Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) Kongó válasza Csabex (#4900) üzenetére


Kongó
csendes tag

A mikrofon külső mikrofonra van állítva, és jól is működik amíg a restart után le nem állítom az autót. Én valami szoftver hibára gyanakszom, ami mondjuk alvó mód után nem indul jól. Hiába állítom a factory setting-ben a power off/ sleep módot 10 percről bármire pl 5 órára semmi nem történik.
Olyan mint ha alvó módból a bluetooth valamely szoftvere hibásan indulna. (Telefon fejegység Bluetooth-on kapcsolódik) az

(#4902) KAMI911 válasza Kongó (#4901) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Hogy állítottad külső mikrofonra?

(#4903) Kongó válasza KAMI911 (#4902) üzenetére


Kongó
csendes tag

A menüben a factory setting-en belül van egy olyan beállítás hogy internal vagy external mikrofon van-e, sőt van egy harmadik is, lehet állítani bluetooth mikrofont is, ha az lenne beépítve.

(#4904) Csabex válasza Kongó (#4903) üzenetére


Csabex
őstag

Na ez hasznos infó, köszi :R Megnézem majd nálam is.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4905) honeker


honeker
őstag

Mindenkinek eröt egéséget kitartást...BUÉK...2022 :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4906) Csabex válasza honeker (#4905) üzenetére


Csabex
őstag

Köszi viszont kívánom neked és a fórumtársaknak :) BUÉK.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4907) butyiba válasza Kongó (#4903) üzenetére


butyiba
csendes tag

BUÉK mindenkinek
Legalább te tudod választani. Az enyémben is hasonló minőség volt állandóan mivel mind a két mikrofont használta egyszerre. Ki kellett forrasztanom a belsőt így már minőségre tökéletes lett a hang de még egy kicsit halk. Hiába állítom a "microphone gain"-t magasabb fokozatba csak az elektronika belső zaja növekszik nem pedig a beszéd. Minimális erősítés kellene csak. Próbáltam előerősítőt is bekötni, akkor már fel lehetett erősíteni a hangot jól de sok mellékzajt szedett össze meg "kattogást" a háttérben így ezt nem használom. Hiába Android 10 nem egyforma a menű. Egyébként VW Golf 5 specifikus fejegység. Minden más tökéletes.

[ Szerkesztve ]

BütyiBá

(#4908) Kongó válasza butyiba (#4907) üzenetére


Kongó
csendes tag

Köszi az infót, a hangon kívül nekem is minden tökéletes. Most állandóan restart-ot nyomok induláskor és akkor végig jó azon az úton.... Majd jelzem a fejegységeseknek hátha csinálnak egy szoftver javítást, valahol ott lehet az ördög megbújva :)

BÚÉK mindenkinek!

(#4909) topyjo


topyjo
aktív tag

Sziasztok!

Nemrég szereltem az autómba egy noname 2din android fejegységet.
Iszonyat gagyi a rádió app, nem írja a csatornainfót, nem lehet kedvenceket létrehozni, menteni. A vétel is gyengébb mint a gyári fejjel volt.
Tudnátok vlami normális rádió appot, amit utólag rá lehet telepíteni? Play csak netes rádiókat találtam.
Ezek az antenna kimeneten keresztül adnak tápot az antennaerősítőnek, vagy kell egy utólagos tápfeladó?

köszi
topyjo

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#4910) honeker válasza topyjo (#4909) üzenetére


honeker
őstag

Reménytelen...interbet radio telefon internet +ostással....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4911) gjoco1 válasza topyjo (#4909) üzenetére


gjoco1
addikt

Sajnos alapból nincs nagy esély a vétel javítására . Én is küzdöttem vele több hasonló rádiót használó ismerősömmel . Ezek ennyit tudnak . A gyári rádiót tudják optimalizálni . Helyi állomások mennek szépen . Marad ( ha nagyon fontos ) az internet . Én mondjuk elvagyok a saját zenéimmel adathordozóról . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4912) honeker válasza gjoco1 (#4911) üzenetére


honeker
őstag

Igy igaz...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4913) honeker


honeker
őstag

Pioneer nem jött be.....joying/erisin :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4914) Csabex válasza gjoco1 (#4911) üzenetére


