybe lépni, legalábbis Samsungnál. Kikapcsolni ki lehet, ha folyamatosan nyomva tartod a power gombot. Nálam így kapcsol ki teljesen. Esetleg egy fotó a matricáról ha van rajta? Ahány gyártó annyi féle, itt nincs egységesség, szóval jó lenne tudni valami adatokat róla...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#3014) motinka válasza Csabex (#3013) üzenetére


motinka
tag

Sajnos a power gomb folyamatos nyomására nem kapcsol ki, ellenben ilyenkor is feldobja a jelszó ablakot. Úgy néz ki a kikapcsoláshoz is jelszót kér.
Ha meg elveszem a tápot és visszaadom, akkor elkezdi betölteni az androidot,.
Teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek? Már az USB-re dugtam egeret vagy billentyűzetet, de azzal sem megyek semmire.

MoTiNka

(#3015) motinka válasza Csabex (#3013) üzenetére


motinka
tag

ja igen, és semmi írás nincs rajta, ami valami típusra utalna, de oldalakat nézegetve valami 8227L lehet.

MoTiNka

(#3016) petymek válasza motinka (#3015) üzenetére


petymek
senior tag

Amennyiben hardver oldalról közelíted meg, vedd le az eszköz tetejét, az alaplapon biztos van valami típus szám, és az alapján keresd ki fia, borja.
Így segíthet abban, hogy akár gyári beállítást tudj visszaállítani.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#3017) rapt0r6246 válasza motinka (#3015) üzenetére


rapt0r6246
újonc

A 8227 L a processzor típusa!
Nekem ugyan ez a proci volt fejegységembe, az AGAMA letöltése után befagyott, és azóta be se tudom kapcsolni.
Mivel senki nem tudott segíteni itt a fórumon, vettem egy új fejegységet, a régit meg kiszögelem a falra szerintem.
Az AGAMA launchert meg bármennyire is tetszik hanyagolom.

(#3018) Pityu89 válasza rapt0r6246 (#3017) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nekem is gondot okoz más launcher hasznalata 8227L-en. Indítás után egy percig nem működik semmi, utána tér magához.

(#3019) motinka válasza rapt0r6246 (#3017) üzenetére


motinka
tag

végül is valóban, miután rátettem az AGAMA-t utána lett ez. De működött az AGAMA-val is tovább, csak amikor az aksit levettem, visszatettem, utána jött be ez a képernyő védelem. Az biztos, hogy én sehová nem állítottam be képernyő védelmet, az AGAMA-ban nem is lehet. Megnéztem letöltöttem telóra, nincs benne ilyen opció. Elméletileg recovery mode eléréssel vissza lehetne állítani a gyári beállításokra. Csakhogy a jól bevált módszer power gomb - VOL+ vagy - gomb egyidejű nyomása itt nem lehetséges, mivel a power gomb nem kapcsolja ki a rádiót, úgy mint telefonok esetében. Több külföldi fórumot már átolvastam, dugtam rá USB billentyűzetet, rengeteg billentyű kombinációt megpróbáltam, de eddig egyik sem indította el a recovery mode-t. Esetleg ha van valakinek bármi ötlete ossza meg velünk. Amúgy érdekes módon a BT, a wifi, a GPS, a rádió megy rajta, a hangerő gomb működik, csak nem ad képet a képernyőre.

MoTiNka

(#3020) svgyula válasza motinka (#3019) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Tegyél egy próbát azzal, hogy húzd le a tápot. Nyomd a reset gombot majd dugd rá a tápot(legyen gyújtás) és akkor engedd fel amikor abbahagyta a droid forgatást. Nálam az elejétől az agama van fent soha semmi gondom nem volt vele teszi a dolgát tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#3021) svgyula válasza Pityu89 (#3018) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az MTK 8227l egy 4 magos 1,2Ghz-n üzemelő SOC. Nagyon nem elég az ilyen rendszerhez! Az egy sima rádiót és MP3 lejátszót még képes levezényelni és el is érte a teljesítményének a csúcsát! A többi olyan mint a mesebeli történet hol volt, hol nem ment semmi.... :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#3022) petymek válasza motinka (#3019) üzenetére


petymek
senior tag

3016 :U

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#3023) Csabex válasza petymek (#3022) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, ez lenne a legjobb szerintem is... Ha netán Budapesti vagy motinka, akkor találkozhatunk valahol és megleshetem, hátha...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#3024) Pityu89 válasza svgyula (#3021) üzenetére


Pityu89
senior tag

Igen, tapasztaltam. Szerencsére Waze és netrádio is elketyeg még rajta. Gyerekek neg nézik a DigiOnlinet, na az már lassan tölt be.

(#3025) motinka válasza Csabex (#3023) üzenetére


motinka
tag

köszi, sajna nem, kanizsai vagyok

MoTiNka

(#3026) motinka válasza petymek (#3022) üzenetére


motinka
tag

köszi a 3016 nem jó

MoTiNka

(#3027) Csabex válasza motinka (#3026) üzenetére


Csabex
őstag

Jajjj :) Félre értetted szerintem :) Ő a hsz-re értette a 3016-ot. Ezért is erősítettem meg, hogy javasoltam neked én is korábban, hogy ne csak tapogatózzunk a sötétben :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#3028) motinka válasza motinka (#3026) üzenetére


motinka
tag

érdekes, hogy BT bekapcsolva, a telefon kicseng, kijelzi a hívást, fel lehet vele venni és le lehet tenni. Tehát tényleg minden működik rajta, csak a kijelző zárolva van, így amit azon kellene állítani az nem megy. Még nincs egy hónapos, írtam a kínainak, hogy valami technikai supportot adjon nekem, de nagyon nem válaszolgat. Csak kicsit vagyok ideges, 29 ezret adtam érte és ez van vele. :o

MoTiNka

(#3029) motinka válasza Csabex (#3027) üzenetére


motinka
tag

gondolom a garancia ezen már nem fog működni, úgyhogy nincs veszteni valóm megbontom a hátulját, de ahogy néztem orosz videókat sok írás bent sincs

MoTiNka

(#3030) Csabex válasza motinka (#3029) üzenetére


Csabex
őstag

Áhh, az felejtős, mert egy halom pénz a visszaküldés és azt te kell álljad... Másikat meg nem küldenek, hanem ezt javítják meg. Enyémnél is ugrattam, pedig csak egy hónapos és ez 93.000 volt :DDD Na de én ilyen kíváncsi típus vagyok, érdekel, hogy mi van a dobozon túl :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#3031) petymek válasza motinka (#3028) üzenetére


petymek
senior tag

A 29 ezer nagyon karcsú. Egy MTC. PX. egységbe egy SOM többe kerül.
Az alaplapon szitázva keress valami írást.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#3032) petymek válasza Csabex (#3030) üzenetére


petymek
senior tag

A tied kifejezetten olcsó volt. Alkatrésznek kiárulnád, töbet kapnál érte, mint amennyiért vetted.
Csak egy PX6 SOM 200Euro+ szállítás.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#3033) Yogi Bear


Yogi Bear
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék egy min. 7"-os 1 din-es (2 din-es nem fér be) androidos fejegységet, amivel gps, mmplayer, bt, rádió, tolató kamera, USB (töltés/adat), SD kártya funkciókat szeretnék használni.
Olyan kellene, aminek a kijelzője rejthető, mert alul és felül is kitakarja a kapcsolókat.
Egyelőre egy ilyet néztem, de teljesen laikus vagyok a témában.

60k-ig Tudnátok ajánlani valami jól használható darabo(ka)t?

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#3034) motinka válasza petymek (#3032) üzenetére


motinka
tag

MoTiNka

(#3035) motinka válasza motinka (#3034) üzenetére


motinka
tag

hát szétkaptam és ezeket láttam. Valakinek valami ötlete?