Csabex
őstag

Jó, azért azt tedd hozzá, hogy ez a gagyi 20 - 30E Ft-os eszközökkel van így, egy viszonylag normálisabb árban lévő és normális chipset meg proci/RAM-mal rendelkező androidos fejegységgel azért szépen működik, lásd az én példám is. Mondjuk autó függő is, ez is igaz.
Nálam sosem volt baj sem a vétellel sem az adás minőségével.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4915) honeker válasza Csabex (#4914) üzenetére


honeker
őstag

Ritka mint a fehér hollo.....jófogáson vetem 8 mag 4Gram 64 Grom..és 4mag 2gram 32 grom 8.1 a 10 helyet....azt monta az elado ő igy rendelte ezt kapta...most is hirdet

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4916) gjoco1 válasza Csabex (#4914) üzenetére


gjoco1
addikt

Igaz , ez így van chipset - proci- RAM feltétlen elengedhetetlen függvénye . :B

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4917) topyjo


topyjo
aktív tag

Köszi!

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#4918) honeker válasza gjoco1 (#4916) üzenetére


honeker
őstag

[link] :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4919) gjoco1 válasza honeker (#4918) üzenetére


gjoco1
addikt

Ez egészen jónak tűnik és az ára sem rossz szerintem .
Enyém [2/16] os , amit Májusban vettem .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4920) Csabex válasza honeker (#4918) üzenetére


Csabex
őstag

Ezt én pl. semmi szín alatt nem venném... Semmi infó az MCU-ról, plusz az a sok kamu értékelések nem valami bizalomgerjesztő. Miért nem nézel aliexpress-ről ahol látni valós értékeléseket a boltról és a termékről is. A szállítás is megoldható, vannak esetek amikor a vámot nem kell fizetned, mert benne van az árban, de ezt le kell tárgyalni az eladóval.
Elég régóta írsz a topikba, nem figyelted meg, hogy mindig ezt papoljuk? Kommunikáció és rengeteg infó meg fotó kérése, hogy ne járj pórul. Ebben az esetben nem hiszem, hogy tudsz velük kommunikálni, de egy próbát lehet megér, viszont én semmi esetre sem venném meg és nem a márka vagy bármi miatt, hanem pusztán azért, mert nem valami bizalomgerjesztő az egész dolog...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4921) honeker válasza Csabex (#4920) üzenetére


honeker
őstag

Igaz...azt mond mindegyik amit hallani szeretnél megveszed sok pénzért és kiderül ... gagyi sz...r :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4922) Csabex válasza honeker (#4921) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, csak ha van rá bizonyítékod, hogy te mást kaptál, akkor refund a vége, vagyis visszautalják neked a teljes vételárat és a terméket sem kell visszaküldeni, vagy ha kéri mégis az eladó, akkor az ő költségére van a fuvar. Ezért kell kommunikálni, fotókat és rengeteg infót kérni amit majd fel tudsz használni ha nem azt kapod amit rendeltél, szóval ezért is mindig mondom azt bárkinek, hogy a kommunikáció kulcsfontosságú és ha nem tudsz angolul, akkor google fordító is segít, hiszen ők is azt használják, nehogy azt hidd, hogy mind tudnak angolul... Nekem volt ilyen esetem ebay-es termékkel, vissza lett utalva a pénzem teljesen és nem kérte vissza az árut. Sőt, Alin olyan is volt hogy partial refund nem megfelelő leírás miatt és olyan is volt, hogy lejárt a határidő és nem kaptam meg a csomagot és visszakaptam a teljes vételárat + szállítási költséget, aztán 2 hónap múlva megjött a termék amit jeleztem is az eladónak, hiszen így korrekt, de azt mondta sebaj, használjam egészséggel, nem kéri a vételárat újra.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4923) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Sziasztok
2010-es focusba vennék egy androidos fejegységet.
Kettő van kinévzve európai raktából.
Junsun és isudar.
Junsun szoftverben jobbnak tűnik meg ezekről rengeteg pozitív vélemény van.Isudar műszakilag tűnik jobbnak(qled,wireless carplay)
[link]
[link]
Vélemények?