MoTiNka

(#3036) motinka válasza Yogi Bear (#3033) üzenetére


motinka
tag

az Aliexpress-en ugyanilyet vagy hasonlókat olcsóbban tudsz megvenni, ha lengyel, vagy cseh raktárból rendeled, úgy még ÁFA/VÁM sem megy rá. De mint láthatod a kínai cuccokkal van néha némi probléma :o

MoTiNka

(#3037) Yogi Bear válasza motinka (#3036) üzenetére


Yogi Bear
aktív tag

Ezért kérdeztem, hogy tudtok-e jobba(ka)t ajánlani. :DD
Esetleg van-e ajánlott, megbízható típus, gyártó?

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#3038) #85619712 válasza motinka (#3035) üzenetére


#85619712
törölt tag

1) Reset button + Home then release
2) Reset button + Volume Up/Down then release.
3) Reset button + Back then release.

Ilyet találtam, egy próbát megér.

(#3039) motinka válasza #85619712 (#3038) üzenetére


motinka
tag

köszönöm, sajnos egyik sem enged be a recovery mode-ba

MoTiNka

(#3040) petymek válasza Johnny077 (#2749) üzenetére


petymek
senior tag

XDA-t olvasgatva, véletlen bele futottam egy hsz.-ba, amely szintén a fejtámla monitor problémájáról ír. Itt van.
51. poszt, ha nem ugrana oda. Kérdezd meg talált-e valami megoldást, a DVD-n kívül más forrás megjelenítésére.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#3041) Csabex válasza motinka (#3035) üzenetére


Csabex
őstag

Kutakodom... Ezt próbáld meg közben. 66668888
Írtam egy boltnak aki ilyet árult, válaszukra várok azért nem jelentkeztem. Egyébként valami csúnya Podofo 9216B v2 és egy 1 csillagos értékeléssel találtam rá, de természetesen már nem elérhető a termék... Amint többre jutok jelzem :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#3042) Yogi Bear válasza motinka (#3036) üzenetére


Yogi Bear
aktív tag

Keresném Ali-n, csak nem tudom, hogy mi a jó keresőszó, hogy az elrejthető kijelzős 1 DIN-es cuccokat rakja csak ki.

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#3043) motinka válasza Csabex (#3041) üzenetére


motinka
tag

köszi, ezt a kódot is már próbáltam, sajnos nem OK. köszi hogy foglalkozol a problémámmal, a kicsi kínai sajnos válaszra sem méltat.

MoTiNka

(#3044) Csabex válasza Yogi Bear (#3042) üzenetére


Csabex
őstag

Sajnos nincs jól bevált márka sem és eladó sem, mert ahány eladó annyiféleképpen állnak a dolgokhoz és a jó Isten se tudja, hogy mikor és hol barkácsolják össze ezeket a cuccokat. Sajnos a gariztatás nem egyszerű, ezért érdemes olyat nézni amit fel lehet 100% támasztani a halálából ha gebasz van... Olvasd végig a fórumot, főleg utolsó két hónapot, mert jómagam is rengeteg dolgot osztottam meg és kérdeztem annak idején Petymek-től, mert ő segített nekem, hogy mire is figyeljek oda. Ami nem ajánlott a Bosion, mert tákolt Isten se tudja, hogy milyen ROM-ok vannak rajta, support az nulla és nem minden funkció működik ami a leírásban van... Jót pl. Witson-ról hallottam Petymek által és xda-n a Dasaita-ról is jókat írnak, de ez sem garancia... Ezek csak tippek, reklamációt nem fogadok el :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#3045) Yogi Bear válasza Csabex (#3044) üzenetére


Yogi Bear
aktív tag

Köszi! Ha nincs ajánlás, akkor saját kútfőből nyúlok mellé, úgyhogy a végeredmény ugyanaz lenne, csak gondoltam, ha itt vannak akik már tapasztalattal bírnak néhány darabbal kapcsolatban, akkor talán tudnak ajánlani valamilyen bevált darabot.
Egyébként pont a gar miatt gondoltam hazai beszerzésre némi plusz költség ellenére is, de itthon elég korlátozott a kínálat.
Eddig csak a linkelt oldalon találtam ilyen készülékeket, de itt meg csak az "SWM" gyártó termékeit forgalmazzák, de a gyártó oldalát sem találtam meg, így nincs meg az a bizalom, ami a neves gyártóknál alapból megvan (ha nem volt eddig csalódás :D ), ráadásul itt sem adnak garanciát a készülékekre vagy legalábbis nem találtam meg.