(#4924) megott válasza SonyNex7 (#4923) üzenetére


megott
tag

"Vélemények?"
A link nem link :D
Nekem Isudar van, ha megengedsz egy jótanácsot, "vasat" nehezebb cserélni, mint sw-t!

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#4925) SonyNex7 válasza megott (#4924) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Alliexpress appból van a link.
Junsun v1 pro,Isudar T68.
Ezt a tanácsot nem értem.

(#4926) megott válasza SonyNex7 (#4925) üzenetére


megott
tag

Akárhonnan van a linkek nem működnek, nincs mögöttük cím. A tanács rém egyszerű, megfelelő műszaki körítés mellé egyszerűbb értelmes sw-t pakolni, mint egy gagyibb hw mögé értelmes SW-t.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#4927) Csabex válasza megott (#4926) üzenetére


Csabex
őstag

Ott a pont ! :K

SonyNex7: Semmit nem jelent itt a "márka"... De ha visszaolvasol, kb minden tíz vagy huszadik hsz-ben hasonló tanács van, mindig az infó a lényeg és egy olyan hw amiből ha netán tégla lesz, akkor tudd újjáéleszteni egy értelmes sw-el (akár) ahogyan megott is írta. Egyébként a topik keresőben ha rákeresel akkor sok találat van mindkét "márkára".

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4928) imi290


imi290
aktív tag

Sziasztok. Adott egy ilyen rádió erre lehet valahogy android autot varázsolni? Van benne gyárilag valami easy connect de az nem tudom mi. Köszi :R

XTRONS 7'' PX6 Android 10.0 Bluetooth 5.0 Universal 2 Din Car Multimedia Radio Audio Stereo Player GPS Carplay NO DVD 4+64GB

[ Szerkesztve ]

(#4929) Csabex válasza imi290 (#4928) üzenetére


Csabex
őstag

Ha jól tudom, akkor nem működik az Androidos HU-val csak ha van hozzá amolyan adapter, vagy dongle ahogyan ők hívják. Jobban utána nézve találtam is olyat amit az Xtrons ajánl vagy gyárt a fejegységeihez, ezen a linken láthatod. Az is lehet, hogy már be van építve, azt nem tudom, de te nem kaptál ilyen kütyüt hozzá amikor rendelted? Vagy nem kérted a felár miatt? Jaaa és a fejegységed típusa az pedig ez lenne és a leírásban lévő paraméterekkel rendelkezik? Mivel próbálkozol, a Multiplay nevű appal vagy hogyan próbálsz csatlakozni?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4930) honeker válasza Csabex (#4929) üzenetére


honeker
őstag

keresgélés után rá bukkantam erre mindenben passzol az elvárásomnak [link] véleményed ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4931) dokibácsi987


dokibácsi987
csendes tag

Sziasztok.
Egy octavia II be cseréltünk 2 dines fejegységet . ( a réginek meghalt a wifi része)
Az új készüléknek nincs kijelölt "reverse" vezetéke. Felhívtam az eladót aki azt mondta a CAN dobozból menő barna szálra kössük a kamerát ha magától nem adna képet .
Ez megtörtént viszont inkább fekete fehér a kép és mennek a színek rajta. Motorral és motor nélkül is ez a helyzet. Ötlet valakinek? Típusa nem ismert :)

(#4932) honeker válasza dokibácsi987 (#4931) üzenetére


honeker
őstag

ha rá bököl a képre tudol rajta állitani

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4933) imi290 válasza Csabex (#4929) üzenetére


imi290
aktív tag

Köszi a választ. Nem kaptam hozzá semmit, ha jól emlékszem nem is lehetett választani. A leírásban benne van az android auto, csak azt nem tudom hogy azt a fejegységen kellene-e keresni. A telefonban benne van, de azr sem tudom elő varázsolni.
Easy connect app van a rádióban azzal próbáltam de nem működött. Ezt le kellett a telefonba is tölteni QR kód segítségével. Nem merem használni, kitudja megbízható-e.
Igen, az a rádió amit linkeltél, én nem tudtam linkelni :B és a paraméterek is azok.