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#3046) svgyula válasza Yogi Bear (#3045) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Találtam párat ami 1DIN és becsukható a kijelzője.
A fiamnak is ez volt a gondja a mitsubichivel mert ott sem lehet áthelyezni a klíma kapcsolókat.
Nála ez üzemel ~2éve:
Egy kicsit ismeretlen
Egy más árkategória
Arra figyelj, hogy ha rendeled lehetőleg EU országból mert egyébként rájön az árra 27% ÁFA+vámkezelés.
Ezekkel csak az a baj, hogy kezdenek kiszorulni mert a ma 20 éves autókban is van általában 2DIN hely, lehet kell egy kicsit ügyeskedni de bele lehet rakni a nagy részébe. Ezért fogynak a kínálatból ezek rádiók.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#3047) Rocko007


Rocko007
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnek vasarolni 2 DIN android fejegyseget Toyota Corolla Verso 2007-es modellhez. Rendelkezem gyari, 2 DIN beepito kerettel: TOYOTA COROLLA VERSO Deck Board Trim Cover Part Number 63434-13050-B1  Genuine - £21.24 | PicClick UK

PX6-os, 4/64GB-os modellt szeretnek vasarolni, ezekre az igenyekre:
- 2 telefon kihangositas (Samsung Galaxy S8 es Samsung Galaxy Note 20 Ultra)
- Spotify
- Waze/Google maps/Sygic
- TPMS
- tolato kamera (opcionalisan front kamera)
- fastboot tamogatas, jol hasznalhato-lathato IPS kijelzo
- Android Auto

Ezeket neztem ki, mit gondoltok roluk?
[link]
[link]
[link]
[link]

Mire erdemes figyelni? EU raktarbol szeretnek vasarolni.

Koszonom elore is a segitseget!

[ Szerkesztve ]

(#3048) Yogi Bear válasza svgyula (#3046) üzenetére


Yogi Bear
aktív tag

Szia! Köszönöm, megnézem! :R

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#3049) Csabex válasza Rocko007 (#3047) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,

Ha visszaolvasol te is kb 1-2 hónapot a topikban, akkor rengeteg kérdésre kapsz választ abban a tekintetben, hogy mire kell figyelni. A linkek közül nagyon úgy tűnik, hogy az első a befutó... Rengeteg értékelés, sok követő és jó átlag értékelése van a boltnak, szóval úgy érzem nem nyúlhatsz mellé, de természetesen ez nem garancia, ne is vedd készpénznek :)
MCU-ra kell figyelni, hogy MTCD vagy E legyen, mert ha megmakkan, akkor könnyebb újra éleszteni, illetve ezek olyanok mint a telefonon lévő ROM-ok, lehet tenni - venni őket és ezáltal újabb funkciókat, vagy a meglévőket jobbá tudod tenni. Ebben a hsz-emben rengeteg fotó van, ez lehet összehasonlítási alap is, tehát ezektől régebbi azért ne nagyon legyen (évekre gondolok, mondjuk 2020 előtti MCU verzió). Ja és kérdezni az eladót! Sok kérdés és küldjön screenshot-ot a rendszerről úgy ahogyan látod a linkelt hsz-ben is. Garanciára is rákérdezhetsz és a szállításra is, hogy véletlenül se kelljen vámoltatni. Sajátom Kínából küldték okosban és nem kellett vámoltatni, DPD hozta házhoz.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#3050) petymek válasza Rocko007 (#3047) üzenetére


petymek
senior tag

Ezek közül az első, ha a fotók valódiak. Kérj fotókat. Az "eszközről", vagy "táblagép" alatti menü ből.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.