(#4934) butyiba


butyiba
csendes tag

Sziasztok, Van esetleg valakinek felesleges CAN-BUS dekódere VW -hoz ?
Olyan mint a képen és 16 pólusú csatlakozóval.

BütyiBá

(#4935) dokibácsi987 válasza honeker (#4932) üzenetére


dokibácsi987
csendes tag

Sajnos nem csinál semmit azaz nem lehet állítani :((

(#4936) Csabex válasza honeker (#4930) üzenetére


Csabex
őstag

Ez se valami kecsegtető... Ok, hogy 3 / 32 de milyen MCU itt sem írja, mert ez is valami egyedi csájníz, aztán ha meghal, akkor kuka, mert nem tudod újjáéleszteni... Kérnék több infót tőlük mindenesetre...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4937) Csabex válasza imi290 (#4933) üzenetére


Csabex
őstag

Esetleg írhatnál nekik hivatkozva a rendelésre, hogy ennél a modelnél hogyan kell elővarázsolni. Nem szoktam soha használni, mert nem sok értelmét látom, hogy bámuljam a kijelzőt huzamosabb ideig vezetés közben, ezért elvagyok nélküle. A hívásokat pedig BT segítségével hangosítom ki. Használhatod, szerintem megbízható, nem hinném, hogy visszaélnének.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4938) honeker válasza Csabex (#4936) üzenetére


honeker
őstag

Szoljon a radio,menyen a navi,kezelje a hivásokat...szerintem ez nem extrem kivánság.. a pioneer vissza ment na az nem tudta .....ezt találtam a jófogáson 60 rugoért meg vetem müködik... originál csomagban :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4939) Csabex válasza honeker (#4938) üzenetére


Csabex
őstag

Na, remek akkor :) Sok sikert hozzá és hibamentes működést :) Tolatókamera is van?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4940) honeker válasza Csabex (#4939) üzenetére


honeker
őstag

Ami benne van az autoban azzal megy.. :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4941) honeker válasza honeker (#4938) üzenetére


honeker
őstag

[link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4942) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. Adott egy Erisin ES2739B-32 típus specifikus fejegység. Bekötése plug and play volt, szóval kizárnám, ott kell valamit mókolni. Annyi lenne a gondom, hogy nem kapcsol ki soha a fejegység, csak sleepbe rakja magát, ami jó is lenne, de esetenként ilyenkor nem ad ki hangot, vagy az IBUS interface nem kap rendesen jelet, amin csak a reboot segít. Szval jobban örülnék, ha az autó leállításakor teljesen kikapcsolna, de erre nem találok semmilyen opciót a Factory Settingsben. Előfordulhat, hogy nincs is ilyen lehetőség benne? A másik, hogy boot animációt szeretnék változtatni, de a Factory Settingsben nincs tallózás opció. Az SD card lehetőség ott van, de akárhova pakolom, nem látja. Nem tudja valaki, hogy melyik mappába, milyen formátumba kell berakni, hogy lássa a fejegység?

(#4943) Gonzales007


Gonzales007
csendes tag

Sziasztok! Van egy "OPEL specifikus" FF-5000, 8227L egységem. Ha a rádióra akarok váltani, com.tc.MainUI8 nem válaszol hibát ír, semmi funkció nem működik néhány másodpercig. Próbáltam firmware-t frissíteni, nem oldódott meg. Valaki tapasztalt hasonlót?

(#4944) Csabex válasza kovbandi82 (#4942) üzenetére


Csabex
őstag

Szia. Pedig a Factory settings-ben van a beállítás arra, hogy power-off legyen vagy sleepbe maradjon, keresgéld még :) Ha nem találod akkor holnap megkeresem és lefotózom neked, hogy hol található. Másik dolog, nálam pl. az ACC-t ki kellett kötnöm, mert csontra merítette az akkumat az elején, talán ez is lehet...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4945) Csabex válasza Gonzales007 (#4943) üzenetére


Csabex
őstag

Agama launcher van telepítve? Neten rákeresve elvileg Agama miatt lehet, de az, hogy milyen típusú volt az eszköz nem tudom, csak annyit írt, hogy Android HU.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4946) Gonzales007 válasza Csabex (#4945) üzenetére


Gonzales007
csendes tag

Nem, Carwebguru volt, de nem jött be ezért letöröltem. Utána még működött rendesen egy darabig.

(#4947) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok!

Kicsit specifikus kérdés,de hátha lakik itt valaki aki képben van.

VW golf variant MK6 (2012) ebben az autoban a gyári din audió hangrenszer van
Gyári helyen az ülés alatt erősitővel,amit abban az időben csúcs fejegységnek számitó RSN510 es navis fejegység van.
Ezt szeretném lecserélni egy korszerübb androidos fejegységre,de csak akkor ha kezeli a gyári erősitőt,a gyári din audió hangrendszerrel.(ez nagyon fontos),uigyan olyan fontos,hogy szépen szóljon,mint a gyári fejegységgel......Másodlagos,de annak is örülnék ha középső MFA kijelzőre küldene adatokat,ahogy a Gyári is (rádió,multimédia,navi).

ha tud valaki tipust,ami gyári kinézetre hajaz,és a fenti feltételeknek megfelel, akkor szivesen vennék elérhetőséget,köszönöm.

(beszerélés,betanítás fontos)

ui:.(igen csak hatchback-be létezett,din audio rendszer MK6-ba,variantba nem,de ebbe bele lett faragva,mind harveresen,mint szoftweresen és tökéletesen múködik,csak butácska a gyári fejegység)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4948) Csabex válasza gti16v (#4947) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,

Eléggé specifikus, de nem baj, mert volt már szerencsém 2020-as Prius PHeV-hez és sikeresen lezárult a dolog pár hónap után :) Hasonló volt a történet, nála egy JBL erősítő volt az anyósülés alatt amit szerencsére támogatott az androidos HU, de azt most megírom, hogy gyári hangzás az erősen felejtős sajnos... FIgyelj, nem olyan rossz, élhető, de a gyárit egyik utángyártott sem tudja akár márkás akár nem, de ezen a linken láthatod iko beszámolóját, neki szereltem, sőt ha az összes hszére rászűrsz, akkor még több infót is láthasz.
MFA-ra sok esélyt nem látok, de utánanézek.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4949) butyiba válasza gti16v (#4947) üzenetére


butyiba
csendes tag

Szia,

Családban a Golf 5-be ezt tettük ( 4/64 verziót ).
[Golf 5 android]
Egyedül a telefon kihangosító amivel kgond volt éd ki kellett forrasztani a belső mikrofont, hogy rendesen kezelje a külsőt.

Can BUS, tolató kamera, első emblémába épített kamera, GPS és 4G megy rajta. Ki lett egészítve [ezzel] ami tudja tükrözni az Apple és Androidos telefonokat is ( mind kettővel teszteltem ).

BütyiBá

(#4950) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok.
Egy 2 dines fejegységet vettem Kínából.
Az üzenetekben ezt írta az eladó.
Ez vajon mi?
Google fordítóval szabadon
"szia barátom, az AI Voice Control funkció aktív kódja: BFYMGZJK, köszönöm, hogy megjegyezted a legjobbakat kívánom"
Mi a fene az az AL Voice Control?????
:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.